47-ročnej žene z Minnesoty amputovali po vakcíne Pfizer obe ruky aj nohy


Print Friendly, PDF & Email

47-ročnej žene z Minnesoty amputovali po vakcíne Pfizer obe ruky aj nohy

(Jummai Nacheová, TheCOVIDBlog.com) – 47-ročná kresťanská misionárka a nigérijská imigrantka je po očkovaní vakcínou od Pfizeru proti ochoreniu Covid-19 trvale hendikepovaná a od zdravotníckeho establišmentu dostáva samé lživé vysvetlenia.

Svoju druhú dávku mRNA vakcíny dostala pani Jummai Nacheová podľa informácií uvedených na stránke GoFundMe (ktorá pomáha so súkromnými zbierkami), 1. februára 2021.

Vrátila sa do práce a okamžite pociťovala bolesti v hrudi. Nepríjemné pocity a bolesť trvali až do 6. februára, kedy ju jej manžel, pán Phillip Nache, odviezol na pohotovosť.

Lekári jej spravili elektrokardiogram (EKG), no povedali, že s jej srdcom nič nie je. Napriek tomu, že pani Nacheová bola „plne zaočkovaná“, lekári jej diagnistikovali ochorenie COVID-19.

Pán Nache nazval diagnózu „šokujúcou“, pretože jeho manželka pred podaním druhej dávky experimentálnej mRNA vakcíny nejavila žiadne príznaky. Nemocnica pani Nacheovú prepustila s príkazom riadiť sa smernicami CDC pre ochorenie COVID-19.

13. februára, keď sa jej stav zhoršil, sa pani Nacheová na pohotovosť vrátila. Na ďalšie pozorovanie ju preložili do Zdravotného centra Minnesotskej univerzity.

Po zistení, že má katastrofálne nízke hladiny kyslíka a krvný tlak, ju lekári napojili na umelú pľúcnu ventiláciu. „Zhoršovalo“ sa aj jej srdce.

Ďalšie diagnózy a amputácie

Lekári pánu Nacheovi povedali, že jeho manželka môže každú chvíľu zomrieť. Práve bojovala s arteriálnymi krvnými zrazeninami, ischémiou a kardiomyopatiou.

Lekári odpojili umelú pľúcnu ventiláciu v správnom čase.

Pani Nacheová však potrebovala bilaterálnu transtibiálnu amputáciu – chirurgické odstránenie oboch nôh pod kolenami. Silne poškodené má aj ruky, ktoré je po doliečení operovaných nôh potrebné čiastočne či úplne amputovať.

Toto, bohužiaľ, nie je prvý prípad, kedy sme písali o amputáciách po očkovaní.

Dr. David Mears dostal experimentálnu vírusovú vektorovú DNA vakcínu AstraZeneca. Niekoľko týždňov nato mu museli pod kolenom amputovať ľavú nohu.

Podobne ako u pána Mearsa, aj u pani Nacheovej sa po očkovaní zrejme vytvorili zrazeniny, ktoré viedli k hlbokej žilovej trombóze alebo ku kritickej končatinovej ischémii. Lekári, či už zámerne alebo nie, pani Nachovej po prvej návšteve na pohotovosti o venóznej tromboembólii (krvných zrazeninách) nič nepovedali.

Štúdia z roku 2010, publikovaná v časopise Anály hrudnej medicíny, zistila, že lekári u asymptomatických pacientov často zabúdajú vykonať systematický skríning na venóznu tromboembóliu.

V tomto prípade je však problémom to, že EKG urobené bolo, no oni povedali, že nič nenašli. Lekári z Minnesotskej univerzity chcú, aby Nacheovci verili, že toto všetko bolo spôsobené „ochorením COVID-19“ a nie vakcínou.

Lekárska gymnastika

Podľa pána Nacheho v laboratóriu stále existuje pôvodná krvná vzorka jeho manželky. Žiadali aj o druhý a dokonca o tretí názor od nezávislých expertov.

Lekári pani Nacheovej povedali, že „srdce je na 100% uzdravené“. Tomu je však ťažké uveriť.

Zbohom vysoký krvný tlak

Nacheovci neveria ani príbehu o COVID-19. Pán Nache povedal, že CDC položil nasledovné otázky (ktoré nebudú zrejme nikdy zodpovedané):

1. Keď sa začali jej príznaky, bol som s ňou, spolu sme jedli a spali, môj test však vyšiel negatívny a nemal som žiadne symptómy. Prečo nie som pozitívny ja?

2. Ak dostala tú vakcínu pred vírusom, alebo ich dostala naraz, spôsobil také nežiaduce reakcie stret ochorenia Covid-19 s vakcínou? Prečo nám o tom nedali vedieť CDC alebo Pfizer? Alebo, prečo pred podaním vakcíny všetkých nežiadali, aby sa dali najprv otestovať na Covid-19?

3. Ak má vakcína poraziť vírus, či už jeho zničením, alebo oslabením jeho účinku, prečo to nežiaduce ťažké poškodenie? Ak vakcína na zdolanie vírusu nezabrala, akú rolu zohrala vakcína v Jummainom tele?

Prognóza a viera v Boha

Lekári z Minnesotskej univerzity hovoria, že nevedia overiť, či celú traumu spôsobila vakcína spoločnosti Pfizer. Jediný „nezvratný“ dôvod, ktorý udávajú, je multisystémový zápalový syndróm dospelých (MIS-A), spôsobený ochorením COVID-19.

Pani Nacheová bude potrebovať veľa ďalších operácií a v istom bode aj protézy. Na jej stránke na LinkedIn sa píše, že bola líderkou študenského tímu na priemyslovke v Hennepine.

Tiež študovala, aby sa stala diplomovanou praktickou zdravotnou sestrou. Získala aj titul magistry v kresťanskom vzdelávaní.

Manželia Nacheoci sú v Minneapolise známi svojou misionárskou prácou medzi africkými imigrantmi. Nový život svojej ženy dáva pán Nache na rovnakú úroveň ako ten Jóbov v Biblii.

Jób, napriek svojej viere v Boha, bol prenasledovaný všemožným nešťastím, vrátane straty všetkých svojich vecí a postihnutia chorobou. Utrpenie testuje vašu vieru v Boha a to je aj postoj Nacheovcov.

Od uverejnenia vyzbierala stránka GoFundMe skoro 104 000 dolárov.

Ak chcete pomoc, nezmieňujte sa o „vakcíne“

Akonáhle ste zaočkovaní tými experimentálnymi mRNA či vírusovými vektorovými DNA jedmi, je len otázkou času, kedy sa objavia nežiaduce účinky.

Väčšina príjemcov hrdo trpí, alebo zomrie, čo je u zaočkovaných ľudí znepokojivý model. Niektorí to však naozaj oľutujú a keď sa objavia vedľajšie účinky, hľadajú pomoc. Prajem im veľa šťastia.

Zrejme najžiarivejším nami uvedeným príkladom toho, ako zdravotnícky establišment za každú cenu bráni svoje smrtiace vakcíny, je pán Fred Pye.

Kanadskí zdravotníci pánu Pyeovi doslova povedali, že ak chce naozaj pomoc, aby sa lekárom nezmieňoval o vakcínach. Lekárske bábky sa riadia príkazmi svojich pánov v spoločnostiach Pfizer, Moderna, Merck, Johnson & Johnson, AstraZeneca a podobne.

Hippokratova prísaha je mŕtva. Zdravotnícky priemysel v rokoch 2020 – 2021 ukázal, aký naozaj je. Je vašou voľbou, či vidíte to, čo je očividné, alebo ďalej kráčate na vlastnú popravu.

Majte sa na pozore a chráňte svojich priateľov a blízkych.

Liečba osteoporózy

Autor: Jummai Nacheová, Zdroj: TheCOVIDBlog.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Prečítala som, viac ako hrozné. Ale aj to vieme, že táto vakcína bola vymyslená za účelom depopulácie. Len to je smutné, že tak „zúrivo“ sa pretláča. Bohužiaľ zatiaľ ide všetko podľa plánu Rockefellerovej nadácie.

  • Praveže nejde všetko podľa plánu Rockefellerovcov. Tí plánovali zaočkovanosť 80-90%. A na Slovensku máme momentálne „iba“ 42%. To je dôkaz, že masy sa začínajú prebúdzať. Bude síce stále príliš veľa obetí, no zároveň prežije dostatok ľudí na to, aby tie obete pomstili. Globalisti to budú mať v najbližšej dobe veľmi ťažké. Stanú sa lovnou zverou.

   • Na SK je vraj nezaočkovaných 780 000 50-tnikov a starších, a dôchodcov nad 70r. je 220 000. Aspoň tak udávajú naší „vrchní“, lebo sa na tieto skupiny budú teraz zameriavať.

    • „lebo sa na tieto skupiny budú teraz zameriavať“ – akože im chcú kúpiť palivo na zimu?

     • vyčkaj času ako hus klasu

     • Ad „vyčkaj času ako hus klasu“

      „…Ale na našom dvore neboli iba sliepky. Mama v takých úzkych chlievikoch chovala aj husi. Každý večer ich „štopala“. Bol to dosť brutálny spôsob, ako ich nasilu kŕmila, robilo sa to vraj preto, aby boli pekné tučné a mali veľkú pečienku. A to som chápal, pretože tie husacie pečienky, ktoré sme mávali niekedy v sobotu na raňajky, spolu s oškvarkami z kúskov husacej kože, s domácim chlebíkom, namáčaným v masti, boli veru pochúťkou, na akú sa len tak nezabúda. Nečudo, že každý si svoj kúsok strážil a dokonca sme sa so sestrami občas kvôli tomu aj pohádali.

      To štopanie spočívalo v tom, že mama uvarila „omoržovanú“ kukuricu (na moržovanie sa používal taký mlynček s veľkou kľukou, ktorým sa kukurica vylupovala zo šúľka), tuším do toho aj niečo pridávala, potom vytiahla hus z chlievika, pevne si ju stisla medzi nohami, jednou rukou jej otvorila zobák a druhou rukou do nej pchala tú uvarenú kukuricu. Hus sa ani nemala ako brániť, preto len hltala a hltala. Mama jej občas rukou prešla dolu dlhým krkom, aby kukurica zišla nižšie, až do hrvoľa. Ten keď sa dostatočne naplnil, mama usúdila, že to to stačí a išla štopať ďalšiu hus.

      Neviem, ako sa pritom tie husy cítili, ale asi nie bohvieako. Keď boli dostatočne vypasené, prikročilo sa k ich zabitiu. To som ale vládal sledovať len málokedy, nebolo mi pritom práve dobre. Husi sa na vrcholčeku hlavy vyšklblo pár pierok, potom sa jej nožom zarezalo do hlavy a keď začala tiecť krv, chytala sa do hrnca. Do toho sa namáčal chlieb a celé sa to s cibuľou upieklo. Niektorým to chutilo, ale ja som sa na to nemohol ani pozrieť…

      Iná káva už bola, držať v jednej ruke veľké upečené husacie stehno, v druhej kus dobrého chleba. Alebo s dusenou kapustou a knedľou, či lokšou. Vtedy som si veru na nejaké štopanie ani nepomyslel!“
      https://anton.blog.pravda.sk/2018/06/03/stopanie-husi/

      Robí sa to lievikom so šnekom, ktorý sa vrazí husi do krku a džgá sa!
      https://www.achov.sk/wp-content/uploads/2021/02/unnamedk.jpg

      Takže Emily – neskúšaj tu na mňa lacné „múdrosti“ a počkaj si na to podrezanie svojho krku sama. Použila si prirovnanie pre idiota. Už som ti raz hovoril, že mňa nespodobuj – ty židula – so zvieratami!

     • o akej Emily píšeš Maroš?
      si spadol z nejakej planéty práve, alebo si mal sen? … čo mňa do štopania husí

     • To patrilo tebe ametyst – splietol som si „husy“!
      Ešte že si sa trafená včas ozvala – ani by som si to nevšimol. Teraz dobre čítaj alebo počúvaj!

      Hus neznáša vysoký porast! Ergo – žiadnu hus do lánu nedostaneš. Ergo – hus ti serie na klas! Kto chce pásť husy – musí mať vykosené!
      Ergo „vyčkaj času ako hus klasu“ je slovenská zlomyselnosť – však sa dočkáš – dostaneš „svoje“! Ten „klas“ je to štopanie a potom zarezanie. O tom točím. A je to stále na tejto planéte.

      Špeciálne pre teba – keďže si vyvolala svojím kódom husi rezonanciu v mojej DNA.

      Lidská řeč – Genetický materiál – Chromozómový Generátor – Peter Garyaev
      https://rumble.com/vmgl2h-lidsk-e-genetick-materil-chromozmov-genertor-peter-garyaev.html

   • „Globalisti to budú mať v najbližšej dobe veľmi ťažké. Stanú sa lovnou zverou.“ – viete ako vyzerá globalista?
    http://www.globalistagenda.org/

    Globalista vyzerá takto!
    https://external-preview.redd.it/C5H_4Q6bXczjGQoJsa-IthmWovzjA1CKkOVub8Xf8Mg.png?auto=webp&s=8dd8436a2846a20f82809dcc64ee853d7d361291

   • Ďakujem za povzbudenie. Nesmiem psychicky „padať“, resp. byť smutná. Ale som obklopená zaočkovanými, ktorí ma vôbec neposlúchali. Viacerí sa po očkovaní dostali do nemocnice, napr. na neurológiu Mickiewiczova Bratislava. Pochopiteľne nepovedia im, že to majú od vakcíny a ani mne neuveria. No comment – bez komentára
    Ale tiež verím v pozitívny koniec, že ľudia sa budú viac a viac zobúdzať.

   • 48%

 2. https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-17-cast-depopulace-pravda-o-vakcinach-a-jejich-obsahu/
  Kabala II (17. část – Depopulace: pravda o vakcínách a jejich obsahu)

  Ve zkratce…
  V této velmi zásadní části Kabala II odhalíme skutečnou tvář vakcín jak z historického hlediska tak z hlediska toho, jaké toxické látky obsahují.

 3. https://www.banned.video/watch?id=6144d5dbd0af0008a410e252
  How Big Pharma Uses Fauci and the Media to Murder Americans
  Ako farmaceutický priemysel používa Fauciho a médiá na vraždu Američanov

 4. „Karanténu“ musíme odteraz chápať ako justičný zločin a vládny a mediálny teror, lockdown ako covid mafiový „arizačný“ zásah do nášho majetku s cieľom nás ožobračiť, a genocídnu „vakcináciu“ ako pokus masovej vraždy a navádzanie na nevedomú samovraždu! A to všetko – ako nebezpečná organizovaná skupina!

 5. https://aeronet.cz/news/video-svycarsky-toxikolog-ukazal-na-mikroskopu-jak-se-lisi-krev-ockovane-osoby-od-neockovane-a-vysvetlil-co-se-deje-po-ockovani-s-krvi-uvnitr-lidskeho-tela-vakciny-proti-covid-19-zpusobuji/
  VIDEO: Švýcarský toxikolog ukázal na mikroskopu, jak se liší krev očkované osoby od neočkované a vysvětlil, co se děje po očkování s krví uvnitř lidského těla! Vakcíny proti Covid-19 způsobují po druhé dávce tak obrovskou srážlivost krve, že lékaři mají problém lidem odebrat jehlou krev, protože po napíchnutí prstu žádná krev nevytéká! Krev je tak zahuštěná krevními destičkami, že na mikroskopu tvoří slepence podobné vláčkům, které ovšem nejsou schopny transportovat kyslík! Příčinou jsou aditiva hliníku ve vakcínách a rovněž elektromagnetický smog!

  Koroknaye především zaujalo, že vzorky lidské krve po vystavení účinkům vakcín okamžitě koagulují a krevní systém začne generovat spoustu krevních destiček, které působí jako lepidlo a slepují červené krvinky dohromady, do tzv. trombů, které vypadají jako vláčky nebo těstovinové nudle.

  Vakcíny způsobují houstnutí a vyšší viskozitu krve, takže teče v žilách pomaleji a za jednotku času přepraví méně kyslíku

 6. Parížska verejná služba Assistance publique-Hôpitaux de Paris (AP-HP) oznámila, že sa v lete 2021 stala obeťou masívnej krádeže údajov. Tieto údaje zahŕňajú „totožnosť, číslo sociálneho zabezpečenia a kontaktné údaje testovaných osôb“. Cnil začal vyšetrovanie.
  Krádež osobných údajov testovaných ľudí v Paríži:

  Osobné údaje približne 1,4 milióna ľudí, ktorí sa v polovici roka 2020 podrobili skríningovému testu Covid-19 v regióne Ile-de-France, boli ukradnuté počas „počítačového útoku“, oznámila 15. septembra verejná služba Assistance publique-Hôpitaux de Paris (AP-HP).
  dalej tu https://www.y-comm.fr/8_rzf_media.php?c=KK7JAwaEJE&m=KL0G9CpvFB&rs=0

 7. 21. – 27. septembra 2021 v New Yorku, sa bude konať 76. Valné zhromaždenie OSN, kde majú vyžadovať doklad o očkovaní proti Covid-19.
  Ruský diplomat to odsúdil ako diskrimináciu slovami: „Zabránenie delegátom nezávislých krajín v prístupe do sály Valného zhromaždenia alebo iných priestorov sídla OSN by bolo jasným porušením Charty OSN,“
  celé tu: https://www.y-comm.fr/8_rzf_media.php?c=KK7JAwaEJE&m=KL0G8wZPSy&rs=0

  Zaujímalo by ma, či poslúchnu alebo sa nezúčastnia? … alebo len dištančne?

 8. Opichanci nech sa neboja, vakcín je dosť po ko-nečník a pripravia sa aj na 4.dávku… pretože v Izraeli tretia nepomohla, tak sa už pripravujú na štvrtú!!
  Písmen v gréckej abecede je ešte stále dosť.

 9. Dnes som sa tak troooošku zamyslela, že prečo sa zase tak náhle ochladilo??
  Prečo práve pri návšteve pápeža sme tu TIE DNI mali gýčové slnečné počasie??
  A prečo mi prišiel pod ruku práve dokument, že v Rusku na 1.mája pri vojenskej prehliadke si vedia vždy už dlhé roky zabezpečiť pekné počasie?
  …to ma len tak napadlo
  …nedávno totiž hovorili, že k nám prúdi Arktický vír … v lete????
  Za mojej existencie som o tom ešte nepočula.. vy áno?

  • Keďže globálny mocenský systém pod rúškom klimatickej zmeny údajne spôsobenej prdením kráv a že si nejaká babka /nie Uršula Lajnová/ v zime prikúrila, aby si mohla umyť zadok – teda pomocou klimatických zbraní typu HAARP roztápa arktický permafrost – kvôli novým zásobám nerastných surovín – v Arktíde vzniká tlaková výš! A keď sa stretne tlaková výš z Arktídy s tlakovou výšou nad Slovenskom – vznikne z toho 2 týždne bezvetria. Lebo keď už museli 2 týždne upratovať igelitky kvôli pápežovi – kto by to naháňal „po Luníku“ vo vetre, že.
   https://img.projektn.sk/wp-static/2018/02/medlova_vietor.jpg?fm=jpg&q=85&w=1920

  • Chemtrails, haarp, mikrovlnky sa púšťajú… Takto sa robí modifikácia počasia.

 10. https://www.naturalnews.com/2021-09-17-after-the-genocide-will-there-be-enough-vaccine-survivors-to-rebuild-civilization.html
  After the GENOCIDE: Will there be enough VACCINE SURVIVORS to rebuild civilization?
  Voľný preklad:
  Po GENOCIDE: Bude dostatok ľudí čo prežili vakcíny pre obnovu civilizácie?

  This means nearly 3.4 billion people have been vaccinated to date.
  To znamená, že do dnešného dňa bolo očkovaných takmer 3,4 miliardy ľudí.

  How many will die globally before this crime against humanity is halted?
  Koľkí zomrú na celom svete, kým sa tento zločin proti ľudskosti nezastaví?

 11. https://www.naturalnews.com/2021-09-17-covid-cases-public-schools-fully-vaccinated.html
  Nearly all covid cases at public high schools occurring in “fully vaccinated” students
  Takmer všetky prípady covidov na verejných stredných školách sa vyskytujú u „plne očkovaných“ študentov

 12. https://www.infovojna.sk/article/who-vyzyva-ludi-dat-si-vakcinu-ale-odmieta-zverejnit-udaje-o-zaockovani-svojich-zamestnancov
  WHO vyzýva ľudí dať si vakcínu, ale odmieta zverejniť údaje o zaočkovaní svojich zamestnancov

  „Nemusíme to povedať, pretože je to tajné,“ uviedla Dr. Margaret Harrisová, hovorkyňa WHO, ktorá patrí pod OSN.

 13. Austrálie
  V Austrálii padl startovní výstřel. Zvěrstva kterého se dopouštějí vládní gardy na lidech, jsou gigantická.

  Začíná Austrálie likvidovat Deep State?

  Riccardo Bosi, bývalý podplukovník australských speciálních jednotek, vysvětluje, jak to bude probíhat a co by se mohlo stát.

  Následuje zatýkání!

  To by pravděpodobně mohla být startovací zbraň, která nyní obletí celý svět. Možná bychom se měli připoutat….

  Hluboký stát je eliminován!

  Na video v angličtině a němčině se můžete podívat zde.
  https://t.me/QAnonsCH/13907

 14. jednoduchá

  ,,,je to veľmi smutný príbeh, to sa ťažko len číta, nehovoriac o tom, že je to naozaj….a smutnejšie je, že po zverejnení týchto príbehov sa ľudia naďalej očkujú ….sama patrím do tej skup.780 000, verím tomu, že masy ľudí sa budú prebúdzať a to číslo zostane takto stále čo najviac vysoké…presne tak, všetky počiny vlády smerujú k nevedomej sebevražde obyvateľstva….aj to počasie bolo zámerne pekné, dobre vieme prečo…musíme to zvládnuť a vydržať, aby sme boli čo najďalej od ,,príkl“.ako je Austr., nech sa nám čo ,,najviac otvárajú oči“….

 15. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/09/18/72-of-americans-will-quit-work-rather-than-take-a-covid-vaccine.aspx
  72% of Americans Will Quit Work Rather Than Take a COVID Vaccine
  72% Američanov radšej opustí svoju prácu ako by mali prijať COVID vakcínu

 16. https://www.banned.video/watch?id=6144e75dd0af0008a416a669
  Inside the UN Backed Globalist Plan to Destroy First-World Borders and Collapse Society by Design
  V rámci globalistického plánu OSN podporujúceho zámer zničenia hraníc a kolapsu spoločnosti podľa návrhu

  Alex Jones breaks down the globalist plan backed by the UN to collapse first-world borders to collapse societies ahead of The Great Reset takeover.
  Alex Jones búra globalistický plán podporovaný OSN na zrútenie hraníc prvého sveta a zrútenie spoločností pred prevzatím spoločnosťou The Great Reset (Veľký Reset).

 17. Prosím Vás prestaňte oblbovat informáciami z Quanon, tadesco, sú to bludy..myslím v komentároch, ide o uspanie ľudí, že niekto niečo za nich robí na ich ochranu, pravda je taká,že toto je skúška ľudstva či si zaslúži nový začiatok alebo úplný pad do temnoty.

  • Presne – komplex spasiteľa je vždy komplex moci – spasiteľská indoktrinácia. A spasenie vždy príde od židov – ako inak, pán Landa. Vyhrá ten, kto má stále iniciatívu – že pán Landa. Vyrobíme problém a ponúkneme jeho riešenie. Kid a Chaplin. Môj Kid ti rozbije okno – ja ti ho zasklím! Ty to len zaplatíš!
   Chazarská živnosť!
   https://bfav.s3.amazonaws.com/media/films/TheKid-1921-47c33f1c/le_kid_1.jpg

  • Možná je to oblbování, ale na každém šprochu…Pravdu nezná nikdo. Ale je dobré si vše přečíst, zapomněla jste na Celostní vzdělávání, nebo pěkný blog Oracle.11. ,Křesadlo, Knihya, Volimcesko, Ragauian, Svobodný vysílač, překlady Formánka. Nemám přehnané iluze, ale začít musí každý od sebe. Nepodporovat systém, co to jen jde, dále stát se svou lepší verzí a naladit se na odvahu a neústupnost. A taky věřím v pomoc Stvořitele, nahrává nám čas, kdy se vracíme k Centrálnímu slunci. A možná Událost vše vyřeší.

  • Obávam sa, že sa nájdu miliardári, ktorí to budú chcieť zneužívať … prečo máme potrebu hrať sa na Boha?
   Vesmír, príroda, si to vyriešia samé.

   Je to ako s hrou na počasie… kedysi sa zistilo, že pri silných sopečných erupciách sa dostane do ovzdušia veľké množstvo síry (nad oblaky), čo dokázalo na nejaký čas ovplyvniť počasie. A tak sa začala hra na manipuláciu s počasím.

 18. https://cz24.news/p-c-roberts-covid-exploduje-v-nejproockovanejsi-zemi-sveta-v-izraeli/
  P.C.Roberts: Covid exploduje v nejproočkovanější zemi světa – v Izraeli

  Jak dlouho může ještě trvat stav, v němž ministři zdravotnictví, presstituky a celý zdravotnický establishment bude i nadále ignorovat skutečnosti, a místo nich nám i nadále bude tvrdit, že „očkování je jedinou odpovědí“?

  Anebo mají elity agendu, kterou my, obyčejní lidé, neznáme?

 19. Po dvou týdnech od začátku školního roku jsou ordinace dětských praktických lékařů přetížené dětmi, které mají respirační infekce. Po dlouhé době, kdy byly děti na distanční výuce, tak zřejmě nemají vytrénovanou imunitu. Novinářům to během dvoudenního kongresu primární péče v Praze řekla Ilona Hülleová, předsedkyně Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost ČR.
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/chrchlajici-deti-pretizily-ordinace-zlenivela-jim-imunita-40372459#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40372459&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
  „My jsme úplně přetíženi nemocnými dětmi, které po třech dnech v kolektivu začaly být nemocné. Jsou to školkové, školní děti,“ řekla Hülleová.

  Podle ní je případů respiračních viróz či horečnatých stavů nezvykle mnoho.

  Rodiče dětí byli dříve zvyklí posílat děti s rýmou či lehčí virózou do školy, nyní ale jdou s těmi případy do ordinace, uvedla.

  Na dotaz, zda může být vyšší nemocnost způsobena i tím, že děti kvůli protiepidemickým opatřením strávily podstatnou část minulého školního roku doma na distanční výuce, konstatovala: „Ano, určitě, protože imunita se musí trénovat a je pravda, že byly skoro rok mimo kolektivy.”

 20. https://cz24.news/naliehavy-apel-nemeckeho-lekara-odmietanie-osetrenia-neockovanych-je-eticke-a-moralne-zlyhanie-pytam-sa-coho-sa-bojite-video-prepis/
  NALIEHAVÝ APEL NEMECKÉHO LEKÁRA: „ODMIETANIE OŠETRENIA NEOČKOVANÝCH JE ETICKÉ A MORÁLNE ZLYHANIE! PÝTAM SA, ČOHO SA BOJÍTE?“ (VIDEO + PREPIS)

 21. http://www.zvedavec.org/vezkratce/18103/
  Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější

 22. https://www.infovojna.sk/article/ockovani-nam-rozhodilo-menstruaci-na-zmeny-po-vakcinaci-si-stezuji-desetitisice-zen
  Očkování nám rozhodilo menstruaci. Na změny po vakcinaci si stěžují desetitisíce žen

 23. https://cz24.news/23-000-000-to-je-pocet-vakcin-ktere-babisova-vlada-objednala-aby-vytvorila-kseft-pro-obchodniky-s-vakcinami/
  23 000 000. To je počet vakcín, které Babišova vláda objednala, aby vytvořila kšeft pro obchodníky s vakcínami

  ČESKO: Důvod, proč Ministerstvo zdravotnictví obtěžuje děti nucením k očkování a testování, je číslo 23 000 000. To je počet vakcín, které vláda objednala, aby vytvořila kšeft pro obchodníky s vakcínami.

  To vše pro stát, který má 10 milionů obyvatel.

 24. včera večer v reštike, na dverách O-T-P:
  – dvaja cca 20r. akožečašníci si nasadili rúška po tom, čo sme vstúpili do miestnosti…sedíme a dívam sa na nich ako sa dohadujú „ty sa ich choď opýtať!“ … príde jeden z nich a: „musím sa vás opýtať, či ste očkované? “
  – s ironickým úsmevom mu hovorím: SAMOZREJME

  Na to mi hovorí moja 2x opichaná kamarátka „veď ty nie si?!“ …
  ako že NIE?? … tetan, kiahne atď 😀
  „jáááj, dala si si urobiť test?“ … NIE, ale už vieš aká je to fraška

  • …a prídem domov a dôjde mi sms z UVZ o pozvánke na očkovanie 😀 😀

   • Milá Ametyst, nerozumiem tomu, ako vedeli Vaše meno, číslo Vášho mobilu.
    Alebo ste to mysleli ako žart?

    • to sa fakt včera stalo … a kupodivu mám len malý obyč.tlačitkový mobil

     • Posielajú to hromadne – Total Control – presne vedia, kto nie je! Detto som dostal s upozornením na automat – ktorý je pre môj zelený okres NEAKTÍVNY!

      A o. i. prebehlo sčítanie obyvatelstva, takže Total Control!

     • Včera večer mi volala kamarátka, nezaštepená dôchodkyňa a tiež jej prišla takáto sms-ka.

      Okrem toho mám 2 známe, ktoré po zaštepení dostali pásový opar, jedna zaštepená skončila v nemocnici na neurológii a od zaštepenia stále trpí migrénami. A neveria, že to majú od očkovania. Len už aj prestávam vysvetľovať, už je to nad moje sily.
      Ale bohužiaľ aj tu medzi nami blogermi ide „rozdeľuj a panuj“. Potrebujeme si „kopnúť“ do staršieho, slabšieho a umelo zdvihnúť na chvíľu svoje ego. Mne pred rokmi psychológ vysvetlil, že keď niekto po mne útočí, zhadzuje ma – ten človek trpí komplexom menejcennosti a ja si musím povedať: Je to jeho problém.

 25. Kto je doktor Sabaka, že si dovolí urážať skutočných odborníkov?“ pýta sa Odborná komisia
  COVID-19 straší svet už takmer dva roky. Jednou z tvárí, ktoré predstavujú boj proti ochoreniu a najmä tvrdo presadzujú očkovanie experimentálnymi vakcínami, je aj lekár Peter Sabaka. Odborníci majú naňho svoj názor. A to nie veľmi lichotivý.

  Doktor Peter Sabaka bol za svoju prácu ocenený aj cenou Jozefa Miloslava Hurbana. Na jeho hlavu sa však sype z odborných kruhov nejedna kritika. Taká, akú v statuse ponúka doktor Michal Piják. Prináša v ňom pohľad Odbornej komisie na prácu a vyjadrenia lekára Petra Sabaku. No a tie pre neho veru veľmi pozitívne nevyznievajú. Práve naopak, stavajú ho do iného svetla.

  Lekár Peter Sabaka v médiách verejne znevažuje aj rešpektovaných odborníkov
  celý čl. je uverejnený v Hl. novinách……

  Tento mini lekárik s mini praxou je ocenený, to si Kollár musel riadne udrieť hlavu.
  Neuveriteľné čo týmto Boris predviedol.
  Ak ste ho videli v Milujem Slovensko, tak sme „ČUMELI“ a vraj odborník!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ja len vidím, že ani samotný covid nie je tak nebezpečný ako táto vláda s hl. hygienikom s ich vopred plánovanými rozhodnutiami, obmedzeniami.
  ONI presne ovládajú čísla už na konci septembra aké budú, no hotová plánovaná päťročnica , ako za súdruhov.
  Neuveriteľná vízia ako baba Vanga.

 26. Je to další velmi smutný příběh. A ještě smutnější je, že někteří křesťané pořád věří tomu, že vakcína je od Boha. Bůh by tohle nikdy neudělal. On je laskavý a má s lidmi soucit. To, že se tento případ stal a jaké má následky si tito lidé mohou sami. Podlehli mediální masáži a řečem o tom, že vakcína jim pomůže. Teď budou muset nést následky. Na rozdíl v příběhu Joba Bůh dopustil, aby se Jobovi stali špatné věci kvůli tomu, aby posilnil jeho víru a taky víru jeho přátel. V Bibli není nikde psáno, že Job se zachoval nějak špatně, nebo měl špatné rozhodnutí. Právě naopak. Bůh shledal Joba nevinného a ve všech oblastech čestného a poctivého. Přesto dopustil, aby ho Satan pokoušel. Vakcínu vymysleli lidé , kteří jsou pod přímým vlivem Satana. Covid byl jenom záminkou k tomu, aby si ji prosadili ve všech státech světa, aby mohli vykonat své plány s depopulací.

  • Bordel čo je vo vakcínach je aj v testoch a ktovie kde ešte. Ak nie si vakcinovaná, nemáš vyhrané. A zriadiť koncentračný tábor v akejkoľvek budove je záležitosť pár dní.

 27. https://www.youtube.com/watch?v=c5SB1E6gnn0
  Rodičia školákov protestovali pred Mikasovým úradom proti nezmyselným obmedzeniam na školách

 28. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/belorusky-prezident-odmitl-940-milionu-dolaru-vymenou-za-lockdown-sve-zeme/
  Běloruský prezident odmítl 940 milionů dolarů výměnou za lockdown své země

 29. K obsahu relácie:
  1/ Účelom vakcinácie detí je nenápadné spomalenie ich mentálneho vývoja – vakcíny údajne spomaľujú prietok krvi až 3 x – čo sa prejaví podkysličením mozgu /plus rúška plus obmedzovanie pohybu – športu.
  2/ Prúser v dome seniorov na Slovensku – polovica ochorela napriek 100% očkovanosti, dvaja zomreli údajne na kovid.
  3/ Príprava hladomoru. Najprv vás otrávia, potom ožobráčia a potom vyhladujú.
  4/ Putin v bunkri po tom, čo sa jeho izraelský poradca nechal v Izraeli naočkovať Pfizerom a potom začal hŕliť krv. Útok na Sputnik a Putina?
  5/ Senzitívne osoby údajne videli z biblie, ktorú pápež priniesol na Slovensko – vyžarovať zlovestné fialové svetlo – v jej okolí údajne prišlo mnohým ľuďom zle. Táto biblia je veky používaná na exorcistické obrady – je možné, že je plná pohltenej negatívnej energie démonov. Údajne bol vykonaný pokus s inou bibliou používanou pre exorcizmus – v jej blízkosti hynú všetky rastliny.
  6/ Naši politici a umelci a nasúvanie Total Control – rozdiel medzi odpúšťaním a zabúdaním na zradu a zločin.
  7/ Otázky poslucháčov a odpovede VK. Apel na konceptuálne vedomosti. Ako ďalej.
  Prípady nedostatku kyslíka – vákuové kapsy v miestach otvárania hviezdnych brán? Návštevníci?
  2021-09-17 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-09-17-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • daj si lokšu s husacinou a burčiak …možno sa ti vymetie nejaká Emily z hlavy

  • K tomuto článku a k tomu zníženiu prietoku krvi u detí – ale i k budúcim nekrózam končatín!!! V článku je video s tit.

   „Uznávaný vědec a kapacita ve svém oboru, který se zabývá molekulárním výzkumem biologických soustav, se začal zabývat výzkumem vakcín proti Covid-19, a to v důsledku nezvykle vysokých počtů úmrtí mladých lidí ve Švýcarsku po očkování dvěma americkými vakcínami Pfizer, Moderna a britskou AstraZeneca. Koroknaye především zaujalo, že vzorky lidské krve po vystavení účinkům vakcín okamžitě koagulují a krevní systém začne generovat spoustu krevních destiček, které působí jako lepidlo a slepují červené krvinky dohromady, do tzv. trombů, které vypadají jako vláčky nebo těstovinové nudle.

   Tyto tromby nedokážou nést kyslík a zpomalují krevní průtok, a to až do takové míry, že když lékaři chtějí očkované osobě odebrat krev kvůli nějakému testu, tak po vpichu jehly do prstu se nic neděje, žádná krev vůbec nezačne z prstu téct. Koagulace krve totiž u očkovaných lidí probíhá přímo uvnitř těla a podle Koroknaye je to důsledek nejen elektro(magnetického) smogu, ale především hliníkem obsaženým ve vakcínách. Zatímco krev neočkované osoby je normální a červené krevní buňky jsou separované, v případě očkované osoby vypadá krev opravdu děsivě.

   Takovýto klinický stav způsobuje nejen riziko srdeční zástavy, ale rovněž i mozkové mrtvice, pokud se očkovaná osoba napije většího objemu alkoholu. Ten rozšiřuje cévy, takže tromby v cévách se uvolní, začnou cestovat, až se dostanou do tenkých cév a vlásečnic v mozku, kde už tromby neprojdou, ucpou prokrvování mozkové tkáně a nastává mozková mrtvice.
   Vakcíny způsobují houstnutí a vyšší viskozitu krve, takže teče v žilách pomaleji a za jednotku času přepraví méně kyslíku

   Očkované osoby by tak měly brát navíc léky proti srážení krve, což ale lékaři obvykle vůbec neví, protože nejsou farmaceutickými společnostmi proškoleni. Pokud se takto zahuštěná krev nachází v těle těhotné ženy, dojde k tragédii. Krev matky ucpe krevní vyživování placenty a plodu, takže dojde k potratu. V České republice je ministerstvem zdravotnictví vydán přísný zákaz na uveřejňování počtu potracených plodů v důsledku vakcínace, farmaceutické firmy důsledně požadují, aby tyto informace ministerstva zdravotnictví jednotlivých zemí nikdy nezveřejňovala.

   Krevní koagulace očkovaných osob se projevuje pásovými opary, bolestmi hlavy, migrénami, což je způsobeno sraženou krví, která nafukuje cévy v mozku, což se projevuje jako migréna, bolesti kloubů jsou způsobeny trombózou v kloubových oblastech, podkožní výsevy modrých fleků jsou krevní sraženiny z protržených vlásečnic, které vyživují podkožní epidermis.“
   https://aeronet.cz/news/video-svycarsky-toxikolog-ukazal-na-mikroskopu-jak-se-lisi-krev-ockovane-osoby-od-neockovane-a-vysvetlil-co-se-deje-po-ockovani-s-krvi-uvnitr-lidskeho-tela-vakciny-proti-covid-19-zpusobuji/

   • Myslím, že dávať si každý deň po vojensky topinky opekané na indulone je menej nebezpečné, ako táto mňamka.

 30. https://www.naturalnews.com/2021-09-17-16-year-old-neurological-problems-pfizer-vaccine.html
  16-year-old suffers neurological problems after Pfizer vaccine; doctor claims it’s “stress”
  16-ročný má po očkovaní Pfizer neurologické problémy; lekár tvrdí, že je to „stres“

 31. https://www.naturalnews.com/2021-09-17-healthy-mother-dies-after-astrazeneca-vaccine-dose.html
  Healthy mother dies of blood clots after AstraZeneca vaccine dose
  Zdravá matka zomiera na krvné zrazeniny po vakcíne AstraZeneca

  Mala 35 rokov a 2 deti

 32. https://www.naturalnews.com/2021-09-17-woman-shares-vaccine-injuries-from-hospital-bed.html
  Woman shares horrifying details of her vaccine injuries from a hospital bed
  Žena zdieľa desivé detaily svojich zranení očkovaním z nemocničného lôžka

 33. https://www.naturalnews.com/2021-09-17-covid-vaccines-harmed-killed-teens-fda-approved.html
  Covid vaccines harmed and killed more teens in 2021 than all other FDA-approved vaccines combined
  Vakcíny proti Covidu poškodili a zabili v roku 2021 viac tínedžerov ako všetky ostatné vakcíny schválené FDA dohromady

 34. https://cz24.news/americky-tv-kanal-wxyz-7-zazil-poradny-sok-po-vyzve-aby-napsali-ti-kteri-prisli-o-nekoho-kdo-odmitl-covid-vakcinu-dostali-182-tisic-komentaru-od-lidi-kteri-prisli-o-sve-blizke-po-covid-o/
  AMERICKÝ TV KANÁL WXYZ 7 ZAŽIL POŘÁDNÝ ŠOK! PO VÝZVĚ ABY NAPSALI TI, KTEŘÍ PŘIŠLI O NĚKOHO KDO ODMÍTL COVID VAKCÍNU, DOSTALI 182 TISÍC KOMENTÁŘŮ… OD LIDÍ, KTEŘÍ PŘIŠLI O SVÉ BLÍZKÉ PO COVID OČKOVÁNÍ !!!

 35. Jednoduchá

  …vďaka Maroš za zobrazenia o globalist, ,,súboji“ človeka s kengurou a či uprat.na Luniku, dobre som sa pobavila :-)…ametyst každý sa občas pomýli, ledaže by to ,,pomýlenie“ bolo zámerné…Jean to videjko v nemčine som pozerala, no miesto toho som našla úplne iné informácie, možno použiteľné …..inak tá sms prišla aj mne,
  tiež mám jednod.mobil, možno preto, že sme sa na začiat.,,plašiacej éry“ aj my dali otestovať…. ale teraz to nehrozí, práve naopak….

 36. Jednoduchá

  …ešte niečo dopíšem…priznám sa, na tento Portál som rada chodila aj kvôli osob.dôvodom, konkrétne kvôli 1 človeku, kt.,,poznám“ rovných 7 rokov…,,ukáže“ sa tu však len občas, je možné, že pod iným menom častejšie, neviem….no isto viem, že ak on sám nemá potrebu sa so mnou dať viac ,,do reči“, prípadne inak sa skontaktovať, potom tú potrebu nemám už ani ja….ak bude dotyčný chcieť, vie veľmi dobre kde ma môže stretnúť……všetkým sa chcem poďakovať za infor., kt.nás denno denne zahŕňate, vrátane Portál bádateľovi, no z časov.dôvodov tu už nebudem písať, resp.minimálne….prajem všetkým všetko dobré…..

 37. Zatial nikto

  Ta fotka je fake.Ved si vsimnite ako sa ta amputovana zena usmieva a jej tvar je celkom zdrava,mohla by byt aspon trocha bledsia z odstavenia.
  Ze by jej amputacia sposobovala radost?

Pridajte komentár

*