Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Novozélandský správca vakcínovej databázy odhalil skutočný rozsah úmrtí po očkovaní proti Covidu-19


Print Friendly, PDF & Email

Novozélandský správca vakcínovej databázy odhalil skutočný rozsah úmrtí po očkovaní proti Covidu-19

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Tvorca a hlavný administrátor novozélandskej vládnej očkovacej databázy sa stal informátorom a vyjavil skutočný počet úmrtí súvisiacich s povinným očkovaním proti Covidu-19 v jednej z najzaočkovanejších krajín sveta.

Oznamovateľ sa podieľal na vybudovaní a implementácii systému platieb za vakcíny pre subjekty vykonávajúce očkovanie. Hovorí, že si všimol veľké množstvo ľudí, ktorí zomierali takmer ihneď po podaní vakcíny (do pár dní), čo vyvolalo jeho zvedavosť a prinútilo ho pozrieť sa na dáta trochu bližšie.

To, čo tento vlastenecký Novozélanďan zistil o „zlých šaržiach“ vakcín a mimoriadnom počte mŕtvych krajanov, ho do špiky kostí šokovalo a zároveň povzbudilo, aby s informáciami vyšiel na verejnosť.

Celá pandémia bola obrovská lož a ťažký zločin

Vo svete došlo k obrovskému podvodu a zločinu. Vyzerá to, ako keby sa všetci takzvaní „experti“ sprisahali, aby v súvislosti s pandémiou Covidu-19 všetkých oklamali. Od pôvodu vírusu až po počty obetí, rúška, lockdowny a nakoniec samotné vakcíny sa zdá, že všetko bolo súčasťou veľkej ilúzie, zmilitarizovanej a vytvorenej na zakrytie globálnej politickej agendy.

Ako to však v živote často býva, pravda nakoniec vždy vyjde na povrch. A to je presne to, čo sa práve teraz deje v jednej z najtotalitnejších krajín sveta počas pandémie – na Novom Zélande.

Je nutné poznamenať, že Nový Zéland v súčasnosti zažíva najväčší nárast úmrtí za posledných 100 rokov. Samozrejme, silne zaočkovaná krajina (vyše 90% populácie nad 12 rokov) stále žije v sebaklame a neukazuje prstom na farmaceutické firmy ani na svoju totalitnú vládu. Mala by? Pravdepodobne áno.

Najväčší novozélandsky denník NZ Herald píše:

„Nový Zéland zaznamenal najväčší nárast počtu registrovaných úmrtí od pandémie španielskej chrípky v roku 1918, ukazujú nové údaje štatistického úradu.

Údaje o narodení a úmrtiach za rok končiaci sa decembrom 2022 hovoria, že v roku 2022 zomrelo 38 574 ľudí, čo je o 10,4% (3642) viac ako v roku 2021. Tento nárast – pripisovaný ochoreniu Covid-19 a starnutiu populácie – je najväčším medziročným skokom od 55,4-percentného (5835) nárastu úmrtí po pandémii chrípky v roku 1918.

Väčšina z nadmerných úmrtí sa vyskytla v starších vekových skupinách, kde Covid-19 predstavuje zvýšené riziko úmrtnosti.“

Čo zistil tvorca a správca novozélandskej vakcínovej databázy

Hlavný správca databázy vakcín proti Covidu-19 sa stal plnohodnotným informátorom, ktorý po prvýkrát odhalil skutočný rozsah úmrtí súvisiacich so „zlými šaržami“ vakcíny Pfizer. Ide o ohromujúci vývoj, ktorý si vyžaduje dôkladné vyšetrenie.

Technologický guru Kim Dotcom zverejnil na sieti X (bývalý Twitter) nasledujúci status s videom informátora:

Stop Candida

Vo videu informátor rozpráva, že je človekom, ktorý vytvoril a implenentoval databázu vakcín proti Covidu-19 pre Nový Zéland.

Vzhľadom na malú veľkosť krajiny bol jediným administrátorom s prístupom ku všetkým dátam, na rozdiel od USA alebo Británie, kde by si to vyžadovalo celý tím IT odborníkov, z ktorých by nikto nemal tak komplexný prístup k dátam ako mal on.

Hovorí, že si najprv všimol vysoký počet úmrtí po niektorých šaržiach v krátkom čase po očkovaní. Začal preto dáta podrobnejšie analyzovať a zostavil zoznam „10 najsmrteľnejších šarží vakcín“.

Všetkých top 10 šarží bolo od Pfizeru a mali úmrtnosť 5% až 21%. To znamená, že pri najsmrteľnejšej šarži zomrel každý piaty zaočkovaný človek. Bolo ňou zaočkovaných 711 ľudí, z ktorých 152 zomrelo.

Podobne zostavil rebríček „10 najsmrteľnejších vakcinátorov“, ktorým umieralo 10% až 26% ľudí. Inými slovami, najsmrteľnejšiemu vakcinátorovi zomrel každý štvrtý zaočkovaný človek!

Informátor hovorí, že jediné zmysluplné vysvetlenie by bolo, ak by očkovali výhradne len v hospicoch umierajúcich ľudí. Iné nekriminálne vysvetlenie neexistuje. Zrejme šlo o neschopných zdravotníkov, ktorí očkovanie vykonávali zle (poznámka redakcie: napríklad tak, že napichávali žily ľudí a vakcínu vstrekovali nie do svalu, ale do žily).

Novozélandské verejnoprávne rádio RNZ na svojom webe píše, že tento informátor už bol prepustený, prístupy do informačných systémov mu boli zablokované a pre vyzradenie interných informácii bude riešený políciou.

Aj na tomto príklade je pekne vidieť, že ani toľko ospevovaný „demokratický“ Nový Zéland nie je žiadna slobodná demokracia, ale represívny režim, ktorý namiesto zločincov stíha tých, ktorí na zločiny poukážu.

Záver

Niekto by mohol namietať, že tento muž mal vyjsť s informáciami na verejnosť už dávno.

Nespočetné množstvo „odborníkov“ pravdepodobne disponuje množstvom pravdivých informácií, ktoré, ak by ich zdieľali so svetom skôr, mohli zachrániť nespočetné množstvo životov. To však bohužiaľ nie je svet, v ktorom žijeme.

Takže sme vďační za akékoľvek kúsky pravdy, ktoré môžeme získať. Momentálne sa deje to, že sa pomaly dozvedáme o skutočných dôsledkoch vakcín vo všetkých rôznych vekových skupinách, pretože šarže sú rôzne.

Dúfajme, že tieto informácie čoskoro budeme počuť aj na súdoch a keď pravda konečne vyjde najavo, zodpovedné osoby ponesú za svoje zločiny zodpovednosť.

Jedinou skutočnou spravodlivosťou pre mnohých bude vidieť ich za mrežami vo väzenských teplákoch.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. od-Ľudia, ktorí spôsobili smrť tisícov ľudí si nezaslúžia väzenské tepláky ale šibenicu. Za genocídu žiadny miernejší trest nemožno tolerovať!

 2. Info na tému deindustrializácii EU: https://www.infovojna.bz/article/putin-deklasoval-washington-dc-a-prevzal-uplnou-kontrolu-na-irakem ! Po náraste bankorotov nemeckých firiem a nedostatku lacných nerastov si EU bude musieť čoskoro zmeniťnázov na Afrika !

 3. Len zamyslenie – ak zavraždili Kary Mullisa – autora PCR testov – aby mohli spiustiť cez PCR testy Plandémiu – nejde mi do hlavy, že by nechali žiť, resp. bez kontroly ľudí,
  ako správcov vakcinačnej databázy – kde by podľa mňa mala byť databáza vakcín od do, t. j. aj placebo vakcín, resp. čo to bolo zač! Chyba systému?

  • Vakcinovany proti baranovirusu uz pre system nie je nebezpecny, ma v sebe digitalnu stopu, aj ten ktory dostal placebo.

   • Ktovie čo všetko sa dá z a cez vakcinovaného vysledovať.
    Teraz trochu prestrelím …ak by sa dalo cez nich aj odpočúvať alebo získavať obraz prostredia tak by taký alkohol mohol „rušiť“ zvuk aj obraz. Ale to sú asi také predstavy ako keď si niekto na začiatku 20 storočia predstavoval život o sto rokov. Tam budú určite iné veci o ktorých nemám ani tušenia. Očkovaných väčšinou vycítim a zatiaľ majú defekty hlavne na úrovni aury a než sa to prenesie do uch psychiky tak ich postihnú zdrav. problémy alebo zomrú… avšak ďaleko väčšou záhadou – teda ich psychika sú pre mňa zástancovia očkovania, fašizmu, liberalizmu ktorý tomu všetkému vôbec neveria, niesú očkovaní ale násilne to v spoločnosti pretláčajú s napádajú ostatných za opačný názor. Tých cítim okamžite aj keď niesú očkovaní.
    Sú snáď všade a musia chodiť na nejaké školenia alebo neviem… Zaujímavé je aj to že majú rovnakú rétoriku….jak keby vich jedna mater mala..

 4. Našťastie tejto skládkovej rezidentke už skoro nikto aspoň u nás neverí… a vyzerá to tak, že ani jej kámošom, mopslíkom rovnakých psychopatov! Už si sa viac zhovadiť a strápniť nemohla, radšej čuš, hus sprostá vychovaná tupými mimovládkami !
  https://www.hlavnydennik.sk/2023/12/01/ludstvo-sa-ruti-do-priepasti-uviedla-prezidentka-na-klimatickej-konferencii
  Sveta sa možno rúti do priepasti, ale len vďaka ľuďomsko si TY, rezidentka tupá !

 5. Uz to prichadza, presne podla grafikonu na rok 2024!
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/experti-predpovidaji-novou-pandemii-nemoc-x-se-pry-blizi/
  A uz maju aj novy, smrtelnejsi typ mnamiek – clanok na necenzurovanapravda.cz !

 6. Ak chceme pochopiť svet, musíme pochopiť aj rozdiely medzi ľudskými rasami. Pohovorme si dnes o Aziatoch.

  Najvýznamnejšie novodobé aziatské civilizácie – Čína a Japonsko – sa vlastným úsilím dostali na úroveň európskeho raného stredoveku. (Je to rozhodne lepšie ako čierni Afričania – tí to dotiahli len po dobu kamennú). Na tejto úrovni zotrvávali až do 19. storočia, kedy importovali európske technológie.

  Japonsko roku 1300 bolo na rovnakej technologickej úrovni ako Japonsko roku 1800. Vedeli spracovávať kovy na zbrane, stavať domy z dreva, k tomu poľnohospodárstvo. A tak by si žili dodnes a už navždy, ak by ostali izolovaní.
  Nevynašli kníhtlač, ani parný stroj, ani železnice, automobily, lietadlá, počítače.
  To všetko okopírovali od bielych národov, neskôr zefektívnili a vylepšili vďaka svojej vrodenej pracovitosti a disciplíne, ale neboli schopní to vynájsť.
  Ak by zanikla biela rasa a vládli by svetu Aziati, je jasné, že svet ostane technologicky tam kde je a už sa viac rozvíjať nebude. Nepríde ani teleport, ani nové zdroje energie, ani prevratné lieky na nové nemoci, ani lety do vesmíru (tie skutočné, nie hollywoodske pristátia).
  Jedine biela rasa dokáža vynachádzať úplne nové technológie.
  Niektorí môžu namietať, že predsa Čína vynašla kompas, papier a pušný prach, ako sa traduje na hodinách dejepisu. Problém je v tom, že tieto vynálezy prišli v tak dávnej minulosti, že sa dnes nedá jednoznačne povedať, kto ich presne vyvinul. Boli to predkovia dnešných žltých Číňanov? Dosť o tom pochybujem. Skôr sa prikláňam k myšlienke, že za tým stoja indoeurópske národy, ktoré kedysi obývali územia Ďalekého východu.

  • Vsade treba hladat cloveka , aj v tom najtemnejsom, bavit sa s nim, rozpravat, ist s nim na pivo pol deci, ked nevyda, ideme dalej hladat. Temni maju plus, lebo maju energiu a ta sa da presmerovat na dobre skutky, no tepli ani maso ani ryba nemaju nic

  • Atlanťané byli asi taky bílou rasou .První faraoni měli evropské rysy a když už to dál nešlo šáhli po místních.Ti poslední už měli negroidní rysy .
   V Číně byly nalezeny mumie lidí bílé rasy.A určitě to otroci nebyli.Kalweit řekl,jakmile civilizace dosáhne určitého stupně vývoje,je zničena .Možná právě to promíchání krve a snížení inteligence povede k tomu,že třeba nebude třeba radikálního zásahu z hora.
   .

   • oldmarxista pamprlik

    a presne tak ako bieliy atlantidania aj dopadneme lebo nic hlupejsieho na planete nie je ako bieli vypaseny stredotriednak zo svojou kapitalistickou demokraciou

 7. Vcera, dnes magneticke burky, pocituje niekto? V hlave symfonicky orchester, roztrieskat ide.
  https://tesis.xras.ru/magnetic_storms.html
  https://www.swpc.noaa.gov/products/geospace-ground-magnetic-perturbation-maps

 8. Vladimír

  Očkovanci vymierate, uvedomte si to a bojujte proti tým, ktorí sú za to zodpovední. Hrdinovia sú tí, ktorí odolali hypnotizačnému nátlaku a nenosili handru, netestovali sa a neočkovali sa. My prežijeme, a aj vy, ak začnete aktívne bojovať za svoje právo na život.

  https://www.kla.tv/27423&autoplay=true

 9. Bill Gates: Afričané potřebují v boji proti „změně klimatu“ GENETICKY MODIFIKOVANÁ semena a kuřata

  https://aktax.cz/bill-gates-africane-potrebuji-v-boji-proti-zmene-klimatu-geneticky-modifikovana-semena-a-kurata/

 10. Britské vládní údaje odhalují, že mladí lidé umírají na rakovinu „explozivním“ tempem

  https://aktax.cz/britske-vladni-udaje-odhaluji-ze-mladi-lide-umiraji-na-rakovinu-explozivnim-tempem/

 11. Predsa len jedna konštruktívna správa od MZ SR – Dolinkovej.

  „Ministerka zdravotníctva Dolinková vyslala jasný signál do WHO.

  Nová šéfka rezortu zdravotníctva Zuzana Dolinková (Hlas-SD) v piatok informovala o svojom rozhodnutí odmietnuť sporný dodatok k zmluve so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO)

  Zuzana Dolinková podotkla, že sa tak rozhodla urobiť z viacerých dôvodov:
  “Som presvedčená, že pripomienky jednotlivých štátov si vyžadujú ďalšie podrobnejšie rozpracovanie a dlhšie obdobie na samotnú implementáciu. Chcem zdôrazniť, reagujúc na podnety niektorých občanov, ktorí uverili nepravdivým informáciám o prebiehajúcich rokovaniach s WHO, že nikdy nepodpíšem žiadne dokumenty, ktoré by oslabovali pozíciu Slovenska ako suverénneho štátu.”

  https://www.hlavnespravy.sk/ministerka-zdravotnictva-dolinkova-vyslala-jasny-signal-do-who/3334406

  • Dolinkova je v pohode, mnohi si myslia , ze ide proti,ale ja si myslim , ze citi.

   • oldmarxista pamprlik

    az na to ci vobec slovensko ma nejaku poziciu v ociach vlastnikov nadnarodneho velko kapitalu a vyrobnych prostriedkov na uzemi slovenska. ale treba dufat dalej ze vlada aj nieco ovlada

    • Miroslav Čižmár

     Ani vlastníci kapitálu nič neovládajú. Kapitalizmus je ideológia, mentálny stroj. Len monarcha má reálnu moc. Republika je vláda mentálnych strojov.

     • Miroslav Čižmár

      Začalo sa to renesanciou. Už vtedy začali vznikať ideové stroje. Reformácia, objavenie Ameriky, priemyselná revolúcia, pád monarchií a vznik republík. Vládnu nám ideové stroje a postupne dostávajú fyzickú podobu.

     • Cizmar, daj si pauzu a cerstvy vzdch,

     • uz neekzistuje kapitalizmus ,je to Private/Public Partnership-Klaus Swab-WEF. Klaus nie je nemecky „industrialista.ale ROTHSCHILD

    • Slovenso ma urcite velku poziciu, no treba mu verit. Take hlasky, ze odist z eu alebo nato su neprospesne, hlavne je udrzat si svoj hlas a poziciu a nebyt nepriatelom nikoho

     • Velky barany Kok?? co si sa zblaznil?? nato,EU(coskoro EU Superstat?)

   • Myslím si detto °°

   • Dolinková svojou modrou vyjadruje príslišnosť k Atlanskému bloku. Takže o jej cítení sa nebavme! Fakt si uvedomte tie uniformy, tie kravaty – celú symboliku!

 12. Západ se chystá zničit Zelenského

  https://aktax.cz/zapad-se-chysta-znicit-zelenskeho/

Pridajte komentár

*