Táto žena vyliečila 20000 ľudí z rakoviny. Dnes je jej tajomstvo odhalené


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Hulda Clarková

Pred 25 rokmi objavila známa americká lekárka Dr. Hulda Clarková niečo, čo významne zmenilo smer vývoja modernej medicíny.

Podarilo sa jej totiž vyliečiť vyše 20000 ľudí, ktorí trpeli na rakovinu a iné závažné ochorenia.

Základom každej jej úspešnej liečby bola eliminácia parazitov, ktoré sa nachádzajú v ľudskom tele.

Dr. Hulda Clarková je presvedčená o tom, že základná príčina každej nevyliečiteľnej choroby je vždy tá istá – parazity.

Počas svojej práce objavila niekoľko starých receptov, ktoré pomáhajú ľuďom sa zbaviť týchto nebezpečných mikroorganizmov.

Výsledkom ich aplikácie bolo vždy vyliečenie rakoviny, ale aj mnohých ďalších závažných ochorení.

Kým všetkým bola Dr. Hulda Clarková?

Dr. Hulda Clarková bola známa aj ako biofyzička, filozofka, autorka a spoluautorka viacerých kníh o alternatívnej medicíne.

Vyštudovala Saskatchewanskú univerzitu v Kanade, kde získala diplom z medicíny. Následne dokončila magisterské štúdium biológie.

Napokon v roku 1958 získala doktorát z fyziológie na Univerzite v Minnesote.

Tam sa však v budovaní svojich znalostí a kvalifikácie Dr. Clark stále nezastavila. Vďaka tomu bola schopná v roku 1988 vyvinúť technológiu, ktorá je dokáže preskúmať ľudské telo a nájsť v ňom prípadný výskyt parazitov.

Tento objav vyvrcholil skonštruovaním zariadenia známeho aj pod názvom Syncrometer.

Ako funguje Syncrometer

Vďaka Syncrometru je možné u ľudí pomerne rýchlo a presne odhaliť mikroorganizmy či ďalšie potenciálne nebezpečné chemické substancie.

Tento prístroj využíva princíp takzvanej biorezonancie. Ak náhodou neviete, tak všetko okolo nás kmitá, čiže rezonuje na určitej frekvencii.

Ak sa na takéto frekvencie správne zameráme, ľahko pomocou nich dokážeme odhaliť v ľudskom, ale aj zvieracom tele prítomnosť vírusov, parazitov a baktérií.

Aj vďaka tomuto objavu došla Dr. Clarková k presvedčeniu, že príčinou mnohých, takzvaných nevyliečiteľných ochorení, sú práve parazity nachádzajúce sa v ľudskom tele.

O 5 rokov neskôr, v roku 1993, vydala Dr. Clarková novú knihu pod názvom Liek na všetky typy rakovín (The Cure for all Cancers).

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V uvedenej knihe podrobne vysvetľuje spojitosť medzi parazitom Fasciolopsis buski a rakovinou.

Ako uvádza, tento konkrétny typ parazita je možné nájsť u každého pacienta trpiaceho rakovinou. Hneď ako sa z tela odstráni, zmizne zároveň aj rakovina.

Protiparazitálny recept Dr. Clarkovej

Na základe spomínaných faktov zostavila Dr. Clarková unikátny antiparazitálny recept, ktorého základom sú čierny orech, klinčeky a bylinka palina pravá.

Pomocou tohto lieku sú jeho užívatelia schopní zneškodniť vo svojom tele viac ako 100 rôznych druhov parazitov.

Bolo dokázané, že uvádzaná kombinácia dokáže zničiť aj plne vyvinuté dospelé parazity. Čo je však ešte zaujímavejšie, vie zneškodniť dokonca aj ich vajíčka a larvy.

Dr. Clarková vyvinula tiež špeciálny program, pomocou ktorého vyliečila tisíce ľudí z „nevyliečiteľných ochorení“, vrátane rakoviny.

Biorezonančný Zapper

Ani tu sa však Dr. Clarková nezastavila a ďalej napredovala vo svojom výskume.

Po nejakom čase predstavila celkom nový spôsob odstraňovania parazitov, ktorý využíval vyššie spomenutý princíp biorezonancie pomocou prístroja zvanom „Zapper“.

Zaper je elektronický prístroj, ktorý pracuje s mikronapäťovým elektrickým prúdom. Takéto elektrické impulzy vysielané do tela v správnej frekvencii sú schopné zneškodniť baktérie, vírusy a parazity.

Mnohí lekári aj pred týmto objavom vedeli, že mikroorganizmy nedokážu prežiť v prostredí vystavenom špecifickým frekvenciám.

Vypracovali dokonca aj mnohé štúdie, v ktorých popísaným spôsobom úspešne zneškodňovali vírusy aj baktérie.

Dobrou správou je, že tieto frekvencie sú síce smrtiace voči mikroorganizmom, no pre ľudské telo sú úplne neškodné.

Nová vedná disciplína založená na biorezonancii

Na základe objavených faktov vedci následne vyvinuli úplne nový vedný odbor pod názvom Biorezonančná medicína.

V niektorých krajinách, ako napríklad v Rusku, je táto nová vedná disciplína súčasťou konvenčných lekárskych kliník.

Bohužiaľ, v západných krajinách, sa tak nestalo, keďže nový objav ohrozoval záujmy, monopolné postavenie a zisky zabehnutého medicínskeho establišmentu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: She Cured 20.000 People from Cancer: Her Best Kept Secret is Now REVEALED!

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Da se někde získat recept na ten lék co zabije až 100 druhů parazitů?? Nebo případně někde zakoupit?

  • Dá sa zohnať napríklad tu: http://www.jukl.sk/protiparazitalny-balicek/d-70717/ Inak je to známe aj pod názvom trojčátko, pretože sa skladá z troch surovín(tinktúra z orecha čierneho/lugolov roztok, rozomletý klinček v tobolkách a prášok z paliny pravej(pelyněk), ktoré sa dajú zohnať aj samostatne a v takom prípade to môže vyjsť o dosť lacnejšie. Akurát je s tým trocha viac práce. Následne je potom potrebné si dohladať na internete overené dávkovanie.

  • Na to jsou jen kapičky MMS po 14-21 dnech máte klid.
   Milan
   [email protected]
   Kapičky nemám , ale dám tip na kvalitní kapky , které nedráždí sliznice a mají podobné složení jak žaludeční štávy.
   Parazitální balíčky podle mých zkušeností fungují na 50-70%
   Poté se paraziti opět přemnožují díky plísním.

 2. Děkuji za váš článek.. ale pokud u nás nelze získat vyšetření na parazity, ani následnou léčbu, tak mně to jen uvedlo do hlubší deprese.. je mi 71 let, a nemohu již čekat, až se u nás vzpamatují.. syna mi zabila chemoterapie – selhání ledvin u akutní lymfatické leukémie.. Co je u nás nedostupné, by raději člověk neměl vědět, jen to zvyšuje stres…

  • Existuje to aj v Cechach aj na Slovensku. Moja teraz uz 91-rocna mama to vyuziva uz tri roky. Nie na rakovinu, tu nemala diagnostikovanu, ale na ine choroby a ma ich dost. Niekedy nevidime ucinok, niekedy to velmi pomohlo. Vyhladajte si heslo BICOM (typ biorezonancneho pristroja). Kedze to nepatri pod zdravotne poistenie, musi sa to platit.

  • Tak ako píše špekulant. Diagnostika parazitov pomocou biorezonancie je v dnešnej dobe už pomerne dosť rozšírená aj u nás v CZ/SVK. Jednoducho stačí ak si dáte vyhľadať na internete „biorezonancia + Vaše mesto“ a určite Vám to vyhľadá niekoho či už vo Vašom meste, alebo v okolí. Taktiež ak máte nejaké konkrétne problémy a domnievate sa, že sa tým môžu byť práve paraziti, tak sa tiež môžete obrátiť priamo na pani H. Bláhovú, ktorá už Vás bude vedieť presnejšie odporučiť. Poprípade môžete skúsiť aj niekoho z tohto zoznamu, podľa toho kto je Vám bližšie: http://www.alternativni-medicina.eu/paraziti-porady-diagnostika-lecba.html

  • Diagnostika parazitů, virů, a pod… existuje. Podstoupila jsem jí i s dětmi. A následné léčení moc pomohlo. Je pravda, že ze začátku druhého dne bylo dceři i mě pak hodně špatně (snad ještě hůř než před léčbou), ale byl to pouze dočasný příznak toho, jak se tělo začalo od parazitů a virů čistit …

  • Vážení, dnes jsou velmi výkonné diagnostické přístroje, které vám zjistí na dálku jaké máte parazity, plísně , bakterie, kvasinky, streptokoky, stafylokoky a jiné přemnožené nešvary v organizmu. Diagnostika se plně shoduje s diagnostikou, kdy klient sedí přímo u přístroje. Pracuji s takovým přístrojem jen potřebuji údaje o klientovi.
   Celý Scan posílám emailem a konzultaci včetně doporučení co udělat, aby byl člověk bez těchto vlivů.

 3. som zvedavá aké percento majú vliečených ľudí, keďže môj otec sa intenzívne zapperoval a chodil každý mesiac na kontroly vyše dvoch rokov a onkomarker ide stále hore a nakoniec po tej dobe mu povedali, že už nedokážu pre neho urobiť viac. Nejde o to sa spoliehať len na nejaké zázračné prístroje, ale hlavne zmeniť svoj pohľad na svet a nie báť sa všetkých parazitov a vidieť ich všade a báť sa potom aj normálne žiť.

  • Tak ako píšete. Pri liečení rakoviny sa človek nemôže spoliehať iba na jednu metódu – faktor, aj keď dokáže do veľkej miery pomôcť. Ale je potrebné sa zamerať aj na ostatné faktory ako celková životospráva – jedlo, pohyb, psychika. Toto všetko musí byť v čo najlepšom stave a zároveň v rovnováhe a až potom je potrebné sa zamerať na doplnkové metódy ako odstránenie parazitov a zapping. Pretože až vtedy dokážu významne pomôcť a urýchliť liečbu. Tiež okrem toho určitého parazita, ktorý je spomenutý v článku, že spôsobuje rakovinu, je ešte ďalší spúšťač vzniku rakoviny a to – rôzne traumatické udalosti napr. v detstve, ktoré vyvolávajú potlačené emócie, ktoré následne po rokoch sa prejavia vo forme nádorov. A pokiaľ človek tieto emócie zo seba nedostane, tak sa mu nádor bude po čase vždy vráti. Na túto tému je napísaná veľmi dobrá kniha od Brandon Bays – Cesta, tak ako aj terapia s rovnomenným názvom, ktorú za týmto účelom vynašla a ktorú tam opisuje. Tieto terapie tiež už poskytuje viacero ľudí v CZ aj SVK. A sú veľmi účinné. Nielen pri liečení rakoviny.

 4. Ďalší zaujímavý web ako liečiť rakovinu prírodnou cestou: http://www.thetruthaboutcancer.com Tento web vedie pán Ty Bollinger, ktorému obidvaja rodičia umreli na rakovinu, hovorí s mnohými lekármi čo liečia rakovinu prírodnou cestou. Keď si dáme do vyhľadávača http://www.youtube.com Ty Bollinger objavia sa tam mnohé videa ako liečiť jednotlivé typy rakoviny prírodnou cestou.

 5. Oplatí sa prečítať aj knihu od Mgr. František Nagy, MBA: Ako poraziť rakovinu už nie je tajomnsto.
  Všeobecné rady ako ďalej.
  10 krokov ako čeliť diagnostikovanej rakovine.
  Odporúčania pre výživu, suplementáciu a účinné liečebné protokoly.

 6. Problém vidím v tom, že tahle doktorka rakovinu ,,svádí“ na parazity, Dr Budwigová má taky výsledky a svádí rakovinu,na nedostatek nenasycené mastné kyseliny omega 3, Dr Simoncelli má taky dobré výsledky a svádí rakovinu na plísně a kyselost. Kde kdo má na raka ,,zaručený recept“ a kde kdo má jiný důvod vzniku. Naštěstí mají všechny léčby společného jmenovatele. Dieta na ovoci a zelenině, vitamíny, minerály, psychická pohoda, odpočinek, atd. Tam vidím základní úspěch léčby některých typů rakoviny. U některých agresivních druhů nepomůže ani svěcená voda…

  • + vynechať cukor. Rakovina rastie na cukre

  • Ja mam zaruceny sposob ako vyliecit rakovinu (mal som
   lymfom z plastovych buniek) Spravte si v hlave poriadok
   a treba zmenit zivotospravu lebo podla kauzalneho zakona „PRICINA-UCINOK“ sa nic nestane na ZEMI ani v prilahlom vesmire bez predchadzajucej PRICINY
   Co sa tyka poriadku vhlave:treba vylucit negativne
   emocie ako ZLOST, ZAVIST,atd.a treba sa zamerat na
   pozitivne veci ako dobrosrdecnost,vtipnost,lebo podla
   horeuvedeneho zakona sa dobro 2x vrati ale zlo 3x
   a netreba ani svetenej vody, len treba mat pokoru
   pred VSEMOHUCNOSTOU a VIERU vuzdraveni

 7. Treba si dat pozor na poskytovatelov sluzieb roznych biorezonancnych pristrojov, kde vam nasadia na usi sluchatka 😀 To nemoze nikdy nijak fungovat, lebo zvukove vlny su nespolahlive a aj ked by to bolo naprogramovane tak ze to nejak pocita dobu odrazu vlny od usneho bubienka a na zaklade toho casu vypocita daku frekvenciu.. je to skratka blbost, to by sa pri kazdom cloveku musel spravit 3D model jeho ucha.. Len od vas vytiahnu peniaze a povedia vam to co uz davno viete, sam som si tym presiel aj ked som voci tomu bol uz vopred skepticky 😀 Jedine co fakt funguje je ten synchrometer, zapper a plazmovy generator (tu tiez pozor na poskytovatelov co s tym nevedia pracovat) od tvorcu Royal Rife-a – nie od cechov, ti su uplne niekde mimo… Zapper si moze zostrojit doma kazdy, len problem je s hladanim frekvencii. Synchrometer totiz potrebuje porovnavacie vzorky, ale malo by sa dat frekvenciu danej vzorky dat napodobnit.

  • Je viacero biorezonancnych pristrojov. Ten ktory popisujete sa vola Diacom a nepatri medzi najspolahlivejsie. Avsak s pravym, nie s nejakou napodobeninou, sa tiez da nieco vyzistit. Medzi najspolahlivejsie a najoverenejsie, ktore aj skutocne nieco zmeraju, patria Bicom Optima a Sensitiv Imago. Kde uz to funguje troska na inom principe nez len na sluchadlach. Co sa tyka tych cechov, tak nepovedal by som ze su mimo. Pretoze nikto na svete nedisponuje 100%-tnou kopiou Rife-ho plazmoveho generatora. Vsetko su to len ciastocne napodobeniny, ktore napriek tomu spolahlivo funguju. Vratane toho podomacky zostrojeneho za par eur a bez moznosti nastavenia frekvencii.

   • Diacom ma účinosť rozpoznať a vyhodnotiť patogrny – 74 %.

    Bicom – ma účinosť rozpoznať a vyhodnotiť patogeny – 78 %.

    Optima – ma účinosť rozpoznať a vyhodnotiť patogeny – 85 %.

    Sensitiv Imago – ma účinosť rozpoznať a vyhodnotiť patogeny – 88%.

    Oberon – ma účinosť rozpoznať a vyhodnotiť patogeny – 87 %.

    Quantum – ma účinosť rozpoznať a vyhodnotiť patogeny – 75%.

    F – scan dokáže vyhodnoti patogeny podľa freqvencie – 95 %.

    Vyhodnotené percenta u prístrojov týkajúcich sa posledných modelov.
    Ich predchodcovia pracujú o niečo nižším výkonom

    Salvia – ma účinosť rozpoznať a vyhodnotiť patogeny – 97%.

    Synchronmeter – 97 %.

    Salvia a synchronmeter sú jednoduhšie a najpresnejšie.
    Synchronmeter s jediným tranzistorom prechodu PNP dvomi kondenzátormi, jedným premenlivým odporom a malým tranformátorčekom, tromi spínačmi a malým reproduktorom je tak jednoduchý,že si dokáže urobiť aj slabší radioamatér,no ďaleko horšie je s ním sa naučiť pracovať podobne ako so salviou.

    Dr. Hulda Clarková so synchronmetrom vedela testovať na jedničku.
    Ostatné prístroje sú cenovo pre bežnú domácnosť takmer nedostupne až na
    8D IRIS NLS Quantum Health Analyzer Machine Bioresonance Body Scanner

    za cca 120 dolarov a je myslím z činy a je to posledný model.
    Ma s ním niekto skúsenosti.

    Zapper využívam už dlho s dobrým úspechom na plesne, rôzne infekčné baktérie a nedávno sa mi podarilo rozpustiť cysty s prvokmi.
    Na hľadanie patogénov by som tiež aspoň niečo chcel mať doma po ruke.

    • Zaujimave cisla. Dakujem za doplnenie informacii. Avsak mi nejde potom do hlavy preco vacsina sucasnych terapeutov dava prednost pristrojom Diacom, Bicom Optima, alebo Sensitiv Imago napr. pred Salviou. A odkazuju na to, ze su presnejsie. Tiez pri Sensitiv Imago 530 sa udava presnost az 96%, co je uz porovnatelne so Salviou. Sam som s tymito pristrojmi nemal zatial ziadnu skusenost, ale najblizsiu dobu by som chcel vyskusat diagnostiku na jednom z nich. Takze momentalne sa snazim zistit co najviac o tychto jednotlivych pristrojoch a ktore su najvhodnejsie na tuto celostnu diagnostiku. A nasledne podla toho si vybrat. Taktiez aj podla moznosti, ktore z tychto pristrojov sa nachadzaju v mojom meste.

    • máte skúsenosť s likvidáciu parazitov plazmovým generátorom a aký máte na to názor

 8. Vito Statočný

  Lukáš, jednoduché vysvetlenie. S uvedenými dráhšími prístrojmi sa aj jednoduhšie robí a postačia tu poznatky anatómie tela, patogény a choroby z nich tvoriace.

  Salvia a synchronmeter sú podľa mňa prístroje spadajúce tak skôr do duchovnejšej sféry a u synchronmetra si to zvlášť vyžaduje aj dobrý muzikanský talent s rozpoznaným porovnávacím tónom z mnohých vzoriek.

 9. no ja neviem, ale ja som vyskúšala ten diacom a bicom a vôbec to nič nevyriešilo- podľa mňa je to podvod a len ťahanie peňazí z ľudí

 10. Mam origo školenie aj prax na diacom mal som ravo zaper…. zhrniem to…
  To že niečo funguje neznamená to že je to cesta na život.
  Veď aj my ľudia chytáme myši na voňavý syr.
  Aj reiky funguje, veštenie a automaticke písmo amulety vyrgule a kadečo…
  Tak rovnako aj diacom je duchovná okultná pasca .

  Odpoveď je na obálke knihy léčení všech nemocí… hulda clark a spol..
  Je to okultizmus cez hardver a výzor lekarskeho pristroja a aj cela biorezonancia a homeopatia…

  Chcel som veľmi pomáhať ľuďom. Ale všimol som si že aj ak to niekomu pomohlo tak vnútri ten človek zostal rovkako tvrdý pyšný nemilosrdný a ani strach zo smrti ho nedrgol zamyslieť sa a robiť pokánie z hriechov… ľudia chcú len dlho žiť svoj ego život, a toho kto im fal pľúca a vzduch na dýchanie nehľadajú a v toho čo na vianoce spomínajú neveria .
  Preto chápem prečo bol ľuďom skrátený život z 900 na 500 po potope a potom na 120 …veď si predstavte žiť čarodejnicu čo preklína ľudí s mocou diabla 500 rokov…

  Preto sme tu aby sme zo stvorených vecí okolo nás poznali že Boh je a vsetko od hviezd až po zvieratá včely atd je urobené pre človeka aby mu tu nič nechýbalo.
  Kto je slepí ,ten to neuvidí a kto hlúpi tak tak vesmír a priroda su jeho bohovia ale ani jedno ani druhé neodpovedá a nedáva odpustenie hriechov a nový začiatok a večný život.
  Stvoril nás Otec na svoju podobu, preto je otec všetkých ľudí. Má nas tak rád že nám dal úplnú slobodu…možeš ho hľadať môžeš ho nenavidiet môžes sa zabiť…nebude ti v tom brániť tak ako ani ty nebeháš za svojimi deťmi celý život s jedlom papučami alebo s palicou.
  On nie ja náboženstvo.
  Biblia je od neho pre každého kto ho hľadá.
  Tak miloval ľudí že dal to najvzácnejšie čo jeho oči videli a čo najviac miluje… svojho
  Syna .Tekého čestného priameho láskavého a usilovného syna by chcel mať každý ľudský otec. A On tohoto syna dal aby tvoj hriech vzal na seba a svoju svätosť preniesol na teba keď urobíš pokánie a požiadaš Pána Ježiša aby ti odpustil hriechy a bol tvojim pánom . Tak ako manželke povieš raz áno a vytvorí to zmluvu tak aj Bohu áno má rovnakú platnosť. Potom na znak súhlasu sa pokrstíš ponoríš vo vode na odpustenie hriechov v mene Ježiš . To je hrob a z hrobu vyjdeš ako nové stvorenie a predošlé veci sa nebudú pripomínať. Tak je to v každej biblii. Aj katol a evanielickej.

  Kto uverí v Pána Ježiša vyzná mu hriechy a potom sa pokrstí cele telo do vody tak táto poslušnosť dokazuje že uveril Bohu ktorý dal toeto podmienky zmluvy na večný život práve v biblii. A kto tomu neverí robí Otca klamárom a neuzrie život a čaká ho spravodlivý súd za každý skutok a slovo keď sa otvoria knihy na súde. A vieme že spravodlivosť trestá. Preto zmierte sa s Bohom a robte pokánie lebo sa priblížilo kráľovstvo nebeské.

  Pán Ježiš ma uzdravil z astmy za 10 sekúnd. Doma. Zadarmo.
  On učil apoštolov aby sa nemodlili k Bohu všeobecne ale aby si presne vypýtali čo potrebujú od neho..od Ježiša.
  A že pochybnostou pri prosbe sa účinok ruší a nič nedostanú. Lebo viera je presvedčenie o veciach ktoré este nevidím ale som presvedčený že Boh je Boh a dokáže úplne všetko.

  Je napísané :Ježiš zomrel za naše hriechy a aj ; jeho ranami sme boli uzdravený.

  Uverte tomu a neverte lekárom nálezom a röntgenom. Diabol vám povie a ukáže čokoľvek čo vám vezme radosť život a nádej. Ale kto verí v Ježiša nebude zahanbeny a on rlta vzkriesy aj keby si umrel.
  On je Boh živých a nie mŕtvych. Jemu všetci žijú aj keby zomreli. Tak to oznamil sám pri hrobe lazara pred tým ako ho vzkriesil.
  Kúp si bibliu za 18 euro. Napr ekumenický preklad. Čítaj len novú zmluvu .urob všetko ako tam čítaš ako robili apostoli. Skopíruj chovanie a uvažovanie konanie… Akoby to bol recept od doktora a nájdeš život.
  Nehlad na fararov a zlych ľudí…ty sa zachrán , zachrán si dušu a nestaraj sa o to za čím oni bežia.
  Chráň sa smilstva,jedenia krvi , modiel -uctievanie akýchkoľvek sošiek a predmetov a nasleduj krista. A haldaj ľudí ktorym sa radikálne zmenil život Ko apoštolom. Ktorý ho poznajú a veľa čítajú písmo. Jehovistom a mormonom sa vyhni a aj kostolom.
  Boh nie je v budove ale môžeš ho mať v srdci ked ho prijmeš.

  Zavolaj dnes na tohoto Pána pánov a Kráľa kráľov a daj mu všetko.
  Neodkladaj deň spasenia nepriateľ chodí ako lev a hľadá koho by zožral lebo vie že má malo casu.
  Ale JK porazil diabla a vystavil ho na posmech

  • Tak k tomuto nemam naozaj co dodat ,klobuk dole ,svata pravda

  • terezkaterka

   Jozef, samá hlúposť. Milujúci otec nenecha svoje deti, aby trpeli.

  • Amen! Slava Bohu na nebesiach. Presne toto mame v zivote robit a nespoliehat sa na nikoho iba na Otca a Syna Jezisa Krista. Hladat Ho a mat bazen pred Nim. Lenže ludom dnes chyba bazne. Hadaju sa aj s vetrom. Miesto toho, aby sme uprimnym srdcom vyznali hriechy, je lahsie ist k dr a dat si zobrat krv. Miesto toho, aby sme zili v bazni je lahsie ist za liecitelom a verit pohybu ruk a tymto okultizmom. Casu je malo. Zime tak, keby aj dnes prišiel Pan, aby sme sa vedeli postavit pred Jeho svatu tvár. Nie fanatizmom, ale cistym a uprimnym srdcom. Videla som ako v priebehu tyzdna Boh uzdravil 4 rocneho vhlapca, ktorý bol utopeny pod vodou 20 min. On ho vzkriesil a chlapec žije a je zdravy! Toto nie su doktori, toto je Boh! Mna Boh uzdravil zo znizenej funkcie stitnej zlazy. Ja som zdrava! Jezis je ta Cesta, Pravda a Zivot. Ježiš, nie clovek a pristroje.

  • Michal Novák

   Jedna malá korektúra pre vážne hľadajúcich: Ježiš nezomrel za naše hriechy, Ježiš zomrel pre naše hriechy. Pre našu pýchu, pre naše ego a pre naše neuvedomenie sme ho zavraždili. Ježiš nás teda nevykúpil z našich vlastných previnení, naše vlastné previnenia si každý musíme odčiniť sám – tam je naše vykúpenie a spása, naše uzdravenie. Ako to urobiť, nám bolo ukázané. On nám ukázal cestu, ktorú je hodno nasledovať.

 11. ked chcete zistit ci pristroj funguje, s pripadnou zlavou ci rovno zadarmo.. chodte si to vyskusat a zacnite sa pytat ako to funguje!!! 😀 je dobre predtym si trocha nastudovat fyziku. je sice pekne ze ludia chcu pomahat druhym a biorezonancne „nemocnice“ rastu ako huby po dazdoch.. Frekvenciou je sice mozne zabit hocijakeho parazita, ale akonahle je parazit v tele, frekvencia sa zmeni a stale sa bude menit. Pod mikroskopom to na parazitov v petriho miske funguje. Telo ten signal z pristroja spomali, lebo vo vytvorenom obvode sa sprava ako kondenzator. Je uuplne jedno ake frekvencie pod akym napatim do vas pustaju, tie pristroje su zbytocne, na kazdeho to bude posobit vzdy uplne inak 😀 Na plazmovy generator si staci kupit plazmovu gulu za 15€, vyrobit si jednoduchy zosilovac zvukoveho signalu napr. zo smartphonu z (0,7V na 5V) a pustat si frekvencie z telefonu.. druha otazka je, ci je to vobec bezpecne? Ja som si pustal signal z plazmovej gule a pri urcitych frekvenciach ma nenormalne rozbolela hlava a to som mal pol metra od seba.. Chcelo urobit poriadny vyskum, lebo teraz natom sarlatani iba zarabaju! Najlepsie su tie sluchatka co vam pustaju celu hodinu neznesitelne pukanie a potom vam vykreslia parazitov v kazdom organe 😀 Sranda by bola ist raz na skusobku k niekomu, spravit dake vysledky a potom na pri kontrole si skovat maly silny magnet na obe usi a ked sa budu vysledky zhodovat tak je jasne ze nieco nesedi 😀 Jedzte radsej zdravo, ak sa vam po jedle grga, kupte si 4% HCl a doplnajte, to vam viac pomoze nez takeho „hadie maste“

  • dusan, prosim Ta, mozes sa mi ohladom tohto ozvat na mail? Sama pristroj mam, sice starsi typ a hladam pravdu, kedze nie som fyzik…ale nepouzivam ho uz zo 5 rokov, a chori sme rovnako ako sme boli vtedy, a zazrakom nas to malo vyliecit :-), bolo by to aj smiesne, keby som neprisla o vela penazi za jednu skatulku…email napisem pripadne…

 12. názory sú riadne protichodné…od techniky k Bohu…kto to je Boh ??? kde sa vzal ???
  som to ja ale rebel, či zvedavec…nedá mi to, rád by som v Boha uveril, ale zdá sa mi to divné…nič nemôže vzniknúť len tak, bez božej ruky ale rád by som poznal pravdu,kto stvoril Boha??? a verte mi, že to nie je rúhanie…

  • nemudruj !! takých chytrákov už bolo viac !! Boh Ti dal uši – tak počúvaj, dal Ti oči – tak sa pozeraj a dal Ti aj rozum aby si rozmýšľal a “ veril “ . . . nevypytuj sa ale hľadaj ho Ty , On sa Ti už ukázal – nevidíš HO ??!!

 13. Ja z mojej vlastnej skúsenosti môžem povedať, ze to funguje. 2 x som bola na takom vyšetrení, nakoľko som žila na Sardinii tak tam. Jedno sedenie stálo 100 € a aj lieky (fitofarmaci) stoja dosť ale stálo to zato. Ak máte možnosť podstúpiť taketo vyšetrenie neváhajte. Mňa vyliečil z každodennej bolesti hlavy (príčina bola vakcína z detstva nazývaná antipolio )a od detstva som trpela sennou nádchou a neviem ešte akými alergiami. V skutočnosti som mala intoleranciu na mliečne proteíny. Pomaličky ma „zabíjali“ , úplne sa mi zapchával nos aj na týždne. Bolo to strašné. Dnes nemam ziaden s tychto problémov.

 14. terezkaterka

  Na Webe je veľa článkov o Clarkovej. Pozitívnych aj negatívnych. Človek, vyber si. http://web.archive.org/web/20010720184009/www.uoguelph.ca/~kkolas/#syncrometer, https://www.cancertreatmentwatch.org/victims/ponzanelli.shtml

 15. Uvedená informácia môže slúžiť ako prostriedok prevencie a aj to nie pre všetkých nakoľko môže spôsobiť opak .

Pridajte komentár

*