Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Dr. Coleman: PCR test vás môže zabiť (a tiež vás pomocou neho môžu zaočkovať)


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Coleman: PCR test vás môže zabiť (a tiež vás pomocou neho môžu zaočkovať)

(Dr. Vernon Coleman, vernoncoleman.org) Keď bola táto správa prvýkrát zverejnená vo februári 2021, skorumpovaní „overovatelia faktov“ sa takmer išli zblázniť. Všetko v nej však bola pravda.

Dnes už všetci vieme, že PCR testy sú pre nájdenie prípadov COVID-19 zbytočné. Veľmi dobre však pomáhajú vládam držať nás v karanténach a domácom väzení.

V niektorých častiach sveta sú PCR testy dokonca zakázané ako úplne zbytočné. Čo je zlé na týchto podvodných testoch, som presne vysvetlil na svojej webovej stránke v článku „PCR test je pre Covid-19 zbytočný (ale užitočný pre skorumpované vlády)“ (v angličtine).

Veľkým problémom je, že napríklad britská (ale aj slovenská) vláda zámerne ignoruje usmernenia WHO a vykonáva test nesprávnym spôsobom, ktorý by v spravodlivom a rozumnom svete viedol k tomu, že politici a ich poradcovia by skončili na lavici obžalovaných.

Rovnako dobrý výsledok by ste dosiahli, ak by ste ľudí rozdelili do dvoch skupín: tých, ktorých priezvisko sa začína na samohlásku, a tých, ktorých priezvisko sa začína spoluhlásku. No a potom by ste oznámili, že všetci so samohláskou majú Covid-19 a všetci ostatní si musia zmeniť mená do siedmich dní alebo zaplatiť obrovskú pokutu.

Takže, každý s funkčným mozgovým tkanivom vie, že PCR test je zbytočný, s výnimkou politických dôvodov, a že celý testovací program je nehorázne drahá a rušivá šaškáreň.

Iba ministri vlády, vedeckí poradcovia a pseudonovinári si myslia, že PCR testy sú cenné. Vedeli ste, mimochodom, že britská vláda údajne najala až 900 konzultantov, aby pomáhali so schémou testovania a trasovania kontaktov?

Konzultanti dostávajú každý deň 1 000 libier, hoci si neviem predstaviť, čo za to robia. To je 900 000 libier denne. Mám podozrenie, že 99,99 % populácie by bolo šťastnejších, keby tých 900 000 libier denne minuli na zubárov.

Ale to nie je ani polovica z toho. Zdá sa, že väčšina ľudí akceptovala potrebu pravidelného PCR testovania.

V skutočnosti ľudia v Spojenom kráľovstve stoja v rade, aby si to dali urobiť tak často, ako je to len možné – ako keby mali nejaké vzrušenie z toho, že im úplne neznámy človek napchá niečo do telesného otvoru – zasúvajú to tak ďaleko, ako to len ide, a ešte tým aj krútia.

A potom odfrčia preč s poďakovaním, že zajtra im oznámia výsledok, aby si to celé o pár dni zopakovali.

Niektoré deti v školách majú dokonca denné testy. Nenašiel som však žiadny dôkaz, že by to bol dobrý nápad pre kohokoľvek iného, ​​než pre veľmi ziskový priemysel, ktorý sa teraz zaoberá výrobou a analyzovaním tampónov.

Prečo sú PCR testy nebezpečné

Nikto nikde nespomína, že testy PCR sú nebezpečné a môžu spôsobiť neznesiteľnú bolesť, ak sú vykonané nesprávne. To je pravdepodobne dôvod, prečo ich niektoré krajiny nemajú radi.

Existuje skutočne veľký zmätok v tom, ako ďaleko by mal tampón zájsť. Alebo by to mal byť Klaus Schwab?

V Austrálii majú pokyny, že tampón by mal ísť len niekoľko centimetrov do nosovej dierky, ale výtery z nosohltanu môžu ísť oveľa ďalej.

Ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb Spojených štátov amerických uvádza, že tampón by mal dosiahnuť hĺbku rovnajúcu sa vzdialenosti od nozdier po vonkajší otvor ucha. To je obrovská vzdialenosť. V kanadskej Ottawe sa odporúča polovičná vzdialenosť.

V októbri minulého roku som informoval minimálne o jednom prípade, kedy si zdravá osoba po invazívnom PCR teste všimla vytekanie mozgovomiechového moku z nosa. To naozaj nie je niečo, čo chcete, aby sa stalo.

Dotyčná žena, ktorá mala okolo 40 rokov, absolvovala test PCR výteru z nosa a neskôr navštívila lekára so sťažnosťou na vracanie, nádchu, bolesti hlavy a stuhnutú šiju.

Pseudonovinári z médií hlavného prúdu môžu, ak ich zaujímajú fakty, nájsť podrobnosti v žurnále Otolaryngologickej chirurgie hlavy a krku JAMA. Chirurgovia zistili, že tekutina, ktorá jej stekala dolu nosom, bola cerebrospinálna tekutina – čiže tekutina, ktorá chráni mozog.

Potom tu bol prípad, ktorý žurnál The Medical Journal of Australia prijal na uverejnenie dňa 4. decembra 2020, ale myslím si, že ešte nebol zverejnený.

Správa informovala o zdravej 67-ročnej žene, ktorej stekal cerebrospinálny mok z nosa a mala príznaky meningitídy. Toto nasledovalo po výterovom teste na Covid-19. Koľkých tento zbytočný a nebezpečný test zabíja – najmä starých ľudí v opatrovateľských domovoch?

Autori článku uviedli, že „techniky hlbokých výterov nosa a nosohltanu možno ľahko zameniť“. Poskytujú pokyny pre tých, ktorí vykonávajú testy.

Tu je jedna časť ich pokynov:

„Zahŕňa to vloženie tyčinky do nosovej dutiny v rovine medzi otvorom nosa a vonkajším zvukovodom pacienta, čo možno považovať za horizontálnu rovinu na účely vzťahu k anatómii povrchu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

To umožní vloženie tyčinky rovnobežne s dnom nosa, čím sa predíde poraneniu stredných turbinátov. Tyčinky vložené smerom nahor do nosnej dutiny, (väčšie ako 30 stupňov) majú nielen riziko, že sa im nepodarí získať adekvátnu diagnostickú vzorku z požadovanej nosovej sliznice a nosohltanu, ale tiež vystavujú pacienta väčšiemu riziku poranenia tenkých a jemných oblastí lebečnej bázy, ktoré sú nad a pod sfénoidnom sinus ostium.“

Potom nasleduje ilustrácia výteru a autori uzatvárajú:

„Vyzývame, aby sa pri vykonávaní diagnostických testov tento uhol neprekračoval, pretože to vystavuje pacienta najväčšiemu riziku závažných nežiaducich účinkov.“

Chcel by som navrhnúť, aby každý, kto podstupuje PCR test, sa ubezpečil, že osoba, ktorá zavádza výterovú tyčinku, si preštudovala a pochopila tieto pokyny a bude sa nimi riadiť.

Po výteroch PCR testov už zomreli deti

V Austrálii vykrvácal trojročný chlapec po výtere z nosa. V Saudskej Arábii zomrelo osemnásťmesačné dieťa po tom, čo sa mu v nosovej dutine zlomila výterová tyčinka.

PCR testy nie sú bezpečné! Deti sú týmito neuveriteľne invazívnymi testami traumatizované.

Ani postupy testovania nie sú bezpečné a často ich robia ľudia, ktorí vedia o medicíne a ľudskej anatómii toľko, čo ja viem o riadení ponorky – hoci som videl film Ice Station Zebra s Patrickom McGoohanom alebo ten film s Gene Hackmanom a Denzelom Washingtonom.

A bol tu aj film Červený október so Seanom Connerym.

Vlastne, keď sa nad tým zamyslím, pravdepodobne viem o ponorkách oveľa viac, ako priemerný testovač vie o anatómii.

V súvislosti s testom PCR ma zarazilo niekoľko vecí

Po prvé, prečo vám do čerta musia tlačiť tampón tak hlboko do nosa – a tak blízko k mozgu?

Kde je nespochybniteľný vedecký dôkaz, že sa tam z nejakého dôvodu zhromažďujú všetky malé vírusiky COVID-19? Majú radi miesta mimo cesty?

Zvyčajne, ak máte vírus v nose, tak bude vo vašom nose. Kde je solídny dôkaz, že test funguje iba vtedy, ak sa vzorka odoberie z miesta tak ďaleko v nosovej dutine, že tkanivo tam hore pravdepodobne hovorí iným jazykom a domov sa dostane len raz za rok?

Keďže tieto testy teraz vykonávajú ľudia, ktorí nie sú lekármi, zdravotnými sestrami a pravdepodobne dokonca ani len skautmi, potrebujeme nejaký dôkaz, že test je nevyhnutný.

Nakoľko tieto testy produkujú viac falošných pozitívnych výsledkov ako skutočných pozitívnych, sú jednoznačne stratou času. Dávajú rovnaký zmysel, ako keby sa testovacia tyčinka vkladala do pupka a tam sa dobre zatočila.

Po druhé, vedci z Univerzity Johna Hopkinsa v USA publikovali štúdiu popisujúcu zariadenie, ktoré bolo vyvinuté. Je to malé mikrozariadenie v tvare hviezdy schopné dodávať do tela liek. Zariadenia nie sú väčšie ako zrnko prachu, ale obsahujú kovové jadro potiahnuté parafínovým voskom citlivým na teplo. V strede jadra je účinná látka.

Dnes sa približne polovica Američanov (a podobný počet Európanov) zdráha podstúpiť očkovanie proti Covid-19.

Myslím si, že táto skrytá injekčná technológia by sa dala použiť aj na očkovanie ľudí cez nosové alebo análne PCR výtery. Je to dôvod, prečo sa zavádzajú análne výtery? Procedúra totiž funguje najlepšie na črevné tkanivo.

To by sa mohlo použiť na dodanie vakcíny ľuďom bez ich vedomia alebo súhlasu. Ľudia, ktorí si myslia, že sú len testovaní, by mohli dostať mRNA vakcínu.

Stane sa to?

Ako by sme to do pekla vedeli?

Úrady už zhromažďujú mená a podrobnosti o ľuďoch, ktorí vakcínu odmietli. Plánujú použiť PCR test na tých, ktorí odmietnu očkovanie?

Záver

Nemôžeme dôverovať vláde ani jej poradcom. Nemôžeme dôverovať mainstreamovým médiám.

Rozhodne nemôžeme dôverovať BBC (u nás RTVS), ktorá má finančné väzby na nadáciu Billa a Melindy Gatesových a ktorá nás už dávno zradila. Môžeme dôverovať len jeden druhému.

Podávanie vakcín nazálne nie je žiadnou novinkou. Deti majú niekedy vakcínu proti chrípke nastriekanú do nosa – mimochodom, je to živá oslabená vakcína. Oslabená znamená, že je slabšia. Ale stále to môže zabiť babku, samozrejme.

Osobne by som to mohol použiť na čistenie odtokov, ale nestriekal by som to dieťaťu do nosa.

A možno by ste mali vedieť toto: očkovanie do nosa sa už používa u dobytka.

Liečba osteoporózy

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: vernoncoleman.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. 1/ V čase, keď som svoju očnú lekárku požiadal o „neodporúčanie nosných odberov“ – mi sama referovala, že má niekoľko prípadov akútnej infekcie očného lôžka – čo je tukové tkanivo, na ktorom leží očná buľva ako na vankúši a oko tak tlmí pred údermi-nárazmi. Lebo prepojenie nosohltanu s očami!
  2/ PCR testy sú vôbec v klinickej praxi IRELEVANTNÉ na prieskum – diagnostiku konkrétnej nákazy a v podstate „fungujú“ len na základe odporúčania WHO slobodomurárskej mafie a tzv. Drostenovho protokolu PCR – čo je povod, a preto musel „včas“ /6.8.2019/ zomrieť aj Kary Mullis – vynálezca PCR! Aby mohli rozbehnúť Drostenov protokol a celý Covid-19 podvod už na jeseň v roku 2019!

  • Marek Košice

   Zaujíma ma jedno….. Prečo David Icke vo svojej najnovšej knihe „Odpoveď“ píše TAK MÚDRO, všetko vysvetľuje tak DOKONALO, všetko dáva TAK VEĽKÝ ZMYSEL, ale……….STÁLE TVRDÍ, ZE ŽIJEME NA ZEMEGULI, KTORÚ OSVETĽUJE SLNKO X NÁSOBNE VäČŠIE, NEŽ JE ZEMEGUĽA………
   Icke absolútne dôveryhodne vysvetľuje že žijeme vo virtuálnej realite (že hmota v skutočnosti neexistuje, že je to všetko len program, čísla, frekvencie, a „zdanie“), popisuje fungovanie nám známeho sveta do najväčších detailov (nemám tomu čo vytknúť)…….. Aj čo sa týka vecí duchovných, totálne mi dáva zmysel to čo píše…
   Lenže ako je možné, že stále trvá na „Zemeguli X krát menšej ako Slnko“ (čiže heliocentrický model vesmíru), keď SKRÁTKA MUSÍ (!!!) VEDIEŤ, že množstvom pokusov bolo vyvrátené to, že by sme žili na Zemeguli (a už dupľom pohybujúcej sa)….. Najpresvedčivejšie dôkazy (v tisíckach pokusov) sa týkajú vodnej hladiny – je plochá. Z vľkých vzdialeností sú vidieť také nízkopoložené objekty (napr. malý domček hneď na pobreží, alebo pobrežie samotné) z danej výšky (Napr. 2 metre nad morom), ktoré by mali ležať desiatky metrov „pod horizontom“…..
   TOTO JE PRE MŇA „TŔŇOM V OKU“ NA ICKEOVI…… NEVERÍM, že on sám si tieto fakty neoveril……… Vyzná sa fungovania sveta, do biológie, fyziky, psychológie, atď., dokonca do stravovania (napr. ovláda „cholesterolový mýtus“, atď)……a toto s Plochou Zemou mu uniklo???
   Maroš, ty ako plochozemec, aký máš na to názor?
   Ak je pre teba náhodou ICKE podvodník alebo „polopodvodník“, tak napíš V ČOM…..
   Totiž ja súhlasím so všetkým čo píše, až na „heliocentrický model vesmíru“.
   Vadí mi aj to, že často cituje nejakých vedcov NASA (nie v zmysle, že by ich hanil, ale že súhlasí)….NASA JE PODVODNÁ „VESMÍRNA AGENTÚRA“…….To ICKE nevie???
   Mohlo by sa zdať, že „ICKE JE ÚČELOVÝ DEZINFORMÁTOR VYTVORENÝ GLOBALISTAMI“………Lenže to vôbec nedáva logiku, lebo VO VŠETKOM mimo tvar Zeme (a malej slnečnej sústavy nad plochou Zemou) je PROTIMAINSTREAMOVÝ……. Nie je ani ateista, ani prívržencom náboženstviev….ANI PRÍVRŽENCOM „NEW AGE“….. Príde mi TAKÝ „ČISTÝ“……SKVELÝ….najdokonalejší autor pre mňa…….. Neviem ale pochopiť prečo „mlží“ ohľadom tvaru Zeme a „vesmíre“ pod kupolou (resp. tesne nad kupolou, alebo medzi kupolami, ak ich je viac)……… Pretože to určite bude „MLŽENIE“……. proste NEVERÍM, že by sa začal zaoberať tvarom Zeme, a došiel by na to, že „A predsa je guľatá, tak, ako hovorí mainstream“……… TO JE TOTÁLNE VYLÚČENÉ……

   • Miroslav Čižmár

    Keby bola Zem plochá, tak teleskopom z Lomnického štítu by sme videli mrakodrapy v New Yorku. Astronómovia by si to všimli a prezradili by nám to.

    • Lenže to na celej ceste z Tatier do New Yorku by muselo byť krásne, bezoblačné počasie. A aj bezoblačná atmosféra nie je transparentná donekonečna. Pri pár tisíc kilometroch by už rozptyl svetla v dôsledku vzduchových molekúl bol taký veľký, že by ste na tie mrakodrapy nedokázali zaostriť ani s najlepším ďalekohľadom na svete. Preto sa napríklad teleskopy stavajú na vrcholoch hôr, aby svetlo prechádzalo čím tenšou vrstvou atmosféry, inak by boli zábery hviezd príliš rozmazané. Úplne ideálne sú teleskopy vo vesmíre, kde problém s atmosférou odpadá (napr. Hubblov teleskop). Tým samozrejme netvrdíme, že Zem je plochá, len sme chceli poukázať na logické chyby vo vašom príklade.

     • Samotný lom svetla v atmosfére nedovoľuje dovidieť! Najväčšia sranda je, že v stratosfére, ionosfére a na orbite nie je vidieť ani hviezdičku! Len čiernočiernu tmu!

     • Miroslav Čižmár

      Snažím sa pomôcť Marekovi overiť si jeho teóriu plochej Zeme. Možno keby sme na vrchol Lomničáku postavili laserové delo, a namierili ho na New York, zistili by sme či je Zem plochá, ale snažím sa nájsť jednoduchší spôsob. Plochozemci odmietajú dôkazy ako kyvadlo, alebo zakrivenie morskej hladiny, tak im treba pomôcť nájsť spôsob, ako môžu dokázať, alebo vyvrátiť svoju teóriu.

     • Miroslav Čižmár

      Ak predpokladáme plochu Zem, tak je zaujímavé, že na okraji plochej Zeme je zamrznutá Antarktída, a v strede plochej Zeme je zamrznutý severný ľadový oceán. Ako to to Slnko robí, keď zapadá za horizont plochej Zeme, a necháva zamrznuté okraje Zeme a stred Zeme?

     • Miroslav Čižmár

      Teória plochej Zeme predpokladá transparentnú kupolu, ktorá zabraňuje vzduchu, aby sa prelial cez okraj Zeme do prázdna. Model kupoly by sa dal vyrobiť napríklad zo skla. Na tomto modeli by sa dal nasimulovať pohyb Slnka a overiť tak pravdivosť teórie.

     • mariankosmac

      Od nás z kopca sú vidieť rakúske Alpy. Ale videl som ich iba raz v živote. Musí byť výnimočná čistota vzduchu. A je tiež pravda že na kopec moc často nechodím.

     • Marek Košice

      Miroslav Čižmár, citumej ťa : „Ako to to Slnko robí, keď zapadá za horizont plochej Zeme, a necháva zamrznuté okraje Zeme a stred Zeme?“ …….
      Tak tu je vidieť, že „plochú Zem“ poznáš len z webov ako Aktuality.sk, Interez.sk a podobných sr*čiek, kde ju hania, a preto o nej píšu TOTÁLNE NEPRAVDY.
      Naštuduj si články na placata-zeme.cz
      Slnko je oveľa menšie ako (plochá) Zem, krúži okolo jej vrchnej časti, v lete má trajektóriu s menším polomerom (točí sa v kruhu), v zime s väčším (preto je od nás ďalej, a je bližšie pri Antarktíde).

     • A tá plocha Zem je položená na čom? Na štyroch slonoch, ktoré stoja na obrovskej korytnačke plávajúcej vesmírom? 🙂

     • Miroslav Čižmár

      Plocha zem je položená na varnej špirále, ktorá ju zohrieva odspodu, takže okraje Zeme a stred Zeme sú zamrznuté.

     • Miroslav Čižmár

      Marek, ak Slnko krúži okolo vrchnej časti Zeme, tak nikdy nezapadá. Vždy je deň. Muselo by byť umiestnené nad kupolou z optických vlákien, ktoré odvádzajú svetlo dvomi smermi naraz, aby sa z jednej strany dal pozorovať východ Slnka, a z druhej strany západ.

     • Miroslav Čižmár

      Marek, nechal ma nesprávne, nesnažím sa tvoju teóriu zhodiť, snažím sa nájsť spôsob, ako ju dokázať, alebo vyvrátiť. Teória ako taká mi nevadí, ale chýba mi dôkaz. Snažím sa porozumieť ako by to mohlo fungovať.
      Teoreticky by gravitačné pole mohlo tvoriť neviditeľnú kupolu, ktorá vedie svetlo. V tom prípade by to do seba zapadalo. Z povrchu Zeme by bola Zem plochá, a väčšia než Slnko, a za okrajom svojho gravitačného poľa by bola guľatá a menšia než Slnko. Zakrivený časopriestor. V tom prípade by vnútri čiernej diery mohol byť proporčne miniatúrny vesmír oproti tomu nášmu.

     • Už ste zmerali zakrivenie vodnej plochy? Dotkli ste sa kupola? Zistili viditeľnosť vzdialených objektov? Dokázali otáčanie zeme?
      Ak si niečo nezmeriate sami pre seba, budete tápať v neistote naveky.

     • Miroslav Čižmár

      Idem si to zmerať.

     • čakám

     • Na existenciu vzduchu nad plochou zemou nie je potrebný kupol. Stačí ak horúca krútiaca sa lampa roztopí ľad (zo vzduchu a vody), vytvorí kráter, a nad ním sa vznášajú výpary (atmosféra).

      Kvalitných teórií, u ktorých sedí všetko, sa dá vymyslieť veľa. Ale skutočnosť môže byť iná. Bez merania sa ďalej nepohnete.

    • Podľa konšpiračných teoretikov je Hubblov ďalekohľad umiestnený na stratosférickom lietadle – niečo ako Avax.
     Teraz zásadná otázka – prečo konečne MÁ!!! Hubblov ďalekohľad urobiť – preukázateľne – originálnu snímku Zeme? Koľko miliárd ľudí musív vysloviť túto požiadavku, aby to Vatikán – otec NASA a autor paradigmy matematického „guľatého“ modelu Zeme a iniciátor grafického podvodu o „realite“ Zeme – splnil?!

     Ja chcem, aby mi Hubblov ďalekohľad ukázal, ako naša Zem vyzerá skutočne! Teraz hneď! Ak nie – treba tú podvodnícku pi.ovinu zostreliť! Teraz hneď!

     • Úplne základný nezmysel – ak má Zem okolo rovníka obvod 40 tisíc kilometrov a rotuje rýchlosťou 40 tisíc kilometrov za 27 hodín – obvodová rýchlosž na rovníku je 1666 km/hod., čo je 1,85 násobok nadzvukovej rýchlosti. Teda – „pri bezvetrí“ takouto rýchlosťou zotrvačne rotuje aj atmoféra! No a do toho si zaraďte lietadlo civilnej linky s rýchlosťou 800 km/hod., ako si to šlape proti nadzvukovej rýchlosti z východu na západ!

      Ani sa nedivím pokušeniu ojebať celé ľudstvo nejakým covidom, keď je takto sprosté!

      V dokumente Terra Convexa máte cca pri 101. minúte konkrétnu predstavu top geodetov o tvare Zeme ako geoide. Ale kto to bude sťahovať a pozerať, že.

     • To nemôžete brať tak, že lietadlo ide proti vzduchu pohybujúcim sa nadzvukovou rýchlosťou. Vždy sa to berie ako „frame of reference“, čiže lietadlo ide len proti akoby stojaciemu vzduchu. Rozdiel pri lete na západ je len ten, že vo výške 8-12 km vejú proti vám vetry o rýchlosti cca 100 km/h, preto tú istú vzdialenosť západným smerom vám trvá preletieť o čosi dlhšie, ako keď letíte východným smerom.

     • oprava – za 24 hodín – preklep

   • Podľa mňa je to len uhol / ľudského pohľadu, na všetko čo existuje sa môžeme kľudne dívať len ako na nejaký zhluk atómov a tiež to bude pravda…logicky sa snažiť niečo vysvetliť ti môže trvať celú večnosť a aj tak sa vrátiš na začiatok a vlastne to ani nemá zmysel. Sokrates- viem že nič neviem.

 2. Vraj vláda SR už plánuje kúpiť 3 milióny mňamiek od Astry a 600 000 od Novavaku už kúpila. Takže na jeseň, keď udrie zdražovanie, nezamestnanosť a zima zase vytiahnu svoj primitívny teror, aby ľudí rozdelili a pozatvárali, vystupňujú to ešte Ukrajinou, lebo v chaose sa im najlepšie prečkáva, kurvy ! Dnes ma zaskočil kolega, keď ma chcel presvedčiť, že úplné odstrihnutie od ruskej roky, plynu a všetkého je potrebné, lebo inak nás obsadia Rusi. Krásny príklad totálneho vymytia aj poslednej ľudskej súdnosti… s takýmito ovca rovno do pekla !

 3. Chlapci čo stoja za známym úložiskom dávajú „POKYN“ – https://i.imgur.com/PSZ3d1D.png

  • Marek Košice

   Tak to je……už totálne dno…….

  • Marek Košice

   A ešte symbol „666“ k tomu….Už viac okaté to ani len nemôže byť…. Mohla druhou rukou ukázať „palec hore“…. Ale nie, to by potom nebolo „ono“….

  • Dobre – to je priamo od nich, alebo niekym „len“ uložené?
   Lebo tu to „ich“ promo nie je! Inak je to správne varovanie – kto to chápe správne! Už chápe!
   https://ulozto.net/

  • mariankosmac

   Je to tam na uložto cz už dlho. Akurát myslím že pôvodne tam bolo že získaš 20GB a teraz to zvýšili na až 30GB kreditu. Nechápem na čo ten kredit vlastne je ale asi aby človek mohol rýchlo sťahovať. A keďže človek nikdy nevie čo sťahuje či to bude dobré, lebo je tam aj plno odpadu k ničomu, tak tých 30 GB človek stiahne jak nič, takže si to môžu strčiť. Radšej sťahovať pomaly a nebyť obmedzený kreditmi a opichaním.

 4. Jaroslav Vladimirovic

  Na kontrole v NYCnemocnici MI zezady pichli hluboko spejli ,,do nosu krvacel jsem of te foby
  Neexidtuje zadny dolument
  …,mine pozitivni od spejli ,,,
  Od te doby mam problemy dychaci zanetlive pak 3x porazka, stroke infarkty infrkcni krvaceni vnitrni ecterni bez diagnosy ztraty kratkodobe pameti rovnovahy otravy krve temer amputate entrance 8 zubu …

  Nyni dosti drama alternatives lecba senolytic activatory nano striebro. Zivot ve zvlastnim horror vnoci vzbuzeni dusenim

  7 xXx ZZZ. Ru
  Je dosti rychly pokles $
  Jeste neco se da promenit na mezinarodnich fondech s min hranicema na tisici a vice ⁶⁶⁶⁶⁶⁶⁶66⁶⁶⁶⁰
  7777777 ZZZZZZZRu in Rb

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,smrť je vždy na dosah pametajte preto,že smrť je vykúpením,smrť prevyšuje život,mnohí čo umriete mladý-ďakujte osudu,že ste nemuseli okúsiť starobu,choroby a samotu v starobe,,,,Kovid pomáha ušetriť utrpenie človeka,,,,Kovid sa nedá umlčať ani zabiť ani potrestať,Kovid nezostárne,Kovid je cesta k zbaveniu sa pomaly hnijúcej telesnej schránky o ktorú sa je treba veľmi starať a pritom to za to ani nestojí,,,,hlava-lebka a rozum je podstatná,,,,keď nad vaľšími hlavami nastane tma a slnko nebude mať moc nad zemou,ani satelity nič neuvidia a ieťa budú vypadávať,bude vám mrazivo,ale budete slobodnejšími a využite ten čas na prípravu na posmrtný život,,,,neverte vede,neverte človekovi,neverte technike od človeka,nedôverujte cirkvi-človekom riadenú a slúžiacu temnote,,,,posmrtný život je dokonalá forma existencie ak máte na to body.

  • Marek Košice

   „posmrtný život je dokonalá forma existencie ak máte na to body.“ – toto by som tesal do kameňa. Som o tom tak isto presvedčený. Ale ten posmrtný život nesmie byť prerušený ďalšou reinkarnáciou….. Ak má človek tie „body“, tak by už mal byť ušetrený od reinkarnácie do tohto pekla (zhnité h*vno so zlatým pozlátkom)

   • Debili veriaci na život po živote nemajú ani jeden poriadny život. Psychiatri označujú túto diagnózu ako útek „na mesiac“.

 6. 100% true

 7. Len doplním článok – u zvierat sa „vakcinácia“ do nosa používa už dlhé roky… napr. taká mňamka ako „vakcína“ Nobivac KC proti kotercovému kašľu sa aplikuje psovi priamo do nosa… O tom, že situácia vo veterinárnom svete je rovnaká ako pri ľudskom farma a potravinárskom priemysle snáď ani netreba diskutovať… Ba možno ešte viac popredu, keďže klasické komerčné superpremarketingované psie krmivo, vrátane tzv. veterinárnych rád, je z 99 % tvorené štandardne z odpadov všetkých priemyslov, na ktoré si len spomeniete = maximalizácia výnosov globálnych firiem pôsobiacich vo všetkých sférach, keďže na psie krmivo nie sú dané žiadne štandardy kvality… Ľudia by sa veľmi divili, keby vedeli, ako sa „kuchtia“ mnohé „holistické natur“ značky pre ich miláčikov priamo na podlahe garáží či hangárov s pobehujúcimi hlodavcami navôkol aj z odpadov chemického priemyslu atď… Plus už niekoľko rokov platí aj u nás povinné čipovanie! (treba na niečom vyskúšať predsa…) psov, mačiek a fretiek a evidencia každého jedného kusa doma chovaného dobytka, hydiny atď…. Traja naši psíci sa trápili na rakovinu a sprievodné problémy, kým sme si dali veci konečne do súvislostí pred rokmi a vybrali sa inou cestou… Kto by si rád o praktikách vo svete zvierat prečítal, odporúčam napr. knihy: Jutta Ziegler – Psy by žili dlhšie, keby…, Dr. Don Hamilton – Homeopatická léčba psů a koček. Títo veterinári toho videli v praxi veľa a nezľakli sa establishmentu, začali upozorňovať nahlas, v knihách veľa odkrývajú z pozadia „liečenia“ a „výživy“ zvierat, za ktoré platia ich majitelia nehorázne peniaze…

  • Lyofilizované vtáčie perie ako základ bielkovín v krmive…

   • Marek Košice

    Kto kupuje svojmu psovi nejaké lacné granule (a možno to platí o granuliach aj tých z najdrahších), tak je buď nevedomý tupec, alebo sadista (menej pravdepodobné).
    Pes by mal dostávať to čo človek… Mäso (hlavne ale vnútornosti, napr. srdce, žalúdky, nemusí byť nutne pečeň), nejaké to vajíčko, ryžu, maslo, bylinky (napr. žrádlo uvarené v bylinkovom čaji – ak to nemá problém zožrať), zeleninu (kľudne aj kvasenú), bryndzu (samozrejme stačí máličko, možno 10g denne…. ale každý deň)…
    Taký pes nebude smrdieť ako tie psy, čo žerú (hlavne lacné) granule… Keby psy vyzerali ako ľudia (že vidno detaily na tvári a na tele), tak na tej svojej bežnej strave (lacné granule) by vyzerali ako živoriaci bezdomovec…

    • Musím potvrdiť že psi žerú to čo ľudia, vrátane soli a jemného korenia. A chutí im to.

     • Psy milujú hrozno, broskyne, cviklu, mrkvu, tekvicu – čerešne! Vlky slivky, myrobalán.

     • Vlka by som nechoval ani nekŕmil. Je to nebezpečné zviera.

 8. Stejné, jak to bylo u ko*kovid narativu a propagandě (která stále pokračuje a hnedle jen tak nezmizí), založené pouze na lžích a dezinformacích, se jede i na proti Ruské vlně také plné lžích, nenávisti a manipulace. Dlé mého názoru je dobrých už 40-50% obyvatel zfanatizovaných a zhypnotizovaných nacismem a krveprolitím a nenávidí vše Ruské, akorát si neuvědomují dost věcí a spojitostí kolem toho všeho.. Jejich mozek (zřejmě zahrotovaný Sproteiny a různými parazity) jim nedokáže přijmout „jinou verzi“ a troufám si tvrdit, že se jedná o 100% ovakcinovaných, tedy ovládaných lidí, protože, masmédia dělají výbornou práci a tady nikdo, nikdy nebude potrestán za jediný výrok, ať už zpětně či čase budoucím. Tady se jen potrestá vždy ten, kdo řekne nebo projeví jiný názor, ten bude utlačován, mazán z diskusích, umlčen, zabanován na soc. médiích a brzy bude i snad zatčen a uvězněn. =Orwell World= jede podle notiček…

  Jak už jsem zde nejednou zmínil v diskuzi, tedy vše od potravinové krize, nedostupnosti potravin a chybějících potravin, skrze následné inflaci a nejpozději za pár měsíců (léto+-) dorazí ještě hyperinflace, nejen na jídlo, palivo. A kdy všechna „ofic.“ média (prostě všechna masmédia, tzn. TV, Seznam aj. manipulátoři – propagující na zakázku jen jeden narativ = lži) už vysílají další a další zaručené informace a „důkazy“ že za vším stojí Rusko.
  A ti všichni lidi (nebo jak je nazvat), kteří stále věří v další propagandu, kdy např. zpětně už nadávají i na samotný ko*kovid si prostě neuvědomují, že právě tato stejná média a vlády řídili a rozdělili celou společnost a byli to právě oni, kteří to vše způsobili.

  Nás už asi nic nezachrání, nepřijde žádný zlom, všímejte si také, jak všechny prokazatelné články ohledně např. kovid lžích, či jak bude Zelensky a jiní hňupi sedět za zločiny proti lidskosti, jak se chystají velké soudy kolem fuckcín a že se provalí ko*kovid podvod, jak Fauci aspol. prokazatelně lže a vždycky lhal atd.atd…
  = To vše je vždy formulováno jen v budoucích časech. Reálně se doopravdy neděje nic, co by pomohlo alespoň trochu vítězit nad zlem. Na podzim to stejně lidi udělají znovu, myslím vyhrnout rukávy a „perte do do mne“ ..
  Je to všechno šílené, NWO je defakto tady, už se dostáváme do finální fáze, vše jede podle plánů a veškerá politika je jen a pouze divadlo, nikdo nás z toho politicky nedostane, všechny státy jsou pouze divadlem..

  Z naprosto žádného rozumného důvodu se naše vláda Západo-řiťolezů dle rozkazů ze Západu (která ignorovala mnohem smrtonosnější války v Jemenu a Sýrii) rozhodla zavést sankce proti Rusku kvůli jeho sporu s Ukrajinou. Ignorantští a zmanipulovaní dobrodinci situaci nekonečně zhoršili tím, že nutí České společnosti a podnikatele přerušit všechny obchod s Ruskem.

  Ve zkratce, ceny energií a potravin prudce narostou, po inflaci dorazí ještě hyperinflace, která tady bude ještě několik měsíců poté, ale vždycky tady bude právě těch 99% idiotů ze všeho neustále vinit jen a pouze Rusko. Po ko*kovid zemřou ještě další miliony lidí, protože se nebudou moci ani najíst a ohřát..

  A nezapomeňte, že většina původních černobílých válečných filmových záběrů, které vidíme a které na nás dělají dojem, byla zfalšována.

 9. Hneď, ako sa zaviedlo PCR testovanie hlboko do nosa, mi bolo divné, žee sa proti tejto „technike“ neozvali lekári a iní zdravotníci, ktorí veľmi dobre vedia, že výtery z nosa sa vzdy robili plytko, a nie po úplnom vysiakani hlienu, ale na vlhko, aby sa na vatovu tyčinku zachytilo viac biologického materiálu. Prvú, ktorú som počula o tomto hovoriť, bola advokátka pani Adriana Krajnikova, čestná a smela osoba, ktorá nemá zdravotnícke vzdelanie a predsa na to hneď prišla, že tu niečo „nesedí“. Pýtam sa, ako to tým „vzdelaným“ zdravotníkom nevadilo? Takíto ľudia si nezaslúžia našu dôveru ani úctu.

 10. Len zamyslenie nad paralelou…
  1/ „Právo“ – zákon šária zakazuje muslimským ženám vzdelanie. Debilizovaná matka debilizuje svoje deti.
  2/ „Právo“ – zákon šária prikazuje muslimským ženám prekrytie tváre – uberá im kyslík, obmedzuje vývin ich mozgu – a debilizované ženy debilizujú svoje deti!
  3/ Orúškovanie sveta je teda analógiou debilizácie „pod inou zámienkou“ – fakticky ide o covid náboženstvo – analógiu šária.
  4/ Tzv. Západ donedávna „bojoval“ za sekularizovanie muslimského sveta – aby ženy mohli chodiť s odkrytou tvárou, aby dýchali, aby sa ich mozog od malička mohol rozvíjať. A dnes?! Jebať na hidžáb – daj si respirátor!
  5/ Debilizácia rúškami bez rozdielu vyznania! Debilizácia! Ako nový normál! Odbočím.

  Mám dosť kvalitné vzdelanie, ale zhruba od 40-tky som ho nemohol uplatniť preto, že každý nový zamestnávateľ nepotreboval moje schopnosti, ale chcel moju submisivitu – aby som si odrezal polovicu mozgu a len poslúchal. A toto sa tu deje od 90-tych rokov! Debilizácia, fašizmus debilov! Globálne nekritické myslenie! Islamomarxizmus! V tomto žijeme! FUCK!

  • Je to systém kosačka (stroj) – potiaľ môžeš a viac nie – všetko, čo „trčí“ je zničené, zošrotované – kosec (človek) kosou vzácne obíde na rozdiel od kosačky.

 11. Tak Maroško Nevystrkuj svoj mozog vyššie iba po povolenú rizku lebo ti klepnú po hlave a bude ťa to boliet asi tak to bude naj …

 12. „A tá plocha Zem je položená na čom? Na štyroch slonoch, ktoré stoja na obrovskej korytnačke plávajúcej vesmírom? 🙂“

  Áno – je to tak – len tu chýba trvalo zabanovaný holistický prístup, aby to objasňujúco vysvetlil – ja to síce viem tiež, ale …

  • Nápoveda: je to podobenstvo a ako inak špeciálne v tomto prípade úmyselne zosmiešňované v zmysle …

 13. …je to paradox, toľko sa už vie aj o tom ,,testovaní“, a stále sa niekto ,,testuje“….

Pridajte komentár

*