Žena z Nórska chce „zomrieť na kovidovú vakcínu, aby sa obetovala pre ľudstvo“


Print Friendly, PDF & Email

Žena z Nórska chce „zomrieť na kovidovú vakcínu, aby sa obetovala pre ľudstvo“

(Ethan Huff, Natural News) – Zdravotnícky establišment, aspoň teda v Nórsku, konečne pripúšťa, že vakcíny proti novému koronavírusu (SARS-CoV-2) môžu ľudí zabíjať. Spolu s týmto priznaním dochádza ale aj k veľkému posunu v naratíve.

Teraz nám už niektorí jedinci dokonca hovoria, že je cnosť, keď niekto riskuje smrť pre očkovanie proti COVID-19, lebo injekcie predstavujú obeť v prospech ľudstva.

„Rada by som zomrela na vakcínu od spoločnosti AstraZeneca,“ píše sa v anglickom preklade článku z nórskych médií, ktorý napísala žena menom Linn Wiiková.

„Zrejme to znie veľmi brutálne. Vo vojne proti korone sa však musí niekto obetovať. Tak je to vo všetkých vojnách. Teraz to môžem byť ja.“

Médiá náhle prechádzajú od naratívu, ktorý hovorí, že všetky vakcíny proti koronavírusu sú „bezpečné a účinné“ k naratívu, ktorý pripúšťa, že vakcíny môžu byť smrtiace.

No ak ste dobrý človek, ktorému záleží na iných, tak si ju pichnúť aj tak dáte, aby ste pomohli ostatným.

Wiiková vysvetľuje, že po podaní vakcíny zomrela na krvácanie do mozgu najmenej jedna zdravotníčka, zatiaľ čo niekoľko iných po zaočkovaní hospitalizovali so silnými krvnými zrazeninami. Napriek tomu hovorí, že zaočkovať by sa mali dať všetci.

„Dovoľte mi povedať najprv to očividné. Je strašne smutné, že vážne ochorenie dostávajú zdravotníci,“ píše Wiiková.

„Hoci sme im už prestali tlieskať na našich balkónoch, asi všetci pociťujeme hlboký rešpekt k tejto skupine ľudí, z ktorých niektorí stoja v prvých líniách boja proti korone. Presne preto boli tak skoro zaočkovaní.“

Čo núti ľudí dožadovať sa vakcíny, o ktorej vedia, že ich môže zabiť?

Wiiková hovorí, že vláda „samozrejme“ „spraví všetko, čo môže“, aby zistila, či „existuje nejaká súvislosť medzi tými prípadmi a vakcínou“.

Toto vyhýbavé tvrdenie stále ponecháva zdravotníckemu establišmentu priestor na neskoršie vyhlásenie o „žiadnom dôkaze“ nejakej spojitosti medzi vakcínou a úmrtím.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zároveň sa zdá, akoby Wiiková skúšala vody, či plné priznanie faktu, že vakcíny proti COVID-19 sú smrtiace, budú alebo nebudú tolerovať masy.

Vzhľadom k minimálnemu odporu, s akým boli prijaté nútené dodržiavanie odstupu, nosenie rúšok a lockdowny, je celkom možné, že prijmú aj nový Wiikovej naratív.

„Možno ide o jednotlivcov, ktorí ´majú smolu´,“ dumá ďalej vo svojom príbehu Wiiková, pokúšajúca sa všemožne ospravedlniť pokračujúce očkovanie proti koronavírusu.

„Ľuďom sa tvoria krvné zrazeniny a zomierajú na krvácanie do mozgu každý rok. V Nórsku ide o niečo medzi 7 000 až 10 000 prípadmi krvných zrazenín ročne… Čoskoro dostaneme odpoveď. Vtedy tiež zdravotné úrady rozhodnú, či by sme v očkovaní mali pokračovať.“

V tomto bode článku Wiiková znovu zaraďuje rýchlosť tvrdením, že aj keby sa ukázalo, že za tieto poškodenia a úmrtia je zodpovedná vakcína od spoločnosti AstraZeneca, „ja nemám žiadne pochybnosti: ak dostanem ponuku, rozhodne ju využijem.“

Záver

Celé toto sa veľmi podobá tomu, čo povedala médiám Simona Riussiová, manželka už nebohého Sandra Tognattiho, po tom, čo jej manžel po očkovaní zomrel.

Napriek smrti svojej polovičky Riussiová hovorí, že by sa zaočkovať stále dala a k tomu istému nabáda aj iných.

„Pretože – prepáčte, že to hovorím tak necitlivo – niekto sa musí obetovať, aby boli ostatní v bezpečí,“ vyjadrila sa Wiiková. „Tak je to vo všetkých vojnách.“

A čo vy? Ste ochotní prijať aj vlastnú obetu pre blaho farmaceutických firiem, ehm, chceli sme povedať pre blaho ľudstva?

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: Natural News, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok. No comment – bez komentára ale idiotizmus niektorých ľudí nemá hraníc.

 2. Jednoduchá

  ….svoju pozornosť by sme mali všetci viac venovať na zlepšenie svojej imunity, ako na riešenie takejto otázky, nakoľko je bezpredmetná…..ani 1 z nás sa nepotrebuje ,,obetovať“ pre iných kvôli cov., nakoľko je to úplne zbytočné……..radšej sa zhlboka nadýchnite a začnite si užívať krásnu prebúdzajúcu sa prírodu ……prechádzkami ,,pod“ jarným slniečkom potom rozhodne prídete na oveľa ,,svetlejšie“ a príjemnejšie myšlienky :-)………………………………………………………

 3. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/norska-vlada-je-obvinena-ze-zlocinu-proti-lidskosti-druhy-norimbersky-tribunal/
  Norská vláda je obviněna ze zločinů proti lidskosti. Druhý norimberský tribunál

  Vlna odporu proti koronavirovým opatřením roste. Po celém světě se vedou vyšetřování ve spolupráci s právníky a advokáty. Mezi nimi i 2. Norimberský tribunál, který se připravuje už měsíce

 4. Jose Mourinho

  Hm nic v zlom ale tento članok je len o tom ako sa chce dat dalsia ovca opichat a nikto jej to z tej sprostej hlavy nevytlče. Nikto im v tom uz nezabrani su rozhodnuti tak je aj zbytocne im venovat pozornost..

  • No, žiaľ, nájdu sa aj fanatici, ktorí sa možno potrebujú demonštratívne „obetovať pre blaho…“ koho alebo čoho vlastne? Čo svojím ľahkovážnym postojom k životu vyriešia??
   Takto sa podľa mňa k veci stavajú ľudia ľahostajní k sebe samým, ale aj k pocitom svojich blízkych. Len neviem, čo za pohnútka vedie tento typ nešťastníkov k takémuto iracionálnemu smerovaniu – či im celkovo chýba empatia, alebo sa dostali do stavu maximálnej citovej otupenosti, prípadne či sa v nich vyvinul vzdor či nedostatok úcty k sebe samému… ktovie, či to vedia oni.
   Môže ísť aj o pocit vyhorenia, ku ktorému často dochádza u hypoglykemikov – nech si dajú sladkosť, možno prejdú na iné myšlienky. Len aby preboha neskonzumovali v takomto nekompletnom stave hrušku alebo liči, lebo ich môže švacnúť o zem aj bez vakcíny.

   • Existuje výborný pořad Darwinovy ceny, tahle norská soudružka je pro něj vhodným adeptem. Myslím, že by se hodně přiblížila ku 100%. Víc to z mé strany nemá cenu komentovat…

   • Veľmi jednoducho a stručne na Rovinu.Covid je otrava z nanopolymérov vypustených z lietadiel kvalitne schovanú za fiktívny vírus.Liečba je kvalitným antiparazitikom.Testy sú klamstvo.Vakcína je depopulačná satanova tekutina na otravu a genocídu ludstva.Ludia sú ovce vedené na porážku v radoch na očkovanie.Mašinéria okolo covidu je z 3 dôvodov bohatých ludí. 1. Znížit svetovú populáciu “vakcínami”. 2.Obrat ludí o všetky slobody a komfort v záujme pre “dobro ludstva”. 3. A nakoniec očipovať všetkých ludí z RFID čipom zo zámerom vo všetkom ich sledovať a riadiť ich životy.

  • Ak je to pravda, nemôže ísť o normálneho človeka, ale riadne psychicky narušeného. Čudujem sa, že takéto niečo sa aj publikuje!

  • Jose podobne ako sebevrazda

 5. Jednoduchá

  …. milá Jean, dob.noc :-)………….

  • Milá pani Jednoduchá, ďakujem za prianie, noc bola dobrá ale bohužiaľ zase sme v realite. Ráno som zapla rádio Slovensko: očkovanie, očkovanie.
   No uvidíme kde toto celé skončí, či sa pôjde podľa plánu Rockefellerovej nadácie.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-04-05-face-masks-laced-with-cancer-causing-chemicals.html#
  Face masks are laced with cancer-causing toxic chemicals
  Voľný preklad:
  Tvárové masky sú zašnurované (ozdobené) s toxickými chemikáliami čo spôsobujú rakovinu

 7. https://otevrisvoumysl.cz/sarkasmus-bude-brzy-nasi-jedinou-zbrani-proti-covid-plandemii/
  Sarkasmus bude brzy naší jedinou zbraní (proti covid plandemii)

  Ve zkratce…
  Jak pomoci lidem si uvědomit drakonická opatření, která nemají žádný smysl? Použijte sarkasmus. Sledujte až do konce.

 8. https://www.banned.video/watch?id=606ba63ca157da06d2eba785
  HIGHLIGHTS – Bacterial Pneumonia From Mask Wearing
  Bakteriálne infekcie z nosenia masiek (rúšok)

  Vypočula som toto video – je tam spomenuté, že koľkí zomierajú po prijatí Covid-19 vakcíny.

 9. „Syndróm Gabčíka“ – akurát obrátený proti ľudstvu.

  Dnešná situ by sa naozaj dala zvrátiť, keby sa zopár jednotlivcov podujalo zobrať tých zmrdov so sebou do pekla. Obetovanie sa je úplne normálne v duchovnej civilizácii. Nie však v chtonickej.materiálnej, technologickej. Napriek tomu – inštitút sebaobetovania preľudstvo máme v DNA – pretože sme duchovné elektromagnetické bytosti a budeme pokračovať v inom živote. Lenže lenže – židoboľševici z nás za pár generácií urobili takých chtonických egoistov, že prečo by ssom sa mal ja obetovať, aby sa ten debil sused mal lepšie, keď jemu j e aj tak dobre v akomkoľvek chtonickom fašizme, pokiaľ má plný nákupný košík, že.

  Takže – žena v článku sa neváha zabiť „keďže nás je a planéte veľa“ – lebo má vypláchnutý mozog na sebazničenie /aj drogami, spôsobom života a „všetky ženy chcú zomrieť mladé a krásne“ – lebo majú prekódované myslenie – už nechcú mať vnúčatá, už nechcú byť babkami – len celebritami/. Aby to fungovalo – musí mať „ideál“ – teda zmysel sebazničenia – nie Ideál – zmysel života!

  Typický biorobot s programom zombie. O tom sú aj tie KU.VY zo združenia ZOMRI! „Skapte“!

  Môj odkaz vám – ZOMRI – skončíte ešte za mlada veľmi veľmi zle!!!

  • „Matka s náhodným dieťaťom“ – kultová „riaditeľka zemegule liberastov“ – pod spoločenskou ochranou kulu matky. ZOMRI = programovanie na sebazničenie! Skapte vy – ku.vy liberálne!
   https://www.instagram.com/alkynka/

   ttps://ulozto.net/file/TZNmAatFnIXC/grigorij-klimov-prekliati-progresivci-liberasti-mp4
   ————————————————————-
   Treba vedieť že:
   1/ Program sebazničenia je schovaný pod tzv. „slobodnú voľbu-výber“ – keď sa nám neustále podsúvajú len dve možné alternatívy a neustále nám strachom blokujú kreativitu. Židovský obchodník nám to ponúka ako tovar na tržnici, pričom to najlepšie má schované pod pultom pre tých svojich. Eutanázia – „právo slobdnej voľby“ pre človeka v núdzi! Eutanázia mladého zdravého človeka – ideológia martýrskych pózerov – „názorových vodcov“ – niktošov, ktorí potrebujú na seba upozorniť, spasiteľký-mocenský komplex – „zabime sa spolu – Follow me!“

   Tej „Nórke“ treba verejne pred kamerami streliť do konečníka! Nosatí sú teraz schovaní pod rúškami, ale poznáš ich aj podľa neprimerane veľkého mäsitého ucha.

   2/ Program sebazničenia sa podsúva pod slobodomurársku mantru „tolerancia a humanizmus“ /viď Sloboda a Solidarita – kto ku komu slolidárny, koho a aká sloboda – kto má koho chrániť a komu pomáhať – samé inotaje/.

   3/ Program sebazničenia je podsunutý pod materializmus a chtonizmus. Pričom chtonizmus určený pre Gójimov pokračuje programom sebazičenia, chtonizmus určený pre židov pokračuje programom sebazachovania. O tom sú aj tie dva rozdielne „metre“. Duchovná civilizácia – duchovná kultúra – pozná obnovu, kolobeh, reinkarnáciu. Stromy sadí PRE SEBA V BUDÚCICH ŽIVOTOCH!

   4/ S chtonizmom súvisí program sebazničenia mantrou „Úžívaj si a nestaraj sa o budúcnosť! O TVOJE POKRAČOVANIE“ O tom je celý neoliberalizmus vychádzajúci z chtonizmu – zvieracia nutkavosť prevláda nad vôľou človeka. Nebudovanie budúcnosti je program sebazničenia. Aj ako druhu – aj ako klanu-rodiny, a mnohí jednotlivci stihnú žničiť aj sami seba – nielen tých druhých.

   5/ Program sebazničenia je chovaný pod program rozvratu spoločnosti – začína dezorientovaním, pokračuje demoralizáciou – rozvrat „domu“ príde sám.

   Dezorientácia školstva – lockdown ako izolácia v tejto dezorientáci. Dezorientácia médiami – lockdown ako izolácia v tejto dezorientácii. Demoralizácia strachom všeobecne a demoralizácia názorovými vodcami a politikmi /médiá/. Dezorientácia technologická – EMG – Wifi, elektomagnetický smog, 5G ako binárna zbraň. Podprahové EMG povelové manipulácie.

   Uf! Momentálne to nemám čas vrstva po vrstve rozoberať – redakcii navrhujem edičný plán 2021 – PROGRAMY SEBAZNIČENIA V SÚVISLOSTIACH – pretože treba výjsť von len z toho hmotného, fyzického ohrozenia – to programové tu máme tisícročia. A celé to má vrstiev ako veľká cibuľa.

   „Priemerná dĺžka života sa predlžuje“ – akurát miznú 100-roční ľudia!

 10. Našli ste niekde v článku vek pani LInn ? Prípadne jej rodinné zázemie ? Pokiaľ viem, pri klinických šúdiách sa oslovujú aj dobrovoľníci , tí to ale robia za peniaze . Bol raz o tom dokument , a zaujímavý .

 11. Tento dnešný článok Dr. Mercolu by sa mohol preložiť (pravda nechcem rozkazovať):
  Just How Powerful Is Big Pharma?
  Presne ako vplyvný je farmaceutický priemysel?

  V tomto článku je presne napísané aké milióny dávajú jednotlivé farmaceutické spoločnosti lobistom

 12. https://zemavek.sk/51356-2/
  Viac ako 44 dezinfekčných prostriedkov obsahovalo rakovinotvorný benzén, nebezpečný ako azbest

 13. Prepáčte to skorej vyzerá že tá pani sa chce dať očkovať lebo už ju život nebaví a toto je možná forma eutanazie… Teda je v podstate vedomím samovrahom…
  Šialené ale možno je to naozaj jej posledné želanie ?
  Ale nech to neodporúča ostatným, v boji treba bojovať a nie nechať sa odstreliť dobrovoľne a ešte že pre koho????? Pre výrobcov vakcín a vládu.. Mmmm

 14. zdena galajdova

  Novodobé mučednictví …ha-ha-ha… tak tomu říkám „reklama“ na zboží …ha-ha-ha…
  „Vstanou noví mučedníci“ … panebože….

 15. https://www.naturalnews.com/2021-04-05-coronavirus-jabs-killing-governments-claim-safe-effective.html#
  Coronavirus jabs continue killing people as homicidal governments dishonestly claim they are “safe and effective”
  Corona vírusové vakcíny pokračujú v zabíjaní ľudí ako vražedné vlády nečestne tvrdia že sú „bezpečné“ a „efektívne“

 16. „Zaujímavý“ blog pod jedným článkom:
  The vaccines are effective in lowering the population and destroying health. God bless all!
  Vakcíny sú efektívne pri znižovaní populácie a zničení zdravia. Nech ich pán Boh všetkých ochraňuje!

 17. http://www.nwoo.org/2021/04/06/nezadouci-reakce-na-vakcinu-proti-covidu-19-4576-mrtvych-a-199213-ublizeni-na-tele-do-20-brezna-2021-jak-hlasi-evropska-agentura-leciv-european-medicines-agency/
  Nežádoucí reakce na vakcínu proti COVIDu-19: 4,576 mrtvých a 199,213 ublížení na těle do 20. března 2021, jak hlásí Evropská agentura léčiv (European Medicines Agency)

 18. http://www.nwoo.org/2021/04/06/paul-a-taylor-proc-se-na-covidovych-pasech-pracovalo-o-dva-roky-drive-nez-covid-19-vypukl/
  Paul A.Taylor: Proč se na covidových pasech pracovalo o dva roky dříve, než Covid 19 vypukl?

 19. https://zemavek.sk/suvislost-medzi-mikrotrombami-a-vakcinou-astrazeneca-potvrdena/
  Súvislosť medzi mikrotrombami a vakcínou AstraZeneca potvrdená

 20. Vieme s istotou vylúčiť, že v prípade pozitívneho postoja Linn k rizikovej, pritom nič neriešiacej, jalovej vakcíne nešlo len o veľmi dobre zaplatenú reklamu?
  Nebyť toho Nórkinho verbálneho psychodivadielka, bola by som si jej finančnou pohnútkou takmer istá. Lebo – ak nejde o truc – takýto verejný sebadeštruktívny postoj k svojmu zdraviu a životu môže mať jedine človek s totálne rozbitou psychikou alebo náboženský fanatik. Posmrtnú slávu nech však neočakáva.

 21. Adela je príklad jablka spadnutého veľmi ďaleko od stromu. Chudák strom, ten musí stáť v poriadne strmom svahu, keďže sa odkotúľalo – až za hranicu zdravého úsudku.
  Tí dvaja nešťastníci s rúškami na ksichtoch hádam aj spávajú. Možno cez ne aj jedia, ktovie. Jediným šťastím pre ich deti je asi to, že nie sú.
  http://www.hlavnydennik.sk/2021/03/05/rozzureny-viktor-vincze-sa-hadal-s-fanusikmi-v-komentaroch-takto-ste-ho-este-nevideli/

  Romantik Samo sa musí v hrobe obracať. Veru, človeče, radšej „voľ nebyť, ako byť otrokom“.

  • Inak – Chalúpkovci – priami potomkovia – sú minimálne v Mauackách. Pozdravujem Hanku Chalúpkovú /za slobodna, učiteľku matematiky/. Mor ho!

Pridajte komentár

*