Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Španielski vedci potvrdili, že povinné rúška u detí nespomaľujú šírenie Covid-19!


Print Friendly, PDF & Email

Španielski vedci potvrdili, že povinné rúška u detí nespomaľujú šírenie Covid-19!

(Zoe Sky, Natural News) Vedci zistili, že povinnosť nosenia rúšok deťmi v Španielsku nijakým spôsobom nespomalila šírenie ochorenia Covid-19.

Deti staršie ako 6 rokov v španielskom regióne Katalánsko museli, podobne ako aj u nás, po opätovnom otvorení škôl nosiť počas vyučovania rúška.

Čo zistili vedci

Výskumníci porovnávali výskyt ochorenia Covid-19 u starších aj mladších detí, aby zistili, či toto opatrenie bolo efektívne a splnilo účel spomalenia šírenia vírusu SARS-CoV-2 v školách.

Retrospektívna štúdia identifikovala omnoho menšiu mieru infekcie v materských školách, ktoré nemali zavedené povinné rúška, v porovnaní so staršími deťmi v školách, ktoré rúška nosiť museli.

Napríklad, 5-ročné deti v škôlkach mali incidenciu 3,1%, kým 6-ročné deti v školách mali incidenciu až 3,5%.

Povinné rúška v školách tak nepriniesli nižší výskyt alebo šírenie vírusu SARS-CoV-2, čo znamená, že toto opatrenie bolo neefektívne.

Ako uvádza Clara Prats, jedna z autoriek štúdie, ktorá sa pre portál The Epoch Times vyjadrila v emaile:

„Štúdia ukázala, že nebol zaznamenaný nejaký výrazný pokles prenosu infekcie v triedach zarúškovaných 6 až 11 ročných detí, ak ich porovnáme s nezarúškovanými 3 až 5 ročnými deťmi.“

Analyzované dáta pochádzajú z obdobia medzi 13. septembrom 2021 až 22. decembrom 2021.

Výskumníci veria, že najdôležitejším faktorom, ktorý ovplyvnil riziko prenosu vírusu v školách, je vek detí. To znamená, že čím sú deti staršie, tým viac je odozva ich imunitného systému podobná imunitnej odozve dospelých.

Prečo je toto dôležité?

Lebo predošlé štúdie ukázali, že dospelí majú omnoho väčšie riziko symptomatického priebehu ochorenia než deti.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Okrem toho vedci zistili, že nakoľko majú deti väčšiu šancu nákazy inými koronavírusmi, tak budú mať aj viac krížovo-reaktívnych T-lymfocytov, ktoré ich pred ochorením ochránia.

Ďalší autor štúdie, Antoni Soriano-Arandes, došiel k záveru, že vek detí tiež súvisí so silnou odozvou vrodenej imunity na úrovni bunkovej výstelky slizníc dýchacích ciest, ktorú majú menšie deti robustnejšiu v porovnaní so staršími deťmi a dospelými.

Uvažovať o tom, že rúška možno znižujú imunitu detí množením baktérií a plesní pod rúškami, sa vedci už neodvážili.

Rúška sú zbytočné, povinnosť ich nosiť je nezmyselná

Španielska štúdia, ktorú financovala vláda a ďalšie inštitúcie, sa týmto pridáva do neustále narastajúceho zoznamu dôkazov, že rúška sú zbytočné a povinnosť ich nosenia je pri snahách o spomalenie šírenia vírusu SARS-CoV-2 nezmyselná.

Výskumníci poukázali aj na určité obmedzenia svojho výskumu, ako napríklad nemožnosť započítať bezpríznakové prípady nákazy, ktoré sú u menších detí pomerne bežné.

Ako uvádza Dr. Jonathan Darrow, asistujúci profesor medicíny na Harvardovej medicínskej fakulte, ktorý analyzoval štúdie o rúškach vypracované v roku 2021:

„Španielska štúdia nepriniesla žiadne dôkazy o tom, že rúška nejako významne znižujú prenos infekcie. Ak aj rúška šírenie spomaľujú, tak nie o veľa.“

Profesor dospel k záveru, že rúška by možno mohli byť účinné v iných situáciách – napríklad, ak by boli kvalitnejšie, ľudia sa menej dotýkali tváre, častejšie si ich menili za nové, lepšie dodržiavali pravidlá a podobne.

To však v žiadnom prípade neznamená, že by vlády mali nútiť ľudí nosiť rúška pod zámienkou „verejného zdravia“.

Záver

Momentálne síce už bolo zrušené nosenie rúšok počas vyučovania v školách, no stačí, ak jedno dieťa je pozitívne a celá trieda ich musí znova nosiť a dusiť sa najbližších 10 dní.

Nebolo toho mučenia a týrania detí za posledné 2 roky dosť? Kedy konečne úrady dostanú rozum? Alebo ich bude treba začať trestne stíhať a pozatvárať do väzenia?

Stop Candida

Autor: Zoe Sky, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ale politikům nejde o zpomalení šíření cvid 19, jim jde o to trénovat poddané v ochotě přijímat buzeraci „elit“.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,každé dieťa je po dospení potencionálnym oponentom či nepriateľom a vari ste zabudli na to,ako to bolo v historií,kde dali panovníci zmasakrovať všetky deti do určitého veku,,,,pravdepodobne sa už nástupca ukrižovaného narodil a elita nevie ako ho vystopovať,tak sa mrzačí a čipuje,,,,všetko čo sa tu deje sa už v minulosti stalo a všetko sa tu točí dookola,,,,

   • A ako to súvisí s rúškami?

    • Prečo neblokuješ generátory náhodných viet?

    • Problém u Kovidbaróna nevidím v tom, keď zmysluplne dokončí myšlienku – čo bolo práve teraz, ale keď odporuje sám sebe!

     Tie rúška ste vyhrabali 2 roky dozadu – myslíte si, že sme stále v hypnóze?!

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,redakcia živitelia rodín a dermakolov na mne zjavne sedí-nič nemá z ničím nič spoločné,lebo keby malo,tak by ste tu ani nemuseli byť,lebo svet by šiel v inej línii,čítajte aj medzi riadkami-už keď máte to umelé vzdelanie a vš kultúru,,,,politikom ide iba o to-aby ste robili presne to,čo robíte doteraz,lebo onií vedia čo urobíte-1-2x ročne nejakám demonštrácia a na svietky chorobné nákupy a večer k telke na šport či lovestory kukať a sledovať smartfóny,,,,JA som KOVIDBARÓN! a vy ste tu kto-čo?

  • Zapredana SR

   A oslabovať dýchacie cesty nosením rušok. Následne väčšia pravdepodobnosť nakazenia respiračným ochorením.

 2. Odjakživa to bola hlúposť celé rúška a najmä že vedecky sa nedokázalo nič žiadna úspešnosť nosiť ich aspoň určite nie počas covidu.Radšej je dobré sa zdravo stravovať ako vitamín C,D a zinok a k tomu med.Ešte ho mám na predaj ak chcete čitatelia kúpiť ponúkam skutočne kvalitný med bez prísad tak ako ho vyberiem z úla v rámikoch tak ho odviečkujem dám do medometu a to čo stečie do nádoby precedím cez husté sito a ide do pohárov.Žiadny cukor ani pančovanie,svedomie by mi to nedovolilo. 1pohár medu 950g je za cenu 5,5 eura.Tak ako repkový aj slnečnicový ,ceny sú rovnaké.Som včelárom zo západného Slovenska. Objednávky na [email protected]

 3. Něco mimo tému. : Medzinárodné izraelské sprisahanie s cieľom uniesť deti a odobrať im orgány naberá na obrátkach ako ďalší šokujúci príbeh odhaľuje sprisahanie Tel Avivu s cieľom importovať ukrajinské deti a odoberať im orgány.

  Príbeh odhaľuje skutočnosť, že Izrael priviedol do okupovanej entity za posledné dva roky asi 25 000 ukrajinských detí, aby im odobrali orgány. Poukazuje na bezvýsledné pátranie ukrajinského muža po 15 deťoch, ktoré boli adoptované v Izraeli. Deti boli zjavne odvezené do izraelských zdravotných stredísk, kde ich použili na „náhradné diely“.

  Tento účet pred piatimi dňami odhalil ukrajinský profesor filozofie a autor Vjačeslav Gudin na pseudoakademickej konferencii v ukrajinskom hlavnom meste Kyjev. Gudin povedal približne 300 účastníkom kyjevskej konferencie, že je nevyhnutné, aby boli všetci Ukrajinci informovaní o genocíde, ktorú Izrael pácha.

  Na konferencii vystúpili aj dvaja profesori, ktorí predstavili knihu obviňujúcu „sionistov“ z ukrajinského hladomoru v 30. rokoch, ako aj zo súčasného stavu krajiny.

  Ukrajinci medzitým demonštrovali v utorok pred izraelským veľvyslanectvom v Kyjeve na protest proti listu podpísanému 26 poslancami Knesetu (MK), ktorí odsudzujú to, čo označili za antisemitské vyjadrenia prezidentského kandidáta Sergeja Ratushnyaka. Demonštranti skandovali „Ukrajina nie je pásmo Gazy“, čím naznačili, že snahu izraelských poslancov považujú za intervenciu vo svojej krajine.

 4. Pamatujete, jak jsem se nedávno tady snažil informovat o výpadcích v dodávkách potravin, inflaci atd.? Tak ještě přidám další info:

  Jak už jsem dříve informoval, kdy přistoupilo k zablokování vývozu potravin několik zemí: včetně Maďarska a Indonésie se nově odstřihla Ukrajina (kdy mezitím vláda zabavila traktory, které by se za normálních okolností věnovaly zemědělské činnosti, a zatlačila je do válečné služby – například k odvozu zničených ruských tanků a vozidel, takže nejsou k dispozici pro sklizeň plodin. Kyjev proto zavedl omezení vývozu masa, žita, ovsa, pohanky, cukru, prosa a soli, přičemž došlo i k určitému omezení vývozu pšenice a kukuřice (z nichž má vláda příjmy)), která se snaží zajistit dostatek potravin pro sebe.
  Válkou zničená Sýrie nedávno oznámila, že omezí výdaje a bude dávkovat základní potraviny. V nedalekém Libanonu, kde mohutný výbuch v bejrútském přístavu v roce 2020 zničil hlavní obilná sila v zemi, se úřady snaží dohnat předpokládaný nedostatek pšenice, přičemž 60 % dodávek zajišťuje Ukrajina. A klíčový futures kontrakt na pšenici vzrostl za poslední měsíc už o 70 %…
  Nová zpráva Organizace OSN pro výživu a zemědělství FAO (která má být zveřejněna v pátek), odhaduje, že ceny potravin a krmiv postupně vzrostou o 20 procent nad již zvýšenou úroveň.

  Jsou tu i dobré zprávy, ale není jich zatím mnoho..:
  V krátkodobém horizontu budou země, které produkují velké množství pšenice a obilí – Austrálie, Argentina, Indie a Spojené státy – schopny nahradit část rusko-ukrajinských výpadků.

  Špatnou zprávou však je, že v mnoha zemích již začalo národní hromadění těchto komodit:
  Indonésie po ruské invazi zavedla nové limity na vývoz palmového oleje, aby kontrolovala ceny.
  Maďarsko minulý týden zakázalo veškerý vývoz obilí. Srbsko ve středu oznámilo, že zakáže vývoz pšenice, kukuřice, mouky a kuchyňského oleje.
  Ve čtvrtek Egypt – země z 80 % závislá na ruské a ukrajinské pšenici – zavedl kontroly vývozu obilí, protože cena dotovaného chleba již začala stoupat.
  Blízký východ se bouří kvůli inflaci a nedostatku potravin, kdy hladoví Iráčané protestují proti inflaci potravin.

  = Pokud konflikt na Ukrajině brzy neskončí, svět bude hladovět. Nebudete nic vlastnit a budete šťastní. Vzpomínáte?.. A vyhnání ruských kupců nemovitostí nevyhnutelně povede ke krachu na trhu s bydlením. To dotlačí ještě více lidí ke ztrátě bydlení. Nebudete nic vlastnit a budete šťastní.

  Růst cen energií záměrně vyvolaný vládní politikou bude znamenat, že se tato čísla v příštích dvanácti měsících zdvojnásobí. A už teď je jasné, že vysoké ceny potravin a rozbité dodavatelské řetězce budou znamenat, že v Africe zemřou hlady další stovky milionů lidí. Zdá se, že to nikoho, dokonce ani hnutí Black Lives Matter, nezajímá.

  Rusko nechce, aby jeho válka rychle skončila. Putin vidí, že jeho válka způsobuje mnohem větší škody Západu než samotnému Rusku.

  A přesto, stejně jako v případě podvodu s klimatickými změnami a podvodu s kovidem, je angažovanost v těchto absurdních sankcích celosvětová. Řada společností podlehla tlaku malých, ale hlučných skupin na sociálních sítích a přerušila veškeré vazby s Ruskem. Akcionářů se nikdo neptal, zda souhlasí s tím, co se děje jejich jménem, ačkoli v řadě případů budou škody způsobené dotčeným společnostem katastrofální a možná i smrtelné..

  Pečlivě připravenou válku, která se v současnosti vede, vyvolal Západ a nikoho by to nezajímalo, kdyby média nebyla placena za její propagaci a vyvolávání pobouření.

  Falešná pandemie byla napsána, zabalena a vytvořena profesionály. A tato takzvaná válka není jiná.
  Všude, kam se podíváte, jsou signalizátoři ctnosti zaměstnáni tím, aby nám ukázali, jak jsou úžasní. Po celém světě jsou Rusové izolováni a trestáni za hřích, že jsou Rusové.

  Žijeme ve světě, kde nám naše vlastní vlády vyhlásily válku. A většina lidí si toho pořád nevšimla..

  • Dnes na Infovojne odznela poznámka – pracovník deratizačnej služby potvrdil, že slovenské obilné sklady sú skoro prázdne!

   A inak aj za plného zabezpečenia potravinami – EU máva rezervy potravín len na 8 dní! Sulíka, ktorý zodpovedá za štátne hmotné rezervy treba chytiť za gule! Je veľmi veľmi ticho!

 5. KDE BYL HAAGSKY POKRYTECKY SOUD PARAZITU PRI NALETECH, VRAZDENI CIVILISTU DETI OD JUHOSLAVIE AZ PO LIBYE, BLIZKEM VYCHODE A DALE.

  SNAD NE PODPLACEN OD WHO NATO USA,,,
  PLANOVANE VRAZDENI COVID VAKCINAMA VYVIN ZHN TO NEJSOU ZLOCINY,
  RUSKA ARMADA SE PRY JIZ BLIZI CO PAK KDYZ …
  UTIKEJTE DO BRUSSELU NA LAMPARNY
  VY KTERI DAVAJI NEVYCVICENYM SMRTICI ZBRANE VYXBROJOVAT CIVILISTY OF MLADIKU AZ PO 60 LETE BEZ VYCVIKU VYPOVEZENI VALKY CO TO JE PROSIM ,
  Byli jste jiz vsichni v Haagu Brussel Londyn alespon 4x vakcinovani mate mezinarofni past vakcinaci prosim
  A co bylo v Izraeli,,, Vietnamu. Kuba a kriminalita v NYC a jonde hotsi dopady nez
  HLADOMOR VSE VYRESI SLE XA YO OPET TI RUSACI CO BLOKUJI HNOJIVO.
  LIFSKE TLENI TO NRNI HNOJIVO JAK JSEM VIDEL VE STSLINGRADU VOLGOGRADU JESYE V 1967 OTRESNE

 6. Milí priatelia, problém je však v tom, že kriminálne nacistické živly majú všetko na háku a rozbiehajú sa ešte brutálnejšie: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nemecko-objednalo-vakciny-na-dalsich-sedm-let-do-roku-2029/ !!!
  Keďže súčasná primitívna vládna koalícia bez svedomia a cti sa vždy opičí po Nemecku, čaká nás myslím niečo podobné !!! Tu potom už pomôže len občianska vojna !

  • Pomohlo by referendum a žiadosť o uznanie nezávislosti.

   • 🤣 🤣 🤣

   • Správny postup je – deklarácia = vyhlásenie.
    Je to prejav vôle – subjektu vôle,
    Amíci na tom majú založenú mantru – ústavu.

    Martinsk deklarácia „bola pozadu 2 dni“ za slobodomurárskym komplotom o vzniku ČSR – za cenu legionárskej krádeže ruského cárskeho zlata.

    Čiže Slováci – držme sa Martinskej deklarácie – vyhlásenia NÁŠHO sebaurčenia! To je akt subjektu NAŠEJ vôle!

    Martinská deklarácia – Wikipédia
    [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Martinská_deklarácia
    Martinská deklarácia Martinská deklarácia alebo Deklarácia slovenského národa je dokument z 30. októbra 1918 prijatý na zhromaždení v Martine, kde sa účastníci prihlásili k seba určovaciemu právu národov a ustanovili Slovenskú národnú radu (SNR) ako jedinú predstaviteľku oprávnenú vystupovať v mene slovenského národa. Obsah 1 Vyhlásenie deklarácie

   • tijebe, smetiarska princezná to zamietne

 7. Jaroslav Vladimirovic

  Jednoduse vyjadreno
  Svetovy gangsterismus se pomatl a potrebuje skrotit jedine Svatym Vladimirovicem velikym.

  Jaky je rozdil s vytunelovani s pripravou a pozehnanim ,,,zapadu,,, vykradenim celeho Warsavskeho bloku a pak zabezpecit bezpeci nedotknutelnost a lup vsem gangum vcetne Viktora Kozeneho, absolventa Oxfordske Univerxity a fosazovani vsech tajtrliku vlad

  V 1948 nase po generace budovane rodinne jmeni firma vcetne aut dar od dedouska byly ukradeny polnosti lesy bez nahrad a zasrany ,, zapad souhlasil ,,, nikdy nic nevraceno neb ziji v USA kdyby ale v Nemecku tak snad ano jaky smysl.

  Na vychod od Mukacevem jsme meli property, vysoce kvalitni tvrde drevo s planem zridit parketarnu v ramci predvalecne CSR ,, bylo mi receno, ze navrat ma podminku se Stat Ukrajinskym obcanem, nechci takovy trest kdyz jeste v miru oftamtud se temer kazdy snazil dostat kamkoliv od Kanady az Australie.
  STEJNA VERBEX NYNI KRADOU JACHTY RUSKYCH OLIGARCHU, vyhodili z MET NYC ruskou super zpevacku Anna Netrebko milionarku ano michaji umeni s politikou hure nez komunistu
  Ty nakradene jachty bez radne udrxby bufou znehodnoceny,
  Nechapu zavinili krize vcetne energetiky… Rusove maji jiz davno zajisten nahradni odbyty veskerych surovin a zajisteno pred vykradenim a na zvyseni cen jen vydelavaji
  MY JSME TI CO ZTIHNR AZ HLADOMOR ZTRATY NA ZIVOTECH.

  POKUD BUDEM OHYBAT SVE HRBETY BUDOU NAS PRES NE BYT.
  OTROCI VZHURU KOPNEME VSE DO PRDYLE nenechme se terorizovat Nas je 5000 na nich jednoho, oni vcetne Sorosaku a vsech gangu musi zalest.

  SVATI POCHODUJI..
  Svati D J Trump Vladimirovici Orban s vasimi druzinama vysvobodte nas od zahuby tech Satanistu co stale pikle na Nas kuji.

  Dacan Zelenskyiyj drze prohlasil okamzite zcenzutovano ze 3. Svetova jiz vlastne zacala.
  A co jarni setba ty gangstere, posilat nevycvicenou mladez ax 60 lete bez vycviku valcit. HITLERE ukrajinsky nacku

  Rudko se musi zastavit az v Parizi, Norse zakladny jiz ma

  Zmuze konfiskovat NATO …. poblize svych vod kdyz ,,superjschty jdou OK….
  Atf atd.
  Ceny obylovin mohou pri panica az 3x vyssi
  Rusko Belorusko snaf jako jedinne budou mit prebytky …a ne GMO

  Nedivte se mylit,,,zapadu, USA slo o bohatstvi kradez jak se jiz pokusili invazi USA Dalneho vychodu Vladivostoku vrazdenim civilistu znasilnovani. s vykradenim ,,,dary,,, pres 1000T Jen zlata 1917
  Rotschildovci a jejich gang kchazaru
  ..pro CCCP opet neco podobneho jako CSR Jugoslavie Blixky Vychod Libye Jizni Afriky
  Koncentraky jix pripravene pro ,,,nevakcinovanr,,, A vy se jiz cpete do front ke vstupu svou netectnosti. Nrvim jak to vysvetlit .
  Nebo CCCP v 2968 vrazdily vykradali. Tak o co jde o vasi plnou zamedtnanost levnou energetiku

  OBNOVTE SOLIVAR PROVOZ U PRESOVA PROSIM ZACNETE S NECIM
  SUL NAD ZLATO. ,,,, nezavislist musi byt

  Na ukrsjine chteli vykrast zpracovany Uran pro sve. ,,,zapadni elektrarn,y a NATO,
  neprosly zatim
  Nyni ovsem prijde jejich po staleti krvava spina Britskeho Imperia zlodeju na ne konecne jako bumerang snad ,,, podobny 1776 Vznik USA nyni obnoveni Ruskejo Imperia bez vykradani ,,,zapadem ,,,

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,tak ste si konečne hromadne určili zlo-či toho zlého (putina) a vy ste si ako nie zlí umyli ruky od vašej duševnej špiny,ako rýchlo dokážete preniesť svoju špinu na iného pod rúškom dobrých skutkov-kde mimo iného zadlžujete celé svoje akolie,nedá sa to nijako inak nazvať než nutné a nevihnuté zlo-nájdenie si akéhosi obetného baránka,,,,kam sa hrabe na vás pandémia či svetové vojny,,,,nikto nepozná ukrajinský národ lepšie,než samotní rusi,ale vám stačí obeť a už strkáte oponentovi všetko aj to čo nieje vaše a pre vás určené,,,,kto má rozum,tak by hádam mohol ukrajinu a ukrajincov podozrievat z okupovania strednej a západnej európy,zrejme tu máme ešte málo podvodníkov,štetiek,zlodelov,mafiánov a násilníkov,zlatokopiek atd,,,,nakoniec sa znovu budeme poninne učiť rusínščinu,či ukrajinčinu aby sme im v tom tolerantnom chápaní viacej vyhoveli,a ak sa nám minú eurá-tak platiť tu budeme hrivňami.

  • Hrivna – je hutnícky slovanský výrobok _ lichobežníkový kus „plechu“ – odliatok a výkovok – s dierou uprostred, ktorý slúži k okamžitému skovanie na vtedajšiu zbraň – dýku, meč. Armádny polotovar.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,takto presne umelo je nastavený človek modernej doby,ktorý vyliezol z vymývacieho zariadenia zvané vysoká škola,kde sú na všetko poučky a ľuďmi určený vzor vysvetlenia a uniformovaného opisu množstva vecí a udalosti a preto ste takto vymytý,lebo obecné myslenie je pre vás až príliš jednoduché a málo inteligentné či málo digitálne,len tu tlacháte umelé bluďárny a svet sa aj tak točí ako on chce a vy ste len nešťastné stádo,ktoré robí dookola to isté divadlo ako v nejakom začarovanom kruhu z ktorého sa vám nedarí vyskočiť,,,,nikdy z vás nič nebude-ani hrdinovia,ani spravodlivci,ktorí dbajú na dobré skutky,ani ako základ lepšiej civilizácie-vy ste len konzumná spoločnosť,dav ničoho,oplakávači a nenažranci,lebo vždy vám je málo,,,,

  • Miroslav Čižmár

   Ďakujeme ti, prorok Jonáš, zachránil si Ninive. Nech je veľryba tvojím znamením.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,doberman ty si trápny umieračik,daj si kávičku a nasaď si rúško a zapni si telku,lebo ide šport pre robošov.

 9. …ach jaj aj s rúškami….najlepšie by bolo ich ,,pohádzať všetky do Dunaja“, ako povedal 1 člen ,,našej“ vlády….a ja ešte dodávam, že ach jaj aj s ,,oznámeniami“….niekedy je ,,niečo“ príliš ,,veľa“ a niekedy ,,príliš málo“….takže tak.

 10. Každý pozná vo svojom okolí nejakého zlomyselného zmetka vo verejnej funkcii, ktorý ho nezákonne dusil, šikanoval, trestal kvôli náhubku Tak takí by ľudí kľudne nechali upalovať – ak by žili v stredoveku. Dnešné pomery im to však neumožňujú, preto to nerobia, oni nemajú mieru. To je jedna vec.
  A druhá – si zoberte čo musíte byť za zmrda, ktorý siaha ľuďom a najmä deťom na ich zdravie na celej planéte a prehlasuje, že ide ochranu zdravia!
  To je satanizmus!!! To Americká štátna Sion-Bidenovská administratíva (štátna elita USA) spustila kovidový fašizmus a depopuláciu/vakcináciu a dusenie ľudí náhubkami po celej planéte!
  Sa modlím aby Ruská konceptuálna moc s pomocou egregoriálnej podpory prebúdzajúcich sa ľudí dosiahla v blízkej budúcnosti potrestanie týchto odporných parazitov, ktorí tisícorakými spôsobmi vyvraždujú celý svet. Verím, že bez ohľadu na ich postavenie a ich počet budú všetci títo paraziti nájdení, zaistení, obvinení a verejné zastrelení.

  • provokater

   AMEN

   • To „AMEN“ je podvod, správne je to AMON.
    Netreba sa za to hanbiť , veď dnes už každý odhaľuje svoju pravú tvár. Aj mnohé významné osobnosti svetovej politiky, vedy či kultúry už verejne vyhlasujú svoju nenávisť k Rusku, ľudstvu a Pravde. Dokonca sú na to hrdí. Ešte ostáva povzbudiť vrahov Pravdy v kňažských rúchach v kostoloch ktorí sa prstami križujú na prsiach a tým symbolicky oslavujú „zabite“ Pravdy na kríži so slovami AMEN aby už kľudne mohli na konci motlitby povedať AMON.
    Pričom tým vyvolávajú sily temnoty, božstvo pekla. Veď koniec koncov vždy slúžili len temnote. Dôkazom je ochotné sa podrobenie kovidfašizmu. Česť výnimkám!

 11. Dnes. VYbrazen JAKO King Joe Biden se zjednodusenou korunou z Britskeho imperia v marsalske uniforme a dalsim plne dekorovan. se soplem pod nosem. P
  Prohlasujici a proc tak naraz , ze maji jiste zpravy
  Ukrajina nema zadne ani zadny program vyvoje ZHN, a pod
  Vime. Pritom ze Rusove jiz zJistili a znicili par SNAD HUNTER Bidenovy Polni laboratore s zivymi ,,pandemiema,,, … na Ukrsjine zzxZ

  Nebo velke sklady jeste neoverenych vakcinaci Pfizer Moderna JNJ co to je to jsou prece kultury Smrti, neni Liz Pravda,,, polibky smrti a znameni selmy zatraceni. Dedikace Satanovi…

  To jsou prece velkosklady Covid Vakcinci hromadnych polibku smrti destruct, tak prosim nelzete jako v pripade Irak Iran Lybia ,,, ….

  Neni to genialni reseni. masy emigrants kteri se pred tim ze zbidaceni nefostali zpusobi kolapsy tech co je bezmyslenkovite prijali, nemsje na to Jen na ukor terroru aozneho hladu bidy vlastniho obyvatelstva.
  Hladovi. Zockovani, kde je dlouhodobe ubytujete, viye jak ty babicky maji treba Jen zanedbane xoubky a Dale
  Na ne vcetne oricmouhlych vakcinace ksrantrny neplati… zajimave Z Z Z a zZZ pro nas vsechny.

  VLADIMIROVIC Svaty Moudry Veliky se jasne dnes vyjadril ze ocisti svou zemi Ukrajinu Belorusko od vsech sil ,,Dabla temna nacku vrahu ,,,vcetne corona ..
  ,,and,,,, A pod

  Coz je zachrana civilizace EU asijske rasy…
  Vite kolik se s iprchliky muze dostat mafianu reroristuco pak preplnene vse nastvanost vsech

  Fronty na vse zvysena korupce kriminalita

Pridajte komentár

*