Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Plošným testovaním spôsobila vláda 2. vlnu, kontrolami na hraniciach môže spôsobiť 3. vlnu


Print Friendly, PDF & Email

Plošným testovaním spôsobila vláda 2. vlnu, kontrolami na hraniciach môže spôsobiť 3. vlnu

Všetci si určite pamätáte, ako pred zahájením plošného testovania v októbri 2020 sme mali len niekoľko desiatok obetí ochorenia COVID-19. Pred prvým plošným testovaním na Orave k 22.10.2020 to bolo presne 115 úmrtí.

Potom, keď prišla táto dementná vláda s korunným psychopatom na čele s nápadom na celoplošné testovanie, takmer všetci experti v štáte varovali, že to zvýši mobilitu ľudí a môže prispieť k šíreniu nákazy. No a presne to sa aj stalo.

Ako sa vyvíjala 2. vlna po plošnom testovaní

Tesne po plošnom testovaní, ktoré prebehlo v dňoch 30.10.2020 až 8.11.2020 počet prípadov covidu na krátku chvíľu poklesol.

Išlo však o sezónny pokles – ak sa pozriete na iné štáty, takmer všade po októbrom náraste nastal v novembri mierny pokles. Za tých pár týždňov sa efekt plošného testovania ešte nemohol prejaviť. Navyše v tom období tiež menej testovali PCR testami, lebo ľudia boli na antigénových testoch.

Neskôr v decembri však začali počty prípadov COVID-19 prudko rásť a zároveň do závratných výšok rástli aj úmrtia.

Každý, aspoň trocha rozumný človek, by sa z toho poučil a od plošného testovania upustil. Nie však naša ultra-dementná vláda, ktorá má najväčšiu koncentráciu idiotov zo všetkých vlád na svete.

Tí sa naopak rozhodli, že koncom zimy a začiatkom jari dajú druhé kolo plošného testovania a potom pravidelné testovanie pre vybrané skupiny obyvateľstva – napríklad zamestnancov a rodičov školopovinných detí.

Výsledok?

Zo všetkých štátov na svete sme mali najdlhšie trvajúcu druhú vlnu infekcie COVID-19 a na istý čas sme sa stali aj svetovými lídrami v úmrtiach na milión obyvateľov.

V iných štátoch, ako napríklad v Portugalsku, ktoré bolo tiež silno zasiahnuté 2. vlnou pandémie, došlo k rýchlemu a prudkému nárastu infikovaných a potom k rovnako rýchlemu a prudkému poklesu.

Tu si pozrite, ako vyzeral graf nových prípadov tej najvyššej vlny u nás. Začalo to rásť niekedy okolo 25.11.2020 (pár týždňov po prvom kole plošného testovania). Mierny pokles prišiel vo februárii 2021, no potom to znova začalo rásť, keď dementná vláda opäť zaviedla plošné testovanie.

K finálnemu poklesu prišlo až niekedy okolo 10.4.2021. Teda celkové trvanie bolo 136 dní, čiže 4 a pol miesiaca:

Naproti tomu v takom Portugalsku začali prípady prudko pribúdať približne 28.12.2020 a vlna skončila niekedy 20.2.2021. Celkovo ich vlna trvala 54 dní, čiže necelé 2 mesiace.

Tu si pozrite graf nových prípadov COVID-19 z Portugalska:

 

Vidíte ten obrovský rozdiel medzi uvedenými grafmi? V Portugalsku tretí kopček druhej vlny chýba, pretože oni plošné testovanie nerobili.

Prírodná liečba osteoartritídy

My sme vďaka našej dementnej vláde s jej neskutočne idiotským nápadom plošného testovania mali vlnu 2,5-krát dlhšiu ako Potrugalci. Čo sa týka úmrtí, tak populáciou porovnateľné krajiny ako Dánsko, Nórsko či Fínsko mali do 1000 obetí COVID-19, u nás to bolo 12 600!

Snažíme sa túto udalosť správne pomenovať, no nenapadá nás iný výraz než genocída.

Čo hrozí, že dnes spôsobia kontroly na hraniciach

Oficiálne zdroje vyhlasujú, že delta variant koronavírusu je omnoho viac nákazlivejší než britský variant, ktorý u nás spôsobil druhú vlnu.

Nenávisť šíriaci Denník N priniesol pred pár dňami článok o tom, ako sa v Austrálii nakazil delta variantom niekto, kto len prešiel okolo iného nakazeného človeka. Na prenos infekcie tak stačilo doslova pár sekúnd.

Dobre, berme túto informáciu za relevantnú a pravdivú. Čo sa potom stane, keď naša dementná vláda zavedie kontroly na hraniciach?

Predstavte si nasledujúci scenár:

Autom sa domov zo zahraničia bude vracať rodina, ktorá sa na dovolenke nakazila delta variantom. Pri kontrole dokladov na hraniciach nakazia policajta alebo vojaka.

Pri delta variante začína byť človek infekčný po približne dvoch až troch dňoch (oficiálny údaj).

Delta variant má tiež miernejšie príznaky, zvyčajne sa prejavuje ako nádcha, prípadne je bezpríznakový. Je tak veľká šanca, že náš nakazený policajt (vojak) o svojej nákaze ani len nebude vedieť.

Tiež predpokladáme, že ich nebudú testovať každý deň. Ak by ich testovali raz týždenne, je to málo, nakoľko ostáva 5 dní, počas ktorých môžu delta variant ďalej šíriť.

Takže náš nakazený policajt (vojak) bude veselo roznášať infekciu na každú posádku vozidla, ktoré bude kontrolovať.

Výsledok?

Niekedy koncom júla alebo začiatkom augusta začnú u nás prudko pribúdať nové prípady nákazy delta variantom koronavírusu. Dementná vláda začne kvičať, že „Pozrite, máme tu tretiu vlnu, teraz musíme všetko zavrieť!“

Za vinníkov budú samozrejme označovať neočkovaných, dovolenkárov, pendlerov a všetkých okolo, len nie seba.

Pritom skutočným vinníkom bude samotná dementná vláda a jej neskutočne idiotský nápad zaviesť kontroly na hraniciach pri variante koronavírusu, ktorému na prenos stačí pár sekúnd.

Záver

Takže, ak naozaj zavedú kontroly na hraniciach, tak tu o chvíľu môžeme mať 3. vlnu a ďalšie stovky či tisíce mŕtvych. A za všetko, podobne ako pri 2. vlne, bude opäť zodpovedná táto zločinecká dementná vláda.

Prosíme vás, už konečne niekto na tú retardovanú chamraď navlečte kazajku!

Ďakujeme a zároveň sa ospravedlňujeme za expresívnejší jazyk, no nedokázali sme nájsť miernejšie slová.

Zbohom vysoký krvný tlak

Použité zdroje: nenávistný dennikn.sk, postoj.sk, Úvodný obrázok: ilustračný, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …naša vláda ,,môže zaviesť“ aj 10vĺn, keď ,,vie“, ako a kedy to urobiť….je otázne, koľkí z nás jej tieto ,,triky“ skutočne uverí a na základe toho sa potom ku tomu bude aj správať… u každého sa raz bude prihliadať na jeho slová, myslenie a skutky a podľa toho aj budeme ,,odmenení“…držme sa ,,Svetla na našej ceste“ a bude sa nám oveľa lepšie ,,kráčať“ :-)….

  • to nie je otazne, to je viacmenej jasne, zial. Pretoze podla mna pocet „veriacich“ neklesa. Naopak – stupa. A na margo autora clanku – netreba hladat miernejsie slova, pretoze dement je dement. Tteba hladat riesenie. A to, zial, neexistuje. Kiezby som nemal pravdu…

   • Riešenie existuje: príkladom sú štáty bez Programu Corona pandémie ! Tie štáty nie sú pod politickým vplyvom USA !!!

 2. Ano, je to „výborná“ práce soudruhů přisluhovačů… A ten jejich 9. červenec by si měli vytesat do lebek. Měli jsme letos jako každý rok jet na výpomoc přátelům na Slovensko a pojedeme tak maximálně tam, kam se náš svět řítí… Nehodláme utrácet 2 x 50 nebo kolik Euro u sopeliérů, abychom se vůbec mohli vrátit zpátky. Jinak si dovolím seznam nenávistných webů přidat většině dobře známé „nezávislé a svobodné médium“ Forum24.

 3. Nakupy v CR, ziadne ruska, personal po mne nechcel nic, SBS taktiez nie, ani ma nikto neoslovil ze nemam rusko, totiz takmer polovica rusko nemala, polovica mala. Hranice? – aj policajti (vojaci) nasa citaju, nie su to blbci, len zial, musia krmit rodiny..
  Ale suhlasim s clankom, a nech ma aj zaluju, za moj slobodny nazor, aspon uvidime kolko nas je, ked nas budu zalovat vsetkych. Terorizovali nas uz dost, teraz je rad na nas.

  • Žalovať môžu leda tak Ženevské Uznesenie OSN č. 102 z roku 2011. Ináč – práve toto uznesenie chráni právo svetových mediálnych agentúr na lži, ktoré klamú verejnosť profesionálne a plánovite – u jednotlivca je to nepodstatné – myslím tá lož. Keď nevlastníč médium – môžes si toto právo strčiť, avšak dá sa samozrejme využiť v situ, keď je vo fašizme trestné čo len pomyslieť inak.

   „Od 11. do 29. júla 2011 zasadal v Ženeve 102. Výbor OSN pre ľudské práva. Bolo na ňom prijaté rozhodnutie, záväzné pre všetky štáty, ktoré podpísali Dohovor o ľudských právach, teda aj pre nás. V spomínanom prípade sú relevantné články 9 a 10, garantujúce každému človeku vyjadrovanie svojej mienky bez ujmy aj zastávanie akéhokoľvek názoru bez donútenia. Dôležitý je však aj článok 49, podľa ktorého môže každý vyjadrovať názory na historické skutočnosti podľa vlastného úsudku.“
   https://www.extraplus.sk/clanok/trestnopravny-moloch

 4. K článku – keďže Seznam.cz kope za vládu /niečo ako u nás Aktuality.sk/, je nanajvýš zaujímavé, ako v ČR začínajú rozohrávať 3. vlnu ku.vy!

  V stredu či vo štvrtok to bolo len cca 50 „nakazených, potom 150, potom 165 denne! Nenápadne to posunú na nejakú tisícku a potom im Babiš zavelí „Náhubky nasadiť! Teď!“

  Oni to hajzli opäť nazvali „ON LINE sledovanie PANDÉMIE“ – lebo prečo nie, keď to na debilov funguje! Pandémia nie je, ale podľa zmrdov novinárskych je! Hyeny sú hyeny – treba s nimi naložiť ako s hyenami! Júj!

  ON-LINE: V Česku přibylo 165 nově nakažených. Číslo R dál stoupá
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/on-line-cesko-ma-oproti-sousedum-nejvice-nakaz-na-obyvatele-za-14-dni-40365282#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40365282&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 5. Na Slovensku máme reinkarnáciu
  Ilju Grigor-jewitsch Ehrenburga!
  /Poznámka – sovietsky sion židák, ktorý nabádal sovietskych vojakov okrem vraždenia hromadne znásilňovať ženy na oslobodzovanom území./

  „Potvrdzuje sa, že denník SME má ďaleko bližšie k fašizmu než k demokracii, a že táto vláda má ďaleko bližšie k NSDAP než k Európe 21. storočia, reaguje na škandalózny článok Ľuboš Blaha (Smer-SD).

  Denník SME, konkrétne Peter Schutz vo svojom článku „Militarizácia dobrovoľnosti, neberte nám Matoviča a digipas z 1.7.2021 uvádza“:

  „Na neočkovancov sa nedá ísť iba cukrom, ale treba aj poriadne dlhý bič,“ alebo „neočkovaní by mali kvičať ako svine na bitúnku… keď hlavný prúd rozumuje, ako neočkovaných poriadne diskriminovať, aby ich zvýšený diskomfort dotlačil pod ihlu.“

  „Nie je jasné, čo bráni povedať, že to nie sú ľudia (tí, ktorí majú iný názor na očkovanie – pozn. redakcie), ale dobytok, keďže len ich bezohľadnosť a teľacie IQ budú príčinou, že v septembri/októbri/novembri – na staré kolená – na mňa štát uvalí zákaz vychádzania,“ píše Peter Schutz.“

  Z komentárov vyberám…
  „Kurt Vukic
  2021-07-03 12:35:25

  Shutz je židovská štetka výkal chorej svine a židia vôbec neberú Bielych Kresťanov za ľudí a nazývajú nás zvieratá, hmyz, dobytok. Biele Kresťanské ženy nazývajú ŠIKSA – čo znamená kurva, ešte aj malé dievčatká nazývajú „šiksa ki“- malá kurva. Židovský Talmud, najsvätejšia kniha židov, píše, že rabín môže mať sex s malou šiksov do troch rokov, lebo dievčatku do troch rokov sa vracia panenstvo ako slza v oku. V Talmude opisujú Ježiša Krista ako rád obcoval s oslom a bol synom prostizútky a Rímskeho vojaka. Po ukrižovaní vraj ho rabaj vzkriesil, potom ho hodil do pekelného kotla plného harúcich výkalov, kde sa varí dodnes. Talmud vyzýva židov pozabíjať najlepších a najmúdrejších Kresťanov. Toto vraždenie praktizovali v Rusku a všetkých republikách sovietskeho židoboľševického zväzu. Stalin židovský masový vrah v roku 1939 vpadol do Estónie, Litvy, Lithuanie, Estónie, Poľska a všade jeho židovský komisári pochytali vojenské vedenie, inteligentných ľudí a pozabíjali ako to urobili Poliakom v Katyňskom lese. Také zvratky sú v celom tom Talmude satan, lebo židia sú potomstvo satana a satan ich stvoril, aby nenávideli, kradli, zabíjali, žili ako sa žilo v sodome a gomore a na sodomu a gomoru obracajú celý svet. Všetka tá propaganda-špína zvratky o homosexuáloch, trasgender, zvratkoch o sexe v každom bulvárnom denníku je pod kontrolov židov za úšlom otráviť mysle Bielej Kresťanskej Rase a hlavne deťom. Tie účebné onsnovy o sodomitoch a výuka o sexe a trasgender crap je všetko – židosko satanské zvratky najväčšej židosvkej parasitnej spodiny aká kedy chodila po Zemi. Pamätajte, Kristus nebol žid, je to jeden z najväčších podvodov, žida satana na Zemi.

  Tu si stiahnite knihu „Talmud Unmasked“, ako židia myslia o nás a ako nás treba všetkých pozabíjať. Vakcína na covid-19 je SMRŤ:

  christiansfortruth.com

  rense.com

  christiansfortruth.com
  Paľo Zaťko
  2021-07-03 16:22:57

  Schutz je, ako „hajzlová“ misa, čo do nej vojde, také isté aj vyjde von. Je to chudák, ťažko sa z tých „sračiek“ dostane von. Je v tom až po uši.

  Ingrid Palmer
  2021-07-03 17:07:17

  Ja sa tak zabávam na tomto magorovi 😀 Viete, čím najviac naseriete takéhoto „človeka“? Nie tým, že naňho podáte trestné oznámenie a budú ho vyšetrovať, ale tým, že sa nedáte zaočkovať a on potom bude v riti z toho, že je menej ako 50% populácie opichaná 😀 Takže ľudia nedajte sa očkovať nech ho potom na mieste aj trafí šľak 😀 😀

  Juraj Žemlička
  2021-07-03 21:01:26

  Prekukli ste chlapíka. Očividne preháňa s násilnými rečami, aby vyvolal hnev, až zaslepujúcu zúrivosť a vyviedol ľudí z rovnováhy. Treba sa držať svojho a nevšímať si zákeráka.

  Pavel Drienovsky Skeresky
  2021-07-03 18:42:27

  Uz teraz sa moze Schtuz pripravit na gulku, Samozrejme po riadnom procese. A este predtym by som mu doprial ten bic aby vedel preco.
  Bude pre neho lahsie ak zdochne prv ako ho proces dostihne. “
  https://www.infovojna.sk/article/dennik-sme-neockovani-nie-su-ludia-ale-dobytok-s-telacim-iq-mali-by-kvicat-ako-svine-na-bitunku

  • Všetky tie provládne mediálne prestitútky sú finančne dotované z našich daní. Len za posledné obdobie dostali títo manipulátori počnúc RTVS, končiac Markízou, spolu so SME, N od vlády tučné príspevky. Čo môžme nájsť v žumpe? Len výkaly ako je Schutz a jemu podobní.

  • Ostrým článkom a podobne aj komentárom čitateľov sa už ani niet čo diviť – „mocní“ nás tlačia čoraz viac k múru a v davoch to už poriadne vrie!
   Áno, sme svedkami prepisovania dejín, cieleného pozmeňovania faktov. Deje sa tak za pomoci Lží okorenených štipkou skutočnosti, aby tieto polopravdy boli čo najpriechodnejšie a čo najuveriteľnejšie.
   Hádam najznámejším dokladom manipulovaných dejín je skrz-naskrz zmotané, x-krát prerábané slovo „boha“ Sionu – biblia. A tak máme množstvo žido-kresťanských náboženstiev s kvantom rozličných výkladov tejto jedinečnej, dokonale zmotanej „knihy kníh“.
   Z jedného tu uvedených komentárov (Kurt Vukic 2021-07-03 12:35:25) citujem napr.: „Pamätajte, Kristus nebol žid, je to jeden z najväčších podvodov žida satana na Zemi.“
   No. Skutočnosť je taká, že kresťania (ale aj skúmatelia písem) majú guľáš v protagonistoch biblie; ani sa nečudujem. Myslím, že pri prepisovačkách šlo práve o to. Rozdeliť, a panovať. Narobiť z nás tupé ovce. A ešte nás tak dehonestujúco aj nazvať.
   Uvažujme. Kristus logicky musel byť minimálne spolovice Žid, keďže jeho matkou bola Židovka Mária. Národnosť kristovho otca nevieme, no tipujem, že bola rovnako židovská. Zo „svätého ducha“ kristus (ani NIKDY NIKTO) určite počatý nebol – vylučujú to zákony prírody aj logiky. Kristus bol narýchlo (aj za čiastočnej pomoci plastiky?) vytvorený falzifikát krátko po zavraždení Pravého Ježiša, človeka z inej planéty, osídlenej ľuďmi ako sme my. Len – na rozdiel od nás pozemšťanov – zrejme dokonalými, milujúcimi a odpúšťajúcimi, čo my, obyvatelia Zeme, aj vďaka nie vhodnému životnému prostrediu (+ neustálemu vymývaniu našich mozgov hneď od nášho príchodu na svet) v súčasnosti už nie sme schopní pochopiť… však ešte aj o tú štipku THC v prirodzenom, divo rastúcom, mozog liečiacom konope nás naša vrchnosť v poslednej chvíli ošklbala.
   Tento pozemský „kristus“ práveže pravdepodobne Židom je (minimálne spolovice), resp. bol. A skutočnosť je taká, že tento sion-kristus nemá s návštevníkom našej planéty – dokonalým Ježišom – nič spoločné: ani pôvod, ani slová, ani skutky… ani predkov.
   Je to podvod. Priehľadný, nehanebný podfuk ako 99 % všetkých informácií navôkol.
   Aj Ježiš (podobne ako viacerí vysoko mysliaci a Pravdu odhaľujúci ľudia) bol brutálne zavraždený. Umlčaný bol z dôvodu, že „prišiel povedať Pravdu o svojom Otcovi, ktorý je v nebi“. A tak bolo treba hovoriaci zdroj Pravdy rýchlo odstrániť, aby v jej mene (pre seba, teda pre hŕstku samovyvolených) bolo vzápätí možné umožniť voľný priechod pre nich výhodnej Lži. Hoci aj v podobe náhrady mimozemského Ježiša pozemšťanom – židovským tzv. Ježišom-kristom, a to s jeho náboženstvom, apoštolmi, kostolmi, spoveďami, odpustkami…lžami. A že to nemohol byť jeden a ten istý človek, na to by som vedela uviesť množstvo do očí bijúcich rozdielov medzi týmito dvoma mimoriadne rozdielnymi protagonistami – hodenými, žiaľ, do jedného DERAVÉHO vreca…
   Dokedy sa „mocným“ tohto prehnitého sveta – a to bez štipky hanby či ľútosti – bude dariť neustále nám sypať piesok do očí ??
   P. S.: …a že Satan bol Žid – ?? …ani toto Kurtovo konštatovanie mi akosi nedáva zmysel; táto zvláštna, naoko negatívna bytosť je možno ešte zauzlenejšia ako Ježiš verzus kristus…
   Verím, že ešte naša generácia sa dozvie celú Pravdu, a to možno už čoskoro.

   • Emily z ktorych prameňov či knih vychadzaš pri tychto tvrdeniach?
    No možne je ,tu na zemi, kde je vsetko prekrutene, vratane covid, uplne všetko.
    Človek by ešte nedavno možno neveril.
    Napr.Že fašizmus sa nikdy neskončil a že naša v uvodzovkach vyspela spoločnost je vlastne peklom a smeruje k involucii.

    • alkynka, fajn, že si sa vrátila na portál Bádateľa – je tu veľa prínosných článkov. Takisto aj komentárov… a z tých osobne verbálne útočiacich si ťažkú hlavu nerob; všetci sme nejakí…
     Vychádzam z biblie, zo starého Roháčkovho prekladu; ten je podľa mňa prekrútený najmenej…ale zas dostatočne na to, aby sa veriaci medzi sebou trieštili (však vidíme, koľko druhov a poddruhov náboženských skupín sa od „jedinečnej“ biblie odvíja).
     Hore-dole rozprával boh Sionu od začiatku. Adamovi a Eve zakázal „jesť zo stromu poznania“ s prísľubom, že ešte toho dňa, kedy by z neho jedli, určite zomrú. Ale symbol bystrého rozumu – Had – im naopak povedal, že isto nezomrú, ale otvoria sa ich oči a oni spoznajú rozdiel medzi dobrom a zlom. Adam s Evou poslúchli Hada a „jedli“…a nezomreli. Otvorili sa ich oči a oni „spoznali, že sú nahí“ (odhalení, odkrytí, zraniteľní). Vidíme, že Had mal pravdu. Klamal boh. A takýto scenár typu hore-dole sprevádza „svätú“ knihu až do jej úspešného záveru.
     Biblické dejiny dospeli ku koncu a ocitáme sa v Zjavení Jána, na začiatku čipovania. Zomkneme sa a poodtíname Šelme hlavy, alebo sa jej necháme zožrať?

 6. V článku Slováci podali stovky žalôb do Štrasburgu a Haagu na vládu SR, médiá a propagátorov z 15. júna 2021 sa o.i. píše:

  Sám Haag navrhol toto prešetriť v Štrasburgu, nakoľko poukázal, že sa jedná v 5tich bodoch o vojnový zločin. Na Európsky súd bolo na začiatku tohto týždňa doručené podanie s dôkazmi, ktoré pri prepočte na váhu jedného papiera A4, malo 1,9kg. K podaniu sú priložené všetky uznesenia z Kriminálnej polície Bratislava 1, kde sa všetko presúva, prekonvertuje a zamieta. Sú to desiatky uznesení, kde polícia SR rozhoduje tak, že občania SR nemajú a nemôžu požiadať o pomoc slovenské súdy, kam sa to ani z Kriminálnej polície Bratislava 1 nedostane. Už je načase, aby nám pomohol súd vzniknuvší po 2sv. vojne, aby nedochádzalo viac k nátlaku na ľudí.
  viac tu: https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/slovaci-podali-stovky-zalob-do-strasburgu-a-haagu-na-vladu-sr-media-a-propagatorov?fbclid=IwAR1wLjBW2G9OppVm6UxBpVCJysggV9REN4EYi4q37M85Tte2i5zdldvOP10

 7. DESIVÉ následky pandémie: Až 6 500 Slovákov nevie, že má RAKOVINU, ďalším hrozí infarkt!
  Pre koronavírus sme zabudli na iné ochorenia. Mnohí pacienti v bolestiach trpeli doma a nevedeli sa dostať do nemocníc. Iní sa zase nevedeli objednať na vyšetrenia. Podľa poisťovne Dôvera, tisíce ľudí preto teraz nevedia o svojej diagnóze.
  Na pandémiu doplatili všetci pacienti, nielen tí, ktorí ochoreli na COVID-19. Mesiace sa odkladali plánované zákroky, ale aj rôzne vyšetrenia. Mnohí sa nevedeli dostať k lekárom, iní sa o to ani nepokúšali. To môže mať do budúcna dramatické následky. Tisíce ľudí teraz vôbec netušia, že majú smrteľné ochorenia………..

  Lebo všetky ostatné choroby by neposkytovali biznis všade v EU, nemohli by byť lockdowny a nemohla by naša vláda mať tak rozviazané ruky ako pri covide.

  Ale keď následne zomrú bude to na covid, na deltu a bohvie ešte aký druh a to budú čísielka na donucovanie vakcinácie. Toto je tá realita,ktorá sa zmocnila ľudí a
  teraz bude veľmi ťažké sa z toho vymaniť. Budú pribúdať ďaľšie obmedzenia a tým aj choroby, ale prednosť má tá biznisová vakcinačná. Toto je zlato pre mocných, ktorí nás úplne ovládli,tak enormne by sa nepodarilo vláde obmedzovať národ ako teraz.
  Matovič bude mať ešte ochranku,lebo Mikulec sa mu išiel zavďačiť a vie prečo.
  Ficovi sa vysmieval a teraz nemá hanbu v sebe žiadnu, to je to iné vládnutie.

  Darmo budú tvrdiť, že je vakcinácia dobrovoľná, presne tak ako AG testovanie.
  A kto na ňom získal štát, občania, alebo niekto iný?

  • A nech dajú odmeny zo štátneho rozpočtu tým , ktorí sa dajú zaočkovať.. tí čo trpia rakovinou a lekár im neodporúča očkovať, tým nedajme ani na lieky.
   Krutá je táto vláda.

   • Lieky ktore ponuka zdravotnictvo su jedy!, nech si ich kludne nechaju!! Aj spolu s chemoterapiou! Vlada a zdravotnictvo su krute pre všetkych , pretoze ich uz davno ludia nezaujimaju,a najviac su krute pre tych poslusnych! Paradox!

 8. Každý, ktorému to len trochu myslí musí vedieť, že šírenie novej varianty spôsobia zaočkovaní vracajúci sa z cudziny. Na importe sa nezaočkovaní prakticky nemajú ako podieľať, pretože len minimum prijme také podmienky pre vycestovanie a následný návrat. Takých, čo by po návrate z cudziny išli do dvojtýždňovej karantény a ešte si aj platili test bude určite minimum. Takže milí zaočkovanci, ďakujeme vám za tretiu vlnu!!!

  • Nevím Hansi, ale vláda vyhlásí to, co chce. Je jedno, jestli lidé jedou na dovču, nebo ne. Nějaká rýma se rozšíří a je to hned plandemie. Je to v plánu, takže pojednou podle něj. I kdyby nevycestoval nikdo, tak by stejně třetí vlna byla. Takže klid a roušky dole

   • Květa, politické dianie pod plášťom „ochrany zdravia“ vnímam rovnako ako Vy.
    Dejiny ľudstva napredujú podľa plánu sionistov bez ohľadu na to, čo si dnes už väčšina obyvateľov Zeme o tom myslí.

    • A ty sa v októbri povie , že príde ďalšia vlna, tak príde!!
     Jednoducho to tak musí byť, scenár je daný vopred.

     • Presne tak. Scenár je vykreslený ako na dlani už od 1. Mojžišovej. A pekne sa to doklepalo až k záverečným kapitolám Zjavenia Jána. Poslednou bodkou či skôr výkričníkom je čipovanie. Ním sa končia vopred naplánované dejiny ľudstva predpovedané v „svätej“ biblii. Koľká to „láska“ boha Sionu! Aký je on všemohúci! Chudák.
      Dnes sa mi na chodníku z nepozornosti „podarilo“ prišliapnuť mladého slimáčika. Ešte teraz je mi to ľúto.
      Tú kvázi lásku – sion-boha nemá kto odvolať?? Zapredanci držia spolu, teda aspoň v tom páchaní zla. A čo my? Nezomkneme sa viac dokopy? V boji proti páchaniu násilia na nevinných obetiach…

 9. Včera sme písali o ostrej kritike, ktorú na adresu novinára denníka SME Petra Schutza namierili predseda Smeru-SD Robert Fico či šéf novej strany Republika Milan Uhrík. Odmietajú, že liberálny denník SME nazýva osoby, ktoré sa rozhodli nezaočkovať ako „dobytok“ alebo ľudia s „teľacím IQ“. Rovnaký názor má aj predseda SNS Andrej Danko.

  No presne toto je dobytok v denníku SME pod menom Peter Schutz.
  Ak niekto vlastní takýto dobytok musí sa nachádzať v chlieve. A kto je ešte schopný čítať správy z chlieva?

 10. Jednoduchá

  …milá ametyst, ďakujem moc za ten link PODTATRANS.kuriér, sú tam úžasné informácie!…tu sa mi opäť potvrdilo, že náhody NEEXISTUJÚ !….priala by som si, nech by si to prečítalo čo najviac ľudí….a tiež by som si priala, nech by zmenili tak svoj pohľad na tento svet, kvôli ich dobru……tá pravda o ńom je totiž úplne iná, presne ako to už naznačovali aj iní napr. p.Jean, Maroš…..nech sa nám všetkým darí ,,pozerať, konať a myslieť v tomto svete pravým Svetlom“…….

 11. Jednoduchá

  …a presne ako Kvetka hovorí, či ľudia vycestujú alebo nie, vláda si ,,naprogramuje“ tú 3.vlnu bárs kedy:-(….aj my si môžeme vziať dáku vlnu do rúk a bárs kedy pliesť :-)….

 12. Milan Pavlenda

  – je to nevhodný príklad : ak ho stopnu, ma deltu- ide do karantény , ak ho nestopnú nakazí ,nakazí v obchode , škole , na ihrisku 100 krát viac ludí !!!!!!!!!!!!!

  • Keď ich budú kontrolovať, ešte o tom sami nemusia vedieť, že sú nakazení. Mohli sa nakaziť pred 2-3 dňami, čiže už sú infekční, no príznaky ešte nemajú, lebo tie sa objavia až po 4-5 dňoch. Dokonca môžu byť aj očkovaní, pretože očkovanie nákaze a prenosu nebráni.

   • Každým nádychom do seba nasávame milióny spôr rôznych húb a plesní, ktoré eliminujeme svojou telesnou teplotou nad 35 st. C – preto sa ochorenie nazýva prechladnutie – keď nám prestanú fungovať vnútorné ohrievače, alebo keď premrzneme. Poslať 3 milióny ľudí v chlade a nečase čakať hodiny na testovanie bol zámer, ako ich prechladnúť a mikroorganizmy v nás jednoducho urobili svoju robotu. Oni to veľmi dobre vedeli – sú to medicinálni zločinci! Lekári a sestri namiesto toho, aby testovanie odmietli, si išli privyrobiť.

    Ak tu niekto šíri nákazu – sú to riadené médiá, ktoré negatívne ovplyvňujú psychosomatiku miliónov ľudí, ktorí pod takýmto sociálno-inžinierskym tlakom ochorieť MUSIA!

    „Milan Pavlenda
    04/07/2021 at 10:58

    – je to nevhodný príklad : ak ho stopnu, ma deltu- ide do karantény , ak ho nestopnú nakazí ,nakazí v obchode , škole , na ihrisku 100 krát viac ludí !!!!!!!!!!!!!“

    Otázka – koľko berieš za každý výkričník ku.va, keď tí tzv. nakazení nevedia doma nakaziť vlastnú rodinu?!

    Ja osobne vám zmrdom prajem – nech vás zožerú plesne! Všetky reptiliánske jaštery majú problém s reguláciou teploty – preto potrebujú na planéte Zem teplotu zvyšovať! My na rozdiel od nich sme Hyperbariani – nám chlad nevadí, nás plesne nezožerú – vás ku.vy mediálne reptiliánske áno!

    Hombre SE CONVIERTE EN REPTILIANO ! ! ! – YouTube
    [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=KNQtix2dzkg
    Hombre se convierte en reptiliano, vea como se transformó!!El Show de la Mañana http://www.elshowtv.com.arTwitter: @centromediatvFacebook: http://www.faceboo

    Jak_houby_stvořily_náš_svět.mp4
    https://ulozto.net/file/Ju6GM6b7SNlX/jak-houby-stvorily-nas-svet-mp4#!ZGZ3ZQR2AQMzMJV4AzL0ZJL3Lmt1BIufGyAlGTx2DzEEowqyBD==

    DOKUMENT – FANTASTICKÉ HUBY – Kúzlo pod nami.mp4
    https://ulozto.net/file/E1E5G3LApQYU/dokument-fantasticke-huby-kuzlo-pod-nami-mp4#!ZJL1ZGR1ZwDmA2L2MTIvMwZ3ZzZkIIyEpUR1raW+oxEBZQEv

  • Je toto vôbec možné? U nás prepuklo doslova očkovacie šialenstvo a zástupkyňa generálnej riaditeľky WHO doktorka Soumya Swaminathan nechala doslova vybuchnúť „bombu“. Podľa nej očkovanie zabíja a príčiny sa jednoducho radšej tutlajú!
   Dochádza k istému zastieraniu, a tým k stále menšej dôvere v systém…………
   Vedľajšie účinky vakcín spôsobujú dlhodobé poškodenie a dokonca smrť
   V rámci konferencie WHO Global Vaccine Safety Summite však odzneli aj ďalšie škandalózne výroky a rozličné priznania, ktoré ježia vlasy, a ktoré boli médiami úplne vytesnené. (Priznanie, že adjuvanty vakcín zvyšujú odumieranie buniek a poškodenia príjemcov očkovanie. Pojem „reaktogenita“ znamená vedľajšie účinky vakcín, vrátane takých, ktoré sú známe ako extrémne škodlivé a spôsobujú dlhodobé poškodenie alebo dokonca smrť.) …..

   Prof. Krčméry v relácii pripustil, že aj zaočkovaní ľudia v Británii zomreli.

   Janka Bittó Cigániková je známa tým, že bezhranične propaguje očkovanie proti Covidu. „Kravina!“ reagovala Bittó Cigániková na informáciu, že aj zaočkovaní na Covid v Británii zomierajú.

   Táto Cigániková už ide cez krk, koľko vlastní titulov lekárských, vedeckých a kde zažila tieto experimenty ako 100 %-nú pravdu.
   No neprajem jej, ale nech si tú pravdu aj niekedy zlízne a poriadne!

  • pozrite si Milan Pavlenda a ostatní , pragmatické vyjadrenie lekára nepodliehajúceho davovej psychóze k „hrôze“ delta varianty
   https://www.infovojna.sk/article/mudr-liptak-dakuje-bohu-za-delta-mutaciu-covidu-a-upokojuje-ludi-nesposobuje-zapal-pluc-a-svojou-vacsou-infekcnostou-vytlaca-alfu
   , a prestaňte šíriť paniku !

 13. Uznávam „SILU SVETLA“…bol som v ňom „na návšteve“ počas klinickej smrti,
  je to kauzálny vývoj boja o život „plus – mínus“…súčasná ľudská civilizácia s jej riadiacimi štruktúrami – patogéna kauzalita, nás vedie nesprávnym smerom, ale je to cyklická fáza
  vývoja našej slnečnej sústavy …verím, že bude aj lepšie…Jozeft

 14. niečo pre redakciu …štúdia, ktorá ukázala, že už po troch minútach nosenia oboch typov prekrytia horných dýchacích ciest (rúška a respirátory) dochádza k prekročeniu maximálnych povolených limitov pre oxid uhličitý, pri dlhšom nosení dokonca niekoľkonásobne.
  https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/fullarticle/2781743

 15. zaujímavá diskusia z 22.6. na TV Slovan s MUDr. Lakotom, JUDr. Weisom a ďalších
  https://www.facebook.com/televiziaslovan/videos/341669014015009/

 16. Kto počúva a akceptuje hlupáka, sám sa hlupákom stáva. Už môže byť aj desiata vlna, pre mňa toto šialenstvo skončilo v čase, keď ŠIALENEC začal riadiť akože „pandémiu“ . A keď sa podobnými šialencami stali dnes pre mňa už len zapredanci ako Krčméry,Mikas,Jančoška a celá dementná vláda, musím sa riadiť vlastným rozumom…
  Len malý odkaz: Nemám internet,nemám mobil,nemám televízor. Nebudem mať ani karanténu,lockdown,testovanie,vakcínu, zabudol som na niečo…????

 17. či k infopolucii? Všetky náboženstvá sú rozprávky a to úplne nedokonalé, na mňa takéto bludy neplatia.

Pridajte komentár

*