Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Britská centrálna banka vydala varovanie pred kolapsom: „Máte 3 dni na predaj aktív“


Print Friendly, PDF & Email

Britská centrálna banka vydala varovanie pred kolapsom: „Máte 3 dni na predaj aktív“

(J.D. Heyes, Natural News) Tento týždeň sa objavili ďalšie dôkazy, že finančný systém Západu balansuje na pokraji kolapsu, zatiaľ čo Európania sa obávajú, že túto zimu nebudú mať dostatok dostupnej energie na vykurovanie svojich domovov.

Počas prejavu vo Washingtone, guvernér Bank of England (britskej centrálnej banky) Andrew Bailey varoval, že „nestabilita na trhu presahuje záťažové testy bánk“, čo je samo osebe desivé.

Stabilita britského finančného systému je vážne ohrozená

Guvernér britskej centrálnej banky (BoE) zdôraznil, že existuje „vážne riziko pre stabilitu britského finančného systému“ a dodal, že program intervencií na záchranu penzijných fondov je len „dočasný“.

Následne guvernér BoE povedal doslova bombu.

„Moja správa zainteresovaným fondom a všetkým firmám je, že máte ešte tri dni. Musíte to zvládnuť. Podstatou finančnej stability je, že súčasné zásahy centrálnej banky sú len dočasné. Nebudú predĺžené,“ povedal v mrazivom varovaní, ktoré vyvolalo otrasy na finančných trhoch po celom svete.

„Obávam sa, že sa to musí urobiť v záujme finančnej stability,“ dodal podľa BBC.

Medzitým, podľa denníka Financial Times, toto je dôvod, prečo investori neobchodujú s britskými štátnymi dlhopismi:

„Investori tvrdia, že neochota niektorých subjektov nakúpiť väčšie množstvá britských vládnych dlhopisov je čiastočne dôsledkom prístupu Bank of England k nákupom. Centrálna banka nakupovala len štátne dlhopisy na úrovni blízkej prevládajúcej trhovej úrovni a odmietla ponuky, ktoré považovala za príliš drahé.

Investori môžu získať o niečo lepšiu cenu predajom svojich dlhopisov centrálnej banke a nie na voľnom trhu, ale rozdiel sa meria v malých zlomkoch percentuálneho bodu.

Na oplátku však musia čeliť neistote, či Bank of England skutočne prijme ich ponuku na odpredaj, alebo prípadne nechá banku držiacu nechcené štátne dlhopisy na pospas trhu, kde sa cena medzitým mohla pohnúť v ich neprospech.“

O britské štátne dlhopisy zrazu nemá nikto záujem

„Klienti nemajú radi neistotu – hovoria, že berú na seba riziko, za čo požadujú primeranú odmenu,“ povedal jeden zlatý obchodník z veľkej investičnej banky.

„Štátne dlhopisy predáte kdekoľvek, kde je o nich záujem – no z Bank of England neprichádza žiadny záujem o ich kúpu.“

Zbohom vysoký krvný tlak

„Spôsob, akým centrálna banka štruktúrovala túto intervenciu, je taký, že môžu nakupovať aktíva len vtedy, ak ľudia dávajú ponuky. Ale dnes ponuky nikto nedáva,“ poznamenal Craig Inches, vedúci oddelenia úrokových sadzieb a hotovosti v Royal London Asset Management.

Po komentároch guvernéra Bank of England vyslovených vo Washingtone sa začal vážny výpredaj aktív, čím sa pripravila pôda pre to, čo mnohí považujú za kolaps obrovských rozmerov v nie príliš vzdialenej budúcnosti.

Ak sa nestane nejaký zázrak, kolaps je nevyhnutný, pretože deštruktívny cyklus sa už začal – s poklesom globálnych mien sa americký dolár stáva silnejším a ako sa americký dolár stáva silnejším, tým viac globálnych mien klesá na hodnote.

„Prichádza to (kolaps), pretože v minulosti to tak vždy bolo,“ napísal v pondelok na Twitteri Michael Burry a dodal:

„Je hádankou, ako to mohol nevidieť každý, kto je starší ako 40 rokov. Odpoveď je: chamtivosť.“

BBC ďalej poznamenala:

„Organizácia pre dohľad nad dôchodkovými fondami, Asociácia dôchodkov a celoživotného sporenia, už skôr varovala pred predčasným ukončením intervenčnej pomoci centrálnej banky.

Navrhla, aby sa podpora predĺžila do 31. októbra 2022, kedy má kancelár Kwasi Kwarteng podrobne spresniť svoj ekonomický plán a vysvetliť, ako vyrovná verejné financie. Jeho vyhlásenie by mali sprevádzať nezávislé prognózy o vyhliadkach pre britskú ekonomiku.“

„Ako centrálna banka od začiatku jasne uviedla, jej dočasné a cielené nákupy vládnych dlhopisov sa skončia 14. októbra 2022,“ zopakoval v stredu hovorca Bank of England.

„Guvernér centrálnej banky potvrdil toto stanovisko a urobil to úplne jasne smerom ku komerčným bankám. Po 14. októbri 2022 budú k dispozícii iné nástroje, vrátane nového TECRF, na zmiernenie tlaku na likviditu,“ dodal hovorca centrálnej banky.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: J.D. Heyes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mne viackrát telefonovali z nejakého SK čísla v angličtine, že ak nestlačím jednotku a neozvem sa, za dve hodiny si pre mňa príde Interpol a zavrú ma.
  Takže šup šup – máte dva dni!

 2. „O britské štátne dlhopisy zrazu nemá nikto záujem“ – myslíte dlhopisy Domu Sionu?

  • Dr. Wotson

   hruby omyl, dlhopisy z domu andemitov

   • Utajená skupina – až tak, že ju vyhľadávače nepoznajú – „tudíš“ – ak sa bavíme o skrytom riadení – pozná ich aj Dom Sionu – ich londýnske kancelárie? Nepoplietol si si to „hrubo“ s Adamitmi? Však daj nejaký zdroj!

    • Nemyslím, že si si to chcel popliesť s endemitmi.
     Čiže – chcem sa poučiť, ale z tvojho „výkriku! sa poučím hovno!

   • Možno si myslel – endemitov.

    Wikip: Endemit (gr.) je druh alebo iná systematická jednotka (rod, trieda…), ktorá sa vyskytuje len na špecifickom území a nikde inde. Do úvahy sa berie iba jeho prirodzený výskyt (viď obr. nižšie)

    https://sk.wikipedia.org/wiki/Endemit#/media/Súbor:Zwergmausmaki–w.jpg

    • Leguán z Galapág vydáva dlhopisy? Inak – Wotson nemalo byť Watson? Ide o to, že existujú trolli, ktorí nás majú zamestnávať a kradnúť nám životný čas! No – len netušia, koľko času venujem mentálnym cvičeniam z trollmi. Takže pokračuj Wotson!

  • Rez pomada bol mnam očami som si pochutnala pri káve +++ JANO Travolta tiež si so mnou popil lkávu rez sa pokusim upiect hahaha

   • Čo to berieš – nanogél Pomáda? Rez Muzikál! Ty nič neupečieš – lebo si už zabudla, čo si mala dnes na obed o 5 minút 12.

    • O 5 minut 12 som nepozerala zjedla som makovy koláč aalaa závin ten si budem pamätat cez zuby mak prezradí veľa, mäso nepapam je to fujka pre mňa

 3. A na Slovensku zhypnotizovaní očkovanci (ich väčšina) stále nechápe vážnosť situácie. Vláda z vysoka serie na ľudí a predstiera, že jej na nich záleží, ale len predstiera, lebo jej úloha, resp. noty podľa ktorých ide je likvidácia a zadĺženie štátu, podnikateľov a domácností! Stále to väčšine nedochádza, radšej zase citlivo vnímajú s Čaptavou vybraný a vyhovujúci zločin, aby ho využili pri zavádzaní ďalších rozkladných procesov v spoločnosti! A realita je takáto: https://www.info.sk/sprava/219306/sef-urso-juris-vlada-musi-zmenit-zakon-o-energetike-situacia-je-vazna/ ! Začínam si myslieť, že väčšina národa si zaslúži padnúť úplne na hubu. Problémom je však to, že so sebou stiahnu aj normálny zvyšok…

  • všetci padneme na hubu.
   volá sa to KONIEC KAPITALIZMU.

   rovnako ako v roku 1985 nikto nechápal, že socík padne o 3-4 roky, a nikto by ani neveril, tak teraz končí kapitalizmus.
   Zas nikto neverí.

   • mariankosmac

    Ak končí kapitalizmus tak to budú ludia skákať z mrakodrapov. Väčsina je nastavená na život v kapitalizme. Ale záleží jak až ten kapitalizmus zakape, jak až velká bude tá zmena. Kto sa dokáže prispôsobiť zmenám prežije.

    • jak až velká bude tá zmena
     Ročildi, Baruchovia, Kuhnovia chcú vládnuť otvorene celej planéte. Oni nepotrebujú žiadnych miliardárov ani ako je Gates, Ani „politikov“ ako je Putin“, ani malých psychopatov (ktorí sa pokladajú za elity) ako je Fico, Haščák, Fiala, Zeman, Dzurinda.
     Všetky tieto takzvané „elitné“ kategórie budú zlikvidované.

     Kto sa dokáže prispôsobiť zmenám prežije.
     Zlatá miliarda je zastaralý pojem z roku 2000+.
     Prežije tak 250-300 miliónov, žiadna miliarda.
     Zvyšok zlikviduje vakcína, rozpd kapitalistickej ekonomickej a sociálnej spoločnosti, krach peňazí a hladomory, krach ekonomiky a totálna bieda

     Ostanú len noví páni/šľachta/králi, ktorí budú z rodín Ročild, Baruch, Kuhn + 10 ďalších (spolu 13 veľkých rodov, vlastníkov FEDU)
     potom prežijú nejakí sluhovia, kam možno budú patriť Gatesove deti, ak sa zapáčia niektorému ročildovi na občasný sex.
     Fico, Haščák, Fiala, Zeman, Dzurinda budú aj s rodinami zlikvidovaní ročildovcami. Lebo majú nejakú finančnú moc, a keďže prídu o všetko, čo v kapitalizme zarobili, tak ich ročild zlikviduje ako potenciálnych buričov.
     Zvyšok 250-300 miliónov budú len otroci.
     Technici a podobne budú „lepšie žijúci“ otroci, ostatní budú čistá otrocká sila, zabezpečujúca pánov a otrokov-technikov.

     Ja takto vidím myslenie ročildov.
     my sme pre nich goyim-zvieratá

    • Nič sa nesrane,ked skape

    • Fantazirovanie, žasnem nad tými pribllími hoaxami. Ako študent som videl v roku 1968 všade ruské tanky, armády 500.000 mužov ZSSR, 6000 tankov a 200.000 ďalších vojakovi Varšavskej zmluvy. Bolo by vám asi všetkým toto vyskúšať. Prázdne obchody, jeden druh zubnej pasty, ktorá sa aj tak nedala kúpiť, rovnako ako toaletný papier a ako sme spávali v teplákoch, lebo mlieko zamrzlo na radiatori a handra v bytovom jadre v kupelke. A to už boli 80 roky. Rozmazany televízor z Oravy a neustále správy o plnení plánov SSS / svetové socialistické sústavy/ jediné, čo bolo vtedy dobré bolo to, že som bol mladý. Aj teraz nič moc. Komu sa nepáči pravica, nech ide do RF, Číny, alebo S Korei, aby si užil svoju mladosť tak ako ja. Vtedy som bol aj ockovaný a musel som mať zápis aj v OP inak pokuta a obštrukcie. Nech sa páči, nazpät do jaskyne socializmu.

     • Netrep..v 68 ľudia vyvrcali tanky ,lebo chceli zachovať svoju štátnosť a identitu a My sme za 30 rokov dokázali akurát to, že sme všetko odovzdali nejakému zoskupeniu Bruselu..ktoré ja nazvem fašistickým…keď nebudeš poslúchať tak uvidíš..Ps..Štúr sa musí v zemi obracať jak vrták…

     • Nepáči sa mi, že takí idioti ako ty tu majú vôbec slovo. A ostanem tu, to slovo ti vezmem.

      Ty ma budeš niekam posielať, papľuh jeden?!

      Dávam ti rok, maximálne dva.

     • Bohuslav, ten „rozmazaný televízor z Oravy“ fungoval bezporuchovo po dlhé desaťročia a makal by dodnes, keby zámerne neboli zmenili frekvencie – aby čo najskôr zasypali celú zemeguľu toxickým odpadom. Z času na čas bolo treba vymeniť nejakú tú „pécéel“-ku alebo rezistor za pár korún a televízor s nedevastačným podsvietením makal ďalej.
      Dnes nám oči ruinujú agresívne, takmer už iba dvojrozmerné, pritom jednorazové a rýchlo sa kaziace LED žiariče s TV programom typu hnoj…a už je týmto LEDbordelom zahnojená polovica planéty vrátane morí a oceánov. Výhody takýto telkáč prináša akurát tak očným lekárom, majiteľom predajní s optikou + majiteľom výrobní takýchto úžasných, krátkozrakých výdobytkov súčasnej modernej doby plnej moderných názorov a moderných chorôb, aké si žiadne voľne žijúce zviera nikdy neprivodí.
      Hanba najhlúpejšiemu živočíchovi tejto planéty s pomenovaním „človek“.

   • A k tomu ešte toto: https://hnonline.sk/finweb/zahranicna-ekonomika/96046305-plyn-nemusi-stacit-europe-hrozi-vyrazne-ochladenie-nazory-meteorologov-sa-vsak-rozchadzaju ! Nech liberálnym retardom dobre vymrznú ich teplé rite a peňaženky !!!

    • Ešte o KOĽKO písmen abecedy (obohatenej už aj o znak matematickej sčítacej operácie) sa títo LGBTQIAP+ rozhodli rozmnožovať? Ja som už z ich názvu popletená…a oni sa medzisebou nedomotajú??

 4. ten náhubok má kvôli šíreniu spike proteínov od zaočkovaných?? …lebo v tom jedinom prípade by jeho prispatý imidž bolo možné ešte aspoň ako-tak pochopiť…😔

 5. Liberálna nacistická grcanica začína pod dobrou zámienkou otvorený boj a likvidáciu všetkého čo je národne a kresťansky orientované, pod patronátom Čaptavej a jej úchylov !
  https://www.infovojna.bz/article/po-vrazde-2-muz-v-lgbt-baru-v-bratislave-se-namisto-standardniho-postupu-zacinaji-odehravat-v-nejvyssich-patrech-slovenske-politiky-podivne-manevry-do-hry-bude-prizvana-fbi-a-europol-specialni-prokuratura-oznamila-ze-dojde-mozna-na-prekvalifikovani-c !

 6. …,,kadekto“ vie telefonovať…

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,to je to silné anglicko,,,,doplatili na povinnú štedrosť v duchu podeliť sa o luxus s každým,kto príjde-fakt sebevražedný bezhlavý akt nemysliacich prefetovaných a magnetickým poľom prežratých zápaďákov,,,,je to rovnaký scenár ako za druhejsvetovej,čurčil čúral na zlatej mise s doutnikom v papuli a jeho kostnatí vojačikovci hladovali a prelievali krv za jeho slávu,,,,slovenská vláda nešetrí a šavári vo veľkom ako keby sme tu vyrábali nie autá,ale eurobankovky,,,,nikto tu v tomto štáte neučí občanov šetriť a so všetkým zaobchádzať rozumne-ba práve naopak,ide tu o to,aby sa vo všetkom čo najskôr dosiahlo dno,,,,ja sa budem kúpať raz týždenne v lavorčeku s vlažnou vodou pri západe slnka či splni mesiaca a čapútová bude dvakrát denne hodinu-dve odsávať mnou ušetrené hektolitre z potrubia a to zohriaté na bod varu,,,,osrať ľudský svet neľudí-treba to tu ukončiť a to bezodkladne,už žiadný noe a už žiadný ježiško!

 8. trochu mimo téma:

  Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí) a poslanec Národnej rady (NR) SR a podpredseda Smeru-SD Ladislav Kamenický sa zhodli, že anonymné diskusie na sociálnych sieťach či pod článkami by sa mali skončiť. Kamenický v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy uviedol, že by bolo vhodné, aby sa vedelo, kto čo napíše

  https://www.hlavnespravy.sk/veronika-remisova-i-ladislav-kamenicky-sa-zhoduju-chcu-koniec-anonymnych-diskusii/2946104

  • Už na tejto „maličkosti“ vidno, že Smer SD nie je cestou s vysnívanej slobode slova. Už u nás opäť platí, že človek má slobodu počas prejavu, ale už nie po prejave. Strana, ktorá počas svojej dlhoročnej vlády štedro financovala mimovládne, „neziskové“ organizácie, vrátane Sorosových, strana, ktorá presadila Žitňanskej „náhubkový zákon“, uznáva slobodu slova, len keď nie je pri moci. Kamenický dobre vie, že adresná diskusia by znamenala jej značné okresanie, či dokonca zánik. Remišovej sa nečudujem.

   • Co je plánováno v české republice

    PROTIPROUD TV uvádí obnovenou Tea Party, čili povídání šéfredaktora se čtenáři a diváky prostřednictvím jejich dopisů, v nichž tentokrát dominovalo jedno hlavní téma

    novinář petr hájek nad dopisy čtenářů….

    https://youtu.be/KTDON4gCyVg

  • Kolíkovej návrh trestného zákona. Ale veď – väčšina tzv. free mail boxov vyžaduje telefón, alebo iný mail box – čím tú identifikáciu /ID/ vedia získať v prípade nejakých kriminálnych počinov. Ale oni sa chcú súdiť „o česť“ a chcú, aby to ich advokát mal čo najľachšie! Problém je – že sa snažia kriminalizovať SLOBODU SLOVA! A teda – takáto piča chce, aby sme si na chrbát pripichli terče! Osobne – pokiaľ bude môj prevádzkovateľ free mailových služieb vyžadovať identifikáciu ako Gmail, Azet, Seznam a iné – tak končím! Takže oni majú páku – „vyžadovať“ od Axel Rotschielda, ktorý vlastní napr. Azet – aby som im dal identifikáciu – no a keď budú takto chcieť od všetkých – sociálne siete skončia! Lenže lenže! Oni sociálne siete potrebujú na – POZOROVANIE!!! A pokiaľ viete, že vás niekto monitoruje – nesprávte sa prirodzene, pravdivo – a teda – takéto pozorovania stoja za hovno! Remišová je debil! Debil, ktorý nám zasahuje – vďaka indoktrinovanej tolerancii – do životov! Osobne by som sa s ňou – tak sprostou – bál aj súložiť, pretože si neviem predstaviť, že by otehotnela a nechtiac porodila práve to moje decko, dala mu polovicu svojej debilnej DNA výbavy, a ešte by ho ako debila vychovala. Ale – existujú muži, ktorým vyhovujú sprosté ženy – len také sa starajú o kuchyňu, nie o „DPH“ štátu! Remišová je príkladom inštalácie neschopných, ale všetkého schopných debilov do vlády, ktorá má cielene dojebať všetko, na čo siahne. Určite neskutočne sprostá žena aj v obyčajnom civilnom živote – inak by nezaujala pozornosť.

 9. to bol dobrý postreh od muža, dúfam , že si to prečíta krasavice inteligentní +++

 10. Pozdravujem všetkých čitatelov.Som včelárom zo západného Slovenska a ponúkam na predaj svoj vlastný pravý kvalitný včelí med- repkový 1kg 5,5 eura slnečnicový 1kg 5,5 eura a agátový 1kg 6,5 eura.Objednávky môžeťe posielať na adresu [email protected]

Pridajte komentár

*