WEF používa „ochranu verejného zdravia“ na zavedenie „znaku šelmy“ a nadvládu nad svetom


Print Friendly, PDF & Email

WEF používa „ochranu verejného zdravia“ na zavedenie „znaku šelmy“ a nadvládu nad svetom

(Belle Carter, Natural News) Hostiteľka relácie „Restricted Republic“ (Obmedzená republika) Lisa Havenová a zakladateľ „ReAwaken America“ (Prebudená Amerika) Clay Clark hovorili o tom, ako Svetové ekonomické fórum (WEF) využíva tému „ochrany verejného zdravia“ na zavedenie technológie „znaku šelmy“ a úplnú kontrolu nad svetom.

Počas nedávnej epizódy svojej show Havenová prehrala zvukový klip rozhovoru s Yuvalom Noahom Hararim, hlavným poradcom zakladateľa WEF Klausa Schwaba.

Harari v rozhovore tvrdil, že koronavírus (Covid-19) urýchľuje proces digitalizácie a automatizácie, keďže legitimizuje nasadenie hromadného sledovania, dokonca aj v demokratických krajinách.

„A vďaka tomu sa vám dohľad štátu nad vami dostane priamo pod kožu,“ povedal.

„Predstavte si situáciu, keď každý neustále chodí s nejakým biometrickým náramkom alebo inými zariadeniami, ktoré neprestajne monitorujú, čo sa deje vo vašom tele,“ vysvetlil Harari.

„Vo chvíli, keď sa vaša telesná teplota začne zvyšovať, zdravotnícky úrad vie, že ste chorý a budete izolovaný.“

(Súvisiace: Vedúci poradca WEF Harari: Ľudia sú teraz hacknuteľné zvieratá; slobodná vôľa sa skončila.)

Havenová si všimla, aké mrazivé je Harariho vyhlásenie, pretože naznačuje, že ľudia dostanú „znamenie šelmy“ prostredníctvom implantovateľných mikročipov alebo iných foriem technológie v mene bezpečnosti a zo strachu z nákazy covidom.

„Ako keby ste nemali žiadnu nádej, keď chytíte covid. Počuť globálneho lídra, ktorý propaguje myšlienku implantovateľného čipu, je ako keby ohlasoval koniec časov, rolu proti Ježišovi,“ povedala Havenová.

„Vždy to robia len kvôli falošnému pocitu bezpečia, aby zaviedli systém šelmy.“

Tri spôsoby, ako globalisti prinútia ľudí podriadiť sa

Clark, tiež obchodný poradca a podnikateľ, uviedol tri spôsoby, ako chcú globalisti presadiť svoje „podkožné“ dohľadové a kontrolné manévre:

„Jedným zo spôsobov je využitie celebrít. Ak sa im podarí prinútiť nejakú celebritu alebo odborníka, aby vás presvedčili injekčne si do svojho tela vložiť nanotechnológie modifikujúce vaše DNA, urobia to.

Spomeňte si na Jennifer Lopez, pastorku celebrít, Tonyho Fauciho, Ricka Warrena alebo Andyho Stanleyho, ktorí presadzovali lockdowny.“

Strach je podľa Clarka druhým spôsobom. Globálne elity rozosievajú ľuďom do sŕdc strach, aby nemali na výber a podriadili sa nátlaku.

No a posledný spôsob je láska k peniazom. Clark citoval žalm 1. Timotej 6:10:

Prírodná liečba osteoartritídy

„Lebo koreňom všetkého zla je láska k peniazom, po ktorej niektorí túžili, keď zblúdili od viery a prebodli sa mnohými bolesťami.“

Novou menou budú CBDC kontrolované Čínou

Na inom mieste relácie Havenová tiež prehrala zvukový klip známeho moderátora Tuckera Carlsona z Fox News, v ktorom sa diskutuje o bezprostrednom zavedení digitálnych mien centrálnej banky (CBDC) a programovateľných digitálnych peňazí.

„Buzra kryptomien FTX vybuchla veľkolepým spôsobom, vyzerá to ako podvod. Ale v dôsledku toho, namiesto premýšľania, ako napríklad: „Prečo regulačné orgány dovolili, aby sa to stalo?“ prebieha nové úsilie o reguláciu každej jednej finančnej transakcie, ku ktorej dochádza prostredníctvom niečoho, čo sa nazýva digitálne meny centrálnej banky (CBDC).

Ak sa tak stane, skončili sme. Môžu vás ovládať jediným pohybom vypínača,“ komentoval Tucker Carlson.

Clay súhlasil a povedal, že presne toto robia v komunistickej Číne:

„V Číne by ste išli do obchodu a nemohli ste si nič kúpiť, pretože vaše peniaze by boli vypnuté kvôli nízkemu sociálnemu kreditnému skóre, ktoré je spojené s vami a vaším správaním online aj offline.“

Havenová ďalej vysvetlila, že ak bude osoba odrezaná od akýchkoľvek hotovostných transakcií, nebude iná cesta.

„Ak sa im znepáči, čo robíte, vaša politika alebo to, o čom hovoríte, jednoducho vám vypnú váš malý čip,“ povedala.

Marcos Prado Troyjo, prezident Novej rozvojovej banky, nedávno oznámil, že začali s tvorbou koncepcie, ako bude vyzerať budúcnosť globálnej ekonomiky. To znamená, že programovateľná CBDC mena kontrolovaná Čínou, ktorá sa práve teraz zavádza, začne ako nová mena.

„Klaus Schwab opakovane vyjadril komplimenty komunistickej Číne. Generálny riaditeľ spoločnosti Apple Tim Cook tiež často propaguje Čínu, jeden z najtotalitnejších režimov na svete,“ uviedla Havenová.

„Táto agenda je oveľa hlbšia v Spojených štátoch amerických, kde skupujú našu poľnohospodársku pôdu, financujú niektoré z našich škôl a vysokých škôl na výlety do Číny a prezentujú, ako veľmi sú do toho zapojené politické špičky, vrátane rodiny Bidenovcov.“

Záver

Navštívte stránku Surveillance.news, kde nájdete ďalšie novinky týkajúce sa technológie mikročipov, ktoré by zlepšili dohľad globalistov nad ľudstvom.

Prípadne si pozrite celú epizódu relácie „Restricted Republic“ s Lisou Havenovou s Clayom Clarkom nižšie:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A depopulace pokračuje..:

  Nemocnice ve Virginii jsou plné, téměř každý pokoj včetně pohotovosti je obsazen, a dokonce i přenosné postýlky na chodbách se stávají normou pro přetékající pacienty. Jak byli svědky investigativní reportéři a novináři, několik nemocnic ve velkých městech Virginie je plných až za hranicí kapacity, takže nejenže je obsazen každý pokoj, ale podél stěn dlouhých chodeb se řadí mnoho přenosných lůžek, na kterých jsou pacienti a jsou očíslovány … každý pokoj a dokonce i chodby obsazené přenosnými postýlkami… začíná ve velkém apokalypsa bílkovin hrotů z vakcín?
  viz:
  nbc12.com/2022/10/28/virginia-hospitals-experiencing-pediatric-bed-shortage/

  Pacienti si stěžují na bolesti na hrudi, vysoký krevní tlak, potíže s dýcháním a další příznaky, které zřejmě souvisejí se syndromem hrotového proteinu – kritickým onemocněním způsobeným miliony prionů, které ucpávají cévní systém a zatěžují srdce a čisticí orgány. Big Pharmas shrábli peníze, zatímco pacienti spí na lůžkách na chodbách velkých nemocnic, kde zuří podvodná epidemie.

  V důsledku “nárůstu” nemocí je v celé Virginii nedostatek nemocničních lůžek, a to i pro hospitalizace dětí. Například Dětská nemocnice v Richmondu uvádí, že pracuje s více než 95 procenty kapacity. Mohlo by to souviset s oslabeným imunitním systémem v důsledku injekcí a “posilovačů” proti ko*kovid? Od té doby, co byly toxické ko*kovid injekce podávány dospívajícím a dětem, došlo k nárůstu hospitalizací dětí. Vypadá to, že začíná proteinová apokalypsa. O kolik se může stav nemocnic zhoršit?

  …Vypadá to, že je čas opět obvinit ty zatracené videohry, pískání rozhodčích a studené sprchy..

  • +
   A v roce 2021 generální ředitel společnosti OneAmerica jako první z několika pojišťoven veřejně zveřejnil, že během třetího a čtvrtého čtvrtletí roku 2021 bylo úmrtí lidí v produktivním věku (18-64 let) o 40 % vyšší než před pLandemií. A většina těchto úmrtí nebyla přičítána ko*kovid.
   A nárůst úmrtí o 40 % je doslova otřesný, a to nejen pro zničené rodiny a komunity, které tato úmrtí přímo zažívají. Dokonce i 10% nárůst počtu úmrtí by byl událostí, která se stane jednou za 200 let. V tomto případě však šlo o 40 %.”
   = Mladí lidé umírají náhle a nečekaně v takové míře, jakou jsme ještě nezažili – umírají při sportu, umírají ve spánku. Úmrtnost Američanů v produktivním věku prudce stoupá od roku 2021…

   + Britský poslanec Andrew Bridgen vyzval k “okamžitému a úplnému pozastavení” vakcín mRNA ko*kovid a tvrdí, že vysoký zdravotnický úředník tají zprávu, která ukazuje, jak tyto vakcíny zvyšují zánět srdečních tepen..:
   express.co.uk/news/politics/1709123/tory-mp-covid-vaccine-inflaming-heart-arteries-commons-debate-update

   “Pandemic 2 will really get people’s attention”
   -Conspirator Bill Gates

 2. Magdalena

  Globalisté neúnavně pracují na svém plánu. Scénář je hotov .https://zemavek.sk/katastroficka-nakaza-2025-dalsia-simulacia-pandemie-co-sa-chysta-tentokrat/

 3. Magdalena

  V tomhle obširném článku je video kde prezident Ghany čte zveřejněný dokument ze stránek Rockefelerovy nadace s názvem Lockstep 2010 .Tak pečlivě a dlouho tohle všechno plánovali. To co je tam uvedeno jsme z části už prožili a ostatní co mají v plánu doufám nebude a lidé se konečně probudí. Vůbec se svými úmysli netají .Kdyby lidé jen trochu přemýšleli a zapojili intuici nic z toho plánu by jim nevyšlo .Asi to tak má být že svět se musí od té špíny a svinstva co se tu děje pročistit . https://www.nespokojeny.cz/bill-gates-prichystal-dalsi-simulaci-plandemie-ktera-tentokrat-zabije-miliony-deti/

 4. „Nebojte sa tých, čo vám môžu zabiť telo, bojte sa tých, čo vám môžu zabiť dušu !“
  Nuž bude to veľmi ťažký výber, ťažší ako pri očkovaní a potom o to ťažšie prežiť bez finančných prostriedkov, pokiaľ nebudeme na to pripravení alebo nám nacistická vláda s jej prisluhovačmi všetko skonfiškuje ! Blížia sa veľmi temné časy, a to najmä preto, že väčšina s tým neveriacky súhlasí, počínajúc podvodnou agendou zmeny klímy a s tým súvisiacou uhlíkovou stopou, digitálnou menou či identitou…

 5. svatoslav butora

  Globálni Idioti všade, kde mohli zaviedli kapitalizmus a urobili z nimi ovládaného sveta Globálny Titanik. Aby zamaskovali totálny neúspech a fiasko nenažranej velmocenskej politiky Sveta Kapitálu predvádzajú topiacim sa pasažierom ich skvelého kapitalistického Titaniku divadlo, v ktorom všetci ktorí príjmu očkovanie ich hadím jedom a dobrovolne nasilu sa podrobia ich kápom z OSN a OSN-WHO a WEF a USA a NATO a tzv.EU, tak všetci títo dobrovolníci budú mať výhodu utopiť sa prednostne a bezbolestne s úsmevom pri pohľade na kapitána Smrtihlava, ktorý ako kapitán Achab z románu Biela velryba im zo stožiara v oceáne sa potápajúcej lode – nepotopiteľného skvelého Titaniku – optimisticky oznámi skvelé výhliadky na život v dekarbonizovanom svete.

 6. Od roku 2027 bude systém obchodování s emisemi rozšířen také na vytápění budov a dopravu, a to jak pro spotřebitele, tak pro podniky.

  Spotřebitelé a podniky budou prostřednictvím čerpacích stanic a energetických společností platit za CO2, který vypouštějí do ovzduší výfukovými plyny a komíny.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/eu-schvalila-system-osobnich-uhlikovych-kreditu-kazdy-obcan-bude-platit/

  • Aj za panov kralov z bozej milosti sa platilo za komin.Nic nove .

  • Access denied…

   Inak – treba vedieť, že celosvetový obchod s uhlím ovládajú bratia Kochovci. Ono ho ovládajú cez burzu a nimi vymyslené štátne emisné kvôty, ktoré predstavujú prvé korupčnícke zdanenie v prospech vlád – dôvod – a je to naozaj forma korupcie vlád AKO NÁPAD – skrátim – „vyberte si peniaze pod touto zámienkou“ – je to návrh nadnárodnej mafie – teda – toto je už druhé zdanenie – bude sa realizovať dovoznými clami. Tretie zdanenie bude, keď budeme musieť mať na komínoch zariadenia, ktoré budú merať emisie!

  • Jo. Já si to v létě všimla na lístku ve vlaku v Maďarsku .Bylo tam uvedeno množství CO2 . Takže i veškerá doprava se do toho započítá když to dovolíme a necháme se tahat za nos. Zpeněží i vzduch který dýcháme.

   • Pohádka – Tajemství staré bambitky tam je ukázáno kam to všechno směřuje. I Pyšná princezna je velmi trefná, akorát král Miroslav je stále v nedohlednu…..

  • Radšej si, Jiřík, polož otázku prečo a koho ste si zvolili za predsedu vlády. Hlavne Pražáci sú v progresívnom, liberálnom smerovaní ČR „in“. Takže plakať teraz už nepomôže (ani nad uhlíkovou daňou nie) . Globálny PREDIKTOR neplánuje svoje kroky zo dňa na deň, či z jedného volebného obdobia do druhého, atď., ale aj desaťročia dopredu. Zatiaľ nevidím reálnu šancu, ako jeho zámery zmariť. Pokiaľ ide o Slovensko, tak Slováci po páde vlády jasali predčasne. Stačí si pozrieť včerajšiu reláciu „O 5 minút 12“) a sme doma. Fico jasne povedal/prisvedčil Kollárovi, že naše probruselské a proamerické NATO smerovanie sa ani v prípade víťazstva Smeru SD vo voľbách nezmení. Stále kol dokola oblbovanie občanov proúnijnými, severoatlantickými figúrkami. A ešte ma dojíma to nálepkovanie protibruselských strán fašistami. Nikto, ani Fico, sa nikdy neopýtal moderátora (RTVS, TA3), ako je možné, že v slovenskom štáte sú v parlamente fašistické strany. Pokiaľ si pamätám, tak Najvyšší súd SR kedysi rozhodol, že ĽSNS nie je fašistická strana a preto zamietol návrh na jej rozpustenie.

   • V česku je používán americký softwer Demonition nebo jak se to jmenuje. Takže pokud by se volby přepočítali kompletně ručně, zjistilo by se, že ve skutečnosti vyhrál volby zcela někdo jiný, a Babiš to být nesměl, protože se rozhodl pokud by vyhrál volby jít do koalice s KSČM a SPD…..
    ****
    Vám na slovensku volby kontroluje ESET, který má prý něco s americkými tajnými službami….

 7. Marek Kosice

  Som „antisadista“, ale Harariho by mali rok denne mucit tak aby prezil, a potom ho hodit ziveho pyranam. (Pozerat by som sa nepozeral, nie som zvrateny)

  • Objektívne

   Nuž, ale Harrari hovorí pravdu, ale len málo-kto vie pochopiť čo on vlastne hovorí. Ovečky majú rozdelené do dvoch hlavných tried. Tie, ktoré sa podrobia a tých bude väčšina a tie druhé. Čo sa bude diať s obidvoma skupinami ovečiek hovorí dosť jasne, ale na pochopenie je potrebné vedieť pravdu o globálnom otepľovaní, ktorá na internete nie je dostupná v podobe článku. Či niekto Harrariho dá do mlynka na mäso, alebo nie, na budúce udalosti to nebude mať vliv.

   • 👍👍👍

    celé dejiny ľudstva boli naplánovné pravdepodobne veľmi dávno predtým, ako najzvrátenejší pozemský živočích – človek – zaplienil túto, hoci na mesiace chudobnú, no aj tak prekrásnu planétu…a zruinoval na nej všetko, čo dovolili jeho sily

 8. ”Je vám zima a nemáte jak zaplatit topení? Vemte si svetr, my vám půjdeme příkladem. Se základem platu min. 100 tisíc hrubého schůzujeme v tričku a nemáme problém ani se zimou, ani s tím, za co zaplatíme teplo a bydlení.​”

 9. A digitální euro šit na seznamu priorit EU před volbami v roce 2024:
  europarl.europa.eu/news/en/press-room/20221214IPR64711/eu-institutions-agree-on-joint-priorities-for-2023-and-2024

  A Izraelské ministerstvo prý najednou ztratilo smlouvy se šajzrem:
  pic.twitter.com/jno4m168iz

 10. …Karel Gott bol jedným z málo známych ľudí, kt.to všetko videl a aj priamo sa k tomu vyjadril….teraz je to inak, väčšinou ,,známi ľudia“ tvrdia opak…stále je to o tom, čomu veríme naozaj ….

  • Ono s těmi umělci je stejný postup jako se sportovci a politiky . Podepíšou smlouvu s podsvětím a tím se jim otevře moře podnikatelských příležitostí a možností. Za Covidu to bylo hezky vidět za koho hrají když propagovali vakcíny a lockdowny . Darmo se neříká koho chléb jíš toho píseň zpívej a zpívali i u převratu v r. 89. Divadla byli kdysi jen pro“ lepší „společnost ,lid se bavil sám zpíval si,tančil,hrál ,když po práci zbyla energie a čas. Herci a zpěváci byli považováni za komendianti. Vážnost získali až časem a využívají se díky své popularitě jako reklama na propagaci čehokoliv co je potřeba protlačit systémem mezi lid od mody po léky. Je to fakt komedie. baví nás a zatím nám za zády berou všechno co jsme pokládali dosud za samozřejmé .
   https://www.tajemstvihudby.cz/karel-gott-a-jeho-dabelska-show/
   https://krestanem.cz/satan-v-hudebnim-prumyslu/

   • sú to veľmi smutné slová, a veľmi pravdivé – žiaľ…a nielen Gott…
    – toto je krvavá, asi celozemská, tragi“komédia“
    Prečo??? V čom tkvie pravá podstata egoizmu človeka prečnievajúca vysoko nad negatívami zvierat?

 11. Nuž k očkovaniu sa nám Franto už vyjadril https://hnonline.sk/svet/7351384-papez-vyzval-na-ockovanie-proti-covidu-ide-o-akt-lasky-vyhlasil – vydali dokonca k tomu vo Vatikáne aj striebornú mincu, uvidíme čo bude tvrdiť v 2025, ak bude žiť, na očkovanie zamerané na deti a mladých, ktoré primitív Gaťes už pripravuje… A čo sa tak vyjadriť na plnú hubu aj k WEF a ich cieľom? Hallo, Frantooo počujeme sa???

 12. KNIHA ZJAVENÍ kap.13:Zemská šelma
  11 Potom som videl inú šelmu, ako vystupuje zo zeme. Mala iba dva rohy ako baránok, ale hlas ako drak.

  12 Tá sa teraz stáva vykonávateľom moci prvej šelmy, ktorá sa vyliečila zo smrteľného zranenia a núti všetkých obyvateľov zeme, aby sa jej klaňali.

  13 Robí veľké zázraky, dokonca aj oheň z neba nechá zostúpiť na zem pred očami ľudí.

  14 Týmito zázrakmi zvyšuje česť prvej šelmy a zvádza nimi obyvateľov zeme. Prehovára ich, aby postavili sochu šelme, ktorá zranenie prežila.

  15 Podarilo sa jej dokonca sochu oživiť, takže prehovorila, a spôsobiť, aby boli usmrtení všetci, ktorí sa tej soche neklaňajú.

  16 A núti všetkých, malých aj veľkých, bohatých aj chudobných, slobodných aj otrokov, aby si dali urobiť na pravú ruku alebo na čelo znamenie.

  17 A nikto nemohol zohnať prácu alebo niečo predať, ak nemal toto znamenie. A týmto znamením bolo meno šelmy napísané literami alebo číslami.

  18 Tu je potrebná múdrosť. Kto má bystrý rozum, nech zráta číslo tej šelmy. To číslo označuje človeka, a je to číslo 666.
  UŽ VIAC NEŽ PRED 2 100 R. SME BOLI O TOM VŠETKOM VAROVANÝ! ČO KAŽDÝ Z NÁS SVOJIMI MYŠLIENKAMI, SLOVAMI, ČINMI KONAL, ABY SA TO NESTALO??? KRISTUS NÁM DAL LEN VÍŤAZNÚ CESTU: VEZMI SLOVO BOŽIE DO SVOJICH ÚST A PROKLAMUJ LEN A LEN TO, ČO ONO HOVORÍ! ONO VŠETKO LEN DOBRÉ STVORILO! ONO ROZHODNE NESTVORILO KLAMSTVO, PODVOD, SEBECTVO,STRACH, ….. ZAČNITE SA POSTIŤ, MODLIŤ, PROKLAMOVAŤ JEHO SLOVO A DO NANEBOVSTÚPENIA ŽIVEJ KRISTOVEJ CIRKVI, BUDEME VŽDY LEN VÍŤAZMI!

 13. Pfizer přiznal, že mRNA injekce jsou vhodné pro úpravu genů, odkaz přímo na šajzr:
  pfizer.com/news/behind-the-science/unlocking-power-our-bodys-protein-factory

  “Technologie mRNA je vhodná pro úpravu genů. Chceme tyto editační proteiny vyrábět jen po krátkou dobu, abychom mohli upravit genom. A přechodná výroba editačních enzymů pomáhá omezit možnost vzniku necílových účinků. Závěrečná citace.” – Seng Cheng, viceprezident a vědecký ředitel oddělení pro výzkum vzácných onemocnění společnosti Pfizer.

  Společnost Pfizer na svých webových stránkách uvádí, že její injekce mRNA jsou vhodné pro úpravu genů, protože se jedná o úpravu genů. POTVRZENO = JE TO GENOVÁ TERAPIE..

 14. mariankosmac

  Ovce budú brať čipy jak rožky. Problém je že v médiách sú čipy prezentované ako niečo dobré a ľudí ani nenapadne že na nich môže byť aj niečo zlého, zavádzanie totality alebo ukradnuté duše ale tomu by ľudia aj tak neverili.

  Dali by ste si do tela implantovať čip na meranie vašej aktivity a zdravia? Česi áno, ukazuje prieskum. Podľa získaných dát, viac ako polovica Čechov, ktorá vlastní nejakú elektroniku, by si nechala do tela implantovať čip. Preferovaným miestom pritom pre viac ako polovicu (56 %) z takýchto nadšencov je jednoznačne niektorá z rúk. Ďalšou voľbou by bola noha (13 %), nasledujú krk (7 %) alebo chrbát (7 %). Dôvodom pre obstaranie takého čipu by pre nich bolo najmä sledovanie zdravotného stavu (66 %), potom kontrola hladiny cukru v krvi a meranie pohybových aktivít.“, píše sa v publikovanej správe.

  • Marek Kosice

   Tej publikovanej sprave moze verit len KKT…. No len sa spytaj 100 nahodnych/random cechov, ci vyplnali tuto anketu… MOZNO ANI JEDEN Z NICH ju nevyplnal. Ojeby v celom mainstreame.

 15. Patent vydaný Billu Gatesovi udělil samozvanému světovému zdravotnickému králi „exkluzivní práva“ na computerizaci lidských těl a jejich využití jako lokálních bezdrátových sítí.
  https://aktax.cz/patent-billa-gatese-mu-dava-exkluzivni-prava-na-computerizaci-lidi/

 16. NWO-reality

  Já bych doporučil tento čip.
  https://www.youtube.com/watch?v=iZoyflO3HVs

 17. repete pre idotov

  Predpokladám že 8 % čipov bude obsahovať jed.
  Čipovanie je premenované očkovanie?

 18. Marek Kosice

  Viem, ze som to sem uz pisal pred X mesiacmi a dal som si vtedy pauzu par malo mesiacov ale teraz je to uz definitivne…. VRAMCI ZACHOVANIA SVOJHO AKO-TAKEHO PSYCHICKEHO/DUSEVNEHO ZDRAVIA PRESTAVAM CITAT CLANKY A POZERAT VIDEA NA TEMU „CO NAS CAKA (a pravdepodobne neminie)“… Ale uz natrvalo. Tak, ako si uz natrvalo NIKDY NEVYH*NIM (od 30.augusta trva doteraz a bude az do smrti). VED VYH*NIT SI (nezamienat si s „pohonk*vanim nie do konca“) – TO JE CISTO SATANSKY RITUAL, OTVORTE OCI, PREBOHA…. SEXUALNA ENERGIA JE OD BOHA… JEJ VYSKRATOVANIE (NICENIE) NA CASTEJ CI DOKONCA DENNEJ BAZE….JE OPOVRHOVANIE DAROM OD BOHA….UZ VAM TO KONECNE ZACINA DAVAT ZMYSEL???? DRZTE SA…… (a nemnozte sa, nech vase deti netrpia v tomto Pekle, ktoreho temnota sa kazdym rokom prehlbuje) …
  Marek G.

 19. Marek Kosice

  *od 30.jula (ale to je jedno)

 20. Nikdy som sa nedala testovať nikdy som si nedala pichnúť vakcínu od začiatku som cítila také zvláštne zlo. Aj keď som videla ako stoja v rade na vakcínu prešiel mi vždy mráz po tele. Toto bol len začiatok skúšky prídu horšie veci ktoré si ani nevieme predstaviť a stále budem hovoriť že za toto je zodpovedný človek lebo to dovolil. Satan je nič pokiaľ nemá svojich služobníkov co chcú manipulovať masy ľudí. A ľudia nedržia spolu preto to zlo vo svete. Ja som zmierena že tieto veci ktoré čakajú svet budem odmietať a žiadny mamon ma nepresvedči inak zmyslat.. Boh je môj stvoriteľ a Ježiš môj spasiteľ tento svet mi nestojí zato aby som zapredala svoju dušu za pár chvíľ že budem mať čo jest alebo kde bývať.. Moja duša patrí BOHU len škoda že ľudia zabudli na BOHA keby ho ľúbia svet by nikdy nedopadol tak ako dopadne. svet si zaslúži trest a to je fakt…. Ale ešte je stále šanca sa zmeniť a prijať Ježiša Krista za svojho spasiteľa hľadaj a nájdeš on čaká. Pekne sviatky prajem..

 21. Pokolra veluk

  Jaké mikročipy? Nanočipy už sú vo vakcínach. Miliardy ludí ich už majú nie „pod kožou“ ale všade v ich telách: https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

Pridajte komentár

*