Ako si pred svojím narodením vyberáte svoje rodiny a priateľov


Print Friendly, PDF & Email

Ako si duše pred svojím narodením vyberajú svoje rodiny a priateľov

Naše duše sa stretávajú s týmto svetom vždy znova a po nejakom čase znova. Keď sa to stane, dochádza k tomu, že sa rozvíjame a meníme.

Prekonávame dohody, ktoré sme uzavreli s predchádzajúcimi dušami a cestou (Tao) sme si už vytvorili nové dohody.

Duša sa počas mnohých rôznych životov rodí do mnohých rôznych tiel. Niekedy máme tých istých rodičov, ktorých sme mali v predošlom živote a inokedy to tak nie je.

Keď sa napojíme na zdroj, stanovíme si, kto bude súčasťou nášho budúceho života.  Deje sa to ešte predtým, než sa sem vrátime.

My si nepamätáme, že by sme takéto rozhodnutia boli vôbec urobili, ale ani to, že sme si týchto ľudí vyberali. Napriek tomu sa to takto stalo.

Počas toho, keď sa nachádzame v zdroji, vyberieme si, čo sa chceme naučiť, aký život chceme žiť a takisto aj všetko ostatné, čo sa medzi tým stane. Počas tejto doby sme spárovaní s rodičmi a partnermi, ktorí nás budú viesť.

Ak ste zažili život s niekým konkrétnym, spoločne by ste sa mohli dohodnúť na tom, že v ďalšom živote si vymeníte úlohy a má to svoj dôvod. Neexistujú žiadne medze v tom, čo sa dá urobiť.

Duševné zmluvy pozostávajú z času, ktorý vám bude daný k dispozícii, dátumu a miesta narodenia, rovnako ako aj z rodiny, do ktorej sa narodíte, ale aj zo všetkého, čo sa týka smrti.

Liečba osteoporózy

Všetko je predurčené tak, aby sa to stalo ešte v čase, kým žijete. Vy si nepamätáte rozhodnutia, ktoré ste urobili v duševnej forme. Tie sú však po celý čas viditeľné, prejavujú sa a riadia váš život tým smerom, ktorý ste si vy sami načrtli.

Z uvedeného vyplýva, že človek má slobodnú vôľu a môže robiť zmeny podľa vlastného uváženia. Náš osud a to, čo je predurčené, nie sú niečím, o čom sa dá ľahko rozhodnúť, ale bez ohľadu na všetko, to, čo je načrtnuté, bude vždy nejakým spôsobom prítomné.

Naše zmluvy o duši sú dohody, ktoré sme urobili sami so sebou a sú určené na to, aby nám pomohli dospieť k vyššiemu stavu vedomia alebo uvedomenia.

Ak máte pocit, že sa stretávate s tou správnou osobou v správnom čase, je to pravdepodobne preto, že sa napĺňa časť zmluvy o duši. Aj keď to môže byť mätúce, keď raz začnete spoznávať spôsoby, ako tento druh vecí ovplyvňuje váš život, začne vám to dávať oveľa väčší zmysel.

Ľudia majú tendenciu, aby sa tu na tejto planéte z času na čas inkarnovali vždy s rovnakými ľuďmi. Rodinu svojej duše spoznáte vtedy, keď ju nájdete. To ale neznamená, že by ste mali  ignorovať tú rodinu, ktorá sa vám ušla.

Tento svet je veľmi tajomné miesto, ale nič sa nedeje „bezdôvodne“. Mali by ste sa ukľudniť a vyrovnať so životom s vedomím, že vykonávate veci, ktoré si váš duch sám vyžiadal.

Poučte sa z lekcií, ktoré vám život predkladá a ktoré sú pred vami a budete rásť všetkými možnými spôsobmi. Umožnite svojmu duchovi, aby bol na seba hrdý.

Prírodná liečba osteoartritídy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • To, co pise P. T. Badatel, je mozne. Ale ten Vas p. Chvatal, to je snuska nes!myslu s „puncem“ vedeckosti. „fotony“, “ rasha“… Hezky den?

 1. Vladimír Jurišta

  zatial mám dojem, že je to pekná rozprávka. Odkial to všetko čerpal autor. Z hlbín svojej fantázie.Obyčajný jedinec nemôže hlásať takéto direkcie,či bol osvietený aj niečim iným,ako svojou fajtasmagoriou?

  • Tyto věci se nedají ani potvrdit ani vyvrátit. Takže každý si může blekotat co chce. Někdy se nestačím divit jaká bludy jsou lidi schopní vymyslet.

  • stadiaľto. ***zmazané*** (poznámka redakcie: neumožňujeme reklamu konkrétnych kníhkupectiev. Nabudúce napíšte len meno knihy a autora – Cesty duší, Od konců k začátkům, autor: Michael Newton)

   Je to pravda sám som to skúsil a videl som svoje predchádzajúce životy.

 2. Otto Stefan Machal

  Som prekvapeny co ste dnes uverejnili aj ked to nesuhlasi celkom. Ked som podobne veci mojim znamim hovoril tak si mysleli ze mi preskocilo. Ja som v kontakte s paralernym svetom beriem aj mrtve „duse“ hore…Mam zasvetenia skoro vsetkych esoterickych skol aj mimo nasej planety. Vidim mrtve duse ako aj mimozenstanov. Ale teraz k Vasemu clanku. Ano po 144 rokov sa znovu narodime.To znamena , ked niekto zije 100 rokov , tak v dusevnom stave zije 44 rokov. A on si nic nevybera ,to by bol kazdy len milionar…Tam su majstri ktory urcia kde sa dotycny narodi. Ked bol zly clovek tak sa narodi tak ze bude sam trpiet za to co porobil inym ludom. ALE nie kazdy clovek musi ist po 144 rokov znovu na zem. Nasa uloha je prerusit ten inkarnacny kruh. Nie je to lahko, ale ide to. Moze to sam docielit alebo cez zasvetenia v roznych esoterickych skolach. Ako aj majter u slobodomurarov. Taktiez za spolupraci s nejakym majstrom. Majstri ktory su oslobodeny od inkarnacie mozu prist na zem aby spravili nejake zmeny…Teraz je tu vela takychto majstrov. Zmeny su uz nablizko.

  • Otto Stefan Machal ,
   rada by som o tom, co pisete vedela viac.Uprimne ma to zaujima. Vedelu by ste ma kontaktovat ? Dakujem

  • Vladimíra

   veľmi rada by som uverila vo Vašu osvietenosť, ale píšete s gramatickými chybami …možno nie ste Slovák.

 3. Podľa mňa je dôležitejšie prežiť svoj život čestne, dobre, aby človek nič neľutoval a mohol sa na seba pozrieť do zrkadla, než si lámať hlavu nad tým, či existuje niejaké znovuzrodenie,…Každý človek je jedinečný.

 4. Možná jednou pochopíme, že reinkarnace je otázka volba ne povinnost a rozhodně ji nevytvořil „Bůh“.

 5. Tereza Gloserová

  Tomu nevěřím protože kdo by si mohl dobrovolně vybrat takový osud že se napriklad stane obětí brutální vraždy? Asi nikdo a přesto i takové osudy existují jak všichni víme.. Ale i tak je zvláštní jak je možné že existují mnohá svědectví, třeba děti o svých minulých životech.? Takže je možné že v nějaké jiné podobě něco takového může existovat.. Ovšem nám to zde není umožněno pochopit…

Pridajte komentár

*