Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Francúzska štúdia zistila, že výtery z nosa na COVID-19 zvyšujú riziko meningitídy


Print Friendly, PDF & Email

Francúzska štúdia zistila, že výtery z nosa na COVID-19 zvyšujú riziko meningitídy

(Ethan Huff, Natural News) – Francúzska národná akadémia medicíny (Académie nationale de médecine) publikovala nový výskum, ktorý ukazuje, že PCR testy na koronavírus (COVID-19) „nie sú bez rizika a mohli by viesť k infekcii meningitídy (zápalu mozgových blán)“.

Znepokojivé zistenia boli publikované len niekoľko dní predtým, ako bolo určené, že vo francúzskych lekárňach musia byť k dispozícii samotestovacie súpravy.

Môže byť testovanie na COVID-19 výtermi z nosohltana nebezpečné?

Podľa výskumníkov narastá počet údajov, ktoré naznačujú, že testovanie PCR je riskantné a mohlo by viesť ku „komplikáciám“, z ktorých niektoré sú vážne.

Pre väčšinu ľudí sú komplikácie „mierne“ a sú to veci ako „nepohoda, bolesť či krvácanie“, prezrádza štúdia. U iných výter z nosa prepichuje či inak porušuje prednú časť lebečnej spodiny, poškodzujúc dôležité membrány a potenciálne vnášajúc infekciu.

Početné štúdie uvádzané Akadémiou dokumentujú rôzne prípady „meningitídy z dôvodu úniku cerebrospinálnej tekutiny po testovaní na ochorenie COVID-19 výterom z nosohltana.“

„Nazofaryngeálny výter sa vykonáva bavlneným tampónom na dlhej, tenkej špajdli, zavádzanej vysoko nahor do nosnej dutiny, často následne oboma nosnými dierkami a zakaždým rýchlym otáčaním, aby sa získala vzorka buniek a hlienu pre analýzu na koronavírus, využívajúc veľmi kontroverzný PCR test, alebo aby sa použil na antigénový test,“ vysvetľuje stránka LifeSiteNews.

Také testy sú nesmierne bežné a niekedy sa vykonávajú „v nevhodných podmienkach“, varujú výskumníci. Z tohto dôvodu by sa mali mať ľudia pred testovaním na pozore, najmä opakovaným, pokiaľ nie je absolútne nevyhnutné.

„Je dôležité pripomínať si, že treba robiť bezpečnostné opatrenia a že riziká naozaj existujú,“ varuje štúdia.

Miera úmrtí a trvalé následky menigitídy

A aké následky môže mať pre človeka ochorenie na meningitídu?

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) je miera úmrtí, teda smrtnosť na neliečenú bakteriálnu meningitídu až 50% (zdroj). Ak sa začne s liečbou okamžite, teda do 24 až 48 hodín, stále zomiera 5 až 10% pacientov.

Ďalej, trvalé následky v podobe poškodenia mozgu, straty sluchu a problémov s učením máva 10 až 20% preživších pacientov.

Tak a teraz si to porovnajte s rizikom úmrtia na koronavírus, ktoré samotná WHO udáva, že je zhruba 0,26%.

Na Slovensku (pravdepodobne kvôli zlej zdravotnej starostlivosti a úbohému stavu našich nemocníc) je smrtnosť na COVID-19 okolo 1,5%. Stále je to však výrazne menej ako 50% pri neliečenej a 5 až 10% pri včasne liečenej meningitíde.

No povedzte, stojí to riziko neustáleho špárania sa v nose za to? Pri vynucovanom plošnom testovaní by sme kľudne mohli tvrdiť, že sa vláda a úrady dopúšťajú trestného činu verejného ohrozenia. Kedy za to ponesú zodpovednosť?

Pri testovaní na koronavírus môže dôjsť k prepichnutiu membrány

Každý člen zdravotníckeho personálu, ktorý vykonáva výtery z nosa, by mal spraviť všetky nevyhnutné bezpečnostné opatrenia a absolvovať príslušný výcvik na minimalizáciu rizika, že spôsobí poranenie mozgu a možnú infekciu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Výskumníci hovoria, že pri vykonávaní PCR (alebo antigénového) testu je veľmi dôležité sledovať všetky potrebné „technické podmienky“.

K protokolom, odporúčaným Akadémiou pre zníženie rizika testovania, patrí posúdenie zdravotnej histórie pacientov z hľadiska úrazov či chirurgických zákrokov v oblasti ORL, ktoré mohli zmeniť anatómiu ich nosových či prínosových dutín.

Dôležité tiež je, aby testovaní ľudia pri realizácii výteru príliš nezakláňali hlavu.

Pri testovaní by tiež, podľa výskumníkov, mali zotrvať v prirodzenej polohe, kedy je brada „súbežne“ s podlahou. Výtery by sa mali zavádzať „horizontálne, sledujúc dno nosnej dutiny a za žiadnych okolností by sa nemali vychýliť nahor, v smere lebečnej spodiny.“

Obzvlášť náchylné na poškodenie výtermi PCR sa javia byť deti, u ktorých môže ľahko dôjsť k prepichnutiu jemných membrán v zadnej časti nosnej dutiny.

Mimochodom, test PCR dokonca ani nie je spoľahlivou metódou zistenia infekcie koronavírusom, keďže je známy vytváraním falošne pozitívnych výsledkov. Spoľahlivosť antigénového testu je ešte nižšia.

„Samovýter môže viesť k falošne negatívnym výsledkom, keď je výterová špajdľa zavádzaná príliš bojazlivo a povrchne, no môže sa stať aj nebezpečným, keď sa zavedie príliš hlboko a je orientovaná nesprávnym smerom,“ vysvetľuje ďalej štúdia.

Aby bolo jasné, samovýtery sa líšia od výterov, ktoré bežne používajú zdravotnícki profesionáli. Sú kratšie, širšie a „menej nepríjemné“, lebo ich treba vsunúť do nosnej dutiny iba do hĺbky dvoch až štyroch centimetrov.

Niektoré samovýterové testy tiež obsahujú „golierik“, ktorý ukazuje, do akej hĺbky by sa mali vsunúť do nosnej dutiny.

Namiesto potreby použitia špeciálneho laboratórneho vybavenia na vyhodnotenie, zistia samovýterové testy „pozitívny“ alebo „negatívny“ výsledok do niekoľkých minút.

„Je celkom zrejmé, že ak sú na zabránenie šírenia infekcie nevyhnutné rúška (na niektorých miestach dokonca aj vonku), potom by sa vírus mal nevyhnutne nachádzať v slinách,“ poukázal jeden z komentujúcich na LifeSiteNews na nezmyselnosť výterov z nosa.

Záver

Ochoreli ste počas posledného zhruba pol roka, po de-facto vynútenom absolvovaní plošného testovania, na meningitídu (zápal mozgových blán) alebo mali iné zdravotné ťažkosti s nosovými dutinami? Potom zvážte podanie žaloby alebo trestného oznámenia.

Podajte ich na Vládu SR, Ministerstvo zdravotníctva, Ministerstvo školstva a Úrad verejného zdravotníctva. Tieto 4 subjekty sú hlavní vinníci zodpovední za rizikové testovanie špáraním sa v nosohltane, ktorým podmieňujú účasť ľudí na ekonomickom, vzdelávacom a spoločenskom živote.

Nadišiel čas, aby za svoje činy, ktoré mohli viesť k mnohým poškodeniam zdravia obyvateľov, začali niesť títo sadistickí psychopati aj osobnú zodpovednosť.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroje: www.academie-medecine.fr, naturalnews.com, who.int, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Ďakujeme za ďalší článok v tomto „bojovom období“, kde mnohí snívame aby to už skončilo.

  2. https://www.naturalnews.com/2021-04-24-feds-treadmill-warning-vaccine-injuries.html
    Feds issue Peloton treadmill warning over 39 injuries … but what about the 56,000 COVID-19 vaccine injuries?
    Feds vydalo varovanie ohľadne 39 poranení od Peloton bežeckého pásu…ale čo ohľadne 56 000 poranení od COVID-19 vakcíny?

  3. K článku – aby reč nestála.

    „Baktérie Neisseria meningitidis infikujú iba človeka a 10% až 20% populácie je asymptomatickým nosičom tejto baktérie. N. meningitidis sa prenáša z človeka na človeka kvapôčkami dýchacích (tj. Bozkávaním, kýchaním alebo kašľom) alebo sekrétmi z nosičov z hrdla.

    Choroba nastáva, keď baktérie prerazia ochrannú výstelku nosa a hrdla a preniknú do krvi. Len čo sa dostanú do krvi, rýchlo sa množia a ohromujú obranyschopnosť tela, čo umožňuje baktériám prekonať hematoencefalickú bariéru, infikovať mozgové blany a spôsobiť meningitídu.“

    „Meninges označuje tri membrány (dura mater, arachnoid a pia mater), ktoré lemujú lebku a obklopujú mozog a miechu. Jeho primárnou funkciou je ochrana centrálneho nervového systému.
    Vysoko rizikové skupiny a rizikové faktory

    Dojčatá mladšie ako jeden rok a ľudia vo veku 16 až 23 rokov sú infikovaní s väčšou pravdepodobnosťou ako iné vekové skupiny, prípady sa však vyskytujú vo všetkých vekových skupinách vrátane starších osôb. Rovnako sú ohrození aj cestujúci, najmä tí, ktorí smerujú na takzvaný „pás mozgových blán“ v Afrike, a pútnici hadždž.“

    „Infekcia meningokukom môže spôsobiť embolizáciu bakteriálnych zrazenín a spôsobiť gangrénu prstov na nohách, prstoch alebo dokonca končatinách, ktoré potom odpadnú (automatická amputácia).“ – k tomu poznámka – prekvapuje ma, že sa tu nespomínajú typické – červené-krvavé – fliačiky na nohách! Toto, keď prehliadne lekár – ste /dieťa/ do 1-2 dní mŕtvi!

    „Napriek adekvátnej a včasnej liečbe bohužiaľ zomiera 10 – 15% pacientov, zvyčajne do 24 – 48 hodín po infikovaní. Väčšina ľudí, ktorí prežili, sa úplne uzdraví bez dlhodobých účinkov, avšak 10 – 19% z nich môže trpieť trvalým postihnutím (napr. Strata sluchu, strata končatiny alebo neurologické poškodenie). Preto je preferovaná prevencia infekcie imunizáciou.

    Malajzia už dlho schválila použitie meningokokovej polysacharidovej vakcíny, ktorá sa môže používať pre deti od 2 rokov a vyššie. Od prepuknutia prepuknutia meningokokov v roku 2002 saudskoarabské zdravotnícke úrady požadujú očkovanie pútnikov proti všetkým 4 hlavným meningokokovým séroskupinám (A, C, Y a W135).“ – k tomu poznámka – „Francúzi“ zrejme počítajú s rizikovým faktorom zo strany imigrantov zo severnej Afriky a Ázie. A tiež je to potom dôvod na ďalšiu vakcináciu.
    https://mypositiveparenting.org/2018/01/12/meningococcal-meningitis/

  4. Len mi tak napadlo – 1, 2, 3, 4 komentÁRE.
    5 a viac komentÁROV. To nevymyslíš – to je slovenčina.
    Skloňovanie podľa vzoru PRST.

  5. Aky som rad, ze som konspirator, mam 0 testov, 0 vakcin, 0 pokut a 0 chorob na konte.

  6. POĎME NA TO! Zákon rovnováhy. Ak existuje choroba – blízko nej existuje aj liek. Ak existuje zbraň – existuje aj protizbraň. Rifeho frekvenčná analýza a deštrukcia „všetkého živého“ je vlastne protizbraň proti mRNA spike proteínom a týmto messenger vakcínam. Teda – 3 x Command Code 771 k Plejáďanom je aktuálny.
    V článku si všimnite frekvenčné hodnoty až v THz – týkajú sa esencie duše v tubuloch mozgu, detto rozpoznávanie každej unikátnej DNA /DNA zbrane/. Zabijáckych 60 GHz v 5G sieťach je len slabý odvar celej tejto technológie. Teda – nejde o to, že nevieme ako na to, ale že kto drží túto technológiu v ruke. Pevne verím našim šikovným ľuďom, že dokážu tieto veci dať dohromady aj v „garáži“. Takže poďme na to! Zabime tú mRNA zbraň hromadného ničenia! Celé ICH víťazstvo je postavené len na utajovaní práce Royala Rajmonda Rifeho!
    ——————————————————————————

    Výskum
    Otvorený prístup
    Publikovaný: 23. mája 2015

    Je možné predpovedať elektromagnetické rezonancie v bielkovinách, DNA a RNA?

    Irena Cosic , Drasko Cosic & Katarína Lazar

    EPJ Nelineárna biomedicínska fyzika objem 3 , Číslo článku: 5 ( 2015 ) Citujte tento článok

    7124 prístupov

    11 Citácie

    5 Altmetrické

    Metriky podrobnosti

    Abstrakt
    Pozadie

    Ukázalo sa, že v biologických molekulách (proteíny, DNA a RNA) existujú elektromagnetické rezonancie v širokom rozmedzí frekvencií vrátane THz, GHz, MHz a KHz. Tieto rezonancie môžu byť dôležité pre biologickú funkciu makromolekúl a rovnako sa dajú použiť pri vývoji zariadení ako molekulárne počítače. Pretože experimentálne merania makromolekulárnych rezonancií sú včasné a nákladné, sú potrebné výpočtové metódy, ktoré môžu tieto rezonancie spoľahlivo predpovedať.

    Predtým sme použili model rezonančného rozpoznávania (RRM) na predpovedanie elektromagnetických rezonancií v tubulíne a mikrotubuloch. Následne boli tieto predpovede experimentálne potvrdené.
    Metódy

    RRM je vyvinutý autormi a je založený na zisteniach, že elektromagnetické rezonancie proteínov, DNA a RNA súvisia s distribúciou energie voľných elektrónov pozdĺž makromolekuly.
    Výsledky

    Tu sme použili model rezonančného rozpoznávania (RRM) na predikciu možných elektromagnetických rezonancií v telomeráze ako príklad proteínu, telomer ako príklad DNA a TERT mRNA ako príklad makromolekúl RNA.
    Záver

    Navrhujeme, aby RRM bol výkonný model, ktorý dokáže výpočtovo predpovedať proteínové, DNA a RNA elektromagnetické rezonancie.
    Pozadie

    Rezonancie sú vždy zaujímavé procesy, pretože umožňujú prenos energie selektívne a s minimálnymi stratami. Rezonancie v biologických makromolekulách (proteíny, DNA a RNA) sú ešte príťažlivejšie, pretože súvisia s makromolekulárnou biologickou aktivitou a možno ich využiť v technologickom vývoji (molekulárne počítače) [ 1 – 11 ]. Nedávno sa ukázalo, že tubulín a mikrotubuly majú špecifické elektromagnetické rezonancie, ktoré majú frekvenčný rozsah od THz do KHz [ 11 ]. Aj keď existujú podobné príklady, keď sa tieto rezonancie merajú experimentálne [ 8 – 11], sú potrebné teoretické modely, ktoré môžu spoľahlivo predpovedať tieto rezonancie v rôznych makromolekulách (proteíny, DNA a RNA). Tu predstavujeme model rezonančného rozpoznávania (RRM) [ 12 – 16 ] ako dobrého kandidáta na takéto predpovede. RRM je nový revolučný prístup, ktorý navrhuje, aby makromolekulová aktivita bola založená na elektromagnetických rezonanciách [ 12 – 16 ]. V našej predchádzajúcej práci sme pomocou RRM predpovedali rezonancie v tubulíne a mikrotubuloch a ukázali sme, že tieto rezonancie sú vo frekvenčných pásmach od THz do KHz [ 17 ], čo bolo experimentálne potvrdené nedávno publikovaným dokumentom [ 11]. Tu aplikujeme RRM na predikciu možných elektromagnetických rezonancií v iných proteínoch (telomeráza), DNA (telomer) a RNA (TERT mRNA). Navrhujeme, aby RRM bol silný univerzálny nástroj, ktorý dokáže predpovedať elektromagnetické rezonancie proteínov, RNA a DNA, ktorý je relevantný pre makromolekulárnu biologickú funkciu a je použiteľný aj pre nové inovatívne technologické zariadenia.
    Metódy
    Model rozpoznávania rezonancie

    RRM je založený na zisteniach, že určité periodicity v distribúcii energie delokalizovaných elektrónov pozdĺž molekuly proteínu sú rozhodujúce pre biologickú funkciu a / alebo interakciu s ich cieľmi. Ak je zavedený možný prenos náboja cez tieto makromolekuly, potom náboj pohybujúci sa cez makromolekulárny hlavný reťazec alebo cez jeho 3D štruktúru, ako je napríklad špirálová štruktúra, môže produkovať elektromagnetické žiarenie, absorpciu a rezonanciu so spektrálnymi charakteristikami zodpovedajúcimi distribúcii energie pozdĺž proteínu. RRM umožňuje určiť tieto spektrálne charakteristiky.

    Všetky proteíny, DNA a RNA možno považovať za lineárnu sekvenciu ich konštitutívnych prvkov: aminokyseliny alebo nukleotidy. Model RRM interpretuje túto lineárnu informáciu ako numerickú sériu tak, že každej aminokyseline priradí fyzikálny parameter predstavujúci energiu delokalizovaných elektrónov každej aminokyseliny a potom transformuje túto numerickú sériu do frekvenčnej domény pomocou Fourierovej transformácie. Pretože vzdialenosť medzi aminokyselinami v polypeptidovom reťazci je 3,8 Á, možno predpokladať, že body v odvodenej číselnej sekvencii sú rovnako vzdialené. Preto je pre túto numerickú analýzu vzdialenosť medzi bodmi nastavená na ľubovoľnú hodnotu d = 1. Maximálna frekvencia v zodpovedajúcom číselnom spektre je F = 1 / 2d = 0,5. Celkový počet bodov v sekvencii ovplyvňuje rozlíšenie spektra. Tedapre postupnosť N-bodov je rozlíšenie v spektre rovné 1 / N. N-tý bod v spektrálnej funkcii zodpovedá frekvencii f = n / N.

    RRM používa krížovú spektrálnu funkciu na extrahovanie bežných spektrálnych charakteristík pre sekvencie s rovnakou alebo podobnou biologickou funkciou. Prítomnosť špičkovej frekvencie vo viacnásobnej krížovej spektrálnej funkcii znamená, že všetky analyzované sekvencie v skupine majú túto frekvenčnú zložku spoločnú. Rovnaký prístup je možné použiť pre sekvencie DNA a RNA. Pre porovnanie charakteristických frekvencií medzi proteínmi a makromolekulami DNA / RNA je však potrebné vykonať úpravy rozdielov vo vzdialenostiach medzi nukleotidmi (3,4 Å) a aminokyselinami (3,8 Å). Tieto úpravy sa vykonávajú na spektre nukleotidových sekvencií, takže konečný výsledok je možné porovnať s výpočtami frekvencií vykonanými pre proteíny.

    Náš predchádzajúci výskum ukázal, že všetky sekvencie proteínov, DNA a RNA so spoločnou biologickou funkciou majú spoločnú frekvenčnú zložku [ 12 – 16 ], ktorá predstavuje charakteristický znak pre pozorovanú funkciu / interakciu. Táto charakteristická frekvencia súvisí s biologickou funkciou proteínu [ 12 – 16 ].

    Ďalej sa ukázalo, že proteíny a ich ciele, iné proteíny, DNA alebo RNA, majú rovnakú spoločnú charakteristickú frekvenciu. Navrhujeme teda, aby frekvencie RRM charakterizovali nielen všeobecnú funkciu, ale aj rozpoznávanie a interakciu medzi konkrétnym proteínom a jeho cieľom, ktorá je založená na rezonančnom rozpoznávaní [ 12 – 16 ].

    Makromolekulárne interakcie možno považovať za rezonančný prenos energie medzi interagujúcimi molekulami. Táto energia sa môže prenášať prostredníctvom kmitov fyzikálneho poľa, ktorého povaha môže byť elektromagnetická. Pretože existujú dôkazy, že proteíny, DNA a RNA majú určité vodivé alebo polovodivé vlastnosti, náboj, pohybujúci sa cez makromolekulárny hlavný reťazec a prechádzajúci rôznymi energetickými stupňami spôsobenými rôznymi bočnými skupinami aminokyselín alebo nukleotidov, môže vytvoriť dostatočné podmienky pre konkrétny elektromagnetický žiarenie alebo absorpcia. Frekvenčný rozsah tohto poľa závisí od rýchlosti náboja. RRM navrhuje, aby náboj cestuje cez makromolekulárnej chrbticu na rýchlosti náboja odhaduje na 7,87 x 10 5 m / s [ 12 , 13]. Pre túto rýchlosť a vzdialenosť medzi aminokyselinami v molekule proteínu, ktorá je 3,8 Á, sa odhadoval frekvenčný rozsah získaný pre proteínové interakcie v rozmedzí od 10 13 Hz do 10 15 Hz. Pre nukleotidové sekvencie je potrebné túto frekvenciu upraviť, pretože vzdialenosť medzi nukleotidmi je 3,4 Å. Úprava sa uskutočnila v nukleotidových sekvenciách tak, aby zodpovedali aminokyselinovým sekvenciám. Preto odhadovaný rozsah pre aminokyseliny aj nukleotidové makromolekuly zahŕňa infračervené, viditeľné a ultrafialové svetlo. Zistilo sa, že tieto výpočtové predpovede súvisia s biologickou funkciou makromolekúl porovnaním s množstvom experimentálnych meraní [ 12 – 19 ].

    Ak však vezmeme do úvahy štruktúry komplexu bielkovín a DNA / RNA, a najmä alfa helixy, je prenos náboja možný aj cez tieto štruktúry vo forme solitonov [ 20 ] (Davydov [ 21 , 22 ], Hayman [ 23 ] , Sinkala [ 24 ]), excitóny (Davydov [ 21 , 22 ], Sinkala [ 24 ], Pang [ 25 ], Yomosa [ 26 ]) a fonóny (Pang [ 25 ], Yomosa [ 26 ], Ichinose [ 27 ], Pang [ 25 ]). Tieto ďalšie formy prenosu poplatkov majú rôznu rýchlosť od 10 5 m / s pre soliton a nejaký excitón až po rýchlosť zvuku a malé zlomky rýchlosti zvuku pre fonóny. Takže s rovnakými periodicitami v proteínových sekvenciách, ako sú určené RRM, rôzne modality prenosu náboja môžu produkovať rôzne rezonančné frekvencie, ktoré nevyhnutne nesúvisia s ich biologickou funkciou proteínu, ale môžu súvisieť s rezonanciami proteínu a DNA / RNA , všeobecne.

    V našej predchádzajúcej práci sme aplikovali tieto spôsoby pohybu náboja na tubulínové a mikrotubulárne makromolekuly a identifikovali množstvo možných frekvencií elektromagnetickej rezonancie v ich makromolekulových štruktúrach. Tieto výsledky boli experimentálne potvrdené vo výskume tímu Bandyopadhyay, Sahu et al. [ 11 ].
    Výsledky a diskusia

    Tu sme aplikovali prístup RRM na tri rôzne skupiny makromolekúl: proteíny (telomerázy), kódujúce nukleotidové sekvencie (TERT mRNA) a DNA regulačné sekvencie (telomery), s cieľom predpovedať elektromagnetické rezonančné frekvencie pre tieto tri rôzne skupiny makromolekúl.
    Bielkoviny

    Ako príklad proteínových makromolekúl boli pomocou prístupu RRM analyzované nasledujúce proteíny telomerázy TERT: Q27ID4 – TERT_BOVIN, O14746 – TERT_HUMAN (1–230), O14746 – TERT_HUMAN (325–550), O70372 – TERT_MOUSE a Q673L6 – TERT_R. Bolo zistené, že charakteristické spoločné RRM frekvencie pre analyzované TERT telomerázy proteínov byť na frekvencii f = 0.2930 ± 0,001, ako je uvedené na obr. 1 . Tento výsledok je v súlade s našou predtým publikovanou spoločnou frekvenciou pre ľudskú telomerázu [ 28 ].
    Obr
    postava 1

    Vrchol pre päť proteínov telomerázy TERT pri frekvencii f = 0,2930 ± 0,001
    Obrázok v plnej veľkosti

    Keď sa vypočítali frekvencie RRM pre telomerázu a použili sa v spojení s rôznymi možnými rýchlosťami náboja prostredníctvom proteínu, možné rezonančné frekvencie sa pohybovali v rozmedzí THz, GHz, MHz a KHz, ako je uvedené v tabuľke 1a .
    Tabuľka 1 Frekvencie elektromagnetickej rezonancie zohľadňujúce rôzne mechanizmy rýchlostí náboja tak, ako sú navrhnuté pre: a. päť TERT telomerázových proteínov; b. šesť sekvencií kódujúcich TERT mRNA; c. po premene desať sekvencií telomerov
    Tabuľka v plnej veľkosti
    Kódujúca mRNA

    Ako príklad kódujúcich nukleotidových sekvencií sme analyzovali nasledujúce kódujúce sekvencie mRNA telomerázy TERT, izoformy telomerázy reverznej transkriptázy Homo sapiens: JF896280.1 – Delta2, JF896283.1 – Delta2-8, JF896282.1 – Delta4C, JF896285.1 – Delta4 -13, JF896281.1 – Delta3p-12 a JF896286.1 – INTR1. Zistilo sa, že spoločná numerická charakteristika frekvencie RRM bola pri frekvencii f = 0,3340 ± 0,002, ako je znázornené na obr. 2.a. To je v súlade s našimi predchádzajúcimi zisteniami, že všetky kódujúce nukleotidové sekvencie majú rovnakú charakteristickú frekvenciu f = 0,3300 ± 0,002, čo popisuje spoločnú funkciu „kódovanie“. Pretože tri nukleotidy kódujú každú aminokyselinu, je rozumné očakávať, že charakteristická frekvencia pre „kódujúcu“ funkciu bude odrážať tripletové kódy a bude predstavovať periodicitu troch nukleotidov alebo frekvenciu 0,33 (1/3).
    Obr
    obrázok2

    a Peak pre šesť kódujúcich sekvencií TERT mRNA pri frekvencii f = 0,3340 ± 0,002. b . Vrchol pre šesť kódujúcich sekvencií TERT mRNA po konverzii pri frekvencii f = 0,3730 ± 0,002
    Obrázok v plnej veľkosti

    Aby bolo možné vypočítať skutočné elektromagnetické rezonančné frekvencie v nukleotidovej sekvencii, je potrebné upraviť rozdiel vo vzdialenostiach medzi nukleotidmi a aminokyselinami, ako je opísané vyššie. Preto sa hlavný numerický kmitočtový vrchol posunul na frekvenciu f = 0,3730 ± 0,002, ako je znázornené na obr. 2 b. Analýza sekvencií mRNA ukázala dva odlišné charakteristické vrcholy pri frekvencii f = 0,3730 ± 0,002 a pri frekvencii f = 0,4014 ± 0,002. Pamätajúc na rôzne spôsoby možného prenosu náboja cez molekulu proteínu môžu tieto frekvencie (periodicity) vytvárať špecifické rezonancie v rozmedzí THz, GHz, MHz a KHz, ako je uvedené v tabuľke 1.b. Je zaujímavé poznamenať, že TERT a TERT mRNA majú podobnú druhú najvýznamnejšiu špičkovú frekvenciu v rozmedzí od 0,40 do 0,41. Môže to byť spôsobené aktivitou telomerázy TERT, ktorá je tiež kódovaná v TERT mRNA. Takáto podobnosť spôsobuje prekrývanie medzi TERT a TERT mRNA v celom rozsahu elektromagnetických rezonancií súvisiacich s druhou najvýznamnejšou frekvenciou.
    Regulačná DNA

    Analyzovali sme telomery ako príklad sekvencií DNA. Analyzovali sa tieto izoláty telomerických repetícií homo sapiens: HQ167745.1 – AE, HQ167740.1 – DVW, HQ167744.1 – KA, HQ167746.1 – KM, HQ167741.1 – KP, HQ167742.1 – LH, HQ167748.1 – SA, HQ167747.1 – SF, HQ167743.1 – VDEC a AF020783.1 – chromozóm 20. Zistilo sa, že hlavná číselná charakteristika frekvencie RRM je pri frekvencii f = 0,1875 ± 0,002 [ 28 ], ako je znázornené na obr. 3. Táto frekvencia bola upravená pre rozdiely vo vzdialenostiach medzi aminokyselinami v proteíne a nukleotidmi v DNA. Keď sa táto upravená numerická charakteristická frekvencia použila v spojení s rôznymi spôsobmi prenosu náboja, zistilo sa, že možné elektromagnetické rezonancie sú v rozmedzí THz, GHz, MHz a KHz, ako je uvedené v tabuľke 1 c. Je zaujímavé poznamenať, že telomery majú oveľa nižšie charakteristické frekvencie ako TERT telomeráza a TERT mRNA.
    Obr
    obrázok3

    Vrchol pre desať sekvencií telomer po konverzii pri frekvencii f = 0,1875 ± 0,002
    Obrázok v plnej veľkosti
    Záver

    Ukázali sme tu, že model rezonančného rozpoznávania možno použiť ako univerzálny nástroj na predikciu elektromagnetických rezonancií proteínov, RNA a DNA v širokom frekvenčnom rozsahu od THz. GHz, MHz a KHz. Nezabúdajme, že naše predchádzajúce predpovede týkajúce sa molekúl tubulínu boli experimentálne dokázané [ 11 ], preto navrhujeme, aby sa RRM dal použiť ako silná univerzálna metóda na predpovedanie elektromagnetických rezonancií v biologických makromolekulách, ktoré by sa dali použiť pri experimentálnom plánovaní experimenty na minimalizáciu času a výdavkov na skúmanie takýchto zložitých makromolekulárnych systémov.
    Skratky

    RRM:

    Model rozpoznávania rezonancie
    DNA:

    Deoxyribonukleová kyselina
    RNA:

    Ribonukleová kyselina
    TERT:

    Telomerázová reverzná transkriptáza

    Referencie

    1.

    Hameroff S. Mozog je neuropočítač aj kvantový počítač. Cogn Sci. 2007; 31: 1035–45.

    Študovňa Google

    2.

    Tegmark M. Dôležitosť kvantovej dekoherencie v mozgových procesoch. Physical Rev E. 2000; 61: 4194–206.

    REKLAMY

    Študovňa Google

    3.

    Hameroff S. Konečné výpočtové-biomolekulárne vedomie a nanotechnológia. Severné Holandsko: Elsevier; 1987.

    Študovňa Google

    4.

    Saha AA, Craddock TJA, Tuszynski JA. Vyšetrovanie stochastickej rezonancie v diméroch tubulínu. Biosystémy. 2012; 107 (2): 81–7.

    Článok

    Študovňa Google

    5.

    Sahu S, Ghosh S, Ghosh B, Aswani K, Hirata K, Fujita D a kol. Kanál pre atómovú vodu riadiaci pozoruhodné vlastnosti jediného mozgového mikrotubulu: Korelácia jedného proteínu s jeho supramolekulárnou zostavou. Biosens Bioelectron. 2013; 47: 141–8.

    Študovňa Google

    6.

    Sahu S, Ghosh S, Hirata K, Fujita D, Bandyopadhyay A. Viacúrovňové vlastnosti prepínania pamäte jedného mikrotubulu mozgu. Appl Phys Lett. 2013; 102 (123701): 1–4.

    Študovňa Google

    7.

    Hameroff S, Penrose R. Vedomie vo vesmíre: prehľad teórie „Orch OR“. Physics Life Rev. 2014; 11: 39–78.

    REKLAMY

    Študovňa Google

    8.

    Craddock TJA, Tuszynski JA, Hameroff S. Cytoskeletálna signalizácia: je pamäť kódovaná v mriežkach mikrotubulov fosforyláciou CaMKII. PLoS Comput Biol. 2012; 8 (3): 1–16. e1002421.

    Študovňa Google

    9.

    Ayoub AT, Craddock TJA, Tuszynski J. Analýza sily medzifázových vodíkových väzieb medzi tubulínovými dimérmi, kvantová teória atómov v molekulách. Biophys J. 2014; 2: 740–50.

    Študovňa Google

    10.

    Dotta BT, Murugan NJ, Karbowski LM, Lafrenie RM, Persinger MA: Posun vlnovej dĺžky ultra slabých emisií fotónov z umierajúcich buniek melanómu: ich chemické vylepšenie a blokovanie predpovedá Cosicova teória modelu rezonančného rozpoznávania makromolekúl. Naturwissenschaften 2014; 101 (2) doi: 10,1007 / s00114-013-1133-3.
    11.

    Sahu S, Ghosh S, Fujita D, Bandyopadhyay A. Živé vizualizácie samostatného samostatného zhromaždenia izolovaného proteínu tubulínu pomocou tunelového prúdu: účinok elektromagnetického čerpania počas spontánneho rastu mikrotubulov. Vedecké správy 2014; 4: doi: 10,1038 / srep07303.
    12.

    Cosic I. Makromolekulárna bioaktivita: je to rezonančná interakcia medzi makromolekulami a-teóriou a aplikáciami. IEEE Trans biomedicínsky inžinier. 1994; 41: 1101–14.

    Študovňa Google

    13.

    Cosic I: Model rezonančného rozpoznávania makromolekulárnej bioaktivity: teória a aplikácie. BirkhauserVerlag 1997.
    14.

    Cosic I. Virtuálna spektroskopia pre zábavu a zisk. Biotechnológia. 1995; 13: 236–8.

    Študovňa Google

    15.

    Cosic I, Pirogova E: Dizajn bioaktívnych peptidov pomocou modelu rezonančného rozpoznávania. Nelineárna biomedicínska fyzika 2007; 1 (7): doi: 10,1186 / 1753-4631-1-7.
    16.

    Cosic I, Vojisavljevic V, Pavlovic M. Vzťah modelu rezonančného rozpoznávania k účinkom svetla s nízkou intenzitou na rast buniek. Int J Radiat Biol. 1989; 56 (2): 179-91.

    Študovňa Google

    17.

    Cosic I, Lazar K, Cosic D. Predikcia rezonančných frekvencií tubulínu pomocou modelu rezonančného rozpoznávania (RRM). IEEE Trans. o NanoBioscience 2014; 12: doi: 10.1109 / TNB.2014.2365851.
    18.

    Pirogova E, Vojisavljevic V, Istivan T, Coloe P, Cosic I. Recenzná štúdia: vplyv elektromagnetického žiarenia na aktivitu enzýmov a účinky syntetických peptidov na bunkovú transformáciu. MD-lekárske údaje. 2010; 2 (4): 317–24.

    Študovňa Google

    19.

    Vojisavljevic V, Pirogova E, Cosic I. Účinok elektromagnetického žiarenia (550 nm – 850 nm) na kinetiku I-laktátdehydrogenázy. Int J Radiat Biol. 2007; 83 (4): 221–30.

    Študovňa Google

    20.

    Ciblis P, Cosic I. Možnosť prenosu solitónu / excitónu v proteínoch. J Theor Biol. 1997; 184: 331–8.

    Študovňa Google

    21.

    Davydov AS. Excitóny a solitóny v molekulárnych systémoch. Int Rev Cytol. 1987; 106: 183–225.

    Študovňa Google

    22.

    Davydov AS. Vplyv interakcie elektrón-fonón na pohyb elektrónu v jednorozmernom molekulárnom systéme. Preložené Teoreticheskaya i Matematicheskaya Fizika. 1979; 40 (3): 408–21.

    Študovňa Google

    23.

    Hyman JM, McLaughlin DW, Scott AC: O Davydovových Alpha-Helix Soliton, dlhodobá predpoveď v dynamike. John Wiley a synovia 1983, 367–394.
    24.

    Sinkala Z. Transport solitónu / excitónu v proteínoch. J Theor Biol. 2006; 241: 919–27.

    MathSciNet

    Študovňa Google

    25.

    Pang XF: Teória transportu bioenergie v proteínových molekulách a jej experimentálne dôkazy, ako aj aplikácie. Higher Education Press a Springer-Verlag 2007.
    26.

    Yomosa S. Excitón v proteíne. J Phys Soc Jpn. 1963; 18 (10): 1494.

    REKLAMY

    Študovňa Google

    27.

    Ichinose S. Solitonové excitácie v alfa-helikálnych proteínových štruktúrach. Chaos, solitonové fraktály. 1991; 1 (6): 501–9.

    REKLAMY

    MATH

    Študovňa Google

    28.

    Cosic I, Lazar K, Cosic D. Bunkové starnutie – telomera, telomeráza a progerín sa analyzovali pomocou rezonančného rozpoznávacieho modelu. MD-lekárske údaje. 2014; 6 (3): 205–9.

    Študovňa Google

    Stiahnite si referencie
    Poďakovanie

    Autori by chceli poďakovať pani Alison Kempovej za korektúru tohto príspevku. Súčasné výskumné práce sú financované spoločnosťou AMALNA Consulting, registrovanou konzultačnou a výskumnou spoločnosťou v Austrálii.
    Informácie o autorovi
    Pridruženia

    RMIT University, Melbourne, 3000, VIC, Austrália

    Irena Cosic

    AMALNA Consulting, 46 Second St, Black Rock, 3193, VIC, Austrália

    Irena Cosic, Drasko Cosic a Katarína Lazar

    zodpovedajúci Autor

    Korešpondencia s Irenou Cosic .
    Ďalšie informácie
    Konkurenčné záujmy

    Autori vyhlasujú, že nemajú konkurenčné záujmy.
    Príspevky autorov

    IC vyvinula model RRM, navrhla štúdiu, analyzovala dáta a napísala väčšinu príspevku, DC vyvinula softvér RRM, vykonala výpočty a analyzovala dáta a KL bola zapojená do písania príspevku a kontroly textu. Všetci autori diskutovali o výsledkoch a komentovali rukopis. Všetci autori si prečítali a schválili záverečný rukopis.
    Práva a povolenia

    Otvorený prístup Tento článok je distribuovaný za podmienok medzinárodnej licencie Creative Commons Attribution 4.0 ( https://creativecommons.org/licenses/by/4.0 ), ktorá umožňuje použitie, duplikáciu, adaptáciu, distribúciu a reprodukciu v akomkoľvek médiu alebo formáte. , pokiaľ poskytnete primeraný kredit pôvodným autorom a zdrojom, poskytnite odkaz na licenciu Creative Commons a uveďte, či boli urobené zmeny.

    Dotlače a povolenia
    O tomto článku
    Overte menu a pravosť pomocou CrossMark
    Citujte tento článok

    Cosic, I., Cosic, D. & Lazar, K. Je možné predpovedať elektromagnetické rezonancie v proteínoch, DNA a RNA ?. EPJ Nonlinear Biomed Phys 3, 5 (2015). https://doi.org/10.1140/epjnbp/s40366-015-0020-6

    Stiahnuť citáciu

    Prijaté14. apríla 2015

    Prijatý6. mája 2015

    Publikovaný23. mája 2015

    DOIhttps://doi.org/10.1140/epjnbp/s40366-015-0020-6

    https://epjnonlinearbiomedphys.springeropen.com/articles/10.1140/epjnbp/s40366-015-0020-6

  7. https://otevrisvoumysl.cz/zena-sdili-svoji-otresnou-zkusenost-s-porodem-v-nemocnici-v-dobe-covidu-v-roce-2021/
    Žena sdílí svoji otřesnou zkušenost s porodem v nemocnici v době covidu v roce 2021

    Ve zkratce…
    Žena sdílí svoji otřesnou zkušenost s porodem v nemocnici v době covidu v roce 2021.

  8. https://www.banned.video/watch?id=6084834cb7625f0944bd46a0
    DISTURBING! Pfizer Vaccine Zoomed w Microscope! Are Living Cells Organisms Mixed In!
    Znepokojujúce! Pfizer vakcína zväčšená pod mikroskopom! Živé bunkové organizmy sú do nich zamiešané!

  9. https://www.infowars.com/posts/indias-public-health-ambassador-dies-day-after-taking-covid-vaccine/
    India’s Public Health Ambassador Dies Day After Taking COVID Vaccine
    Indický veľvyslanec v oblasti verejného zdravia umiera po prijatí COVID vakcíny

  10. Prekopírovala som jeden blog:
    V mojom okoli som zaznamenal uz niekolko pripadov u ludi ze sa im po ockovani zacala zrazat krv ! …u lekara sa mi jedna zena postazovala ze ide na operaciu hlavy lebo sa jej po ockovani zacali tvorit krvne zrazeniny ktore jej upchavaju cievy…!!! v blizkosti zase kde byvam jednej znamej zacali puchnut nohy !…zrazeniny v krvi…tiez to zacalo po ockovani ! …takze ZIADNYCH 0,0005 percenta

    PS Aj mne jedna dôchodkyňa čo sa dala zaočkovať mi povedala, že odvtedy ju stále bolí hlava

    • a to robia vsetky Programi,cize vacciny,podla Bagdiho,clovek so silnym immune systemom ma sancu zomriet rychlejsie,alebo okamzite,po pichnuti,ako so slabsim

  11. https://www.euportal.cz/Articles/43491-evropska-unie-neni-pouze-nedemokraticka-je-primo-protidemokraticka.aspx
    Evropská unie není pouze nedemokratická, je přímo protidemokratická

    Ale nejde jen o formu, ale i obsah politik Evropské unie. EU se snaží členským státům vnutit kvóty na imigranty. Unie nám chce vnutit věci, které nechceme. Regulace Evropské unie jsou pro ekonomiku pohromou. Zelený úděl je katastrofa a bude stát biliony eur. Eurozóna je naprostý ekonomický nesmysl a je příčinou chudoby států jako Řecko, Španělsko a Itálie. Eurozóna není optimální měnovou zónou. Jedna společná měna nemůže sedět tolika tak rozdílným ekonomickým systémům jednotlivých evropských zemí.

  12. https://www.protiproud.cz/zdravi/5763-jak-prezit-dobu-kovidovou-kacirske-rady-zkuseneho-lekare-i-profesora-biochemie-zazracny-lek-na-dosah-ruky-epidemie-ockovani-horsi-nez-covid-strasi-u-nas-baba-zbytecne-kdo-je-konzervovan-muze-ven-bez-rousky.htm
    Jak přežít dobu kovidovou: „Kacířské rady“ zkušeného lékaře i profesora biochemie. Zázračný lék na dosah ruky. Epidemie očkování horší než COVID? Straší (u) nás Bába zbytečně? Kdo je konzervován, může ven bez roušky

  13. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17724/
    Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru

  14. https://www.skrytapravda.cz/bleskove-zpravy/3977-za-posledni-tyden-pribylo-osm-podezreni-na-umrti-po-ockovani
    Za poslední týden přibylo osm podezření na úmrtí po očkování

  15. https://www.skrytapravda.cz/domaci/3976-vyhazovani-diplomatu-rusove-jsou-inteligenci-o-deset-levelu-vys-nez-inkluzivni-nato-ci-bolsevici-jako-general-petr-pavel
    Vyhazování diplomatů? Rusové jsou inteligencí o deset levelů výš, než inkluzivní NATO, či bolševici jako generál Petr Pavel

  16. Takto teda sú !! …klobúk dolu. Ten dôvod , ktorý som včera prečítala prečo sťahujú svojich diplomatov je No.1*

  17. Prekopírovala som ďalší „zaujímavý“ blog:
    čo si to maju nechat ludia pichnut? vakcinu sposobujucu mutaciu RNA, schvalenou na nudzove použittie?-toto im odporučaš?

  18. Jednoduchá

    …milá Jean, ďakujem za kopec aktuál.príspevkov, si taká ,,neúnavná včielka“ :-), zvlášť vynik.je článok o lekárovi Campbellovi a jeho výbor.radám aj proti ,,cov.“…..
    …Maroš ukážkami o ,,test.politikoch“ som sa dobre pobavila :-)….. Dušan Ty si ozaj dobrý ,,konšpirátor“ :-)………

  19. Plne súhlasím s portálom bádateľov mam bolesti hlavy tlaky uz sa mi po testovaní pustila krv z nosa niekedy tieto bolesti mam aj niekoľko dní

  20. Rusi nie sú takí debili ako my. Nezavedú Covid pasy.
    https://www.infovojna.sk/article/eu-covid-pasy-prolog-k-vytvoreniu-digitalnej-platformy-pre-spravu-sveta

    Šéfka Rady federácie Valentina Matvienková uviedla že Rusko neplánuje zaviesť Covid-pasy. „Je to neprijateľné. Nie je to potrebné… Ja som, samozrejme, kategorickým oponentom takého druhu dokumentov, ” poznamenala Matvienková. A ruský minister zahraničia Sergej Lavrov zdôraznil, že samotná myšlienka zavedenia covidových pasov je v rozpore so zásadou dobrovoľného očkovania prijatou v Rusku.

  21. https://zemavek.sk/obrovsky-zaujem-ludi-o-testy-na-pamatovu-imunitu-v-cechach/
    Obrovský záujem ľudí o testy na pamäťovú imunitu v Čechách

    • Akurát ten záver v článku je o akejsi „hlúposti“ vlády a nie o PLÁNOVITOM ZLOM ÚMYSLE-ZLOČINE VLÁDY! Takže sme akože „indiáni“, ktorí tolerujú zločineckých psychopatov rovnako ako skutočných bláznov – lebo ich duch je u Manitua – áno? Už dávno mali tie hovädá visieť!

    • a to robia vsetky Programi,cize vacciny,podla Bagdiho,clovek so silnym immune systemoVazena Pani Jean, ma sancu zomriet rychlejsie,alebo okamzite,po pichnuti,ako so slabsim

  22. https://rizikaockovania.sk/spina-plesen-vysledok-kontroly-v-tovarni-na-vakciny-johnson-johnson/
    Špina, pleseň… výsledok kontroly v továrni na vakcíny Johnson & Johnson

  23. https://rizikaockovania.sk/novinky/usa-uz-24-statov-bez-rusok-12-zakazalo-ockovaci-pas/
    USA: Už 24 štátov bez rúšok, 12 zakázalo očkovací pas

    Už 24 štátov USA zrušilo povinnosť nosiť rúška. 12 štátov prijalo legislatívu, ktorá zakazuje používanie očkovacích pasov, pretože ich oprávnene považujú za nástroj diskriminácie. Štatistiky ukazujú, že tvrdé opatrenia nepomáhajú, ale škodia.

    • Vsak robime ,co mozeme,dlhe hodiny,za pocitacom,tiez vonku,ale v Californii je to doslova benadejne,Janko

  24. SUN MAN 1 CZ

    NIKDE UŽ NEJSOU DEBATY O TZV. ADENOMU HYPOFÝZY… MÁTE ZKUŠENOSTI?
    HYPOFÝZA ROSTE – S DUCHOVNÍM RŮSTEM !
    DOKTOŘI PROTO – BLOKOVALI DUCHOVNÍ VÝVOJ LIDSTVA, I BOJEM PROTI ZLÉ HYPOFÝZE,
    OPERACÍ NOSEM… TEĎ UŽ TO ŘEŠÍ PATRNĚ TĚMI NOSNÍMI TESTY…
    ZAŽIL TO NĚKDO Z VÁS ❤️❤️❤️ ?

Pridajte komentár

*