Korčok zúrivo útočí na Fica, že nechce poslať našich vojakov na Ukrajinu. On by ich tam poslal bez zaváhania a vyvolal 3. svetovú vojnu! Korčok je pre Slovensko bezpečnostná hrozba, preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

Rúškový syndróm kyslíkovej deprivácie sa teraz šíri po celej zemeguli


Print Friendly, PDF & Email

Rúškový syndróm kyslíkovej deprivácie sa teraz šíri po celej zemeguli

(, Natural News) Výskum prezrádza, že dlhšie nosenie covidových rúšok, či už doma vyrobených alebo respirátorov FFP2, môže spôsobovať 5- až 20-percentnú stratu kyslíka.

To vedie k hyperkapnii, teda k zvýšenému množstvu oxidu uhličitého v krvnom riečisku, vyvolanému obvykle nepostačujúcim dýchaním. Ďalej sú to návaly paniky, závrate, dvojité videnie, tinnitus, problémy s koncentráciou, bolesti hlavy, spomalené reakcie, záchvaty, zmeny v zložení krvi a dusenie z dôvodu nahradenia čerstvého vzduchu.

Vedec hovorí, že dlhšie nosenie rúška môže meniť zloženie krvi

Vdychovanie priveľkého množstva vydýchnutého oxidu uhličitého (CO2) môže byť podľa odborníkov Národného ústavu zdravia (NIH) životu nebezpečné.

K dnešnému dňu, po 2 rokoch rúškového teroru už všetci zažili prinajmenej ten pocit závratu, krútenia hlavy, zmätenosti z opakovane vdychovaného svojho už spracovaného vzduchu. Sú to však len počiatočné signály ďaleko závažnejších zdravotných problémov.

V skutočnosti môže každodenné nosenie rúška viesť k zmenám zloženia krvi a to zase, ak je vážne, vedie k „zmenám úrovne vedomia“, povedal Amesh A. Adalja, MD, vedec Centra pre zdravotnú bezpečnosť Univerzity Johnsa Hopkinsa v Marylande.

A zhoršuje sa to.

Nemecká neurologička Dr. Margarite Griesz-Brissonová, MD, PhD (z farmakológie), ktorá sa špecializuje na neurotoxikológiu a environmentálnu medicínu varuje, že kyslíková deprivácia z dlhodobého nosenia rúška môže spôsobiť trvalé neurologické poškodenie.

Vo svojom výskume uvádza:

„Opätovné vdychovanie nami vydýchnutého vzduchu nepochybne vytvára nedostatok kyslíka a prílev oxidu uhličitého. Vieme, že ľudský mozog je na kyslíkovú depriváciu veľmi citlivý.

Napríklad, v hipokampe sú nervové bunky, ktoré nemôžu byť bez kyslíka dlhšie než 3 minúty – inak neprežijú. Akútnymi varovnými príznakmi sú bolesti hlavy, ospalosť, krútenie hlavy, problémy koncentrácie, spomalenie reakčného času – reakcie kognitívneho systému.“

Dôvodom, prečo toľkí nositelia rúšok ANI NETUŠIA, že sa im deje toto chronické poškodenie je, že keď má niekto chronickú kyslíkovú depriváciu, všetky tie symptómy sa stratia, lebo človek si na deprivovaný stav zvykol.

Zostáva však zhoršená jeho výkonnosť a nedostatok príslušnej dodávky kyslíka do mozgu sa ďalej nebezpečne zhoršuje.

To je aj dôvod, prečo po dlhšom používaní rúšok mnohí ľudia hovoria, že im to už neprekáža. Prečo? Lebo prichádzajú o rozum. Doslova.

Stop Candida

Vznik neurodegeneratívnych ochorení sícetrvá roky, no túto pandémiu nosenia rúšok tu máme už dva roky!

Média a štátne orgány pandémiu natoľko zveličujú, vrátane takmer neškodného variantu omikron, že mnohí ľudia nosia rúška ešte aj vtedy, keď sú úplne sami doma, v aute, v práci alebo sa prechádzajú, či behajú vonku.

Deti v škole sú nútené nosiť rúška po celý deň, len s minimálnymi alebo žiadnymi pauzami, dokonca aj počas prestávok.

Niektorí ľudia nosia rúška doslova aj v posilňovni, keď cvičia na kardioprístrojoch.

Čím viac si myslíte, že si na nosenie svojho rúška zvykáte, tým väčšmi sa s pokračujúcou kyslíkovou depriváciou zosilňujú degeneratívne procesy vo vašom mozgu, vysvetľuje Dr. Margarite Griesz-Brissonová.

Navyše, ani nervové bunky v mozgu nie sú schopné deliť sa normálnym spôsobom a tie poškodené sa regenerovať, lebo mozog sa nevie zbaviť „odpadu“.

ODMS (rúškový syndróm) je ako oxidom uhličitým vyvolaná anestézia

Čím je mozog metabolicky aktívnejší, tým viac kyslíka potrebuje a to je dôvod, prečo je absolútne absurdné, aby deti nosili rúška celý deň.

„Navyše, ich imunitný systém je taký prispôsobivý, že potrebujú „stálu interakciu s mikrobiómom Zeme“, vyjadrila sa nemecká neurologička.

Táto sústavná kyslíková deprivácia, ktorá je pri 5% až 20% po celý deň pomalým mučením, je nielen nebezpečná pre zdravie dieťaťa a adolescenta, ale podľa odborníka z odboru spomaľuje tiež vývoj mozgu, spôsobujúc nezvratné škody, napríklad trvalé nervové poškodenie.

Chvíľu sa nad tým zamyslite. Je to rúškom vyvolaná anestéza. Presný opak toho, prečo chodíme do školy a učíme sa.

Záver

Trpí niekto, koho poznáte, rúškovým syndrómom kyslíkovej deprivácie? Nadýchnite sa čerstvého vzduchu a zmeňte to denné prostredie len čo to bude ľudsky možné.

A ak máte školopovinné dieťa, nezabudnite „bombardovať“ riaditeľa školy upozorňovaním na závažné následky nosenia rúšok a pripomínať im, že na zodpovednosť budú braní nielen členovia vlády alebo hlavný hygienik, ale aj oni osobne.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: , Zdroj: Natural News, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. vlastimila

  Velmi trefne vyjadrene, ludia uz prisli a prichadzaju v tych ruskach
  o rozum ! No ale co s takymi…..?

 2. Miroslav Čižmár

  Ešte pred týmto cirkusom som pracoval s chemikáliami a musel som nosiť respirátor. Sťažoval som sa kolegovi, že z toho budeme dementní, ale on ma zo žartu utešoval, že to je super práca, lebo budeme mať fet zadarmo. Starý metalista, už bol zvyknutý.

 3. Stefan Lanka,nemecký biológ slovenského pôvodu v Duši K vysvetľuje omyly vedeckej virológie,škodlivosť očkovania nielen proti covidu,ale očkovania ako takého,oboznamuje so základmi Germánskej Novej medicíny,o blížiacom sa konci materializmu,o tom,prečo je táto korona doba naša veľká šanca na vytvorenie lepšieho sveta a iné zaujímavosti.

  https://www.hovoryzezeme.cz/duse-k-tentokrat-o-blizicim-se-konci-nadvlady-materialismu-dualismu-dobra-a-zla-se-s-lankou/

  Viac informácií o práci Stefana Lanku a o danej problematike aj práce iných autorov je na stránke:
  https://resetheus.org/

 4. Miloš Chovanec

  Jednoducho ako „VERTICAL LIMIT“. Hlavne pri fyzickej záťaži, kráčaní do kopca, sme ako skupina turistov začali pociťovať od výšky 3200m n.m. A to sme boli mladší, trénovaní. Mali by rúška a respirátory neodporúčať vodičom počas jazdy, hlavne v prípadoch slabšej telesnej kondície.

  • Debili vodiči to nosiť môžu – ich metabolizmus koreluje s ich mentálnou aktivitou.

  • To rozhodně, bydlím v jednom okresním městě, do práce díky přítelkyni musím jezdit autem. V listopadu měla nehodu, kdy jí řidička na skoro prázdné křižovatce nedala přednost a sestřelila ji. Týden po návratu vozu z opravy mi na další prázdné křižovatce nedal debil přednost a jen díky jedovatým brzdám jsem ho minul o milimetry. Za další týden totéž s kamionem. Za další totéž na kruháku. A před cca 14 dny jsem přibrzdil před vyjíždějícím autobusem a měli jsme návštěvu na prdeli. Jezdím aktivně přes 30 let, ale co se děje v poslední době, to prostě nemá obdoby… Buď jim drbe z gebuzín, nebo jsou otrávení vlastníma zplodinama…

 5. Pokud je mi známo z literatury, tak při mega dotaci vitaminem C nad 1g/den v období, kdy roušky nemusí dotyčný nosit, ale i během této doby, se plní kyslíkový rezervuár mitochondrií v buňkách chemickou přeměnou vitaminu C na kyslík a tyto buňky jsou schopné po určitou dobu vzdušný kyslík pak nahrazovat. Jak dlouho, je ovšem otázka.

 6. …ozaj výborne vysvetlené, prečo tie rúška škodia….nech by si to čo najviac ľudí uvedomilo…..

  • V strehu?? Ak vláda zavedie povinné očkovanie s prísnymi sankciami za nepodvolenie sa, len mizivé percento dotknutých odolá nátlaku. Je to horšie ako za bývalých totalít, kedy vždy existovali mocnosti, ktoré totalitný režim pranierovali a podporovali disent prinajmenšom mediálne. Teraz nič, celý svet je akoby zhypnotizovaný covidom.

 7. mňa najviac udivuje, keď šofér autobusu má ten náhubok…. Ideálna bezpečnosť. Lenže aj tak, na prvom mieste u mňa bodujú naše moderátorky, fešandy to skvostné devy, ony majú rúška aj s flitričkami, hviezdičkami. Rúška by mali byť súčasťou imidžu, tuším som videl už niekoho aj s vlajkou na náhubku, nebola to prezidentka? Alebo zvažujem podnikať v módnom priemysle. Čo takto kolekcia spodného prádla – gaťky, podprda, čipkované rúško? Aj devy v bordeli by tak mohli byť viac sexi! Ľudia, hľadajte pozitíva!

  • holistický prístup

   Určite sa potešili aj „maskéri“ a „maskérky“ – majú uľahčenú robotu farbičkami naprávať tie besné krivé pysky, nosy, … na druhej strane plačú „palstickí chirurgovia“ … zrejme najvhodnejšie by bolo zahaliť ich do čiernych plastových mechov … je načim ich uchráť pred „hnusobou“ a celú „verejnosť“ pred nimi …

  • Čo tak kérka – injekčná striekačka – aj s kvapkou túžby na špici? Ihla je sexi! Hlavne tá konská!

   „Terka Terka otvor dvierka – budeme sa spolu hrať!
   Raz ty budeš ihlou štíhlou – raz ja budm nitkou bielou – jeden, dva, tri mnohokrát!“ – L + S /možno nie presne/

 8. Vláda upúšťa od povinného očkovania. Matovič: Omikron „zaočkuje“ všetkých

  Cesta povinného očkovania pre Slovensko už asi nejaký zmysel nebude mať. Uviedol to pred stredajšom rokovaním vlády minister financií Igor Matovič (OĽANO) s tým, že tí, ktorí sa chceli zaočkovať, tak sa už zaočkovali a tí, ktorí tak neurobili, tak „tých zaočkuje omikron sám“.

  Tak konečne jedno rozumné rozhodnutie Matoviča. Konečne pochopili,že očkovaní, neočkovaní rovnako sú prenášači a rovnako ich napadne omikron a priebeh je u každého iný a očkovanie nič nevyrieši, lebo záleží od zdravotného stavu jednotlivca.

  Ešte aj s respirátormi je načase skoncovať. Ľudia ich hodia ix krát do vačku, do kabeliek a hygiena v čudu a potom na tvári čo z toho vzniká? Čo sa potom vdychuje,tak začnite uvažovať aj o tomto a nielen uvažovať, ale aj skoncovať. A nech sa u zdravých skončí aj zbytočné testovanie.
  Ľudstvo nikdy nebolo bez vírusov a keď sa bude aj 100 rokov testovať tak to nikdy neskončí.
  Nech nastane liečba u tých ktorí sa cítia zle a nech sa o nich od začiatku lekári postarajú a aké to bolo nebezpečie keď sa bez ničoho len zatvorili medzi štyri steny?
  Tak mimoriadne nebezpečnú chorobu a s takouto domácky nariadenou neliečbou
  o tak nebezpečnej chorobe sa potom ťažko dá hovoriť.
  Každá vírusová choroba mala aj obete, záležalo ako sa liečilo a aký kto mal aj zdravotný stav.

  Zomrel dekan Teologickej fakulty Trnavskej univerzity P. Juraj Dolinský, tu mi chýba dovetok o očkovaní. Ale keby nebol, tak titulky v novinách majú najčiernejšiu farbu.
  Ak sa mýlim, tak ma doplňte.
  A ešte sa nepíše o ľuďoch,ktorí nie sú známi, tak neviem k akým číslam by sme sa dopracovali, že boli zaočkovaní a nepomohlo., viď Nvotová ap.
  Ale kto sa očkovať chce jeho slobodná vôľa, ale mnohí nabehli na 300,- eurový úplatok, ale zdraviu nepomôžu peniaze. Tu niečo musí fungovať, aby sa tomu verilo, že to skutočne pomáha.
  Takže nech už sa konečne pochopí, že to nie sú žiadne hoaxy, ak sa ľudia stavajú negatívne k očkovaniu. A doba ešte ukáže čo sa stane po nejakom čase keďže sa napichávali 3 x do roka. Hrozné a neúčinné? Však to dokazuje realita.

  • vlastimila

   Co je mimistra financii do ockovania??! Ja to nechapem…

   • Nejspíše to samé, proč se náš „slavný“ novopečený ministr vnitra cpal do téhož… Naštěstí jim díky vlnám odporu a práci hromady právníků (Prolibertate a dalším) sklaplo. Zatím. Bitva byla vyhrána, ale válka nekončí, jsem zvědav, co si na nás vymyslí příště…

   • Vlastimile dávam za pravdu, že Matoviča do očkovania nie je nič, ale hlavná postava našej vlády je len a len Matovič. Hegerko, ostane len hegerkom. Ale za posledný čas vypustil Matovič len jedno rozumné vyjadrenie a to je tu dané do pozornosti,a k sa však ešte stane aj skutočnosťou, lebo tu nikdy nevieme čo sa povie zajtra.

 9. Myslím si, že tak veľký odpor, pohŕdanie často nenávisť a úplná nedôvera voči predstaviteľom súčasnej vlády, myslím tým aj ich poskokových tupých poslancoch v parlamente sme tu v histórii ešte nikdy nemali ! HOLOTA !
  https://www.hlavnespravy.sk/kolikova-analyza-k-povinnemu-ockovaniu-sa-zaoberala-otazkou-zamestnania-aj-veku/2831546 a o tejto mužatke nehovoriac ! Ako môže byť toľko zla a zlosti v jednotlivcovi ??? Zámerne som nepoužil slovo človek a žena. Hrôza !!! Som zvedaví, kedy to praskne a niekoľkým preskočí a začnú tu čistiť…
  Pokiaľ ide o samotné povinné rúška, nekoná sa u nás ďalších Pfizer experiment ??? Nemáte tiež taký pocit? Čo nám potom zvrátená primitívna pýchou nabitá stoka už skutočne smrteľné vypustí?
  https://www.hlavnespravy.sk/who-pandemia-koronavirusu-ani-zdaleka-nekonci/2830368 a https://www.infovojna.sk/article/dle-doktora-fauciho-je-prilis-brzy-na-zaver-zda-omikron-ukonci-pandemii !

  • vlastimila

   Ste normalni? Kto este nosi ruska alebo respiratory, ked sa uz nemusia?! Vid. rozhodnutie Ustavneho sudu SR zo dna 31.12/2021 o zruseni nosenia rusok a respiratorov, OTP a karanteny !! Cely rozsudok ma 43 stran, keby si ho niekto chcel precitat…….

 10. KOVIDBARÓN!

  ,,,,jedinými zločincami páchajúcich zlo na deťoch sú sami ich rodičia,ktorí ich sem na tento svet vtiahli proti ich vôli,,,,a toto je hlavný rukopis ľudstva,dar tomuto systému,ktorý láka na množenie dôchodkami a starostlivosťou v pokročilom veku,čiže rodičia sú ako vykorisťovatelia a ich deti ako rukojemníci

 11. Použité rúška a respirátory odkladám na deň D – na ľudové súdy z vlastizradcami a kovid vrahmi a slušnoľuďmi čo terorizujú a dusialľ obyvateľstvo.
  S teroristami sa nevyjednáva, tých treba likvidovať. Príde k tomu.

 12. Vie niekto viac k teme zmena zlozenia krvi…..dieta pod tlakom fasistov zaruskovane..pred rokom zistene vysoke hladiny trombocytov a kys. Mocovej…..kde najdem tie studie a co dalej?

 13. Vie niekto viac k teme zmena zlozenia krvi…..dieta pod tlakom fasistov zaruskovane..pred rokom zistene vysoke hladiny trombocytov a kys. Mocovej…..kde najdem tie studie a co dalej?

 14. Fridrich Hláva

  Západ chce Európu očistiť od bielej rasy- aby& sem mohli prísť NEGRI a Arabáši..Chcú vyľudniť Európu potrebujú lacné pracovné sily skurvenci..AY k tomu je im akýkoľvek prostriedok dobrý..

Pridajte komentár

*