Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Nulový uhlík a nulový covid: Strašidelné dvojčatá planetárnej genocídy


Print Friendly, PDF & Email

Nulový uhlík a nulový covid: Strašidelné dvojčatá planetárnej genocídy

(Julian Rose, wakingtimes.com) – V kontrolnom systéme Davosom vytvoreného programu genocídy zvaného Agenda 2030 / Veľký Reset sa nachádzajú niektoré nápadne spolupracujúce toxické agendy.

Tá, na ktorú by som chcel upriamiť pozornosť v tomto článku, je cieľ dosiahnutia nulových emisií uhlíka nazvaný ´Zastavme klimatickú zmenu´ – a cieľ nulového covidu ´Zastavme svetovú pandémiu´.

Podobnosť cieľov oboch agend

Predpokladaným cieľom oboch vyššie uvedených programov je vymazať niečo, čo sa vymazať nedá, lebo to tvorí integrálnu súčasť nášho živého sveta a biosféry. Preto to nemôže byť vykorenené tak, aby pritom nebol vykorenený sám život.

Verte tomu či nie, ale Davoská agenda, ktorá sa usiluje nahradiť vnímavé, spoločenské ľudstvo robotickým počítačom riadenou armádou kyborgov, sa naozaj dostala veľmi blízko k vykoreneniu života ´ako ho poznáme´.

Ako si spomíname, vládou poverení klimatológovia, pracujúci na vzorci vymyslenom Rímskym klubom a Bilderbergovcami sa – minimálne posledné tri desaťročia – poskúšajú všetkých presvedčiť, že oxid uhličitý (CO2) je nebezpečná znečisťujúca látka.

Oxid uhličitý dávajú klamne do súvisu s ťažbou a spaľovaním fosílnych palív, dusiacich hornú vrstvu atmosféry; s následným prehrievaním planéty, ktoré dostalo názov ´skleníkový efekt´.

Ako som však poukázal v predchádzajúcich článkoch, vedci v skutočnosti zistili, že množstvo CO2 v hornej vrstve atmosfére predstavuje zanedbateľných 0,0037%, čím sa dostáva na siedme miesto zoznamu prvkov, dávaných do súvisu s nepriaznivým vplyvom na klímu.

Podobne tak aj veľká väčšina znečisťujúcich látok vychádzajúcich z tovární a dopravných systémov pozostáva z toxínov a častíc (napr. oxidov dusíka a oxidu uhoľnatého), ktoré majú len málo alebo vôbec nič spoločného s CO2.

Boli však zámerne preklasifikované tak, aby vytvárali dojem, že dym stúpajúci z tovární a z domácich komínov je tá ´zlá zmes´, zvaná CO2.

Veľká uhlíková lož

Celá davoská Štvrtá priemyselná revolúcia, Zelená nová dohoda a plán ´Resetu´, ktoré majú dosiahnutím ´Nulovej hladiny uhlíka´ do roku 2050 údajne ´zachrániť svet´, je tým pádom nehorázna a dôkladne naplánovaná lož.

Uhlík, ktorý má ďaleko od zabijaka, ktorého treba vykoreniť, je v skutočnosti základným stavebným kameňom života, bez ktorého by sme nemali žiadnu rastlinnú ríšu a teda ani kyslík na dýchanie. Žiadny život na Zemi.

Teraz sa scéna posúva ku ´covidu´ a k súbežnej schéme ´vykorenenia´ – ktoré sa stali slávnymi vďaka Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO). Tu bol plán vykorenenia vykreslený ako strašný a sotva zvládnuteľný ´vírus´. Plán, ktorý sa dá opísať len ako čistý vedecký podvod.

Áno, vírusy náhodou zohrávajú dôležitú rolu v udržaní zdravia a blaha živých tvorov, najmä ľudských bytostí. Ich ´vykorenenie´ – či vykorenenie len ´jedného´ (ak by sa dal izolovať) – by úplne destabilizovalo zdravie a rovnováhu každého, kto by mal tú smolu, že sa dostane do konfliktu s páchateľmi.

V prípade covidu sú zámery páchateľov verejne manifestované prostredníctvom koronového blitzkriegu WHO (Svetovou zdravotníckou organizáciou) a následne presadzované vládami na celom svete.

A práve v tejto chvíli boli postavené na hlavu životy približne siedmich miliárd ľudí, výhradne na základe celosvetovo prijatého vyhlásenia šéfa WHO Tedrosa Adhanona (poznámka redakcie: marxistického teroristu obviňovaného z genocídy v Etiópii) – podporovaného oddielom vybraných ´vedcov´ – že tento ´vírus´ je smrtiaci patogén, s potenciálom zničiť ľudstvo a spraviť normálny život úplne nezvládnuteľným.

V skutočnosti je však nový koronavírus, z ktorého je Covid-19 odvodený – podľa definície Americkej medicínskej encyklopédie – iba ako „bežná chrípka“; ktorá síce každý rok zabije značné množstvo ľudí, ale zapadá do zoznamu ochorení známych tým, že bežne spôsobujú vysoké miery úmrtí na celej zemeguli.

Práve tak aj ´uhlík´ klesá na zozname domnelých smrtiacich látok v hornej atmosfére oveľa nižšie.

Stop Candida

Napriek tomu, kvôli potrebe centrálnej kabaly mať nejakú zámienku na uplatňovanie absolútnej vlády nad ľudstvom, je mu pripisovaná zodpovednosť za to, že ženie planétu v ústrety Armagedonu.

Covid ani uhlík nie sú žiadni „zabijaci“

Covid-19 nie je vôbec smrtiaci vírus. A hlavne to nie je ani ´vírus´. A ani uhlík nie je znečisťujúca látka. Označovať ich tak je rafinovaný podvod pre držanie ľudstva v zajatí a nahradenie základnej slobody najhorším otroctvom v prospech 0,1% elity kabaly.

Vystavením biologicky základných prvkov predpojatej, kvázivedeckej diskriminácii a politickej falši vzniklo obrovské prekrúcanie. Prekrúcanie, ktoré iba náhodou dláždi cestu masívnemu šmeleniu tak po vakcinácii prahnúcim farmaceutickým spoločnostiam, ako aj politickým zástancom zmeny uhlíkových daní.

Keď je presvedčenie, že dochádza k nejakej biologickej nerovnováhe, základným pravidlom je, že riešenie spočíva v prinavrátení rovnováhy napadnutému organizmu či telu. Nikdy nespočíva v snahe ju vykoreniť.

Lenže podľa politickej a vedeckej rétoriky, šíriacej sa z WHO, OSN, Svetového ekonomického fóra a ďalších organizácií, musíme uhlík aj vírus ´vykoreniť´. Aby sa tak stalo, musí sa brutálne preorganizovať život, aký poznáme a miliardy ľudí musia byť pripravené na predčasnú smrť.

Práve toto tvorí veľkú oporu agendy depopulácie, ktorú to 0,1% dlho považuje za životne dôležitú. Ide o jasný akt genocídy.

Uhlík aj covid sú len zámienkami pre genocídu

Nie je žiadna náhoda, že tak koronavírusová chrípka, ako aj atmosferický CO2sú cieľmi do neba volajúcej manipulácie, čo spoločne vytvára skvelé alibi pre zotročovanie, digitalizáciu a vraždenie veľkej časti obyvateľstva.

V oboch prípadoch bola základná zložka života zámerne zmenená na zlovestného zvestovateľa smrti, využijúc nacistickú techniku hromadnej indoktrinácie a opakovania, zabezpečujúcu, aby sa každá vnímavá mozgová bunka chvela strachom.

Schwabov ´Reset´ a Gatesov ´Vaxit´ sú súčasťou celkovej slobodomurársko-satanistickej misie vychýliť planétu z jej dráhy prirodzeného vývoja.

Odsúvané nabok sú spoločenské, duchovné a ľudské snaženie, aby sme sa rýchlo presunuli do chladného a technokratického ´Nového svetového poriadku´ — čo je pôvodný názov pre ´Veľký reset´.

Do svetového poriadku, v ktorom sa necítiace, parazitické kyborgovské bytosti usilujú zmocniť základného genómu života a pretvoriť ho, a tým vlastne aj samotnú dušu ľudstva. A teda dokončiť ´zvrátenie všetkých hodnôt´, vytvárajúcich neviditeľné spojenie s božskými počiatkami ľudstva.

Totálne klamlivý tlak malej kabaly klinicky šialených megalomaniakov prezentovať Nulový uhlík a Nulový covid ako ´spasiteľov ľudstva´, zredukoval veľkú časť ľudstva na zombíkov s ovládanými mysľami, pohybujúcimi sa v zovretých formáciách na rozkaz totalitných režimov – prezlečených za vlády – a podporovaných kúpenými servilnými médiami.

Teraz sme tú lož odkryli a tým vytvorili príležitosť na oslobodenie tých, ktorí sú manipulovaní príkazmi šialencov.

Záver

Na slobodu nie je nádej len tam, kde ľudskú myseľ úplne paralyzovala kombinácia strachu a hypnózy. My ostatní si môžeme – a musíme – rýchlo pohnúť s úlohou zbavenia našej planéty páchateľov tejto despotickej a silne zločineckej agendy.

Použime všetky nástroje, ktoré máme k dispozícii, aby sme urýchlili kolaps tohto necitlivého monštra. Konkrétne zvýšme latku absolútneho vzdoru voči drsným príkazom tohto klamného, zbabelo smrtiaceho kultu.

Povstaň, ľudstvo! Nech vyriešime prekonanie všetkých prekážok, postavených pre naše oklamanie, lebo po vystavení svetlu Pravdy sú to len prízraky.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Julian Rose, Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „oxid uhličitý (CO2) je nebezpečná znečisťujúca látka.“ – ale nie pod rúškom a respirátorom a vo vlastných pľúcach! Dokonca nie ani v sýtených nápojoch! CO2 sa samozrejme nevytvára pri produkcii legálnej drogy zvanej alkohol, a už vôbec sa nevytvára v pôde pri prirodzenom rozklade organickej hmoty. CO2 samozrejme nepotrebujú ani rastliny pre kumuláciu slnečnej energie na cukry. V tomto nám môžu byť vzorom všetky púštne krajiny!

  Kto uveril kovidpodvodu – uverí už všetkému! Len nie tomu, že tieto zločinecké hlavy treba ZABIŤ!

  • Maroš! A Ježiš povedal, že im treba odpustiť.

   …no a teraz si – človeče – vyber.

   • Odpustiť treba sebe! Ale najprv ich treba zabiť inak oni zabijú nás. A neviem nič o tom, že by Ježiš niečo hovoril o odpustení im! Vybrať si môžem medzi skapaním a odpustením svojim vrahom, a medzi zabitím svojich vrahov a odpustením sebe. Keď chceš skapať s odpustením, tak skap a nehypnotizuj ma tu s Ježišom, o ktorom ani nevieš, ktorý to bol a ktorý čo povedal a vnášaš sem kriminalizujúcu odpúšťaciu židovinu a chaos v hodnotách.

    • Maroš, ako ma to čítaš? (A nielen mňa.)
     No aj napriek tvojej (nie vždy celkom opodstatnenej) ostrej kritike som rada, že aspoň niekto vôbec pripúšťa, že boli dvaja…
     Viem, ktorý bol ktorý. Pravý fungoval do okamihu vraždy, falošný nastúpil v plnej paráde v Jeho mene až potom.
     Pravda je originál – a ten je vždy iba jeden. K PRVOTNÉMU originálu potom pribúdajú jeho falzifikáty. Nikdy nie naopak. Vždy to tak muselo byť, lebo inak to byť ani nemôže.
     Prvá (zrejme odvždy) bola Pravda, so svojou sestrou Láskou. Rovnako aj protagonisti týchto pozitívnych vlastností – Stvoriteľ menom Otec so svojím syn Ježišom. A množstvo planét, medzi nimi aj naša Zem. Na ktorej z obežníc žijú Otec a Syn, to nám cirkev buď neprezradila, alebo to nevie.

     Na opačnej strane stojí Lož, absencia citu a zrada – nositeľom týchto vlastností je boh Židov, ale aj jeho vyvolení, medzi nimi syn Židovky Márie Kristus, ktorý vznikol 3 dni po zabití Ježiša, a ktorý obrátil Pravdu na „víno“ – inými slovami, nahradil Ježišovu Pravdu a Lásku opiátom ľudstva. Odvtedy si nažívajú Pravda so Lžou v symbióze až dodnes, a je už iba na nás, ako sa k tejto skutočnosti postavíme.
     Súdi jedine boh Sionu, na ktorého rukách je krv mnohých národov a nevinných ľudí. Ježiš nesúdil ani nebude, rovnako ani Jeho Otec. Milujúci rodič svoje dieťa nezabije, hoc by aj vraždilo. A poznám nejeden taký prípad, aj na Slovensku… napr. ten, keď najstarší syn zabil dvoch mladších súrodencov, asi 5-ročné dvojičky, zo žiarlivosti. Po návrate z nápravného zariadenia pre neplnoletých ho rodičia, čo ako zlomení, prijali…
     Redaktor – žiaľ, pravdivého príspevku – zakončil článok rečníckou otázkou: „Rodičia chlapcovi odpustili. Odpustí mu aj spoločnosť?“

     • Emily – vieš – len čo s tým tvojím židovským chucpe! Dokedy ku.va?!

      „Chucpe se často ilustruje takto: „Mladík je souzen pro vraždu svých rodičů a žádá soud o shovívavost, protože je sirotek.“ “
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Chucpe

     • Z toho môjho „židovského“(??) chucpe, Maroš, si vyberám z kvanta rôznych synonym – postoj.
      K ilustrovanej mladíkovej žiadosti by som v tomto prípade priradila asi chladnokrvnosť až aroganciu.

   • Nepotrestané zlo, plodí zlo dvojnásobné!

    • I budhisté o nichž je všeobecně známo ,že jsou mírumilovní říkají ,že můžeš i zabít pokud tím zabraníš zabití,většímu zlu ,neštěstí a pod.

    • K výpovedi Janetky: „Nepotrestané zlo, plodí zlo dvojnásobné!“

     …potrestané, žiaľ, takisto…
     Ja viem, Janet, je to nazlosť. Aj mnou táto nespravodlivosť neraz poriadne lomcuje. Avšak zlo možno ÚPLNE vykynožiť iba vtedy, ak odstránime aj jeho korene.
     Mám pocit, že vďaka „modernej“ lekárskej vede s jej povinnými očkovaniami a nahlavupostavenými liečebnými postupmi naša myseľ ide od zlého k horšiemu. Plus viac ako pol storočia pretrvávajúca, orgánmi štátnej moci nariadená povinná pasterizácia mlieka, vďaka čomu je náš mozog už od mimina nonstop nedoživovaný glukózou. A tepelne zdevastované mlieko sa denno-denne lialo do škôlkarov aj školákov…
     Zrejme to bol zámer; ovcovité mozgy sú ľahšie ovládateľné.
     Človek siahne na život iného alebo na ten svoj, keď sa jeho centrálny orgán myslenia ocitá v hypoglykémii. Toto by mali kompetentní konečne začať riešiť! Objednávateľ vraždy vždy pácha väčšie zlo, ako jej vykonávateľ, lebo nebyť pôvodcu, nebolo by ani dôsledku.
     Ja to cítim tak, že ľudstvo hádam radšej vyliečiť, než ho zabiť – lebo koľkí z nás by tu potom ostali?

   • to je dalsi podvod(nabozenstvo,)je 46 tisic len krestanskych,co veria v Jezisa,ale sa navzajom nenavidia00
    ,ale je to velmi citliva zalezitost,nechcem tuna niekoho nahnevať,tiez aj Muslimy su rozdelení a navzájom sa zabijaju,tiež niektore zidovske sekty,Chabati usiluju o strasnu udalost,aby ich „Mesiach“ prisiel apotom kazdy Zid,moze mat az 2600 otrokov

    • Ja nehovorím o židovskom kristovi – Máriinom synovi, ale o Pravom Ježišovi, žijúcom na inej planéte, ktorý navštívil našu Zem, aby pozemšťanov informoval o podvode, ktorý sa tu udial (a deje sa dodnes), za čo ho tí, ktorých sa vec týkala, kruto umlčali. Kristus nastúpil – v Ježišovom mene – až na 3. deň po umučení Ježiša.
     Ježiš nikdy nemal so žiadnym náboženstvom nič spoločné. On prišiel – všetkých povestných „desatoro“ – na Zem zrušiť. To bola príčina, prečo bol „mocnými“ usmrtený.

   • Jezis Vam to povedal pred 2000 rokmi ?? Ako vedel, ze prave Vy budete dnes zit???

  • 100% suhlas,je nas uzasne malo,co proti tomu bojujeme,asi 97% oviec veri na virus a povazuje masového vraha Gates,ako spasitela. Darpa uz „pripravuje“ Cipy,tuna v Usa a EU v európe,tiez sa snazia vytvorit vojny,aby ludia zmenili pozornost ,bez boja sa nevzdam,aj ked zahyniem,lebo je to iste

 2. Ďakujeme za ďalší článok. Lenže ako vidíme 7.8 miliardy ľudí poslúcha to čo nám tá 0.0001 percentá elita nadiktuje.
  1. depopulácia vakcínou
  2. znížiť CO2, aby sa nič neurodilo, zničiť totálne ekonomiky (green deal – zelená dohoda) …
  3. chcú zaviesť digitálnu menu a ukradnúť úspory
  4. chcú aby sme nič nevlastnili, všetko sharovali (zdieľali)
  5. skončí život na tejto zemeguli

 3. https://otevrisvoumysl.cz/vakcinacni-pasy-rousky-zakazy-tohle-uz-davno-neni-o-viru/
  Vakcinační pasy, roušky, zákazy – tohle už dávno není o viru

  Ve zkratce…
  Pokud to ještě někomu není jasné, dnešní dění už dávno není o viru, ale o snaze vzít lidem jejich základní práva a svobody a podmínit je tak, jak vláda chce.

 4. https://zemavek.sk/menej-vakcin-je-vyhoda/
  Menej vakcín je výhoda

  Medzinárodný expert Svetovej banky, lekár a progresívny analytik Juraj Mesík je vytrvalým kritikom tejto vlády. Tentokrát však nepriamo pochválil exministra Krajčího za to, kde ho média kritizujú. Tu je viac pikantnosti o nakupovaní vakcín Comirnaty a Sputnik v réžii ministerstva.

 5. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/chranme-nase-deti-pred-toxickymi-tycinkami-z-testu-varuje-baudys/
  Chraňme naše děti před toxickými tyčinkami z testů, varuje Baudyš

 6. https://www.banned.video/watch?id=60722f737d463d16b364beea
  EMERGENCY BROADCAST: SPARS 2025-2028 Is The Blueprint For Total Collapse of Civilization
  SPARS 2025-2028 je plán pre totálny kolaps civilizácie

  the COVID-19 vaccine is a globalist bio-attack meant to collapse nation states and usher in the New World Order.
  COVID-19 vakcína je celosvetový bio-atak určená na kolaps národných štátov a uvedenie Nového svetového poriadku

 7. Článok napĺňajúci čitateľa energiou, chuťou nevzdávať sa, neprepadnúť skepse, ktorá tu rozprestrela svoje zlovestné krídla, ale vzchopiť sa a bojovať za svoje prirodzené ľudské práva, ktoré nám už v deň nášho príchodu na svet ktosi nepovolaný svojvoľne vzal, na čísi pokyn, hoci nemal na to právo…
  Je to veľmi príjemný pocit, vidieť, ako sa pravda postupne – každým dňom viac a viac prediera na povrch… spočiatku vyliezala tak neisto, a s odretými ušami, ale rozbieha sa to a žiari každým dňom jasnejším lúčom, aj vďaka nášmu vernému Bádateľovi – bodaj by takýchto objektívnych redakcií bolo čo najviac.
  Dnešný príspevok mi asi osvietil myseľ a vydoloval z nej 1 citát z tej rozdvojenej, schizofrenickej biblie – podľa vývoja diania sa ukazuje, že bude zo skupinky tých neprekrútených – a v spojitosti s aktuálnym Bádateľovým článkom ma ovanul optimizmom. Keďže moja mama v návale zlosti z protirečivej biblie ju ešte počas minulého režimu spálila, tak si len tipnem, že by sa mohol vyskytovať v Evanjeliu podľa Jána a budú to pravdepodobne Ježišove slová: „Svetlo prišlo na svet, a tma ho nezadržala.“
  Bodaj by sa naplnili. Najlepšie hneď!

 8. https://www.naturalnews.com/2021-04-11-vaccine-passports-were-the-plan-all-along-lockdowns.html
  Vaccine Passports were the secret plan behind the totalitarian lockdowns all along
  Vakcinačné pasy boli tajný plán za totalitnými lockdownami (uzatvoreniami) po celú dobu

  Government lockdowns are being used to usher in total slavery, segregation and discrimination via Vaccine Passports
  Vládne lockdowny sú používané aby nás uviedli to totálneho otroctva, segregácie a diskriminácie cez Vakcinačné Pasy

 9. https://zemavek.sk/video-vakcinacne-pasy-ruska-zakazy-toto-uz-davno-nie-je-o-viruse/
  Video: Vakcinačné pasy, rúška, zákazy. Toto už dávno nie je o víruse

 10. https://zemavek.sk/talianski-trhovnici-blokuju-ulice-na-protest-proti-lockdownom/
  Talianski trhovníci blokujú ulice na protest proti lockdownom

 11. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/04/12/technocracy-vs-democracy.aspx
  Wake Up! Outlaw Technocrats Are Stealing Our Democracy
  Zobuďte sa! Zločineckí technokrati kradnú našu demokraciu

 12. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17696/
  Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat

  • Teraz som vypočula toto video – nenormálna fraška, čo s nami urobí táto experimentálna vakcína, za ktorú nikto nenesie zodpovednosť, ak z nej ochorieme alebo umrieme nemôžeme nikoho zažalovať. Ak ju prijmeme nastanú v tele nezvratné zmeny, nechráni nás to pred Covidom, ďalej musíme nosiť masky….

 13. dávam do pozornosti zaujímavé video zo SVCS
  https://www.youtube.com/watch?v=aEqH8o_w6kg

 14. Mimo tému, ale free download kvalitnej archívnej hudby /donate/ poteší
  https://archive.org/details/tom-jones-greatest-hits

 15. dobrý článek, ale žádnou díru do světa jste s ním neudělali. Kdo se o problematiku zajímá hlouběji, tak ví o co tady jde. A tomu zbytku to pořád ještě nedochází a drží basu s elitou. Je smutné, že i mnoho křesťanů to nechápe a dodržují pravidla , která nařídila vláda.

  • Podľa všetkého prechádzame „terraformáciou“ Zeme v prospech negatívnych mimoňov v spolupráci s Chimera Group! Najväčším „skladníkom“ CO2 sú močiare – až 1/3 CO2, a momentálne je zlikvidovaných 95% močiarov a spaľovaním a biorozkladom rašeliny sa uvoľnilo už extrémne množstvo CO2!!!

   Čiže – pozor aj na výroky Trumpa o likvidácii močiarov – „vypúšťaní bažín“ – alebo nevie o čom hovorí – o čom pochybujem!

 16. Jednoduchá

  Milá Emily, pekne ste to napísala, určite sa Vaše slová ,,o Svetle“ naplnia…..
  ….vďaka za hud.príspevok p.Maroš, potešil……..

 17. svatoslav butora

  Prajem pekný deň s výhliadkou na peknú budúcnosť….. Čo sa týka skleníkového efektu je známe, že podstatnou mierou (tj. asi 3/4) sa na užitočnom skleníkovom efekte na Zemi podieľa vodná para. Ostatné i skleníkové plyny (včítene CO2) sa na skleníkovom efekte podieľajú spolu v rozsahu 1/4. To je známe. Nie je to známe istej Gréte T. a nevedeckým hlásnym trúbam bezuhlíkovej budúcnosti podľa OSN a tzv. EU.
  Je treba tiež vziať do úvahy, že už sú evidovateľné príznaky návratu nového cyklu ochladenia klímy (napr. sú to okrem iného i spomaľovanie Golfského prúdu a zme-ny v prúdení výškových vzdušných prúdov v atmosfére tzv.Jet Stream).
  Namiesto vysadzovania nových lesných porastov nám zelení myslitelia predkladajú návrhy na masívne spaľovanie hmoty z lesov a inej biomasy, čo prináša 1,5 násob-né zvýšenie produkcie CO2 oproti súčasnému stavu vo veľkej/elektrárenskej/ ener-getike. To zdokumentovali odborníci, nie ja; len to oznamujem po prečítaní ďalej.
  Veselo sa vyrubujú pralesy v juhovýchodnej Ázii a v Amazonii (Brazílii) pod patro-náciou tzv. Agend OSN a s podporou zelených politík tzv.EU…a teraz sa napríklad kokosový olej z plantáží palmy olejnatej vysádzanej na plochách spludrovaných vyrúbaných pralesných území (! hmota pralesnej biomasy zachytáva 9,5-10x viacej CO2 než vysádzané nové „eko“ – plantáže ! s touto „ekologickou“ palmovou náhražkou za zdravý rozum ); takže tento „eko“ – olej sa teraz pridáva aj u nás už do všetkého, dokonca i do známych rastlinných tukov… ale eko-fanatici nariekajú nad hynutím pralesných živočíchov – napr. i goríl, ale neváhajú ospevovať eko-olej ktorý vzal život i pralesu i živočíchom a nakoniec ten život berú eko-lumpi i celej živej Zemi a ľuďom.
  Bez ohľadu na overené súvislosti súčasné vedenie Nemecka a tzv.EU presadzuje plán rušenia jadrových elektrární, ktoré majú minimálny dopad na životné prostredie a jadrový odpad sa dá využiť ako palivo v nových typoch jadr.elektrární s rýchlymi reaktormi. Namiesto rozvoja toho, čo je rozumné pracujú Západní Idioti vo vedení tzv. EU na „ekologickom“ podrezávaní systémov umožňujúcich život ľudí. Toto podrezávanie iste uvítajú ich obete v tom nadchádzajúcom cykle ochladenia klímy po súčasnom spievaní chválospevov na zelenú politiku v tomto dočasnom „teplom“ cykle klímy.
  Navyše život ľudí Vládnuci Idioti z EU a spol. a OSN ohrozujú šialenou politikou nimi vyvolanej imigrácie. Tak si ONI predstavujú Svetovládu. Chaos, ktorí títo Idioti chcú „riadiť“.
  To všetko – celý ten CO2 byznys a celý ten kovid-byznys a imigračný byznys je úmyselný proces plundrovania Zeme a jej obyvateľov – akože inak, že áno, pod zámienkou ochrany environmentu Zeme….
  U kovidného byznysu sa to deje pod zámienkou ochrany ľudského zdravia vakcinačnou technológiou „odstránenia/“vyrúbania“ prirodzenej imunity a jej náhradou za každoročný proces nahradzovania/“vysádzania“/ injektovania imunity umelej . Podobnosňieje náhodná. Za ničením pralesných ekosystémov a za niče-ním ľudskej imunity pomocou kovidného byznysu stoja tie isté svetovládne nadnárodné sily Západných Idiotov.

  • Stručné – jasné – výstižné.
   To, čo sa v súčasnosti na Zemi deje, nechápe hádam iba ten, čo pochopiť nechce. A to na škodu nás všetkých, aj fauny, flóry – celej planéty.
   Existuje obmedzenejší živočích, ako je človek? Lebo ja o tom pochybujem.

 18. https://tapnewswire.com/2021/04/peruvian-court-rules-that-bill-gates-george-soros-criminally-liable-for-creating-covid-19-pandemic/
  Peruvian Court Rules That Bill Gates, George Soros Criminally Liable For “Creating” COVID-19 Pandemic
  Peruánsky súd stanovil, že Bill Gates, George Soros sú kriminálne zodpovední za „Vytvorenie“ COVID-19 pandémie

  Bill Gates, George Soros, and several members of the Rockefeller family were deemed responsible for the advent and spread of the Chinese virus, which has killed tens of thousands of small businesses and forever changed the world for the worst.
  Bill Gates, George Soros and niekoľko členov Rockefellerovej rodiny boli vyhlásení zodpovednými za príchod a rozšírenie Čínskeho vírusu, ktorý zabil desiatky tisíc malých podnikaní a navždy zmenil svet na najhorší.

 19. https://www.naturalnews.com/2021-04-12-us-begins-study-allergic-reactions-coronavirus-vaccines.html
  US begins study of allergic reactions from mRNA coronavirus vaccines, proving covid vaccine long-term safety studies have never been conducted
  USA začína študovať alergické reakcie z mRNA corona vírusových vakcín, dokazujúc že dlhodobé bezpečnostné štúdie nikdy neboli vykonané pre covid vakcíny

 20. Odkaz na:
  Emily
  12/04/2021 at 0:14
  Maroš! A Ježiš povedal, že im treba odpustiť.
  …no a teraz si – človeče – vyber.
  Odpověď: Chce to lépe číst bibli:
  Lukáš 22:36-38
  To znamená: Proti lotrům ano (např. zbraněmi policie), ale proti duchovním odpůrcům bojovat duchem, (bojuje-li např. policie proti duchovním – názorovým odpůrcům zbraněmi nebo jiným násilím, přestupuje Boží zákon). To ve skutečnosti platí pro všechny spory kohokoli s kýmkoli. Zde v článku jde v daném případě o lotry, kteří usilují o genocídu lidstva. Ježíš to řekl jasně, ale lidé si překroutí všechno, a bohužel to dělají i náboženští „vůdci“.

  • Zdeněk, tá moja odľahčená reakcia na Maroša bola myslená viac-menej recesisticky…bol už nakopnutý, tak aby sa schuti vybúril… vždy ma pobaví, keď mňa, ateistku, nazve židulou.

   Bibliu mám veľmi dávno prečítanú, myslím, že jej podstatu aj pochopenú (preto som dala ruky preč od akéhokoľvek náboženstva, duchov, cirkvi, boha Sionu aj židovského krista – táto kasta ľudí je podľa mňa rovnaký podvod ako covid).
   Uznávam však Stvoriteľa Otca a Jeho Syna (Pravého) Ježiša; sú to ľudia z mäsa a kostí ako my a od akéhokoľvek náboženstva sa dištancujú; Ježiš po prílete na našu planétu „božích desatoro“ zrušil. Jeho poslaním tu na Zemi bolo pozemšťanom povedať Pravdu o svojom Otcovi, keďže ju duchovní cieľavedome prekrútili. Búral na Zemi kostoly, rušil cirkevné sviatky aj učenie, za čo ho Rím za podpory Židov nakoniec drastickým spôsobom umlčal. A v Jeho mene vzápätí nastúpil falošný židovský kristus so svojím falošným učením.
   Biblia je zámerne zmotaná, lebo bolo treba Pravdu pribiť na kríž a nahradiť ju náboženstvom, s poplatkami, odpustkami… To Pravý Ježiš nerobil. A Máriu ako matku poprel. Však ako sa jej mohol narodiť, keď žil dávno pred ňou?

 21. Jednoduchá

  …p.Maroš potešil ste, bola to pekná pieseń, aj keď angl.zatiaľ nerozumiem, bola dojímavá….no nepochopila som všetky tie slová, kt. ste tam po uvedení napísal…..
  p.Emily, ,,zahryzla“ ste do neskutočne ťaž.príbehu/ myslím ten s tými deťmi /, no všetko, čo sa udeje, má svoj dôvod…..a nemyslím si, že to s Vami myslí p.Maroš zle, jednoducho Vám to povie tak ,,polopate“……. a p.svatoslav butora to skutočne pekne vysvetlil………

  • …ako advokáta/-ku by som Vás brala

  • Takéto piesne si treba vypočuť so slúchadlami a cez Dolby – potom to nieje o slovách. Je tam aj krásne krokodílie vibráto do uška. Moja máti za Tomom šťala – vyrastal som na Tom od 10/?/. 2x Tom – Jones a Seleck. Ešte že sme nemali kocúra.

   • Už sa nikdy nebudem zamilovať

    C.

    C.
    Bol som už mnohokrát zaľúbený
    Em
    Myslel som si, že to viem o tejto jeseni
    F
    Ale teraz si sa ku mne správal tak zle, zlatko
    G C.
    Už nemôžem brať a vyzerá to tak
    Em Dm G C. G7
    Už sa nikdy nezamilujem

    C. Am C. Em Am
    Zamilovať sa Nikdy sa nezamilovať
    F G C. G7
    Myslím tým, že sa to znova zamilovalo

    C.
    Všetky tie veci, ktoré som o tom počul
    Em
    Myslel som si, že existujú iba klamstvá
    F
    A keď som ťa chytil do náručia zlatko
    G
    Len som sa zlomil a rozplakal som sa
    C.
    A vyzerá to tak
    Em Dm G C. G7
    Už sa nikdy nezamilujem

    C. Am C. Em Am
    Zamilovať sa Nikdy sa nezamilovať
    F G C. G7
    Myslím tým, že sa to znova zamilovalo

    C.
    Dávam svoje srdce tak ľahko
    Em
    Odložil som svoju hrdosť
    F
    A keď si spadol s niekým iným dieťaťom
    G
    Celé vnútri som sa rozišiel
    C.
    A vyzerá to tak
    Em Dm G C. G7
    Už sa nikdy nezamilujem

    C. Am C. Em Am
    Zamilovať sa Nikdy sa nezamilovať
    F G C. G7
    Myslím tým, že sa to znova zamilovalo

    ambChile
    https://www.ultimate-tabs.com/tom-jones/ill-never-fall-in-love-again-chords

 22. Jednoduchá

  …no to je od Vás milé p.Emily…….

Pridajte komentár

*