Šok! Kvôli covid pasom dala celá Macronova ochranka výpoveď


Print Friendly, PDF & Email

Šok! Kvôli covid pasom dala celá Macronova ochranka výpoveď

(HAL Turner, Zdroj: halturnerradioshow.com) – Republiková Garda je organizačná zložka bezpečnostných zložiek, ktorá je určená na ochranu francúzskych prezidentov.

Všetci jej členovia do jedného dali v posledných dňoch výpoveď. To znamená, že už nebudú ďalej chrániť súčasného francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona!

Dôvod hromadnej výpovede

Hromadná výpoveď prišla zakrátko po tom, čo Macron vydal dekrét vyžadujúci od všetkých francúzskych občanov používanie „sanitárnych pasov“ (známych tiež ako „covid pasy“) na vstup do obchodov, barov či reštaurácii.

Bez týchto diskriminačných pasov vraj nie je možné už dokonca ani voliť!

Proti uvedenému nariadeniu vyšli v posledných dňoch milióny občanov Francúzska protestovať do ulíc viacerých významných miest v celej krajine.

Medzi demonštrantmi a políciou prebiehajú na mnohých miestach pouličné boje.

Samozrejme, médiá hlavného prúdu o tom informujú len minimálne alebo vôbec. Ignorujú tak ľudové povstanie, ktoré vo Francúzsku prebieha práve v týchto chvíľach.

Niekde sa boje nezaobišli bez krvi, tu je video a pár záberov:

„Macron nie je hodný, aby sme za neho položili svoj život“

Francúzska vláda sa teraz pokúša narýchlo dať dokopy nejakú náhradu za odstupujúcu Republikovú Gardu pre svojho diktátora, ktorý Francúzom kradne slobodu.

Keď sa pýtali niektorých členov Republikovej Gardy, prečo dali výpoveď, ich odpoveď bola:

„Macron nie je hodný, aby sme za neho položili život“

Dúfajme teda, že francúzski občania budú úspešní vo svojom boji a zbavia sa nechutného tyrana a to akýmkoľvek spôsobom, ktorý uznajú za vhodný.

Hnoj na vládu

Keď protestujú Francúzi, tak to takmer vždy stojí za to. Napríklad pred 3 rokmi „ozdobili“ vládnu budovu riadnou dávkou hnoja, keď proti vláde protestovali farmári.

Video z uvedenej akcie si môžete pozrieť tu:

Ako inšpirácia je to úžasné! Čo poviete?

Záver

Kedy sa aj Slovensko prebudí a vzbúri proti vlastným diktátorom?

Posledný víkend sa zdá byť prvou lastovičkou. Zrejme prvýkrát v dejinách samostatnej republiky sa konal 3 dňový non-stop protest pred parlamentom proti apartheidu a covidovej tyranii.

Slovensko vstáva, putá si strháva!

Liečba osteoporózy

Autor: HAL Turner, Zdroj: halturnerradioshow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …tak to je úžasná správa!….tejto odstupujúcej garde tlieskam a hneď z 2 dôvodov – za to čo urobila a za to, ako sa k tomu vyjadrila…..verím tomu, že bude čoraz viac takýchto prebúdzajúch sa ľudí. a zároveň tiež chcem vyjadriť aj našim Slovákom veľké poďakovanie, tým kt.boli na tomto piat.a víkend.štrajku, robíte dobrú vec a som veľmi rada, aj za nás ostatných…..,,ľady sa už lámu“ a tiež verím, že časom ,,povolia úplne“….

 2. tlieskam im za odvahu 🙂
  Myslím, že vo Francúzsku začína občianska vojna…
  Tu sa snáď niektorí prebudia, až im deti pôjdu do škôl a budú diskriminované, alebo budú musieť ostať doma a učiť sa s nimi rodičia.
  Veľa mojich známich sa dalo opichať len kvôli deťom v škole už teraz.

 3. Rododendron

  dúfam že kosy sú už nabrúsené.

 4. Na každú sviňu sa voda varí, len na Slovensku to trvá trochu dlhšie

 5. Jednoduchá

  …smutné, dali sa opichať, a nebude to 1 či 2 x…..
  …zato my 2 ametyst pôjdeme asi do 1.línie a budeme ukazovať iným, ako sa majú radovať, keď sa udeje ,,dobrá vec“:-) …..

 6. Tak len aby sme si vyjasnili pojem vakcína:
  Vakcína je imunobiologická látka, ktorá sa používa na aktívnu imunizáciu pomocou introdukcie modifikovaných živých, oslabených alebo mŕtvych a neaktívnych infekčných organizmov alebo toxínov – agentov. Introdukcia podporuje tvorbu protilátok v organizme a zvyšuje tak jeho odolnosť.

  Kým mRNA očkovacia látka proti COVID-19 je modifikovaný nukleozid (príbalový leták Comirnaty zo sukl.sk).

  máte niekto pocit, že je to to isté?

 7. Prave som si precitala francuzsku tlac, je to vraj fake news, sama Republikova garda to vyvratila. Skoda ! Ale budem to sledovat.

  • Možno ukecali Gardu, aby výpovede stiahli alebo sa snažia robiť nejaký „damage control“ (kontrolu škôd).

 8. teraz Comirnaty pre zdravotníkov (rozumej Pfizer), pár ukážok:

  hneď na začiatku výstražný čierny trojuholník a pri ňom:
  Tento liek je predmetom ďalšieho monitorovania. To umožní rýchle získanie nových informácií o bezpečnosti. Od zdravotníckych pracovníkov sa vyžaduje, aby hlásili akékoľvek podozrenia na nežiaduce reakcie. Informácie o tom, ako hlásiť nežiaduce reakcie, nájdete v časti 4.8.
  .
  .
  Jednovláknová mediátorová RNA (mRNA) s čiapočkou na 5’ konci produkovaná pomocou bezbunkovej in vitro transkripcie z príslušných šablón DNA, kódujúca „spike“ (S) proteín vírusu SARS-CoV-2.
  .
  .
  Očkovacia látka Comirnaty je indikovaná na aktívnu imunizáciu na prevenciu ochorenia COVID-19 spôsobeného vírusom SARS-CoV-2 u osôb vo veku 16 rokov a starších.
  Použitie tejto očkovacej látky má byť v súlade s oficiálnymi odporúčaniami.
  .
  .
  Pediatrická populácia
  Bezpečnosť a účinnosť Comirnaty u detí a dospievajúcich vo veku menej ako 16 rokov neboli doteraz stanovené. K dispozícii sú len obmedzené údaje.

  Trvanie ochrany
  Trvanie ochrany vyvolanej očkovacou látkou nie je známe, keďže sa ešte stále stanovuje v prebiehajúcich klinických skúšaniach.

  Obmedzenia účinnosti očkovacej látky
  Tak ako každá očkovacia látka, ani očkovanie očkovacou látkou Comirnaty nemusí chrániť každého, kto ju dostane. Jednotlivci nemusia byť chránení, kým neuplynie minimálne 7 dní po podaní druhej dávky očkovacej látky.

  Neuskutočnili sa žiadne interakčné štúdie.
  Súbežné podávanie očkovacej látky Comirnaty s inými očkovacími látkami sa neskúmalo.
  (HALLOOOOOO… NESKÚMALO !! )

  Bezpečnosť očkovacej látky Comirnaty bola vyhodnocovaná u účastníkov vo veku 16 rokov a starších v 2 klinických štúdiách zahŕňajúcich 21 744 účastníkov, ktorí dostali aspoň jednu dávku očkovacej látky Comirnaty.
  (v popise je koľko dostalo očk.dávku a koľko placebo)

  • takže v príbal.letáku pre ZDRAVOTNÍKOV (1.1.2021) je uvádzané, že ide o očkovaciu dávku/látku !!
   Ale prečo naše MZ SR v „Metodický postup pre očkovanie proti ochoreniu COVID-19 vakcínou Pfizer Biontech
   MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA SR
   SCHVÁLIL: DOC. MUDR. JOZEF KALUŽAY, PHD, DÁTUM: 18.01.2021“

   … PREČO nazvalo túto očkovaciu látku vakcínou?

   Myslíte si, že je to správne? Ak áno, rada si to nechám niekým vysvetliť.

 9. Vyborne!! Akorat mam poznamku ke zprave v zahlavi: verejne zdravi je prave ohrozeno injekcemi!!! a dale zakazem podavani beznych leku (hydroxychloroquin, isoprinosin, ivermectin a jine). Testy a karanteny nic neresi a jsou pouze nastrojem k vyvolani strachu a paniky.

  • Áno, máte pravdu, tuto ale chceme ich vlastné nariadenia použiť proti nim. Nepolemizujeme, či testy niečo riešia alebo nie (samozrejme, že nie – USA ich idú do konca roka zrušiť). V tomto prípade vyslovene ich slová/činy obraciame proti nim.

   Alebo ešte trocha inak: Doteraz vláda rozdeľovala ľudí na očkovaných a neočkovaných a huckala ich proti sebe. Týmto chceme situáciu zvrátiť a popudiť proti sebe vládu a očkovaných, ktorým bude vláda nútená vziať výhody, ak nebude chcieť byť sama trestne stíhaná za uvedené trestné činy.

 10. Ďakujem Jean za vaše príspevky uz nemám síl to ďalej citat je mi z toho zle co sa na nás chystá buďte zdravá silná a každý deň jezdte zeleninu

 11. Slovensko sa nevie zobudiť, už dávno sa malo vzoprieť voči tyranii.

 12. Slovenský národ je trpezlivý, nejde hneď na nože. Ale keď pretečie pohár, tak to je búrka odvahy taká, že to nezastaví žiaden posratý politik.

  https://www.youtube.com/watch?v=-4wrCMHMJcI&t=1s

  Už sa nad Tatrou blíska.

  • počúvala som aj iné video, kde sa hovorí, že väzeň ak sa dá zaočkovať, získa väčšiu šancu na podmienečné prepustenie a väzeň, ktorý sa nedá, tak bude mať zakázané kontaktné návštevy …

   Fakt úžasné ak nám budú behať po uliciach zločinci lebo sú zaočkovaní.

 13. Dôvod, prečo ľudia po VAKCÍNE ODPADNÚ: Vysvetľuje lekár z očkovacieho centra Tomáš Szalay
  Ako prví začali očkovať aj bez registrácie. Lekár bratislavskej župy Tomáš Szalay má na starosti vakcinačné centrum na Národnom futbalovom štadióne. V rozhovore vysvetľuje, prečo sú ľudia ochotní radšej vystáť rad ako sa na očkovanie prihlásiť. Priznal tiež, že často sa prichádzajú očkovať aj ľudia, ktorí majú z vakcín strach.

  Možno ako prvý vycítil, že prašulky potečú. A ľudia odpadávajú zo stresu? No veď sú mnohí hnaní na nedobrovolnú Vašu očkovaciu aktivitu, lebo im ide hlavne o prácu, živobytie. Takýchto Sabakov, Visolajov, Krčmerov, Jarčušov , Smatankov tu bude hnať ľudí ako na jatky.

  PROFESOR HRUŠOVSKÝ: STOJÍME NA ZAČIATKU ZRODU NOVÉHO TOTALITNÉHO REŽIMU!
  Profesor Štefan Hrušovský: Očkovanie proti koronavírusu je génová manipulácia. Príbalové letáky všetkých vakcín jasne potvrdzujú, že sa deje celosvetový výskum a zaočkovaní ľudia sú naozaj súčasťou rozsiahlej klinickej štúdie. A ten, kto sa ide dať zavakcinovať, musí podpísať súhlas, že pokračuje v štúdii.

  Za posledný rok sme od vlády, ale aj z mainstreamových médií počuli len o koronavíruse. Znamená to, že všetky choroby, ktoré sme doteraz mali, už neexistujú?

  Tretia vlna – štát opäť zlyháva
  Podľa neho, teraz vláda opäť zlyháva. „Počas minulého roka sme mohli mať dobudované nemocnice, ale aj vybudované aspoň tri špecializované nemocnice v rámci SR, ktoré by predstavovali výborné zázemie práve na podobné špecifické situácie. Jedna nemocnica by stála približne 40 miliónov eur. Na celoplošné testovanie sme minuli 478 304 763 eur. To je suma aj na desať nových nemocníc. …Nehovoriac o tom, že nájdenie jedného pozitívneho človeka nás stálo približne 20-tisíc eur,“ uviedol dáta známy lekár.

  Politici aj odborníci na výplatnej listine farma-firiem

  Žijeme v neuveriteľne primitívnej ére a v právnom suteréne, píše aj Dag Daniš

 14. „… Slovensko vstáva, putá si strháva!…“
  Slovensko, naša krásna rodná vlasť, si na nešťastie už môže strhnúť akurát tak zas**e nohavice. Naša rodná krásna vlasť Slovensko už nie je naše. Slúži akurát americkým vojnovým štvacom a neziskovkam maďarského židovského finančného podvodníka S?r ? ša. Pokiaľ budeme manifestovat tak, ako teraz naposledy, tak sme fašistickej vláde akurát na smiech. Ja osobne som na proteste v piatok pred budovou parlamentu videl veľmi, veľmi málo mladých ľudí cca do 25 – 35 rokov. Títo majú totálne v paži čo sa na Slovensku deje. Ich zaujímajú iba dovolenky, nákupy v chrámoch konzumu. Pre tie pochybné hodnoty sa dajú s radosťou opichat experimentalnym chemickým koktailom. S takým materiálom + s hypo otrokmi boj vyhráme len veľmi ťažko.

  • presne ako píšeš….očkovanosť stúpla o 10% akonáhle sa mohli dať opichať mladí ľudia kvôli dovolenkám, diskotékam, krčmám a pod.
   Neveria tomu, čo ich môže čakať za pár rokov ak budú chcieť mať deti.

  • Dnes som na rádiu Lumen zachytila správu, že sa nejaký politik vyhrážal, že s neočkovanými by mali cez políciu riadne zatočiť, Neviem o koho išlo, zapla som to neskoro.

 15. Ing. Ivan Hacher

  Makron už Gardu nebude potrebovať, chrániť ho bude Kovid Pas !

 16. Lekár Sabaka s politickým odkazom: „Slovensko nie je pár stovák pomýlených zmanipulovaných ľudí pred parlamentom.“ Odporúča, aby ľudia neverili „politikom, ktorí sa chcú vrátiť ku korytu“

  Sabaka Slovensko nemá pár pomýlených doktúrkov ako si TY a pár Tebe podobných.
  Tých ľudí čo bránia svoju slobodu a zdravie neplatí žiadna farma firma.
  Aj jeho priezvisko naznačuje aký nebezpečný pitbul je z neho, FUJ!!!!!!!!

  Tu už nejde ani normálne na takýchto zareagovať, lebo ONI môžu robiť nátlaky, urážať, ONI môžu všetko.

  • A ešte otázka na Sabaku,
   prečo aj šmejdi propagujú výrobky, ktoré prezentujú doslova nátlakovou formou?

   No predsa pre peniaze , však pán nátlakový odborník!!!!!!!!!!!!

   OBROVSKÉ SPRÁVY: Najvyšší súd v USA rozhodol, že Covid VAKCÍNA nie je vakcína, je nebezpečná a je potrebné sa jej vyhnúť za každú cenu – Big Pharma a Anthony Fauci prehrali súdny spor podaný Robertom F. Kennedym a skupinou vedcov!
   čítajte celý článok podľa nadpisu:………………………………………

   • Ja tu samozrejme „nie som“ – pretože nemienim sa tu biť donekonečna so zlom, ktorému tu prihoretá redakcia otvára dvere a tomuto zlu tu potom stačí len stčiť nohu medzi dvere . FUCK!
    1/ TERNO! – práve si naplnil – naplnila moju predpoveď o účelovosti zásadne sem nedávať zdrojové linky a overovať tak texty, ktoré tu takto prezentuješ ako vlastné! To nedávanie linkov má zamestnávať = kradnúť ľuďom čas, a keďže ľudia sú pohodlní – postupne sem infiltrovať najprv polopravdy a potom lži – presne podľa Protokolov Sionu! Na najvyššej priorite – svetonázor – treba až 99% pravdy na to, aby bolo možné medzi ňu zamiešať to potrebné 1% LŽI!

    Tvoj fejkový príspevok
    „OBROVSKÉ SPRÁVY: Najvyšší súd v USA rozhodol, že Covid VAKCÍNA nie je vakcína, je nebezpečná a je potrebné sa jej vyhnúť za každú cenu – Big Pharma a Anthony Fauci prehrali súdny spor podaný Robertom F. Kennedym a skupinou vedcov!
    čítajte celý článok podľa nadpisu:“ má na „Slovensku“ pôvod vo fejkovej stránke „Králičia nora“, ktorý tento text prevzal bez uvedenia zdroja!

    Kto nie je idiot, použije prekladač viet – odporúčam
    https://prekladacviet.sk/

    Takže dostali sme sa až na „zdrojovú“ stránku v Škandinávii, ktorá vyrába fejky, ktoré následne kontraproduktívne – podľa Protokolov Sionu – diskreditujú dôverykodnosť alternatívnych zdrojov, ktoré ich neprofesionálne preberajú – dobre im tak!

    Tento zasraný trollský web samozrejme nečerpá zo zdroja, keďže jeho úlohou je vyrábať tieto diskreditačné „spasiteľské“ fejky! Na celom ostatnom anglicky hovoriacom nete totiž inde takúto správu – ako overenú – nenájdete!

    BREAKING NEWS: The Supreme Court In The US Has Ruled That The Covid Pathogen Is Not A Vaccine, Is Unsafe, And Must Be Avoided At All Costs – Big Pharma And Anthony Fauci Have Lost A Lawsuit Filed By Robert F Kennedy Jr And A Group Of Scientists! — Truth To Power
    https://lifeanddeathandallbetween.wordpress.com/2021/07/19/breaking-news-the-supreme-court-in-the-us-has-ruled-that-the-covid-pathogen-is-not-a-vaccine-is-unsafe-and-must-be-avoided-at-all-costs-big-pharma-and-anthony-fauci-have-lost-a-lawsuit-fi/

    2/ Štefan – „uz nemám síl to ďalej citat je mi z toho zle“ – som rád, že ti je z toho zle – výsledok modus operandi PSY OP! Všetko je tak, ako má byť – keď dá zlo nohu medzi dvere!

    3/ Redakcia – k článku – alternatíva, že gardy sú cielene infiltrované, a že ich príslušníci cielene konfrontovaní-vydieraní – aj aby predstavovali slabinu pre alternatívu násilného odstránenia nejakého pohlavára, alebo ako zdroj informácií – teda že niekoho z nich chytili za vajcia, aby sa vrátili do služby – to vám samozrejme nenapadá! Neviem, či slovenský NBU preveruje príslušníkov hradnej stráže, ale viem, že v minulosti tam v čestnej stráži bez problémov fungovali díleri drog! Dosť možné, že dnes „hore“ dílujú ADRENOCHRÓM! /Crux ansata nie je náhoda/

    Vaša perla – veta „popudiť proti sebe vládu a očkovaných“ – je čo za hovadina?!
    a/ Vládu popudiť proti sebe nejde, pretože to by ste museli popudiť proti sebe Matoviča – a to by ste mu museli vziať jeho lieky!
    b/ Popudiť vládu proti očkovaným nejde tiež, pretože očkovaní sú produktom vlády!
    c/ Ako „Hotentót“ si mám teda nahovárať, že chcete popudiť očkovaných proti vláde? Ale to sa vyjadruje vo vete ináč! Napr. – „Chceme popudiť očkovaných proti vláde!“ – aby bolo jednoznačné, kto je subjektom iniciatívy!

    Týmto sa opäť odmlčím – nebudem reagovať na reakcie – len konštatujem – rozklad na tomto webe pokračuje podľa plánu.

    Redakcia – keď sa mi po odoslaní komentu objaví správa, že čaká na schválenie – pošlite sa sami tam, kam by som vás poslal sám! Qwiet.

    • Blog Pravda sk.:Delta-fraška pokračuje. Dokedy a s akým koncom?-Gustáv Murín……………………………….

     Bežný občan je už v úplnom chaose, keď to isté „najdôveryhodnejšie“ spravodajstvo RTVS prinesie správu z Veľkej Británie, kde odmietajú očkovanie pokusnými vakcínami detí mladších 12 rokov, ako celkom nezmyselné a škodlivé. Do toho sa dozvedá z iných médií, že:

     „Najvyšší súd v USA rozhodol, že Covid VAKCÍNA nie je vakcína, je nebezpečná a je potrebné sa jej vyhnúť za každú cenu – Big Pharma a Anthony Fauci prehrali súdny spor podaný Robertom F. Kennedym a skupinou vedcov!“

     Takže p. Murín zdieľa článok v ktorom okrem iného dáva do pozornosti-rozhodnutie NS USA.To len ako overenie pre. Maroša.

     • „Takže p. Murín zdieľa článok v ktorom okrem iného dáva do pozornosti-rozhodnutie NS USA.To len ako overenie“ – Murín je tolerovaná opozícia rovnako ako Chmelár! Okrem toho je Murín intelektuálny samoľúby Narcis! U mňa kredit NEMÁ! To, že prevzal tento fejk len dokazuje jeho narcizmus a potrebu byť „opäť zaujímavý“! Podľa copywriterského trujuholníka – najprv zaujať pozornosť a potom osloviť. Osloviť bulvárnou senzáciou – ktorá je neoverená?!

      Teraz otázka na telo – ak je ku.va Murín „ZNÁMY PUBLICISTA“ – NEPOZNÁ PRAVIDLÁ PUBLICISTIKY?! Ale pozná! Jedno z pravidiel nielen publicistiky, ale aj copywritingu je – „Keď dobre poznáš pravidlá, môžeš pravidlo cielene porušiť!“ = jezuitské pravidlo „Účel svätí prostriedky!“ – stalo sa! – a Murín vstupuje do mediálnej hry!

      NA PRAVDE UŽ demoralizovaným NEZÁLEŽÍ!!!
      https://www.mojevideo.sk/video/2c6f7/yuri_bezmenov_o_rozvraceni_naroda_(ideologicka_subverze).html

      A už ma tu lstivo „nechytajte za vtáka /za slovo/“ – ja viem, že vy viete, že mi to robí dobre, keď ma provokujete!

      MURÍN NIE JE ETALÓN PUBLICISTICKEJ DÔVERYHODNOSTI! Bodka!

    • Ešte dodám – k článku – z pohľadu nadnárodného riadenia – to „odstúpenie“ ochranky Macrona je typický riadiaci manéver „no no no“ pred Macronovým zaváhaním – ide o to, že Macron, hoci použil silu proti žltým vestám – nepoužil všetku brutálnu silu – čiže nadnárodné riadenie to vie, a keďže sledujú jeho komunikáciu – a určité dilema – toto je pobádací manéver! Ak odstúpi ochranná Garda – je terčom zvonku – je pre globalistov odpísaný! Zároveň však môže byť – určite – terčom atentátu z vlastných radov – toto ako systém bŕzd a protiváh. ONI tam vždy majú svojho človeka! Vždy!

     Čiže zhrniem – prebehlo „no no no“ a Macron vie, že nesmie zaváhať! V čom nezaváhať?!

     Otázka – koľko takých „no no no“ dostávajú aj tí naši zmrdi. Lebo len na ich korupčnosti a chcení a sociopatii ich riadenie /riadenie ich/ nefunguje, ale ono to musí fungovať na 100%! Vydieranie a – guľka, alebo peniaze.

     Člen ochranky zastřelil pákistánského guvernéra, dostal trest smrti
     [Prehľadávať doménu idnes.cz] https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/clen-ochranky-zastrelil-pakistanskeho-guvernera-dostal-trest-smrti.A111001_094248_zahranicni_cem
     Pákistánský soud odsoudil k trestu smrti bodyguarda za zabití guvernéra provincie Paňdžáb. Salmán Tasír byl zavražděn 4. ledna na tržišti v hlavním městě Islámábádu. Otevřeně se vyjadřoval například p…

     „Pre ilustráciu sa zvlášť hodí krajina ako Egypt, kde priateľ Ameriky prezident Anvar Sadat vystriedal zavraždeného hrdinu arabského sveta Gamála Abíd Násira (podľa najrozšírenejšej verzie v arabskom svete bol Násir otrávený špeciálnym plynom, vyvolávajúcim infarkt, ktorý bol vyvinutý v tajnom laboratóriu izraelského Mossadu). Neskôr bol zavraždený aj Sadat a na jeho miesto nastúpil ďalší priateľ Ameriky Husní Mubarak.
     Spolu so začiatkom „egyptskej revolúcie“ Mubarak zarážajúco včas upadol do kómy, pričom synchrónne s panovníkom Bahrajnu. Navyše, pred niekoľkými dňami sa vraj Mubarakov syn podivným spôsobom pokúsil spáchať samovraždu.
     Zoznam likvidovaných priateľov Ameriky na celom svete by zabral veľa strán. Oveľa kratší bude zoznam tých, ktorí prežili.
     Jeden takýto šťastlivec oslávil prednedávnom osemdesiate narodeniny a vyzeral tak, ako vždy – zaľúbený sám do seba.
     Doteraz však žije nie preto, že by ho niekto v Amerike mal rád. Akurát od neho niet viac čo zobrať a nič už od neho nezávisí.
     Preto Amerika z neho urobila príklad šťastného osudu veľkého zradcu. Robte všetko ako on a dostanete Nobelovu cenu aj možnosť účinkovať v reklame na pizzu – ak sa vám pošťastí. (Pozn. prekl. – ruskí čitatelia dobre vedia, koho osemdesiate narodeniny sa nedávno oslavovali a kto sa preslávil svojou účasťou v reklame na pizzu. Meno jubilanta je Michail Gorbačov).“
     http://www.chelemendik.sk/_Sergej_Chelemendik_Plukovnikovi_Kaddafimu_nikto_nepise_Mieria_n_750967325.html

     Ďalší škandál: Vojaci a čestná stráž obchodovali s drogami …
     [Prehľadávať doménu topky.sk] https://www.topky.sk/cl/100370/1516499/Dalsi-skandal–Vojaci-a-cestna-straz-obchodovali-s-drogami
     Ďalší škandál: Vojaci a čestná stráž obchodovali s drogami. BRATISLAVA – Profesionálnych vojakov, ale aj príslušníka čestnej stráže zadržali za drogovú trestnú činnosť. Podľa doterajších informácií kšeftovali s pervitínom. Akcia bola dlhodobo rozpracovaná, podieľalo sa na nej aj vojenské spravodajstvo. Troch vojakov, 20-ročného Miroslava z obce …

     Na mužov prezidenta Kisku padlo škandalózne podozrenie: Sú …
     [Prehľadávať doménu cas.sk] https://www.cas.sk/clanok/339509/na-muzov-prezidenta-kisku-padlo-skandalozne-podozrenie-su-vojaci-cestnej-straze-na-drogach/
     Drogy medzi čestnou strážou rieši teraz prezident Kiska, podobnej kauze čelil exprezident Gašparovič. Profesionálnych vojakov polícia na východe Slovenska sledovala už dlhšie. Zapojilo sa aj Vojenské spravodajstvo. V nedeľu zadržali troch vojakov Miroslava (20), Dávida (21), Tomáša (22) a „civila“ Erika (21).

     Obvinený Martin: Drogy som zháňal pre kolegov
     [Prehľadávať doménu www1.pluska.sk] https://www1.pluska.sk/regiony/obvineny-martin-drogy-som-zhanal-pre-kolegov
     Bratislavskí policajti našli v luxusnom BMW, v ktorom sa viezli traja členovia čestnej stráže prezidenta Ivana Gašparoviča, drogy. Bratislavčana Martina H. už zo stráže prepustili, ďalší dvaja sú naďalej členmi ozbrojených síl. Dnes už bývalý vojak tvrdí, že marihuanu a pervitín zháňal práve pre nich.

     Ad Crux ansata
     https://aeronet.cz/news/emirat-abu-dhabi-zavede-od-20-srpna-jako-prvni-zeme-na-svete-casove-neomezeny-a-trvaly-vakcinacni-apartheid-neockovani-lide-budou-mit-trvaly-zakaz-vstupu-jak-do-nakupnich-center-tak-i-do-malych/
     https://ulozto.net/file/6MSIFGhiuCPv/caputova-black-eye-club-friend-jpg#!ZJR0BGR1MQOzAmywLJMzMGMwBGpmqyOQqKSLqK5sL2MPLmZm

     Záverečná otázka – ak sociálny supersystém funguje obrovskou zotrvačnosťou ako obrovská kontajnerová loď – myslíte si, že – podľa Harabinových „no no no“ téz, že štátnosť je tvorená parlamentom, vládou a prezidentom – ich odstránením teraz hneď by teraz hneď zanikla aj slovenská štátnosť?! Omyl! Dezinformácia! Štátnosť zanikne, až prebehne – dokončí sa rozklad – subverzia celej spoločnosti, a tá vláda, prezident, parlament – sú len klamné ciele pre nespokojnú verejnosť! Lebo ako sa môže ich odstránením zlikvidovať štát, ktorý je riadený šedými eminenciami v pozadí, a nie týmito ich zviditeľnými marionetami?! Týmto bábkohercom bude po dosiahnutí ich cieľov úplne jedno, ak dav týchto viditeľných predstaviteľov moci zlynčuje – keď dielo skazy bude dokonané!

     „Kto vidí -pozná ciele – vidí aj cestu a prostriedky k týmto cieľom!“

     Satanisti hovoria o cieľoch tak, aby verejnosť na tieto šialené ciele NEVERILA! Zároveň sú tieto ciele médiami označované ako HOAXY – čo mentálne vyhovuje idiotom v ich komfortnej zóne! Teda – časť oklamanej, pohodlnej, neinteligentnej, bez inštinktov, idiotskej spoločnosti nevidí a aj nechce vidieť genocídne ciele – preto títo mentálni a osobnostní degeneráti nevidia ani prostriedky vedúce k napĺňaniu týchto cieľov!

     Napr. mediálna manipulácia – „Bez kovid pasu sa nedostanete do fitka, do bazénu, do divadla“ = ku.va! – koľko percent Slovákov má na háku fitko, bazén, divadlo?! – 90%? No tak 90% týchto konzumných nekonceptuálnych Slovákov ZÁKONITE NEPÔJDE DEMONŠTROVAŤ PROTI COVID PASOM! iDIOTI!

     Ale ten, kto pozná genocídne a totalitné ciele vie, že modrý papier mal zvyknúť ľudí nechať sa testovať, nechať so sebou experimentovať, manipulovať, aby potom prijali experimentálnu vakcínu – o čom PRECHODNE dostanú razítko od „obvodných lekárov, ktorý by na seba mali prevziať bremeno vakcinácie“ – čo je zase len mentálny ojeb s tými, ktorí s tým budú chcie vydrbať ako „Kollár – s klobásami“, pretože nechápu, že ochota preukazovať sa kovid pasom – aj s falošným potvrdením – je samozrejmá plánovaná fáza medzi tým, kto vyhrá /asi Mistrík/ tender na výrobu či dovoz scannovacích turniketov – v cene priemerného mobilu, ktoré potom štát nanúti – ako elektronické online pokladne – vtedy, keď sa podarí zaviesť siete 5G a doladiť systém internetu vecí a totálnej detekcie, a teda – že jedného dňa idiotov, ktorí si myslia, že vydrbali s kovid pasom – ten turniket nepustí nikam – tak ako turniket pred vstupom na súd či na letisku, pokiaľ v sebe nebudú mať napchatých dostatok nanočastíc, aby ich systém mohol spoľahlivo – vzhľadom na veľkosť objektu postavy – nie nejakého rezonátora v kabelke – vyhodnotiť ako Cow ID 666!

     A preto protest proti kovid pasom je protest a prejav nesúhlasu so záverečným čipovaním VŠETKÝCH! – vy nekonceptuálni idioti! Podnikateľov systém zlikviduje buď likvidačnými pokutami za pustenie nečipovaných, alebo sa zlikvidujú sami nepúšťaním nečipovaných zákazníkov! a keď sa prepojí čipovanie s ID a bankovými kartami – proces totálnej kontroly bude ukončený! Obchodník nebude môcť prijať peniaze od neočipovaného! Ergo – celý plán je premyslený do absolútnych detailov a počíta so spôsobom uvažovania ľudí vo všetkých alternatívach!

     Odbočím – v marketingu je zaužívaný fakt, že iba 3% zákazníkov je ochotných vyskúšať úplne nový výrobok či službu! Presne ako v ríši potkanov – existujú ochutnávači! Tak mi ku.va vysvetlite, ako sa mohlo 40% Slovákov – bez top manipulácie – a bez podprahovej frekvenčnej technologickej manipulácie – dať zaočkovať – začipovať novým experimentálnym svinstvom! Musíme zásadne prehodnotiť svoje znalosti! Zásadne!

     Iná cesta ako aktívny odpor a nesúhlas neexistuje – kreovať môžme a musíme práve tento odpor – aj smerom k Bohu – vyjadrite mu v motlitbe odpor a nesúhlas s týmto zotročovaním a genocídou, inak je to vaša slobodná voľba idioti!

     Takže pokračujte v paralyzovaní účastníkov podľa PSY OP plánu! Zlo už má nohu medzi dverami na tomto webe! Čáves!

     Vzkaz pro všechny kovid idioty.mp4
     https://ulozto.net/file/u9ZTHlPpr1dz/vzkaz-pro-vsechny-kovid-idioty-mp4#!ZGVlAmR1ZJAvL2LmBJZ4LJR0ZGN2rzDkpyxmESEOqxu+LwDl

     • hľadač pravdy

      Maroš,

      Murín je dlhoročný člen PEN International a v rokoch 1998-2004 bol predsedom SC PEN (!!)
      Odporúčam pozorne prečítať tento odkaz:
      http://scpen.international/o-nas/historia/

     • hľadač pravdy – „nechaj ma odtiaľto zase odísť“!

      Vacláv Havel a Slobodomurári | Causes-kauzy-svetské a …
      [Prehľadávať doménu hriechyokultizmus.wordpress.com] https://hriechyokultizmus.wordpress.com/2017/11/02/vaclav-havel-a-slobodomurari/
      Václav Havel bol zasvätený do lóže slobodných murárov v roku 1968 v rámci svojho pobytu v USA. Do lóže bol uvedený Arthurom Millerom, prezidentom svetového PEN-klubu, Židom a bývalým americkým komunistom, spisovateľom a dramatikom. Havlovi sa dostalo 30°. Zasvätenia podľa amerického rituálu (Rituel of knight Kadosh z roku 1879).

      Slobodomurári založili KDH – Necenzurovane
      [Prehľadávať doménu necenzurovane.net] necenzurovane.net/gosudarjon/g34.html
      „ Dr. Andrey uvádza, že členmi slobodomurárov sú aj ľudia z Rotary a Pen klubu. Málo sa vedelo o tom, že členom Rotary klubu bol aj zosnulý kňaz, predseda Konfederácie politických väzňov a tri krát evidovaný spolupracovník ŠtB Anton Srholec.

      SLOBODOMURÁRI – ILLUMINÁTI | Causes-kauzy-svetské a náboženské
      [Prehľadávať doménu hriechyokultizmus.wordpress.com] https://hriechyokultizmus.wordpress.com/category/slobodomurari-illuminati/
      Podľa neúplných oficiálnych údajov Č-STK je pán Havel v súčasnosti nositeľom asi 60 zahraničných vyznamenaní, 12 čestných doktorátov, je členom švédskeho PEN-klubu, mimoriadnym členom francúzskeho a švajčiarskeho PEN-klubu, čestným členom rakúskeho PEN-klubu, členom výboru českého centra PEN-klubu, čestným presedom Česko-Slovenskej asociácie Rímskeho klubu, atd.
      Slobodomurári v SaS | Sloboda a Solidarita
      [Prehľadávať doménu idemvolit.sk] http://www.idemvolit.sk/1234-kauza/slobodomurari-v-sas/
      Existuje viacero klubov veľmi podobných Rotary clubu, spadajúcich resp. prepojených so slobodomurárstvom: The lions, Kiwanis, Exchange, Round table, B’nai B’rith, Pen. 24.8.2018 Na akciách organizovaných Rotary clubom vidávať aj vodcu strany SaS – Richarda Sulíka.

     • PEN klub – tiež žargónové synonymum „klub židovského pera“. Pre komunistov to boli vtedy konkurenčné bunky rozvratného trockizmu a liberalizmu. Dnes spolu nažívajú ako neokonzervatívni marxisti a neoliberálni marxisti. Tandem.
      „Boj za slobodu slova“ je dnes boj za slobodu rozvratu. „Slobodné“ médiá dnes kontrolujú „slobodu“ slova nesúhlasiacich s ich predstavou slobody.
      Ešte k tomu Murínovi – už som spomínal, kto si objednáva knihy a filmy o mafii.

     • hľadač pravdy

      Áno veľmi správne bola pochopená moja vyššie uvedená narážka, preto ja už len krátku poznámku k napísanému…

      Čo je pre nás jednoduchých ľudí nové a iba nedávno vyšlo na svetlo Božie od samotných piatich najvyššie zasvätených slobodomurárskych pra-lóžových bratov je to, že posledných približne 170 rokov riadi chod dejín sveta 36 nadnárodných pra-lóží (údaj k r.2014, počet pra-lóží už môže byť vyšší).

      Takže donedávna známe stupne napríklad v Starom a prijatom škótskom obrade 33° alebo slobodomurári 96° stupňa v Mizraimskom obrade sú iba pomocným zborom pra-lóží so 154° „univerzálneho obradu“ UER.

      To znamená, že napríklad Bilderberg Group, Trilateral Commission, CFR, Lucis Trust, Round Table a mnohé iné, rovnako tak aj veľkolóže

      ( ceremoniál a oslavy tristého výročia založenia Veľkej lóže Anglicka:
      https://tinyurl.com/f6dbpvey )

      sú všetko iba para-slobodomurárske nástroje riadené z pra-lóží.

      Z Československa bol najznámejším členom pra-lóže „GOLDEN EURASIA“ Havel. (Golden Eurasia je zaužívaný anglický názov v preklade „Zlatá Eurázia“, latinský názov „Speculum Orientalis Occidentalisque“, čo znamená „Zrkadlo Východu aj Západu“).
      Ďalší známejší členovia uvedenej pra-lóže boli napríklad: Svoboda, Dubček, Gorbačov.
      V súčasnosti patria k najznámejším členom pra-lóže „Golden Eurasia“ Putin a Merkelová, ktorí sú lóžový brat a sestra!

     • hľadač pravdy

      … pre dovysvetlenie mnou tu uvedeného a trochu podrobnejšie rozpísaného sem vkladám odkaz na môj neskorší komentár:
      https://www.badatel.net/patent-ukazuje-ze-covid-vytvorila-darpa-s-pomocou-billa-gatesa-a-who/#comment-105114

      O lóžovom „súrodenectve“ Putina a Merkelovej pozri aj tento komentár s obrázkami od prispivateľa „AntiSion, z dňa Čvn 17, 2021 21:02“:
      https://tinyurl.com/3zzpsmhy

    • Dodatok neprešiel, hoci bol detekovaný ako zdvojený – zrejme obligátne čaká na schválenie umelou inteligenciou, ktorá to tu kontrolu zvonku – však čo. Takže tretí – záverečný dodatok – „Koreňom zla je nevedomosť“ – Budha.

     • Toto je skúška „druhého dodatku ústavy“ – ktorý neprešiel. ??? Za trest? Nevadí. Kto používa vedome AI na kontrolu tohto webu – či samotná redakcia alebo zvonku – používa 1 promile z 1 promile ľudského vedomia, čo je fakt primitivizmus!

 17. boj!!!

 18. Jednoduchá

  …presne tak, nesmieme sa len tak dať, treba za svoju slobodu bojovať. …..bolo by dobré, keby toho 1.9. nás išlo čo najviac ľudí, aj keď možno by bolo dobré ešte aj skôr …
  ….milá ametyst, to by som si musela tú lambadu najskôr nacvičiť :-(, už je to dávno, čo sme ju na zábavách skúšali tancovať :-), vždy sme sa pritom dobre pobavili….
  …ten príspevok od Mazúreka bol veľmi dobrý, hovoril tak priamo, k veci….celý tento koronacirkus je kvôli hŕstke ľudí, kt.chcú ovládať nás ostat. ….no nikto im na to nedal právo, tak ako my máme právo vyjadriť svoj názor, máme právo byť slobodnými a podobne, tak oni sa majú tiež ,,starať sami o seba“….no ľudia už do toho ,,vidia čoraz viac“, a aj vďaka osvete ako je od Bádateľa a iným, jemu podobním sa čoraz viac zmenšuje počet ľudí dať sa zaočkovať…. verím tomu, že to pôjde inou cestou, ako si elita predstavuje….teraz už nesmieme ustupovať, nech sa nám v tom darí čo najviac ……..

 19. Jednoduchá

  …ešte sa chcem poďakovať p.Agáte, pri jej prísp.o Mazurekovi bol aj zdá sa mi, že dobrý film v nemčine aj s nemec.titulkami….zajtra ho dopozerám, moc Vám zaň ďakujem :-)….a prečo tu spomínate našu Jean, však k tomuto článku tu dnes nič nenapísala….milá Jean, verím tomu, že tie niekt.nie príliš milé komentáre beriete jedným uškom dovnútra a tým 2.von….netrápte sa pre to, ľudia majú rôzne názory, Vy sama ich nezmeníte, no môžete zmeniť svoj postoj k nim….tak hlavičku hore, pekne sa usmejte a hneď zdať Vám bude zdať svet okolo krajší ….prajem Vám dobrú noc a pekné sny :-)……..

  • Prosím pani Jednoduchá ukážte mi kde spomínam Jean. Ja nemám proti nej nič, naopak je to milá pani. A nikde ju nespomínam.

   • A ešte k tomu filmu, pani Jenoduchá, neďakujte, ani som si nevšimla, že tam nejaký film je. Ale som rada, že sa vám páči.

 20. Jednoduchá

  …ojojój, chybička se vloudila….má to byť- hneď sa Vám bude zdať svet okolo krajší :-)…

 21. „Bez týchto diskriminačných pasov vraj nie je možné už dokonca ani voliť!“

  Takze, este raz, prosim, a pomaly. Vrah ma viac prav, ako clovek, ktory sa o seba stara zodpovedne a nejde sa ockovat?
  Pretoze vrahovi v base je umoznene volit.

  • nie je podstatné ani koľkých zavraždil – dôležité bude, koľkokrát bol dobrovoľne vytretý a či je „plne“ zaočkovaný experimentálnym potratovým sajrajtom

 22. jednoduchá

  …prepáčte p.Agáta ohľ.Jean som nemyslela Vás, no niekto tu z diskutujúcich ju tu spomínal…

Pridajte komentár

*