Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Chirurg operujúci mladú obeť vakcíny: „Niečo také ste v živote nevideli“


Print Friendly, PDF & Email

Chirurg operujúci mladú obeť vakcíny: „Niečo také ste v živote nevideli“

(freewestmedia.com) – Chirurg, ktorý operoval talianske dievča Camillu Canepovú, ktorá vo veku 18 rokov zomrela na následky vakcíny, povedal, že niečo také ešte nevidel. „Nie je to normálne,“ dodal.

Camillu Canepovú operoval Gianluigi Zona, riaditeľ neurochirurgickej a neurotraumatologickej kliniky nemocnice v San Martino. „Ešte som nevidel mozog postihnutý takou rozsiahlou a vážnou trombózou.“

Výpoveď chirurga o tom, čo videl

Neurochirurgom, ktorý mal tej noci v San Martino službu, bol Alessandro d´Andrea, ktorý si k sebe k operačnému stolu zavolal aj hlavného lekára. „Rozhodli sme sa vykonať dekompresnú kraniotómiu, pri ktorej sa otvorí lebka, aby sa uvoľnil vnútorný tlak.“

Zona tú skúsenosť podrobne vylíčil:

„Všetky venózne sínusy boli upchaté zrazeninami, čo je scenár, aký som za mnohé roky v tejto profesii nikdy nezažil.

Predstavte si venózny sínus ako rieku uprostred údolia, kde sa zlieva niekoľko potokov. Ak uprostred vodného toku postavia priehradu, rieka sa vzduje a prítoky už v tomto bode nemôžu tiecť, takže hore tokom stúpa tlak.

Nie som virológ, epidemiológ ani súdny lekár, no na základe toho, čo som videl v hlave toho dievčaťa, je jasné, že máme do činenia s niečím, čo nie je normálne.“

Rodičia zosnulého 18-ročného dievčaťa pre médiá povedali, že ich dcéra nemala žiadne ochorenie.

Úrady chcú vinu zvaliť na údajnú chorobu dievčaťa

Minulý týždeň dal janovský prokurátor, ktorý koordinuje prebiehajúce vyšetrovanie, pokyn súdnemu lekárovi z Pavie vykonať pitvu tela Camilly Canepovej, osemnásťročného dievčaťa, ktoré zomrelo po očkovaní.

Liečba osteoporózy

Dievča údajne trpelo chronickou deficienciou krvných doštičiek, „dedičnou autoimunitnou trombocytopéniou“. Toto sa vyšetrovatelia dozvedeli z prvých správ lekárov.

Rodina dievčaťa, ktorej pomáha právnik Angelo Paone, je však v tomto bode neoblomná. „Camilla nemala žiadnu chorobu,“ vysvetlil ich právnik.

Ich tvrdenie podporujú dva rôzne snímky CT. Podstúpila dve snímkovania a po prvom, ktoré neukázalo situáciu pokračujúcej trombózy, ju prepustili. Keď však druhé snímkovanie ukázalo ohrozenie jej zdravia, okamžite ju previezli do nemocnice.

Na pohotovosť nemocnice v meste Lavagna prišlo dievča 3. júna, len týždeň po zaočkovaní vakcínou AstraZeneca. Ponosovala sa na silné bolesti hlavy.

Canepovú, pochádzajúcu z mesta Sestri Levante v Ligúrii, zaočkovali počas „dňa otvorených dverí“ pre mladých nad 18 rokov.

Vakcína AstraZeneca bola schválená pre všetkých nad 18 rokov, no kvôli súvislosti s niekoľkými prípadmi krvných zrazenín u mladších ľudí ju v Taliansku odporúčajú len ľuďom nad 60 rokov.

Camillin prípad vyvolal obavy medzi mladými ľuďmi, ktorí sa predtým túžili dať zaočkovať, aby získali Zelený či očkovací pas, umožňujúci im cestovať a navštevovať hromadné podujatia.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: FWM Staff, Zdroj: freewestmedia.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Už to máme aj v českom jazyku:
  https://tadesco.org/spolecnost-ktera-stoji-za-digitalnimi-ockovacimi-prukazy-je-spojena-s-vyznamnou-nacistickou-rodinou/
  Společnost, která stojí za digitálními očkovacími průkazy, je spojena s významnou nacistickou rodinou!

 2. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17989/
  Lidé pálí zelené diskriminační covid pasy

 3. https://www.naturalblaze.com/2021/08/the-graphene-oxide-prison.html
  The Graphene Oxide Prison
  Väznica na báze oxidu grafénu

 4. Ideme do mutačnej omega fáze vývoja kooronavírusu…….
  Je to vývoj a zánik ľudskej bytosti a ľudskej civilizácie od singularity alfa do singularity omega……
  Určitá možnosť záchrany existuje cez dešifrovanie kódu A.Einsteina, N.Teslu, j.Beckensteina resp. gréckeho lekára Herophilus Chalcedon aj R.Descarta…..,
  o fyzikálno,matematicko,chemicko,biologickej vesmírnej aj duchovnej podstate existencie života, zdravia a smrti človeka….je to na dlhšiu reč pre zainteresovaných…niečo o tom viem po prekonaní klinickej smrti 3.stupňa
  a VŠ štúdiu „Ľudského potenciálu“…..

 5. hľadač pravdy

  Mohutný včerajší protest (7.8.2021) – pochod iba pár kilometrov severne od našich hraníc…

  Śląski Marsz o Wolność Katowice Marsz Wolności:
  (Sliezsky pochod za slobodu Katovický pochod slobody)

  https://www.youtube.com/watch?v=PLAuz7r1rOU

  Pokiaľ sa Slováci okamžite vo väčšom počte nepreberú z apatie a nebudú hlasito
  vyjadrovať svoj nesúhlas s tým, čo sa deje – tak ten pripravený teror a tyraniu, ktoré sa po odchode falošného proroka postupne naplno spustia od 16.9.2021, pokiaľ aspoň desaťtisíce Slovákov nebude vyjadrovať svoj odpor – potom to, čo sa ďalej chystá, si absolútna väčšina národa plne zaslúži!

 6. Cemu se stale divite? To si nedokazete sehnat prednasky od MUDr. Sherri Tenpenny a mnoha dalsich, kteri jasne popsali, co vakcinace zpusobi u lidi, kteri na ni nezemreli kratce po jejim uziti, ale co se stane behem 3 let. Pry do r. 2025 zde nebude ani jeden vakcinovany. Dr. Tenpenny rika, ze vakcina na cv-19 je biologicka zbran navrzena k depopulaci zeme. O tomto se vi jiz mnoho let a proste nechapu, ze je tolik natvrdlych lidi, kteri si nejsou ochotni sehnat pravdu o necem, co se ma vpichnout do jejich tela. Vetsina lidi si necha do tela pichnout ty nejvetsi jedy, jen aby mohli jet na blbou dovolenou. Kam asi pojedete a jak budete pracovat, kdyz behem casu, az zacne latka ve vakcine nicit vase zdravi, se vse zhrouti. Penize vam jsou k nicemu, kdyz jste nakazeni smrtelnou valcinou ze ktere neni uniku. Nikdy neverte zkorumpovanym vladam a podplacenym zdravotnikum, kteri za uplatek vam doporuci cokoliv. Je na vas pouzit svuj mozek a najit pravdu pred necim co si nechate vpichnout, nez bude pozde. Po vakcine jiz neni cesty zpet.

  • Marek Košice

   Ja som čítal o tom, že to nebude až také „čierne“, pretože dokonca aj obyčajné rastliny ako sú napríklad púpava (celá – koreň, stvol, listy, kvet) dokážu priam zázraky, a dokážu citeľne znížiť negatívne účinky „kouid vakcín“… Toto sú vety českého známeho liečiteľa (nie je to Jonáš…), ktorý má hlavu na svojom mieste a je si vedomý, že celý kouid je podvod, a že vakcíny sú nebezpečné…. Toto sú jeho slová : „….Jinak studie ukazují že vyšší dávky pampelišky a i několika dalších přírodních látek mohou zásadně ovlivnit a degradovat spike proteiny a křen podle posledních studií je schopen degradovat grafen tak možná i tak. Velice zajímavé výsledky ukazují i studie skladby střevního mikrobiomu, jeho úpravou lze také zásadně ovlivnit vlastní imunitu….“

   • zzzpozor,aj keby to fundovalo,co moze,piupava je tiez proti rakovine,ale vacsina99% vaxovanych nema ani sajnu o prirodnych terapii, ti chodia pavukovi doktorovi,ktori ich este viac zamota

   • Prosim Marek, ako sa vola liecitel. Zijem v Cechach a niekoho znaham. Nie som vakcinovana, iny problem. Moc dakujem!

    • Jiřina Němčeková

     Dobrý den,reaguji na Váš dotaz ohledně lidového léčitele.Také my v Čechách máme léčitele,a sice pana Davídka .Žije na severu Čech.Zadejte si do hledáčku léčitel Davídek a hned Vám vyjedou potřebné informace.

  • Myslim ze kazdy vaxovani by si mal najpr kupit HROB a truhlu a az potom sa dat zavaxovat

 7. svatoslav butora

  Prajem pekný deň v nepekne usporiadanom svete. Pre prežitie tohoto globálne riadeného kovidného podmaňovania Sveta Ľudí nevedeckou metódou ničenia prírodnej prirodzenej imunity ľudí jej nahradením imunitou neprirodzenou ume-lou neúčinne generovanou vakcínami „xyz“ doporučujem všetkým, ktorí sa chcú pred umelým kovidným ohrozením naozaj ochrániť, aby až do doby eliminovania tohoto umelého kovidu fungujúcim biotopom prírodných mikroorganizmov používali neškodnú chemickú ochranu, ktorú poskytuje každodenné užívanie 1tabl. Paralenu. Žiadna účinná vakcína ako prevencia proti kovidnému ohrozeniu neexistuje, pretože každá vakcína narušuje/oslabuje/ruší prirodzenú imunitu a celý problém len odsúva do najbližšej mutácie kovidného ohrozenia alebo do doby vypustenia jeho novej umelej verzie.
  Vedecký prístup by mal prirodzenú imunitu podporovať a posilňovať pomocou overených medikamentov a nie ju nahradzovať a oslabovať v čase neoverenými „vakcínami“ a problém s kovidom posúvať pred sebou.

  • Neznižuje paralen imunitu?
   …ja už akosi neverím ničomu, čo nám ponúkajú farmaceutické kartely, ktoré sú riadené – vieme kým.

   • svatoslav butora

    Prajem pekný deň. Jedna (1) tabletka paralenu denne neohrozuje nikoho a nič, ani telá dospelých ani telá detí. Chemický účinok jednej (1) tabletky paralenu ktorý užívam od marca r.2020 nemá na krvný obraz a na moje životné funkcie žiadny záporný vplyv. Bezpečne ma chráni pred nachytaním kovidu. Viem to, pretože chodím na pravidelné lekárske prehliadky pretože mám diabetes II) a mám kardio-problémy a problémy s tlakom.
    Paralen sa vyrába a užíva celé desaťročia a pri teplotách je lekármi predpiso-vané dávkovanie 3x denne 2-tabletky. Nebezpečný je pre toho, kto túto hrani-cu prekročí. Jedna (1) tabletka denne je ďaleko od akejkoľvek hranice dávko-vania dokonca i pre deti. Ide tu o ochranný chemický účinok tejto bezpečnej dávky ako prevencie proti kovidu po dobu 24 hodín.

    Po nachytaní kovidu lekári úspešne odskúšali pre liečenie pacientov známe antiparazitikum Ivermektin. Tieto medikamenty vyrábajú farma koncerny a nikto ich použitie proti kovidu nespochybňuje. Spochybňovanie si zaslúžia všetky neodskúšané tzv. experimentálne vakcíny pochádzajúce od Veľkej Štvorky farmakoncernov.

   • Aj v augustovom čísle časopisu Zem a vek je článok aké „dobrôtky“ vyvoláva Paralen.

   • Emily utekaj od toho kade lahsie,ma to vela vedlajsich problemov,aj tazsich,je to droga proti bolesti,horucke,je dovod preco ma clovek bolesti,droga len znizi bolest na nejaky cas,ale nevylieci,

  • Ano,lenze ziaden Covid-19 neexistuje period,Vela Vazeny Pan Butora,momentalne tuna v Usa,sa to riesi,mnozstvo doktorov,atd,cauko

 8. Prirodzená imunita sa dá aktivovať najmä na báze kódu A.Einsteina o
  interakcii genómu človeka a včely cez impulznú embryonálnu apiterapiu…
  Paralen je účinné kombinovať s Enelbínom…….existuje však aj
  kvantová kognitívna farmakoterapie na báze ajurvédy a staroegyptskom
  prírodnom vesmírnom princípe ……princípy kvantovej informatiky…..

  • Jozef, zaujimave veci tu hovoris. Bohuzial nie vela ludi tomuto jazyku rozumie. A je mozne s tebou aj hovorit niekde inde, kedze mam zaujem o tomto viac diskusie (sorry za mozno uz nie celkom spravnu slovencimu)

  • Paralen mam nozstvo zavaznych side effects

 9. ANO, PERFEKTNĚ NAPSÁNO, TI KDO SE NECHALI OČKOVAT Z JAKÉHOKOLI DŮVODU ROZHODLI O SVÉ LIKVIDACI !!!

 10. Pan Jozef,

  Musim s Vami suhlasit, aj ked som sa to dozvedel z ineho smeru. Poznam osobu, co moze liecit via quantum healing. ( Aj na dialku! ). Minuly tyzden sa jej ozvalo 8 ludi, ze sa necitia dobre. 6 uznalo, ze dostali „vaccines“. Dvaja nepovedali nic. Ked presla rukou cez tela tych dvoch, zistila, ze ich 7 chakra’s BOLI“VYPNUTE“.
  “ Vy mate vaxinu !“ Ano, bola odpoved! Ziaden doktor nas ale nechce prijat, preto sme zamlcali tento bod.
  Traja, co mozu liecit tymto sposobom, sa spojili, aby zistili, ci sa daju tie effekty vacciny elimninovat. Skusali tyzden. 2-5 hodiny na jedno „posedenie“.Po session sa vraj ti traja horko tazko dostali do sprchy, a isli hned spat – Vycerpane do ich limits. Priatelia, musim vam toto oznamit: Chakras sa „zobudili“. Nevedia este nasledky pre seba, ale da sa to. Jeden by to ale nezvladol. Hovoria, ze kto tie vacciny dal dokopy, ze je genius. Vsetky organy su velmi vazne zasiahnute a ozaj asi 3 roky je asi maximum, co nase telo- zazrak prirody – tymto zakernym zasahom moze odolavat. Na jednej strane som zhrozeny, ako politici na celom svete sa mohli tak lahko kupit a suhlasit znicit svoj vlastny narod pre vlastne obohatenie. Vsetci tito ludia by mali byt popraveni verejne, na TV. TU CLOVEK NEPOTREBUJE ANI SUD. Vsetko bude este jasnejsie neskor. Treba zacat robit zoznam ludi, ktori zradili nas narod( uz pri rozdeleni Cesko-Slovenska ), ze sa dali kupit a odisli bohati do Ciech. Na druhej strane som velmi prijemne prekvapeny, ako dobre duse, veriac v ludoch, su schopni zachranit zivot , co chodi v nasej podobe.
  PS: Pocuvam, ze americke jednotky boli pritomne na Slovenskych demonstraciach….. Pravda?
  Taktiez, ze Slovensko predava urodnu podu a lesy zahranicnim „investorom“. ??!

 11. Veľmi dôležité video, pošlite ho čo najväčšiemu počtu ľudí!
  https://odysee.com/@Priznaky_transformace:0/Vi%CC%81t-Syrovy–podzimnivyvoj-planeta-se-bouri-kockovani:a

 12. https://www.infovojna.sk/article/video-rakusky-protikoronovy-krizovy-stab-nalozeny-v-alkohole
  VIDEO: Rakúsky protikoronový krízový štáb „naložený v alkohole“

  Kým verejnosť je presviedčaná, že sa bojuje proti hrozbe pandémie, väčšina ľudí na ministerstve zdravotníctva vie, že to nie je pravda.

  Tí, ktorí musia žiť v lži, sa utiekajú k alkoholu

 13. https://zemavek.sk/narodna-mobilizacia-vytiahla-miliony-nespokojnych-francuzov-do-ulic/
  Národná mobilizácia vytiahla milióny nespokojných Francúzov do ulíc

 14. https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/08/mesik-sokuje-cim-viac-zaockovanych-tym-vyssie-percento-vakcinovanych-v-nemocniciach/
  Mesík šokuje: Čím viac zaočkovaných, tým vyššie percento vakcinovaných v nemocniciach

  Štatistiky nekompromisne ukazujú, že ani zaočkovaní proti COVID-19 nemajú vyhrané. Ba práve naopak. Nielenže zaočkovaním experimentálnou látkou hazardujú so zdravím, ale ani vakcína ich neochráni pred ďalším ochorením!

 15. Mesík šokuje: Čím viac zaočkovaných, tým vyššie percento vakcinovaných v nemocniciach……

  Baťovej manžel zas chŕli nenávisť. Svoje vulgárne ego si vylial na nezaočkovaných……

  Chirurg operujúci mladú obeť vakcíny: „Niečo také ste v živote nevideli“.

  Tento článok treba vhodiť do poštovej schránky Baťovi, škoda, že táto príhoda z
  vyššie uvedeného článku nie je o ňom.

  • Bude to mozno aj o nom. Kto druhemu jamu kppe obcas sa do jej zruti. Bata je ozran. Sam to priznal. On tam sam skoci.

 16. https://www.infovojna.sk/article/najvyssi-sud-v-spanielskej-andaluzii-odmietol-povinne-covid-pasy-na-navstevu-nocnych-klubov
  Najvyšší súd v španielskej Andalúzii odmietol povinné covid pasy na návštevu nočných klubov

 17. Jednoduchá

  …smutné, ako tá ml.dievčina dopadla…no stále sa o tom čoraz viac píše, stále sa o tom čoraz viac hovorí a ľudia predsa len idú a dajú sa zaočkovať…..nesmieme veriť vládam, čo hovoria, lebo teraz robia len samé ,,koronoviny“….treba zrejme ráznejšie protestovať ako napr.v tom Poľsku, či Francúzsku….a toto ,,čo robí rakúsky protokor.štáb mi pripomenulo, že niečo podobné raz rozprávali v seriáli o mafiánoch- takíto ľudia už nevedia žiť bežný život, lebo vedia, že konajú zlo, a napriek tomu v tom stále pokračujú…. treba kráčať za Svetlom, tá správna cesta sa nám potom určite ukáže…..

  • Tuna jednej uz odrezali obidve nohy a odrezu aj ruky,tiez je podla vaers,co znamena oficialne asi 48 ludi slepych z vaxxu

 18. Jednoduchá

  …a ešte je výborné, že niekt.rastliny majú možnosť pomáhať proti kov.vakc./ zniž.grafénu aj napr.pampelíškami a ďalš.prír.látkami /
  + skladbou črevného mikrobiómu si možno pomôcť k lepš.imunite….čo sa týka liek.od bolesti, viem, že každý 1 má aj nepriaz.účinky, aj taký Paralen, no keď má človek veľké bolesti, napr. so zubami, s chrb. a nedá sa to už vydržať, tak si ho dá….no oveľa dôležitejšie je zistiť práve tú príčinu a tým obmedziť tie lieky čo najviac….povinné covid pasy je 1 z ,,koronovín“ vlád a nemali by sa vôbec zavádzať…..

 19. s tým nič neurobíte sám som sa o tom presvedčil doma v rodine je to proste odludnenie planéty a netreba si klamat je to tak ludí je lahšie oklamat než ich presvedčit že boli oklamaní darmo im kričíte neočkujte sa je to zlé je to masová genocída časovej bomby ktorá neskor prepukne proste majú vás za blázna a hotovo

  • hľadač pravdy

   Potom ale, pokiaľ sa ,,stádo” necháva manipulovať tlačenými a ešte viac elektronickými médiami, a ľudia sa zriekajú vlastného, samostatného, pravdymilovného myslenia a vysmievajú sa tým, ktorí ich budia z ich lenivého sna a snažia sa ich varovať – potom pasívna a tiež oklamaná väčšina, podriaďujúca sa okrem iného nezmyselným a neľudským uzneseniam bude niesť plnú vinu za to, čo bude nasledovať. Všetko je veľmi premyslene naplánované, postupne krok od kroku dopredu pripravenými kolaborantami v jednotlivých štátoch aj reailizované a zadávatelia, ktorým už dávno o žiadne peniaze nejde sú s doterajšími výsledkami svojich poskokov nadmieru spokojní.
   Len samotná hlúposť väčšiny ľudí dnešných dní je priamo hriešna! Keď sa pripravená mašinéria naplno spustí – nech ľudia nehľadajúci pravdu, nekvília, nelamentujú, nenariekajú, nepreklínajú, nerúhajú sa – budú si môcť za to, čo príde sami a pre väčšinu to budú iba spravodlivé tresty.

   • Ano,momentalne tieto ovce sa nijako nedaju presvedcit. Tiez Elita opravdu neocakavala taky lahky postup,doslova bez odporu,ovce silno veria na virus,bohuzial aj mi budeme s nimi trpiet

 20. jednoduchá

  …sprav.tresty – smutná pravda… práve preto im človek pomáha, preto im to hovorí, aby sa čím skôr zobudili….

 21. Rozhnevaný Rakúsky, zaočkovaný politik hovorí, že očkovanie proti covidu je podvod a fraška.

  https://www.youtube.com/watch?v=o9K5KyaAIMs&t=1s

  • MuDr-lant

   „Vakcinovanie“ proti korone je najvýkonnejší cuciak peňazí z rozpočtov vlád na obohatenie účtov PHARMA 4.
   PHARMA 4 produkuje „vakcíny“ za iným účelom ako prezentuje ! Milióny mŕtvych po vakcinovaní sú toho dôkazom ! Stámilióny vakcinovaných s poškodeným zdravím – vakcína s oxidom grafénu spôsobuje chronické zápaly a ním vážne poškodzovanie orgánov najmä obehovej sústavy, nervovej sústavy, dýchacej sústavy a pohybového systému.

   • a to je len zaciatok,bude to fungovať na 100% ta Genocida, ked budu musiet robit z mŕtvych a BIOSLUDGE a z toho Fertilizer,aj na tom budu este zarabat

Pridajte komentár

*