Univerzita Johna Hopkinsa šokovala správou o chrípkových vakcínach


Print Friendly, PDF & Email

očkovanie proti chrípke

Vedec z prestížnej americkej univerzity Johna Hopkinsa vydal mrazivú správu týkajúcu sa chrípkových vakcín, ktorá bola publikovaná v Britskom medicínskom žurnále (British Medical Journal).

Kritizuje v nej bezprecedentnú masívnu kampaň zameranú na verejnosť, ktorá nabáda ľudí aby sa dávali očkovať, no zamlčuje podstatné fakty.

Konkrétne uvádza, že tieto vakcíny sú málo účinne a zároveň spôsobujú viac nežiaducich vedľajších účinkov, ako priznávajú štátne úrady.

Poukazuje tiež na fakt, že štúdie, na základe ktorých úrady presviedčajú ľudí, sú nedostatočné a nízkej kvality.

Nezodpovednosť štátnych orgánov a farmaceutických firiem

Peter Doshi, PhD, autor spomínanej správy považuje propagáciu chrípkových vakcín za najviditeľnejšiu a najagresívnejšiu politiku v oblasti verejného zdravotníctva.

Štátne orgány a farmaceutické firmy tlačia každú jeseň na široké masy obyvateľov, aby sa dali zaočkovať.

Napríklad, pred 20 rokmi bolo v USA dostupných 32 miliónov dávok vakcín proti chrípke. Dnes toto číslo raketovo vyskočilo na neuveriteľných 135 miliónov.

V Európe je tento trend o niečo miernejší, no viac menej kopíruje USA.

„Očkovanie proti chrípke je menej prospešné a menej bezpečné ako sa oficiálne tvrdí. Pričom hrozba chrípky sa preceňuje,“ uvádza Dr. Doshi.

Okrem toho sa v súčasnosti začína objavovať nový trend povinných očkovaní. Týka sa to prevažne zdravotníckych zariadení, kde pod hrozbou straty zamestnania nútia zdravotníkov dať sa zaočkovať proti chrípke.

Základom týchto nátlakových očkovacích kampaní býva predstava úradov, že chrípka so sebou prináša závažné komplikácie spôsobujúce úmrtia a to hlavne u starších ľudí a tých, ktorí trpia chronickými ochoreniami.

To však nie je pravda…

Čo ukazujú štúdie ohľadne zníženia závažných komplikácií chrípky

Ak si pozorne pozriete dostupné informácie, tak zistíte, že samotné Centrum pre kontrolu chorôb (CDC) priznáva, že zníženie úmrtnosti nastáva v dôsledku takzvaného „efektu zdravých“.

Ide o tendenciu zdravých ľudí sa dať častejšie zaočkovať ako menej zdravých.

Jediná randomizovaná štúdia vykonaná na starších ľuďoch však nezistila žiadny pokles úmrtí.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

To znamená, že chrípkové vakcíny sú schválené pre aplikáciu u starších ľudí aj napriek neexistencii žiadnych dôkazov z klinických štúdii o predchádzaní závažných následkov,“ upozorňuje Dr. Doshi.

Dokonca aj vtedy, keď sa podarí trafiť typ chrípkového vírusu (čo sa nepodarí každý rok), kontrolované štúdie zistili, že pri zaočkovaní 33 až 100 ľudí sa predíde len jedinému ochoreniu na chrípku.

Avšak ani toto minimálne predchádzanie chrípky, ak ho extrapolujeme na celú populáciu, tak neprináša žiadne zníženie vážnych komplikácií chrípky, akými sú napríklad hospitalizácie a počet úmrtí.

Hrozba vedľajších účinkov chrípkových vakcín

Napriek tomu, že úrady ako americké CDC alebo slovenský Úrad verejného zdravotníctva tvrdia, že chrípkové vakcíny sú bezpečné a nie je nutné zvažovať ich prínosy a riziká, nie je to pravda, tvrdí Dr. Doshi.

Poukazuje pritom na jednu austrálsku štúdiu, podľa ktorej malo kŕče 1 dieťa zo 110 zaočkovaných chrípkovou vakcínou H1N1 v roku 2009.

Ďalšie vyšetrovanie ukázalo, že vakcína proti chrípke H1N1 spôsobovala medzi deťmi vysoký nárast prípadov narkolepsie.

Obavy Dr. Doshiho sa stotožňujú s obavami Dr. Russella Blaylocka, neurochirurga a autora knihy Blaylockova správa o wellness, ktorý vyjadril hlboké obavy ohľadne bezpečnosti a efektívnosti očkovania proti chrípke.

Podľa neho sú chrípkové vakcíny absolútne bezcenné a vláda aj štátne úrady to vedia.

Má očkovanie proti chrípke aspoň nejaké prínosy pre starých ľudí alebo u detí?

Existujú 3 dôvody, prečo úrady odporúčajú očkovanie proti chrípke starým ľuďom:

 • sekundárny zápal pľúc
 • hospitalizácia
 • smrť

Keď sa však pozriete na Štúdie Cochranovej skupiny, ktorá študovala stovky tisíc ľudí, tak u všeobecnej populácie nezistila žiadnu ochranu proti týmto trom faktorom.

Očkovanie síce poskytlo čiastočnú ochranu pred chrípkou starým ľuďom v domovoch pre dôchodcov, no aj to len jednej tretine a len vtedy, ak sa trafil chrípkový kmeň.

Štúdia publikovaná vo februári ukázala, že očkovanie proti chrípke u senioroch v sezóne 2012-2013 bolo efektívne iba na 9%.

Najhoršie na celej veci je, že v prípade malých detí neposkytuje toto očkovanie žiadnu ochranu.

Napriek tomu štátne úrady odporúčajú toto očkovanie pre každé dieťa staršie ako 1 rok, pričom vedia, že tento typ vakcín obsahuje ortuť, ktorá je toxická pre vyvíjajúci sa detský mozog,“ uvádza Dr. Blaylock.

A vedia aj to, že štúdie dokázali, že u detí do 5 rokov má toto očkovanie nulovú – ešte raz nulovú – efektívnosť“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: Johns Hopkins Scientist Reveals Shocking Report on Flu Vaccines

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Žiadne očkovanie proti chrípke. Na svojich weboch alter. medicíny som dokonca čítala, že vakcína pre nás dôchodcov je teraz 2 x tak silná ako pre mladších. My dôchodcovia máme 2 x tak rýchlo odletieť do nebíčka na veky amen.
  A tie prídavné látky, a tie vedľajšie účinky…

 2. Definitiva

  Korona štatistika v ČR, u nás je to podobné. Záujem WHO, vakcinačnej lobby , zotročenie ľudstva: https://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/proc-podporuji-tuto-demonstraci-brno-31-8-2020.html
  Nech vkláda SR zverejní korona štatistiku na Slovensku a nech odôvodní prijímané opatrenia proti základným ľudským právam a legislatíve SR.

 3. Ďakujem, že otvárate ľuďom oči. Držím Vám palce a fandím Vám.

 4. Zaujímavý článok s videami o Covide
  https://www.naturalblaze.com/2020/08/historic-protests-grow-against-covid-policies.html
  Ako sa vo veľkom protestuje…

 5. Keď je tento vírus tak nemilosrdný ako je možné že nevrazdi do radu.Ako je možné s z pozitívum a chorého vyliečiť bez vakcín?Prečo pisalkovia sa nepýtajú ľudí ktorí to prekonali? Až sa dá prekonať táto choroba tak očkovanie je zbytočné.Kto má zomrieť zomrie aj bez očkovacej látky.Je veľa nezodpovedaných otázok a neviem prečo to minister nazýva hoaxy a šírenie poplachu.Ked ľuďom vysvetlia mnohé nevysvetlene tak nebudú hoaxy.

 6. Jaroslav D M

  Je ve velkem podezreni, ze do Elmhurst Nemocnice v New York a jinam atek do Benatek byly jiz v Unoru 2020 : prilepseny umele nejake viry aby zavladla davova psychoza a iluze smrti Pandemii diky ZHN, ne?
  Ve vakcinach mohou byt take naprogramovane NANO vyvinute asi v laboratorich Florida Juniper, ktere se mohou aktivovat pres G5 a satelity a vice treba za 3 az 4 roky.
  Bezne rousky jestli ne NANO textilii je jako filtrovat 1mm zrnicka pres 1 meter filtry kdo jen na tyto silenosti muze nalitnout.
  Povazuji nas za Gojimy, Goya – Krestanske psy kteri potrebuji zesmesnovaci nahubky jako vzrtekli psy za chvili nas privazi take na retezy k boudam a nekteri si radi nechaji dat ostnate obojky kolem krku na vlastni ochranu – zblbnuti a mozek vyplachnuty silenci lzivych propagand? Navic, davovy vyvoj a zvyseni immunity je asi nejlepsi, a dlouhodobe prosperujici, odstarnime tim nebezpeci naplanovane az 95%^ depopulace nas vsech? Na Rusko zatim jeste nemaji. Proto to veskere besneni take proti Belorusku? Nevi jak se take zbavit D J Trump a jeho skupin, vsech rozumnych v celem svete.
  Tedy budou chtit vyvolat posledni moznost 3. Svetovou, nenaletme a nedejme je,- vyradme z moci, zastavme vsude jejich vliv, tok penez, cenzury, lzi, prizivniku, manipulace, vzdyt slo o pokusy o vyvinuti Zbrani Masoveho Niceni nebo jako manipulacni lzi pro dalsi kroky jejich silenstvi, Satanovych Sinagog pred ktarymi nas jiz varovali Rabinove v Jer-USA-lem.
  Vsechny ty povalece a prizivniky typu z Prazskych kavaren blaznivych Havlojidu likvidace take CSR a naseho prumyslu placenych Kchazary, Reptilians dejme jim moznost vystehovani do Afriky za mistnimi zenama, kdyz tolik jejich muzu postradaji?
  Po zaplaceni valecnych dluhu v 1987 naraz palnovane vykradeni a rozklady! Dovedete si dnes predstavit tu prosperitu a take CSR v hranicich z predvalecnych hranicem s rychlodrahou z Prahy az Cernemu mori a 4 hodiny, Bata, La Rouge sny…
  Republika, CSR prosperujici a bohata pro 30 milionu. Nebo 3 oddelene sekce Rychlodalnice jako jsou jiz ve Francii, stredni se zmenenym smerem. My jsem planovali dalnici jiz v 1968 a Bratislavy- Brno na navrhovou rychlost 170km/hod ja tam jel s barskou 290 km/h to znamena teoreticky cas z centra do centra za 30 minut ne spatne co? … parada…
  Veskera nadeje, ktere nam byla zniceny take vstupem do EU a NSATO odstraneni zajisteni hranic, zniceni ozbrojenych slozek a dalsi muze prijit, jestli se jen nechame. Nekde se zije jako kdyby COVID-19 vubec neexistoval a tam take nejakym zazrakem take neni.

  • Vážený pán Jaroslav, a aby sme sa ešte nedožili sociálneho kreditného systému čo je už zavedený v Číne v mnohých mestách. Každý človek je tam pod kontrolou, ľudia musia robiť čo elity prikážu. Aj na toto potrebujú 5G systém.

 7. Je to tragedia.Despoticke režimy zahnali vzdelanych pravnikov lekarov,prokuratorov a inych zo strachu prechadzaju do ilegality.Boja sa vyslovit vlastny nazor.Fašista je clovek ktory okamzite odmietne ine nazory.Potom zacne uražat a neskor prejde do nasilneho konania.Demokrat vypocuje ine nazory a bude s vami komunikovat a hladat riesenia.Preto si važena redakcia vázim Vašu snahu najst objektivnu pravdu.Držim palce a ďakujem.

  • Demokracia podľa gréckeho práva je Váš názor, ale podľa Rímského práva sa demokracia exportuje vojnami ala USA ! Nikto nenapadol iných za tak krátku dobu ako oni – zabijáci !

 8. Malo by sa chronologicky zverejniť ako začiatkom roka vo Vuhane odpadávali na ulici ľudia s covifom ako boli zábery z vesmíru -spalovanie mŕtvych ako sa vykopali hromadné hroby ako sú plné márnice, masové hroby v USA.Kostoly plné truhiel.V bolivii vyvinuli pojazdné krematórium aby spaľovali mŕtvy chpopri cestách ďalšie a ďalšie špinavosti.Tymto nás kŕmia vyše pol roka.Novinari sú buď tak natvrdli alebo vedome robia túto hystériu,ktorá pôsobí veľmi deprimujúce.Nepopieram tento vírus ale odmietam túto tragikomické celosvetovú hru.Skor či neskôr sa to všetko vyfarbi.

Pridajte komentár

*