Víťazstvo nad korona terorom: Ako Rusi za 3 týždne zrušili covid pasy


Print Friendly, PDF & Email

Víťazstvo nad korona terorom: Ako Rusi za 3 týždne zrušili covid pasy

(Boris Gennadijevič Karpov, thelibertybeacon.com) – Toto je príbeh víťazstva Rusov nad významným nástrojom presadzovania celosvetového korona fašizmu. Prináša ho ruský aktivista Boris Karpov v liste svojim francúzskym kolegom, ktorí sa snažia o to isté u nich doma.

Napriek niekoľkotýždňovým masovým protestom proti covid pasom sa však Francúzom zatiaľ víťazstvo dosiahnuť nepodarilo. Prečo je tomu tak a ako inak na to išli Rusi, sa dozviete v nasledujúcich riadkoch. Snáď to bude inšpiráciou aj pre Slovensko.

Víťazná stratégia Rusov proti diskriminačným covid pasom

Teší ma vidieť, že sa Francúzi začínajú zrejme prebúdzať, lebo sa konajú početné demonštrácie proti zriaďovanému „digitálnemu koncentračnému táboru“.

Chcel by som vám povedať o tom, ako sa nám v Moskve podarilo prinútiť primátora zrušiť covid pasy, zrejme tiež pociťujúceho nostalgiu za istou dobou, a to sa snažil zo všetkých síl…

Dovoľte, aby som sa vrátil trochu dozadu čase.

Udalosti pred nariadením povinného očkovania a covid pasov

Už skoro rok neboli v Rusku takmer žiadne obmedzenia. Povinné bolo len nosenie rúšok vo verejnej doprave a v obchodoch… teoreticky. Prakticky ich nosilo najviac ak 20% ľudí a odhliadnuc od príležitostných akcií, nariadených radnicou, polícia odvracala zrak a nikoho nepokutovala.

Asi pred mesiacom Vladimír Putin vyhlásil, že je úplne proti povinnému očkovaniu, ktoré by malo byť osobnou voľbou. Na druhý deň odlieta do Ženevy na stretnutie s Bidenom.

Ešte kým bolo lietadlo prezidenta vo  vzduchu, primátor Moskvy vypustil bombu zverejnením nariadenia, ukladajúceho povinné očkovanie „istým kategóriám ľudí“!

(Poznámka redakcie: o primátorovi Moskvy Sergejovi Sobjaninovi je známe, že je globalista.)

Obrovské prekvapenie, ale toto nie je žart! Nariadenie tiež predpokladá sankcie proti vzpierajúcim sa, siahajúcim až po prepustenie zo zamestnania!

Primátor pre tento účel zriadil veľmi efektívnu organizáciu s očkovacími centrami po celej Moskve: v nákupných centrách, parkoch, atď. Primátorovo rozhodnutie okamžite skopírovalo niekoľko guvernérov, vrátane guvernéra „moskovskej oblasti“.

Dotknuté sektory sú v zásade všetky tie, ktorých zamestnanci sú v kontakte so zákazníkmi. Vlastne takmer všetci a primátor požaduje, aby bolo zaočkovaných 60% týchto ľudí. V doprave, obchodoch, službách, atď.

Vladimír Putin po svojom návrate do Ruska zostáva ticho. Iba jeho hovorca vyhlasuje, že nie, očkovanie nie je povinné, pretože sa týka len niektorých kategórií ľudí, a tí, ak sa im to nepáči, môžu zmeniť zamestnanie!

V skupinách na Telegrame vrie zúrivosť.

V nasledujúcich týždňoch sa na očkovanie dostavilo iba veľmi málo ľudí. Vidiac to, primátor Moskvy prijíma opatrenie, ktoré spôsobí ďalší obrovský škandál: nezaočkovaným ľuďom zakazuje prístup do reštaurácií a kaviarní.

A kontrola sa bude vykonávať pomocou QR kódu, ktorý dostanú iba zaočkovaní.

Začínajú protesty, do hry vstupujú aj hackeri

Hoci sa toto týka len niekoľkých z 12 miliónov Moskovčanov, spôsobuje to obrovský škandál, opäť na Telegrame. Zároveň sa pustili do práce hackeri a za peniaze veľmi rýchlo ponúkli QR kódy s registráciou vo federálnej databáze zaočkovaných.

Tento druh záležitostí však, najmä v Rusku, nebýva prijímaný dobre, keďže ide o  pripomienku „temných hodín“ vojny.

Na tričkách začínajú kvitnúť žlté hviezdy, hlavne však je protest organizovaný.

Taxikári, napríklad, po oznámení majiteľov ich spoločností (GET, Yandex, atď.), že si nemôžu nechať nezaočkovaných vodičov, okamžite vyvinuli smartfónovú aplikáciu „vyhradenú pre nezaočkovaných zákazníkov bez rúšok“! Okamžite zaznamenala obrovský úspech!

Aj niektoré reštaurácie odmietajú rešpektovať opatrenia a naďalej vítajú zákazníkov. Mnohé ďalšie však zatvorili natrvalo – za 2 týždne bolo v Moskve napočítaných 700 zatvorených kaviarní a reštaurácií.

Liečba osteoporózy

Bitka sa presúva do online prostredia

Aj tu platí, že to najdôležitejšie sa deje online. Za posledných desať rokov vláda vyvíjala dokonale efektívne online služby: Chcete napísať FSB? Prokurátorovi? Ministrovi? Môžete tak spraviť online! Zaručená odpoveď do 10 dní!

Právnici pripravujú „štandardné“ písomné sťažnosti na primátora Moskvy, adresované všetkým administrátorom. Pretože opatrenia sú, samozrejme, úplne nezákonné a porušujú všetky zákony a ústavu!

Hovorca Moskovskej prokuratúry hovorí, že dostávajú priemerne 5000 sťažností denne, a to každý deň. A ľudia píšu FSB, aby primátora obvinili z „vlastizrady“, ministrovi práce sa sťažujú na porušovanie zákonníka práce, atď., atď.

Ide o skutočnú prílivovú vlnu, ktorú nie je možné ignorovať, pretože všetka elektronická pošta je elektronicky „podpísaná“, nemôže ísť o žiadny podvod.

Navyše, Telegram je plný svedectiev lekárov, ktorí pred týmto očkovaním varujú.

Koluje video, v ktorom vidíme čerstvo zaočkovanú osobu v parku odnášanú na nosidlách a rýchlo odchádzajúcich ľudí, ktorí čakali v rade! A hekeri prenikajú do serverov, overujúcich QR kódy.

Zároveň všetky prieskumy verejnej mienky ukazujú na pohromu v septembrových parlamentných voľbách.

Preferencie politických strán, ktoré všetky mlčia (okrem komunistov, ale tých už nikto nepočúva!) klesajú voľným pádom a všetci očakávajú veľkú porážku strany Vladimíra Putina Jednotné Rusko. To umožňuje dostať sa do popredia „patriotskej“ strane ROS.

Ľudia viac-menej bojkotujú očkovanie

Pokiaľ ide o vakcináciu, počet zaočkovaných ľudí trochu stúpol, ale stále sme ďaleko od 60%, požadovaných primátorom.

Hoci primátor Moskvy každý deň vyhlasuje, že je na dobrej ceste ten cieľ dosiahnuť, pravdou je, že zaočkovaných bolo ani nie 20% ľudí! A v tých 20% je neznámy, no zrejme veľký počet „falošne zaočkovaných“…

Samozrejme, nájdu sa aj ozajstní šmejdi, ktorí zachádzajú tak ďaleko, že si na pažu nechávajú vytetovať svoj QR kód, v iniciatíve expresného doručovateľa zásielok, spriazneného so Sberbank, najväčšou ruskou bankou s viac ako 100 miliónmi klientov.

Banku vedie Gref, veľký priateľ moskovského primátora! Neskôr, nenechajúc sa vyviesť z pokoja, k tomuto ešte pridal a minulú stredu sa vyhrážal, že ak sa ľudia nepôjdu zaočkovať, Moskvu úplne zavrie.

To bude tá posledná slamka, ktorá prinúti všetko vybuchnúť. Tetovania na rukách nám pripomínajú množstvo vecí a v Rusku je toto neakceptovateľné.

Na Telegrame všetci zúria, niektorí volajú po promptných opatreniach voči primátorovi, najdôležitejšiemu v Rusku, ktorý je zobrazovaný v nacistickej uniforme. Popularita Vladimíra Putina „padá“ na 60% (čo stále nie je zlé, ale bolo to 75%!) a niektorí politici začínajú byť vydesení a šepká sa o odložení volieb…“

Prichádza víťazstvo

K odloženiu volieb však nepríde, pretože v piatok, keď to nikto neočakáva, primátor Moskvy vyhlasuje, že od pondelka (19. júla) covid pasy ruší, lebo bola dosiahnutá  takmer 60%-ná miera zaočkovanosti.

To je samozrejme obrovská lož, skutočná miera je okolo 20%. Hovorí sa, že v zdravotníctve je nie je zaočkovaná ani polovica personálu.

V skutočnosti Kremeľ „prijal odkaz od občanov“; sú podané 2 milióny sťažností.

Presne tak ako vlani, keď primátor Moskvy počas mítingu, na ktorom oznamoval pokračovanie karantény, dostal telefonát (vieme asi od koho), prikazujúci mu všetko zastaviť, aj teraz mu bolo nariadené celú túto hlúposť ukončiť.

Pondelok je zajtra, ale mnohí nečakali a v piatok večer znovu otvorili svoje bary a reštaurácie!

Záver

Prečo nerobíte to isté vo Francúzsku (a tiež my na Slovensku)? Zasypte svojich právnikov sťažnosťami na porušovanie vašich slobôd! Využite tých, ktorí Macrona nemôžu vidieť ani z diaľky!

Pouličné demonštrácie sú zbytočné, ak tam nejdete so zbraňami. Inak sú príležitosťou pre provokatérov vašu snahu prekrútiť!

Zrejme tiež máte schopných „hekerov“, tak ich nechajte heknúť sa do databáz a preniknúť do serverov! Proti tejto klike fašistických vyvrheľov treba využiť všetko!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Boris Gennadijevič Karpov, Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „To umožňuje dostať sa do popredia „patriotskej“ strane ROS.“ – ruskí jastrabi plus americkí neokoni a máte vojnu na spadnutie!

  „Zasypte svojich právnikov sťažnosťami na porušovanie vašich slobôd!“ – zasypte svojich poslancov – tí NE-pracujú za vaše peniaze, tak nech konečne pracujú pre vás!

  Máte peniaze na právnikov všeobecne?!

  Moderný Rus je gramotný Rus! Moderný Francúz nie je gramotný Francúz -už nie. O tom to celé je! Kedysi bola najgramotnejšou časťou ZSSR Sibír – tam boli upratané mozgy národa – teraz už sú späť v Moskve. Putin raz jemne pripomenul – keď sa chystali pomôcť Rusku s modernizáciou, že zatiaľ čo si v Paríži v 19. storočí na uliciach vylievali nočníky na hlavy – Moskva mala už 500 rokov hlavné rozvodné vodovody a kanalizáciu.

 2. A u nás si zobrali príklad a hackli eHranicu.

 3. Mimo tému, ale v poslednej dobe sa na Morave a v Čechách vyskytujú /volali poslucháči do relácie SVCS s VK z Aeronetu/ záhadné „naháňačky“ stíhačiek a vrtuľníkov s neznámymi trojuholníkovými lietajúcimi objektmi – pravdepodobne ide o prototypy tajných USA vojenských, teda pozemských TR-3B Astra, avšak zrejme stíhajú aj „navlas rovnakých“ – viem z vlastnej skúsenosti z 90-tych rokov z Bratislavy a južného Slovenska – „nemnóžko“ odlišných – pravdepodobne stroje naozaj mimozemských UFO, ktoré na rozdiel od TR-3B Astra nemajú tri svetlá v cípoch a jedno v strede, ale majú len tri svetlá – jedno veľké mierne
  vpredu, ale nie úplne vpredu, a 2 bočné – pravé modré a ľavé červené, pričom v noci vytvárajú trojuholník, ale reálne celý korpus stroja je mierne šípovitý, väčšinou viditeľný v podvečer pred zotmením – desivá tmavá vojenská farba – v Bratislave lietal v Petržalke, aj nad Zimným štadiónom, resp. tam bol zdokumentovaný – jeden som zažil na nočnej rybačke na južnom Slovensku, druhý s frajerkou – preletel nám nad činžiakom v Petržke /okolo roku 1995/ – pomaly bez zvuku – tak pomaly, že frajerku zaujalo, že to na nás nespadlo, ten na juhu vydával zvuk ako tichý vysávač – bola hmla – rozpätie odhadom v 20-metrovej výške nad jazerom asi 15 metrov, letel tiež pomaly – lietadlo vylučujem, frajerkina sestra v tie dni videla v noci z izby „2 Mesiace“.

  Takže – niečo sa deje – buďte technicky-informačne pripravení – vtedy neboli mobily – nakrúcajte a nepozerajte ako teľce na nové vráta.

  Pomerne hutný článok:
  Легендарный TR-3B Astra. Закат легенды
  „Prečo som objekt v úvodzovkách tak dôrazne označil za „dobre známy“? Pretože nikto z nezávislých svedkov tento objekt skutočne nevidel, nikto nevidel, že „trojuholník“ pristál na vojenskom letisku, takže z neho vyšli piloti amerického letectva.

  Všetci záujemcovia ho dobre poznajú iba z popisu v texte a početných kresieb, ako aj z falošných obrázkov pochybného pôvodu. A nikto sa nezľakol, že „prísne tajný“ objekt bol prepustený na verejnosť so svojimi taktickými a technickými údajmi. Tieto taktické a technické údaje sa pre mňa stali základom pre analýzu a expozíciu.

  Samotné primárne zdroje informácií je ťažké verifikovať z hľadiska pôvodu informácií, pretože si tieto informácie mohli tiež niekde požičať a prezentovať ich ako svoje vlastné. Budeme vychádzať z dostupných informácií.

  Na analýzu informácií som potreboval nájsť najúplnejšiu (nie skrátenú) verziu popisu vnútornej štruktúry TR-3B Astra. Úplný popis bol nájdený, je na konci článku. Neskôr pri kopírovaní tejto plnej verzie boli na niektorých stránkach odstránené nežiaduce momenty, to znamená, že informácie boli zmenšené takmer o 2/3.“ – článok pokračuje, fotky.
  https://mirtayn.ru/legendarnyj-tr-3b-astra-zakat-legendy/

  Pozemské TR-3B Astra
  https://attrip.jp/wp-content/uploads/2014/01/16fe9873-720×477.jpg

  TR-3B Astra na lietadlovej lodi
  https://mirtayn.ru/wp-content/uploads/astra_15.jpg

  Opakujem – buďte pripravení stretnúť sa s rôznymi variantami – teraz v auguste začnú padať meteority – ak nebude chemtrailsová obloha – čo môže byť dôvod, aby sme toho videli čo najmenej – možno budete mať šťastie aj z „bezprostrednej“ vzdialenosti – mám zažité, len bez kamery. Takže ak mienite systematicky „očakávať“- treba nakrúcať a až potom zízať!

  • Triangular spacecraft patent –> https://patents.google.com/patent/US20060145019A1/en

  • Marek Košice

   Tá fotka Astry na lietadlovej lodi………. Maroš, posilni si zrak nejakou vhodnou výživou či doplnkami, pretože to je CGI „jak oči“….

   • Ak myslíš ten tieň – veľmi ma netrápi, pretože nepočítaš s odrazovou plochou vĺn, takže svetlo tam dopadá z rôznych uhlov a plôch – aj odspodu – aj z veľkej vzdialenosti – to nie je klasický tieň len zo slnka. A vôbec je to nepodstatné – mohol som sem dať aj obyčajnú grafiku. Videá sú na You Tube. Prieskumák používa aj mozog.

 4. https://www.naturalnews.com/2021-08-18-health-care-collapse-warning-vaccine-spike-protein-neurological-damage-medical-systems.html
  HEALTH CARE COLLAPSE warning: Vaccine spike protein will unleash widespread neurological damage that overwhelms world’s medical systems
  KOLAPS ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI: Hrotový proteín vakcíny spôsobí rozsiahle neurologické poškodenia, ktoré zničí svetové zdravotnícke systémy

  Over the next year (or less), the health care facilities may be overrun with vaccine-damaged people, and “routine” medical services may collapse as a result.
  V priebehu nasledujúceho roka (alebo menej) môžu byť zdravotnícke zariadenia zaplavené ľuďmi poškodenými očkovaním a v dôsledku toho môže dôjsť k zrúteniu „bežných“ lekárskych služieb.

 5. https://www.naturalnews.com/2021-08-18-super-rich-investing-luxury-billionaire-bunkers.html
  World’s super-rich investing in luxurious “billionaire bunkers”
  Najbohatší tohto sveta investujú do luxusných „miliardárskych bunkrov“

  Ultra-wealthy escaping disaster in luxury
  Mimoriadne bohatý unikajú katastrofe v luxuse

 6. https://www.banned.video/watch?id=611db28e48e1245ce6942ab9
  Compilation: Doctors Warn The World Of COVID Vaccine
  Kompilácia: Lekári varujú svet pred očkovaním proti COVIDu

  Share this epic compilation of doctors that are sounding the alarm about the dangers of the experimental COVID vaccine!
  Podeľte sa o túto epickú (impozantnú) kompiláciu (zostavu) lekárov, ktorí bijú na poplach o nebezpečenstvách experimentálnej vakcíny proti COVIDu!

 7. https://www.infowars.com/posts/trump-vaccine-booster-shots-money-making-operation-for-pfizer/
  Trump: Vaccine Booster Shots “Money-making Operation for Pfizer”
  Trump: Posilňujúce vakcíny „operácia zarábania peňazí pre spoločnosť Pfizer“

 8. https://www.infowars.com/posts/watch-multiple-doctors-warn-against-the-deadly-experimental-covid-injection/
  Breaking: Respected Scientists & Doctors Confirm COVID-19 Shots Trigger Deadly Prion Attacks
  Uznávaní vedci a lekári potvrdzujú, že COVID-19 vakcíny spúšťajú smrtiace prionové útoky

  PS
  prion = infekčná bielkovina reprodukujúca sa v živom systéme

 9. Ja mam aj taku info, ze rusi odmietli pracovat, proste nenastupili do prace a za dva dni boli opatrenia zrusene, nemam tuto info potvrdenu ale moze byt.?

 10. KEĎŽE MEDZITÝM VYRÁSTLA NOVÁ GENERÁCIA:

  Zdanlivo to nesúvisí, ale súvisí – tak ako sa dnes vyrábajú „obete“ Covidu – tak sa vyrobili mŕtvoly aj pre „masaker“ v Srebrenici!

  Tzv. masaker v Srebrenici – ako zámienka na bombardovanie Srbska – bol zinscenovaný CIA – bolo tam premiestnených 6000 mŕtvol z predchádzajúcich bojov – reálne v Srebrenici zomrelo cca 300 bojujúcich vojakov na oboch stranách.

  Toto dosvedčili pred nemainstreamovými investigatívnymi novinármi aj mladí albánski-kosovskí vojaci z Kosova, ktorých svedectvo nebolo nikdy pripustené, a celé sa to prevalilo a zároveň ututlalo, keďže jednak už bolo po „operácii“, jednak je to nesmierna trapošina pre slovanských spojencov NATO! Ale nesmie sa to zabudnúť! Tieto informácie vyšli von na alternatíve – vtedy zdrojovo verifikované – v období začiatku občianskej vojny na Ukrajine – zhruba medzi rokmi 2014-2017, keďže na strane Rusov vtedy bojovalo a bojuje mnoho srbských dobrovoľníkov – a dokumenty by sa mohli dať ešte dohľadať.

  Celkovo pol milióna obetí NATO „humanitárneho“ bombardovania Srbska – čo M. Albrightovej – českej sionistke spolupodnikajúcej v Kosove /telekomunikácie/ – stálo za to!

  Madeleine Albright – Stálo to za to!
  https://www.youtube.com/watch?v=UvToobS9c5o

  Do zločinov únosov mladých a zdravých kosovských Srbov, Rómov a Rusov za účelom vyoperovania a predaja ich životne dôležitých telesných orgánov bol údajne zapojený aj terajší „kosovský premiér“ Hashim Thaci !!!
  Stránka obsahuje množstvo veľmi zaujímavých kontextuálnych článkov -kto s kým a proti komu v historických súvislostiach permanentnej genocídy Slovanov.
  http://www.henryklahola.nazory.cz/oKosmetu.htm

  • Výborne. Inak v užšom kruhu je to známe od začiatku. Ešte z počiatku plánov, predtým než „akciu“ spustili.

   Je smutné, že vieme dobre čo chystajú aké blbosti dnes plánujú na zajtra ale niet nikoho koho by to zaujímalo, natož aby sa tomu niekto postavil…

   • Nedovolal som sa kvôli tomu pol hodinu do infovojny – chlapíka, čo tam spomínal Srebrenicu – aj keď nie to, čo ja – Adrián ukričal – chlapík v podstate spochybňoval, či sa takýmto veciam teraz v takomto stave rozkladu dokážeme vôbec postaviť.
    Je to citlivý nerv redaktorov Infovojny, pretože systematicky zanedbávajú – zrejme majú hranice pokiaľ – systematický konceptuálny pohľad na podstatu – neustále to posúvajú do polohy „neschopnosti“ politikov – nie do polohy dobre organizovaného nadnárodného zločinu. A už vôbec spomenúť Sion. Všímajte si tie ich reakcie v poslednej dobe – prehlušiť každú kritiku či pochybnosť. A robia to tak, že ty tam ako picino zavoláš, míňaš kredit, on na teba kričí – ty čakáš, že ťa pustí k slovu a nakoniec ťa vypnú. Veď kľudne by stačilo vypočuť si, ahoj, a vyjadriť sa! Neustále „máš právo na názor“, ale neustále nie na taký, ktorý im ide proti srsti. Začínajú s ľuďmi manipulovať.

    • Vidím to podobne. Fungovať zrejme môžu len za prísne dodržiavaných podmienok. Dôležité je, či im ide predovšetkým o aspoň akú-takú informovanosť ľudu a robia všetko preto, aby ich vysielanie nestopli, alebo či je v tom niečo iné.

   • Ešte tá Srebrenica z iného uhlu – albánskeho.
    1/ Moslimovia pochovávajú do jedného dňa – ak sa dá. Kde – komu vzali 6 tisíc mŕtvych – antropologicky pravých Albáncov? Ak by boli boje klasické ako v okupovanej zóne – obe strany – bojujúce dediny, srbskí vojaci – všetci by sa snažili o pochovanie mŕtvych tam. Nepoznám situ, ale ono celý konflikt prebiehal tak, že Srbov vyhnali z domov a ich domy obsadili Albánci. A teraz – niekto chce, aby toto opustili, lebo tam majú operovať väčšie vojenské jednotky?
    2/ Ide o to, že predstavte si – zo strany Albáncov – miestnych – že by im – muslimom – niekto povedal, že odvezie ich mŕtvych spolubojovníkov, susedov, priateľov – niekam.???
    3/ Toto nemohli urobiť Albánci! Pár áno, ale celkovo nie! Kto teda?
    4/ Arabskí žoldnieri! Tí operovali v podstate od rozpadu ZSSR na Kaukaze, v Čečne, v Osetii. Tak prečo nie aj v Kosove? Skrátim.
    5/ Tým „zberom“ mŕtvych Albáncov došlo ku krádeži tiel, ich zhanobeniu, zneužitiu. O to viac trpeli ich živí príbuzní – ich blízki boli najprv nezvestní, potom sa „našli“ – napácovaní ako odpad – kde čakali na ten správny timing, aby sa to mohlo spustiť – plné žiaľu a emócií – koho potom sralo pol milióna mŕtvych Srbov vrátane detí, že. Samotná exhumácia a identifikácia bol obrovský stres, ktorý trval a trval, až svetová verejnosť nepovedala nie! „Tak sa to robí“!

    Američania „o tom“ nakrútili film – známy herec v hlavnej úlohe /s veľmi pokrúteným nosom/ – zápletka – prieskumné pátrajúce lietadlo zostrelili, prežil jeden, toho chceli extrahovať zo srbskej zóny, celý čas ho prenasledovalo odporné „srbské“ komando s neslovanskými črtami, ale nakoniec tú kazetu s fotkami zachránil, aby sa celý svet dozvedel o zverstvách Srbov.

    Príde čas, keď to prehodnotia aj kosovskí Albánci.

 11. Nechcem komentovať Rusko, lebo pomery u nich nepoznám. Zato môžem spomenúť Bulharsko, kde v prímorských letoviskách žiadne obmedzenia neexistujú. Akoby covid-19 vôbec neexistoval. Pritom, ako mi bulharský sprievodca povedal plynulou slovenčinou, Bulhari sa do očkovania vôbec nehrnú a sú stále zelenou krajinou.

  • Pokiaľ cez Turecko a Bulharsko neplánujú do EU vexlovať utečencov z Afganistanu, utekajúcich pred Talibanom! logicky potom ten režim nesmie byť prísny. Navyše – očkovanie by znamenalo ich evidenciu a niekto tu potrebuje zamiešať problém. Treba mať na pamäti, že amíci urobili z Afganistanu najproduktívnejšieho výrobcu heroínu kontrolovaného USA, takže do EU pôjdu aj proamerickí díleri – celé mafie!

   „Kábulská zrada: Američané dávají při evakuaci z Kábulu přednost raději psům, na sedadlech místo Afghánců sedí služební vlčáci, tlumočníci se drží trupu letadla zvenčí a potom padají z výšky! Češi jsou uvězněni v Kábulu, evakuační letadlo uvízlo v Baku! Joe Biden zmizel z Bílého domu a jeho tisková mluvčí si prý narychlo vzala dovolenou! Donald Trump vyzval Joea Bidena k okamžité rezignaci na post prezidenta! A Taliban s okamžitou platností začal vydávat zákazy na veškerá očkování proti Covid-19 v celém Afghánistánu, je to prý látka zatemňující mysl a dílo ďábla způsobující neplodnost muslimských žen a menstruaci stařen!“
   https://aeronet.cz/news/kabulska-zrada-americane-davaji-pri-evakuaci-z-kabulu-prednost-radeji-psum-na-sedadlech-misto-afghancu-sedi-sluzebni-vlcaci-tlumocnici-se-drzi-trupu-letadla-zvenci-a-potom-padaji-z-vysky/

 12. https://www.hlavnespravy.sk/lekar-michal-pijak-upozornil-na-studiu-izraelskeho-profesora-retsefa-leviho-hovori-o-25-percentnom-naraste-pripadov-zastavy-srdca-a-infarktov-u-ludi-vo-veku-16-29-rokov/2646938
  Lekár Michal Piják upozornil na štúdiu izraelského profesora Retsefa Leviho, hovorí o 25 percentnom náraste prípadov zástavy srdca a infarktov u ľudí vo veku 16-29 rokov

  Levi „zastáva názor, že vakcinácia detí spôsobí viac škody ako benefitu,“ zdôraznil na záver slovenský lekár Michal Piják.

  • Marek Košice

   „…..hovorí o 25 percentnom náraste prípadov zástavy srdca a infarktov u ľudí vo veku 16-29 rokov“…. Takže neumrie jeden z troch tisíc 16-29 ročných na infarkt či zástavu srdca, ale dvaja? Za rok? …. TO SI NIKTO NIKDY NEVŠIMNE, čiže zbytočná informácia, bohužiaľ.

 13. https://www.hlavnespravy.sk/lotysi-protestovali-proti-povinnemu-ockovaniu/2647370
  Lotyši protestovali proti povinnému očkovaniu

  Tisícky ľudí vyšli v stredu do ulíc lotyšského hlavného mesta Riga, aby protestovali proti povinnému očkovaniu proti ochoreniu COVID-19. Podľa tlačovej agentúry Baltic News Service počet účastníkov prekročil povolené maximum pre verejné protesty, ľudia nedodržiavali sociálne rozostupy a mnohí nemali ani rúška

 14. nooo…to len aby nám niečo skrytejšie neuniklo ako „viditeľný“ kovid, tak Ministerstvo pripravuje novelu zákona o azyle, má upraviť prvotnú integráciu.

  cítim z toho kvóty pre migrantov

 15. https://www.banned.video/watch?id=611da0699dcb155bcf24d055
  Man Who Regrets COVID Vax Posts Somber Video From Hospital
  Muž, ktorý ľutuje, že prijal COVID vakcínu, zverejnil video z nemocnice Somber

  A shocking video is made from the hospital bed of a man that is experiencing side effects after taking the experimental COVID vaccine.
  Šokujúce video je z nemocničného lôžka muža, ktorý má vedľajšie účinky po prijatí experimentálnej COVID vakcíny.

 16. https://www.youtube.com/watch?v=1q0uV9Optlw
  1. septembra ideme na veľký protest do Košíc

  Milan Uhrík

  1. SEPTEMBRA IDEME NA VEĽKÝ PROTEST DO KOŠÍC ✊

  Máme toho už fakt dosť! Covid pasy, šikana, cenzúra, vymývanie mozgov… Štát v rukách primitívov a amatérov… Ideme povedať jasné STAČILO celej darebáckej vláde a ustráchaným ústavným sudcom, ktorí vláde vo všetkom len pritakávajú. Slušným, ale razantným spôsobom! Táto vláda historického omylu už musí skončiť.

  Príďte zabojovať za svoju slobodu a dôstojnosť aj Vy! V stredu 1. septembra o 16:00 pred Ústavný súd do Košíc. Podporte protest aj ZDIEĽANÍM ?

 17. to je jedno kto

  „Ešte kým bolo lietadlo prezidenta vo vzduchu, primátor Moskvy vypustil bombu zverejnením nariadenia, ukladajúceho povinné očkovanie „istým kategóriám ľudí“!“
  v tejto chvili to posobi tak, ze pan starosta moskvy sobjanin je v reci „popa“ pjakina podpindosnik, ktory zradza putina..

  „o primátorovi Moskvy Sergejovi Sobjaninovi je známe, že je globalista“
  je zaroven aj clenom putinovej strany jednotne rusko, bol putinov osobny sekretar 10 rokov dozadu, hovori sa o nom uz par rokov ako o nastupcovi putina..

  „Vladimír Putin po svojom návrate do Ruska zostáva ticho. Iba jeho hovorca vyhlasuje, že nie, očkovanie nie je povinné, pretože sa týka len niektorých kategórií ľudí, a tí, ak sa im to nepáči, môžu zmeniť zamestnanie!“
  a tuna mame syndrom roberta fica, sedenie na 2 stolickach. v skutocnosti, tien podozrenia nesmie padnut na vladimira ani roberta, no nechavaju veciam volny priebeh. pstrosy s hlavou v piesku, aj tak sa da povedat..

  v poslednych tyzdnoch bol zverejneny dokument na zriadenie zelenych zon vo fema kempoch v usa. v rusku prijaty takisto podobny brutalny zakon, kedy deti, rodiny, stari mozu byt kedykolvek evakuovani na nezname miesto. v zasade su to novodobe gulagy ci koncentracne kempy, kde nepohodlni zmiznu a zvysok sa povinne zastiepi. u nas, zakon o hospodarskej mobilizacii. kedykolvek vas mozu odvliect z domu. toto, co sa deje, to je globalna vec, ci sa divame na usa, na obdivovane rusko, eu a pod. rozdiel nie je ziadny.

  aby bolo dobre, musi byt najskor velmi zle. verim, ze ked bude najhorsie, tak ruska armada zaberie a kopne putina aj s celou jeho bandou do prdele. podobne v amerike a vo francuzsku ich armady.

  • Otázka – ktorého Putina?

   Toto video dole je podľa mňa zostrih podôb pôvodného „KGB jeľcinovského“ a už „nového – pomníchovského“ Putina. V závere je jeho vyjadrenie vytrhnuté z kontextu, pokiaľ si pamätám, tak hovoril, že v RFR majú svoje miesto aj židia – viď Židovská autonómna republika. Vcelku súhlasím s VK z Aeronetu, že Putin taký či onaký zastupuje a chráni záujem Domu Halachim pred agresiou Domu Sion, čo sú dva alternatívne koncepty „internej súťaže“ svetového židovstva – miernej tóry a agresívneho talmudu.
   Pokiaľ Putin bude plniť úlohu tohto štítu nielen ruských židov – bude pri moci. U nás – v SR a ČR prevláda „protiputinovský“ koncept talmudu a Domu Sion – o tom to celé je. Preto „každý máme svojho rabína“.

   Predmníchovský jeľcinovský Putin mal štíhlu postavu a doslova konskú tvár s vpredu vpadnutými lícami a bolo mu vidieť židovské očné bielky a mal veľmi zrazenú bradu. Pomníchovský Putin má mierne zrazenú bradu /zrejme určité proporčné antropologické body musia sedieť aj pre prípad smrti/, má rusko-ázijske zošikmené oči s kútikmi dole, tvár má – napriek výbornej kondícii a žiadnej nadváhe mierne opuchnutú a s plnými lícami a nemá tak profesionálne /ako pokrový hráč/ meravý studený pohľad, ako jeľcinovský Putin a celkovo je charizmatický oproti pôvodnému. Výraz po a predmníchovský súvisí s jeho – toho súčasného – svetoznámym prejavom o ruskej predstave NWO pred svetovým fórom v Mníchove, kde naznamačil cestu Ruska k vlastnej suverenite a že svet bez Ruska jednoducho nebude.. Odvtedy jednoznačne je to „ten pravý“ Putin – milovaný – nenávidený.

   Proslulý projev Putina na konferenci v Mnichově CZ titulky …
   [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=wHlv7ead3mU
   Konference se konala 10. 02. 2007

   Rusko v svojej histórii zažilo podobnú výmenu vládcov na najvyššej úrovni – výmenu už romanovca Petra I. – Prvého, za Petra Velikého.

   Petra I. vylákali na cestu po európskych dvoroch na 2-3 týždne – po rokoch/?/ sa vrátil o hlavu vyšší, arogantný, po rusky nehovoriaci, militantný a organizačne veľmi schopný človek, ktorého úlohou bolo odstrániť najväčšieho námorného konkurenta anglickej koruny v severnom Atlantiku – Švédsko, s ktorým mal Peter I. priateľské, tradične rusko-švédsko vikingské vzťahy. Peter Veľký vybudoval ruskú flotilu, postavil Petrohrad na kostiach státisícov Rusov, porazil Švédov a včas zomrel.

   Peter I. bol internovaný a v legende známy ako muž s maskou. Tiež si splnil svoju romanovskú /ako skorumpovaní prozápadní bojari nahradili protirímskych rusko-švédskych vikingov rurikovcov a Ivana Štvrtého „Hrozného“ – najmúdrejšieho muža Európy v dejinách vôbec/ proanglickú a prorímsku úlohu – v roku 1700 zrušil pravoslávny kalendár a vymazal tak minimálne 5 a pol tisíc rokov rusko-slovanských dejín.

   Píše sa rok 7529 od podpísania Stvorenia Sveta v Hviezdnom Chráme.
   22. septembra 2021 začne nový rok 7530.
   Ako pre koho.

 18. https://www.naturalnews.com/2021-08-19-thousands-dying-covid-shots-fda-cdc-booster.html
  Tens of thousands are dying from the first two covid shots as FDA, CDC push third “booster” injection
  Desaťtisíce ľudí zomierajú po prvých dvoch covid vakcínach keď FDA, CDC pretláčajú tretiu „posilňovaciu“ injekciu

  Children are committing suicide because of their covid vaccine injuries
  Deti páchajú samovraždy kvôli zraneniam spôsobených covid vakcínami

 19. https://www.naturalnews.com/2021-08-19-uk-medicine-regulator-funded-by-gates-foundation.html
  UK‘s medicine regulator receives funding from the Bill & Melinda Gates Foundation that pushes vaccines and depopulation
  Britský regulačný úrad pre lieky získava finančné prostriedky od Nadácie Bill & Melinda Gates, ktorá presadzuje očkovanie a depopuláciu

 20. Slovenský právnik radí ako postupovať, keď vás odmietnu pustiť na pracovisko, alebo do inej prevádzky
  Podpredseda strany Život NS JUDr. Marek Géci poskytol na Facebooku svoje právne pohľady a rady, ako postupovať pri porušovaní občianskych a ľudských práv Mikasovými nariadeniami a vládnymi opatreniami ……………………

  Na Slovensku beží očkovacia zločinná, trestná segregácia ľudí. Politici postavili fitká a reštaurácie pred Sofiinu voľbu výberu. Ľudia sa búria a prevádzkam hrozí, že prídu navždy o svojich zákazníkov. Všetkých politikov a úradníkov, ktorí v tom majú prsty, čakajú dlhoročné tresty…………………..
  čl. sú na stránke. 24 CZ NEWS

  Ak by sa báli trestov, tak toto by nerobili. ONI sa totiž neboja, vedia, kto nad nimi drží a bude držať ochrannú ruku. No pápež to nebude.

 21. ani v Paríži a ani nikde inde na svete nemajú PUTINA II alebo III, ktorý má reálnu moc od ľudí a ktorého slovo platí a má váhu … všade vo svete vládnu peniaze

Pridajte komentár

*