Top 7 ochorení, o ktorých konvenčná medicína predstiera, že sa nedajú vyliečiť


Print Friendly, PDF & Email

Top 7 ochorení, o ktorých konvenčná medicína predstiera, že sa nedajú vyliečiť

(S. D. Wells, Natural News) Mnohým „chronickým“ ochoreniam, ktorým dnes ľudia čelia, sa v skutočnosti dá úplne predchádzať a ak na ne náhodou vy alebo vaši blízki ochoriete, dajú sa aj bez problémov vyliečiť.

Väčšina lekárov a predstaviteľov oficiálnej medicíny však nechce, aby ste tejto informácii rozumeli. Najnovšie sa k nim pridali aj technologické firmy ako Google, ktoré webstránky o alternatívnej medicíne vo svojich vyhľadávačoch naschvál buď nezobrazujú vôbec, alebo ich zatláčajú do úzadia.

Kľúčom konvenčnej (alopatickej) medicíny je potláčanie symptómov ochorení a nikdy nie odstraňovanie ich skutočnej príčiny. Takýto prístup im zaručí stálych doživotných „klientov“, ktorí zdravotníctvu zaplatia celý majland, či už prostredníctvom zdravotného poistenia alebo priamo.

Alopatická „chorobná“ (nie zdravotná) starostlivosť je o predpisovaní toxických chemikálií nazývaných liekmi, operáciách, radiácii či chemoterapii (v skratke: predpíš, vyrež, spáľ).

Alopatická zdravotná starostlivosť je špinavá studňa kontaminovaných terapií

Neexistujú síce jednoduché lieky na rôzne nabaľujúce sa, dlhšie neriešené ochorenia, no tiež to neznamená, že sa nedajú vyliečiť.

Nie je to len o tom, že nejedzte to alebo hento, ale aj o tom, čo si nenanášať na pokožku, s čím nečistiť svoju domácnosť a tiež, aké „lieky“ neužívať, keď sa objavia prvé príznaky ochorenia.

Väčšina ľudí zvykne vtedy spanikáriť a idú na drahé diagnostické testy, čo ich len zvedie na cestu alopatickej „chorobnej“ starostlivosti.

Veď predsa príznaky sú signálom, že niečo robíte zle. Lekári neváhajú a rýchlo predpisujú lieky na prekrytie príznakov, proti bolestiam, antihistamíny, antibiotiká (ktoré zabíjajú aj dobré baktérie) alebo vykonajú operácie odstraňujúce orgány, o ktorých vyhlásia, že „ich nepotrebujete“ (čo nie je pravda).

Zamyslite sa nad tým trošku. Keď vám v aute na palubnej doske zabliká kontrolka, neprekryjete ju ani neprecviknete drôt vedúci ku nej a nepredpokladáte, že sa tým problém odstránil. No nie?

Ak máte nízky tlak v pneumatike, čo bude nasledovať? Jej prasknutie, ktoré spôsobí haváriu? Alebo, ak máte málo benzínu, čo sa stane potom? Zastavenie auta na opustenom mieste, kde vás prepadnú a zbijú?

Preto sa nesnažte problém zakryť, ale problém vyriešte. Nájdite prvotnú príčinu a zamerajte sa na ňu. Týmto spôsobom dokážete predchádzať a eliminovať mnohé preventabilné ochorenia, ktoré sú dnes také bežné.

Tu je top 7 liečiteľných ochorení bez ohľadu na to, čo tvrdia lekári alebo onkológovia:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

 1. Covid-19
 2. Rakovina
 3. Obezita
 4. Depresia
 5. Úzkosť
 6. Cukrovka typu 2
 7. Syndróm dráždivého čreva a ďalšie ochorenia tráviacej sústavy

Prírodné lieky z celého sveta, ktoré vás môžu zachrániť pred trápením alopatickej medicíny

Canabidiol (CBD) je tiež známy ako „konečná preventívna medicína“ alebo ako „zázračná látka“. Často sa mu hovorí aj „zakázaná medicína“. Je to doslova medicínsky zázrak so silnými protizápalovými a protirakovinovými účinkami, ktorý priamo podporuje činnosť mitochondrií (bunkových elektrární).

Oreganový olej je ďalšia skvelá prírodná látka. Vedeli ste, že obsahuje silné antioxidanty, ktoré neutralizujú voľné radikály spôsobujúce rakovinu? Ide o jednu z najmocnejších prírodných látok na svete. Dokáže ničiť dokonca aj vírusy či potláčať peľové alergie.

Chlorellu máte doma po ruke? Mali by ste. Keď ste vystresovaní, vie vám udržať krvný cukor a jeho metabolizmus pod kontrolou, dokonca na genetickej úrovni. Dokázala to aj vedecká štúdia. Zožeňte si však bio chlorellu a nie z Číny (ktorá je často kontaminovaná ťažkými kovmi).

Aloe vera je rastlina, ktorú ľudstvo využíva už po tisíce rokov na liečbu rôznych zdravotných problémov, vrátane poranení, popálenín, podráždenej pokožky, kože spálenej od slnka či dokonca zápchy. Pestuje sa zvyčajne v tropických krajinách, existuje vyše 300 druhov aloe a jej dužina obsahuje až 75 nutričných látok, vrátane vitamínov A, C, E, B1, B2, B3, B6, cholínu, kyseliny listovej a beta karoténu.

Cesnak je prírodným liekom na celý zoznam rôznych ochorení. Obsahuje látku alicín (silné antibiotikum), ktorú využívali už starovekí Egypťania, Rimania, Gréci a Číňania na liečbu rôznych ochorení.

Koreň sladkého drievka sa v čínskej medicíne používa vo vyše 5000 receptoch na klinické použitie, vrátanie liečby zažívania alebo na syndróm dráždivého čreva.

Čomu sa vyhýbať

Ochorenia tráviaceho systému, ale aj mnohé iné, sú často spôsobované pesticídmi nachádzajúcimi sa v rastlinách, GMO potravinách, konvenčne pestovaných plodinách a v jedlách rýchleho občerstvenia (junk food).

Prekrývanie príznakov môže viesť k oveľa väčším zdravotným problémom ako sú žalúdočné vredy, divertikulitída, Crohnova choroba, reflux žalúdočnej kyseliny a zoznam pokračuje ďalej.

Tu je zopár ďalších tipov pre zmenu vášho každodenného stravovacieho režimu, aby ste sa vyhli mnohým „chronickým“ či „civilizačným“ chorobám:

 • Prestaňte jesť GMO potraviny.
 • Neočkujte sa.
 • Vyhýbajte sa mlieku a väčšine mäsa (výnimka sú bio, chované na čerstvej rastlinnej strave, ale aj tie s mierou).
 • Nikdy nekonzumujte umelé sladidlá (sukralóza podporuje syndróm dráždivého čreva, aspartám podporuje úzkosť)
 • Vyhýbajte sa spracovaným potravinám a vysoko fruktózovému kukuričnému sirupu.
 • Vyhýbajte sa spracovaným rastliným olejom (repkový, slnečnicový, sójový a podobne).

Množstvo ďalších rád nájdete na našej stránke v kategóriách o liečbe ochorení alebo o strave a bylinkách.

Stop Candida

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Existuje ochorenie s názvom šárka sliviek. Kvôli nej bola spílených väčšina sliviek. Dnes už je vzácnosť vidieť zdravý starý veľký strom slivky. Neviem z čoho vlastne pália tú slivovicu, ak vôbec. Ak existujú neliečitelné choroby stromov, existujú aj neliečitelné choroby ľudí. Jediná liečba je prevencia (a aj tá je komplikovaná, napr. prevencia depresie – slivovica?)

  • Marek Košice

   Ja som jednu Šárku pred vyše 10 rokmi poznal. Keď sa vyzliekla a uvidel som aké má v 36 rokoch fatáne ovisnuté prsia, tak som si hneď pomyslel, že je to nejaká „choroba z fajčenia a celkovo ten najlacnejšej stravy“. Takže som hral „mŕtveho chrobáka“, a obaja sme pochopili, že pokus o intímne zblíženie sa bol omyl.
   Mimochodom čítal som v jednej knihe ktorú mám (teraz nejdem hľadať že v ktorej), že aby marhuľa dobre urodila (aj keď má veľký problém s tým), treba dať na konár olovený prsteň (alebo niečo toho tvaru)… Môžte niekto skúsiť…

  • Šárka sliviek (Plum pox virus) – Palenice.sk
   [Prehľadávať doménu palenice.sk] https://palenice.sk › sarka-sliviek
   Šárka sliviek (Plum pox virus) Šárka sliviek (Plum pox virus) je vírusové ochorenie, ktoré ohrozuje výsadby ovocných drevín po celom svete a je najnebezpečnejšie vírusové ochorenie ovocných drevín. Toto ochorenie bolo prvýkrát pozorované a popísané v priebehu prvej svetovej vojny v Bulharsku, odkiaľ sa vírus šíril do celého sveta.
   ————————————–
   Počas prvej svetovej… Teda keď boli výbušniny už všade. Aj španielska „chrípka“. Aj elektrifikácia. Existuje jav – červenanie listov – napr. u topolov – je spôsobené prítomnosťou výbušniny v pôde – z nevybuchnutých zhrdzavených granátov a bômb. Keď z takéhoto stromu vypestujete nový a zasadíte ho inde – bude zelený.

   Podľa teórie exozómov môže ísť pri šárke o vnímavosť na určité chemikálie-stres a nie o vírus, avšak je dokázané, že túto „informáciu“ roznášajú vošky – takže vírus? Odkiaľ sa vzal? Po ww2 mandelinky. Teraz vrtivka orechová.

   Treba vedieť, že pravý slovanský strom je slivka. Lipa je duchovný strom – slivka hospodársky. Ruský výraz slivočnoj znamená maslový /smotana/ – niečo na natieranie. Povidlá sú slivkový „džem“ – postupne na peci vysušený ako asfalt, ktorý voľne vydrží aj 15 rokov – odkrajuje sa z neho a riedi sa vodou. Teda pre Slovanov zdroj jedla. Slivovicu a vôbec pálenku do slovanského sveta priviezli až židia – v Rusku od 19. storočia vytlačili medovinu, víno a nízkoalkoholické kvasy – odvtedy na alkohol zomreli milióny nielen Rusov.

   Existujú nové odrody sliviek, ktoré sú voči „šárke“ TOLERANTNÉ – otázka – prečo sú ako odrody povolené – nemecké Jojo napr., keďže ho môžu mať v pletivách a teda ako „bacilonosiči“ podľa vírusovej teórie prenášať? Lenže podľa Kochovych pravidoel – prenosná choroba neexistuje, ak sa neprejaví – takže žiaden vírus?

   Na Slovensku „šárka“/???/ zdecimovala oficiálne povolené odrody „bystrických“. Treba vedieť, že bystrická je TYP – nie jediná odroda, a exstuje kopa klonov zdieľaných medzi ľuďmi, ktoré sú zdravé. Ide o zo semena v prírode vyrastené stromy, ktorých DNA prešla rodozmenou a šárku nemajú. Konkrétne ja som si zachránil pár kusov od suseda, ktorý si tie svoje 50-ročné bystrické prinesené otcom odniekiaľ zničil poľno-strojmi, ale už nezachránil ich klony – lebo v jeho gebuli by to s ich úrodou trvalo – ja ich mám 5. rok a až teraz budú kvitnúť. A keď začnú klonovať – pošlem ich do Bielych Karpát. Inak najvoňavejšia a najchutnejšia je bystrická muškátová – má však neistú úrodnosť a celkovo je to veľmi subtílny strom. Na pálenku je najvhodnejšia Toptaste – cukor až 28 st.

   • Marek Košice

    „Povidlá sú slivkový „džem“ – postupne na peci vysušený ako asfalt, ktorý voľne vydrží aj 15 rokov – odkrajuje sa z neho a riedi sa vodou. Teda pre Slovanov zdroj jedla.“ …. Nejdem do teba rýpať, Maroš, ja len, že to nie je zdroj jedla, ale je to „pochutina“… Je to prakticky čistý sacharid s trochou vitamínov a minerálov a trochou vlákniny. Dve najzákladnejšie zložky potravín (z makronutrientov) ktorými sú bielkoviny a tuky, sa v slivách prakticky absolútne nenachádzajú. Prežiť na mastnejšom mäse samotnom sa dá prežiť aj celé roky, dokonca aj do staroby (síce s nejakými deficitmi, ale predsa). Na samotnom slivkovom lekvári človek už za pár málo dní bude blúzniť…doslova a dopísmena… Aj keby ho mal neobmedzené množstvo.

    • Ovocie nie je zdroj jedla? Pochutina? V zime budeš bez ovocia blúzniť až do prvej „úrody“ – v supermarkete. Prečo ľudia za socíku blúznili o banánoch? Ja som mäsový, ale bez mäsa vydržím dlhšie ako bez ovocia. Ľudstvo ako také je limitované vitamínom C, ktorý si – aj s pokusnými morčatami nedokáže vytvoriť- na rozdiel od zvierat. Takže sme z podstaty povinní ako záhradníci Zeme. Neviem, ako sú s céčkom na tom mimoni humanoidného typu.

     • Marek Košice

      Ehmmm…
      1. V zime ovocie nejem, ani sušené…
      2. Jedávam takmer denne domácu kvasenú kapustu…
      3. Paprika má „megaplno“ vitamínu C, všetky druhy nášho ovocia sa môžu skryť (a najmenej C-čka má citrón)
      4. Vitamín C obsahujú aj listy a ihličie, a to v hojnom množstve
      5. Vitamín C obsahujú v extrémnom množstve (na jednotku gramu) surové (ale zčasti aj varené) nadobličky – čiže ho máš aj zo živočíšneho pôvodu.

      A prečo ľudia za socíku blúznili o banánoch? No preto, lebo to bolo „in“. Mimochodom banán je úplne iný typ ovocia než také jablko či slivka, pretože keď nie je dozretý (ale je niečo medzi zeleným a žltým, alebo žltý, ale ešte bez akejkoľvek bodky), tak obsahuje oveľa viac škrobov než jednoduchých cukrov. Navyše banán je tropické ovocie, a jesť ho v zime akurát tak ZNIŽUJE IMUNITU.
      Myslíš, že prečo ho náš SatanoBoh stvoril do podnebia tropicého/subtropického? No preto, aby ľudí svojou jinovou energiou „ochladzoval“.

   • díky za tolikeré informace.

  • Ja mam 8 stromov sliviek a nikdy sarku nemali. Skor to napada marhule a visne.

 2. Biopotraviny neexistujú, lebo kyslé dažde na kondenzačných jadrách v tropopauze, obsahujú ťažké kovy, nekovy, ktoré sa menia na kyseliny a v prípade kovov na zásady! Na Zemi nie je čisté miesto, bez polutantov a smogových aerosólov, vrátane pôd, morí a oceánov. Ten kto si kupuje biopotraviny, len prepláca, zdravotný benefit je nulový. Pralesy na celom svete ustupujú ťažbe a pestovaniu nezdravého palmového oleja.

  • Marek Košice

   Si hlupák, Rendzi. Neuvedomuješ si napríklad to, že biopotraviny obsahujú o niekoľko desiatok až niekoľko sto percent viac určitých vitamínov a minerálov, než „konvenčné“ potraviny. To, že budú obsahovať aj nejaké ťažké kovy (aj tak ale zásadne menej než konvenčné = „nebio“ potraviny), to je druhá vec.
   Podľa tvojej „nelogiky“ je napríklad rovnaké mlieko od kravy ktorá nevidel slnko a žije na granuliach a obilných zmeskách, a kravy, ktorá sa pasie na lúke… A aj kurčatá sú podľa teba rovnaké ohľadom kvality a výživnosti mäsa bez ohľadu na to, či žijú v najakej hale na dvoch druhoch zrna a rastových hormónoch + antibiotík, alebo vo voľnom výbehu s denným svetlom, trávou, chrobačou a červami na zob…
   Trochu pouvažuj, než najbližšie vypustíš nejakú dezinformáciu…

   • Marek Košice

    Totiž „nebio“ v 99% prípadoch živočíšnej produkcie (mimo nejaké farmárske obchody) automaticky znamená, že životný štýl zvierat a ich strava je tej najhoršej kvality.
    Napríklad ja BIO ryža natural obsahuje podstatne menej arzénu, než konvečná ryža natural.
    Zaujímavé je napríklad to, že ak namočíme ryžu natural na 12-16 hodín do väčšieho množstva vody (možno liter na 100g) a tú vodu potom vylejeme, ryžu raz premyjeme, tak sa zbavíme väčšiny arzénu z ryže. Zároveň aj trochu horčíka, ale ryža rozhodne nie je ten druh potraviny, ktorá by bola bohatá na horčík… V dnešnej dobe je prakticky nevyhnutné užívať horčík (napr. chlorid horečnatý), ak chceme mať v tele horčíka dostatok. Z pôdy je totiž horčík „vytlačený“ umelými hnojivami.

   • Vďaka,že si sa predstavil, som Rendzi! Biopotraviny obsahujű najviac svinstva, to budem tvrdiť inak som klimatológ mňa rožkom neopiješ! Zrejme si ďalší fejkový absolvent google univerzity, však Marek?😃

    • Marek Košice

     Napísať „biopotraviny obsahujú najviac svinstva“ môže len úplný idiot. Redakcia, uznajte, že je to tak. 🙂
     A áno, som absolvent „google univerzity“, aj „kníhkupeckej univerzity“, aj „YouTube univerzity“, a??? Máme tu na Slovensku (a v každej inej krajine) absolventov „VEĽKÝCH“ univerzít, ktorí KLAMÚ CELÉ NÁRODY. Takže si svoj „argument“ môže strčiť niekam…… 😀

    • Marek Košice

     Tak to napíšem bez toho slova id*ot, lebo asi to mi znemožňuje ukázať príspevok…. Takže… Napísať „biopotraviny obsahujú najviac svinstva“ môže len úbožiak. To je niečo podobné ako napísať, že voda z potoka obsahuje najviac svinstva, a treba piť vodu z mestskej kaluže.
     Navštív doktora Chocholúška, Rendzi. 🙂

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,na čo je vám zdravo sa stravovať a zdravo žiť,keď máte rozum chorobne napadnutý egom,lenže rozum nieje vidno v kolóne ešte večších hlupákov vám to pripadá tak,že ste múdry,vidieť je iba telo a aktívny pohyb,,,,keby ste neboli hlupákmi-tak tento svet by nebol tam kde je,,,,

 3. Marek Košice

  Inak, poznáte niekto IT-čkárov? Poznáte ASPOŇ JEDNÉHO z nich, ktorý by fandil Putinovi/Rusku? Nepíšem, že Putin je „dobrý človek“, a nechcel by som žiť v Rusku (ale už vôbec nie v USA), ale mám dojem, že možno tak JEDNO PERCENTO IT-čkárov je na strane Putina/Ruska… Otázne je… PREČO?

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,itečkári sú na strane tvorcu digitálu-eldiabla evila sluhu saturna

  • Miroslav Čižmár

   Presne tak, je to o fandení. Fandenie rozhoduje. Kto dostane viac sms hlasov, ten je SuperStar.

  • Ander Kixa

   Lebo sú pripečení. Poznáš normálneho ítéčkara?
   Okrem toho byť na strane Putina tiež nesvedčí o bohvieakej inteligencii.

   • Marek Košice

    Nie som na strane Putina, nie som na nikoho starne, dosť som to dal najavo v komentároch pod predchádzajúcim článkom. Ale keby som si musel vybrať či Putin/Rusko, alebo Biden/NATO/USA, tak radšej Putin/Rusko. Ty by si si vybral radšej USA? Ak áno, tak to nesvedčí o bohvieakej inteligencii….

    • Ander Kixa

     :)))) vybrať si medzi dvoma hlavami toho istého draka? Nie, ďakujem za ponuku.

     • Marek Košice

      Dobre, keby si si nevybral, dostal by si guľku do hlavy. Hrdina budeš, ak si vyberieš to pre teba menšie zlo, a nie ak sa radšej necháš odstreliť.

     • Ander Kixa

      Stále nechápeš?? Nemáme na výber. Reap. je úplne jedno čo z tých dvoch si vyberieš.

   • IT-ečkári snívajú o tom, že ich vďaka ich apkám – najlepšie pre elektronické obojky pre nás – pániček Gates pozve do Silikónu zárabať virtuálne miliardy.
    Zatiaľ existuje len tzv. linuxová skupina, ktorá nechce slúžiť „elitám“, ale ľuďom a spoločnosti. Zaujímavé, že z ich strany nepočuješ výrazy ako liberalizmus a demokracia.

    IT-ečkári nie sú pripečení – sú to prijebaní uslintaní dostihoví psi!

 4. Oregánový olej o.i.je perfektný na dezinfekciu hrubého čreva od plesní.

  Sangre de Drago – prírodné antibiotikum.

  • Marek Košice

   Na druhej strane oregánový olej v hrubom čreve HUBÍ AJ PROSPEŠNÝ MIKROBIÓM. Preto oregánový olej nikomu neodporúčam.
   Treba si uvedomiť jedno – extrakt niečoho môže narobiť viac zlého než dobrého. Nie je to tak vždy, ale často. Rovnako aj extrakt zeleného čaju narobí viac zlého než dobrého. A mohol by som pokračovať. Mimochodom ten kto pije zelený čaj na úkor čajov bylinkových, ten je úplne „mimo“…

 5. K článku článok – odtiaľ potiaľ – treba si z neho povyberať zdroje a nehodnotiť.

  http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g98.html

  • Marek Košice

   Veru tak, lebo na „Putin : naj články o tom ako likviduje Satanistov a oslobodzuje Zem“ som sa dobre zasmial… 🙂

   • Internetový idiot ako ty, nikdy nepochopí, že na žiadnom webe nenájde len celú pravdu, a aj keby všetko pravda bola – vždy z nej niečo bude chýbať – preto som tam dal odtiaľ potiaľ. Ak ti vadil len ten Putin a nie 20 ďalších záležitostí – tak si jasný.

    • Marek Košice

     „Internetový idiot ako ty, nikdy nepochopí, že na žiadnom webe nenájde len celú pravdu, a aj keby všetko pravda bola – vždy z nej niečo bude chýbať“ …. a ty „ukážkový praktik“ sa tým riadiš, a preto s výkričníkmi vytýkaš redakcii obsah prinajmenšom každého druhého ich článku. Ach jaj, Maroško…

   • marek -minule som dal odkaz na clanok.je v nemcine.cez translator sa to da prelozit.pozri si tam erb ruska! nikto nevie,kto ake ma umysli.ale to je tak dobre.o to mame väcsiu fantaziu. http://liebe-das-ganze.blogspot.com/2022/03/benjamin-fulford-wochenbericht-7-marz.html

    • Miroslav Čižmár

     Včera som čítal o histórii ruského erbu. Pochádza z obdobia, keď Turci dobyli Carihrad. Rímska ríša mala dve hlavné mestá, preto má orol dve hlavy. Cisárov brat utiekol z Carihradu pred turkami so svojou dcérou Sofiou do Ríma, kde sa radil s pápežom, že ju vydá za ruského cára Ivana, aby získal spojenca proti turkom. Byzantský erb do Ruska priniesla princezná Sofia. V strede erbu je vyobrazený svätý Juraj, ktorý skolil draka. Erb prešiel v histórii rôznymi úpravami až po dnešnú podobu. Hovorí sa, že antikrist bude nahý jazdec na bielom koni. Vládca sveta podľa sionskych protokolov má vyzerať ako bojovník proti sionistom. Reči sa hovoria, a chlieb sa je, kým je pšenica.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,existuje jedna kombinovaná choroba-či skôr postih, ktorá sa v ľudskom svete najlepšie udomácnila a nejaká bezbolestná medicína na ňu nieje (idiotizmus a tlučhubovanie) liečiť,alebo skôr likvidovať sa to dá iba nekonečným vypaľovaním,,,,trasú sa vám kolená,lebo už neviete čo môžete od tohoto sveta očakávať a zjavne vám posun deju iným smerom narušil váš bezstarostný kočovnícky a konzumný život parazitov a sluhov temnoty,,,,bolo by tu čo žrať,keby roboši zo stavebných firiem s plnými účtami odmietali prácu,ktorá je oroti rozumu,lenže vy romum nemáte a pílite si veselo konáre pod svojími preprdenými zachlpatenými opičími zadkami,,,,staviate pánom fabriky,ktoré vyrábajú odpad a kde sa štát-čiže vy všetci skladáte na mzdy zamestnancov,,,,schválne tie svine stavajú na úrodných miestach,aby sa vam odoberala moýnosť poživne a pupkaté hovada v nákladiakoch so smartfónikmi donášajú betón a zabíjajú zem,,,,ste chorí!

  • Marek Košice

   Treba to brať aj z tohto pohľadu, že robotníci sú väčšiou ateisti (pre nich duša neexistuje, po smrti je „ničota“, atď), konzumujú väčšinou otrasnú stravu (ktorá zatemňuje vedomie), k tomu fajčia a vypijú si po šichte (čo tiež zatemňuje vedomie), takže sa niet čomu diviť…
   Česť výnimkám…

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,neľutuj blížneho svojho,ale napomínaj ho,aby sa napravil k obrazu božiemu-aby sa nestalo,že ešte postarší chlap a či žena pred smrťou a ešte nemajú deti,,,,dielo božie je o množení a nekonečnom spočítavaní leľkosti semena,múdrosť je o kladení odporu vyššiej moci a o odriekaní si,a požitky sú o materializme a konzume a robošine na splátky,,,,

    • Marek Košice

     Ak dielo božie je o množení, ty povedzme že „zvláštny človek“, tak rómovia z osád nás vlastne môžu učiť o Bohu…. Ach jaj, Kovidbarón…

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,nakazenci-toto vám idiotom nevadí,že precujete v štátom v tichosti dotovaných slobodomurárskych zahraničných firmách a že štát-čiže každý živý občan vám priespieva na vaše mzdy/nakazenci idioti-toto vám, nevadí,že na poliach sa stavajú robošmi betónové zbytočnosti,aby sa vám neustále znižovala prirodzená sebestačnosť na úkor túžby po peniazoch,ktoré z vás aj tak vyťahajú(predražené: bývanie,energie,poplatky a dane a potraviny)/nakazenci idioti toto vám nevadí,že vysoké školy produkujú vygumovaných nenažrancov túžiacich po podnikaní v duchu využitie ľudského potenciálu a bohatnutiu požieranim EU podstrčenými dotácii a eurofondov k údajnému rozvoju,ktoré majú za cieľ tajné skupovanie štátov pre elitu a zadĺžovanie ich občanov,aby nebolo cesty speť/nakazenci idioti toto vám nevadí,že pomáhate ukrajincom z cudzieho a poslušne prikyvujte súhlasíte tými svojími zapredajnými hlavami,aby to tak bolo,hoci beriete od úst vlastných rodín,lebo od ukrajincov sa pomoci nikdy nedočkáte-je to iba parazitujúci a dobyvačný národ/nalazenci idioti toto vám nevadilo,že si volíte politokov nie z rozumu,ale kto vám niečo dá navyše a pritom neni už z čoho dávať/celé slovensko je jedna betónová zadlžená žumpa,kde zijú nakazenci-rakovina europy,,,,tú chorobu ktorú máte sa dá iba chudobou a hladom liečiť!

  • Psychiater

   Dobry den pan KovidBaron,

   odporucam kombinovanu liecbu haloperidol+lithium+12xECT.

   Prosim dostavte sa do Kremnickej novej nemocnice, kde Vam pomoc okamzite poskytneme.

   Dakujeme

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,medzi nami dvomi je zásadný rozdiel-ja v pekle nezhorím a vy,,,,no popremýšľajte,za mnou sa otočí každé ufo,ale za vami ani pes nezašteká,,,,

   • Psychiater: moja dusa reaguje pozitivne na myslienky kovidbarona.podla mna z tych 7miliard mozno len 10milionov sa dostane ,tam ………

  • Marek Košice

   Inak jedna vec je na tebe taká, povedzme že „zvlášta“, Kovidbarón. Píšeš z pozície akoby nášho…nahnevaného otca…? 😀 … Alebo si si pomýlil fórum, a miesto pod „aktuality.sk“ kde prispievajú väčšinou hlúpi libtardi z „bratislavskej kaviarne“ a ich fanúšikovia, to píšeš sem…

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,zvláštne sú iba ženy so zvláštnymi povedzme,že ovisnutými ceckami z ktorých sa už nebude dať piť,,,,ukľudni sa inteligencia zo záhrobia a nechať tiecť vodu z potoka,,,,a ešte jedna vec-do bratislavy som JA chodil,aby ste tu vy dnes boli,,,,,

    • Marek Košice

     1. To ty nazývaš prsia „cecky“, a to je (už dupľom v súvislosti so ženami) hanlivé…
     2. Máš nejaký sexuálny komplex, je to z teba poznať, preto sexualitu ako takú zaznávaš, a možno sa ti priam hnusí. Zoberiem ti však tvoju ilúziu – nebudeš nám v tom vzorom…
     3. Áno, ty si nás zachránil, a teraz tu na nás všetkých kvičíš, pretože sme ti ešte zaživa nepostavili pomník…

   • Miroslav Čižmár

    Kovidak je rovnako rozdvojený ako ty.

    • Marek Košice

     Miroslav, napíš mi v čom som „rozdvojený“. Rozdvojený si ty. Na jednej strane svojimi zmyslami vnímaš tento svet taký aký v skutočnosti je – plný bezprávia a nespravodlivosti, na druhej strane (tvoje „druhé ja“) si presedčený o existencii dobrotivého Boha a jeho vplyvu na nás.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,čižmár je redakčný doberman-pobrechuje po každom okolidúcom a preto vidí všetko dvojmo,lebo nestíha otáčať hlavu do strán a má v tom mix,,,,(podľa pdporúčania redakcie používam slušné slová)

 8. Oleje za studena lisované sú zdraviu prospešné,to znamená že aj slnečnicový za studena lisovaný.Tepelne spracované oleje nie sú vhodné,aj keby to bol oregánový.

  • Marek Košice

   Milan, mýliš sa. Tento blud tvrdia len firmy vyrábajúce za studena lisované oleje. Pravda je taká, že za studena lisované oleje (mimo olivového, kokosového a palmového) sú VŠETKY škodlivé. Len o trochu menej, než rafinované oleje. Všetky tieto oleje totiž majú spoločnú jednu vec – sú NENASÝTENÉ. V tele veľmi rýchlo oxidujú, spôsobujú predčasné starnutie, a hlavne srdečné problémy, problémy so žilami, cievami, mozgové problémy. MYSLÍŠ, ŽE PREČO ICH ODPORÚČA SATANSKÉ WHO??? Prečo satanské WHO neodporúča kokosový olej? Prečo neodporúča červené mäso a maslo? Prečo WHO odporúča vysokosacharidovú a zároveň nízkotučnú stravu? Pouvažuj… 😉

   • Marek Košice

    Milan, uvedom si, že žijeme v „MATRIXE“, kde je takmer všetko postavené „na hlavu“…. Odzrkadľuje sa to takmer v úplne každej sfére života. Aj v sexualite. Sme jediný živočíšny druh, ktorý sa štíti (niektorých) vlastných telesných výlučkov. A zároveň sme jediný živočíšny druh, ktorý tak plytvá (muži) semenom.
    Mimo to neexistujú ŽIADNE čisto bylinožravé/rastlinožravé (herbivory) zvieratá, dokonca aj to je PODVOD, viď toto videjko…
    https://www.youtube.com/watch?v=BEGLsJlcSqs&t=101s

   • Škodlivosť nestabilných prírodných olejov rýchlo podliehajúcch skaze spočíva v tom, že aj vďaka vode a baktériám rýchlo degradujú a uvoľňujú sa v nich voľné mastné kyseliny – tuchnutie oleja,

    Oleje lisované za tepla – je mätúce – ide o tzv. kondiciované semeno – zaparené pred lisovaním – dosahuje sa tak zvýšená výťažnosť, avšak prebudené enzými ihneď rozkladajú aj tuky, preto sa takýto olej musí zbaviť emulgovanej zložky – lecitínu, ďalej priviesť do varu a v miešadlách neutralizovať v.m.k. lúhom, čo sa oddelí na odstredivkách ako mydlo. Ešte horúci olej sa zbaví nečistôt a farbív pomocou bieliacej absorpčnej hlinky a takto cez filtre rafinovaný ide na spätné obohatenie syntetickými vitamínmi na finalizačnú kolónu a ďalej podľa potreby do expedície, alebo do stužovne tukov – tam prebehne nasycovanie vodíkom.

    „Všetky tieto oleje totiž majú spoločnú jednu vec – sú NENASÝTENÉ.“= výrok bez „a?!“
    A krovie sa chveje. Nesystémové vzdelanie google univerzity. Chémia a technológia vyžaduje systémové vzdelanie. Marketing potravín súvisí s potravinovou doktrínou – to je ten matrix. Novodobé „produkty“ Codex Alimentarius vyžadujú novú doktrínu.

    • Marek Košice

     „A krovie sa chveje. Nesystémové vzdelanie google univerzity. Chémia a technológia vyžaduje systémové vzdelanie. Marketing potravín súvisí s potravinovou doktrínou – to je ten matrix. Novodobé „produkty“ Codex Alimentarius vyžadujú novú doktrínu.“ Zas si rozumieš len ty sám, alebo tebe podobný „exot“…
     Nenasýtené tuky sú dobré tak na natieranie surového dreva (lak) a na vykrmovanie prasiat (ktoré ale potom majú nekalitné sadlo/masť – NENASÝTENÉ)… Pre človeka sú škodlivé, pokiaľ ich konzumujeme NA ÚKOR nasýtených tukov, alebo pokiaľ ich konzumujeme vo väčšom než minimálnom množstve.
     Takto to je skrátka je.

     • Organizmus potrebuje tých tukov viac skupín, pretože bunečné steny sú tvorené prevažne tukmi a tuky majú rôznu metabolickú /aj detox/ funkciu.

      Barbara O‘ Neill, Fantastický tuk – YouTube
      [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=qAGjK5Tgqkw?hd=1
      Zdroj: https://youtu.be/E-c-xfEVtnsNavzdory špatné pověsti, tuk je nezbytnou výživnou látkou v lidském těle. Avšak existují tuky, které zabíjí a tuky …

      Kokosový „olej“ rozpustený spolu s repkovým 1 : 1 používam ako náhradu včelieho vosku na ošetrovanie rezných rán na stromoch – kokosový olej je výrazne protiplesňový, ale za nízkej teploty je bez zriedenia nepoužiteľný. Takáto zmes sa už dá natierať okolo nuly.

     • Marek Košice

      Maroš : Ku kokosovému oleju (za nižšej teploty tuku) : Píšeš tu o potrebe miešať ho 1:1 s repkovým. NA OŠETROVANIE REZNÝCH RÁN NA STROMOCH. Asi ti nejak uniklo, že ošetrovanie rezných rán stromov a konzumácia človekom sú dve TOTÁLNE ODLIŠNÉ VECI. Takže toto porovnávať… to už môžem napísať, aby sa ženy nechali opeľovať včelami, keďže to funguje u kvetoch.
      😀

     • Akoze Marek ty si fakt rozdvojeny ako to ktosi pisal… najskor prirovnas cloveka k zivocichom citujem:
      Sme jediný živočíšny druh, ktorý sa štíti (niektorých) vlastných telesných výlučkov. A zároveň sme jediný živočíšny druh, ktorý tak plytvá (muži) semenom.
      A ked niekto iny prirovna clovrka s rastlinami tak ho vysmejes. Sak ked sa porovnavas so zivocichmi tak chod ty curak po vonku nahy a zer zo zeme.
      A zdas sa zakomplexovany az strach

 9. KOVIDBARÓN!

  ,,,,chcem podotknúť bádatelia živitelia rodín a dermakolov,že 2/3tiny z mojích komentov tu niesú a to podotýkam že u každej debaty,,,,

  • Vaše komentáre podliehajú schvaľovaniu, lebo často ste príliš vulgárny a napádate ostatných komentujúcich.

 10. treba nám dať plošák a bateriu do chrbta a je …..robot a v….č zaistený…..

 11. Ty si celý matrix, chlape závidím, koľko oxiduješ na nete? Keby si bol fyzik ako ja, tak by si sa venoval užitočnejším veciam! Lenže nato treba analytické myslenie. Končím, jeden deň mi tu stačil! Zabiják času 🤔😥

 12. Mimo tému – ja len, že táto entita je vonku z basy. Dôsledok vojny policajtov, zvolebnieva sa a treba hýbať postavičkami. Čím viac vrážd – tým viac to koreluje s plánmi globalistov na genocídu, takže…

  „Obeti následne dali na ruky putá, niekoľko hodín ju strážili a potom presunuli na miesto s vykopaným hrobom. Tam svoju obeť usmrtili zaškrtením. Za takýto skutok mali inkasovať vykonávatelia vraždy vtedajšie tri milióny korún s tým, že sa jedna z týchto vrážd mala stať medzi rokmi 2003 a 2004. Gang mal mať na svedomí viac ako 80 ľudských životov.

  Podľa prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Bohdana Čeľovského po prvý raz na Slovensku stojí pred súdom aktívny politik, ktorý si objednal viacero vrážd u zločineckej skupiny. Vraždy si objednal u jednej z najbrutálnejších zločineckých skupín na Slovensku, teda u sátorovcov.“
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/562822-pokracuje-pojednavanie-so-starostom-dolneho-chotara/

 13. Dobre…
  Keďže človek a morské prasiatko /morča peruánske/ nie sú schopné ako ostatné živočíšne druhy vytvárať si vitamín C – esenciálny determinant – otázka – je ľudstvo tak slepé, že napriek hrabaniu sa v DNA – nedokáže tento problém odstrániť napr. porovnaním sekvencií DNA u morčaťa peruánskeho – „náhodou práve laboratórneho pokusného zvieraťa“, a sekvencií DNA u príbuzných morčaťa, ktoré si vitamínC produkujú samé – hoci to má ľudstvo celé priamo pod nosom?! To si mám zobrať akože za úkol v druhom živote?! Lebo inak do kozmu len s tabletkami Celaskonu?!

  „Rozvetné príbuzenstvo
  V rámci zoologického radu hlodavcov tvoria morčaťovité ohraničenú a početnú skupinu, ktorej prirodzený výskyt sa obmedzuje – okrem jednej výnimky – na Strednú a Južnú Ameriku. Medzi príbuzných morčaťa patria aj niektoré druhy, ktoré sa dajú vidieť v zoologickej záhrade; napr. kapybara – vodné prasa (s hmotnosťou až 50 kg je najväčším hlodavcom vôbec), mara – pampový zajac, nutria a aguti. Dvaja ďalší príbuzní morčaťa zdomácneli dokonca v nedávnych časoch, sú to činčila a degu. Priamy predok nášho domáceho morčaťa, aperea – morča peruánske, žije v suchých pampách na juhu a na západe Južnej Ameriky, kde sa delí nielen o životný priestor, ale príležitostne aj o hniezdo s iným druhom, s morčaťom lasicovitým, ktoré napriek svojmu názvu pripomína skôr svišťa, čo platí aj pre tretí druh, morča trpasličie. Posledným predstaviteľom je Kerodon rupestris, nazývaný aj moko. Toto nezvyčajné zviera s dlhou a úzkou lebkou sa vynikajúco šplhá po skalách a stromoch, i keď nemá tanečnú eleganciu veveričky. “
  Viac tu: https://morske-prasa.webnode.sk/rozvetne-pribuzenstvo/

  Morčatá – Vitamín C
  [Prehľadávať doménu keny633.estranky.cz] https://keny633.estranky.cz › clanky › vitamin-c.html
  Vitamín C. Morčatá, rovnako ako ľudia a ako jediné hlodavce si nevedia vitamín C sami vytvoriť, preto musia mať jeho dostatok v potrave. Morča potrebuje denne 20 mg vitamínu C. Ten sa nachádza v zelenine a ovocí. Jednorázového predávkovania sa báť nemusíte, všetok prebytok sa vylúči močom.

  Ad „Morča potrebuje denne 20 mg vitamínu C.“ – existujú zdroje, podľa ktorých morča potrebuje denne toľko vitamínu C, čo človek, teda minimálne 150 mg denne. Už lepšia nápodeda neexistuje! Lenže schopnosťou vytvárať si vlastný vitamín C by sa človek zbavil rakoviny – aj závislosti na iných organizmoch – a tým by sa mu otvorila cesta do vesmíru. My sme doslova chemickí väzni. Vyšľachtení 24 vesmírnymi rasami práve takto!

  • Marek Košice

   „My sme doslova chemickí väzni. Vyšľachtení 24 vesmírnymi rasami práve takto!“ … Celkom múdre zakončenie príspevku. Náš „SatanoBoh“ je proste zvrátený, toto je jeden z množstva dôkazov, nakoľko nás stvoril s objektývnimi telensými chybami, ktoré zaručujú utrpenie človeka (ak sa vystaví ich ukázaniu sa „v plnej kráse“), a nízke energie utrpenia ho nakŕmia tak, ako chovateľa nejakého druhu zvierat (králiky, prasatá, atď) nakŕmi ich mäso.
   Tak jednoduché to je…

   • marek,tu som nasiel jeden prispevok,nie moj o Bohu: Jan, z Vašej nekonkrétne zaradenej reakcie nie je jasné, k čiemu príspevku sa vyjadrujete, no keďže sa nachádza pod posledným a súčasne mojím príspevkom, zareagujem naň. Prečítajte si dôsledne (!) CELÚ „svätú“ bibliu (ja vychádzam z azda najrozšírenejšieho – Roháčkovho prekladu).

    „Copak Bůh nedal jasné instrukce pro šťastný pozemský život?
    Nezávidíš
    Nezabiješ
    Nesesmilníš
    Nepomlouváš
    Nesoudíš“

    …prečo sa týmito, svojimi inštrukciami neriadi aj sám boh? Mal by nám ísť príkladom, či nie? Tento sionský netvor však vraždí ľudí od 1. Mojžišovej až po Zjavenie Jána a ešte sa ľudstvu vyhráža posledným súdom, kde „živí budú závidieť mŕtvym“ a naše „mŕtve telá nebudú pochované, ale budú rozhádzané od jedného konca Zeme až po jej druhý koniec a budú slúžiť za hnojivo zeme“. Toto šialenstvo si boh Sionu aj napĺňa – v súčasnosti nás týra dávno avizovaným (vakcinačným) „čipovaním“, po ktorom sú na našej planéte už státisíce mŕtvych.
    Ježiš, keď navštívil planétu Zem, „aby povedal Pravdu o svojom Otcovi, ktorý je v nebi“ – čo sa udialo? Spriahli sa Rimania so židovským národom – Pilát Pontský Ježiša odsúdil a Židia ho podporili výkrikmi „Ukrižuj ho!“
    Ježiš hovoril, že „robí to, čo videl u svojho Otca, ktorý je v nebi“. Lenže Ježiš (na rozdiel od sion-boha) nikoho nikdy neodsúdil ani nezabil, všetkým odpustil – od smilníc až po vrahov. Takže ani Jeho Otec to nikdy nerobil, ani robiť nebude. To vyplýva z Výrokovej logiky, ktorou sa zaoberal René Descartes.
    Pozemský sionsky boh nie je mimozemský Stvorireľ Otec. A židovský Máriin syn – falošný kristus (ktorého mimochodom Pravý Ježiš avizoval) – iba prevzal štafetu „na tretí deň“ po zavraždenom Ježišovi, aby v Ježišovom mene podsunul svetu Lož. Na Zemi narodený Kristus nemá s mimozemským Ježišom nič spoločné: ani otca, ani matku, ani učenie. Dokonca ani OBDOBIE pôsobenia na Zemi.
    Ježiš (ktorý mal iba Otca) nás pred „falošnými kristami“ vopred varoval. Pravý Ježiš sa na Zemi nenarodil, ale pricestoval sem z inej planéty. Jeho „nástupca“ – židovský kristus, ktorý – pre zmenu – mal zas iba matku, spĺňal všetky body avizovaného falošného krista, pred ktorým nás pravý Ježiš vopred varoval.
    „Skúmajte písma, či je tomu tak“ – znie odkaz Pravého Ježiša. No a ja sa riadim Jeho odporúčaním.
    To Vaše odporúčanie (nech už bolo adresované komukoľvek) – „Přeji Vám, aby Vaše nitro postupně začala prosakovat moudrost, pokora, tichost, láska…“ – komentovať nebudem. Každý jeden z nás by mal mať voju vlastnú, zdravú introspekciu.

 14. …vďaka za tieto rôzne informácie…

 15. Skoda,ze je clanok viacej zavadzajuci napriek slubnemu NAZVU.
  covid, virus – neexistuju
  liecit zdravie s olejom je uz extremne na hlavu
  konope nechajme pre platno a tesnenie na potrubie
  chlorellu ???

  Zaklad zdravia/vyzdravenia ‚pane‘ je v alkalizacii a spravnej vyzive zivou potravou:
  ovocie
  melony
  bobule (cucoriedky,maliny, cernice,…)
  bylinky (caje, extrakty, …)
  odparazitovanie

  filtracia lymfatickeho systemu oblickami, rozhybanie lymf v celom tele

  viacej: Dr. Sebi, Dr. Robert S. Morse

Pridajte komentár

*