Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ajurvéda vyliečila všetkých 65 000 pacientov s covidom v indickom meste, nikto nezomrel


Print Friendly, PDF & Email

Ajurvéda vyliečila všetkých 65 000 pacientov s covidom v indickom meste, nikto nezomrel

(Ethan Huff, Natural News) Nedávno sa v Indii konal 9. svetový ajurvédsky kongres spojený s výstavou. Najvyšší predstaviteľ Úniového združenia AYUSH prezradil, že spomedzi 65 000 pacientov s covidom, ktorí boli počas pandémie liečení ajurvédou, ani jeden z nich nezomrel.

Len 300 ľudí, ktorí dostávali ajurvédsku medicínu, muselo byť pre túto chorobu hospitalizovaných, vysvetlil predstaviteľ združenia Rajesh Kotecha. Zvyšných 64 700 pacientov pociťovalo len mierne príznaky a pomerne rýchlo sa zotavili.

Toto všetko odhalila Seva Bharathiová z Centrálnej rady pre výskum v Siddha (CCRS) a rôzne univerzity, ktoré v posledných rokoch skúmali túto záležitosť.

„Z týchto pacientov bolo 65 tisíc ľudí v domácej izolácii a len 300 z nich si vyžiadalo hospitalizáciu,“ povedal Kotecha o zisteniach svojho združenia.

„Je to menej ako 0,5 percenta, zatiaľ čo bežná miera hospitalizácie pacientov s covidom v tom čase bola 7 až 10 percent.“

Skratka AYUSH, mimochodom, znamená ajurvédu, jogu, naturopatiu, unani, siddhu a homeopatiu. Je to systém liečenia, v ktorý mnohí dúfajú, že bude umocnený týmto najnovším odhalením o ajurvéde a covide.

Kotecha prezradil, že AYUSH vykonáva iba Centrálna rada pre výskum v ajurvédskych vedách (CCRAS), Centrálna rada pre výskum jogy a naturopatie (CCRYN), CCRS a Centrálna rada pre výskum unani medicíny (CCMRUM).

Je potrebné urobiť viac, dodal, aby sa tieto najnovšie zistenia začlenili do tohto systému.

„V tomto sektore existuje veľký nesúlad medzi kvalifikáciou a všetky zainteresované strany musia konať spoločne, aby našli riešenie,“ povedal.

„Musíme nájsť mechanizmus, ktorý otvorí možnosti pre sektor, krajinu, ako aj celý svet, pretože existuje veľa nezodpovedaných otázok, na ktoré je treba odpovedať.“

Indickí lekári strategicky plánujú, ako začleniť viac ajurvédy do bežnej medicíny

Dr. Nandini Kumarová, bývalá zástupkyňa generálneho riaditeľa Indickej rady pre lekársky výskum (ICMR), tiež predniesla prejav na podujatí o ajurvéde a covide.

Zdôraznila v ňom dôležitosť spolupráce v interdisciplinárnej a medziodborovej oblasti, aby sme zistili, ako osloviť etickú komisiu v súvislosti s týmto objavom.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Dr. K. Madangopal, hlavný konzultant NITI Aayog, to doplnil vyhlásením, že pacienti potrebujú podporný systém založený na výskumných údajoch združenia AYUSH.

Dr. Ram Manohar, riaditeľ Amrita Center for Advanced Research in Ayurveda (Amrita centra pre pokročilý výskum ajurvédy) k tomu dodal, že musí dôjsť k dramatickej zmene v spôsobe, akým ajurvédsky výskum a prax prebieha v celej Indii.

Na výstave vystúpili aj Dr. Avind Chopra z Pune a Dr. Kishore Kumar Ramkrishnan, profesor z Národného inštitútu duševného zdravia a neurovedy.

Účinné ayurvedské lieky na imunitu

Nasledujúcich päť ajurvédskych liekov vám môže pomôcť prirodzene posilniť váš imunitný systém, čo je obzvlášť dôležité počas chladných zimných mesiacov:

1) Kadha alebo bylinkový čaj, ktorý má silné antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Často obsahuje Tulsi (bazalka svätá), kalimirch (čierne korenie), dalchini (škorica), shunthi (suchý zázvor) a munakka (hrozienka), ako aj jaggery (nerafinovaný trstinový cukor) a citrónovú šťavu na dochutenie.

2) Zlaté mlieko alebo čaj z kurkumy je presne to, ako to znie: mlieko alebo horúci čaj s obsahom kurkumy.

3) Nasya zahŕňa aplikáciu oleja (napríklad ghí, sezamového alebo kokosového oleja) do nosových dierok pomocou hrnca Neti.

4) Chyawanprash je zmes Amly (amalaki, indický egreš) a tridsiatich ďalších bylín s jaggery, ktoré sa konzumujú.

5) Preplachovanie úst sezamovým alebo kokosovým olejom.

Najnovšie novinky o ajurvédskej medicíne nájdete na NaturalMedicine.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Ajurvéda vyliečila všetkých 65 000 pacientov 5G v indickom meste, nikto nezomrel“

  „Indickí lekári západnej alopatickej medicíny strategicky plánujú, ako začleniť viac ajurvédy do bežnej medicíny“

  5G veža v Indii zabila 32 dedinčanov za 20 dní.mp4
  https://ulozto.net/file/lv47X72lEQ2U/5g-veza-v-indii-zabila-32-dedincanov-za-20-dni-mp4#!ZGNjAGR1ZJR5BGOuZQWuAGMvBQOvIGWEEKIeDwATrTgXMJSw

  Indickí dedinčania odsekávajú káble 5G veží kvôli príliš veľa mŕtvym.mp4
  https://ulozto.net/file/rQqSTmbJX2m4/indicki-dedincania-odsekavaju-kable-5g-vezi-kvoli-prilis-vela-mrtvym-mp4#!ZGuwZGR2A2V0BTAxAmMxMQLlLwR2LmEgZyuyqIuTnaHgo2H2ZN==

  Během testu 5G v Nizozemsku padlo z nebe stovky ptáků.mp4
  https://ulozto.net/file/nI3sCZEB3cem/behem-testu-5g-v-nizozemsku-padlo-z-nebe-stovky-ptaku-mp4#!ZJExZmR2ZGIyZTHjLmp3AQOxAmNkL21yLmAZZab4MKOdYGLmAD==

 2. ja dosť dobre nechápem, o akom „covide“ ešte stále točia – v čase, keď už aj kvantum zapichnutých chápe, že dať si pichnúť proti neexistujúcemu kvázi „vírusu“ ten smrtiaci sajrajt „bola chyba“

  • V tom pripade sa mozme spytat kolko medii je skutocne „proludskych“ a kolko z nich je podstrcena a riadena opozicia/alternativa.
   Nakoniec zistis, ze sme v tom vlastne sami a sami si to musime aj vyriesit.
   Ano vsimol som si to aj ja, vsetci stale tocia o c.ovide len aby da to strasidlo c19 udrzalo medxi ludmi.

   • Magdalena

    Ano .Řízená podstrčená alternativa .Člověk se učí celý život. Taky se dívám kdy to tady nastalo.

 3. Bratri slovaci. Mnoho let jsem pracoval v nemocnici nikoliv jako dr. ale jako provozni. V letech 1980-1990-2000 bohuzel jsem v tu dobu necitil potrebu si to zapamatovat. Vychazel casopis 100+1 a v jednom tom cisle vysla dvojstranka o KO-VID 19 ktery laborator s novym elektronickym zvetsenim nalezla. V clanku bylo uvedeno „virus ma tri varianty“ nuz dobra ale dal“ virus je bezne lecitelny antibiotiky i klasickou lecbou“ Tak jake to prekvapeni kdyz se tu najednou objevi tento ko-vid 😀 Ale pokracujme. V. Pu-cin jasne narizuje toceniu valecneho dokumentu na …. jiste uhodnete 😀 Tak si to shrneme:-D o co tu tedy vlastne jde.???? O co slo rozdelenim ceskoslovenska??? Jako obycejny obcan me bylo jedno nejake rozdeleni a nechapal jsem to ale ted to je jasne. O zmenseni narodu ktery je trnem v oku 😀 Nuz krasny novy rok pratele bratri a sestry nebot slovensko je a bude stale moje druha vlast

  • V tejto súvislosti /100+1/ mi napadlo:
   Kniha Robina Cooka
   https://www.martinus.sk/?uItem=620909
   Pozrite aj na obálku knihy – v USA bola vydaná o rok skôr /2018/ ako u nás /2019/.
   Pred spustením plandémie.
   https://www.martinus.sk/?uItem=1397689

   • Skúsili ste vysledovať dátum vzniku obrázku alebo jemu podobných?
    -15 rokov???

    https://tineye.com/

   • Ľudia podceňujú skutočnosť, že globálni plánovači používajú nielen masmédiá – a tie môžu byť zajtra v niekoho iných rukách, ale že používajú aj cehraničnú beletriu – viď komunikácia Tigrida s Havlom, s Čarnogurského klikou za socíku. Tieto knihy sú určené častejšie konkrétnym adresátom – „spiaščim“, a až potom sa pár výtlačkov dostane na verejnosť, väčšinou do knižníc a antikvariátov!
    Ja som napríklad len vďaka tomu, že ma matka posielala pre knihy do knižnice – zobral raz aj pre seba – v roku 2005 – román od Enza Russa – „Štrnásta nula“ – román o modernej mafii, ktorá okrem európskach štátov ovládla aj strednú a východnú Európu. Bola to doslovná predikcia a signál, ako sa má organizovať nadnárodná mafia, ako má preniknúť štáty a vlády! Román bol napísaný v Taliansku v roku 1986 – teda za Gorbačovovej perestrojky u nás, vydaný v roku 1991 u nás a bola v ňom predikovaná budúca štruktúra organizovaného zločinu – biele goliere. 14. nula v argote znamená, že sa hrá o miliardy! Bola tam jednoznačná predikcia rozdelenia ČSFR v roku 1992! Balkánska cesta imigrácie a heroínu, medzinárodný obchod s mielym mäsom, lacná pracovná sila z Ukrajiny a postsocialistických štátov. Zločinci vo vláde! Gangstri na špinavú robotu a zastrašovanie.

    https://www.pantarhei.sk/5331-strnasta-nula-enzo-russo

    treba mať jasno, že filmy o mafii, scenáre a beletriu produkuje sama mafia – aby si udržala rešpekt! Tak ako politik skončí hneď, keď mu médiá prestanú venovať pozornosť – tak by aj mafia stratila autoritu! Teda – Pred spustením pandémie – zmrdi začali formovať informačné pole! Tie info a predikcie sú z ich zdrojov! To, čo sa dnes nazýva hoax a zajtra sa stane skutočnosťou – je v beletrii „sci fi“ a stane sa skutočnosťou tiež – vždy keď je za tým nie veda, ale kreatívci organizovaného zločinu! A to nie je „veda“ – to je „umenie“! Nie sci fi, ale art fi.

 4. Magdalena , je veľmi otázne čo je a čo nie je podstrčené . Kurkumový čaj , vyriešil môj celoživotný problém s častými angínami prechladeniami a chrípkami .Aj teraz dostanem nejakú chrípku , alebo angínu , no trvá bez antibiotík jeden dva dni .

  • Ten caj je v poriadku, o neho nejde.
   Na stv ci v denniku n alebobsme su niekedy tiez dobre rady vseho druhe ale vsetci vieme ze o ne vobec nejde.

  • Sílu kurkumy znám z knih, spolu s mletým koriandrem zamíchanou ve studené vodě ale musí tam jít černý mletý pepř bez kterého kurkuma nemá takové účinky.Je to nechutné ale čistí. Lékaři píšou ve svých knihách mnoho rad i z praxe -Ayurvéda /MUDr. David Frej/ ,léčba stravou/ MUDr. Henry Bieler /,psychosomatika/ MUDr. Jan Hnízdil/ ,zaujala mně i kniha Dělená strava kde je popsán rozdílný mechanizmus u trávení bilkovin a sacharidů .Zajímavé je znát potraviny způsobující zápaly v těle .Na to aby jsme mohli svému tělu pomoct musíme znát jak funguje,co potřebuje a umět mu naslouchat .Kdo chce omnoho víc informací si najde v knihách než na netu.Když jsem četla ve velkém na net jsem nechodila ani jsem ho neměla ,nebyl čas . Než zavřeli moji oblíbenou knihovnu kvůli tomu humbuku s pandemií nevěděla jsem co je FB .Do nového roku jsem si dala předsevzetí .Jedno se mi už povedlo před měsícem že už nevstoupím na FB.Sama sobě se divím že jsem tam promarnila tolik času, mají to promyšlené .Další že přestanu chodit na alternativu která píše dokola to stejný a opisuje jedna od druhé.Články šíři negativní energii a beznaděj tím že předkládají snahy globalistů jako hotovou věc a to já odmítám .Už v minulosti jsem psala že mnoho lidí včetně mně sem chodí číst příspěvky ne články .Je tu pár kvalitních přispěvatelů kteří pomáhají šířit pravdu a světlo naděje.

 5. Víte houby po čem ztloustnete, v jed-ci. Covida „naroubujou miliónem dvěmisty tisíci jedy.

  + Kombinovaná počítačová „zábava zoomie apokalipsa, metataverza digitalního koncentráku sociálního statusu, zákazů v bezhotovosti samé mňamky formátovačů typu harariho šwába zdebilirismu.
  https://www.youtube.com/watch?v=LeOiXTQBk9E
  https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-je-klaus-schwab-nejnebezpecnejsi-clovek-na-svete/
  🙂 A určitě nejlépe cenzurují ničeho neznalí idioti.
  https://pravyprostor.net/?p=154114

 6. Este raz- oprava textu:

  Ten caj je v poriadku, o neho nejde.
  Na propagandistickych stokach ako su „stv“ ci „dennik n“ alebo „sme“ najdeme tiez dobre rady vsetkeho druhu ale vsetci vieme, ze tam o ne vobec nejde. Maju zaistit informacne krytie a prilakat naivnych, jednoduchych, beznych jedincov aby zaroven zacaci konzumovat aj tie lzi a propagandu o ktoru tam v skutocnosti ide.
  Podobne masozrava rastlina sa „tvari“ ako chutne susto pre nic netusiacu hladnu obet. A tiez sa zatvara pomaly aby sa neprezradila a nevyplasila svoju obet.
  A s mnohou alternativou je to podobne. Niekolko malo percent podstrcenych lzi – o ktore tam naozaj ide zapracovat do vacsej casti pravdivych zdanlivo suvisiacich informacii o ktore tam v skutocnosti vobec nejde.
  Casto to byvaju dvaja kone z jednej stajne – niektore mejnstrimove a alternativne media.
  Samozrejme, ze existuju aj cestni ludia v medialnom priestore s cestnymi umyslami, len plody ich prace musime vediet z tej informacnej melasy nejako vyextrahovat Bud spravne fungujucim uvazovanim – rozumom alebo nezakalenou intuiciou. Je absolutne naivne si mysliet, ze vsetko co sa hlasi k alternative nou naozaj su (taky Medvedev ci Peskov sa tiez hlasia k ruskym vlastencom – a mnohi jednoduchi ludia im to veria – ale obaja v skutocnosti vedome pracuju na plnej likvidacii Ruska a jeho obyvatelstva – ich pani sa nachdzaju v londyne ci washingtone).
  Zradcov – svojich medialnych poskokov maju vsade a pracuju naprosto majstrovsky, delikatne a alternativa je nimi doslova prespikovana.
  Neutocim na alternativu, len som stale v strehu.
  Tie rozhadzane perlicky pravdy su v medialnom priestore vsade aj tam a tam.

  • Stopercentný súhlas, Achnaton!

   …však aj Ježiš (ktorého na tomto webe, mám pocit – ešte nikto otvorene nepoprel) povedal: „HĽADAJTE / POZNAJTE Pravdu, a Pravda vás vyslobodí.“ Ev. Jána 8:32 (logicky – hľadať možno len to, čo je pred nami skryté, spoznať len to, čo zatiaľ nepoznáme). Takže bolo to Ježišovo varovanie ľudstva pred skutočnosťou, ktorá tu, po jeho zavraždení, zásluhou samovyvolených vladárov nastane: duchovná TMA.

  • Len poopravím – oŇ – o čaj nejde. O neho je – o človeka.

   • zatial nikto

    A taktiez“dvaja kone z jednej stajne“
    Teda dva kone.
    Autor personifikoval caj a koña,asi si ich velmi vazi.

    • Diky hosi za opravu, diky, diky, budem na to mysliet.

    • fí-ha! – netušila som, že chlapi majú až takto dôsledne namakanú komplikovanú slovenskú gramatiku (v porovnaní napr. s anglickou – však uznáš, zatiaľ ni.kto) …a ešte aj s náležitým odôvodnením – no 5 klobúkov dole! Tak toto si normálne zaslúži potlesk🙂 (a nesrandujem; vychádzajúc z mojich osobných skúseností, drvivá väčšina Slovače má s našou ťažko a zbytočne zložitou materčinou dosť veľký problém)

     • Pokial ide o mna – slovencina mi nikdy nerobila problemy, diktaty som mal v skole vacsinou na 1. Pisem s chybami, viem to. Mam totiz stale okolo seba dost rusno, okrem mojej (velmi) aktivnej rodinky mam na starosti aj nejaky ten zverinec. Nemam na nic cas a aby toho nebolo malo tak mam este 5ks macacich milackov, ktori mi pri tom pisani neustale radia a tak to potom vyzera.
      Niekedy rozmyslam, ze sa na rok niekam odstahujem kde ma absolutne nikto nebude rusit.
      A aby toho fakt nebolo malo tak pisem zo staruckeho mobilu, ktory si pise jak chce, stale to musim spatne opravovat, je tam nejaka chyba. Sakra prace!!!

     • Achnaton, ja ti rozumiem …ani si nerob starosti, nie je na to dôvod; myslím, že väčšina čitateľov to ani nepostrehla. Dôležitý je obsah!
      (Inak, pravopis aj štylizácia sú perfiš; pokojne môžeš znížiť nároky na seba, nie sú v takej miere potrebné…)
      Čo robí nám Slovákom problémy (seba nevynímajúc) – to je PRÁVE tá naša úžasná, odborne aj racionálne nedotiahnutá syntax… (o ktorej si, mimochodom, väčšina nášho národa – vrátane viacerých redaktorova a moderátorov – myslí, že tento termín je mužského rodu a podľa toho s ním aj nakladá; však zapni si občas naše – nedávno tu rozoberané – „pokrokové“ uvrieskané, utrepané rozhlasové stanice…)

      …je obdivudné, Achnaton, s akou pokorou dokážeš prijať kritiku – no a vďaka tvojej tichej, nesamoľúbej reakcii teraz tisíce ľudí vidia to, čo si zaslúžiš, aby videli. Čo viac si môžeš želať?🙂

     • zatial nikto

      Tak dik Emily,

 7. nábor do armády

  Dnešným dňom začína nábor do armády SR.

  Malá armáda je potrebná pre neskoršiu mobilizáciu. Na papier od úradníka by sa ľudia vykašľali.

  https://www.szvvz.sk/2022/09/06/nabor-mo-sr-do-aktivnych-zaloh/
  https://www.erepublik.com/en/article/1517582

  • Či úradník, či vojak, dostanú po frňáku obaja. Máme pripraviť článok s vymenovaním rôznych spôsobov, ako sa vyhnúť mobilizácii?

   • nábor do armády

    Napíš ten článok. Do komentárov ľudia napíšu ďalšie informácie. Napríklad ako na Ukrajine povolávajú = odvlečú do armády aj deti a ženy. Alebo ako prebehla mobilizácia za týždeň v 1938.

   • Otázkou je jestli je to bude zajímat komando „azováků až vám vyrazí dveře a odvlečou vás k odvodové komisi či se tím budou vůbec zabývat když vás třeba i narvou do „hitláku kde po vylezení vám ukáží kudy vede cesta a jiná není možná.
    https://www.youtube.com/watch?v=A9XGsPGuSpM

    • jak ste simulovali u doktora Grinštajna

     Dobrý voják Švejk – Vizita
     https://www.youtube.com/watch?v=fZO6sxZhteg

     • Byl jsem v lazaretu polikliniky na vojně v brně když jsem nechtěl do basy protože po 30. dnech už člověk do basy nešel a byl tam „šéf doktor pravoslavný kněz který dělal religiózní školu v moskvě a tedy byl hustě kacíř a jeho léčebné metody překonávali grinštajna protože léky měl rozdělené dvou skupin, ale obě k ničemu.
      Ale lidsky byl fajn a hustý čulibrk. Den před „vypršením a mazal bych za katr mne ale dali vycházku a tak jsem se zmazal z podoby že mne tam nechali ležet ještě 3. dny ale basu mi dali potom z fóra. 🙂

    • A to taky může být jeden z důvodu proč je tady cvičíme.Nejen abysme naštvali Rusáka.

   • Toto treba uchopiť konceptuálne! Zväz vojakov v zálohe sa vyfarbil – kto ho ovláda a komu slúži – je zrejme už od samého začiatku infiltrovaný presne na tento účel! „Maličkosť“ – športovo branné aktivity – „vojna ako šport“! Na rozdiel od Rusov – žiadna uvedomelá – konceptuálne uvedomelá – obrana vlasti – len obrana NATO a demokracie /otrokárskeho systému a podpora útočného zločineckého systému/ a západných hodnôt – dobrodružstvo! Lebo marketing – chcem byť hrdina, chcem niekam patriť = uniforma – chcem byť dôležitý – chcem podiel na moci, zbraň. Keďže prijali menej ako polovicu uchádzačov – dokazuje to nepripravenosť mladých mužov na službu v armáde – fyzickú, mentálnu! Infantilita, gender agenda, hormonálne poruchy sú už realitou! Z mladých ľudí sa stávajú degeneráti! Žiadna vojenská tradícia nepokračuje!

    https://www.ta3.com › clanok › 109858 › armada-vycvici-dalsich-dobrovolnikov-v-buducnosti-ich-chce-viac
    Armáda vycvičí ďalších dobrovoľníkov, v budúcnosti ich chce viac
    To by chcelo každý rok vycvičiť minimálne 150 dobrovoľníkov. 11-týždňový výcvik Na dobrovoľnú vojenskú prípravu sa prihlásilo 246 záujemcov, z ktorých vybrali 108 a v priestoroch Základne výcviku a mobilizačného doplňovania v Martine na dobrovoľnú vojenskú prípravu nastúpilo 73 mužov a 21 žien.

    Teraz inak! Treba si vedieť spojiť – akú negatívnu úlohu zohrala armáda v covidovej histérii?! A ako covidová histéria nevraživosťou rozdelila občanov a vôbec ľudí?!
    A čo myslíte – čo príde, ak sa títo dobrovoľní nekonceptuálni kreténi dostanú do armády a získajú podiel na moci a zbraň – na koho strane budú?! No to radšej nech tam tí kreténi nie sú! Oni budú nielen zásadným spôsobom plniť službu v prospech cudzej mocnosti ako protiruskí vojaci – oni budú zásadným spôsobom plniť úlohy alo protiľudová garda! A tým budú vlastne len udržiavať Slovensko a Slovákov v područí cudzej mocnosti – USA, alebo v područí skrytého riadenia globalistov!

    Preto do toho treba hodiť vidly! Ukrajina je opäť – tak ako covid – zámienka – na použitie „slovenskej“ armády a dobrovoľných indoktrinovaných idiotov v maskáčoch – proti Slovensku, proti národu, proti slobode! Ak v tomto období niekto organizuje nábor /politické strany „holohlavcov“/ armádnych dobrovoľníkov – robí to presne proti slovenskému národu! Lebo tak ako intervencia proti Rusku nie je v našom záujme – nie je v našom záujme ani nasadzovanie „národnej“ /hovno národnej!!!/ gardy! A argumentácia, že armáda potrebuje vojakov na zabezpečenie situ v prípade živelných katastrof – je vyložene CHUCPE LOŽ, pretože máme profesionálny HAZZ zbor – to sú tiež vycvičení ľudia a platení ľudia, a keď niekoho zachraňujú – majú určite inú výstroj, ako vojak v maskáčoch so samopalom cez plecia! Treba do toho hodiť vidly!

    „Brutálna bitka! V novomestskom bare sa počas noci Druhého vianočného sviatku odohral nechutný krvavý incident. Mladík, ktorý sa venuje thajskému boxu, obťažoval a potom napadol mladú ženu. Krvavý incident rieši polícia.

    Incident sa stal v noci z pondelka na utorok v bare. „Išla som z toalety a pri stole sedeli chalani z novomestského gymu, ktorí sa venujú thajskému boxu. Jeden z nich ma chytil za zadok. Bolo to nepríjemné, nechutné a slizké. Bránila som sa a dala som mu facku,“ povedala Silvia, ktorá netušila, čo bude nasledovať.
    „Zrazu mi len zboku prišla rana, bola som okamžite na zemi. Všade bola krv a mala som tmu pred očami,“ opísala Silvia, ktorá nevie, kto útočil. „Boli tam zápasníci z toho klubu, dokonca tam bol aj ich tréner,“ dodala s tým, že musela k lekárovi. „Mám narazený nos,“ doplnila s tým, že podala 2 oznámenia.“
    https://www.cas.sk/clanok/2754055/nechutny-krvavy-incident-v-novom-meste-nad-vahom-boxer-v-bare-obtazoval-a-zbil-mladu-zenu-mrazive-detaily-utoku/

    A toto oblečte do uniformy!

    • Štát bráni zakladaniu hliadok obecných domobrán proti migrantom! Polícia má zakázané obmedzovať migrantov! A teraz to má akože kontrolovať armáda – garda? Hovno!

     “ a v priestoroch Základne výcviku a mobilizačného doplňovania v Martine na dobrovoľnú vojenskú prípravu nastúpilo 73 mužov a 21 žien.“ – 11-týždňový výcvik bez vojenského drilu a stresu a návykov a vojenských skúseností – t. j. menej ako 3-mesačný výcvik je buď produkcia kanónenfuter v prípade vojenského nasadenia – alebo – a to určite – skrátený výcvik ozbrojencov použiteľných proti neozbrojenému domácemu obyvateľstvu! A všetci takýto dobrovoľní zmrdi a idioti budú opäť „len“ plniť rozkazy! Treba to zahlušiť ešte v zárodku – tak sa armáda nebuduje – tak sa buduje súkromná politická „bojúvka“ – gestapo, SS, SA.

     • kvakcína je sloboda

      s odstupom času som si znovu pozrela film „Er ist wieder da!“/ „Už je tu as!“
      a rovnako ako v 33-ťom, aj v tomto filme zaznelo: „je mi jedno, že sa zo mňa smejú, že hovoria, že som blázon! dôležité je, aby som dosiahol, čo chcem!“
      nepripomína nám to zo súčasnosti matrtaja?! nedávno vyhlásil v parlamente – parafrázujem – „aj tak nás odtiaľto nedostanete, budeme tu navždy!“ všetci opoziční posranci sa rehotali – aha! blázon!
      a otázka, na ktorú nečakám odpoveď: „čo sa dosiahlo tým, že bola vláda odvolaná?!“ odpoveď – VEĽKÉ HOVNO!!!

     • kvakcína je sloboda

      oprava: vypadlo mi „z“ – Už je tu zas!

    • Ak by tam boli normalni slovenski chlapi tak by tych zakomplexovanych namyslenych uboziakov zmastili tak ze by ich uz na nejaky idiotsky tajsky boks prestalo bavit chodit.
     Z toho pripadu vidiet, ze tupe hovado co tak udrie zenu je naprosto vymyta troska a hrozba pre spolocnost – idealny material pre dnese pro – usacke vojenske zlozky.
     Takych treba zabasnut a dat niekam do dolov nech pracuju pre spolocnost aspon nejako kedze na nic ine niesu vhodni.
     Za sociku by dostali este pendrekovu kuru ak by mali akekolvek blbe reci aby si uvedomili, ze su to nie hrdinova ale vyvrhelovia spolocnosti pre vsetkych.
     Niesom zastanca policajneho nasilia ale z policie, ktora robi cestne svoju pracu by si nejaky z.mrd nemal dobit dobry den.

     • Treba si ujasniť jednu dôležitú vec – podľa Protokolov Sionu – na urovni politických „pešiakov“ – vojna sa vyhráva ovládnutím SAMOSPRÁV! Za socíku spolitizované MNV – dnes spolitizované obecné samosprávy! Tieto sú ovládané nadriadenou nomenklatúrou štátnej správy a korupčnými fondami – nielen z EU! V praxi to potom vyzerá tak, že starosta – resp „obec“ – nedostane mimo podielových daní peniaze na rozvoj obce – pokiaľ hajzel – nebude nasúvať všetky možné globalistické agendy – špachtlovanie, vakcináciu, čipovanie smetí, vítanie imigrantov, buzi-gender aktivity o „tolerancii“, Green deal, atď. Potom sa starostovia chvália, že postavili chodníky, zateplili miestny úrad, detičky mohli nacvičiť tanečky! Ale za celé pojebané 4 roky Združenie miest a obcí SK neurobilo jedinú nátlakovú akciu proti vláde! Čušia, lebo inak nedostanú na chodníky a ľudia ich nabudúce nezvolia, lebo neurobili nič! Lenže taký starosta nezoberie do ruky krompáč v akcii Z – nie – on sa šábne s dodávateľom! Veď načo iné, ako kvôli prístupu k verejným prostriedkom niekto vstupuje do komunálnej politiky? aby sa dostal aspoň k tým omrvinkam, čo im vláda nechá zozobať! Mimo zopár obcí, ktoré protestovali z enviromentálnych dôvodov proti plánom vlády – proti globalistickým agendám neprotestovala ani jedna! Ani jedna! Oni sa len dohadujú na „správnom“ rozdelení krajov a kompetencií! Aby najlepšie využili momentálne mocenské rozdelenie si štátu!

      Teraz obciam predražili obecné náklady na energie, teda na sociálnu infraštruktúru obce – lebo školy, škôlky, domovy sociálnych služieb, chod miestneho úradu, chod domov kultúry a knižníc a iné! Prečo držia starosvia opäť hubu? aby mohli prežiť ďalšie 4 roky s dotáciami a šábnuť sa s dodávateľmi! druhá vrstva je – prinútiť miestne zastupiteľstvá zdvihnúť miestne dane z nehnuteľností a nasúvať agendu great reset! Prečo kurva ani jedna obec neprotestuje proti tejto skurvenej vláde a jej otvorenej podpore vojny na Ukrajine a proti protiruským aktivitám?! Myslím, že čistiť by sme mali začať spoločnosť práve tu! A vieme sa k ním dostať až na kožu!

 8. František

  Vážení diskutujúci!
  V Indii(a vlastne v na celom východe) sa liečia rôzne choroby prírodnými prostriedkami
  už veľmi dlho,keď ešte v Europe ľudia žili v jaskyniach.Západná medicína je založená hlavne na biznise za lieky.Ona len LIEČI a lieči až do smrti,ale nikdy NEVYLIEČI,aby biznis liekmi fungoval navždy. Vaše zdravie závisí len a len na vašom stravovaní a spôsobe života.

  • František, toto všetko vieme…
   Čo však urobiť s otráveným vzduchom, s chlórovanou aj fluorovanou vodou, s tepelne aj chemicky zničenými, toxínmi namorenými potravinami?? Ktorou z Prírodných látok je NAJideálnejšie „opraviť“ si svoju vodu, zhora posýpanú pôdu aj úrodu? Ako a z čoho si postaviť svoju pyramídu, aké má mať rozmery, kam a ako si ju umiestniť (pravdepodobne aj prepojiť so Zemou), aby spĺňala svoj účel? Kto napr. alobalom obalí el. káble ťahajúce sa cez celý pozemok? (elektrárne sa na niečo také isto nechytia; predpokladám, že skôr by ma odporučili na psychiatra)

 9. Dr.Jozef Tlamka

  Vďaka redakcia za Váš článok….v rámci AJURVÉDY Vám prajem veľa zdravia v r.2023..
  Ajurvéda spája informácie na báze duchovna z inteligentného vesmírneho vedomia aj AKÁŠI do súčasnej ľudskej civilizácie…je to na dlhšiu reč, v rámci mojich
  NDE poznatkov……je to harmonia VEDY a VIERY…..

 10. uváděné byliny či kořeny fungují na chřipku výborně odjakživa a je to skvělá metoda na vyléčení, fikce kovidu jako psyops spíše nemocným škodí prohlubováním jejich strachu

 11. 1. Chápem túto informáciu ako jeden zo spôsobov prírodnej medicíny – Alternatívneho liečenia. Nič netreba odsudzovať a zavrhovať. Ak je to systém liečenia, chrípkových alebo iných onemocnení , efektívny , tak asi mali potvrdenú diagnózu choroby. Ľudia veria a mnohí dúfajú, že alternatívna medicína pomáha pri liečení ľudí. Žiaľ celý systém podvodu s Covidom, kde boli nadnárodnými spoločnosťami zneužité chrípkové onemocnenia v záujme zisku bol založený na nevedomosti ľudí a ich strachu zo straty zdravia a práce, straty možností starostlivosti o rodinu a deti.
  2. Medzi desiatimi najväčšími farmaceutickými spoločnosťami na svete je päť amerických. Zvyšok má sídlo vo Švajčiarsku, Francúzsku a Spojenom kráľovstve. Hoci každý rok zarábajú desiatky miliárd dolárov ročne a ich príjmy často prevyšujú ročnú produkciu stredne veľkej ekonomiky, málokto vie, kam tieto peniaze idú. Kto teda vlastní spoločnosti, ktoré stoja za lukratívnym podnikaním s naším zdravím?
  3. Ide o nadvládu investičných fondov .Akcie amerických farmaceutických spoločností patria hlavne do obrovských investičných fondov. Vo všetkých piatich, ktorí sú v prvej desiatke globálnych hráčov, je najväčším akcionárom investičný fond The Vanguard Group. Najväčší podiel (8,4 percenta) patrí spoločnosti Bristol-Myers Squibb. Vlastní tiež viac ako osem percent v spoločnosti Johnson & Johnson a menej ako osem percent v spoločnostiach Merck, AbbVie a Pfizer. Napríklad z jednej injekčnej liekovky vakcíny Pfizer agentúra umožnila očkovať obrovské množstvo ľudí.
  4. Vráťme sa k ajurvéde a covidu. Alternatívna medicína rieši predovšetkým chronické zdravotné problémy, ktoré odolávajú tzv. klasickej liečbe. Pacienta vníma ajurvéda ako celok, čo znamená, že pri určovaní príčin ochorenia berie do úvahy nielen časti jeho tela, ale celý organizmus, vrátane jeho mysle, spôsobu života, vzťahov, hodnôt, cieľov a pod. Vďaka tomu dokáže odhaliť aj skryté dôvody zdravotných ťažkostí, ktoré sú väčšinou pred zrakom klasického lekára skryté. Niektoré z hlavných metód alternatívnej medicíny si poradia aj s akútnymi problémami, akými sú napr. horúčka, chrípka, náhle zažívacie problémy a pod. Alternatívna medicína nerieši ochorenia a akútne stavy vyžadujúce chirurgický zákrok. Samozrejme , že v žiadnom prípade nenahrádza lekársku starostlivosť.
  5. Je dávno dokázané, že každý z nás je originál. Čo pomôže jednému, môže uškodiť inému. Rovnaký prístup len zriedkakedy zabezpečí rovnaký výsledok aj u niekoho ďalšieho. Vnímať individuálne rozdiely je preto veľmi dôležité. Pravdepodobne ajurvéda napomôže svojou „ liekovou terapiou odstraňovať príčiny onemocnení. Lenže ľudia sa od seba navzájom líšia, ale aj ten istý človek v inej situácii môže reagovať úplne opačne. S tým všetkým je potrebné pri terapii počítať. Ak je to tak je to pozitívne. Len tak je možné zabezpečiť optimálny výsledok a vrátiť človeku dočasne stratené alebo ohrozené zdravie. Preto aj tie najúspešnejšie alternatívne metódy vždy treba prispôsobiť konkrétnemu pacientovi.

  • 👍👍👍

   …navyše už dávno nestačí brať do úvahy iba metabolické typy človeka, ale aj to, aké diagnózy máme na všetky strany pospúšťané… ku kontraindikáciám už často dochádza aj pri liečení zdravými a plnohodnotnými potravinami
   …v minulosti platiace „čo jedného vylieči, druhého zabije“ sa v súčasnosti pretransformováva na „čo ťa dnes lieči, zajtra ťa môže zabiť“
   – z odborného hľadiska mi najviac sedí prof. Anna Strunecká (vedomosťami, aj svojím charakterom – však preto sa UK od nej verejne dištancuje)

  • Vďaka za takto brilantne napísaný komentár.
   Inak v článku je to veľmi zjednodušený popis účinných prostriedkov, v skutočnosti je ich toľko, že len ťažko všetky vymenovať.
   Minule ma napríklad zaujalo, že Indovia mali bežne vo zvyku vysádzať nimbovníky pred svojimi domami. O tomto strome som predtým nepočula, každopádne Indovia vedeli, že tento nenáročný strom s horkými listami má silné prečisťujúce účinky tak pri vnútornom ako aj vonkajšom použití a vraj očisťoval aj okolitý vzduch.
   Východná kultúra na rozdiel od tej mamonárskej západnej odjakživa išla cestou očisty tela a ducha.

 12. feedback na: kvakcína je sloboda 01/01/2023 at 14:02

  „a otázka, na ktorú nečakám odpoveď: „čo sa dosiahlo tým, že bola vláda odvolaná?!“ odpoveď – VEĽKÉ HOVNO!!!“

  Tak. Po formálnom odvolaní vlády SR – 15.12.2022 – nastala – oficiálne – na politickej scéne – sezóna potkanov, keď sa po Novom roku 2023 – začnú preskupovať, organizovať tak, aby zostali ďalej pri korytách a moci.

  Pretože – analógia: (hlavne – koaličný) POLITIK = POTKAN, je viac, než – výstižná. Lebo:
  Potkanovi, keď skončila sezóna, vydá sa žranicu hľadať inam. Potkan obľubuje tmavé kúty, prvý uteká z potápajúcej sa lode. Vodcovia bývajú najagresívnejší. Poznať ich podľa ich dlhého ocasu. Kradnú zrno v sýpkach, syr, chlieb v komorách a keď niet čo žrať, zaútočia na slabšie zvieratá. Neútočí sám, ale s celým prepadovým komandom. Čím ich je viac (min. 76), tým sú odvážnejší. Kým krysy len kradnú, potkany i – zabíjajú.

  Majú vnútornú – prísnu hierarchiu. Sú rozdelení do 3 skupín. Prví sú silní – agresívni jedinci (satanisti), pred ktorými sa celá kolónia trasie od strachu a podriaďuje sa im. Druhá skupina potkanov, sú síce silní samci, ale – zbabelí. Bojazlivosť ich vedie až tak ďaleko, že sa plazia po bruchu k samcom – vládcom a olizujú im na dôkaz svojej podriadenosti srsť.
  Ak sa taký samec nejako znepáči vodcovi – zahubí ho. Ostatní samci sú chudáci, ktorí rozhodne nezomrú na starobu. Skôr či neskôr – ich niektorý samec – z prvej alebo druhej skupiny natoľko vystresuje, že zahynú. Prežívajú len tí najsilnejší.

  Potkany nikdy nezožerú otrávenú návnadu a nedajú sa lapiť do pasce. Majú medzi sebou ochutnávača, jeho povinnosťou je zožrať podozrivú potravu. Až keď sa ostatní presvedčia, že ochutnávač skúšku prežil, pustia sa do žrania. Potkanovi je dané žrať a hrýzť všetko, čo mu príde do cesty. Sú nenažraní za každého režimu. Časy sa menia, potkany – nie !

  Záver – jediný: Nasadenie milónov deratizérov (občanov) a nadobro ich – chemicky (i fyzicky) – vyhubiť. Nech to stojí – čo to stojí! Pretože – inak – vyhubia oni – nás!

Pridajte komentár

*