Autorku bestsellerov Jennifer Jaynesovú, odhaľujúcu temné sily za vražednými vakcínami, našli zastrelenú


Print Friendly, PDF & Email

Autorku bestsellerov rebríčka USA Today Jennifer Jaynesovú, odhaľujúcich temné sily, stojace za vražednou vakcínou, našli zastrelenú

Jennifer Jaynesovú, autorku bestsellera Zloba rebríčka USA Today a ďalších románov odkrývajúcich temné sily očkovacieho priemyslu, našli podľa správ médií v pondelok 25. novembra 2019 zastrelenú.

Jaynesová bola uznávaná spisovateľka, ktorej knihy dosiahli USA status bestsellerov. Jej romány zobrazovali kriminalitu, týranie detí a zakorenené podvody očkovacieho priemyslu.

Písala aj knihy pre deti zameriavajúce sa na ich vzdelávanie o dôležitosti konzumácie výživných jedál.

Jej webovú stránku, knihy, DVD, atď. si môžete pozrieť na www.JenniferJaynes.net.

Autorku bestsellerov rebríčka USA Today Jennifer Jaynesovú, odhaľujúcich temné sily, stojace za vražednou vakcínou, našli zastrelenú

Vo svojej poslednej knihe Zloba bojuje s lekárskou etikou postava menom Dr. Daniel Winters snažiaci sa odhaliť nebezpečnú vakcínu, o ktorej zdravotnícky establišment vie, že poškodzuje a zabíja deti.

Triler Zloba (Malice) sa dá kúpiť aj ako audiokniha na Audible.com. Názvy štyroch jej kníh si môžete pozrieť na tomto linku na GoodReads.com.

Podľa AmarketNews.com Jaynesovú údajne našli s dvoma strelnými ranami v hlave (nie jednou, ale dvoma a teda nemohlo ísť o samovraždu). Smrť vraj napriek tomu bola označená za „samovraždu“, čo vyvoláva otázku, ako si človek môže streliť do hlavy dvakrát.

Mnohí jej fanúšikovia majú podozrenie, že Jaynesovú mohol zavraždiť očkovací priemysel, ktorý má dlhú históriu obhajovania zločineckých podvodov, korupcie a úplatkov, lekárskych experimentov na deťoch v zahraničí, koordinovaných vedeckých podvodov a ďalších odporných zločinov.

Kanály sociálnych sietí a kontaktné údaje pre vyhľadanie Jennifer Jaynesovej

Naše modlitby smerujú k členom rodiny Jennifer Jaynesovej, ktorá bola odvážnou a skvelou bádateľkou a spisovateľkou.

Nie sme si vedomí žiadnej organizovanej snahy vyšetriť jej smrť či pomôcť vyzbierať financie pre jej rodinu, no uvádzame niekoľko verejne dostupných adries, ktoré vám môžu pomôcť takéto snahy organizovať či o nich informovať:

Instagram @jenniferjaynesauthor
Twitter @jenniferjaynes7
Facebook @JenniferJaynesAuthor
Email: [email protected]

Publicistkou jej kníh je zrejme Ashley Vaniceková, ktorá pracuje pre firmu Thomas & Mercer, nakladateľstvo vo vlastníctve Amazon.com – korporácie, ktorá sa nedávno spojila s Big Pharmou za účelom zahájenia maloobchodného predaja nebezpečných liekov na predpis, ktoré budú doručovať drony.

Kontakt na Vanicekovú je verejne uvádzaný ako [email protected] – čo vyzerá ako nechránená e-mailová adresa.

Ako Jaynesovej literárna agentka je verejne uvedená Italia Gandolfová, ktorá pracuje pre spoločnosť Gandolfo Helin & Fountain (GHLiterary.com). Stránku agentúry pre verejnosť, opisujúcu diela Jennifer Jaynesovej, nájdete na tomto linku.

Vakcinačný priemysel a jeho popravčie čaty

Samozrejme, tieto informácie nezverejňujeme preto, aby sme robili problémy Jaynesovej vydavateľke či agentke: dúfame tým podnietiť dôkladnejšie vyšetrenie jej smrti – vzhľadom na všetky podozrivé úmrtia jednotlivcov, ktorí sa odvážne ozvali proti „silám v pozadí vakcinácie“.

Tie úplne a doslova pozostávajú z vrahov a popravčích čiat, ktoré vyhľadávajú a umlčiavajú jednotlivcov predstavujúcich hrozbu pre regulované rozprávky očkovacieho priemyslu.

Iróniou je, že samotný opis zločineckého očkovacieho priemyslu, o ktorom Jaynesová písala vo svojich knihách, nie je fikcia, ale realita. A mnohí Jaynesovej priaznivci sú presvedčení, že po nej išli a zabili ju oni.

Ja (Mike Adams zo stránky NaturalNews), ako známy whistleblower a investigatívny novinár, som bol za posledných desať rokov nútený absolvovať tisícky hodín výcviku v streľbe z pištole, pušky a brokovnice, aby som zaistil svoju bezpečnosť proti zločineckým očkovacím kartelom.

Som stále ozbrojený a pri prejavoch na verejnosti si musím najať aspoň štyroch ozbrojených ochrankárov, aby mi kryli chrbát.

Zdá sa, že Jennifer sa chystala spustiť oveľa väčší mediálny projekt, pretože je vlastníčkou Ink Bug Media, ktorej webová doména ešte nie je naplnená obsahom: InkBugMedia.com

Jaynesovej základňa priaznivcov je samozrejme zdesená zistením, že táto nadaná, odvážna žena bola zavraždená.

Jaynesová mala veľmi verné obecenstvo čitateľov a priaznivcov, ktoré sa veľmi uznanlivo vyjadrovalo o jej diele… a ctilo si jej oddanosť odhaľovaniu pravdy o zločineckom očkovacom priemysle, aj keď to znamenalo písať takzvané „románové fikcie“, aby sa o tom ľudia dozvedeli.

Reakcie čitateľov

Ako napísala jedna čitateľka na Amazon.com:

„Moja najstaršia dcéra i jej mladší brat mali reakcie na očkovania. Pri čítaní o Suzie sa mi zrýchlil dych. Scenár bol takmer totožný s tým, čo sa stalo mojej najstaršej dcére.

Po podaní „povinného“ detského zaočkovania začali záchvaty, ktoré nikdy nepominuli… Nemyslím si, že to, čo písala ako fikciu, je ohľadom dnešných farmaceutických spoločností veľmi ďaleko od pravdy.

Liečba osteoporózy

Stačí si len vypočuť niekoľko reklám na lieky a skutočne počúvať dlhý zoznam vedľajších účinkov.“

Knihe sa dostalo nadšených ohlasov od čitateľov, ktorí pokladali jej dej za pútavý a vychádzajúci z právd o zločineckom vakcinačnom priemysle. Ďalší čitatelia napísali:

„Táto kniha, Zloba, je zatiaľ jej najlepší román. Jej dej ma do seba vtiahol od prvej až po poslednú stranu. Skvelý psychologický triler vás vezme na cestu, ktorá je taká vzrušujúca, že sa neviete dočkať toho, čo bude ďalej.

Príbeh je napísaný tak, že má uveriteľný dej a materiál je dobre preskúmaný. Bol tam zvrat, ktorý som neočakával a ktorý všetko zmenil! Nedokázal som sa od tej knihy odtrhnúť! Vynikajúci román!!!“

Autorku bestsellerov rebríčka USA Today Jennifer Jaynesovú, odhaľujúcich temné sily, stojace za vražednou vakcínou, našli zastrelenú

„Toto bola najlepšia kniha, akú som za dlhý čas čítal! Ako lekár som sa dokázal veľmi stotožniť s týmto práve začínajúcim lekárom, ktorého ideály sa dostali do konfliktu s korporátnym zdravotníctvom a korupciou vo farmaceutickom priemysle.

Autorka uvádza niekoľko šokujúcich právd o praxi súčasnej medicíny, čím sa z knihy stáva povinné čítanie pre všetkých, ktorí pracujú v odbore zdravotníctva či pre tých, ktorí do ich rúk vkladajú svoju dôveru.

Nedokázal som tú knihu pustiť z rúk a ako sa príbeh odvíjal, bol som odmenený niekoľkými neočakávanými zvratmi zápletky. Bravo, Jennifer Jaynesová! Skvelá práca!“

Alebo:

„Jennifer Jaynesová si svoje obecenstvo získava napätím. Každú knihu Jennifer Jaynesovej, vrátane Zloby, som prečítala v priebehu niekoľkých dní – tak ma zaujal štýl jej písania.

Oceňujem výskum, ktorý vkladá do svojho diela. Hoci sú jej diela fiktívne, obsahujú pravdy o tom, s čím sa v našej spoločnosti stretávame. V románe Zloba informuje svojich čitateľov o pravde farmaceutického priemyslu. Skvelá práca, Jennifer!

Modlitby za Jennifer Jaynesovú

Modlíme sa za Jennifer Jaynesovú a jej preživších príbuzných a dúfame, že si jej romány nájdu čoraz viac čitateľov a priaznivcov uvedomujúcich si, že zločinecký kartel, ktorý Jaynesová opisuje vo svojich románoch, nie je vôbec fikcia.

Je to realita liekových kartelov Big Pharmy a zločineckých operácií síl stojacich v pozadí využívajúcich aj vraždy na objednávku.

Nie je to fikcia. Je to podnikateľský model očkovacieho priemyslu.

Smrť Jaynesovej prichádza krátko po tom, čo za posledné približne tri roky zahynulo za nesmierne záhadných okolností vyše 75 ďalších holistických lekárov, naturopatov a školiteľov wellnessu.

Mnohé tieto úmrtia vyčerpávajúco zdokumentovala Erin Elizabethová z HealthNutNews.com v článkoch na svojej webovej stránke a vo verejných prednáškach.

Odkaz všetkým vykonávateľom holistickej liečby: Ozbrojte sa a naučte sa chrániť svoj život pred násilím očkovacieho priemyslu!

Ak so sebou po celý čas legálne nenosíte pištoľ, potom nie ste pripravení na realitu popravčích čiat očkovacieho priemyslu.

Pamätajte: priemyslu, ktorý kvôli zisku vraždí a mrzačí deti, vôbec neprekáža zavraždiť whistleblowerov a spisovateľov, ktorí mu stoja v ceste.

Pre očkovací priemysel má ľudský život nulovú cenu. Mnohí výskumníci z oblasti vakcín vedome a zámerne prehliadajú znečistenie vakcín vírusmi rakoviny pre vyvolanie jej hromadných epidémií.

A je naozaj pravda, že vakcíny sa vyrábajú za použitia tkaniva nedonoseného ľudského plodu, ako otvorene priznáva organizácia CDC.

Zložky nedonoseného ľudského plodu sa nazývajú ľudské diploidné bunky MRC-5 a WI-38. Agentúra FDA ich používanie priznáva.

A CDC (Centrum pre kontrolu chorôb – obdoba nášho Úradu verejného zdravotníctva) také ingrediencie otvorene uvádza v tomto dokumente pomocných farmaceutických látok (PDF).

Na tejto stránke spoločnosť GlaxoSmithKline (GSK) priznáva použitie ingrediencií tkaniva nedonoseného ľudského plodu v ich vakcíne MMR.

Záver

Zostaňte informovaní. Čítajte Vaccines.news, aby ste mali každodenné informácie o vakcinačnom priemysle a jeho zločinoch proti ľudstvu.

Sledujte pravdivé videá o očkovaní na Brighteon.com, teraz už online webovej stránke pre necenzurované videá o nebezpečenstvách očkovania.

A na Vaxxed2.com si pozrite ohromujúci nový film Vaxxed 2.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Smutné. Je mi zle z toho všetkého. Ja mám 3 deti očkované. 2 neockovane. Najmenší má pol roka. Môžem porovnať. Aj keď starší nemali život ohrozujúce komplikácie, sú zdravotne horšie ako mladšia. Malého ešte porovnávať nemôžem. Som rada, že u nás neschválili zákon že do škôlky neockovane nemôžu. Ale bolí ma hlava, že príbuzní furt hučia, že treba očkovať. Lenže oni alternatívu nemajú. Hoci bádateľa musím tiež triediť. Niektoré odporúčania v článkoch sú spojené so satanskou silou.

Pridajte komentár

*