Bývalá zamestnankyňa Pfizeru potvrdila, že vakcína je biologická zbraň


Print Friendly, PDF & Email

Bývalá zamestnankyňa Pfizeru potvrdila, že vakcína je biologická zbraň

(Greg Hunter, beforeitsnews.com) – Karen Kingstonová je bývalá zamestankyňa Pfizeru a špičková biotechnologická analytička, ktorá skúmala a písala o mnohých závažných farmaceutických problémoch.

Kingstonová tvrdí, že takzvané vakcíny sú vlastne biologické zbrane a môže to dokázať údajmi priamo z dokumentov amerického regulačného úradu pre lieky a potraviny (FDA).

Keď účelom vakcíny je vyvolať ochorenie

Kingstonová tiež hovorí, že vlastný výskum FDA ukazuje, že vedia, že všetky tie úmrtia a poškodenia spôsobili práve vakcínové biologické zbrane.

Vysvetľuje, že:

„…viac ľudí dostalo Covid-19 vo vakcínove skupine než v placebovej skupine, oni však 409 ľudí vyňali z očkovanej skupiny, lebo teraz tvrdia, že išlo o vedľajší účinok.“

Vedľajší účinok je ochorenie. A dokument FDA je usvedčujúci dôkaz.

Keby toto Janet Woodcocková (Janet Woodcocková je v FDA riaditeľkou Centra pre posudzovanie a výskum liekov – CDER) prečítala pred Senátom, nasadili by jej putá za sprisahanie pre spáchanie útoku na telesnú integritu s priťažujúcimi okolnosťami a vraždu amerických detí a dospelých prostredníctvom jedu…

Oni to však nazývajú vedľajšie účinky.

Keď máte schôdzu dva mesiace predtým ako schválite a uvediete zoznam množstva ťažkých chronických ochorení, vyvolávajúcich morbiditu a mortalitu u detí a dospelých a poviete, že viete, že sa to stane, tak to nie je vedľajší účinok. To je zámerný následok. Je to účel vakcín.

Účelom tých vakcín je vyvolať chaos vo vašom imunitnom systéme. Tá imunitná nerovnováha vedie k infarktom a zápalom srdca.

Vedie k nervovým poruchám, počnúc únavou až po paralýzu, mozgovú hmlu a rýchly nástup porúch, k narkolepsii, smrti, tehotenstvu s mŕtvonarodenými deťmi, vrodenými chybami a potratom.

Oni vedeli, že sa toto stane. V dátach FDA pre Pfizer hovoria, pozrite, Covid-19 dostalo viac ľudí, ktorí boli zaočkovaní. Povedali, že to bol vedľajší účinok. Nie je to vedľajší účinok – je to účel…

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Biologická zbraň proti ľudstvu

Väčšina ľudí sa zhoduje v tom, že hrotový (spike) proteín, ktorý bol 10. januára minulého roku vložený do genómovej pavučiny, je biologická zbraň.

Ak ste čítali schvaľovací list FDA, aké sú ingrediencie vakcíny?

Je to syntetický kód mRNA, počítačom vytvorenou umelou inteligenciou vygenerovaný kód, ktorý vám injekčne zaviedli do tela, ktorý vyrába, a toto vám hovorím doslovne, uvádza sa, že vyrába „plnú sekvenciu hrotového proteínu wu-chan-Hu-1 z genómovej pavučiny“.

V schvaľovacom liste FDA sa píše, že vakcína vytvára biologickú zbraň. V dátach sa hovorí, že viac ľudí dostáva Covid-19 z vakcíny, než z neliečenia.

Podľa ľudí by som mala byť odbornou svedkyňou. Nepotrebujem byť odbornou svedkyňou. Potrebujeme len, aby FDA čítala svoje vlastné dokumenty.

Celé video si môžete pozrieť tu (v angličtine, má takmer hodinu):

Záver

Na záver Kingstonová hovorí:

„Podľa mňa môžeme pracovať s vedou na molekulárnej úrovni, aby sme to liečili, no ak ľudia nevedia, že sú chorí, potom zomrú milióny a súčasťou tohto obetovania budú naše deti.

Som plná veľmi hlbokého smútku.“

Liečba osteoporózy

Autor: Greg Hunter, Zdroj: beforeitsnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Picatova povedala ze vakcina je sloboda a hotovo, kto tomu neveri ma pre neho pan. kolik nachstanych 10 rokov

 2. Covid19 je krycia operácia
  – grafénu
  – 5G
  – fašizmu
  – …

  • Nmm Grafenu vo forme tekutych krystalov,vytvarajucich Circles a vysledok je Transhuman,aka kontrolovany ZOMBIE

 3. KOVIDBARÓN!

  človek je od stvorenia ako pracovná sila iba nepodarok určený na zánik a je jedno ako to prebehne,spoločenstvá,ktoré tomuto aktu napomáhajú a to je jedno akým spôsobom,robia iba menšie zlo,ani si neviete predstaviť čo by sa stalo s touto planétou a vesmírom okolo nás,keby ste všetci mali akési právo na život,,,,jednoducho musíte preč,lebo ľudská rasa poločlovek-polozviera sa neosvedčila! (len sa neurážajte,je to pre vás ešte horšie,než si myslíte,,,,)

  • uspesny velko podnikatel

   Velmi spravne . Som zvedavy kedy to namedznym otrokom kapitalistickej demokracie dojde.

   • Veronika L.

    Námedzníci sú tovarom, predávajú svoju pracovnú silu za žobrácku nominálnu mzdu. V otrokárstve bol otrok len hovoriacim nástrojom, otrokár si mohol robiť s ním čo chcel…

    • Vierka,tak ako to bude teraz ale v daleko pokrocilejsej forme- ziadny odpor,len poslusny Zombak,zombacka,aby som neurazil zeny

  • Anoé, toto je jedna z vecí, ktoré sa adepti všetkých pravých duchovných tradícii dozvedia. A sami sú tiež motivovaní aby do tejto kategórie „ľudí“ nepatrili. Dnes sotva 1 z desaťtisíc…

  • holistický prístup

   KOVIDBARÓN – óóóó…,

   poznáš sám seba celkom dobre – aj svojich „súkmeňovcov“ – si len a len posasnutý OTROK – predstavil si sa v plnej nahote.

  • Ešte si zabudol dodať, že ty a tí tvoji nepodarkovia na planéte pochádzajú z opice! Hejtuj svoju matku Lucy!

   Problém ľudstva je inkarnácia bezduchých debilov na Zem!

  • Mal si to upresnit,ze vacsina Ludi????

 4. No ked to je pravda tak zbohom, len si pozrite kolko ludi je zaockovanych v kazdej krajine sveta https://www.covid2019.sk/ockovanie-proti-covid-19-vo-svete/ …. dokopy skoro 10 miliard davok

  • Treba myslieť aj na to, že „malá kopa pýta viac“ – a že to nie sú pravdivé čísla, ale o PSY OP pre takých, ktorí sa vždy snažia úlávať s prúdom! Pozor na to! A samozrejme marketing – „to ľudia najviac kupujú“ – „bezpečnosť patokov“!

  • Milanko,vsak sa planuje ze nechaju na zive asi 500 milionove STADO,nuz a pracuje to o sto sest

 5. …presne tak, tieto ,,vakcíny“ nemajú vedľajšie účinky, ale účelové….nech by si to čo najviac ľudí uvedomilo….

 6. diabol musí vždy hovoriť pravdu a oni nám tú pravdu hovoria; to že popri tom natárajú kadejakých somarín, záleží len na nás, ako tú pravdu v tej kope hnoja zbadáme!!!
  najskôr bývalý riaditeľ , teraz bývala zamestnankyňa, kto ďalší „bývalý“ sa ešte ozve?!

 7. Dávam do pozornosti toto od JUDr. Weissa:
  https://akw.sk/zahranicne-spravy/nove-zavazne-informacie/ !!!

 8. SLOBODOMURÁRSKY „Pittsburský“ KOMPLOT!
  Okupácia Slovenska USA po 81 rokoch bez jediného výstrelu!!!

  „Stalo sa analogicky toto“:
  Hitler obsadil Čechy a Moravu a kolaborantská protektorátna vláda schválila dohodu o rozmiestnení nemeckých vojsk, čím „zlegalizovala“ okupáciu!

  Ešte raz – od 12.decembra 1941/Vojtech Tuka/ sme vo vojnovom stave s USA a kolaborantská protislovenská vláda schválila – zlegalizovala okupáciu SR po 81 rokoch BEZ JEDINÉHO VÝSTRELU!

  Toto je vlastizrada za vojnového stavu! Hrdelný zločin!

  „Niektorí ľudia sa dodnes pohoršujú nad tým, že Američania bombardovali rafinérie v Bratislave a Dubovej. Vraj prečo? Nuž asi aj preto, že išlo o nepriateľské územie. Predsa Slovensko vyhlásilo vojnu USA, a nie Amerika Slovensku…“
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/172703-ako-slovensko-vyhlasilo-vojnu-amerike/

  „Prvé bombardovanie Nových Zámkov 7. októbra 1944
  Približovaním sa bojov od východu, zažívali obyvatelia Nových Zámkov častejšie „letecké poplachy“, ale nepredpokladali, že by mesto malo nejaký strategický význam. Naviac sa pošuškávalo, že mesto sa vráti do hraníc bývalej ČSR a prezident Dr. E. Beneš nedopustí jeho bombardovanie, aj keď britské rádio BBC upozorňovalo na možnosť bombardovania Nových Zámkov. Mimochodom, za počúvanie zahraničného rozhlasu bol „pri zistení takej skutočnosti“ zaručený pobyt v koncentračnom tábore, s nezaručeným návratom. Keďže v meste neboli žiadne významnejšie vojenské objekty, ani vojsko sa tu nesústreďovalo (okrem príležitostného prechodu vojakov cez mesto), tak sa stalo, že obyvatelia ohlasované „letecké poplachy“ nebrali príliš vážne.
  V sobotu 7. októbra 1944, na poludnie o 12.31 sa rozozvučali sirény a ohlásili „letecký poplach“. Zakrátko bombardovacie lietadlá 15. leteckej armády USA prileteli smerom od Győru a Komárna. Ich kovové konštrukcie sa v jesennom slnku trblietali striebristým leskom. Preleteli nad mestom, otočili sa a o malú chvíľu začali dopadať a vybuchovať bomby. Bombardovanie v štyroch vlnách, s malými asi 10 minútovými prestávkami trvalo od 13.45 do 15.05. Bombardovalo sa tzv. kobercovým náletom hlavne železničná stanica a okolie, pričom na priľahlé časti mesta dopadlo tiež mnoho bômb. Bola zasiahnutá plynáreň, hotel Bláha, neďaleká Ľudová škola pri železničnej stanici, železničiarska kolónia za Tromi mostami a v centre mesta Majzonovo námestia, (vtedy Malý rínok) a Neologická synagóga. Silne boli poškodené Turecká ulica, Korzo, Štefánikova ulica, Nitrianska a Komjatická ulica, Výpalisko atď. Hlavné námestie počas tohto bombardovania nebolo priamo zasiahnuté.
  Systém koľají na železničnej stanici bol rozvrátený, bola zničená budova stanice, výhrevňa, 40 rušňov, 1 370 osobných a nákladných železničných vozňov s nákladom aj prázdnych. Na stanici a v okolí bolo napočítaných 364 kráterov. Zostalo mnoho mŕtvych, ranených a ľudí, ktorí sa jednoducho stratili… Z obyvateľov mesta sa podarilo identifikovať len 372 mŕtvych. Veľa bolo neidentifikovateľných civilných osôb a vojakov, ktorí sa zdržiavali na stanici a v okolí ako cestujúci. Celková bilancia mŕtvych a ranených sa pohybuje asi do 800 osôb. Mnoho obetí zostalo v zasypaných alebo zbúraných, málo odolných protileteckých krytoch a v pivniciach rodinných domov, ktoré boli zavalené padajúcim murivom.
  Letecký útok na Nové Zámky dňa 7. októbra 1944 vykonalo 83 ťažkých bombardovacích lietadiel typu B-17 Flying Fortress a 82 typu B-24 Liberator, patriacich do zostavy 55. bombardovacieho krídla 15. LA USAF, ktorým stíhaciu ochranu zabezpečovalo 50 stíhacích lietadiel P-51 Mustang. Bombardovalo sa z výšky 5 000 až 8 900 metrov, 500 lb (227 kg) a 1000 lb (454 kg) trieštivotrhavými leteckými bombami, so zapaľovačmi nastavenými na oneskorený, teda trhavý účinok. Na mesto dopadlo celkovo približne 395,25 ton týchto bômb (asi 1 740 kusov). Drevené obloženie železničných vagónov horelo ešte niekoľko dní. Oheň v koľajisku bol výdatne podporovaný horľavým nákladom, palivom a strelivom, ktoré vybuchovalo až do noci z 9. na 10. október. Jednotlivé výbuchy bolo počuť v celom meste.
  Ešte stojí za pozornosť, že v skupine bombardovacích lietadiel B-17 Flying Fortress letelo aj šesť strojov bez bômb. Táto skupina sa v priestore Balatonu oddelila od ostatných strojov a nepozorovane odletela pod ochranou stíhacích lietadiel na letisko Tri Duby, aby odtiaľ odviezla tam čakajúcich amerických letcov, ktorí sa dostali na Slovensko väčšinou po opustení lietadla padákom. Tieto lietadlá viezli cestou na Tri Duby vojenský materiál (zbrane, strelivo, výbušniny, zdravotnícky materiál) a príslušníkov spravodajskej skupiny ako pomoc SNP. Ale pravdepodobne prioritnou úlohou bol odlet 25 spojeneckých letcov, 5 francúzskych partizánov a ďalších osôb do Talianska.
  Koniec „leteckého poplachu“ bol oznámený v 15.30. Mesto ostalo bez elektrickej energie, lebo transformátory a vedenie boli úplne zničené. V mestskej časti obývanej Rómami, zvanej Péro (Pirító), ktoré bolo úplne zničené, prežil bombardovanie len jeden človek. Bolo potrebné ihneď povolať vojenské jednotky, ktoré postupne odstraňovali trosky, uvoľňovali ranených a vyberali mŕtvych zo zavalených objektov a málo odolných protileteckých krytov. Mnoho mŕtvych nejavilo známky iného poranenia, len ako sa postupne dusili pod závalmi, tak od bolesti si doráňali prsty na rukách až do kosti. Aj to je možné, že sa snažili holými rukami vyslobodiť zo závalu. Veľa obyvateľov zostalo bez prístrešia a bez akéhokoľvek majetku. Kto mohol, odchádzal na vidiek k príbuzným, alebo priateľom. Celé mesto sa ponorilo do nemého smútku. Pochovávalo sa už dva dni a nemalo to konca. Kto vedel, pomáhal vyrábať rakvy, ktorých bolo stále málo. “
  https://www.watson.sk/index.php?option=com_content&id=1723
  ———————————-
  VIDEO: Hegerova zločinecká vláda slúžiaca cudzím záujmom schválila okupačnú dohodu s USA
  https://www.infovojna.sk/article/video-hegerova-zlocinecka-vlada-sluziaca-cudzim-zaujmom-schvalila-okupacnu-dohodu-s-usa

  Poznámka – doteraz ani jeden prezident SR, ani jeden parlament SR, ani jedna vláda SR – od roku 1989 a odchodu sovietskych vojsk – neiniciovala Mierovú zmluvu s USA! Prečo?! No práve kvôli príprave na súčasnú okupáciu Slovenska USA bez jediného výstrelu! Pretože s Mierovou zmluvou by to nešlo a USA sa „musia“ nasunúť opäť bližšie k Rusku! Stávame sa živým štítom pri ochrane USA v prípadnej agresii USA proti Rusku!
  Toto bolo v pláne už desaťročia! A tejto téme sa vyhýbajú aj všetci exponovaní PRÁVNICI! Téma vyhlásenia vojny Slovenska voči USA – vtedy ústavne neoprávnene Vojtechom Tukom v roku 1941 – proti čomu neprotestoval ani Slovenský snem, ani prezident Tiso – JE TABU!

  185/1939 Sl. z. ÚSTAVNÝ ZÁKON – Nobilitas
  [Prehľadávať doménu nobilitas.sk] http://www.nobilitas.sk › HTML Nobilitas › Legislativa sk › 01 Ustava › 185_1939 sk.pdf
  185/1939 Sl. z. ÚSTAVNÝ ZÁKON zo dňa 21. júla 1939 o ústave Slovenskej republiky*) Slovenský snem sa usniesol na tejto ústave: Slovenský národ pod ochranou Boha Všemohúceho od vekov sa udržal na životnom priestore mu určenom, kde s pomocou Jeho, od ktorého pochádza všetka moc a právo, zriadil si svoj slobodný slovenský štát.

  • Veronika L.

   Načo ratifikovať Mierovú zmluvu s USA? Veď výrobcovia, zbrojárske lobby potrebujú predávať a megalomansky zarábať. Pre nich je svetový mier neatraktívny.😨

  • Miroslav Čižmár

   Myslel som, že Slovenská Republika nie je pokračovateľom Slovenského štátu. Slovenský štát zanikol po skončení vojny a Slovenská Republika vznikla po prevrate.

   • Slovenská republika vznikla ústavným zákonom č. 185 z 21. júla 1939 – kedy zaniklo provizórium Slovenský štát! A hneď v preambule má Slovenská REPUBLIKA!

    Otázka – tipnite si, či štátny útvar ČSR po roku 1945 uznával iné záväzky vyplývajúce z legislatívy Slovenskej republiky 39-45 – napríklad sociálne-dôchodkové poistenie!

    • Miroslav Čižmár

     Predpokladám, že áno. Ľudia predsa nemôžu prísť o 5 odpracovaných rokov kvôli vojne.

  • asi 500 metrov od nasej,velkej zahrady havaroval Liberator, zostreleny na Dubnicou,spravil 4 velke jamy,par pilotov zahynulo,ostatnych pochytali dedincania z Omsenia,jeden sa zachranil,moja rodina im tam spravila pomnik, z vrtule na oslavu prisiel ten zachraneny sudruh aj sudruh z velvyslanectva. Je to velky cirkus ,Janko

 9. Už ma napadá len posledná otázka, koľko tých očkovacích dávok podľa súdruhov zo žumpy ešte musí byť v organizme jedinca, aby sa poskladal konečný a využiteľný nástroj na ovládanie jeho vôle: https://cz24.news/nanotechnologie-ve-vakcinach-se-sama-sestavi-uvnitr-tela/ ! Žeby prebiehali posledné testovania?

  • Miroslav Čižmár

   Vyzerá to reálne. Otázne je, či sa človek dokáže vyrovnať počítaču v dokonalosti výberu. Je to ako šach s počítačom. Keď vyhrá počítač, človek je jeho otrokom. Človek musí uhrať aspoň remízu ak si chce zachovať slobodu rozhodovania.

   • Nuž, v šachu už nemá človek proti počítaču najmenšiu šancu vyhrať. Kde sú tie časy (ešte na začiatku tohto tisícročia), keď si to veľmajstri nedokázali pripustiť.

    • Miroslav Čižmár

     Čo nedokážu veľmajstri, to dokáže intuícia. Dokonalý výber je možný, hoci len pre jedného človeka z miliardy. Jeden sa oslobodí a pomôže všetkým.

     • V tomto prípade nie, t. j. v šachu. Ešte nikto neporazil najsilnejší šahový stroj AlphaZero (nerónová sieť). Aj najsilnejší klasický šachový program Sockfish s týmto strojom nevyhral ani jednu partiu. Zápas skočil 28-72-0. Od tých čias (2017) sa umelá inteligencia značne zdokonalila.

     • Miroslav Čižmár

      Konkrétne v šachu existuje matematický algoritmus dokonalého výberu. Šach je matematický hlavolam a umelá inteligencia ho predpokladám dokáže vyriešiť. Dokáže to však aj človek a vyrovnať sa tak počítaču v analytickom myslení, ale spomínal som intuíciu. Človek nemusí poznať algoritmus, aby si dokázal medzi +-40 možnosťami vybrať tú najlepšiu. Dokonalosť je neporaziteľná, človek by sa tak vyrovnal počítaču. Dokázať to bez algoritmu by však bolo ako vyhrať viac než 30 krát po sebe prvú cenu v športke. Nezáleží na tom aká je pravdepodobnosť, podstatné je, že je to možné. Intuícia funguje.

     • AlphaZero nikto hrať šach neučil, Zadali len pravidlá. Neurónová sieť sa dokáže učiť sama. Človeku nestačí povedať len pravidlá, tie sa naučí veľmi rýchlo. Na to, aby sa stal hráčom sa potrebuje veľa učiť a veľa hrať. A len zanedbateľné množstvo šachistov sa vypracuje na veľmajstrovskú úroveň. Aj to nie bez skúseného trenéra …

     • Miroslav Čižmár

      Je to vec prístupu. Ak berieš šach ako hru, učíš sa ju hrať podla úspešných hier veľmajstrov a môžeš sa sám stať veľmajstrom. Ale ak berieš šach ako hlavolam, tak hľadáš algoritmus dokonalého výberu. Nepotrebuješ databázu historických hier. Nepotrebuješ sa stať veľmajstrom.

   • tyto otroci nebudu mat ziadnu sancu, PERIOUD

    • Miroslav Čižmár

     Ide o to udržať človeka pri vedomí a ovládať jeho rozhodnutia. Niečo ako hypnóza. Niektorí ľudia sa nedajú zhypnotizovať. Jednoducho sú lepší „šachisti“ než hypnotizér. Otázne je, či sú lepší „šachisti“ než AI.

 10. P.s.: To aj vysvetľuje urýchlené zavedenie všade 5G siete a navyšovanie satelitov kolo Zeme cieľom dosiahnutia celosvetového pokrytia ! Takže ich nepriateľ je už jasný, ľudia neočkovaní = nečipovaní = neovládaní. Kontrola je jedno a ovládanie dva !!! Kurvy satanistické. Stále je to totiž vo vývoji a testovaní, preto toľko druhov šarží očkovacích látok, čo nedávno vyšlo najavo. Nuž a keď to budú mať, už len krôčik k tomu, aby ľudia očkovaní povedali, čo im nalinkujú – zrušte všetko súkromné vlastníctvo ! A ľudia nebudú nič vlastniť a budú šťastní (kým ich definitívne nevypnú – napr. keď prestanú byť už pracovne užitoční, takže žiadne dožívanie a dôchodok!)…

  • Draslik,tolko kolko bude treba „CIRCUITS“ ,aby pomocou 5g,mohla AI (artificial intelligence) ,plne ovladat mozog „zombieho“,vieme ze minimum 8 je uz akoze dost oficialne,ale Americky Patent,publikovany 18 Marca,2021 hovori o 170 Vaccinach, DNA a mRNA,preto elita chce mat kazdeho,co ostane na zive pod prisnou kontrolou,takze vaxxovanie aj malickych,je nutne,kedze sa jedna otento heinou crime -hrozny zlocin,zlikvidovat Ludstvo a premenit na transhumans otrokov

  • Draslik,co ,ze Dochodky? ved uz teraz vyvrazduju vsetkych starych,chorych a podla J. Attali nakoniec SPROSTYCH a tych je neurekom,v tom su vsetci co su zavaxovani na prvom mieste,ved je to tak jednoduche pochopit tuto situaciu,ale vacsinou takzvani vzdelani ludia su ti najsprostejsi,ludia so sedliackym rozumom to vacsinou pochopili.ze idie o nejake zlo

 11. Raz niekto povedal, ako možno najelegantnejšie poslať niekoho do teplých krajín. Poznáte to? Treba urobiť tak, aby ten koho tam posielate si myslí, že je to jeho nápad a už sa aj teší na cestu. 🙂
  Predstavte, že by im vyššie uvedené vyšlo takým spôsobom, že by si to ľudia ani neuvedomili. Mysleli by si, že si žijú vlastný život, konajú podľa svojej vôle, ale pritom by niekto ťahal za šnúrky kedy treba a človek by si to už ani neuvedomoval, a ak by aj ocitol, nedokázal by konať inak… žil by v ilúzii… a o toto im zrejme idem Ovládanie a kontrola mysli, slobodnej vôle. Súkromný majetok chcú v zmysle Veľkého resetu zlikvidovať v roku 2030, najneskôr 2040, takže dovtedy budú chcieť zrejme doladiť to, čo očkovaním začali… A vraj Apokalypsa podľa sv. Jasná je len rozprávkou… Nie je !
  Inak by sa od franc. revolúcie nesnažili úplne vykoreniť a zničiť kresťanstvo a všetko čo so sebou nesie a čo predstavuje, čoho sme svedkami najmä posledné roky (materializmus, individualizmus, lgbti, islam, gendet, infiltrácia a rozklad cirkvi napr. škandálmi od vnútra a pod. …) ! Škoda, že tak mnohým pýcha stále zakrýva oči, aby pochopili podstatu…

  • holistický prístup

   Draslík,

   obhajuješ BEŠTIU – velebíš ju, miluješ ju, … – to je to PROGRAMOVANIE a OVLÁDANIE MYSLE – si lapený v sieti archontov a verne im v bezvedomí slúžiš.

   Najlepší OTROK je ten, ktorý miluje svoje OKOVY.

   Všetky „náboženstvá“, „ideológie“, sekty, organizácie, … sú riadené z jediného centra – bez výnimky!!!!

   • holistický prístup

    Ide o tzv. „BIBLICKÝ PROJEKT“ – ROZDEĽUJ a PANUJ!!!!!

    • Veronika L.

     Sun-ce 500r.pred Kristom aj starovekom Ríme platilo Divide et impera!!

     • holistický prístup

      „Tisíce let archontská síla ohlupuje a sráží lidstvo a brání mu používat historicky nabyté vědomosti a poznání a rozvíjet jeho logické schopnosti a duchovní hodnoty. Naopak je neustále sráženo do propasti nevědomí a ti nejlepší, nejcitlivější a nejvědomější jsou pronásledováni, upalováni a zabíjeni. Je nejvyšší čas toto pochopit, přijmout a tomuto zlu se postavit.“

      Dnes je to známe ako „BIBLICKÝ PROJEKT“.

     • Biblický projekt a „Rozdeľ a panuj“ sú 2 rozdielne veci, aj keď z približne rovnakého poabrahámovského obdobia.

      1/ Divide et impera – rímska vojenská stratégia proti spojeneckým zväzom, ktoré bojovali proti Rímu – Keltov porazili vďaka ich oblím špicom mečov, vďaka čomu Kelti mohli len sekať, nie bodať. Navyše sa nebáli smrti, takže sa nechali vyhecovať do samovražedných provokácií. Ale to najhoršie – chamtivosť Keltov a ich závisť a túžba po sláve boli základom rozvratu keltských kmeňov. Detto s Germánmi – veď kedy došlo k zjednoteniu Nemecka? 1870?

      Inak Rím, ale aj Chetitská ríša a iné ríše, boli založené na multikulti, takže divide et impera nebolo založené smerom dovnútra, ale smerom von! Iné kafé je toto z pohľadu kozmopolitného židovstva, ktoré ovláda spoločnosť v ktorej žije vďaka vnútornému rozvratu.

      Čiže rozvrat spojenectva národov proti Rímu je jedna vrstva divide et impera.

      2/ Rozvrat a intrigy – viď Protokoly Sionu – sionistická stratégia periférie moci globálneho mocenského systému – začala udalosťami, od ktorých židia oslavujú sviatok Purim. Prvé veľké víťazstvo nad Gójimami vďaka zatajenému židovstvu – analógia moslimskej Takie – nepriznanie sa k islámu.

      Purim přivolává zpěť genocidní agendu judaismu | NWOO.ORG
      [Prehľadávať doménu nwoo.org] http://www.nwoo.org › 2017 › 03 › 14 › purim-privolava-zpet-genocidni-agendu-judaismu
      Purim přivolává zpěť genocidní agendu judaismu. Esther pranýřuje Hamana. Hrozba židovské genocidy je omluvou pro současnou genocidu nežidů. Židovský svátek Purim připadající letos na dny 11.-12. března se zdá být neškodný, ale má pro současnost temný smysl. Dává na okaz sionistické odhodlání vyhladit všechny …

      3/ Rozdeľ – oddeľ obe mozgové hemisféry človeka – a panuj mu! Toto je najhlbšia vrstva toho „rozdeľ a panuj“!

      Odbočím – dnes sa prepájanie oboch mozgových hemisfér cvičí v Rusku spolu so starým bojovým umením bohatierov – systém Kchadožnikov, systém Solovjev. Človek, ktorý dokáže prepojiť obe mozgové hemisféry získava obrovské biopole, ktorým dokáže manipulovať biopolom obyčajného človeka bez tjto chopnosti, dokáže mu vkladať a čítať myšlienky – v podstate funguje ako elektromagnetická bytosť s obrovskou silou. Starý bohatieri takto dokázali zhodiť nazem aj jazdca s koňom – na počte nepriateľov nezáležalo. Tento stav však zároveň vyžaduje pokojnú myseľ a spojenie s Jednotou, zmysel pre spravodlivosť. Zdroj samotný dokáže zablokovať takéto schopnosti v situácii, ktorá by mala viesť k zneužitiu. Obrana svojho života, rodiny a vlasti je v súlade s Jednotou – život pokračuje aj po smrti – takže je to voľba – kto je na ktorej strane.

      Teda – ľudstvo je od samotného začiatku vystavené práve oddelenie funkcí oboch hemisfér, ktoré inak predstavujú synergický vlnový „motor“ s obrovským výkonom. To je podstata „spánku“ ľudstva. Egyptskí žreci dokázali zo židov počas 2-generačného sociálneho inžinierstva na púšti vyrobiť nevedomých „vyvolených“ otrokov – svojich bojových psov! Žid si nesmel uvedomiť, že žrec ho ovláda. Svojím spôsobom ide o vzorec správania sa, ktorý potom prevzali židia ako koncept ovládania nežidov – nežid si nesmie uvedomovať, že žid ho ovláda – o tom je potom Biblický projekt, „že všetka spása pochádza od židov“.

      Teda – na úplnom začiatku bolo oddelemie spolupráce oboch mozgových hemisfér ľudstva – aby si prestalo uvedomovať samé seba – aby stratilo najmocnejšiu zbraň – možnosti svojho vedomia a ducha!

      Dobrá správa – vďakavédskym zdrojom z Indie existujú techniky – nie meditačné, resp. nie ako si ich takto predstavujete, ale mozgové hemisféra sa dajú znova prepojiť, pretože to nie je fyzická lobotómia mozgu, ale manipulatívna lobotómia VEDOMIA. Budem sa tomu venovať – aj na mňa pôsobilo kyvadlo tohto bordelu – stačilo – bude nám načim ovládať tieto veci, inak je po nás!

     • Alexander Solovjev /transkript Solovyev, Solovev/, Russian Martial Art
      Centrum ruského bojového umenia
      – na úvodnej stránke je vysvetlený princíp boja ako aj princípy morálne.
      http://www.solovevstyle.ab.ru/

      Archív inštruktážnych videí – je ich už okolo 400 – bohužiaľ všetky na You Tube. Sťahujte, archivujte, študujte. Zatiaľ čo bežné úpolové športy a bojové systémy sú postavené na čo najtvrdšej kinetickej protiakcii – princíp Solovjeva je založený na čo najväčšom uvoľnení tela a súčasne čo najväčšom sústredení na silu vedomia a ducha, takže pracuje s „duchovným“ – elektromagnetickým telom a biopolom. Toto sa treba naučiť, pretože sme generácie programovaní používať hlavne telo ako stroj. Príncíp Solovjeva a Kchadožnikova /Systemas Specnaz, plaštúnsky boj/ vedie postupne k najvyššiemu bojovému umeniu – tzv. bezkontaktného boja – len pomocou biopola. Tieto systémy majú zásadnú výhodu – že sa brániť môžu aj fyzicky slabé osoby – starí ľudia, ženy, deti.
      Myslím, že výborný program, ako sa na staré kolená niečo naučiť. Do systému je začlenená aj životospráva a 3 životné piliere – chuť do života, motivácia prečo žiť a svetonázor. Slovanský svetonázor. Až tu sa napĺňa – „Kto do teba kameňom – ty doňho chlebom“ – čo v západnom svete neplatí až je životu nebezpečné – prejaviť slabosť. Veľkorysosť nie je slabosť! A už vôbec nie veľkorysosť Ducha – Zdroja! Kto toto neovláda – musí na kameň reagovať ešte väčším kameňom. Chyba lávky.
      http://www.solovevstyle.ab.ru/index.php?option=com_content&view=category&id=35&Itemid=61

    • Už ťa sledujem dlhší čas a mám pocit, že nie si normálny. Tvoje plytké slobodomurárske či marxistické uvažovanie nestojí za žiadny komentár. Draslík, ignoruj tohto pomätenca. Des a plytkosť ducha !!!

     • Veronika L.

      Holistický prístup, si ako chrobák Truhlík…Všade si bol a všetko vieš! Chýba pokora, pokora,pokora a úcta k iným diskutujúcim! Hanbi sa monológy si veď so svojim podvedomím.

     • holistický prístup

      Fredo, Veronika L.,

      mojou úlohou je odhaľovať systém a jeho agentov a darí sa … trafené husi gágájúúúú …

     • Pomätené prízemné komentáre podivína holistický prístup zásadne nečítam, lebo nemajú ani hlavu a ani pätu. Autor žije zrejme úplne mimo reality, lebo väčšie blbiny ako to, čo tu produkuje som už dávno nečítal. Napriek tomu mu neželám nič zlé, možno sa ešte ocitne človiečik…

     • holistický prístup

      Draslík,

      ak sa takto vyjadruje agent tých najtemnejších síl, tak čo s tým?!? – každý vypovedá len za seba – a agentov Smithov sa tu rojí skutočne mnoho … takí nikdy neprecitnú.

    • od nepamaty,je to tak

   • Musim s tebou suhlasit nie 99%,ale 100% cauko

 12. ….ako som už pri predchádz.článku uviedla, každý má právo vyjadriť svoj názor, no zrejme si to niekt.stále neuvedomujú, dokonca ,,radi častujú „rôznymi pomenovaniami…a to samé ,,hovorí za vás“….. no a ten výraz ,,hanbi sa“ možno tak pre nepodareného psíka :-(…:-)….

  • Veronika L.

   Treba d i s k u t o v a ť a nejaký nešťastný úbožiak trafený husou citujem tohto velikána! 😁😀Hanba, je ešte prislabé slovo jeho ohodnotenia.

  • holistický prístup

   Alenka,

   už agent „Smith“ pod nickom VL otravuje aj Teba – to sú ich metódy – ak niečo nie sú schopní dosiahnuť priamo, tak sa usilujú zo všetkých síl a všetkými prostriedkami dosiahnúť, aby za NICH niekto iný urobil špinavú robotu – volá sa to FALOŠNÁ VLAJKA – vystihuje to jeden môj príspevok – červík na udičke – na ktorý sa agenti chytili čistá práca.

   Sneh nie preto padá, aby človeka zahubil – ale aby každé ZVIERA v ňom zanechalo stopu svoju.

 13. ..HP…asi tak….zrejme bude najlepšie prestať na nich reagovať…..

 14. ..a tiež treba sa nám zrejme naučiť ovládať svoje vedomie, ako si spomenul Maroš,
  určite nám to bude veľmi prospešné v tomto ,,koronocirkuse“….

  • Alenka prospesne v tejto Genocide a „premienaniu“ zakerne,tajne ludi na Transhumans,je nutne to rozsirovat,uz len na to malo ludi,co to mozu snad pochopit a denne sa pripravovat,ako byt v blizkej buducnosti,co najdalej od tychto vaxxovanych uboziakov,v tom je zaradene mnozstvo potravini, moznost si ju pestovat/vyrobit,byt mimo velkych miest,atd.,Janko

 15. Krev houstne pri nakaze i po vakcine. Co rika tato zena to potvrzuje: Vakcina vyvolava podobne symptomy a skody jako covid. Ockovanim se nase utrpeni prodluzuje a zvysuje se smrtnost.
  Lide se dobrovolne nechavaji poskozovat a zabijet, protoze veri verchusce a Mengelum. Ze zdravotniku se stali zlocinci.

  • Suhlas,az na to ze ziadny :“covid“ nikdy neekzistoval,tie JEDY,tiez Jedy na kontrolovanie a premenu cloveka na Transhumans,je v tych vaxxoch,side effec(vedlajsi ucinok)t je Genocida

 16. …presne tak, je to genocída, vojna na všet.úrovniach….mnohí si to stále neuvedomujú… komu sa dá, nech sa presťahuje, nech si pestuje….a komu nie, tak to už je iné kafé…

Pridajte komentár

*