Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Anglický lekár o pandémii: Vyľudnené nemocnice a prázdne húkajúce sanitky


Print Friendly, PDF & Email

Anglický lekár o pandémii: Vyľudnené nemocnice a prázdne húkajúce sanitky

Tento článok vychádza zo svedectva služobne staršieho lekára pracujúceho v anglickej nemocnici v regióne Surrey. Svedectvo bolo prvýkrát uverejnené na stránke The Bernicean.

Hoci momentálne nedokážeme overiť jeho identitu, sme toho názoru, že čitatelia by o ňom mali vedieť a to z dvoch dôvodov.

Prvým dôvodom sú podobné svedectvá z iných overených zdrojov. No a druhým dôvodom je fakt, že poukazuje na znepokojivý stav, ktorý momentálne panuje v zdravotníckom systéme.

Svedectvo anglického lekára

Som konzultantom v jednej významnej nemocnici metropolitného regiónu Surrey.

O tom, že sme významná nemocnica, hovorí skutočnosť, že máme aj pohotovosť, čo bežne nebýva zvykom u menších nemocníc vo Veľkej Británii.

Pred časom som poskytol interview jednému aktivistovi bojujúcemu proti reštriktívnym pandemickým opatreniam, ktorému som odhalil svoju totožnosť. Odvtedy som však zmenil názor a momentálne môžem poskytovať informácie len anonymne.

Názor som zmenil preto, lebo všetci zamestnanci nemocnice, bez ohľadu na svoju pozíciu, boli varovaní, že ak budú poskytovať rozhovory akýmkoľvek médiám (či už mainstreamovým alebo menším), tak môžu byť okamžite prepustení z práce bez vyplatenia mzdy.

Ja mám rodinu a malé deti a toto by som im nemohol urobiť. Preto tohto času svoju identitu nemôžem zverejniť, no chcel by som vyhlásiť nasledovné…

Skutočné a hlásené počty prípadov COVID-19

Podľa môjho názoru a tiež názoru mnohých mojich kolegov, neexistuje žiadna pandémia koronavírusu, teda určite nie v regióne Surrey. Od kolegov z iných regiónov naprieč krajinou však počúvam to isté.

Naša nemocnica má v bežnom roku okolo 350 tisíc ambulantných pacientov, 95 tisíc hospitalizovaných pacientov a okolo 100 tisíc pacientov, ktorých ošetria na pohotovosti.

V mesiacoch marec až jún (vrátane) by sme bežne očakávali okolo 100 tisíc ambulantných pacientov, 30 tisíc hospitalizovaných a 30 tisíc pacientov na pohotovosti. Avšak tento rok je to až o 95% menej v porovnaní s uvedenými číslami. V podstate, od marca až doteraz sme takmer prázdni.

Na začiatku bolo zamestnancom, ktorí na toto poukazovali, povedané, že slúžime ako záložná nemocnica, ktorá má pohltiť nával covidových pacientov. Ten „nával“ sa však nikdy nekonal.

Tým, ktorí pokračovali v spochybňovaní, bolo neskôr vedením nemocnice hovorené, že je to „pre väčšie dobro“ alebo, že sa tým „chráni zdravotnícky systém pred kolapsom“. Teraz je to už len „Buď ticho, alebo nedostaneš výplatu“.

Tých pár prípadov covidových pacientov, ktorých sme mali, boli opakovane testovaní a každý jeden pozitívny test sa rátal ako „nový prípad“. To znamená, že čísla chorobnosti vykazované v oficiálnych štatistikách sa takmer exponenciálne nafúkli.

Podľa môjho odhadu sú čísla pacientov s COVID-19 hlásené nemocnicami vláde nafúknuté oproti skutočnosti tak 5 až 10 krát.

Nikdy tu nebola žiadna pandémia a uvedené fakty vysvetľujú, prečo vo Veľkej Británii bolo o toľko viac prípadov nákazy koronavírusom oproti ostatným európskym krajinám.

Po meste behajú prázdne sanitky so zapnutými majákmi a sirénami

Prevádzkovatelia záchraniek preháňali mestom prázdne sanitky počas karantény a v tejto praxi pokračujú doteraz.

Pod „preháňajúcimi sa sanitkami“ mám na mysli také, ktoré majú zapnuté majáky a sirény, hoci nevezú ani nesmerujú k žiadnemu pacientovi.

Podľa mňa to robia preto, aby u obyvateľstva vytvárali dojem, že o ambulancie je väčší dopyt ako je v skutočnosti.

Záchranári nosia rúška a iné ochranné pomôcky iba vtedy, keď ich vidia ľudia. Hneď ako sú mimo očí verejnosti, rúška si skladajú a tiež nedodržiavajú vzájomné odstupy.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

O ochranných opatreniach som počul množstvo vtipov.

Kolegovia sa neprestávajú udivovať, ako napriek upozorneniam na obaloch rúšok, že nezabránia prenosu vírusov, ich ľudia stále vo veľkom nakupujú a nosia, pretože im tak nakázali politici.

Ľudia zomierajú kvôli zrušeným operáciám

V našej nemocnici sme porušili väčšinu plánovaných operácií.

Ide o operácie, na ktoré ľudia čakali večnosť kvôli poradovníkom a dlhým čakacím lehotám. Dokonca aj akútne operácie boli výrazne obmedzené.

Výsledok je jasný…

V tých lepších prípadoch sa ľuďom odoprela základná zdravotná starostlivosť. V tých horších prípadoch sa ľudia nechali zomrieť, neraz v strese a bolestiach.

Ako sa falšujú úmrtné listy

Čo sa týka úmrtných listov, tak všetci zamestnanci, ktorí ich vypisujú, boli preškolení, aby všade, kde je to čo i len trocha možné, uvádzali ako príčinu úmrtia komplikácie spôsobené ochorením COVID-19.

Dokonca aj vtedy, keď pacient nemal žiadne príznaky tejto choroby alebo v prípadoch, keď vôbec nebol testovaný. Podľa mňa ide o podvodne vyhotovené úmrtné listy. Toto je jedným z hlavných dôvodov nafúknutých štatistík úmrtí na nový koronavírus.

Faktom zostáva, že bez ohľadu na to, na čo človek v nemocnici skutočne skonal, tak na jeho úmrtnom liste svieti „COVID-19“.

Ako súčasť svojej výpovede som uviedol aj podrobné inštrukcie od vlády ohľadne vystavovania úmrtných listov. Tam je jasne zdokladované, ako vláda povzbudzuje lekárov uvádzať COVID-19, ak už nie ako hlavný faktor, tak aspoň ako spolu-faktor úmrtia.

Pamätajte si, že samotné ochorenie COVID-19 vás nedokáže zabiť. To, čo zabíja, sú komplikácie spôsobené vírusom, zvyčajne ide o veci ako sú zápal pľúc a jemu podobné príznaky.

V skutočnosti sú však tieto príznaky neskutočne zriedkavé. Napriek tomu sú uvedené na veľkom počte úmrtných listov vydaných za posledné mesiace.

Každý úmrtný list, kde je čo i len spomenutý COVID-19, aj keď nebol hlavnou príčinou úmrtia, sa v oficiálnych vládnych štatistikách ráta ako úmrtie na COVID-19.

Úprimne verím tomu, že mnohé úmrtné listy, hlavné tie pre ľudí nad 65 rokov, boli vystavené podvodom, a že uvádzaná príčina úmrtia COVID-19 nie je to, čo naozaj spôsobilo smrť daného človeka.

V niektoré štvrtkové večery som ostal sám vo svojej ambulancii a plakal som, zatiaľ čo kolegovia na chodbe oslavovali, spievali či tancovali.

Je mi na zvracanie z tých všetkých reklám a sloganov, ktoré „ďakujú zdravotníkom“ či „ako sme v tom všetci spolu“. V skutočnosti nejde o žiadnu spolupatričnosť, ale rozdúchavanie neodôvodneného strachu.

Pár slov na záver

V zdravotníctve je veľa dobrých ľudí. Nežiadam odpustenie pre seba, ale pre nich.

Mnohí z nich sú mizerne platení a do zdravotníctva prišli zo správnych dôvodov, no sú neustále šikanovaní a zastrašovaní, že „ak nebudú držať hubu, tak nebudú mať za čo jesť“.

Verím tomu, že ak by sa našiel spôsob, ako týmto ľuďom zabezpečiť bezpečnosť pred represiami zo strany vedenia nemocníc, nastalo by cunami whisleblowerov (tých, čo vyjdú s pravdou von).

Nepochybujem, že toto by potom pomohlo ukončiť celú túto brutálnu šialenosť. S tým, čoho som svedkom, sa mi žije stále ťažšie a ťažšie. Je mi ľúto, že sa to stalo.

Na záver by som chcel povedať už len toľko: Politici sa nezmenili, to len naša krajina urobila fatálnu chybu, že im začala bezpodmienečne dôverovať.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: off-guardian.org, Úvodný obrázok: ilustračný, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zijem v anglicku a mozem to potvrdit,kedze znama pracuje v nemocnici..

 2. https://www.youtube.com/watch?v=fPcS40QAx9s
  https://www.youtube.com/watch?v=–9rJgvQOgg
  Treba vypočuť (prečítať preklad) Dr. Vernon Coleman
  na youtube kanaly keď dáme do vyhľadávača Otevri svou mysl je viacero videi na túto tematiku aj od David Icke s českým prekladom

 3. je vám jasné, čo treba urobiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Ja dôchodkyňa, prekopírovala som jeden blog:

  Plan kovidkomedie: daj sa ockovat a umres skorej … hlavne dochodci. Ulavi to rozpoctu!

 5. Neverím takýmto senzačným správam. Neviem si predstaviť, že na „korona-divadle“ by sa zhodli tri najväčšie superveľmoci súčasnosti Čína, Rusko a USA plus k tomu ešte Európska Únia a UK. Neviem si predstaviť v tejto veci ani zhodu kresťanských a islamských krajín. Ani jeden štát na svete, ktorého sa viróza covid -19 týka, nevydal žiadne podobné vyhlásenie, ktoré by pandémiu spochybnilo, či popireralo.

  • Vaša logika je dobrá. Lenže ono možno existuje ešte sila, ktorá je nad všetkými štátmi, aj tými najväčšími.

   Alebo ak neexistuje, tak je tu ešte jedná vec – ako sa hovorí „nikdy nenechaj žiadnu krízu vyjsť nazmar“. Takže každá veľmoc ju môže využiť na presadenie vlastnej agendy. Väčšinou ňou býva konsolidácia a posilnenie vlastnej moci v štáte.

   Prípadne ju využijú niektoré kruhy v každom štáte ako príležitosť na zarobenie peňazí. Nezabudnite, že každá prudká zmena v systéme predstavuje príležitosť na zarobenie peňazí. Dokonca aj vojna. Mnohí samozrejme stratia, ale vyvolení, ktorí majú veci pod kontrolou, vždy zarobia.

  • Prezident Tanzanie: Testy našly koronavirus v papayi a kozách. Nepanikařme.

   https://www.youtube.com/watch?v=NqhPA3_dVWM

  • Oldo, aj na pribití Ježišovej pravdy na kríž sa prekvapujúco zhodli – na jednej strane Rimania, a na druhej Židia…

   • Nezhodli, lebo ani vo vtedajšom svete neexistovala len Rímska ríša. V Číne, Indii, Japonsku a vlastne takmer celej Ázii sa kresťanstvo nikdy nepresadilo. Žiaľ, my starovekú Čínu ani dnes neporovnávame čo do životnej úrovne, vojenstva a náboženstva s Rímskou ríšou, v ktorej sa kresťanstvo stalo štátnym náboženstvom. Stalo sa tak ediktom posledného cisára jednotnej Rímskej ríše Theodosia I. v roku 380 n.l. a v roku 392 ďalším jeho ediktom boli zakázné akékoľvek prejavy pohanstva na vidieku ako aj v meste. Modloslužobníctvo a navštevovanie pohanských chrámov sa odvtedy považovalo za urážku majestátu. Napriek tomu sa neskôr kresťanskej Byzantskej ríši nepodarilo zabrániť expanzii islamu, ktorá začala v 7. storočí n.l. a prebieha dodnes.

    • Uviedla som, pochopiteľne, iba národy, ktorých sa skutočnosť týka.

     Corona – narozdiel – to je už záležitosť celosvetová. PREPOJENIE v tejto jednej, spornej veci medzi vodcami krajín však ani v tomto prípade nemožno stopercentne vylúčiť.

  • Bielorusko, batka Lukasenko odmietol korona divadlo aj keď mu ponukali miliardu$

 6. Zdravím…. tak nechápem, prečo z Anglicka chodí toľko nainfikovaných ľudí…..??? Aj to len tak… oblbovák na ľudí??? Pripadá mi to, že ujček doktor dostal nejaké vreckové za to, že propaguje, aby sa ľudia nechránili a …. možno tak skôr …“pokapali“ ….. TAK KOMU VERIŤ ?????????? Neverím tomu, že je to tak, ako hovorí doktor!!! Niečo je, možno je to nejaká habaďura na prekrytie niečoho iného, ale…………………….?????????
  Myslím si, že my obyčajní bežní ľudia sa to nikdy nedozvieme,čo si najvyššie vrchnosti naplánovali……… Môže mi niekto vysvetliť ako to teda je??? Ale aj dôkazy…… Ďakujem… 🙂

 7. Zijem v UK, znama pracuje v UK v nemocnici ako sestricka, v aprili ked bola,,pandemia,, na vyslni , povedala ze na jej oddeleni su iba 4 pacienti, a sanitarne vozidla jazdia po meste,pretoze musia spalit benzin..Tiez povedala ze vyskusali testovat patiently na covid jeden den boli vsetci pozitivny a na druhy den boli negativny… Covid hoax is skutocnost, zatial co hlupaci tlieskali NHS ,ludia umieraly pretoze nemali pristup do nemocnice,

  • Toto iste sa prihodilo tu v UK. Rano mala COVID test pozitivny a vecer negativny ??‍♀️
   Par mesiacov dozadu som pozerala na BBC dokument o covide a mrtvych ludi v pohrebnictvach. Mali tam 8 mrtvych. Iba TRAJA podlahli cisto len korone!

 8. a čo je potom pravda ?! komu máme veriť ? že by mimozemské civilizácie riadili túto planétu ? aj to je možné obyčajný poddaný je z toho úplne v prdeli

 9. Jela ked by chceli vírusom vyhubit ludstvo už by sa tak dávno stalo.Z úmrtiami na celom svete ktoré nečinia ani polovičku z polovičky štvrt percenta sa im sen teda vôbec nesplnil.No z vakcínami to tak istotne bude.To je zaručené.

 10. Toto jen potvrzuji. Před půl rokem jsem byla s dcerou 2x v nemocnici Portsmouth a byly jsme šokováné….celá nemocnice absolutně prázdná

Pridajte komentár

*