Čo spôsobuje takzvané „jahodové nohy“ a ako sa toho zbaviť


Print Friendly, PDF & Email

Čo spôsobuje takzvané „jahodové nohy“ a ako sa toho zbaviť

Mnohí ľudia majú problém s uhrami a zväčšenými pórmi nielen na tvári (čele, nose a brade), ale aj na nohách. Tento bežný stav sa nazýva jahodové nohy, kvôli začervenanej koži a malým tmavým miestam, pripomínajúcim semienka jahody.

Uvedené miesta sú vlasové folikuly alebo zväčšené póry, obsahujúce zmes tuku, baktérií a mŕtvej kože. Keď sa po holení obnažia, vzduch sa dostáva do kontaktu s tukom, ktorý oxiduje a tmavne.

Jahodové nohy zvyčajne nesvrbia ani nebolia, rozhodne ale môžu človeku prekážať.

V dnešnom článku sa zameriame na príčiny tejto zdravotnej komplikácie a tiež si vysvetlíme, ako sa dá tohto stavu zbaviť.

Príčiny jahodových nôh

Najčastejšie sa jedná o nasledovných 5 príčin:

1. Holenie

Hoci sa „jahodové nohy“ považujú za genetický stav a najčastejšie sa vyskytujú u ľudí s hustým ochlpením, jeden z hlavných dôvodov tohto nepríjemného stavu je holenie.

Keď sa holíte starou žiletkou alebo bez krému na holenie, môže pocit pálenia po holení vyústiť do podráždenej kože.

V reakcii na podráždenie koža okolo vlasovej folikuly stmavne a na nohách sa vám objavia čierne bodky.

2. Folikulitída

Folikulitída je bežný stav kože, pri ktorom sa zapália vlasové folikuly. Má veľa foriem a môže vyústiť do objavenia sa jahodovej kože.

Mierna forma folikulitídy je spôsobená hrbolčekmi po holení, čo vedie k dovnútra vrastajúcim chĺpkom a môže spôsobovať vzhľad jahodových nôh.

3. Suchá koža

Aj keď suchá koža nespôsobuje tmavnutie pórov, robí vás náchylnejšími k páleniu a podráždeniu kože po holení.

Vďaka suchej koži sú tiež viditeľnejšie tmavé miesta, pripomínajúce semienka. Vzhľad jahodových nôh vzniká ľahšie, keď vašej koži chýba vlhkosť.

4. Keratóza pilaris

Keratóza pilaris je bežný kožný stav, spôsobujúci objavovanie sa suchých miest a maličkých hrbolčekov, zvyčajne v oblasti hornej časti rúk, stehien, líc alebo zadku.

Stop Candida

Spôsobený je hromadením keratínu a vytvára akúsi zátku, brániacu otvoreniu vlasovej folikuly, čo môže viesť k pokožke, pripomínajúcej povrch jahody.

Keratóza pilaris sa objavuje vtedy, keď je koža príliš suchá a obvyklejšia je u tých, ktorí žijú v klimatických podmienkach s nízkou vlhkosťou alebo často plávajú v bazénoch, obsahujúcich veľa chemikálií.

Nízka vlhkosť vzduchu je typická aj pre interiéry v chladnejšom zimnom období.

Ako sa zbaviť jahodových nôh

1. Správne holenie

Pred holením si kožu a chlpy navlhčite, aby zmäkli a používajte krém alebo gél na holenie (najlepšie nejaký prírodný, ktorý nemá veľké množstvo umelých chemikálií).

Nezabudnite sa po každom ťahu žiletkou opláchnuť a dbajte na pravidelnú výmenu žiletky, pre minimalizáciu podráždenia.

Aby ste sa predišli hrbolčekom a páleniu, ktoré môžu viesť k vzhľadu „jahodových nôh“, hoľte sa smerom, ktorým rastú chlpy.

2. Pravidelne exfoliujte

Exfoliácia pomáha odstraňovať odumretú vrchnú vrstvu kože a umožňuje ľahší rast nových chĺpkov. Pomáha tiež predchádzať ich vrastaniu a môže obmedziť vznik jahodových nôh.

Pravidelná exfoliácia umožňuje predchádzať opätovnému objaveniu sa jahodových nôh.

3. Profesionálna liečba

Keď neúčinkujú domáce prostriedky, môžete na jahodové nohy vyskúšať možnosti medicínskej liečby, ako sú elektrolýza a laserová terapia.

Elektrolýza využíva pre zacielenie na podráždené vlasové folikuly a zastavenie rastu chlpov elektrinu. Bráni tak vrastaniu chĺpkov a môže znižovať pravdepodobnosť jahodových nôh.

Laserová terapia je bezpečná metóda odstraňovania chlpov, zameriavajúca sa na početné vlasové folikuly súčasne.

Záver

Zažili ste niekedy jahodové nohy?

Poznáte nejaké ďalšie spôsoby na zmiernenie tohto problému?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: brightside.me, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Demodikóza psov
  23. mája 2016

  Demodikóza psov je parazitárne ochorenie kože spôsobené roztočmi z rodu Demodex, najčastejšie Demodex canis. Tento parazit tvorí súčasť bežnej mikrofauny kože psa, no pri jeho premnožení dochádza k folikulitíde (zápalu chlpových vačkov) a v mieste postihu k následnému vypadaniu srsti a ku kožným zmenám rôzneho stupňa a rozsahu. Rozoznávame viaceré formy demodikózy spôsobené roztočom Demodex canis. Kým pri lokalizovanej forme možno hľadať príčiny ochorenia zväčša v náhlom oslabení imunity (ruja, záťaž organizmu, iné ochorenie, atď.), v prípadoch generalizovanej formy môže ísť o špecifickú poruchu imunity hereditárneho (vrodeného) charakteru.“
  https://veterinanitra.sk/demodikoza-psov/
  https://www.monvt.eu/thumbnails/10482-600-600-Default.jpg

  • Na zápal vlasoveho vačku, čo je veľmi infekčná choroba., spoľahlivo účinkuje cibuľa. Natrieť rozmixovanou cibuľou, môže sa pridať aj ocot alebo soľ nechať chvíľu pôsobiť pod igelitom a vylieči všetko. Ale ten smrad potom vo vlasoch.

   • Neskúšal som – pes mi pošiel na demodex – ono s tým súvisí aj rakovina celkovo – tie roztoče dokážu nesmierne oslabiť organizmus. Ak by som na to niekedy niečo vyskúšal tak ricínový olej! Olej jednak zaduší tú háveď aj hnidy a na rozdiel od toxického petroleja má pre organizmus antimikrobiálny a hojivý účinok. Ide o to, že koža musí vedieť aj dýchať. Dlhodobo, t. j. viac ako len cez noc sa mi neosvedčil žiaden zábal „pod igelitom“. Jediný problém s tými olejovými túrami je- čo s tou mastnotou – treba si na to vyčleniť pol dňa – inak to nejde!

    • V podstate ide o poruchu imunity – pri jej znížení začnú roztoče prevládať. Ono je to niečo ako „smrť zvonku“. Smrť zvnútra je smrť vnútorného mikrobiómu – vnútorného imunitného systému hlavne v črevách, v pľúcach a všetkých slizniciach.. Všetko je relatívne – aj črevá sú v podstate spojenie s vonkajším svetom. Našou súčasťou vnútorného systému sa stane až to, čo organizmus prijme, alebo to prenikne cez pľúca, črevá a pokožku a sliznice.

 2. Definitiva

  Mne viac chutí Covid, ako jahody.
  Dávno registrujem vyjadrenia šéfa Pfizeru, Fauciho, aj Gatesa: Vakcína nám nezaručuje imunitu, nezaručuje, že sa nemôžeme nakaziť a šíriť vírus ďalej, jedna dávka bude málo, bude treba dve aj viac dávok. 

  Úlohou vakcíny je vytvoriť odolnosť, zabrániť šíreniu vírusu a zničiť vírus v tele. Otázka: Aký zmysel má takáto vakcína, ktorá neplní funkciu?

  Tu je odpoveď:
  https://otevrisvoumysl.cz/david-martin-vakcina-proti-covid-19-neni-podle-definice-vakcina/

  Vakcína nespĺňa definíciu vakcíny, je to chemický patogén, časť vírusu, ktorý vyvolá reakciu tela, množenie patogénu. mRNA prenáša informáciu do bunky o tom, čo sa má množiť, to pomnožené bude RNA vírusu a nie protilátky. Až v ďalšom kroku by sa mali vytvárať protilátky proti pomnoženej RNA. Napriek tomu Pfizer, Fauci a spol. vyhlasujú, že imunita nevznikne, že úlohou vakcíny je len zmierniť príznaky ochorenia, čo je lekársky debilizmus.

  Máme tu plošný zákaz vychádzania, aj tam, kde vírus nie je. Ani do lesa nesmiete, pritom nikto nepredložil štúdiu, aká je koncentrácia vírusu v lese, vo vzduchu, aká je šanca sa nakaziť. Žiadna! Ako dlho prežíva vírus mimo tela človeka?
  Jediným zmyslom zákazu vychádzania je pripraviť ľudí o zamestnanie, príjem, existenciu, zničiť firmy, uvrhnúť štát do chudoby, v rámci korona pomoci nesplatiteľne zadĺžiť všetkých, zotročiť ľudstvo. O neškodnosti Covidu tu bolo včera video od Gundarova, Západná veda má smútok, logika nepustí, elity debilizujú ľudstvo.

  Covid nie je nákaza, ale politická hystéria a politici sú zločinci proti ľudskosti. Od začiatku krízy korporácie, Bezos, Zukerberg, Musk, zbohatli o miliardy. Koľko vám pribudlo na výplatnej páske? Máte iba jednu možnosť ako prežiť, odmietnuť poslušnosť tomuto fašistickému otrokárskemu režimu a postaviť politikov pred tribunál za zločiny proti ľudskosti.

  • Presne tak!

  • Vážený pán Definitíva, ďakujeme za Váš ďalší veľmi dobrý blog a aj to video veľmi dobre vysvetľuje čo sa plánuje s nami urobiť (a už robí u ľudí čo sa dali zaočkovať).
   Bohužiaľ elity sveta, tá 0.1 percentná elita čo diriguje túto zemeguľu pracuje na depopulacii, na tom aby sme boli transhuman (gmo človek), aby každého kto tu ešte ostane mali nonstop pod kontrolou.
   Rozbila sa rodina, rozbila sa morálka, nesmieme poznať naše dejiny, rozbíjajú sa štáty, rozbíja sa školstvo, riadená imigrácia (výmena obyvateľstva), teraz sa pretláča rodová rovnosť…Tí čo tu ešte ostanú na tejto zemeguli budú totálny otroci…Aj Slovensko je riadené neziskovými organizácia pána Georga Sorosa, hovorcu Rotchildovcov.

  • take deseti-tisiciprocentni lup na New Yorske Burzre!!! Za lonsky rok miliardari zbohatli o 27%, ja jen o 22%….

  • Ešte že ste sa nám vrátili do Bádateľa, Definitiva! Vašim stručným – jasným – výstižným príspevkom niet čo vytknúť. Ani génius by súčasný top fejk trefnejšie nezosumarizoval.

  • Tieto vacciny su vlastne programy,ktore su spojene s Clouds a Bankovym systemom ,musiasa updatovat kazdych 6 mesiacov,ako Computer,takze ovecky budu pichane pol-rocne,atd,pokial roboty prevezmu vacsinu cinnosti,tento vrazedny Cartel potrebuje a potom uz budeme len jedovaty hmys ,Janko

   • Pán Janko, aj som to presne takto prečítala, že nás budú nonstop musieť očkovať, veď aj preto sa pretláča očkovací pas.

  • áno, ale nie pasivitou, treba tvrdší kaliber

 3. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8568-covid-slouzi-agende-zniceni-svobody-zavedeni-digitalni-meny.htm
  Covid slouží agendě zničení svobody, zavedení digitální měny
  Nahromaděné důkazy zcela nasvědčují tomu, že covid je instrument, jehož účelem je eliminovat lidskou autonomii a učinit z konceptu svobody vulgární slovo, neboť svoboda vám způsobí onemocnění covidem a smrt.

  • Trochu asi horsi Vazeni. Snaha o zniceni civilizace jak ji zname, jak to jiz mnohokrate se stalo, vcetne Sumerske a dfalsich a take predpotopnich….

 4. okrem toho MUSI BYT vnutorna pricina!!!!! predovsetkym velmi sa divim, ze ste to vsetko zvalili na holenie a stare ziletky predsa su aj ine sposoby ako tradicne holenie a aj tak sa to tvori podla musi byt aj ZLA DIETA a porucha niektore vnutorneho organu

 5. Co se zitra dozvieme, v 15:00EST nebo 21;00 Bratislava/ Slovensko, poslechnete si? nJak zajimave odpojili vlastniho prezidenta od veskere komunikace ale apomina, ze ma tu emergency! Kdyz trak si musite vyhledat opet neb je vse zbesile cenzurovano, vymazavano a jinak… Zprava, Polsko likviduje cenzury, tak nektere pages by mohli jit pres Polske kdyz nam nase zablokuji….

  https://youtu.be/c_WNI43s3ds

  https://youtu.be/c_WNI43s3ds;

 6. https://www.hlavnespravy.sk/neurolog-z-kosickej-fakultnej-nemocnice-je-proti-plosnemu-testovaniu-testovat-pri-15-stupnoch-a-menej-je-metodologicky-nepripustne/2403404
  Neurológ z košickej Fakultnej nemocnice je proti plošnému testovaniu. „Testovať pri 15 stupňoch a menej je metodologicky neprípustné“
  MUDr. Kamil Knorovský z Neurologickej kliniky Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach na sociálnej sieti vysvetlil dôvody, prečo nepodporuje návrh premiéra Igora Matoviča pravidelne plošne testovať celú populáciu.
  Odborník na úvod svojho komentára poznamenal, že už osobne urobil desiatky antigénových testov, pričom videl len dva pozitívne výsledky. „Následne však desiatky boli PCR pozitívnych.“

  • Milá Jean, aj Vás musím pochváliť – za povznášajúci link. Je to veľmi dobrá správa. Dúfajme, že sa postupne budú pridávať ďalší neskorumpovaní odborníci – je to asi jediná možnosť, ako tento nerovný boj s ľudskou hlúposťou, nekrvavou cestou vyhrať.

   • Matovič je nielen psychopat – on je sadistický psychopat! V druhom kvartáli v januári sa LÁME ZIMA! To sú obdobia s najnižšími teplotami. Vyhnať ľudí na celoplošné testovanie v tomto období je nacistický lágrový sadizmus!

    Poviem to stručne! „Preklínam Igora Matoviča a celú jeho rodinu a jeho potomkov až do posledného kolena! Nech sa tak stane, keď národ rozhodne! Amen!“

    • .00000 Pridavam lepe at se vsichni co jsou za nasim utrpenim v bratrske lasce s nama deli o nase veskere utrpeni, bolesti, ztraty vseho druhu, nesmyslne mujka, umrti nasich bliznich, ztraty ekonomiskeho pokroku, Lasky Spolecenstvi v Miru a Agape, … Delime se s nima o vse co a veskere ktere nam zpusobuji.
     At maji toto „pozehnani / blessing“ nasch utrap zvetsene alespon 7x 7 =49 x pro ne a jejich vejkere rodiny, modleme se o zachranu Bozi civilizace, at se jiz takovi Satanisticti krvelacni potomci jim nikdsy nerodi, uzavri Boze jejich fertility naveky at dilo zkaz se nemuze hojit a oni sve nabyte bohatstvi se nebudou s nikynm moci z blizkych rozdelit ani dat do dedictvi, davame je Vam je vsechny do Bozich Rukou Spravedlnosti, k Vecnemu soudu, pokud mozne drive nez je jejich cas at se deje Vule Naseho Pane Na Nebesich!!! Ledaze, se s kajicnyma prosbama a s nahradou za zpusobile Luciferovy Efekty nasich narodu neodprosi v pokanim s odpusteni na Nebesich“ ! Davame jim jeste moznost k naprave pred vecnou zahubou, vecneho zatraceni a mucen9i naveky… ! Predkladame nasi petice a zadosti moci te Nejvyssi… Prosim zbavte nas Jezisi Krtiste ode vsech kledeb, prokleti, a veskereho uhranuti z tech typu Voo-Doo / Bruha, Baal, a veskerych sil Temna.
     Prosim Boze vysli sve Bojove Andele na nasi podporu a konecne vitezstvi, Amen
     Aleluja!

     • Zastavme sa v Duchu Bratia – veď tyrani sa stratia – heh! – už ich nieto! Amen!

    • provokater

     včelička, kdeže si!!!

  • ale? …už aj naši lekári sa prebúdzajú??
   pán premiér by si mal prečítať príbalový leták testov

 7. Pozrite si video protest v Prahe zo dňa 10.1.2021 kde sú podnikatelia, učitelia, lekári, Václav Klaus ap. a bez rúšok.

 8. Zaujímavé video:
  https://otevrisvoumysl.cz/gigi-young-co-se-skryva-za-politickym-chaosem-a-co-nas-ceka-v-roce-2021/
  Gigi Young – Co se skrývá za politickým chaosem a co nás čeká v roce 2021

 9. jahodové nohy? ..a to aj v zime? ..to musí mať len nejaká Maruška 🙂
  prvý raz čítam o tom

 10. https://zemavek.sk/mudr-liptak-uvz-sr-eviduje-v-47-tyzdni-nula-chorych-na-covid-19/
  MUDr. Lipták: ÚVZ SR eviduje v 47. týždni nula chorých na COVID-19

  https://zemavek.sk/testy-ktorymi-by-matovic-ani-psa-netestoval-nakupila-sshr-sr-v-oktobri-na-jeho-pokyn/
  Testy, ktorými by Matovič ani psa netestoval, nakúpila SŠHR SR v októbri na jeho pokyn

  https://zemavek.sk/vedci-objavili-dostupny-liek-na-covid-podla-studie-znizuje-riziko-umrtia-o-80/
  Vedci objavili dostupný liek na covid, podľa štúdie znižuje riziko úmrtia o 80%

  • Proto je Gejtovci a Sorosaci pripravuji novou verzi COVID-21 aby znovu zavedli nove besneni ZHN a cele Fan-DEMIEHOAxneboli celosvetoveho podvodu k likvidace Redcko-Zidovsko-Krestanskych civilizaci a populace. 95% depopulace a vy se dobrovolne s nahubky a Gojimove, nestekejte, nereptejte, je pred vama budoucnost 666 a radite se samy a dobrovolne do rady pred Hromadna Jatka, pripravujete se na zaslabeni a tech neposlusnych presunuti jiz do predem pripravenych Koncentracnich taboru, pry take na uzavrenych byvalych Vojenskych prostorech, jak si pamatuji u Kezmarku, Libava az Sabinove, je to na vas objevit take tyto Koncentraky Terroru az smrti ano pro vas mnohe, kteri nebudou poslusni nebo se stanou nepotrebni, nepoghodlni take na vas politici, zaprodanci parazite vseho druhu dojde neb si spocitejte nedostane se na vas pri 95% depopulace, neb vase dcerky budou nasilne skrizeni s nejakym brutalnim primnitivem z Afriky neb Blizkeho vychodu na vytvoreni jejich Soocio-Psychopatu utopije o nove pricmouhle rase ktera bude tou masou otroku NSP, neb taknejak……

 11. „…ešte stovky voľných termínov na očkovanie, budúci týždeň tisíce “
  možno už začali niektorí ľudia rozmýšľať ..??
  https://www.hlavnespravy.sk/na-tento-tyzden-su-este-stovky-volnych-terminov-na-ockovanie-buduci-tyzden-tisice/2404168

  • Prectete si Zjeveni Svateho Jana prosim a prestante rozmyslat, je to jasne ne?

   Znameni Selmy 666, a Znameni Selmy, kdo si to vse necha dati, navzdy je pro nej UZAVRENIO KRALOVSTVI NEBEZKE.
   Neb trtam s tim NANOa Frekvenci Satana se nemuse dostat, Resurection, prevteleni do Noveho BVoziho tela a atke Ezechias, David a dalsi…

 12. Víme, co vám dají do ruky k podepsání, až se půjdete v
  ČR za pár dní nebo týdnů očkovat experimentální
  vakcínou COMIRNATY 500 od společnosti Pfizer!
  Nemocnice v ČR začaly svým lékařům rozesílat
  tiskopisy pro klienty, kteří se přijdou očkovat proti
  Covid-19 a z informací v tiskopisu vyplývá, že
  očkovaný se de facto stává účastníkem testovací fáze,
  protože vedlejší účinky vakcíny se podle papíru nadále
  zkoumají v rámci klinických studií! Dva měsíce po
  vakcinaci by ženy neměly plánovat otěhotnění!
  Následky výkonu očkování nejsou známy, jak dlouho
  potrvá účinnost vakcíny v těle rovněž není známo!
  Papír musíte podepsat, jinak vás nenaočkují!
  aeronet.cz/news/vime-co-vam-daji-do-ruky-k-podepsani-az-se-pujdete-v-cr-za-par-dni-nebo-tydnu-ockovatexperimentalni-vakcinou-comirnaty-500-od-spolecnosti-pfizer-nemocnice-v-cr-zacaly-svym-lekarum-rozesilat-papiry
  Víme, co vám dají do ruky k podepsání, až se půjdete v ČR za pár dní nebo týdnů
  očkovat experimentální vakcínou COMIRNATY 500 od společnosti Pfizer!
  Nemocnice v ČR začaly svým lékařům rozesílat tiskopisy pro klienty, kteří se
  přijdou očkovat proti Covid-19 a z informací v tiskopisu vyplývá, že očkovaný se de
  facto stává účastníkem testovací fáze, protože vedlejší účinky vakcíny se podle
  papíru nadále zkoumají v rámci klinických studií! Dva měsíce po vakcinaci by ženy
  neměly plánovat otěhotnění! Následky výkonu očkování nejsou známy, jak dlouho
  2/8
  potrvá účinnost vakcíny v těle rovněž není známo! Papír musíte podepsat, jinak vás
  nenaočkují!
  V minulých dnech jsme dostali do redakce informaci od jednoho z našich čtenářů, který
  pracuje v jisté české nemocnici, která začala v posledních dnech svým lékařům rozesílat
  tiskopis s názvem “Informovaný souhlas klienta s aplikací očkovací látky” a tento papír
  budou dostávat všichni pacienti a zájemci o očkování proti Covid-19, kteří do nemocnice
  přijdou a postaví se do fronty na vakcínu. Dokument je právní doklad na ochranu a
  obranu nemocnice před možnými civilními žalobami poté, co u některých
  pacientů propuknou předpokládané, aneb dokonce dosud neznámé reakce a
  nemoci na aplikaci vakcíny COMIRNATY 500 od společnosti Pfizer. Bez podpisu
  tohoto papíru nemocnice očkování neprovede, čili je jasné, že nemocnice se tímto chrání
  před civilními žalobami, které se začnou postupně kupit. V dokumentu jsou žlutě
  zvýrazněny věci, které by neměly ujít vaší pozornosti.
  Než dostanete vakcínu, musíte podepsat papír…
  První zásadní věcí v dokumentu je informace, že trvání ochrany po očkování dosud není
  známé. Společnost Pfizer na několika tiskových konferencích vystřelila
  informaci o tom, že ochrana by měla vydržet 18 měsíců, ale oficiálně tento
  údaj nikde na papíře, ani na příbalovém letáku k vakcíně uveden není.
  Informace o trvání účinku je přitom klíčová z toho důvodu, že očkovaný člověk neví, jak
  dlouho bude chráněný, a kdy naopak už chráněný nebude, protože délka trvání účinku je
  neznámá. Jak upozorňuje náš právník, tohle je z právního hlediska případné soudní
  žaloby vysoce nebezpečná záležitost pro klienta.
  Miliony Čechů se po podpisu papíru stanou de facto účastníky celoplošné klinické studie a berou na
  sebe podpisem veškerá rizika, právník je doslova v šoku, co se v dokumentu nachází
  3/8
  Pokud totiž podepíšete tento souhlas, naočkujete se a za 4 měsíce onemocníte covidem,
  protože účinek vakcíny trval nezvykle krátkou dobu, tak se žádné náhrady škody
  nedočkáte, a to ani od farmaceutické společnosti, ani od nemocnice. Podpisem papíru
  jste totiž přijali riziko a byli jste informováni, že délka trvání účinku vakcíny
  je neznámá. Když např. člověk umře po 4 měsících, a to je jedno, jestli na covid, anebo
  jenom s covidem, tak pozůstalí nebudou moci žalovat ani Pfizer, ani nemocnici, protože
  člověk podepsal informovaný souhlas, kde se uvádí, že trvání účinku vakcíny je neznámé

  ALE HLAVNE KDYZ NA BUZE MA ZA KAZDE OCKOVANI ZISK!!! ZASRANCI NEO-IMPERIALISTICTI!
  PRO NE NEJLEVNEJSI KOMODITA PRO ZBOHATNUTI JE LIDSKA KREV A UTRPENI VSECH. Pane Boze prosime vymennme se jejich pozice… AT ONBI SKLIZI HROZNBY HNEVU KTERY SAMI SEJI POO CELEM SVETE…!

 13. Take stribrna nano mast, radne si vydrit kefinkou cele telo v hoske, nebpo doma v horke vode kde si date neco Bleecu, „belidla, sody, jablesneho octa, a pod… „odparazitovani dezinfektecni procedury, take parazite a poziraci odumrele kuze kosti na nasich obocich, tio se likviduji vetrenim treba specialnbich prirodnich oleju a pod. Radne vydrhnout typu pemza, az kozniho strouhadka na nohou a pod… k dukladnemu odmoceni, zmeknuti a zeskrabnuti/ vydrhnuti rejzakem vekere odumrele kuze. V lete se davam do proudu horske sine s O2 bystriny kde lezim po hodiny v kaskadach … a to je tpotalni prirodni vymiti a dezinfekce. Dychani pary s rostokem soli, s rucnikem pres halvu stary rtecepis.
  Holeni jen se ziletkama s 3 az 5 ostrim radeji s vybracema a kde je mala ploska/poduska napustena jiz kterou pred holenim nasaknu vodou pred holenim. A dalsi triky ktere si muzete vyhledat na pocitaci jako dnes jiz vsechno.
  Nikdy jsme nemeli zadne zviratka doma v byte. Ptacci, chlupate ctyrnozce vytvari prach ktery vdechujeme a tim si zvysujeme moznosti dostani Rakoviny plic coz je horror pomaleho zaduseni, podobne jako po COVID-19 a na ventilatorech.
  Tento prach drazdi a usazen v plicich je zdrojem az viru ktere mohou byt pricinou rakovin…! Nejlepsi lecba je PREVENCE!
  Proc nenazyvat Zbrane Hromadneho Niceni HOAX masovy TERROR, nejvetsi kriminalni aktivity vsedch dob., Neni to Pandemii ale spravne FANDEMII, (Fan je Sranda, zabava, pobaveni v tomto pripade etch 1:100000 mocnych Satanistu) neb si Kchazari to stale nechapete z nas delaji srandu, udelali z nas GOJIMY s nahubky na rypacich, pak satanisticke oznacovani 666 a s vpichnutim cipu Nano castici kdykoliv programovane aktivovanych… ano je to ta Mark of the Beast, neboli VAKCINACE, cipovcani a ovladani pres treba 5G; ZNAMENI SELMY aby nas dostali pryc od Boha a jeho Spaseni na veky, ano za extra zvanec a Moc Parazitu, nasich politilku, zaprodancu, zradcu vlastnich narodu!!!
  Toto je jadro toho zla, a prestante diskutovat a nebudte jiz okrouzkovani holuby, oznaceny Jatecny dobytek, zacnete byt opet skutecnymi svobodnymi Lidmi, kde jen Buh je nasim Panem, Vykupitelem a ochrance zkrze KrevKristovu proletou za nas na Kalvarii… pro vecne Spaseni, ne ti Sataniste, Reptiliani, Kchazari, Kabaliste, ZXioniste a dalsi miliardari… K cemu vsechny Millionby jejich kdyz ztratili a zaprodali Svoji Bozi Dusi Luciferovy pro muceni na vecnost… ano cena jejich loupeze ozebraceni, okradeni nas vsech… Vyznavaci Baal Marduk,,, kteri obetuji ve velkem nase Novorozenata ve vsech formach POTRATU, coz je skutecna PANDEMIE, Tance smrti obeti SATANOVI, KrALI PEKEL, Hajty! SE SVOU DISRAELI/smrtkou okultizmu…

 14. hNUS VLASTNIHO PREZIDENTA USA DONALDA J TRUMP ODPOJILY OD TWEED A DALSICH, A VCERE JEHO PROSLOV VYSILALA JEN SPANELSKA, KOREJSKA TV ZADNA Z USA. Jiz ajmme tak pokrocilo cenzuru a nanavist tech 1:100000n kteri se boji predevsim pravdy, zalezli jiz nekde v Puerto Riku a jinde v podzemnich bunkrech…
  Pokud nevíte, jak dlouho účinek vakcíny bude trvat, musíte předpokládat, že trvání bude klidně i jen pár měsíců, takže člověku budou říkat, že se má vyvarovat sociálním kontaktům, nadále by měl nosit roušku a měl by se nadále chovat jako neočkovaný člověk. Jenže, tím se postrádá smysl a význam vakcinace (NE NEZTRACI, ZUSTAVATE PRECE STALE TI PRASIVY OZNECENI GOJIMOVE)pro lidi, kteří od očkování čekají ochranu a návrat k normálnímu životu bez
  roušek, bez sociálních odstupů, bez dezinfekcí rukou, protože to je hlavní motivační faktor většiny lidí, kteří věří ve vakcinace. Tohle nemá nic společného s lidmi, kteří se nechtějí
  5/8
  očkovat, jak upozorňuje právník, tohle je problém právě těch, kteří se chtějí očkovat, ale vakcína jim nedokáže poskytnout tu hlavní věc, kterou lidé očekávají, a to je znalost doby trvání účinku vakcíny.
  Zájemce o očkování podepisuje, že se účastní výkonu s “předpokládaným” úspěchem.
  Je to logické, jako když si půjdete dát nastříkat na auto ochranný lak a bude vás zajímat, jak dlouho ta ochrana vydrží. A prodejce by vám řekl, že doba trvání lakové ochrany jeneznámá… bum! Sami si dovedete představit, že takový prodejce by hodně rychle zkrachoval a skončil. Jenže, přesně tohle se teď děje v přímém přenosu s vakcínou COMIRNATY 500, kdy člověk do sebe nechává píchat experimentální látku, CIPY, NANO castice s naprogramovanymi aktiVACERMI TREBA PRES 5G o které se neví, jak dlouho bude trvat její účinek.
  A protože tato znalost ovlivňuje chování nositele této vakcíny, tak je jasné, že očkování vakcínou od Pfizeru lze označit za plošnou klinickou studii vakcíny na široké populaci.
  Pouze dobrovolníci během klinických studií jsou ti, kteří si za normálních okolností nechávají píchat vakcínu, o které neví, jak dlouho bude trvat její účinek.
  A teď najednou v rolích dobrovolníků, kteří si nechají píchat vakcínu bez znalosti trvání účinku, budou stovky milionů obyvatel v Evropě. A každý nich dostane před očkováním k podpisu tento papír.
  Podobné fronty na očkování jako v USA se brzy začnou objevovat v Evropě.
  Další jobovkou je hned v úvodu další stránky kolonka s názvem “Předpokládaný úspěch výkonu” a náš právník to znovu označuje za důkaz, že klient je v roli testovacího subjektuv klinické studii, nikoliv v roli občana ČR. Znovu si to můžeme přirovnat k tomu STAVATE SE DOBROVOLNE BEZPRAVNI KOKUSNE LABORATORNI KRYSY, JASNE ?!!!
  6/8
  ochrannému laku na auto. Představte si, že by vám výrobce před aplikací autolaku dal k podpisu podobný papír, že výkon nalakování auta je předmětem “předpokládaného úspěchu” a vy byste nechápali, co tím sleduje. V tomto případě totiž nemocnice neví, jestli vakcína vůbec zajistí nějakou imunitu, a tak si kryje záda papírem, že účinek ochrany po naočkování není garantován, ale je pouze jenom předpokládán, což je v podstatě otázka loterie, jak upozorňuje právník.
  Nechají vás podepsat odstavec, ve kterém se dozvídáte, že vedlejší účinky jsou dosud předmětem klinického zkoumání… jinými slovy, až vás vakcína poškodí, nestěžujte si, podepsali jste papír!
  Nemocnice tak negarantuje ani délku trvání ochrany, ani samotný účinek jako takový, který není garantován, je pouze předpokládán. Jediné osoby, u kterých vakcíny jsou
  podávány s předpokladem a nikoliv s garancí, jsou dobrovolníci v klinických studiích, upozorňuje právník. Je to hra se slovíčky, jedná se o drobné nuance v dokumentu, aby nemocnice nenesla zodpovědnost jednak za poškození pacienta, ale ani
  třeba za klamavou reklamu, nebo dokonce za podvod, když po naočkování klient nezíská žádnou imunitu. Další kolonka upozorňuje na možná rizika zvoleného výkonu a nemocnice klienta upozorňuje v papíru, že závažné reakce po očkování jsou nadále
  předmětem klinických studií, které stále pokračují.
  Experimentální vakcína Pfizer Comirnaty 500
  Náš právník tady má jasno a tuto větu označuje za nepřímé přiznání, že klient se stává
  účastníkem plošné klinické studie, protože je mu podávána látka, jejíž účinky jsou nadále
  předmětem klinických studií a tyto studie budou podle informací Evropské komise dokončeny ze strany Pfizeru až koncem roku 2023, více v článku zde.
  Jinými slovy, jako občan České republiky se stáváte dobrovolným subjektem velkoplošné
  klinické studie, za kterou podpisem informovaného souhlasu přebíráte zodpovědnost a
  7/8
  nesete riziko a náklady na léčbu komplikací a nemocí, které se mohou po aplikování vakcíny objevit, uvrhnout vás do stavu pracovní neschopnosti, způsobit dlouhodobé nebo trvalé postižení, invaliditu nebo i smrt. Papír, který máte před sebou, je v americkém právu známý pod označením “waiver”, což znamená v překladu “dokument o vzdání se zodpovědnosti”.
  Pojišťovny v USA odmítají hradit nemoci a léčbu lidem, kteří se v minulosti účastnili klinických studií a
  nechávali si píchat vakcíny bez ukončených klinických zkoušek, za pár let mohou i české pojišťovny
  spatřovat tyto vakcinace jako plošné klinické zkoušky a budou odmítat hradit léčbu
  Přesně tohoto waiveru se týká poslední kolonka na druhé straně dokumentu, která obsahuje přesně věty, které zbavují nemocnici a potažmo i Pfizer veškeré zodpovědnosti.
  Člověk svým podpisem stvrzuje, že byl seznámen s předpokládaným (nikoliv garantovaným) prospěchem a rovněž se všemi riziky. Takovýto waiver, pokud
  podepíšete, tak podle právníka jste se právě vzdali veškerých nároků na odškodné v
  případné žalobě při vzniku škody na zdraví, např. při způsobení trvalé neplodnosti u žen, protože vakcína nemá ukončené klinické studie.
  A protože dobrovolně podepíšete souhlas s vakcinací experimentální vakcínou a byli jste
  seznámeni, že vedlejší účinky jsou stále ještě předmětem zkoumání v klinických studiích,
  potom se vzdáváte nejen veškerých nárokových titulů za újmy, ale navíc se stáváte
  dobrovolným subjektem testování, což může v budoucnu mít fatální dopady na ochotu
  pojišťoven hradit léčbu vašich budoucích nemocí, které se u vás objeví za 20 nebo 30 let.
  Fronta na očkování v americkém městě Rockville ve státě Maryland
  8/8
  Pojišťovny v USA např. odmítají hradit náklady za výkony těm Američanům, kteří za posledních 30 let podstoupili dobrovolné klinické studie s vakcínami jakéhokoliv typu.
  Americké pojišťovny na tuto věc upozorňují a mají na to výluky ze systému pojistného.
  Pokud např. za 5 let propukne obrovská neplodnost u očkovaných žen a spustí se vlna žalob, zdravotní pojišťovny nebudou chtít neplodnost a její léčbu hradit a podílet se na úhradě např. asistovaného otěhotnění, protože budou logicky argumentovat, že tyto ženy v roce 2021 podepsaly informované souhlasy nemocnicím, kde byly upozorněny na rizika a na informaci, že vedlejší účinky vakcíny se dosud stále zkoumají.
  Náš právník důrazně doporučuje mladým ženám, aby se nenechaly očkovat žádnou experimentální vakcínou, a aby nepodepisovaly nemocnici ani laboratoři žádný takový papír. Toto už není legrace, vláda ČR to ví moc dobře, čeho
  se dopouští na svých občanech, že z nich dělá pokusné králíky a ještě je nechává podepisovat waivery, kterými se očkovaný člověk zbavuje práva na žalobu a odškodnění.
  YouTube maže svědecká videa obětí vakcíny z USA jako vzteklý, ale ochrnutí obličejů (viz. video zde) může být nakonec jenom drobná záležitost ve srovnání s vedlejšími účinky, které mohou mít nevratný charakter. Bez ohledu na to, jestli vakcína je nebo není bezpečná, nemá dokončené klinické studie, a tím je řečeno vše! Jedná se tedy i podle
  právníka o experimentální vakcínu uvolněnou k celoplošné klinické studii, za kterou nemocnice, jak papír odhaluje, naprosto neručí a nechtějí nést za důsledky vakcíny
  zodpovědnost.
  -VKŠéfredaktor AE News

Pridajte komentár

*