Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Ako a kedy sa lekári naučili zabíjať


Print Friendly, PDF & Email

Ako a kedy sa lekári naučili zabíjať

(Dr. Vernon Coleman, Expose News) Mám podozrenie, že stále existuje veľa ľudí, ktorí, hoci si uvedomujú, že takzvaná pandémia bola falošná, a že celý podvod s Covid-19 bol súčasťou niečoho oveľa väčšieho, si neuvedomujú, že to, čo sa deje teraz, už bolo raz vyskúšané – hoci, pravdaže, v menšom meradle.

Aby sme pochopili, ako, kedy a prečo, musíme sa vrátiť do Druhej svetovej vojny.

Všeobecne sa mylne predpokladá, že to bol Adolf Hitler, kto vymyslel vražednú ideológiu, pre ktorú si ho dnes ľudia najviac pamätajú – neúnavné zabíjanie miliónov mužov, žien a detí, ktorí boli považovaní za nejakým spôsobom nedokonalých, aby im bolo dovolené žiť.

Myšlienka masovej sterilizácie, ktorá sa pretavila do genocídy, však nepochádza od Hitlera ani od žiadneho z popredných členov nacistickej politickej strany NSDAP. Myšlienka premeniť teóriu eugeniky na praktický spôsob na očistenie nemeckej rasy pochádza z lekárskej profesie.

Obávam sa, že to boli lekári, ktorí prišli s myšlienkou odstrániť zo spoločnosti slabých – či už to boli telesne alebo mentálne postihnutí, alebo „nesprávneho“ náboženstva či rasy.

„Čistenie“ nemeckého národa nebolo pôvodne ani primárne nacistickým programom a nebol to jednoduchý antisemitizmus. (Odstránenie Židov a Rómov bolo len jednou časťou „očistného“ procesu.)

Boli to lekári, ktorí povzbudzovali nacistov, aby považovali chorobu za čisto sociálny problém a nie za výsledok vonkajších vplyvov, ako sú infekcie, a boli to nemeckí lekári, ktorí podporovali skorú a obzvlášť toxickú verziu sociálneho kreditu.

Tí, ktorí propagovali nemecký eugenický program, nezabíjali ľudí len preto, že nepochodovali správnym smerom, nevzdávali správne pozdravy a nespievali správne piesne.

Rozhodli sa tiež zabiť každého, kto sa im nezdal prijateľný. Každý, o kom si mysleli, že vyzerá „zvláštne“ alebo „škaredo“, mal byť zabitý, pretože ak by sa dostal do nesprávnych postelí, mohol by ohroziť čistotu druhu.

(Ironické na tom je, že nemeckí lekári zodpovední za túto veľmi konkrétnu formu genocídy nevyzerali práve pekne alebo roztomilo. Väčšina z nich vyzerala ako škaredé, strašidelné verzie zloduchov vo filmoch z Druhej svetovej vojny. Fotografie niektorých lekárov si môžete pozrieť vo vynikajúcom, no mrazivom dokumente s názvom „Akcia T4: Lekár za nacizmu“.)

A najdesivejšie na tom všetkom je, že to, čo sa stalo v Nemecku v 20. a 30. rokoch 20. storočia, sa teraz deje po celom svete.

Globalisti, ktorým pomáha a podporuje ich lekárska profesia, sú odhodlaní zbaviť svet starých, postihnutých, slabých a duševne chorých. A robia to bezohľadnejšie a efektívnejšie ako nemeckí lekári, ktorí viedli Hitlera a nacistov k ich programu genocídy.

V roku 1933 v Nemecku nacisti zaviedli zákon na prevenciu dedične chorých potomkov. Zákon stanovil, že každá osoba bude považovaná za dedične chorú, ak trpí niektorou z nasledujúcich chorôb:

 • vrodená duševná nedostatočnosť
 • schizofrénia
 • maniodepresívne šialenstvo
 • dedičná epilepsia
 • dedičná chorea (Huntingtonova choroba)
 • dedičná slepota
 • dedičná hluchota
 • akákoľvek ťažká dedičná deformácia

Bolo tiež rozhodnuté, že každá osoba trpiaca ťažkým alkoholizmom môže byť tiež zbavená schopnosti plodenia.

Rozhodnúť sa zabiť veľa ľudí bola samozrejme jedna vec. Zavádzanie zabíjania do praxe bolo niečo iné a v Nemecku pred Druhou svetovou vojnou lekári, ktorí boli hlboko ovplyvnení princípmi eugeniky, strávili veľa času snahou nájsť najlepší spôsob, ako sa zbaviť postihnutých, starých a slabých ľudí.

Tvrdo pracovali, aby našli riešenie, ktoré by mohli „predať“ Hitlerovi, zvyšku lekárskej profesie, národu ako celku a predovšetkým sebe.

Lekári stojaci za masovým zabíjaním chceli sebaistú, lekársku odpoveď na to, čo považovali za obrovskú hrozbu – existenciu ľudí, ktorých považovali za brzdu spoločnosti, ľudí, ktorí skôr brali ako dávali, ľudí, ktorí boli závislí na iných a ľudí, ktorých udržanie pri živote stálo veľa zdrojov.

Mnoho ľudí (najmä starých a chorých) bolo zabitých vyhladovaním. (Tento jednoduchý postup je vo svete populárny už niekoľko desaťročí. Navštívte ktorúkoľvek modernú nemocnicu a uvidíte, ako starší pacienti zomierajú od hladu.)

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Nakoniec sa rozhodli používať plynný oxid uhoľnatý (poznámka redakcie: a tiež plyn Zyklon-B) na zabíjanie svojich „pacientov“, ale aby si zachovali chochmes, svoje činy skrývali a možno, aby upokojili zvyšky svojho svedomia, predstierali, že plynové komory sú súčasťou liečebného procesu.

Táto samoúčelná filozofia bola dodržaná aj vtedy, keď bol zavedený smrteľný očkovací program proti Covid-19. Lekári predstierali, že vakcína bola navrhnutá tak, aby poskytovala ochranu pred smrteľnou chorobou, hoci dôkazy ukazovali, že produkt bol navrhnutý tak, aby nechránil, respektíve neliečil, ale aby zabíjal.

Plynové komory neboli pôvodne navrhnuté ako neslávne známe sprchy, ale ako „inhalačné miestnosti“, kde pacienti mohli vdychovať „liečivý“ plyn pre svoje zdravie, ako im bolo tvrdené. Boli zriadené špeciálne „liečebné“ miestnosti, kde bolo možné „pacientov“ priviezť vlakom alebo autobusom, aby boli „ošetrení“.

Ihneď po ich „liečbe“ boli telá zavraždených pacientov spálené a ich popol vysypaný do neďalekej rieky.

Prirodzene, Nemci chceli pokryť náklady svojho podniku, a tak odstraňovali zlaté zuby a takto získané zlato posielali do Banky pre medzinárodné zúčtovanie vo Švajčiarsku (BIS). BIS potom peniaze odovzdala nacistom.

Lekári tiež vyberali mozgy z mŕtvol a odovzdávali ich neurológom, aby sa s nimi pohrali. Slová „hrať sa“ používam zámerne, pretože „výskum“, ktorý sa uskutočnil, nepriniesol žiadne užitočné výsledky.

Napokon mali neľútostní Nemci ďalší trik na zarábanie peňazí. Predstierali, že ich „pacienti“ sú stále nažive, aby mohli od štátu ich pôvodu alebo od príbuzných žiadať náklady na zdravotnú starostlivosť.

Lekári a byrokrati zodpovední za zabíjanie hrdo vypočítavali, koľko peňazí ušetrili Nemecku zabíjaním ľudí, ktorí namiesto produkovania len „požierali“ zdroje.

Stojí tiež za zmienku, že lekári pracujúci v tejto nezvyčajnej oblasti medicíny boli veľmi dobre platení. O niekoľko desaťročí neskôr, keď bola zavedená vakcína proti Covid-19, lekári, ktorí súhlasili s injekčným podávaním neovereného, ​​experimentálneho patoku svojim pacientom, boli tiež mimoriadne dobre zaplatení za svoje úsilie – za očkovanie proti covidu boli platení oveľa viac ako za očkovanie proti iným chorobám.

Toto neľútostné hľadanie rasovej čistoty viedlo lekárov k hľadaniu spôsobov, ako vyhubiť všetkých tých – ako boli Židia a Rómovia – ktorých považovali za nebezpečenstvo pre čistotu árijskej rasy.

Bolo to takmer určite prvýkrát v histórii, keď lekári chladnokrvne plánovali zabiť svojich pacientov, a zdá sa, že aj nacistické vrchné velenie muselo byť v jednom momente šokované, pretože Hitler sa zámerne dištancoval od programu (pôvodne nazývaný T4 a neskôr známy pod kódovým označením 14F15).

Dokonca aj on bol pravdepodobne znepokojený tým, čo lekári robili (alebo ho možno len znepokojili dôsledky jeho činov pre vlastné PR).

Prečo som prišiel s touto témou? Prečo o tom teraz píšem?

Odpoveď je, že lekári na celom svete momentálne robia presne to, čo robili nemeckí lekári v nacistickom Nemecku. Jediný rozdiel je v tom, že to robia efektívnejšie, chladnokrvnejšie a v oveľa väčšom rozsahu.

Plán tentoraz nie je zabiť niekoľko miliónov ľudí, zabiť ich plynom, ale použiť širokú škálu metód na hromadné vyvraždenie niekoľkých miliárd. Nemeckí nacistickí lekári, ktorí svojou bezohľadnosťou šokovali aj Hitlera, by boli nadšení a potešení činnosťou dnešnej svetovej lekárskej profesie.

Stojí za zmienku, že na Norimberských procesoch boli lekári odsúdení za vinných z vojnových zločinov, ak experimentovali na pacientoch bez toho, aby ich požiadali a získali od nich súhlas.

Keďže vakcína proti Covid-19 bola a stále je experimentálna, potom všetci lekári, ktorí podali túto vakcínu bez toho, aby svojim pacientom povedali, že je experimentálna, a následne riadne získali ich súhlas, boli a sú vinní z vojnových zločinov.

Záver

Tento článok je prevzatý z knihy „Truth Teller: The Price“ (Pravdovravec: Cena), ktorá je teraz k dispozícii v brožovanej väzbe. Ak si ju chcete zakúpiť, môžete tak urobiť TU.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Dr. Vernon Coleman, Autor: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Rozumní ľudia si uvedomujú, že obrovský nárast chorôb v posledných desaťročiach nie je náhoda. Kontrolóri využívajú ľudstvo na pokusy, pretože nás považujú za svoj majetok, hnuteľný majetok a v najlepšom prípade nie sme lepší ako domáce zvieratá. Chceli prísť na to, ako najlepšie zlikvidovať väčšinu z nás a zároveň spôsobiť čo najviac bolesti a utrpenia. Keď sa pozrieme na všetky toxíny, ktoré na nás v rôznych podobách vyvrhli, je naozaj zázrak, že sme ešte stále tu a bojujeme tento posledný boj o našu existenciu. Oni presne vedia, čo robia, a práve toto “vedome” bude posledným klincom do ich rakvy. Sú to psychopati v každom zmysle slova.
  Táto každodenná chemikália spôsobuje rakovinu a Parkinsonovu chorobu | Dr. Ray Dorsey video v aj
  https://www.youtube.com/watch?v=P6_wR-26yAs

  převzato https://vitazstvosvetla.org/spravy-29-10-2023/

  • Ad „Zmluva o poskytnutí NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU NADÁCII OTVORENEJ SPOLOČNOSTI BRATISLAVA / Open Society Foundation / v sume 21 706 898,89 EUR – DVADSAŤJEDEN MILIÓNOV SEDEMSTOŠESŤTISÍC OSEMSTODEVÄŤDESIAT EUR a osemdesiatdeväť centov PODPÍSANÁ SOŇA GABORČÁKOVÁ – ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky.
   (zmluva ma 134.stran)“

   Od tej chvíle je toto taký náš maly WEF! WEF a Schwaba už dávno financujú jeho donori. OSF dosiaľ financoval Soros – ale snáď tento zmrd a kat národov nie je idiot, aby tak robil donekonečna! OSF na Slovensku konečne získal svojich lobbistov – aby robili to, čo robia lobbisti WEF! Koncentrujú peniaze do svojho super lobby formátu! Takže tých 22 melónov nepôjde ani na migrantov – lebo majú ísť na lobbovanie – úplácanie budúcich vnútorných lobbistov globálnej agendy tu na Slovensku! Tie prachy sa budú prelievať a nabaľovať ako snehová guľa! Zmluva má 134 strán? Kto ju vyhotovil a kto ju už čítal?! Gáborčáková za toto musí visieť! Pred tým zhabať OSF peniaze a Gáborčákovej celý majetok!

 2. Coleman ako Brit akosi pozabudol, že začiatky eugeniky a rasizmus majú korene vo Veľkej Británii a v jej kolonializme!!! Coleman nech ide s touto demagógiou do prdele! Aj darwinizmus vznikol na objednávku týchto židoanglosasov – otrokárov!

 3. Takto. Nový Sorosov čas už dlhšiu dobu používa primitívne „pocitové“ vsuvky ako „strasie vás, nabehnú vám zimomriavky, obleje vás studený pot, budete z toho vracať“ a podobné sračky, hoci samotný obsah textu je plochý a bez dramatizácie. Takže teraz ukážka NČ stupidity
  „Profesor Glees pre denník Daily Star prezradil, že v prípade Putinovej smrti sú dvaja pravdepodobní kandidáti za jeho nástupcu. Sú nimi Ramzan Achmadovič Kadyrov, hlava Čečenskej republiky, a Dmitrij Patrušev, ruský minister poľnohospodárstva.“

  Ministra poľnohospodárstva by som vo vojnovom stave chápal ako Čaputovej nejaký bočák, keby sa veľmi nudila a poľnohospodári tiež. Ale označiť za Putinovho nástupcu Putinovho vazala – to vymyslí len anglosaský dement, ktorý ani netuší, čo to Rusko je!

  Je Putin už mŕtvy?! Expert tvrdí, že sa Kremeľ prezradil: Strasie vás, kto ho môže nahradiť
  https://www.cas.sk/clanok/2861393/je-putin-uz-mrtvy-expert-tvrdi-ze-sa-kremel-prezradil-strasie-vas-kto-ho-moze-nahradit/3/
  Už ma trasie!
  https://webstockreview.net/images/blizzard-clipart-cold-winter-day-7.jpg

 4. Mimo tému – facebooková nakladačka Šimkovičovej. Väčšina rieši jej „ministerské“ faux pas a gramatiku, menej to podstatné – jej neznalosť odvrátenej tváre osobnosti Masaryka, a vynechanie M.R.Štefánika, a už vôbec nikto nerieši to, že sa mala nechať „ako dáma“ osloviť Baxom /min. kultúry ČR/ a nie naopak.

  Z komentárov na Infovojne
  „Nahuel Avelino
  2023-10-29 21:04:07

  hovno v spajzi co si mysli, ze je kompot napisala pri prilezitosti statneho sviatku CR ceskemu ministrovi kultury taky list, ze za to by sa ani danko nemusel hanbit. Tak sa daju pisat prispevky do internetovych for ale nie ministerka kultury ministrovi kultury tak, ako keby nemala ani maturitu – http://www.facebook.com
  Ved jej na to fasabuku aj nakladaju krave tupej. Ale zas je z sns, tak co cakat ze? V dezolee TV asi take stacilo

  Ja No
  2023-10-29 22:56:31

  Zuzana Ouhrabková na facebooku: „Helejte, to je pěkný, že to píšete – ale řekl vám někdo, že TGM aktivně nesnášel římskokatolickou církev, byl feminista, bral prachy od Američanů, hájil Židy, popíral slovanské tradice a umění, jako jsou Rukopisy, vojensky se vměšoval do svrchovaných záležitostí Ruska a ještě navíc byl socialista?“ Beneš bol primitívny introvertný gambler. ČSR založil Štefánik, jeho veľkou chybou bolo uvedenie Masaryka do parížskych diplomatických kruhov.“

  Martina Šimkovičová
  13 h ·
  „Vážená spoločnosť,
  z mojej pozície čelného predstaviteľa rezortu kultúry som včera pri príležitosti výročia vzniku Prvej česko-slovenskej republiky urobila prvý krok smerom k Českej republike a začala medzištátnu komunikáciu s čelným predstaviteľom rezortu kultúry, pánom ministrom Martinom Baxom.
  So súhlasom, ktorý som od pána ministra dostala, vám dávam začiatok našej komunikácie na vedomie.
  Pán minister mal včera náročný program, a tak jeho oficiálnu reakciu ešte v tejto chvíli k dispozícii nemáme, ale jeho vyjadrenie k tejto dôležitej udalosti nám prisľúbil v dohľadnom čase prostredníctvom svojho kabinetu.
  Vážený pán minister kultúry Českej republiky Martin Baxa,
  pri všetkej úcte k Českej republike, dovoľujem si napísať Vám toto posolstvo ako ministerka kultúry Slovenskej republiky Martina Šimkovičová pri príležitosti dnešného významného kultúrneho sviatku vzniku Prvej česko-slovenskej republiky. Práve v tento deň v roku 1918 sa naše dva bratské národy osamostatnili a vytvorili samostatný spoločný štát. Dovoľte mi takýmto spôsobom vzdať hold a vyzdvihnúť zásluhu hlavného dejateľa tejto skutočnosti s menom Tomáš Garrigue Masaryk, ktorý sa isto nie náhodou narodil uprostred našich národov v meste Hodonín a isto nie náhodou boli jeho rodičmi česká matka Terezie Kropáčková a slovenský otec Jozef Maszárik. S takouto predispozíciou jeho kolísky, vďaka jeho talentu, mysleniu, vzdelaniu, diplomacii, tvorivosti, čestnému charakteru a v neposlednom rade nebojácnosti nie je náhoda, že to bol práve on, ktorý naše bratské národy spojil v jeden samostatný celok. Aj keď dnes už každý z našich národov patrí do vlastného samostatného štátu, naďalej žijeme vedľa seba s rešpektom a úctou. Ako prestaviteľka rezortu kultúry si však dovolím tvrdiť, že vo svete kultúry naďalej žije duch Česko-Slovenska. Pre môj vplyv na Ministerstve kultúry Slovenskej republiky mám jasnú víziu, ktorá významným spôsobom nadväzuje na charakter pána Tomáša G. Masaryka. Ak sa mi podarí pre moju víziu získať podporu v mojom rezorte, veľmi rada ju budem prezentovať u vás, ak tú možnosť dostanem. Zo srdca prajem dnes prostredníctvom Vás, aby ste si dnešný deň užili na čo najvyššej možnej kultúrnej úrovni naprieč celým spoločenským spektrom.
  S úctou,
  ministerka kultúry Martina Šimkovičová
  Poznámka pod čiarou: Plne si uvedomujem, že okrem Tomáša G. Masaryka stáli za vznikom Prvej česko-slovenskej republiky aj ďalšie, nie menej významné osobnosti, ale práve zacielenie na osobnosť Tomáša G. Masaryka má osobitý význam prepojenia našich bratských národov.“

  V kontexte to najpodstatnejšie vystihuje komentár
  „Ta Iva
  Jana Vavrinská to myslíte vážne? Presne takéto uvažovanie nás poslalo s prepáčením do za.ku minimálne na ďalšie 4 roky s obrovskými následkami aj keby sa to po 4 rokoch zmenilo, v čo už ani veľmi neverím. Za to, že Matovič predvádzal, čo predvádzal, otvárajme teraz náruč každému hlupákovi namiesto toho, aby sme sa voči tomu ako spoločnosť ohradili? Zabitá budúcnosť je v tejto krajine s takýmto uvažovaním pre naše deti! Lebo nahráva hlupákom, ktorým stačí len veľmi málo, aby sa dostali k moci.“
  https://www.facebook.com/SimkovicovaOficialna/posts/pfbid02JRmMVevRFnPojPxXZD1qge59wa7crjbS7S283W9Unuhg6y3VJUjje2WDXYTbLhxSl
  ———————–
  Podstatné je – tá opätovná strata času! Koľko generácií Slovákov kultúrne odumrie – než sa z nejakého preživšieho korienka národ pozviecha – ak vôbec?!

  Ǔž od samého začiatku bolo podozrivé, že Čaputová nemala výhradu voči Šimkovičovej! Ľudia z Protokolov v pozadí vedia veľmi dobre, akú paseku dokáže urobiť Slovákom nekompetentná kryptozápadná ministerka kultúry! Šimkovičová je Čaputová cez kopirák! A opäť čtyri roky v riti!

  Pár slov o odnárodňovaní – blahobytom.
  https://www.youtube.com/watch?v=nLn8W2vkH-o
  —————-
  K tomu len toľko, že v minulom volebnom období Danko lákal Slovákov práve prísľubom blahobytu. Večný materializmus židoboľševika. Inak toho tatíčka Masaryka to Šimkovičovej roduverní Slováci nezabudnú – pokiaľ nepomrú všakže. V logu TV Slovan je 666 /zrná/ – ale nikomu to nevadí, lebo zhypnotizovaný nevidí.
  https://akw.sk/wp-content/uploads/169151384_222061212838746_7130234204571847644_n.png

 5. Reálne možnosti ako možno ovládať človeka z diaľky a manipulovať ním…
  Ruský dokumentárny film, 2012

  Ja len dodám, že mnoho ľudí sa zahráva s energiami bez toho aby vedeli čomu/komu podávajú ruky a to bez ohľadu na to či to robia z do zlým alebo dobrým úmyslom!
  A špeciálne podotýkam, že každý zlovolný a hlavne mstaci sa diaľkový pátrač tajných služieb, kúzelník, čarodej, preklínač či žonglér s energiami bude po fyzickej smrti v „urýchlenom režime“ automaticky poslaný – vtiahnutý medzi svojich – rovnakých ako on – medzi tých najhorších – najzvrhlejších. Aby od všetkých okolo seba na sebe pocítil v znásobenej miere to čo sám činil druhým.

  https://ulozto.sk/file/CF3I9k2FzIUF/senzibilove-na-pridel-novinka-dokument-rusko-webm#!

  Senzibilové na příděl Ruský dokumentární film, 2012

  Reálne možnosti ako možno ovládať človeka z diaľky a manipulovať ním…

  Senzibilovia na prídel

  Ruský dokumentárny film, 2012
  Ľudia s jedinečnými schopnosťami vždy priťahovali širokú pozornosť. Mentalisti dokážu preniknúť do ľudskej mysle a manipulovať ju. Tento ich prirodzený dar je dnes aktívne skúmaný mnohými vedcami, ktorí riešia, kde všade by sa tieto vlohy dali využiť. Objavy v tejto oblasti sa už v súčasnej dobe samozrejme používajú: v televíznej a rozhlasovej reklame, pri prezentácii jedla alebo pri výbere vôní a zvukov, ktoré cítime a počujeme v obchodoch, aby sme podvedome viac nakupovali. To všetko je založené na technológiách ovládania mysle. Náš dokument ukazuje pokroky v tomto odbore a ukazuje, kde všade sa mentalizmus využíva.Je reálne možné,že sa cítime zle a všetko sa nám kazí a to z dôvodu,že na nás niekto z diaľky útočí a chce nám ublížiť,zničiť….Tu sa otvára princíp prekliatí,kliatieb a zlého pôsobenia…Nevysvetlené záhady a ich spoznávanie a vysvetlenie…

  Určite každému z vás sa v živote stala aspoň jedna situácia, ktorá nemá žiadne obstojné ani vedecké vysvetlenie. Tak ako matka zacíti, že deťom hrozí nebezpečie, alebo zlý pocit z niečoho, čo ste ani nechceli urobiť, a niečo ste voči tomu urobili.
  Ešte častejší prípad je keď pomyslíte na známeho a ten sa zachvílu objaví!
  Stačí si len spomenúť a zistíte, že tých nevysvetliteľných udalostí vo vašom živote bolo aj viac.
  Väčšina z vás si to vysvetluje ako náhodu, alebo si to nevysvetluje vôbec a nekladie tomu žiadny význam.
  Pre ľudí, ktorí Mentalizmu veria je prijateľná táto teória:
  Mentalizmus sa zaoberá energiou, ktorú vysiela ľudský mozog, alebo prostredia.
  Túto energiu vysiela sám Mentalista a nasmeruje ju na zvolené miesto, alebo túto energiu prijíma od iných osôb, prostredia a analyzuje ju.
  Vďaka správnemu využitiu je schopný zohnúť napríklad kovové predmety, predvídať, nájsť ukryté predmety, nakresliť to čo divák práve kreslí, teleportovať predmety, dokonca oklamať ľudské vnemy a urobiť veľa iných nevysvetliteľných experimentov.
  Prečo to funguje a ako, nedokáže odpovedať zatiaľ nikto. Vieme len, že to funguje.
  Tieto experimenty – pokusy nemusia fungovať vždy a všade. Práve preto môžeme hovoriť len o pokusoch, pri ktorých nie je isté, že sa vždy podaria na 100%.
  Ďaľšou používanou teóriou Mentalizmu pre skeptikov je, že sa jedná o prepracované kúzelnícke triky:
  Pri týchto trikoch používa mentalista znova len perfektné psychologické znalosti, ktoré sa odovzdávali medzi kúzelníkmi od začiatku vzniku ľudstva. Tieto znalosti neodhalili ani najlepší psychológovia, nakoľko sú dodnes stráženým tajomstvom mentalistov.
  Čo si myslíte vy?
  Sú to naozaj nadprirodzené schopnosti, alebo zatiaľ ľudstvu neznáme metódy, či šikovné kúzelnícke triky?
  Je jedno ako si to vysvetľujete. Dôležité je, že mentalizmus žije a je úspešný,v poslednom čase veľmi populárny na celom svete.
  Televízne programy spojené s mentalizmom sú čoraz populárnejšie a prekonávajú a v sledovanosti iné!

 6. Počúvam v t.č. rozhovor Huliaka v eReporte (kde mu redaktor aspoň neskáče do reči).

  Človek s normálnym sedliackym rozumom, akých by malo byť vo vláde veľká väčšina. Ani sa nedivím, že ho Čapútová – stopla a dostalo celé PS-ko z neho koprivku.

  https://www.youtube.com/watch?v=-G23fLq1khQ&t=2157s

  P.S: Je už celkom vylúčené, že by sa dostal na štátneho tajomníka na MŽP k Tarabovi?

  • Pokiaľ by mal Taraba vykonávať Huliakovu agendu – bude vyzerať za jeho bábku, a to mu nedá – čo si šiši? Taraba je chameleón, ktorému neverím, že je to, ako sa tvári. Lepšie prirovnanie by bolo chobotnička.

   • Pre Maroša – heslo: „ČO SI ŠIŠI?“

    A prosím – bez urážky adresáta, inak by to bolo celé – deštruktívne! (kráča tu práve o ten akurátny Nadhľad nad vecou a verím, že sme – dnes ešte toho – schopní..)

    K veci:

    „☝ Čo si šiši? S tvojou pýchou, nechávaš nás mnohých v šoku a pritom si sám v tichom a v nehybnom kroku..

    ☝ Čo si šiši? O tebe tu všetci hovoria a predsa Tvoja podstata zostáva stále skrytá a tajomná..

    ☝ Čo si šiši? Tajomný druh? Svojou záhadou ma na – Všech svätých – utvrdzuješ, že i v Tebe je – Duch.

    ☝ Čo si šiši? Pozemský tvor? V Tvojej hrubo-hmotnej koži, sem-tam sa skrýva maska – „Magor“.

    ☝ Čo si šiši? Keď sa na mňa dívaš, nechávaš ma rozmýšľať, o čom v Tvojej mysli snívaš.“

    Apropó! Pred niekoľkými rokmi som venovala dieťaťu „nášho rodu“ k narodeniním „zvieratkovskú“ knižku od Dany Hlavatej pod identickým názvom: „ČO SI ŠIŠI?“.

    https://www.martinus.sk/?uItem=295010

    A dnešné – aktuálne – heslo –„ČO TI ŠIŠI ?“ (za ktoré som tu vďačná) – môžeme MY všetci – v budúcnosti alternovať – to dnešné klasické: „ČO TI J*EBE?“ (i keď – nie som si istá, že sa to na 100% – ujme..)

    P.S.1 – Ak je vôľa spätne reagovať, skús to len vo veršoch a v rýmoch.. (inak – Obsah – stráca na pointe).

    Vďaka za porozumenie!

    P.S:2 – Dnes som bola na 4 cintorínoch zapáliť sviečky mojim blízkym predkom a už, žiaľ – bývalým známym. Cítim v t.č. v mojej Duši vnútorný Pokoj.

    Nehlásia zatiaľ mráz a tak verím, že rozkvitnuté chryzantémy vydržia krášliť hroby i do ďalších jesenných dní.

    P.S: 3 – Nech IM Božie Svetlo svieti na dlhej Ceste napredovania svojho Ducha! Amen!

  • Urobiť z R. Huliaka štátneho tajomníka MŽP by bolo prvým krokom k rozkolu v poslaneckom klube SNS. Teraz je predsedom výboru pre poľnohospodárstvo a životné prostredie NR SR a na tejto báze môže s Tarabom dobre vychádzať. Neviem načo Danko nediplomaticky vyhlásil, že Huliak ešte môže byť ministrom ŽP. Toto vyhlásenie bolo zbytočným podpichnutím Tarabu, ktorý si po hlave skákať nedá.

   • Hľadajúci

    Vieš co, tak chod za Huliakom, že či nechce byť tajomníkom ministerstva, pošle ta do πci tak rýchlo, ze nestihnes napočítat do 0

 7. A zločinci ďalej tlačia na pílu, lebo sa cítia byť nedotknuteľnými, politici mlčia, prokuratúra tiež a obete neveria odkiaľ že majú tie zdravotné problémy za posledný 1-2 rokov… Tuposť a bezcharakternosť lekárov a lekárnikov nemá hraníc !
  https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/prichadza-nova-vlna-covidu-vakciny-su-nema-nas-kto-ockovat-nemocniciach-pribuda-chorych

 8. + Hledaný T. Čermák uveřejnil (asi v sobotu 28.10.) toto video, cca 2min:
  https://twitter.com/ostravanda_/status/1718289542111744235

  = Na mě tam působí „jalově“ .. Jo, pravdu má s vládou a ropušanem, to beze sporu, ale Rusko ať chce/chceme nebo ne, je součástí plánu globalčíků, jen slepý to nevidí a připomenu sem mé oblíbení rčení:
  VEŠKERÁ POLITIKA JE JEN DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU POUZE DIVADLEM

  A proč sem vlastně tahám Čermáka..:
  „Blíží se neodvratný přechod do jiné podoby v Novém světovém řádu, ať chceme anebo ne, zvrátit to nejde, kapitalismus se vyčerpal a skončil..“

  = A ve videu má pravdu v tom, že vše je jen na nás, kam to necháme všechno zajít a že pouze my, můžeme (po)změnit běh a chod toho, co se dělo, děje a dít bude. Vše v rukou máme pouze my sami. Nikdo nás z toho nedostane na žádné politické úrovni, to musíme jen my sami, protože (znovu):
  VEŠKERÁ POLITIKA JE JEN DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU POUZE DIVADLEM

  • Posledná veta dáva jasnú odpoveď na to, prečo sa biblia boha sionu slovo za slovom napĺňa – až sme sa ocitli v závere jej „proroctiev“: no preto, lebo čo si tento samoľúby narcistický „boh“ naplánoval a pre nás zaznamenal, to si aj plní. Až také jednoduché to je.
   My, ktorí sme zahryzli do jablka zo Stromu Poznania a nepodľahli sme nátlaku čipovacej šelmy 666, sme napriek sliedičom a rôznym obmedzeniam na tom oveľa lepšie, ako tí jemu oddaní. Verme, že už za rohom čaká víťazná „sedma“.
   Je smutné, že ani táto, takmer už naplnená, posledná a najväčšia hrozba samoľúbeho, bezcitného boha sionu ani dodnes neotvorila všetkým jeho poslušným ovečkám oči… dúfajme, že aj k tomu dôjde, a už čoskoro.

   • Politici môžu pre svoj národ urobiť len toľko koľko im toho národ dovolí – koľko im dá podpory…inak musia držať hubu ba krok a poslúchať nadnárodné riadenie.
    V.V.Putin môže robiť to čo pre ruský národ robí toľkob- môže preň urobiť len koľko koľko má podpory zfola – od ľudí a na ostatné sa môže len chystať keď nadíde tá správna politická konštelácia. A tak tiež musí držať hubu a krok a drístať o centrálnej banke Ruska ako veľmi pomáha ruskej ekonomike pričom sa centrálna banka Ruska dopúšťa genocidy na Ruskom národe. Takže objednávka musí ísť od nás zospodu aby politici ktorí sú pre národ a štát mohli v čo najväčšej miere ukázať nadnárodnému – Sion riadeniu prostredníček.

    • Achnaton, aj naši politickí vodcovia sú len bábky, ktoré musia plniť nariadenia boha sionu:
     „Lós sa hádže do lona, ale každé rozhodnutie závisí od Hospodina. (Príslovia 16:33)“
     Zdroj: svätá biblia

     • Bábka nieje ako bábka…jedna bábka zostane vždy len bábkou a druhá sa na ňu len hrá ale keď ma má možnosť tak svoju pozíciu využije – i keď je v pozícii bábky… nemôže si „ustrihnúť“ šnúrky pokiaľ nemá zdola podporu – ak by to urobila tak to by bol len bordel na javisku, ktorý by bol jej politickým koncom.
      Takže (nielen) v politike existujú len dva tábory – vlastenci a to ostatné môžeme nazvať súhrnným názvom: chátra. Jednoducho v politike niesú len šmejdi.

      Inak ten Sion presnejšie vrch Sion – to je štruktúra v biopoli planéty Zeme – prijímač a transformátor neutrálnej energie vysielanej každoročne dolu k nám (cez všetky úrovne: Stvorenia) a je to investícia od Boha – Otca – Stvoriteľa. Vrch Sion a tiež celá planéta bola vybudovaná nie inak než podľa vôle Stvoriteľa – je to prirodzený štrukturálny segment Zeme a plní vo vesmíre ohromne významnú úlohu. To čo nazývaš „Boh Sionu“ tak to je absolútne nesprávne – malo by sa to nazvať „Energetický parazit“ ziviaci sa negatívne spracovaniu základnou silou – energiou, ktorá sa šíri z v vrchu Sionu do vesmíru ako neutrálna sila. Ale to tiež len za predpokladu, že niekoho (ľudí) donúti fungovať v negatívnom stave a tým sa základná energia transformuje na negatívnu, ktorá nestúpa človekom spracovaná – obohatená nahor ( to je jej pôvodný zámer a funkcia) ale klesá nadol do „chřtánu“ parazitom a nakoniec až k samému architektovi temného princípu spracovania základnej energie. To slovo Sion treba očistiť od bludov ale to sa dá len vtedy keď človek má informácie o stavbe Stvorenia.

     • Achnaton,
      boha sionu (čiže človeka hrajúceho sa na Stvoriteľa) som nenazvala takto ja, ale v biblii je tak – a opakovane! – označovaný. Ježiš Stvoriteľa nenazval bohom ani jediný raz; opak je pravdou – citujem: „Lebo veď ty si náš Otec, lebo Ab­rahám ne­vie o nás, a Iz­rael nás ne­zná. Ty, ó, Hos­podine, si naším Ot­com; náš Vy­kupiteľ je od veku tvoje meno. (Izaiáš 63:16)
      Achnaton, celý tento svet stojí na jednej obrovskej Lži. Ježiš nás pred falošnými prorokmi aj falošným kristom opakovane varoval:
      „…a vtedy keby vám nie­kto po­vedal: Hľa, tu je Kristus! alebo: Hľa tam­to! ne­ver­te! 22 Lebo po­vs­tanú falošní kris­tovia a falošní proroci a budú činiť divy a zá­zraky, aby zvied­li, ak by bolo možné, aj vy­volených. 23 Ale vy vidz­te! Hľa, pred­povedal som vám všet­ko… Marek 13:22,23
      Achnaton, kto robil divy a zázraky? Židovský kristus. Ježiš neurobil ani jediný zázrak. A nemal ani apoštolov; mal iba učeníkov. Jeho najbližší učeník – Tomáš – tento megapodvod zámeny Nadpozemského Ježiša – a po nehoráznej vražde nahradenie Ho židovským kristom – odhalil: ibaže sa to zmietlo pod koberec…

      Achnaton, Sion treba očistiť hlavne od parizitov, ktorí na ňom vládnu ukradnutou mocou. Hlavy štátov musia robiť to, čo prikáže samovyvolený tzv. „boh“ sionu. Jeho partia má svoje siete (príkaz na SK môže byť nariadený napr. cez Brusel). Ak sa vodca štátu vzoprie, môže sa stať, že ho na pokyn „zhora“ zakrátko vystrieda niekto, kto sa vzpierať nebude… teda v tom lepšom prípade.

      Achnaton nielen vrch, ale všetko ľudstvo treba oslobodiť, hlavne od bludov. Ježiš s týmto počítal a sľúbil ľudstvu aj svoj druhý príchod. Dôverujme mu a namiesto boja medzi sebou o to, kto má Pravdu, počkajme si radšej na jeho vysvetlenie.

     • Emily, Ježiš na Zem už nepríde – on za svojho pozemského života povedal, kto po ňom príde (Duch svätý – Imanuel – Parsifal) aby ľudstvo uviedol do plnej Pravdy v diele „Posolstvo Grálu“.
      Ďalšia vec je, že nijaký iný Ježiš, ktorý robil zázraky po Zemi nekráčal než Boží syn, ktorý prišiel – inkarnovali sa po riadnom pozemskom počatí muža a ženy ako bežný človek ale vnútri s Božím vnútrom – Duchom (nie Božským – to je hierarchicky nižšie). Iba ten tu bol vyslaný a to, že dokázal uzdravovať ľudí na všetkých úrovniach ich bytosti NIESÚ ŽIADNE ZÁZRAKY ale vyplývalo to z podstaty Jeho Božieho jadra – ducha – z jeho silného vyžarovania. Ale to vo veľkej miere dokážeme aj my – ľudia s ľudským jadrom – ľudským duchom – ak sme v dostatočnom čistom spojení s vyššími svetmi a prajeme si aby sa niekto uzdravil a pod. Rozdiel je len sile vyžarovania a tak kvalitatívne vyšší dych Ježiša mohol vykonávať uzdravenia oveľa rýchlejšie a prejavovali sa veľmi rýchlo. V tom žiadne zázraky niesú. A niesú ani iné zázraky – zázraky ako niečo mimo zákonov prírody – Božích zákonov absolútne neexistujú – neexistuje nič čo by mohlo fungovať – pôsobiť mimo rámca Božích zákonov, ktoré pretkávajú absolútne všetko vo Stvorení. Aby temní infiltrovaní oddelili ľudí po celé stáročia od Ježiša – od pochopenia Jeho osoby a jeho učenia vymysleli tú lož, že dokázal konať zázraky, ktoré on nikdy nerobil a ani ich robiť nevedel i keď bol časťou Boha v pozemskom tele. Ježiš mal k „dispozícii“ na Zemi len tie schopnosti aké má bežný človek pretože to ani nijako nejde. Temní zámerne vytvorili obraz Božieho syna, ktorý doslova porušuje Zákony Boha Otca aby od ľudstva oddelili Jeho živý odkaz – živú vieru – jasnú a jednoduchú pre každého – aby pôsobila ako ľuďom nedostupná „nadpozemská“, ktorej môžu rozum-ieť len učení cirkevní hodnostári. Žiadny mimozemský či iný Je Ježiš, ktorý kráčal po Zemi a robil zázraky odporujúce Božím zákonom – prírodným zákonom neexistoval — takéto lacné teórie vyrobené cez noc na kolene – a je ich veľa – to pochádza zo Západu a ich tajných služieb pôsobiacich dlho ako je dlho Západný projekt na Zemi.
      Tá Pravda, ktorá človeka a ludstvo môže oslobodiť tá je jednoduchá a prístupná každému bez veľkého rozumovania, učenia, štúdia – a toto sa nehodí ani dnešným učeným či neučeným rozumárom – tí sú úplne rovnakí ako tí za doby Ježiša a celých 2000 rokov dodnes – veď mnohí sú na Zemi inkarnovaní viackrát znova (od doby Ježiša) – rovnako ako väčšina z nás.

     • Achnaton – na veľa vecí máme podobný názor, ibaže ja si neviem reálne predstaviť fungovanie softvéru bez hardvéru…preto náuku o rýdzo duchovných bytostiach zatiaľ radšej neriešim.
      Uzdraviť svoje deti som vedela aj ja, a bez liekov (a isto nie som jediná). Po bielymi vrahmi nanútenými povinnými očkovaniami inej cesty nebolo, ako namiesto jedla podávať malým očkovancom po 2-3 dni čerstvo pripravované zeleninové šťavy. Prečo to lekári po celý čas pred nami tajili? Pretože oni nepotrebujú liečiť, ale pacientov si donekonečna udržiavať – toxínmi; ale to dnes vidíme hádam už takmer všetci. Oni potrebujú pacientov hlupákov, lebo tí múdri im vrecká nenaplnia.
      Ibaže aj oni sú manilulovaní, zhora. No vidina tučného vrecka im to ich o trošku podradnejšie postavenie v hierarchii rada nahradí…
      Ježiš nemusí doslova kráčať nohami po Zemi, aby sme sa konečne prebrali. Stačí, keď nám bude aj ďalej otvárať oči: aby sme sa konečne VŠETCI spamätali, čo za „boha“ sionu nám to tu po celý čas vládne krvavou rukou a čipuje nás, aby nám videl až do žalúdka a nakoniec nás zabil.

    • Mier Nadovšetko

     Mám dojem,ze si čítaval Contact-the Phoenix Project, s Achnatonom v popredí…Čítaval som to aj ja, ešte ked vychadzal v Las Vegas,NV…Tam boli taketo nezmysly o “ energiách a Sione,či Bohu“ atď… Sion bol vzdy menej ako “ posvätná“ hora Mt.Meru! A menej aj ako Mt.Kailas!!!
     A poviem ti jedno raz a navzdy: VŠETKY TIE NEBO-ŽENSTVÁ, ŠÚ MYTOLOGICKÁ ASTRONOMIA!!! Prirodné sily,planety a hviezdy,odeté do ľudských tiel/ bytostí, ktoré nikdy(!) nežili!!!!

     • Prirodné sily,planety a hviezdy,odeté do ľudských tiel/ bytostí, ktoré nikdy(!) nežili!!!!

      Život je len v pohybe – ostatné je buď stagnácia a rozklad! A poznanie musí byť tiež živé a musí mať krídla ktoré ho ponesú nad všetky pohoria ľudských múdrostí ďalej a ďalej – môže sa ich vrcholov dotknúť a na chvíľku udadnúť ale len na nevyhnutný okamžik a zas letieť ďalej s ďalej – musí byť neustále v pohybe.
      A keby už obletelo neuveriteľné dialavy a po vekoch usadlo na jednej hore a uspokojilo sa (podľahlo samoľúbosti rozumu) z oceánom múdrosti ktoré na svojich cestách nastrádalo tak je to jeho koniec – a bude sa blížiť – kráčať k duchovnej večnej smrti.

      Dôkazov – živých viditeľných dôkazov
      aby sme pochopili aký je svet a všetko živé okolo nás je presne toľko koľko treba.

     • Krásny pseudonym. Oslobodzujúci.

 9. Pluska svojskou, dezolátnou informovanosťou už predbieha „slovo“ boha sionu.
  …pravda dávno odhalená – a samovyvolení mocní len trepú a trepú ďalej: veď keď už hanba, tak aspoň nech je poriadna!

 10. Pokiaľ viem, tak vakcína proti covidu -19 Pfizer/Moderna už nie je experimentálnou vakcínou. Čiže mala by sa podávať bez informovaného súhlasu. To však neznamená, že je účinná a bezpečná. Skôr opak je pravdou. Od 1.11. 2023 sa spúšťa sieť 5G, takže uvidíme, ako sa tá „neškodnosť“ prejaví. Ako som už napísal, Robert W. Malone bol za svoj postoj k mRNA vakcínam odsunutý na druhú koľaj a Nobelova cena za medicínu a fyziológiu bola udelená Katalin Karikó a Drew Weissmanovi a to za vývoj účinných mRNA vakcín proti covidu-19.

  • 5G sieť bola na Slovensku „pokusne“ spustená počas letných prázdnin r. 2019

   • Musím vymeniť (kúpiť nový) mobilný telefón, lebo môj starý mobil už nebude od 1.11. 2023 fungovať ani pri 4G, hoci SIM kartu som nedávno vymenil. To, čo som o 5G napísal, je SMS, ktorú mi poslal operátor. Ďakujem za informáciu.

    • Miroslav Čižmár

     Počul som, že Fico bude fungovať bez mobilu.

    • Odpoveď nájdeš na stránkach Telekomu – volania a sms otávajú funkčné aj pri 2G, 3G. Už som to tu písal – nečítaš – tvoj problém. Ďalšia možnosť
     https://vosveteit.zoznam.sk/aktualne-velky-operator-spusta-novinku-cez-tuto-funkciu-budete-moct-volat-aj-bez-mobilneho-signalu/

     • Nuž mne priamo v Telekome pri výmene SIM karty povedali, že môj mobil od 1.11. fungovať nebude (mám ho už minimálne 15 rokov). Uvidím, lebo nový si kúpim najskôr 2.11. 2023 ak ten starý fungovať nebude.

     • Ak nebude fungovať v Telekome, môže fungovať v inej sieti, lebo asi nie všetky siete naraz odstavia nejaký starý protokol. Stačí si previesť číslo. Takže na nejaký čas môžete kúpu nového telefónu odložiť.

    • Já mám v tel. aktivní a jedu na 2G (používají záchranné složky), signál vždy plný, kvalitnější spojení na SMS a tel. Internet v mobilu atp. nepoužívám a když nutně potřebuji, ručně přepnu na 4G a zapnu data. Ale to provádím vyjímečně a většinu času tel. nechávám ležet na jednom místě a na noc vypínám a střídám s režimem „letadlo“. Čím méně expozice nejen z el. zařízení, tém lépe. A 2G je pro zdraví jistě vhodnější, než 3G+ nahoru….

     • Ten ojeb s akože vyšším prietokom dát spočíva v tom, že tu vôbec nejde o tie poskytované dáta – pre idiotov sťahovanie filmov a pod., ale ide o rýchlosť našich sťahovaných meta dát – teda o našu kontrolu! Vďaka nižšej rýchlosti nemôžu kontrolovať a „pokryť“ SMART internet vecí, a teda každé naše prdnutie a otvorenie chladničky v reálnom čase! Srať na ich 5G!

  • holistický prístup

   Oldo,

   tzv. „informovaný súhlas“ je nutné udeliť tzv. „doktorovi“ aj v prípade, že Ti „predpíše niečo v zmysle „acylpirínu“.

 11. Izraelský politik vyzývá k dalším Drážďanům a Hirošimě v Gaze: „Vyhlaďte ihned Gazu!“

  https://aktax.cz/izraelsky-politik-vyzyva-k-dalsim-drazdanum-a-hirosime-v-gaze-vyhladte-ihned-gazu/

 12. Pokrytectví Západu umožňující genocidu v Gaze

  https://aktax.cz/pokrytectvi-zapadu-umoznujici-genocidu-v-gaze/

  • Nie pokrytectvo západu, ale cielená činnosť chazarských sionistov a ich podpindusníkov! Problém s likvidáciou Izraela spočíva v tom, že 90% Chazarov ostáva rozptýlených po svete, takže to na ich likvidáciu dopad nebude mať. A ak by sa im podarilo vybudovať Veľký Izrael na našom území – Stredná a Východná Európa a Ukrajina plus – tak to bude naša likvidácia.

 13. Israismael

  Komu sa to slúžilo skoro dve tisícročia?
  Video na Youtube :
  https://m.youtube.com/watch?v=DdZ09yyK3Uo&pp=ygUhQ28gbmVjaGNlIFZhdGlrw6FuIGFieSBzdGUgdmVkZWxp

 14. Nech sa Dolinkova vyjadri k nizsie uvedenemu a zverejni aj skutocne cisla umrti a poskodeni na Slovensku od ockovania proti covidu19 do 1.11.2023!!!
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/10/nadmerna-umrti-v-nejvice-proockovanych-zemich-jsou-zastrena-zavojem-mlceni-korporatnich-medii/

 15. Mier a Život Nadovšetko

  Bohužial, sami ste sa stavali do radov na killer vakcínu! Ja som ju odmietol, nikdy nebol v rade!!!Takže čo nato povedať? Kto chcel kam, dostal sa…Neznalosť zákonov neospravedlňuje….

  • Myslel/a si zrejme znalosť zákonistoSTÍ – teda vzťahov, ich dynamiky a toho výsledkov – inak čínska kniha I’Ting – z niečoho niečo vyplynie.

   Tá tzv. neznalosť zákona neospravedlňuje, a týka sa výhradne činnosti, ktorou sa človek zaoberá – chováš psa – máš poznať legislatívu týkajúcu sa chovu psov a plus. Človek samozrejme nedokáže obsiahnuť celú legislatívu – lebo sa priebežne mení. Takže poprosím – nepapagújte všetko, pretože tieto výroky neobsahujú dovetky – za akých okolností. Ak to úplne zjednoduším – všetci by sme mali poznať prirodzený zákon, avšak aj ten je pozmenený určitou kultúrou. Základ je – smerovať k správnemu konaniu – svedomie je nad „poznanie“ – nad doktrínu.

Pridajte komentár

*