Postihnutý muž z Kanady hovorí, že lekári naňho tlačia, aby podstúpil eutanáziu a nebol pre štát príťažou


Print Friendly, PDF & Email

Postihnutý muž z Kanady hovorí, že lekári naňho tlačia, aby podstúpil eutanáziu a nebol pre štát príťažou

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Kanaďan so zdravotným postihnutím hovorí, že sa cíti „úplne traumatizovaný“, lebo lekári naňho neustále agresívne tlačia, aby podstúpil eutanáziu a odbremenil tak štát od vysokých nákladov na jeho zdravotnú starostlivosť.

Mužom je 49-ročný Roger Foley, ktorý sa objavil v krátkom filme filmárky Amandy Achtmanovej v rámci jej  dokomentárnej série Dying to Meet You (Umieram, aby som ťa stretol).

Podľa stránky Infowars.com Foley vo videu zverejnenom na YouTube z nemocničnej postele povedal, že keď žil v ranom veku ako choré dieťa, bol „veľmi nekoordinovaný a vždy unavený“.

„V tej dobe neexistovalo testovanie na to, čo mi nakoniec diagnostikovali. Takže som si myslel, že som lenivý, že to zvládnem nejako prekonať,“ povedal.

Foley vyrastal so svojím otcom, ktorý bol inštalatér a veterán z Druhej svetovej vojny. Pamätal si, že otec bol veľmi vytrvalý.

„A myslím, že som to po ňom zdedil. Keď ale zomrel, bolo to naozaj ťažké,“ uviedol.

Foleyho sa pýtali, či mu lekári ponúkli eutanáziu, v Kanade nazývanú ako „lekárska pomoc pri umieraní (MAiD)“, na ukončenie jeho života. Potvrdil, že eutanáziu, ktorá je v Kanade legálna od roku 2016, mu ponúkli viackrát.

„Raz sa ma lekár spýtal, či mám nejaké myšlienky na sebapoškodzovanie? Bol som k nemu úprimný a povedal, že premýšľam o ukončení svojho života kvôli tomu, čím prechádzam, pretože mi je bránené v získavaní prostriedkov, ktoré potrebujem na to, aby som mohol bezpečne žiť doma,“ povedal Foley.

„A následne lekár z ničoho nič vytiahol: No, ak nezískate pre svoj život financie, vždy môžete požiadať o pomoc, no viete, čo tým myslím?‘ Cítite sa tak vyčerpaný.“

Foley nedokáže fungovať bez liekov. Je doslova vydaný na milosť nemocničného personálu

Portálu LifeSiteNews sa nepodarilo spojiť s Foleym pred uverejnením článku, aby mu položil ďalšie otázky ohľadne ponúkanej eutanázie.

Vo videu Foley nezverejnil presnú povahu svojho zdravotného stavu, iba poznamenal, že bez liekov nemôže „ani fungovať“ a že je „pripútaný na lôžko“. Ďalej uviedol, že súčasný systém zdravotnej starostlivosti v Kanade mu nepomáha žiť lepší život, ale namiesto toho mu spôsobuje ďalšie trápenie.

„Úplne ma to traumatizovalo,“ povedal Foley a dodal, že „keď raz spomenul myšlienky na samovraždu, nemocnica hneď prišla s tým, že ak chcem ukončiť svoj život, tak ponúkajú program eutanázie.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Niečo také pred legalizáciou programu MAiD neexistovalo. Ale teraz je to tu. Počas zvyšku môjho života neprejde ani sekunda, že nepomyslím na to, ako mi dali najavo, že nemám žiadnu hodnotu,“ poznamenal Foley.

Kvôli svojej neschopnosti vykonávať základné úkony bez pomoci inej osoby sa musí takmer vo všetkom spoliehať na pomoc nemocničného personálu.

Pokiaľ ide o program MAiD, poukázal na mainstreamový naratív, že odpor voči eutanázii pochádza iba od veriacich ľudí. Podľa Foleya to nie je nič iné ako „vydieranie“.

„Je to obyčajné vydieranie. Ja síce nie som veriaci, ale rešpektujem ľudí, ktorí sú veriaci. Tvrdenie, že sú to len veriaci ľudia, ktorí sú proti eutanázii a asistovanej samovražde, je úplne nesprávne,“ povedal.

Foley ďalej poznamenal, že pokiaľ ide o jeho budúcnosť, má nádej, že sa mu čoskoro podarí „prelomiť systém“, aby mohol žiť doma.

„Vec, ktorá mi dáva nádej, je, že jedného dňa budem môcť túto titánovú stenu systému prelomiť a získať prístup k zdrojom, ktoré potrebujem, aby som mohol žiť doma s ľuďmi, ktorí budú chcieť pracovať so mnou a ja budem chcieť pracovať s nimi,“ povedal.

„A môžeme pracovať ako tím… Mám pre to vášeň. Nechcem sa vzdať svojho života.“

Vo februári, po tlaku aktivistov za život, lekárov a podporných pacientskych skupín, ako aj väčšiny kanadských provincií, federálna vláda pod vedením premiéra Justina Trudeaua odložila do roku 2027 plánované rozšírenie programu MAiD na tých, ktorí trpia výlučne duševnými chorobami.

Počet Kanaďanov zabitých smrtiacou injekciou od roku 2016 je takmer 65 000, pričom len v roku 2023 sa odhaduje 16 000 takýchto asistovaných úmrtí. Mnohí sa však obávajú, že vzhľadom na manipuláciu oficiálnych štatistík môže byť tento počet ešte vyšší.

V nedávno aktualizovanom vydaní Kanadského štatistického úradu boli úmrtia na eutanáziu vylúčené z celkového počtu úmrtí napriek tomu, že ide o šiestu najčastejšiu príčinu úmrtnosti v krajine.

Začiatkom tohto týždňa organizácia LifeSiteNews zverejnila správu, v ktorej uviedla, ako kanadský vojnový veterán a delostrelec odhalil počas rozhovoru v podcaste s Dr. Jordanom Petersonom, že drogy používané v programe MAiD v podstate ubíjajú človeka na smrť.

Stop Candida

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. dalsim krokom bude: „konziliom odbornikov, humannee schvalena eutanazia“, aby vybavili aj taketo situacie

  • Dr. Peter P. Garyaev, doktor biologických věd, RANS a RAMTN
   https://vlnovagenetika.cz/dr-peter-p-garyaev-doktor-biologickych-ved-rans-a-ramtn/
   ————————
   Už je po smrti – počas kovidu. Extra dôležitá osoba vo vlnovej genetike!

   https://www.youtube.com › watch?v=4iNP-cljvUo
   Dr. Peter Gariaev (1942 – 2020) – The Wave Genome – YouTube
   In the midst of a global pandemic crisis, the world has lost one of its greatest molecular biologists: Dr. Peter Gariaev died on November 17, 2020. His disco…
   ——————
   Každý zdravý orgán má svoju špecifickú frekvenciu a táto frekvencia lieči chorý orgán. Ľudský hlas /reč/ a informácia /programovanie/ má vplyv na DNA.

   • Frequencies uzdravovani 432 Hz a dalsi
    Hudba mozart -zBach Handel
    Naproti tomu hudba frekvence satanizmu nasili..
    Najdete si complex pro dlouhovekost zdravi BLUE ZONE
    stravu zpusob zivota ..
    Bez zotroceni EU NATO NSP GMO.
    Studujte muzete se doxit 200 roku produktivnich ve stesti prinosech pro spolecnost
    My kteri maji superior genetiku
    Deti mame povinost mit alespon 5 deti pro budoucnost nasich spolecnosti
    Mpji prarodice I od manzelky meli 6 az 12 deti a vsechny uzivili Dali super vzdelani
    MILUJME SE A MNOZME SE
    OSIDLIME PRO SLAVU SLOVANSTVA..

  • Maroš,
   vďaka za video, týkajúce sa témy – MedBed.

   Venovala som tomu videjku – Čas s pomerne vysokou Bdelosťou.

   A teším sa z daného technologicko- zdravotného (mimo-zemského) pokroku – ktorý by mal slúžiť RAZ – „obyčajnému“ človeku.

   1/ Ak tunajším čitateľom slúži dobre pamäť, tak ja sama som tu položila otázku – v rámci informácie, že Klaus Schwab je vážne chorý (apropó – čo je s ním v t.č.? – žije ešte?), že ako to, že neuložili túto – „prominentno-filantropickú“ – osôbku do MED-BED, za účelom – aby tento poslušný Otrok mal kognitívne schopnosti plniť úlohy svojho Otrokára i naďalej? Rovnako tak, ako napr. Angl. Karol III., Kate – princezná, obaja – akože trpiacich na – Ca?

   2/ U mňa osobne – je vysoko konštruktívne, ak úprimne chceme pomáhať cez Bed-Meds (ďalej v skratke: MB) ľuďom, ktorí si to skutočne zaslúžia, aby boli ozdravení a plní novej Vitality do Nového Veku a do Novej Zeme.

   ALE! – niekoľko Otázok pre mňa z daného predsa len – vyplýva.

   3/ Neviem presne, v akom časovom „údaji“ (v zmysle videa – po GESARA/NESARA), by mali začať MB v štátnych nemocniciach v jednotlivých štátoch pre „normálnych“ ľudí – pracovať – ergo – o koľkých rokoch dopredu – sa v danom videjku – bavíme?..

   4/ Fakt, že znovu (ako za čias Plejáďanov) i dnes by MB znamenali obrovský Diferenciál (rozdiel) medzi vysokou technologickou a technickou úrovňou daných „reprodukovateľných“ človeko-prístrojov = MB – vs. DUCHOVNO-MORÁLNO-ETICKOU HODNOTOU ČLOVEKA – v danom Čase a Priestore. A tu môj Duch naráža na obrovskú – DISKREPANCIU.

   Napr. Objedná sa cez MB – „zrekonštruovať v Celistvosti – svoj chorý Organizmus – napr. „ evidentný NACISTA, (liberálny) FAŠISTA, niekoľko-násobný VRAH, ZLODEJ, jednoducho – človek vo svojej Mysli – s vražedno-deštruktívnymi zámermi – i z titulu jeho (ne)vyspelosti Ducha.
   Ale i preto, že konkrétny Duch je lenivý, stagnuje a nemá vôľu sa posúvať Vyššie, lebo v súčasnom pozemskom Status Quo – mu vyhovuje viac – z pohľadu osobnej (materiálnej) Ziskovosti – SLUŽBA TEMNÝM SILÁM. Pýtam sa len na Prevenciu a Elimináciu potenciálnych „reprodukovateľných“ zločinov!

   5/ Viem – je to zložité – mi odpovedať, preto – lebo tieto Dáta sú – ako bolo povedané vo videu – len veľmi ťažko – OVERITEĽNÉ! Ale – napriek tomu – s nimi v určitej relevancii – PRACUJEME..

   6/ A zároveň si uvedomujem tú Skutočnosť, že ŽIVOT (TU a TERAZ) už vlastní konkrétny Scenár, Hlavného Režiséra i Producenta, i Hercov – ako reálne aplikovať tu na Zemi MBs v prospech – (obyčajných) ľudí tak, aby to nepoškodilo (ako to povedať..) – „OKOLITÚ DUCHOVNÚ KLÍMU“..

   Tak – len toľko k danej – veľmi interesantnej téme!

   Maroš, ešte raz – Vďaka za preposlané video a kiež by si ho „mrklo“ čo najviac ľudí – pre svoje vnútorné pochopenie!

   • Ajša – teší ma, že k veciam pristupuješ cez tzv. Diferenciál Slova – pretože dnes – sa v duchu /židovskej zámeny pojmov /jan Kozák – Judaizmus/ manipuluje práve zámenou slov!

    Vymyslela si Diferenciál Slova – super výraz proti židovskému Duchu Zámeny! Vďaka!

 2. Teraz som volal 30 ročnému človeku, ktorý bol úplne v pohode – ktorý bol pred 30 rokmi bol v pohode dnes chladný 40-tnik. Dnes ten fuj – po 25 rokoch – Už si
  Takže sorry Patrik Herman neidealizujem žiadne osoby – z vlášť z mainstrea!mu!

 3. Pre Štefana – k jeho mi minulému komentáru

  „Nuž, keď im to nevyšlo doteraz, tak po terajších čistkách v MO a v armade, pod riadením Belousova, sa im to už asi nepodarí. Kedy konečne príde rad aj na Nabuilinovú a Simonjana, ako aj k zmene štátnej vlajky z vlasovskej na sovietsku. Ozaj, čo Progožin ? Žije ? Nuž objavujú sa pizitívne signály.“

  Aktuálne personálne zmeny vo vedení RF:

  Od 1:11:30 do 1:19:50

  na:

  https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2024-05-28-Mirova-konf:b

  ako audio mp3 (na voľné stiahnutie).

  • Israismael

   Mám tu niečo pre teba Achnaton ..Nejakú spísanu spomienku ,ktorá bola prežita človekom v blízkosti Abdrushina ,Ducha Pravdy ,keď pôsobil na Zemi ,cca pred sto rokmi .Nie že by to bola tajná vec a preto môžu nahliadnuť aj iní ,ktorých to ťahá k Pravde ..Sú tam však dôležité veci z ktorých by si ľudia nemali robiť srandu ,ak už sa dostanú k čítaniu !
   https://www.jupitera.sk/2019/08/otto-ernst-fritsch.html

   • Israismael, treba sa vykašľať na ľudí, nechať ich nech si idú kam chcú, lebo inak prídeš len ku škode a s nimi to ani nepohne. Tak či tak Súd, ktorý je dnes už v záverečnej fáze a o ktorom ani netušia mali na tanieri 2000 rokov a nemôžu sa vyhovárať, že o ňom nebolo alebo naopak bolo na Zemi toľko všelijakých informácií, že ich to zviedlo k akurát k tým falošným. Mávni rukou a chod od nich preč nech to s nimi dopadne podľa ich chcenia, nech dopadnú akokoľvek. Mali času dosť ale využívali ho len na mudrovanie a posmech tomu čo nechápu.
    Je mi úplne jedno čo s ľudstvom bude keď sa samo nestará o to aby našlo zmysel svojej existencie a to i tej pozemskej. Chcú za každú cenu fyzicky prežiť na Zemi a chovať sa jak zvieratá alebo ako hovädá a ešte sú na to hrdí, že vedia ako to robiť , skutočnú spolunáležitosť prameniacu z ducha nepoznajú, majú ju len v hlave alebo spísanú v naukách. Celý Zemský svet je otrávený bezduchým vypočítavým individualizmom, ktorý mnohí priviedli až do stavu geniality ako žiť tak aby sa zbavili tých, ktorí im akokoľvek vadia – a je jedno ci im chcú pomoct alebo ich zotročiť – chcú sa jednoducho vyhnúť nepríjemnostiam bez toho aby skúmali ci ich vnútro ci s tými nepríjemnosťami nemá nejakú väzbu – to ich ani nenapadne a hneď robia analýzy kto riadi procesy, ktoré ich zotročujú. Hneď hľadajú vinníka vonku….a nie u seba.
    O Zákony Stvorenia záujem nemajú a keď ich niečo postihne tak za to môže niekto iný, pripadne svetový Žid. Nuž čo s takými? Nech teda skapú v Súde aj s ich Židom, brániť im nebudem a ani ich presviedčať keďže u nich nieje z čoho brat. Keď podstatu Života na úrovni svojho ducha môžem pochopiť ja a mnoho ďalších ludi tak prečo to nemôžu pochopiť milióny ďalších ludi? Veď aj oni majú ducha. Mam k nim cítiť nejakú bolesť ci súcit keď dopadnú na Zemi v týchto konečných časoch kruto a zle?
    Mam za ich utrpenie viniť Žida, elity či padleho Archanjela keď sami len cytračia a smejú sa mi ale aj Pravde samotnej do očí? Nech sa páči. dopadnite ako len chcete! NEEXISTUJE žiadny dôvod niekoho oplakávať kto nechcel poznať Pravdu a fatálne na to doplatil – ved čo by som mal u takých oplakávať, ktorí sa hrnú do zatratenia v Súde alebo ešte tu na Zemi do jadrovej katastrofy keď namiesto chcenia poznať Pravdu vtahujú svet do Jadrovej katastrofy tým, že nechápu aký má názor na odvrátenie vojny Svetlo – Boh a nechápu ani to,že len duchovné vedenie od Boha prostredníctvom duchovne živých ľudí drží svet pred tou katastrofou. Oni si myslia, že to umožňuje len vzdelaný rozum a skúseností a preto každého človeka vo vysokých funkciách napojeného na Boha nezpoznajú a hádžu do jedného vreca so skúsenými a vzdelanými ľuďmi, ktorí niečo znamenajú ale sú len vypočítavými, ostrieľanmi a skúsenými ale bez duchovného vedenia.
    Tam – v práci mozgu – rozumu evidia tú hráz, ktorá drží ľudstvo pred jadrovou katastrofou. Preto márne v Rusku hľadajú to či ono – nikdy nepochopia, že Rusko by sa nikdy neubránilo a neobnovilo bez napojenia na Boha. Takže ich konceptuálna úroveň je síce vysoká ale nedosahuje úroveň ľudskej koncepcie, inak by aj politiku chápali inak. Ich poznanie je mŕtve a teraz radia ako sa vysporiadať so zlom na Zemi a ako chápať to čo sa dnes na Zemi deje.
    Rozumár tento svet posúva k jadrovej vojne aj keby nechcel.

    • Israismael

     Mne išlo Achnaton len o to ,že čím viac ľudí sa zapojí na cestu k svetlu tak o to by zrejme bol ľahšie zvládnuteľny Armageddon…Teraz keďže je takmer celý svet pod temnom ,tak ľudia s vyžarovaním svetlejsich energií nemajú šancu zastaviť to globálne zlo a tým pádom bude ťažky pozemský otras keďže pomer temna k svetlu je cca 90:10 . Čiže katastrofálne to vyzerá…Keby to bolo aspoň 50:50 ,tak ten ,,pohár “ Božieho hnevu by bol zmierlivejsi ..Určite áno ..

     • Áno, chápem o čo Ti išlo ale situácia je taká jak píšeš – 10:90.
      A nanič je okrem toho, že ľudia vo väčšine nemajú záujem poznať Živé Slovo prinesené Bohom samotným na Zem a ani poznať kde je dobro a pravda v činoch významných činiteľov. Akokeby každý z tých činiteľov bol v sebe už hotový a nemohol v ňom prebiehať vnútorný boj o vlastné smerovanie a keď nejeden z nich keď vie, že z Bohom sa nedá nijako vyjednávať.
      Ja neviem prečo ľudia najprv hľadajú to zlé…a pri tom vo väčšine prípadov aj zostanú…. – stracajú čas kvôli zmetkom. Vieš koľko ľudí vie, že Západ a USA sú agresor a chcú zničiť Rusko? Je ich veľa ale zároveň nad Ruskom má ňu rukou, že je v podstate rovnaké aj s Putinom.
      Každý je podľa nich len otrokom elít – to si želajú vidieť a nič iné. ŽIADNE dobro nechcú vidieť ale len to negatívne. A toto je to čo nás približuje k armagedonu. A alternatíva – tá nikdy neuzná správne kroky Ruska a každého kto Rusko označuje za záchranu. Uzná však, že agresor je USA a tiež, že Rusko je obeť – to áno ale, že Rusko je záchrana a možnosť prejsť koncom časov nášho sveta ako tak komfortne tak to nie. A tento vzorec je uplatňovaný všade – ty ako napadnutý si napadnutý uznaný ale ak nesieš aj Svetlo záchrany tak si ignorovaný pretože o to Svetlo – dobro nemá takmer nikto záujem.
      Maá niekto záujem o to ako chce Rusko globalizovať náš svet? No najprv by človek musel hľadať vo svete dobro a nielen zlo. Ale to dobro aj niečo požaduje a netyká si s každou ľudskou slabinou, svojvolou a egoizmom.
      Ja naozaj neviem čo ľudia na tejto Zemi vlastne hľadajú, o čo sa snažia?… a neberiem argumenty, že ich niekto riadi. Israismael, čím ďalej viac ma nebaví presviedčať niekoho kto nemá záujem sa hýbať. Už som do ľudí investoval mnoho energie a už je čas sa toho nesprávneho postoja zbaviť a dávať len tým čo o to stoja.

     • Israismael

      No nič Achnaton ..Svet speje ku skaze .Ku skaze veľmi rýchlo …Opat raz nespoznal svet SLOVO OD NAJVYSSIEHO ..Paradox tkvie v tom, že Boží Syn Ježiš to avizoval predsa ľudstvu dopredu ,cca 2 tisíc rokov spätne ,že až skonci čas a jeden veľký Vek( myslené vek Rýb,ktorý skončil a začal koncom roka 2020-vek Vodnára .Pozn: kardináli dodnes nosia a aj biskupi mitru v tvare rýb,symbol veku Rýb ) ,tak keď skončí ten vek Rýb ,potom pošle k nám ľuďom pomocníka a že príde On Duch Pravdy a všetkých uvedie do celej Pravdy ..Do Pravdy takej , aká je odjakživa a taká aká je pravá od veku vekov ,a aká sa má žiť aj na Zemi ..Je tu už skoro 100 rokov na Zemi to živé SLOVO PANA ..Je to spísané ,vysvetlené ,dokonca to SLOVO opravujE mnohé chyby v biblii ,ale nijak inak ju neovplyvňuje vo význame ..A je to presne tak ako povedal Ježiš ,že keď príde On Duch Pravdy ,Syn Človeka ,on vás uvedie(naučí) ako ľudí o všetkej Pravde ..A tiež mám pocit že netreba už viac nabádať ľudí ako sa dostať k záchrane ..Je to zbytočne a navyše už je všetko vytriedené a čaká sa na posledné štádium Súdu…Nie je pravda že súd prebieha v jeden jediný deň ..Ten prebieha od roku 1929 ,keď nastal OBRAT SVETOV,Abdrushin Duch Pravdy o tom píše v spisoch (Nie náhodou sa dostal Vatikán opäť k moci práve v tom roku 1929 ,a to po po vyše 100 rokoch keď bol svet bez papezstva a keď Mussolini podpísal s pápežom tzv lateranske zmluvy )..Ten Vatikán ktorý opäť dostane smrteľnú ranu ako bolo tomu v roku 1798,keď bolo odstránené na vyše 100 rokov papezstvo …. stalo sa to počas Francúzskej revolúcii ..Dostane poslednú ranu Božiu ,pretože nevedie ľudí k pravému Najvyššiemu Bohu ..

  • Israismael

   Všimni si Achnaton v tom spise – bod c.38 ,tam sa hovorí niečo o poslednom súde ,v ktorom sa už dávno nachádzame a aj dnes nachádzame ,resp dokončujeme ho !!..Ono ľudia by si to mohli konečne všímať aj podľa toho ,že aké problémy nastali na Zemi za posledné roky ..

   • Objektívne

    Zlievaš dokopy dve veci „koniec dní“ a „súdny deň“. Každá táto vec má svoj osobitný význam. Koniec dní je časový úsek kedy dochádza k degradácii (všetkého), prírody aj ľudskosti a to v súčasnosti pozorujeme. Súdny deň je vyvrcholením a teda znamená to „udalosť“. Stane sa to za jediný deň, preto sa to nazýva „súdny deň“. Po súdnom dni sa veci dajú znova do poriadku. Na jednodolárovke je víťaztvo svetla vyobrazené už dávno -> „Ordo ab Chao“.

    • Israismael

     Názor je tvoj .a ja ti ho nemôžem vziať ..Tak nech je po tvojom ludskom vysvetlení a cirkevnom ,a nie po JEHO čo nám doniesol Pravdu od Boha ..ja sa prikloním k TOMU ,ktorý bol avizovany spred dve tisíc rokov Ježišom, že príde na konci veku(koniec veku Rýb ,ktorý skončil a začala sa doba Vodnára ) a že nám všetko vysvetlí a ozrejmi a uvedie nás do všetkej PRAVDY .. Nenahnevas sa azda , že sa prikloním k JEHO SLOVU ? … a nie k tomu tvojmu ľudskému?

    • Israismael

     Keď budeš hľadať svojim ľudským duchom a pozemským rozumom tak nájdeš to čo určite hľadáš ,a dostaneš odpoveď aj na svoju otázku !!! Čas ešte stále je ..aj keď nie veľa ale je.. ja som hľadal ale veľa veľa rokov ,a na to ťa musím upozorniť že za deň dva sa nedá nájsť to Najvyššie v Pravde … ,klopal som až kým mi nebolo otvorené ..a hľadal som aj cez cirkvy a náboženstva mnoho rokov ,áno skoro 30 rokov až prišla jedna brána na ktorú som po dlhom hľadaní zaklopal a otvorila sa ..Ďakujem Bohu …

     • Objektívne

      Ja to viem, ale tým mojim ľudským vysvetlením ako si to nazval. Chcel som vedieť či to vieš ty, ale zjavne asi nie, keď to nevieš pomenovať. Ja sa nehambím za to, čo viem.

     • Israismael

      Ty si myslíš že ja sa hanbím Objektívne keď ďakujem Bohu ? ..ja ti to nevysvetlujem jedine z dovodu toho, že úplne všetko ale úplne všetko musíš vstrebať sám sebou,ak chces spoznať toho ktorého avizoval sám Ježiš .. ,ak chces mát vysvetlenie na to potrebuješ vlastne poznanie a nie moje ,lebo mi neveríš a nie že to neviem .Koľko som už tu napisal viet od ducha Pravdy ale koľko ľudí to pochopilo ? ,.Ja som len Abdrushina študoval od roku 1999 a nie deň dva,a od roku 2020 aj 8 hodín denne štúdia a som tu nie zmagoreny ale posilnený a ďakujem Bohu ešte raz že som mohol spoznať absolútnu Pravdu …a inak Objektívne , moje vysvetlenie by netrvalo tu že hodinu ale celé týždne ..Totiž tak je to rozsiahle všetko ,že aby to človek ako tak pochopil duchom aj rozumom tak na to musí preštudovať a prečítať buď 940 stránkové dielo Vo svetle Pravdy tu : https://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/ …alebo toto Posolstvo napočúvať 9 hodín x 5 dielov , a s otvoreným srdcom a duchom pochopiť na YouTube tu : https://m.youtube.com/watch?v=KbeEcFJMwAc&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D

     • Mongoli majú takú hru – niečo ako pólo – že na koňoch si kradnú líščiu kožušinu. Teraz ju máš ty – tak cválaj!

     • Israismael, ak by som bral tento život alebo mnoho mojich pozemských životov ako to co mám za každú cenu brániť tak by som si mohol rozumieť s každým kto chce akokoľvek Zemský svet zbaviť zla a parazitov. Kľudne by som sa vysporiadal s kýmkoľvek spôsobmi o ktorých nemajú poňatia ani ti, ktorí riadia tento Zemský svet od dôb starého Egypta. Ale pretože najvyššia priorita ľudského ducha tu v hmote nieje chrániť tento svet za každú cenu tak už len zo sebazáchovy ducha (a nie tela) to nemôžem urobiť. Ale tí čo stále nepripúšťajú. že Zemský svet je len škola – ti oň bojujú ako o Život sám akokoľvek a nechápu, že musia dodržiavať určité hranice – Vyššie Zákony ale oni poznajú len zákony a hranice – pravidlá pozemskej džungle. Avšak pravidlá, ktoré by ich mohli potrestať kvôli ich svojvôli ako sa chcú vysporiadať so zlom – tie neuznávajú – myslia si, že oni s tým čo ich postihuje nijako niesu spätí. Preto považujú informácie o človeku nadradených Zákonoch len za nástroj riadenia, tých, ktorí sa zmocnili procesov riadenia ľudstva pred tisíckami rokov. Lenže tam je tá ohromne veľká stena, ktorá delí skutočne veriacich od skutočne neveriacich a tiež trabantov temna.
      Israismael, im to nevysvetlíš nijako, lebo oni žijú v tom, že keď poznajú to ako je ľudstvo riadené Globálnou elitou a Židovstvom tak poznajú všetko podstatné diane na Zemi a nepotrebujú poznať už nič iné – pre nich je všetko ostatné než ich ľudský rozumársky koncepčný pohľad len nástrojom Globalistov.
      Povedia Ti, že máš Židmi vymytú hlavu. V tejto úrovni už nieje z čoho brať keď sa chceš s nimi rozprávať o tom čo je najdôležitejšie pre človeka pri boji so zlom na Zemi. Ty chápeš z akej pozície k Tebe prehovárajú a ako sú na tom a že ani nemôžu inak ale oni Ťa nechápu. Musíš sa veľmi obmedzovať aby si sa nimi mohol dopracovať k nejakej pozitívnej zhode. Je to aj skúška pre Teba pretože nemôžeš od kohokoľvek očakávať aby pochopil to čo.. ..v podstate chápať ako človek už dnes musí pretože každý ľudský duch má v rámci Božích Zákonov možnosť ísť až ku svojej definitívnej smrti.

     • Objektívne

      Israismael: Vyzerá to tak, že vieš len odkazovať, tak ako ostatní.

     • Israismael

      Keď si to myslíš Objektívne ..Tak si to myslí ..Ty si ma nikdy tu nečítal ,koľko príspevkov som mal za tri roky ? Koľko vysvetlení ,ale aj koľko osočovani keď tomu ľudia neporozumeli , a pod…Nemá význam niečo písať pokiaľ sa sám nepresvedčis časom o vesmírnej Božej Pravde,ktora presiakla do pozemského …A nielen ty ale aj všetci ľudia musia získať vlastne presvedčenie ,vlastným skumanim…Samozrejme pokiaľ sa k tej Pravde Právd svojim vlastným chcením dostaneš a odhodlaš sa ju spoznať a preštudovať ..Ja ťa nemôžem nútiť a pod ..ani nikoho !

 4. Prečo mám problém pridať komentár do predchádzajúceho článku?

 5. Ředitel WHO: Je čas na agresivní postup proti „antivaxerům“

  https://aktax.cz/reditel-who-je-cas-na-agresivni-postup-proti-antivaxerum/

 6. Neúspěšný atentát na Roberta Fica vyvolává dojem Západního spiknutí

  https://aktax.cz/neuspesny-atentat-na-roberta-fica-vyvolava-dojem-zapadniho-spiknuti/

 7. Akože kontextuálna kauzalita

  Pjakin o atentate na Fica – Slovensko ako Petriho miska.
  https://odysee.com/@KSB_a_DVTR:4/Pjakin-o-atentate-na-Fica:8

  Vyšetruje polícia možnu spolupracovníčku strelca na Fica?
  https://www.inenoviny.sk/vysetruje-policia-moznu-spolupracovnicku-strelca-na-fica/

  Nové informácie o pozadí atentátu na premiéra Fica
  https://odysee.com/@milkomilko582:3/Nov%C3%A9-inform%C3%A1cie-o-pozad%C3%AD-atent%C3%A1tu-na-premi%C3%A9ra-Fica:2
  —————–
  Otázka – a prečo Eštók stále mlží o šialenom strelcovi?

 8. Za doby hitlerovského Německa se tomu říkalo T4 program.

 9. Israismael

  Uvádzam len zopár reakcii ľudí z amerického webu na článok Svetová vojna začne do septembra :
  Anonymný
  2. júna 2024 o 8:32
  Máme mať 3. svetovú vojnu na september , na október máme tiež uzamknutie kvôli epidémie vtáčej chrípky , potom žiadne US voľby, kým sa vojna a pandémia neskončia

  TonyBaloney

  Anonymný
  2. júna 2024 8:53
  Modlím sa za obrovský meteor, aby ukončil túto shitshow!

  minulý utorok som mal môj prvý infarkt. Teraz sa už oficiálne cítim starý ,keďže mám (55).

  Som rád, že som sa rozhodol nereprodukovať AFAIK, ale mám mladých, o ktorých viem, že by som im prial mať možnosť vyrastať v mierovom svete. Konečne sa im otvárajú oči, že Amerika (vládna vláda, nie ľudia) je skutočne veľkým satanom, ktorý všade podnecuje vojnu pre špinavosti a zisk.
  Jw
  2. júna 2024 o 8:25 hod
  Vládne nám satanistický kult smrti

  https://www.theburningplatform.com/2024/06/02/world-war-iii-by-1st-week-of-september-2024/

 10. Israismael

  Francúzsky prezident Macron 6. júna oznámi: „Európa je vo vojne s Ruskom“.
  HAL TURNER
  SVET
  2. JÚNA 2024

  6. jún bude prelomovým dňom pre celú Európu. Francúzsko oficiálne ohlási prvé vyslanie vojenského personálu z európskeho štátu/štátu NATO na ukrajinské územie.

  Ukrajinský prezident Zelensy, ktorého zákonné funkčné obdobie uplynulo 21. mája, sa 6. júna zúčastní na spomienkových slávnostiach pri príležitosti 80. výročia vylodenia spojencov v Normandii (2. svetová vojna), uviedol francúzsky prezident Emmanuel Macron.

  Macron pri rozhovore s novinármi potvrdil Zelenského návštevu Francúzska budúci týždeň.

 11. Diky za článok..

  Inak som už písal, že ľudia neobsahujú nič co by ich mohlo držať v harmónii a spolupráci v radostnou tvorení.
  Ti chytrejší z nich hľadajú príčinu prečo to stále na Zemi ľuďom spolu nejde ale nachádzajú maximálne len Žida a tvrdia, že ak bude odstránený tak si ľudstvo oddýchne. A ja môžem na takú idiotinu vzniknutú z egoizmu povedať : bež si búchať hlavu o Bratislavský hrad a až ho zboríš tak sa ti možno v tej tvrdej makovici rozsvieti a prídeš na to, že neexistuje len tvoja vôľa alebo vôla Žida ci nadŽida ale aj Vôľa, ktorá je nad všetkým jestvujúcim a ktorá jediná vie spájať ľudstvo a celé Stvorenie v jedno radostné tvorenie!

  Toto to vystihuje :

  „4. Hore, v duchovnej ríši, sú zákony tak prísne, ako si to žiaden človek na Zemi nemôže predstaviť, ako žiaden človek nemôže tušiť. Pretože však tu títo ľudskí duchovia majú už vysokú zrelosť a vedia, že všetko slúži len kráse, harmónii a dokonalosti, podrobujú a skláňajú sa radostne pred týmito zákonmi a necítia ich vôbec ako tvrdé. Len človek tu vo stvorení, ktorý stojí bokom od akejkoľvek krásy a dokonalosti, si myslí, že môže žiť len podľa svojej vlastnej vôle. Existuje však tiež ešte jedna jediná vôľa a tá prichádza od Boha.“.

  Stále si z počudovaním vravím, že čo by ľudia na Zemi vlastne chceli za tú rebéliu. Ignoranciu a skodenie Stvoreniu?

Pridajte komentár

*