Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Bývalý prezidentský kandidát šokoval tvrdením, že Macron a väčšina poslancov sú neočkovaní


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý prezidentský kandidát šokoval tvrdením, že Macron a väčšina poslancov sú neočkovaní

(Ethan Huff, Natural News) Bývalý kandidát na francúzskeho prezidenta hovorí, že musel podstúpiť štyri operácie srdca, aby napravil škody spôsobené „vakcínami proti Covid-19“.

Jean Lassalle, ktorý je stále vo svete politiky, pre médium NTD povedal, že odkedy je „chránený“ proti koronavírusu pomocou „chemickej injekcie“, jeho zdravie už nikdy nebude ako predtým.

„Vakcína ma takmer zabila,“ povedal Lassalle a prezradil, že „dostal vakcínu Janssen (firma Johnson & Johnson), pretože ako poslanec parlamentu cítil povinnosť to urobiť“.

Lassalle teraz svoje rozhodnutie hlboko ľutuje, pretože „tá vakcína mi pokazila srdce,“ hovorí.

„Takže od 3. januára tohto roku som mal štyri operácie,“ pokračoval.

„Na klinike Ambroise Paré sa chirurgovi podarilo napraviť moje srdcové predsiene, aby normálne fungovali. Inak by som už bol určite mŕtvy.“

Keď sa Lassallyho redaktor opýtal, prečo sa dal zaočkovať, uviedol, že sa cítil pod tlakom vo svojej práci a veril, že jeho kolegovia politici, vrátane prezidenta Emmanuela Macrona, urobili to isté.

Podľa Lassallyho sa však ukázalo, že Macron vakcínu nikdy nedostal tak, ako sa tvrdilo.

(Súvisiace: Pamätáte si, keď Macron povedal neočkovaným francúzskym občanom, že budú trpieť, zatiaľ čo otváral brány pre neočkovaných zahraničných moslimov?)

„Urobil som to, pretože ako poslanec som nechcel vzbudzovať pocit, že si nerobím svoju prácu,“ lamentoval Lassalle.

„Ale nevedel som, že Emmanuel Macron nebol očkovaný. Nevedel som, že väčšina členov vlády nie je, a nevedel som, že ani mnohí moji kolegovia poslanci nie sú. Chcel som ísť príkladom.“

Macron je absolventom globalistického programu Klausa Schwaba „Young Global Leaders“ (Mladí globálni lídri)

Podľa Lassalleho, Macron tlačil na všetkých ostatných politikov, aby urobili niečo, čo on sám neurobil – napriek tomu, že tvrdil, že áno.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Tomu sa hovorí klamstvo a je to niečo, čo sa v politike deje neustále. Je naozaj zázrak, že Lassalle o tom počas svojho funkčného obdobia nikdy nepočul, ani tomu nebol svedkom.

Je to tiež dôkazom o nekonečnom pokrytectve Macrona, nakoľko Francúzsko bolo krajinou s najtvrdšími obmedzeniami pre neočkovaných občanov – od nemožnosti cestovať verejnou dopravou až po vyhadzovanie z práce v mnohých sektoroch hospodárstva.

Macron je napokon absolventom programu „Young Global Leaders“ (Mladí globálni lídri) globalistu Klausa Schwaba, ktorý je súčasťou Svetového ekonomického fóra (WEF). Klamstvo je štandardom tohto typu „vzdelávania“.

Mnohí svetoví lídri, ktorí absolvovali Schwabovu školu, zohrali rozhodujúcu úlohu pri podsúvaní pandemického podvodu masám – a Macron nie je výnimkou.

Zdá sa, že cieľom je zámerne zrútiť súčasný svetový poriadok prostredníctvom masového chaosu. To zahŕňalo pandemické obmedzenia, lockdowny, zatváranie podnikov a iné škody na ekonomike.

Počas plandémie, ktorá trvá už takmer tri roky, sme boli svedkami pokračujúceho rozpadu dodávateľských reťazcov. Teraz sa k tomu pripojila aj práve prebiehajúca energetická krízá, inflácia potravín a životných nákladov a ďalšie pripravované katastrofy.

Reakcie ľudí na zistenia o nezaočkovaní Macrona

V sekcii komentárov na webovej stránke RAIR Foundation, kde bola táto správa zverejnená, jedna osoba okrem Macrona poukázala na mnoho ďalších mien, ktoré boli zapojené do programu masovej globálnej genocídy známej ako „pandémia covidu“.

Medzi tieto mená patria:

 • Ursula von der Leyenová, predsedníčka Európskej komisie
 • miliardársky eugenik Bill Gates a jeho manželka Melinda
 • kanadský premiér Justin Trudeau
 • Tony Fauci (americký mix Mikasa a Lengvarského)
 • ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj
 • všetci generálni riaditelia a veľké zvieratá v celej Big Pharme

Za zmienku tiež stojí, že Ivanka, dcéra Donalda Trumpa, je tiež absolventkou programu Young Global Leaders – čo znamená, že aj ona bola zasvätená do záležitostí globalizmu, ako ho definuje WEF.

Podvodná pandémia odhalila množstvo vskutku zaujímavých faktov. Ak chcete držať krok s najnovšími informáciami, navštívte stránku Collapse.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nič nové na svete… len slniečkári nejako nebudú chápať, že to akože prečo???
  Však aj pápež povedal, že očkovanie je prejavom lásky, a teraz, keď narastajú úmrtia a vedl. následky po očkovaní MLČÍ !!!
  Matelko predsa povedal, že je taaakým veľkým dobrákom, že dá prednosť všetkým občanom SR a pôjde sa dať zaočkovať až ako posledný a tým povedal všetko. Či si nakoniec niečo dal a čo naozaj nevedomo… ale jeho diagnóza hovorí za všetko !

  • Marek Košice

   Slniečkári sa ani nebudú pokúšať chápať. Slniečkári obvinia bývalého prezidentského kandidáta z klamstva. Hotovo.

  • Verím, že tie krysy a potkany – nebudú v politike večné – i keď ich – nebude možné úplne – vyhubiť. Ale aspoň – zabrániť – ich množeniu.. I to je – dosť!

   P.S. 1- Buďme trpezliví, ku dnu – sa za tejto vlády, vr. Zuzy Č. – statočne – približujeme, i keď – orchester na palube ešte – vyhráva.
   Odraziť sa nahor – je totiž možné len vtedy, keď sa – dostaneme úplne – nadol, t.j. na – úplné dno.

   P.S.2- Som optimista a snáď sa dožijem i toho Odrazu nahor… Človek – musí veriť!!

   A nižšie – reálny vtípek – na Psycho-Matoviča.

   https://uploads.disquscdn.com/images/95254dabafe6a4dc5a0d0494364eac0fecf81642bb093e1c9963ea5a929b37e7.jpg

   • „Odraziť sa nahor – je totiž možné len vtedy, keď sa – dostaneme úplne – nadol, t.j. na – úplné dno. “ = papagájovaný sion ovládač z púšte pre idiotov, ktorí sa nikdy nemajú a nemajú kde naučiť plávať! To ako keď mi piča papagájka z elektrární – nie ich umelá inteligencia – povie, že „čo my už s tým spravíme“ – spravíme s tým to, že 20 vyjebancov vo vláde a v pozadí nezničí 5 miliónový národ, ale že 5 miliónový národ obesí rozseká rozstrieľa 20 vyjebancov a ich nominantov v kľúčových firmách a bude! Pretože pokiaľ vláda a ministri cielene plnia agendu rozkladu štátu – je zbytočné sa sťažovať nejakému ich generálnemu riaditeľovi, potom na neho ministrovi, a potom na ministra Hegerovi, keď Heger je to ústavné prasa, ktoré podľa pokynov nad ním riadi agendu rozkladu a sabotuje celý štát!
    Takže kurva žiadne šnorchlovanie a odrážanie sa od dna – treba odhodiť ten balvan, vyplávať na breh a začať likvidovať tých, ktorí nás tu utápaju!

    Hovorí sa, že plávanie patrí k /našej – lebo voda, jazerá a rieky/ základnej kultúre a teda ten, kto plávať vie a túto kultúru si osvojil – nebude na rady žida z púšte brodiť po dne a odrážať sa ako jebnutý – aby sa mohol nadýchnuť!

    • O. i. aj o tom, ako šejka z Kataru, ktorý ponúkol Európe obrovské zásoby LPG, pokrývajúce celú potrebu EU, ktoré nevie-nechce spotrebovať Čína – POSLALI DO PIČE! Lebo EU bude „keď tak“ nakupovať predražené LPG z USA!

     2022-10-14 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
     https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-10-14-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

    • Pri Vás chvíľu byť tak si to hodím a to som si prežila iné pekla v živote

     • „Lepšie ako sa zle oženiť je dobre sa obesiť!“ A s tebou to kto vedel vydržať?

     • Ten koláčik Pomada si poslal redakcii ? Maroš a ja by som si na ňom rada pochutila ,ku káve by mi sa mi hodil pomlsat aspod očami ha ha

    • Aby tu niekto – nedopadol ako ten vták, čo vyletel príliš – vysoko. Hore bol mráz, zamrzli mu krídla a zrútil sa na lúku. Našťastie – šla okolo krava a – vysrala sa naňho. Teplé hovno ho prebralo k životu, vystrčil hlavu a radostne zaspieval. Počul to bocian, priletel a vtáka zožral.

     Z toho plynú ponaučenia: Nelietaj vysoko, nie každý, kto sa na Teba vyserie, je Tvoj nepriateľ, nie každý, kto Ťa zo sračiek vytiahne – je Tvoj priateľ a keď si v sračkách – drž hubu!

     P.S. Som tu ďalší diskutujúci, ktorý nestojí o Tvoje komenty – v mojom okne, prosím o – rešpekt! Vďaka!

   • Ja som plávala už ako 5 mesačná

  • Lieči sa z covidu Sv Otec

 2. BONUS: Čo majú pre nás podľa inštrukcii zza oceánu pripravené naše vlády v 2023 a ďalej ? Totálnu likvidáciu strednej vrstvy (nielen malí a strední podnikatelia, ale aj nepodnikatelia) https://cz24.news/ve-sluzbach-putina-washington-vcera-necekane-zepsul-fialu-hegera-a-spol-pry-zpusobi-krach-nasich-zemi/ !!! Lebo ľudia spia a satanistom všetko krásne vychádza !

 3. Správa bola uvedená na weboch MSM, ale snáď nebude na prekážku (pre tých, ktorí si na neho – pamätajú..), keď to – hodím i na -Bádateľa.

  Dňa 14.10.2022 vo veku 67 rokov zomrel najlepší slovenský basketbalista 20. storočia – Stano Kropilák – viď zdroj nižšie.

  P.S. 1 – Na viacerých weboch som hľadala zdravotné dôvody jeho úmrtia a asi až v poradí na 7. – som našla správu, že:

  „Slovenský šport smúti. Do basketbalového neba odišiel legendárny Stanislav Kropilák (†67). Medailista z ME a slovenský basketbalista 20. storočia – podľa nášho zdroja z prostredia Hant Arény zomrel – nečakane doma – po prepustení – z nemocnice. Bývalý športovec a poslanec parlamentu trpel na ochorenie ciev. Jeho smrť nám potvrdil aj klub Inter Bratislava.“

  R.I.P!

  P.S.2 – Že by – ďalšia a ďalšia a ďalšia – obeť – vakcínky?!

  https://sport24.pluska.sk/ostatne/basketbal/slovensky-sport-smuti-prepusteni-nemocnice-zomrela-jedna-najvacsich-legiend

  • ešte – dodatok:
   „V poslednom období mala športové legenda zdravotné problémy, trápili ju problémy s cievami. Podľa našich informácií sa mal pred pár dňami podrobiť operácii, ale z nemocnice ho pustili domov, keďže sa zákrok v Bratislave nemohol uskutočniť. Na druhý deň zomrel na infarkt.“

   P.S. Až v takýchto sračkách sa – nachádza slovenské zdravotníctvo!!

  • Ve stejný den zemřel hagrid z Harry Pottera a Sam Hawkens z Vinetua

   2022
   Robbie Coltrane, skotský herec a komik (* 30. března 1950)
   Ralf Wolter, německý herec a komik (* 26. listopadu 1926)
   https://cs.wikipedia.org/wiki/14._říjen

  • R .I.P +++ Stanislav odpočívaj v pokoji

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,treba sa opýtať na detektore,či napr.topslovenkačaputová nehrala podvodné divadlo počas očkovania pred kamerami sk-tv pre nemysliacich iba ako propagandu,,,,zaočkovaných máme skoro všetkých známych moderátorov a postavičiek šoubiznisu či vrcholového športu,,,,ľudská ješitnosť a chamtivosť nepozná hraníc,,,,za peňáze,pohodlie a slávu čokoľvek,,,,zdrojom veškerého zla je cestovanie a importácie kadečoho,čo sa nalepí od exotických chrobákov až po epidémie,,,,a samozrejme ešte robošina a zahraničníslováci-toto je extra kategória pendlovania ako zmyslov zbavené myšičky,,,,každýtu je katolík,či krešťan onoho jhwe-ho ovca pokrstená pokérovaná kňazmi a nikto nechce pochopiť situáciu-že už to prišlo a je to skutočne tu,mnohými tak dlho očakávané odhalenie toho za oponou a stáť na prahu posledného boja o večnosť,,,,

  • Kovidbaron, prečítala som si tvoj príspevok vďaka za info ktoré registrujem sú v ňom pozit. postrehy +++

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,všeko čo človek potrebuje vedieť-má už naprogramované v tajnom kútiku mozgu-je len treba tento kútik nájsť a prezrieť si ho a osvojiť si to,nič sa človek tu nepotrebuje učiť,lebo vesmír pomáha nenakazencom sa tu orientovať a sprevádza ho,globalizmus a elity toto chcú v človeku zničiť,aby boliba na nich závislý,,,,pozor-strážcovia rovnováhy niesú žiadné poslušné a krotké mačiatka,ale riadné beštie,,,,nakazený človek má mnoho protivníkov,lrn ich neni vidieť a toto si musia globalisti uvedomiť-ich sláva a moc končí tam,kde len začína moc a sláva strážcov rovnováhy a nad nimi je „siedmy“.

    • 👍👍👍👍👍
     KOVIDBARÓN! Ty si svojimi prvými tromi riadkami vyjadril všetko, čo tu ja obúchavam o hlavy znova a znova do-aleluja…aj tak to poniektorí nie a nie pochopiť…
     Nielen voľne žijúca zverina, ale aj človek sa s prepotrebným inštinktom už rodí !!

     …a preto je dôležité hneď od jeho príchodu na túto zadebnenú planétu – ešte pred prijatím prepotrebného kolostra – injekčne (či ako) rozvoju jeho prirodzeného pudu zamedziť! Všetka česť a sláva našim bielym sprisahancom proti zdravému a prirodzenému rozvoju osobnosti našich drobučkých, bezbranných ratolestí…

     …už len rodiť doma – hoci na koberci

 5. Včerajší prejav Putina adresovaný obyvateľom EU? https://zemavek.sk/putinov-prejav-k-europanom/ !

 6. Pripravte sa na ďalšie eskalácie, robte si zásoby potravín, investujte do zlata a striebra, lebo čoskoro prídete o všetky úspory v bankách! Ešte je troška času, vycucávanie ekonomík však čoskoro skončí, a potom príde bankový šach-mat ! Event už na to prebehol, čakajú len na ten pravý okamih !
  https://www.hlavnydennik.sk/2022/10/14/ekonom-sulc-europska-unia-si-kope-hrob-a-niekto-jej-pozical-krompac-aj-lopatu
  https://www.infovojna.bz/article/video-sileni-globaliste-ze-svetoveho-ekonomickeho-fora-wef-zenou-nemecko-a-zbytek-evropy-do-katastrofy

 7. Už najmenej 1,5 roka tvrdím, že treba zaviesť trest smrti, aj retroaktívne. Veci sa nedajú do poriadku samé od seba. Osobne mám za to, že náprava znamená popravu tisícov zločincov. Každý národ si bude musieť vyhľadať, pochytať a popraviť tých svojich. Tých medzinárodných (Gates, Fauci….) treba popraviť verejne s medzinárodným prenosom. Rovnako treba postupovať s potomkami zločincov, ak sa do niečoho namočili. Žiadne nemiestne „milosrdenstvo“, IBA spravodlivosť! Spravodlivosť je iba jedna! Pokiaľ sa ľudia nenaučia presadzovať spravodlivosť, problémy budú trvať ďalej a budú narastať.

  • obávam sa, že by sa to zvrtlo na odstraňovanie rozhľadených nepohodlných (na našej chorej planéte odpočiatku až dosiaľ ukradnutá moc vyhráva nad spravodlivosťou rozumných)

 8. Marek Košice

  Preco redakcia odmieta uverejnit do diskusie moj prispevok na temu „semen retention“? Lebo tak sama necini, a to povazuje za dovid nezverejnenia?

  • Lebo to nemá absolútne nič spoločné s článkom. A na túto tému nebudeme písať článok, ak sa teda neurazíte. Nikto vám ale nebráni taký článok napísať sám a uverejniť ho tam, kde ho budú chcieť uverejniť. Kľudne môžete aj na nejakom zdarma blogu, dnes ich už je kopec.

   • Ale veď nech si zadržiava a nech mu zhnijú a nech dostane do tých svojich gulí rakovinu! Už o tom hovorila ájurvédska lekárka slovenského pôvodu vydatá za Chorváta – MUDr a Dr.Juračič/ová/ – aj v súvislosti s nestráviteľnými „tehličkami“ v potrave „uvarenej“ v mikrovlnke – keď organizmus „rozbité“ tehly nestrávi, „oklepané“ celé tehly použije na znovubudovanie buniek, a neplné tehly odloží do zálohy – lebo z nich môžu byť ešte „poltehly“ – teda, že uskladnením nie presne koplementárnych častíc bielkovín sa ten uskladnený bordel môže zvrhnúť na novotvary! Každý chlap nad 40 by si ho mal povinne honiť, aby sa zbavil rozkladajúcich sa spermíí – a tento chuj nech si ich uloží pre Borisa Kollára!

    • „V takom prípade trpíte predčasnou ejakuláciou. Na druhej strane sú muži, ktorý ejakulujú iba veľmi málo, prípadne vôbec a tak sa stávajú neplodnými (impotentnými). Oneskorená ejakulácia ohrozuje najčastejšie starších mužov alebo pacientov po chorobách.

     Zdravý muž má totiž ejakulovať pravidelne. Existuje iba jedno odporúčanie na to, ako často ejakulovať: Čo najčastejšie. Ideálne viackrát denne. Žiadne raz za týždeň alebo iba pri sexe. Čo najviac.“
     https://vimax.sk/poruchy-ejakulacie/
     ————————————————————
     Teraz iný aspekt – prečo ženy pre udržanie mileneckého vzťahu predstierajú orgazmus – aby mal muž svoje sebavedomie! Ale! Ženy sexom mužmi manipulujú, a teda – každá si ihneď všimne, či sa muž vystriekal, alebo nie. OK – únava, únava z alkoholu – raz za čas. Ale dlhodobo – pokiaľ žena zisťuje u muža, že nestrieka – narušuje to jej sebadôveru – a potom aj vzťah! Sex je sociálny kontakt a má svoje pravidlá! Teda – „prečo si sa neodbavil?“ – „Lebo som si to nechal pre inú piču!“

     A potom sa tu chuj chváli, že „nevie“ – lebo nechce – si nájsť poriadnu babu a udržiavať partnerský vzťah. Je tisíckrát lepšie vystriekať sa babe na čerstvý účes od kaderníka za pár stoviek – ako to z nej vytiahnuť nasucho! Chuj si môže s rovnakým neplodným efektom nechať prerušiť semenovody, ale baba aspoň vie, že mu z prostaty pri orgazme niečo vytieklo!

     Takáto porucha môže súvisieť s vedome potlačovanou potrebou – zabrániť incestu a pojebať vlastnú mater! Už k tomu viac nemám čo – lebo s týmto tu je to stále dokola o jeho „voňavých“ guliach!

     • Maroš, pracoval som na operačnej sále urológie a viem, že pacienti, ktorý boli operovaný na prostatu, tak si to zavinili sami. Pili málo vody, mali nulový sex a zlú stravu. Ich manželky sa chceli milovať a oni na to kašlali a radšej pili pivo a jedli veľa mäsa. 99% chorôb si ľudia spôsobujú sami nezdravým životným štýlom.

    • Marek Košice

     Maroš : Prečo si tak primitívny šmejd, Maroško? …… A čo tantrici, ktorí celé roky neejakulujú, ale pritom mávajú sex? Sú oveľa bližšie k Jednote než ty. A sú oveľa zdravší, než ty. Vysvetli mi, prečo neumierajú samci cicavcov v prírode na rakoviny intímnych partií, a prečo im to tam „nehnije“, keď k samiciam sa dostanú len alfasamci, a to je vždy len podstatná MENŠINA……. Ty pyšný nevedomec. Absolútne NEOVLÁDAŠ svoj „ejakulačný pud“, preto takto zaznávaš „retenciu semena“……. Ja som na rozdiel od teba veľký frajer, pretože posledných 15 rokov (od 20-tky) ejakulujem v priemere len 12X ročne (a teraz od augusta si dávam ročnú pauzu od ejakulácie, pred 7 rokmi som mal 5mesačnú). Ešte k môjmu semenu….. Vieš o tom, že čím menej často muž ejakuluje, tým je jeho semeno chutnejšie (ak dodržiava zdravý životný štýl)???? VIE TO KAŽDÝ TANTRIK, KTORÝ EJAKULUJE LEN ZRIEDKA A MÁ PARTNERKU, ktorá rada robieva orálny sex. A viem to aj ja, nežil som v celibáte… O AKOM HNITÍ TU PÍŠEŠ…??? Semeno sa akoby DESTILUJE…. Ono sa TRANSFORMUJE…. Je ABSOLÚTNE čerstvé, aj keby sa neejakulovalo X rokov. Dokonca platí fakt, že plný potenciál sily semena sa vytvorí až 3 (a viac) mesiace od poslednej ejakulácie (tu spozornite všetci tí, ktorí chcete mať čo najzdravšie potomstvo)…
     Vladimír : Boli operovaní na prostatu, kašlali na sex………. ALE VER TOMU, že si „to“ robili aspoň každý druhý deň…. Problémy s prostatou mali z duševných príčin (len si to naštuduj)…. Pred troma rokmi som bol len tak pre zaujímavosť u urológa, a nechal som si skontrolovať prostatu (po 12 rokoch ejakulácie len raz mesačne). Urológ povedal, že ju mám v super stave, a „čo som akože čakal“ (samozrejme som mu nezavesil na nos, že ejakulujem tak zriedka)… Skutočnosť je taká, že problémy s prostatou majú z bežných ľudí viac TÍ MUŽI, ktorí ejakulujú PRÍLIŠ ČASTO (v porovnaní s tými, ktorí menej často).
     Redakcia, prosím, uverejnite tento môj príspevok……. Marošovi tu dovolíte písať o tom ako by chcel vraždiť určité osoby, tak dovoľte aj mne písať o tomto…… Maroš je hlupák, ktorý si neuvedomuje, že práve MAINSTREAM VEDA odporúča častú ejakuláciu mužom….. A že PORNO JE ZDARMA (milióny videí a fotiek)……..PREČO ASI, „inteligent“ Maroško??? …. Aby sa muži „VYBÍJALI“, a nemali s „vypustenou“ sexuálnou energiou (ktorá sa transformuje do činov) žiadnu MOTIVÁCIU MENIŤ SVET…… Ty nevedomý pyšniak….

     • Marek Košice

      Redakcia, až teraz som dočítal koment psychicky chorého (mali by ho zavrieť na psychiatriu a zahodiť kľúč) Maroša, ktorý napísal „…pojebať vlastnú mater!“……….Vy ste jeho GRC uverejnili…….. GRC primitíva, ktorí nenávidí ženy asi 10x viac než ja (nebudem sa pretvarovať že k ženám necítim určitý typ nenávisti, ALE sám pred sebou sa za to hanbím), a ktorý ich (NA ROZDIEL ODO MŇA) používa ako MATRAC S DIEROU na to, aby sa „vyventiloval“…… Maroš, myslíš si, že semeno je len tekutina s nejakými minerálmi a vitamínmi??? A TEN „KÓD ŽIVOTA“ V TOM OBSIAHNUTÝ??? ….. Každou ejakuláciou v sebe ZABÍJAŠ DUCHOVNO…… „Elity“/Satanisti to vedia, preto odporúčajú častú ejakuláciu, a preto je porno (každého druhu) ZDARMA……

      Redakcia, viem, že Maroš dáva veľa krát dosť zaujímavé príspevky, a preto ho tu nechávate prispievať. ALE NA DRUHEJ STRANE….NEVADÍ VÁM, žE JE TO VYSLOVENE, DOSLOVA A DOPÍSMENA 100%-NÝ PSYCHOPAT??? Vy to akože NEVIDÍTE???
      Maroš, je v tebe toľko isto ZLA ako v Schwabovi, Gatesovi……. Akurát s jednou výnimkou – nechceš zabíjať bežných ľudí (plebs)…… INAK SI ROVNAKO V PODRUČÍ SATANA AKO ONI. A obávam sa, že sa nikdy nezmeníš….. Bohužiaľ.

     • Túto debatu uzatvárame na tomto mieste. K tejto téme pod týmto článkom už nepustíme žiadny ďalší komentár – ani váš ani Marošov. Ak sa vy dvaja chcete pohádať a vytmaviť si to navzájom, nech sa páči, ale na inom mieste, nie tu.

     • Vsecho je rizeno hormonem. V 15ti ma chlapec potrebu klidne 20x denne. V 60ti treba jen 3x tydne. Vse je rizeno hormony. Je zde jeste vice faktoru, ale to je na dlouho.

     • Marek Košice

      Mike : Absolutne si nepochopil sexualnu energiu….. Bohuzial ani 99% inych muzov. Preto duchovny rast ludstva je taky zakrpateny. A jedna entita sa z toho velmi tesi….

 9. …vďaka za všetky inform.+linky/verím tomu, že budú aj fungovať…/je to milé, že sa tu niekto po dlh.dobe ,,ukázal“, no milšie by bolo, keby sa ukázal aj ,,naživo“ pod svoj.vlast.menom …

 10. To že nejsou příjemci toxických injekcí je snad jasné každému od začátku, to samé Bureš a další kre*téni z politických srá*čů..
  =protože teplometi a zdegenerovaný západ=

  A nastávají nejtěžší dny v dějinách, třetím rokem častěji čelíme konci svobody a lidského ducha.
  Ve jménu spravedlnosti, lidskosti, moudrosti a naděje probudí se někdy do reality ti hloupí nositelé masek, milovníci uzavírek a napíchnuté trosky?
  Jedná se o záměrný globální převrat, protože stejné věci se dějí všude, už třetím rokem, celý svět, nic se neděje náhodou!
  Bezduší, nesečtělí a negramotní, kteří třídili odpad, dodržovali pravidla uzavírek, pokorně nosili své ubohé barevé masky, přijímali smrtící “vakcíny” a věřili kultu globálního oteplování a falešné pandemii, otevřeli dveře Velkému resetu, novému normálu a smrtícímu, toxickému odvaru komunismu a fašismu, který nás všechny zaručeně zničí..

  1) Zdravotnictví se zhoršilo, přestalo být vhodná k jakémukoli účelu. Skrze bonusy za ko*kovid případy, masivnímu přívalu peněz za ko*kovid lži a manipulace..
  2) Důchody a úcta ke stáří lidí byly zničeny!
  3) Tisíce dospělých padají mrtví k zemi. Co je tím společným faktorem? Zřejmě toxická, nebezpečná injekce proti ko*kovid.
  4) Blázni do čisté nulové změny klimatu chtějí, abychom přežili na 5 % dodávek elektřiny, bez plynu atd.
  5) Bylo nade vší pochybnost prokázáno, že celosvětový podvod s názvem “covid-19” zabil méně lidí než běžná chřipková sezóna. Politici, známé osobnosti, média, lékaři.. však nadále lžou a tvrdí, že ko*kovid zabil miliony lidí. A teď, když se chřipka záhadně vrátila, chtějí provax nadšenci píchnout dvě vakcíny.
  6) PCR test se stále používá, i když se ukázalo, že je nesmyslný a zcela nepřesný, tedy lživý.
  7) Konflikt pokračuje rychlým tempem. Jako členové NATO jsme ve válce s Ruskem = pokud jste si toho nevšimli. Nikdo se vás samozřejmě neobtěžoval zeptat. Sankce nás poškozují mnohem víc než Rusko, ale takový byl plán.

  Nic z toho, nic z toho by se nestalo, kdyby to ústupní kolaboranti nedovolili.
  Ať jdou všichni k čertu. Všichni ti uvědomělí idioti co šli pro spásnou dávku vakcíny, všichni ti cemperátoři, elfové, politici, Jelita.. AŤ JDOU VŠICHNI DO ŘI*TI!

 11. …a ešte, je tu nadhodená zauj.otázka spolunažívania…to je 1 vec, myslím si, že VEĽMI VEĽA záleží od toho, akí sú v skutočnosti charakterovo…a ďalš.,,vec“, čo je tiež dôležité je financovanie, resp.spolufinancov.domácnosti…už som sa na to raz pýtala, no nikto mi zatiaľ neodpovedal, tak sa pýtam znovu…´ ĎAKUJEM vopred za všetky odpovede…

 12. 😉 geirgijského monumomenta tydýt netřeba, plán veterináře big pharmy byl splněn. Udržujte populaci lidí na půlmiliardě a jsou rychlí, tržníci. Podle výroku soudu usa gnobionti mRNA jsou věc a majetkem jich upravující firmy. A rozdíl mezi věcí a bytostí je pro mnohé zřejmý i když jsou brutopýráci…
  https://protiproud.info/politika/6580-georgijske-poradni-kameny-vyletely-do-vzduchu-karta-se-obraci-obcane-zapadnich-zemi-se-zacinaji-bourit-od-kanady-po-holandsko-ukrajinska-karta-jiz-nefunguje-a-co-nasla-odvaha-kdyz-na-dvere-zaklepal-strach.htm

 13. Čo sa dnes deje v politike na najvyšších miestach a netýka sa to len Francúzska, predpovedal pred viac než polstoročím jeden z najväčších európskych štátnikov Charles de Gaulle. Nie je sa preto čo čudovať, že za hlavy štátov sa dostávajú politici bez zásad, morálky, hodnotového nastavenia a bez obhajovania záujmov vlastnej krajiny a jej obyvateľov. Svet by dnes potreboval.viac takých osobností, ako bol generál de Gaulle. Potom by si tie korporácie, finančné skupiny, nadnárodné monopoly a zoskupenia všelijakých oligarchov nedovolili tak ľahko a masovo podplácať a korumpovať politikov, ako je tomu dnes.

  • Ve vrcholove politice museji delat vse, co je jim narizeno Bilderbergem, jinak tam ani totiz nebudou. Volby jsou vsude zmanipulovane.
   Ani jeden vrcholovy politik nepracuje pro lid, ale pro NWO. Jsou vsichni stejni.

 14. Briti su uz uplne v riti, nechytaju sa ani uchylni Holandania! A kedy to presadi u nas Čaptava a jej opicky?
  „V Anglii zakázali používat slova „máma“ a „táta“. Ne všichni nové nařízení vítají – WN24.cz – World News 24“ https://www.wn24.cz/v-anglii-zakazali-pouzivat-slova-mama-a-tata-ne-vsichni-nove-narizeni-vitaji/

  • Neomarxisti – rozklad rodiny pokračuje už od čias feminizmu! Sociálny darwinizmus židákov! Si zistite, či to odstraňujú aj z hebrejčiny kurvy!

   No – bude prdel, keď slobodomurársky Vatikán odstráni pojmy ako Svätý Otec!

  • Nesmysly!

 15. Na základě mého výzkumu mám ve vakcínu dostatečnou důvěru, abych ji nechal aplikovat. Ti z vás, kteří si myslí, že vakcína zabíjí lidi, mě mohou použít jako test. Pokud zemřu, měli jste pravdu. Pokud nezemřu a nebudu mít žádné špatné účinky, mýlili jste se a měli byste to přiznat (alespoň sami sobě).

  Doug Bringnole, 4. dubna 2021

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/pokud-zemru-meli-jste-pravdu-americky-kulturista-nahle-zemrel-na-infarkt/

  • Jirik zameriame sa na Teba a budeme Ťa sleedovať bude to zaujímavé ++++++ prajeme Ti dlouhý živiot

 16. Celé dejiny nás Pozemšťanov boli dávno-predávno naplánované „bohom“ sionu; on + jeho poskokovia postupujú presne podľa dôsledne vypracovaného svojského „projektu“, zatiaľ čo my ostatní sme menej než smeti na šachovnici. Nemáme možnosť ani poriadne vidieť do „božieho“ veľkého plánu, nieto ešte niečo voči nemu podniknúť. Reťazová smrť afrických hláv v záležitosti odmietnutia čipovakcín to jasne svetu ukázala. Smrť Reného Baláka detto. Už len my prebudení aspoň držať pokope, nehašteriť sa medzi sebou, nepodľahnúť a čakať – na zázrak? …aj také veci sa občas dejú

 17. Mimo tému – porno „veda“ – nie porno védy – vznikla najprv ako vrstva obyčajného filmového kupliarstva-pasáctva, keď zábery jednej „prostitútky“ môžeš namnožiť tisíce krát a cenovo dostupne každému a o tú sexuálnu službu sa postará „Anča dlaňová“ – základ sú tie fantázie. Matematický model peňazí tu hádam nemusím rozoberať – a je to predaj virtuálneho sexu – čo v inej vrstve smeruje k manipulácii s virtuálnou realitou vôbec – viď porno animácie. Podstata biznicu s „actormi“ je založená na tom, že mladí potrebujú sex a peniaze.

  Ale – najdôležitejšími vrstvami porna sú – zdegradovanie vzťahu muža a ženy len na „verejný“ sex – čisto mechanický vzťah – čo má súvislosť s rozkladom rodiny a s budúcou transhumanizáciou biorobotov, a ďalšia vrstva je podprahová podpora LGBT agendy a homosexuality, pretože ak sa inak heterosexuálny muž, alebo žena inak vzrušujú nad svojím prirodzeným proťajškom – podvedome sa im – asociatívne – podsúva aj záujem o rovnaké pohlavie – ako súčasť vzrušenia! A nie že nie! Už som dávnejšie spomínal, že „nahotinky“ sú ako šteklivá vec dobré na udržanie si libida, avšak pozorovanie celého aktu podsúva záujem o rovnaké pohlavie – a o tom je rasový program porna – viď porno s čiernymi mužmi – aby ich ženy vnímali ako budúcich partnerov a aby biela rasa brala za samozrejmosť, že dospievajúce biele dievčatá budú vyhľadávať sex s čiernymi mužmi a plodiť s nimi miešancov – čo je cieľ výmeny obyvateľstva vôbec. Takže do prdele s prostatou! Keď niekto napíše, že vďaka zadržiavaniu semena je jeho semeno chutnejšie, tak je idiot, ktorý nechápe, že chuť semena je vyslovene vecou konzumácie určitých potravín, takže semeno rybára chutí po rybách a nemyslím si, že rybárova žena má chuť hltať ešte aj toto po rybacine! Tvrdiť o sebe, že mám v poriadku prostatu v 40-tke – no a ako inak? Ja podsúvanie tejto témy vnímam ako určitú formu exhibície – akoby mi – a nielen mne – chcel stále strkať svojho chuja do huby – a to robia úchyláci v base so slabšími jedincami! Tak to skús so mnou a čo ti z toho tvojho chuja zostane a z teba vôbec!

  • U zvierat s turnusovým rozmnožovaním má semenotvorba iný „mechanizmus“ a načasovanie ako u primátov a ľudí, pre ktorých je sex vecou sociálneho kontaktu – pričom spomínaní alfa jedinci ejakulujú vďaka príležitosti k mnohonásobnej kopulácii – asi 10 krat častejšej, ako ostatní samci – a toto sa nedeje medzi ľuďmi, pretože nežijeme v tlupách s alfa jedincami, ale v rodinách – A NEPOCHÁDZAME Z OPICE!
   Čím si viem predstaviť opičiaka, ktorý si vrzne tajne len ak ho nemá alfa na očiach – lebo by si už nevrzol vôbec!
   A aj taký opičiak nemá záujem zdržiavať svoje semeno – on to totiž nerieši. Každá vrana chváli svoje hniezdo – a ktorá ho nemá – chváli, ako je jej dobre bez neho! A také sú aj výhody impotencie pre sebestredného egoistického „muža“ – ktorý nechce mať deti len a len kvôli sebe. Toť výsledok sociálneho inžinierstva – nie !samovzdelávania sa“ v sexuálnych problémoch. A ktorý nemá – lebo nechce – pokračovanie – čo mu zrátajú predkovia za 100 tisíc rokov dozadu!

   • Máme tu všeobecný problém s neplodnosťou mužov – začiatkom 20. storočia priemerne 220 miliónov živých spermií v 1 mililitri, v 80. rokoch 130 miliónov, v súčasnosti 14 miliónov a menej! Iste – spermie dozrievajú približne 3-4 dni v nadsemeníkoch, kde sa „učia plávať“, takže príliš častý sex /mám zažité 3 x denne/ plodnosti neprrispieva, a keď sa vrátime na začiatok 20. storočia – úlohou muýa bolo aj ťažji pracovať a nie váľať sa v posteli, takže to bolo vyvážené. Teda – ak tu niekto manipuluje s ľudstvom smerom ku genocde – nasiera ma, keď k tomu niekto pridáva svoje návody na mnohomesačné zadržiavanie semena! No lebo odtiaľ už je len krok k prerušeniu semenovodov /pohodlná antikoncepcia/ – v rámci „obligátnej obriezky“. Akurát židovi obrežú kožku a nie že ho vykastrujú! Nás kastrujú chemicky!

    Čo sa týka „hnitia“ spermií – treba si naštudovať apoptózu a vstrebávanie, či likvidáciu buniek – vnútrotelovými baktériami! A teóriu exozómov! A to sa týka aj mŕtveho bordelu v semeníkoch.

    • Skrátim – negrovi nikto a nič nemá brániť vystriekať sa do bielej ženy, a biely muž by sa mal zdržať – aby jej to potom mohol ako „chutnejšie halušky“ nasypať do huby a ona to potom môže niekde vysrať! Toto, čo tu prebehlo, nie je nič iné, ako podsúvanie ďalšej techniky vedomej autogenocídy bielej rasy! Pred rokmi nabádali biele ženy, aby sa nemnožili a aby sa stali servismankami farebných detí! No – myslím, že táto diskusia bude mať osobné dôsledky!

 18. Kazdy,co ma vsech pet pohromade by si nikdy nedal vakcinu, ktera ne jen zabiji,ale tem prezivsim meni jejich DNA. Pamatujte si, ze nic, co telo samo nevytvori, je pro nej jed a nema to v organismu co delat. Pokud mate zdravou imunitu, nikdy ani onemocnet nemuzete. Dulezite tedy je; zadny stres, zdrava potrava, mit pauzu mezi jidlem 20 hodi nejmene. Casto mit pūst a vubec nejist 2-4 dny v tydnu, pouze pit vodu s citronem. To je jediny zpusob jak se ze vseho uzdravit.

  • Marek Košice

   Tvoj „jediny sposob ako sa zo vsetkeho uzdravit“ = pre väcsinu ludi vyzerat ako z koncentracneho tabora. Nejest 2-4 dni v tyzdni… Kazdy prirodzene stihly clovek kvoli tomu hude vyzerst ako z koncentraku. A teda kvolj tomu „super opatreniu“ bude pre 99% ludi vyzerat neatraktivne. GRATULUJEM,TO JE CESTA KU ZDRAVIU, ved sposobit si nepritazlivost je predsa ZDRAVE…

 19. Marek Košice

  Mike, uvedomujes si ze je komicke dodrziavat stravovacie posty A ZAROVEN nedodrziavat ejakulacne posty? To je totalna disharmonia. Ejakulacne su dolezitejsie. Ja inak dodrxiavam denne „IF 17/7“. A tvoja rada „pauza medzi jedlami najmenej 20 hodin“ z dlhodobeho hladiska, to je uz uplne mimo misu… Ja sav 7 hodinovom okne na jedlo najem 2x. Dve jedla, plnohodnotne. V „maximalne 4 hodinovom okne na jedlo“ nema clovek sancu prijst dostatok kalorii a zivin…. MAM S TYM SKUSENOSTI. Fungoval som dokonca na „IF 23/1“, tri roky. A UZ NIKDY VIAC.
  Pises, ze jediny sposob ako sa „zo vsetkeho uzdravit“ su posty. TO JE DO NEBA VOLAJUCI NEZMYSEL. Posty NERIESIA DUSEVNE PROBLEMY, ak, tak len MINIMALNE. A dusevne problemy su zodpovedne vo väcsine pripadov za choroby. A PO DALSIE – posty NERIESIA zdravotne problemy vzniknute Z NEDOSTATKU ZIVIN. Prave naopak, niektore choroby su postami PREHLBOVANE.
  Fungovanie cloveka vidis velmi MATERIALISTICKY. Tak, ako som jeho fungovanie videl ja pred 10 rokmi….

  • Narcisovi „Marekovi z Košicoch“ – napíšem to tak, aby ši temu mohol aj porozumec:

   Lačnej švini še lem o kukurici šnije.

   PS: Čuduješ še, že ce žadna žena nechce?!? – ja ne.

 20. To mě nepřekvapuje, tito zločinci moc dobře vědí, jaké jedy nutí nám, obyčejným lidem. Je vidět, že jim nesmíme věřit a nesmíme se nechat od nich vydírat. Nesmíme se bát je poslat kamsi. Kdo si to svinstvo nenechal píchnout, ušetřil si zdraví a někdy i život.

Pridajte komentár

*