Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Veľký príbeh Tieňovej svetovlády, súčasná apokalypsa a boj dobra so zlom


Print Friendly, PDF & Email

Veľký príbeh Tieňovej svetovlády, súčasná apokalypsa a boj dobra so zlom

Stačí si len spraviť malý prieskum a už zakrátko zistíte, že sa nachádzame v príslovečnej králičej diere a z nejakého dôvodu sa zdá, že bez ohľadu na to, ako k tej králičej diere v súčasnosti pristupujeme, všetky cesty akoby viedli k tomu istému zdroju zla…

Má rôzne mená, no stále sa jedná o jedno a to isté: Tieňová svetovláda, Hlboký štát, Deep state, kabala, temná elita, ilumináti, atď… Ako sa pomaly začína vynárať pravda, zdá sa, že mnohé konšpiračné teórie nakoniec nie sú len teóriami.

Osobne neverím všetkému, čo čítam alebo počujem, radšej si robím vlastný výskum, dokým neobrátim každý kameň. A tak sa mi po tisíckach hodín namáhavého výskumu podarilo poskladať skladačku pre vytvorenie celkového obrazu.

Hoci netvrdím, že mám všetky odpovede, mojím zámerom je podeliť sa s vami o všetko, čo som zatiaľ zistila a snáď aj inšpirovať vás k vášmu vlastnému výskumu.

Hoci začiatok tohto článku naznačuje plán Tieňovej svetovlády na Nový svetový poriadok (a ten môže znieť ako ponurý), v hre je vyšší zmysel.

Vlastne, ak so mnou zostanete do konca, tak vám ukážem nielen ten vyšší zmysel, ale uvidíte aj, prečo je ľudstvo predurčené túto bitku dobra a zla vyhrať a pochopíte tiež, akú dôležitú rolu v tom hráte aj vy!

(Hoci som na konci pridala aj celý rad zdrojov, nezabudnite si urobiť vlastný výskum – a vždy myslite na seba!)

Hlboký a temný príbeh sa začína

Po väčšinu zaznamenanej ľudskej histórie malá, ale mocná skupina ľudí úspešne implementovala plán na ovládanie sveta.

V dôsledku čoho majú teraz pod kontrolou hlavné inštitúcie, počnúc svetovým menovým systémom až po všetky spoločenské systémy (vzdelávanie, zdravie, výživa, spravodlivosť, politika, atď….) a dokonca aj mnohé náboženstvá.

Keďže táto realita je jediná, ktorú poznáme, sme presvedčení, že tieto systémy sú normálne a prirodzené. V skutočnosti je však každý jeden z nich nepredstaviteľne poškvrnený a deformovaný.

A teraz má táto istá „elitná skupina“ (známa aj ako Tieňová svetovláda, Hlboký štát, kabala, ilumináti, atď….) plány na implementáciu toho, čo nazývajú „Nový svetový poriadok“ (NWO).

Čo je Nový svetový poriadok NWO)?

Cieľom Nového svetového poriadku je vytvoriť jednu svetovú vládu s jednou svetovou menou.

Hoci NWO sľubuje vytvoriť udržateľný svet, v ktorom budú naplnené základné potreby každého jedného človeka, keď sa mu prizriete bližšie, rýchlo odhalíte niektoré nepekné tajomstvá a znepokojujúce fakty.

V prvom rade, ich plán vytvorenia Jednej svetovej vlády vychádza zo socialistického režimu, známeho tiež ako komunizmus.

Bez ohľadu na to, či ho voláme socializmus, komunizmus, korporátny kapitalizmus, fašizmus či technokracia, záver je, že všetko bude monitorované a kontrolované Jednou svetovou vládou.

Agenda NWO

Stručný prehľad agendy NWO:

 • Neexistujúce individuálne práva.
 • Žiadne práva na súkromie.
 • Neustály dohľad.
 • Zakázaná sloboda prejavu.
 • Všetko je cenzurované.
 • Žiadne vlastníctvo domov.
 • Žiadne súkromné vlastníctvo podnikov (okrem najvyššej elity).
 • Každý jednotlivec musí dodržiavať vládne nariadenia.
 • Žiadne protesty.

Navyše bude každý jedntlivec identifikovaný prostredníctvom Hodnotenia spoločenského kreditu a komunistická Čína tento postup už vlastne aj zaviedla a odskúšala. Už ho ostáva len rozšíriť do celého sveta.

 • Spoločenský kredit je určovaný tým, ako dobre jednotlivec dodržiava pravidlá.
 • Kredit sa dosahuje prostredníctvom stáleho dohľadu; používaním technológie na rozpoznávanie tvárí a rôznych sledovacích systémov.
 • Hodnotenie spoločenského kreditu určuje, nakoľko je jednotlivcovi umožnené participovať na spoločnosti. Napríklad, ak nejaká osoba nemá dosť spoločenských kreditov, nie je jej dovolené cestovať, ba ani zarábať peniaze.

Okrem toho, práve teraz v komunistickej Číne, ak občania nedodržiavajú pravidlá vlády, posielajú ich do nápravných (prevýchovných) táborov, alebo dopadnú ešte horšie.

Napríklad, pokojná spirituálna skupina známa ako Falun Gong je iznačovaná za nepriateľa štátu a každý rok sa desaťtisíce cvičencov Falun Gong stávajú obeťami odoberania orgánov zaživa. A áno, hovoríme o genocíde nariadenej právnym štátom, podporovanej čínskou komunistickou vládou.

Keďže toto predstavuje skutočný príklad zo života Nového svetového poriadku, pokiaľ dopustíme implementáciu NWO, terčom legálnej genocídy by sa mohol stať každý z nás.

Vyľudňovanie

Po druhé, aby Hlboký štát dosiahol svoju verziu udržateľného sveta, podľa toho, čo naznačujú rôzne zdroje sa zdá, že do roku 2030 bude počet ľudských obyvateľov obmedzený na asi 500 miliónov.

Ak je uvedené pravda, vyžaduje si to masové odstránenie viac než 7 miliárd ľudí. Je možné, že vy ani ja na tom krátkom zozname nebudeme… a nie som si istá, či by sme chceli byť.

Eugenické programy Hlbokého štátu sa mnoho rokov praktizovali na celom svete a podľa verejného vyhlásenia Billa Gatesa sa vlastne zdá, že agendu depopulácie podporuje povinné globálne očkovanie.

Okrem toho, aj keď možno Hlboký štát prezentuje Agendu 2021 a 2030 ako „program udržateľnosti“, nedajte sa oklamať. V skutočnosti ide o odporný plán ospravedlniť diktatúru a globálnu genocídu – a ak vám niečo z tohto pripomína nacistické Nemecko, tak oprávnene!

Globálna diktatúra v 21. storočí

Len aby nedošlo k nepochopeniu, to, o čom tu hovoríme, nie je nejaký komunizmus či nacizmus starého typu. Dôležité je pochopiť, že idea globálnej diktatúry v 21. storočí sa zakladá na vytvorení technokratickej spoločnosti, ku ktorej patrí transhumanizmus a umelá inteligencia.

Aby preto bolo všetko toto možné, majú v pláne integrovať ľudí s technológiou prostredníctvom niečoho, čo sa nazýva „čierna programovateľná hmota“ a zatiaľ čo toto povedie k transhumanizmu, vedomie jednotlivca bude pripojené na centrálnu „sieť“, riadenú umelou inteligenciou.

Ak ste fanúšikom sci-fi ságy Star Trek, tak je to niečo podobné ako boli Borgovia.

To, samozrejme, znamená, že umelá inteligencia bude mať schopnosť kontrolovať myšlienky, činy a rozhodnutia každého jednotlivca – a v konečnom dôsledku nahradiť jeho slobodnú vôľu.

Navyše, ak nejaký jednotlivec alebo skupina jednotlivcov nájdu spôsob, ako sa búriť, budú zo siete natrvalo odstránení; odrezaní od spoločnosti, bez prístupu k potrave, cestovaniu alebo práci, alebo, čo je celkom možné, dôjde k adresnejšiemu vymazaniu (ak viete, čo mám na mysli).

Hoci to možno znie ako sci-fi, mali by ste vedieť, že technológia už existuje a že to vlastne nie je nejaká fantázia budúcnosti – začína sa to už diať!

Podľa vynikajúceho fyzika Haralda K. Vellu je súčasná Tieňová svetovláda schopná prostredníctvom nanočastíc a riadenia frekvencie kontrolovať naše myšlienky a emócie.

V skutočnosti nám vkladajú nanočastice do jedla, vody, farmaceutických výrobkov a vakcín už roky a kvôli používaniu chemtrails tiež dýchame nano-vzduch, v dôsledku čoho doslova každá ľudská bytosť na planéte obsahuje nejakú mieru nanočastíc.

Keďže sa nanočastice dajú riadiť pomocou frekvencií, majú schopnosť manipulovať naše myšlienky, emócie a správanie jednoducho tým, že do našich tiel vysielajú signály konkrétnej frekvencie (satelitmi, cez 5G, atď….).

Navyše, keďže vedia využívať proti nám naše myšlienky a pocity, my ani netušíme, že nás riadi nejaký vonkajší zdroj.

Uctievači Satana

Aj keby ste všetko z vyššie uvedeného dokázali nejako tolerovať, mali by ste vedieť ešte jedno: všetci elitní vládcovia tohto „Nového svetového poriadku“ sú uctievači Satana! A je to naozaj také zlé, ako to znie.

Aj keby sme boli schopní akceptovať mnohé podvodné kroky Hlbokého štátu, a dokonca prižmúriť oko nad ich zlovoľnými zámermi, väčšina z nás sa odmieta zmieriť s globálnymi sieťami pedofilov a satanským rituálnym zneužívaním detí (a obetovaním ľudí).

Vlastne to môže byť práve tá jedna vec, ktorá nás konečne zobudí a prinúti dávať pozor.

Aj keby sme možno chceli odmietnuť tieto desivé skutky ako konšpiračné teórie, nemôžeme poprieť fakt, že sa každý rok vo svete stratia milióny detí – aby sa už nikdy nenašli.

Niet pochýb o tom, že táto diabolská organizácia zamýšľa tým najdesivejším spôsobom ovládnuť planétu a v skutočnosti sa dá každá krutá udalosť v dejinách (vojny, pandémie, násilie, holokausty, hladomor, týranie, atď….) spätne vysledovať k tomuto zdroju zla – Tieňovej svetovláde, Hlbokému štátu, kabale, iluminátom alebo akokoľvek ich chcete nazvať.

Práve teraz, v roku 2020, môžeme bez preháňania povedať, že sme doslova uprostred apokalyptickej udalosti biblických rozmerov a to, čo sa teraz udeje, rozhodne o osude ľudstva!

Nedávno  sa opýtal môj najstarší syn: „Načo sa učiť o niečom, čo nemôžeš zmeniť?“

Odpovedala som: „Musíš vedieť, čo sa vo svete deje, aby si mal možnosť rozhodovať sa vedome. Keď prižmuruješ oči alebo len neprotestuješ, je to to isté, ako keby si hovoril ´áno´.“

Ako prvý krok k opätovnému získaniu kontroly nad naším osudom potrebujeme pochopiť, ako Hlboký štát funguje a, konkrétnejšie, potrebujeme pochopiť, ako nami skryte manipulujú podľa svojej vôle.

Ale nebojte sa, keď budeme toto vedieť a podľa toho konať, je v našej plnej moci boj medzi dobrom a zlom vyhrať.

Plán na vytvorenie Nového svetového poriadku (NWO)

Hoci už Tieňová svetovláda kontroluje všetky sociálne systémy na svete, na vytvorenie „Jednej svetovej vlády“ (alias NWO) potrebujú náš súhlas a v dôsledku toho momentálne implementujú z troch krokov pozostávajúci plán.

Krok č. 1: Rozdeľ ľudí

V prvom rade je najdôležitejšie mať na pamäti, že Tieňová svetovláda nemá absolútne žiadnu moc ani kontrolu, keď je ľudstvo spojené ako jedna globálna rodina.

Ako hovorí príslovie, „Spojení stojíme, rozdelení padáme“. Ak si nás teda chcú podorobiť, musia nás najprv rozdeliť a presne z tohto dôvodu zostavili dlhý a podrobný plán na delenie rás, kultúr, náboženstiev, krajín, politických zväzkov, sexuálnych orientácií a tak ďalej.

Keď teraz verejne vychádzajú najavo fakty, ktoré môžu vidieť všetci, je celkom jasné, že táto kabala nielen financovala obe strany v doslova každej vojne, ale že tiež financovala doslova každé hnutie „za ľudské práva“.

K týmto hnutiam na ochranu ľudských práv nepatria len rasové, kultúrne a náboženské hnutia, ale aj feministické hnutie, hnutie za práva gayov a transgenderové hnutie. (Hlavným financmajstrom je často George Soros.)

Aj keď malo ľudstvo z mnohých týchto hnutí veľký osoh (inak by neboli tak široko akceptované), Hlboký štát tieto hnutia zámerne využíval na podnecovanie konfliktov medzi ľuďmi. A tak na oslabenie sily našej kolektívnej jednoty systematicky štvali rasu proti rase, kultúru proti kultúre, náboženstvo proti náboženstvu a dokonca aj ženy proti mužom.

Krok č. 2: Zinscenuj krízu

Keďže Tieňová svetovláda už využitím hnutí za ľudské práva rozdelila skupiny ľudí, je ľahko schopná roznietiť konflikt a krízu zinscenovaním istých lživých spúšťacích udalostí a potom, deformovaním informácií v médiách a využitím rôznych metód ovládania mysle, je schopná vyvolať občiansky nepokoj.

Keďže kabala rozumie tomu, ako funguje ľudská duša, je schopná nami manipulovať pomocou nášho vlastného strachu, nenávisti a hnevu; dokonca až do tej miery, že niektorí z nás sú schopní podieľať sa na násilných demonštráciách a trestnej činnosti.

Podľa spisovateľa Paula Levyho, autora knihy „Skrotenie Wetika: zrušenie kliatby zla“:

 „Duševný vírus ´Wetiko´ je nákazlivé psycho-spirituálne ochorenie duše… parazit mysle, ktorý momentálne hrá na svetovom javisku prostredníctvom kolektívnej psychózy titánskych rozmerov.

Myšlienkový vírus funguje tajne, infiltrovaním sa do nevedomých slepých miest ľudskej psyché a zmocnením sa minulej emocionálnej traumy; robiac ľudí bezmocnými a nútiac ich konať proti svojim najlepším záujmom.“

Krok č. 3: Vyrieš krízu

Práve teraz sa na ústrednom javisku v Amerike odohráva bitka proti Hlbokému štátu a Hlboký štát práve inscenuje plán na rozbitie americkej spoločnosti. Okrem nepokoja a pretrvávajúceho strachu je teraz krajina tvrdo zasahovaná občianskymi nepokojmi – popichujúcimi Američanov proti sebe navzájom.

A akonáhle budú Američania dostatočne túžiť pod bezpečí a istote a nebudú už môcť veriť svojim súčasným lídrom, že ich ochránia, má Hlboký štát v pláne prísť s riešením na záchranu Ameriky (práve tak, ako to urobil Hitler v počiatkoch nacistického režimu).

Predstavením riešenia, ktoré prisľúbi bezpečie, istotu a ochranu, dúfa Hlboký štát zaslepiť Američanov, aby prijali Nový svetový poriadok.

Lenže, výmenou za bezpečnosť, istotu a ochranu sa Američania budú musieť bez boja vzdať svojich prirodzených práv a v podstate prijať pravidlá, spájajúce sa s diktatúrou. A toto bude prvý hmatateľný krok k Jednej svetovej vláde.

Ako mnohí vedia, Amerika bola známa ako „domov slobodných a krajina statočných“, a preto to, čo sa v nastávajúcich dňoch, týždňoch a mesiacoch udeje v Amerike, nevyhnutne rozhodne o tom, čo sa udeje vo svete.

Napokon, ak dokážu kontrolovať „krajinu slobodných“, môžu kontrolovať doslova každého a čokoľvek.

Možno si myslíte, prečo by sa najslobodnejšia krajina sveta vzdávala svojich práv a súhlasila s diktatúrou?

Nuž, ak vám to znie trochu pritiahnuté za vlasy, majte na pamäti, že toto nie je po prvýkrát, čo Hlboký štát zámerne vytvoril krízu v Amerike a potom zariadil, aby Američania prijali vopred určené riešenie.

Napríklad, v dôsledku udalostí z 11. septembra sa mnohí Američania začali báť teroristických útokov, ku ktorým mohlo dôjsť kdekoľvek a v ktoromkoľvek čase. Preto sa, kvôli „národnej bezpečnosti“, Američania  ochotne vzdali svojich prirodzených práv na súkromie.

Nehovoriac o zavedení agresívnej bezpečnostnej kontroly na letiskách – kedy sa cestujúci, aby mohli cestovať, musia ochotne podrobiť ponižovaniu svojej osoby. A tým akceptovať, aby sa s nevinnými ľuďmi zaobchádzalo ako so zločincami.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Nemôžeme, pravdaže, zabudnúť na COVID-19. A ako ďalší dokonalý príklad, vedeli ste, že Tieňová svetovláda zamýšľa spustiť v reakcii na COVID-19 takzvaný „Veľký reset“?  

Hoci sa možno „Veľký reset“ prezentuje v milom peknom balení, sľubujúcom riešenie na našu súčasnú zdravotnú krízu, všetko je to len obyčajné pozlátko – určené na ukrytie temnej agendy. V skutočnosti je „Veľký reset“ ďalším vstupným bodom pre diktatúru v Amerike – a zavedenie Nového svetového poriadku.

Citovaný bol zakladateľ Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab:

 „Vlastne, na tejto pandémii je dobré jedno a to, že nám ukázala, ako rýchlo vieme spraviť radikálne zmeny v našich životných štýloch. Kríza takmer okamžite donútila firmy a jednotlivcov zanechať zvyky, dlho vyhlasované za nevyhnutné, počnúc častým lietaním až po prácu v kancelárii.

Podobne aj populácie preukázali dojímavú ochotu prinášať obete kvôli zdravotníkom a ostatným dôležitým pracovníkom a zraniteľným populáciám, ako sú napríklad starší.“

Povedané inak, hovorí, že sme ľahko manipulovateľní k vzdaniu sa našej slobody!

Lenže skôr, ako si pomyslíte, že je to všetko katastrofa, mali by ste vedieť niečo dôležité: Aby sa mohol zaviesť Nový svetový poriadok, potrebujú náš súhlas a spoluprácu a keď s ich plánom nebudeme súhlasiť, nemajú absolútne žiadnu moc.

V skutočnosti majú len tú moc, ktorú im dávame!

Majte teda na mysli, že neprotestovanie je to isté, čo súhlas. Takže, ak definitívne nehovoríte „Nie“, potom s účasťou v skutočnosti súhlasíte.

Vyhratie boja dobra so zlom!

Našťastie, zatiaľ čo väčšina z nás spí, tajná organizácia etických hackerov proti Hlbokému štátu už niekoľko rokov bojuje – a dosahuje značný pokrok!

Hovorte si o prezidentovi Trumpovi čo chcete (a ja osobne si nie som istá, čo si o ňom mám myslieť), no nemôžeme poprieť, že jeho prezidentovanie bolo zamerané na ukončenie sledovania ľudí.

A, pravdaže, najväčšie kruhy na sledovanie ľudí fungovali v Hlbokom štáte. V dôsledku toho boli od roku 2017 uväznené tisícky pedofilov a na celom svete zrušené početné sledovacie siete.

Všimli ste si tiež, že prezident Trump je prvý americký prezident za posledných asi 70 rokov, ktorý nerozpútal v zahraničí žiadnu vojnu?

Hoci sa zdá, že sily svetla konšpirujú v náš prospech, nech je nám jasné, že v tomto príbehu nie sú žiadni veľkí spasitelia. A tak namiesto očakávania, že pricvála rytier na bielom koni a zachráni nás, sa musíme zachrániť sami – a toto je to hlavné!

Teraz si možno kladiete otázku, ako môžeme zvíťaziť proti temnej sile, ktorá má technológiu na využitie našich vlastných myšlienok, strachov a presvedčení proti nám?

Ich slabosť je našou silou!

Navzdory svojej pokročilej technologickej moci má Tieňová svetovláda jednu kľúčovú slabinu.

Majú síce technológiu na manipuláciu našich myšlienok, pocitov a správania, no môžu tak robiť len prostredníctvom „negatívneho frekvenčného pásma“, čo sú frekvencie súvisiace so strachom, nenávisťou, hnevom, žiarlivosťou, pomstou, atď….

A to znamená, že ak frekvenčne neladíme s ich technológiou, tak to na nás nefunguje.

Pre výhru v tejto hre dobra proti zlu je preto dôležité pochpiť, že naše emócie vytvárajú naše myšlienky a že naše emócie sa manifestujú ako vibračné frekvencie. Negatívne myšlienky preto vedú k negatívnym emóciám a nižším frekvenciám, zatiaľ čo povznášajúce myšlienky vedú k pozitívnym emóciám a vyšším frekvenciám.

Hoci sa naša celková vibračná frekvencia zakladá na emóciách, ktoré zažívame najčastejšie, vždy, keď sme uviaznutí v strachu, nenávisti, žiarlivosti, pomste, atď…., vibrujeme vo frekvenčnom pásme, v ktorom môžeme byť ľahko ovládaní – a to je dôvod, prečo vojnu nemôžeme vyhrať bojom.

Našťastie, temné sily nie sú schopné ovplyvňovať alebo manipulovať vyššie frekvencie a preto zakaždým, keď otvoríme svoje srdcia a vibrujeme vo frekvenčnom pásme lásky a súcitu, nemajú nad nami absolútne žiadnu moc.

Ďalším spôsobom, podľa Inštitútu HeartMath, ako sa o tomto dá uvažovať, je ten, že srdce má v tele najväčšie elektromagnetické pole a keď aktivujeme srdce láskou a súcitom, elektromagnetické pole srdca vytlačí všetky nižšie frekvencie.

Ak to mám zhrnúť, keď žijeme v našich hlavách a sme odpojení od našich sŕdc, sme zraniteľní ovládacími mechanizmami negatívnych frekvencií.

Keď sme ale so svojimi srdciami spojení a pravidelne si volíme lásku, nie je možné, aby nami manipulovala nejaká negatívna agenda a tento prostý liek nás vlastne robí imúnnymi voči temným silám.

Stručne povedané, našou najlepšou zbraňou je láska!

Evolúcia si vyžaduje katalyzátor

Len pre prípad, že sa nazdávate, že niečo sa muselo strašne pokaziť a že svet by nemal byť tak plný zla, negativity a temna, mali by ste vedieť, že toto všetko je súčasťou Božieho plánu.

Hoci je Zem po technickej stránke planéta so slobodnu vôľou, koncept slobodnej vôle sa dá zažívať len vtedy, ak existuje voľba medzi svetlom a tmou, alebo, ak chcete, medzi dobrom a zlom. A preto, ak sa má planetárny systém vyvíjať, potrebuje nejaký druh katalyzátora.

Jediný spôsob, ako sa môžeme vyvíjať, je mať možnosť voľby. A jediný spôsob, ako môžeme mať možnosť voľby, je prostredníctvom polarity.

Temné sily na našej planéte hrajú preto už tisíce rokov dôležitú rolu, a či tomu veríte alebo nie, v skutočnosti ľudstvu slúžia. Prinášaním temnoty a negativity planéte a vytváraním veľkých konfliktov pôsobil Hlboký štát ako katalyzátor ľudskej evolúcie.

Temné sily nepochybne odviedli skvelú prácu v prinášaní polarity pre našu planétu, no teraz zašli priďaleko a je už načase, aby sa naša planéta znova vyvíjala.

Apokalypsa alebo evolúcia?

V rozpore s obľúbeným presvedčením Apokalypsa nepredstavuje koniec sveta, ale skôr čas, kedy je osvetlená temnota a odhalené zlo – a presne to sa práve teraz deje v celosvetovom meradle!

Na mnohých úrovniach sa pomaly odhaľujú skryté pravdy, ľudstvo sa začína prebúdzať a hoci sa nesmierne zvyšujú energie a zrýchľuje čas, zažívame predpovedané „Zrýchlenie“.

A akoby toto všetko nestačilo, približujeme sa k Precesii Veľkej rovnodennosti.

„K precesii Veľkej rovnodennosti dochádza približne každých 2600 rokov. V tomto čas je Zem najbližšie k stredu galaxie, v dôsledku čoho absorbuje naše Slnko žiarenie gama lúčov a gama lúče potom tieto vyžaruje k Zemi.

Tým sa mení celková elektromagnetická frekvencia Zeme, známa ako Shumannova frekvencia – čo spôsobuje, že sa subatomárna energia Zeme superzrýchľuje takou rýchlosťou, že sa objavuje a mizne.“ – Jesse Perez Casanova

Tým, že sme toľko životov žili na planéte 3. hustoty (materiálno), sme zažívali najväčšie oddelenie od Zdroja a keďže je v 3. hustote ťažké spomenúť si, kto skutočne sme, zažívajú mnohí z nás veľkú bolesť a utrpenie. Keď ale zahráme s našimi kartami správne, všetko sa zmení…

Viete, vďaka konvergencii týchto dôležitých udalostí v tejto dobe histórie sa chystáme vstúpiť do Veľkého prebudenia a keďže Zem je pripravená vyvinúť sa na planétu 4. hustoty (spirituálno), zahajujeme našu cestu späť ku Zdroju.

Hoci príležitosť vyvíjať sa počas tohto prechodu spolu s planétou máme všetci, všetci musíme prejsť „prirodzeným filtračným“ procesom a tak sa s planétou budú vyvíjať len tí, ktorí budú ladiť s vibráciou 4. hustoty.

Inými slovami, keď žijeme v strachu, hneve alebo nenávisti a rezonujeme negatívnou vibráciou, sme ľahko ovplyvniteľní temnými silami a ich ovládacími mechanizmami. A pretože nás to automaticky dáva do súladu s dualitou 3. hustoty, bráni to nášmu vývoju v 4. hustote.

Na druhej strane, keď sa spojíme s našimi srdciami a zvolíme si cestu lásky a jednoty, vieme negatívne frekvencie a temné sily ľahko prekročiť. A keď je naša vibrácia v súlade so 4. hustotou, budeme sa prirodzene vyvíjať spolu s planétou.

Majte však na pamäti, že keď zostanete neutrálni a neurobíte rozhodnutie, urobí sa voľba za vás. Varujem vás teda, ak sa necháte zapísať do agendy temnej strany, premeškáte príležitosť vyvíjať sa.

Stručne povedané, v závislosti na našich rozhodnutiach a frekvencii našej vibrácie sa buď vyvinieme do 4. hustoty, alebo reinkarnujeme späť do 3. hustoty.

Prečo si teda nezvoliť lásku a vyvíjať sa?

Verte alebo nie, existuje vibračný prah, pri ktorom dokáže hybnosť lásky ľahko rozvlniť svet a preto čím viac je ľudí, ktorí sa prebudia a zvolia si lásku, tým ľahším sa to stáva pre ostatných.

V skutočnosti zakaždým, keď si namiesto strachu zvolíte lásku, nachyľujete jazýček váh v prospech lásky a zvyšujete kolektívnu vibráciu.

Uvádzam teda 11 spôsobov, ako si namiesto strachu zvoliť lásku:

 1. Namiesto uzavretia sa, aby ste si chránili srdce, sa odvážne otvorte a komunikujte.
 2. Namiesto toho, aby ste boli negatívni a súdili, ponúkajte láskavosť a súcit.
 3. Namiesto sťažovania sa na nejaký problém nájdite spôsob, ako to zmeniť.
 4. Namiesto delenia ľudí na základe rasy, kultúry, náboženstva, sexuálnej orientácie, atď…., si zvoľte jednotu!
 5. Namiesto prechovávania zášte sa cvičte v odpúšťaní.
 6. Namiesto zvolenia si odlúčenia sa venujte spájaniu a spolupráci.
 7. Namiesto dopustenia toho, aby vám stáli v ceste odlišnosti, si zvoľte radikálne začlenenie.
 8. Namiesto všímania si, kde láska chýba, buďte tými, ktorí lásku dávajú.
 9. Namiesto mračenia sa pod rúškom ponúkajte úsmev a zlepšite niekomu deň.
 10. Namiesto odopierania lásky sa rozhodnite milovať bezvýhradne.
 11. Namiesto čakania na objavenie sa vášho zmyslu si každý deň cvičte náhodné skutky láskavosti.

Keďže každý láskavý skutok prispieva k celku, neprehliadnite jedinú príležitosť milovať a byť milovaní!

Akokoľvek otrepane to znie: odpoveďou je láska!

NAD VŠETKÝM VÍŤAZÍ LÁSKA!!!

S láskou,

Nanice

Zdroje

1) Cabal, Deep State, QAnon – Janet Ossebaard’s 3 hour Documentary
https://www.youtube.com/watch?v=GA5HcfVUYlo

2) The Procession of the Grand Equinox
https://www.youtube.com/watch?v=ij0_EcYiUCg

3) The Synthetic Agenda: Distorted Heart of the New World Order
https://www.wakingtimes.com/2016/05/10/synthetic-agenda-distorted-heart-new-world-order

4) Black Programmable Matter – New World Order – Harald K. Vella
https://www.youtube.com/watch?v=gc7eyPLe8X0&fbclid

5) Duality within Religions vs. Living via the Heart – Harald K. Vella
https://www.youtube.com/watch?v=YMTbzZKVGOE

6) Stop Live Organ Harvesting in Communist China – Mitchell Gerber
https://www.youtube.com/watch?v=jNMtL7jErMU

7) Falun Gong Live Organ Harvesting
www.stoporganharvesting.org

8) The Great Reset
https://www.weforum.org/agenda/2020/06/now-is-the-time-for-a-great-reset/

9) Technocratic Society – Amazing Polly
https://www.youtube.com/watch?v=tGYx2-aYVHw

10) Cybernetics, WW2, Epstein, Maxwell, Eugenics and Covid19 – Amazing Polly
https://youtu.be/NHex-kecZGk

11) World Government – WWG1WGA
https://www.youtube.com/watch?v=BsSGJs9QMW4&list=PLvOs3_qSXjq3S38SkfOgAhsuo-n7isznB&index=22&t=0s

12) WW2 and the Greatest F F Ever Told! – WWG1WGA
https://www.youtube.com/watch?v=JFKAfH9nwzA&list=PLvOs3_qSXjq3S38SkfOgAhsuo-n7isznB&index=4

13) 2ndAmerican Revolution – WWG1WGA
https://www.youtube.com/watch?v=3DJK_kGlYR4&list=PLvOs3_qSXjq3S38SkfOgAhsuo-n7isznB&index=2

14) Returning to the Original American Constitution of 1776
https://www.youtube.com/watch?v=mU3nM8dtq04

15) 1969 Richard Day Speech – The Globalist Plans
https://jdreport.com/wp-content/uploads/2016/11/NWORichardDay.pdf

16) Dauntless Dialogue – Human trafficking/pedophile arrests (videos)
https://dauntlessdialogue.com/evidence-of-the-mass-arrests-of-pedophiles-a-master-list/?fbclid=IwAR18eEVIa7WqZ_0K-qggRKuNb8Edv-1a017L83pXUjYGCzH4VZt8vxKH208

17) Jeremy Elliot – 5 minutes on what’s really happening!
https://www.youtube.com/watch?v=o3PnDd_Qyig

18) Trump Press Conference on Human Trafficking
https://www.youtube.com/watch?v=v55uBk5zx5o&list=PL4_9pt1texL2wBUSffWx2SX2YAMo4hZeM&index=737

19) Out of Shadows Documentary
https://www.youtube.com/watch?time_continue=210&v=MY8Nfzcn1qQ&feature=emb_logo

20) Bringers of the Dawn – Barbara Marciniak
https://www.youtube.com/watch?v=OeFMJqHMhkc&t=437s

21) Aaron Abke’s Series on the “Law of One”
https://www.youtube.com/watch?v=seaJcY0kXjk&list=PLKVRMm6i0kggMtjKecjF51t_0yp5ydPs8

22) Hidden Hands Dialogue – Interview with an Illuminati Insider
http://www.illuminati-news.com/pdf/DialogueWithHiddenHand-WesPenre.pdf

23) Greatest Conspiracy Ever Told – David Hawkins on Global Spiritual Revolution Radio
Part 1: https://www.youtube.com/watch?v=yvWZ3NlvGzM
Part 2: https://www.youtube.com/watch?v=pjMftysSk8w

24) AI Organization
https://www.youtube.com/channel/UCK_mvwfaYXafREo1jZwNz0Q

25) The End Of Government Corruption – Unlawful Conversion
https://www.youtube.com/watch?v=JHoXD0RgB3w

Zbohom vysoký krvný tlak

Pôvodný článok: wakeup-world.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Áno, je obdobie veľkej duchovnej transformácie. Treba sa vrátiť k jednoduchosti, žiť morálne hodnoty, mať k sebe navzájom úctu a lásku. Rozdielnosti medzi ľuďmi robia život pestrejším. A vrátiť sa k Zdroju, ktorý nám poskytne silu všetko zvládnuť.

  • Absolútne súhlasím…Je treba širiť tieto princípy medzi ĺudí,aby pochopili podstatuctejto doby a smerovanie,ako nás manipulujú proti zdravemu rozumu k slepej,,poslušnosti nezmyslov,,..s pozdravom E.K.

 2. Symboly: (tadesco.org) – Socha slobody
  https://www.youtube.com/watch?v=fVDNM55suhk

 3. Ďakujeme za veľmi dobrý článok. Možnože teraz vyvolám diskusiu, nesúhlas ale moja „hlava dôchodcovská“ nevie úplne pochopiť, že stačí len láska, pozitívne myslenie na to aby sa toto všetko zvrátilo.
  Prepáčte mi ak nerozumiem a budem rada ak nebudú útoky.
  Stačí láska aby som nebola dobrovoľne násilne zaočkovaná depopulačnou vakcínou proti Covidu? Asi som už „pristará“ aby som všetko pochopila.

  • Mate pravdu….som byvala okultistka…toto je len dalsie magorenie diabla…ze naladit sa na lasku a nic nerobenie nas zachrani…to je zase take, proste bud kludny a ako povedala Caputova, ze ludia budu zomierat pokojne a s kludom??!! Nejako tak to povedala ta satanistka.
   Takze, riesenie je podla mna v tom, ZE SI OKAMZITE VSETCI DATE DOLE NAHUBKY A HNED!!! VY NEMOZTE BOJOVAT V LASKE ZA SLOBODU, KED UZ STE OTROCI!!! DALEJ SA TREBA ZBAVIT VSETKEHO OKULTIZMU A NAVRATIT SA K BOHU!!!
   POZOR, AJ V CIRKVI JE TEMNA CIRKEV A PRAVE TERAJSI PAPEZ JE ANTIKRIST, TEDA POZOR, LUDIA BDEJTE!!!
   PRAVNE VEDOMY CLOVEK JE SILNY, UZ OD MARCA STE MALI CAS CITAT, STUDOVAT ZAKONNIKY A HLAVNE USTAVU A ODRECITOVAT JU AKO OTCE NAS, POTOM BY VAS NEMOHOL UZ NIKTO ZOTROCOVAT A NEHLADAJTE NEUSTALE MESIASA, VY SAMI STE MESIASI SAMI SEBE, KRACAJTE S KRISTOM A ZVITAZITE!!!

   • Kľúčom k ovládnutiu ľudskej populácie na Zemi je len a len DEPOPULÁCIA! Globalizácia a internet spustili obrovskú osvetu – aj keď väčšina blbcov čumí stále do telky. GP-GE sa snažia znížiť populáciu hlavne kvôli tomu, aby parametricky znížili sumu vedomostí ľudstva, ktoré sú kontraproduktívne otrokárskemu parazitickému globálnemu systému. „Králiky sa naučili otvárať si dvierka!“

    GP-GE nikdy nezmenia paradigmu svojho parazitického otrokárskeho myslenia. Teraz inak – predstavme si, že by 7 a pol miliardový ľudský rod spojil svoje sily, svoje vedomie, svojho ducha a svoju tvorivosť – aby vytvoril novú civilizáciu s paradigmou spolupráce!

    Čo by sa stalo? Ľudstvo by bolo prijaté do vyspelého kozmického spoločenstva – a bol by mu otvorený – aj technologicky – kozmický priestor. Stav vecí je taký, že iné duchovne aj technologicky vyspelejšie civilizácie nás pozorujú – ako nakazených parazitizmom a otrokárstvom – silno naviazaným na materializmus. Na planéte sme v duchovnej karanténe – s jarmom materializmu. Kto je ideovým nositeľom toho materializmu – chtonizmu? Chcete odpúšťať žalárnikovi a zomierajúc – keď vám zmaril život ako jediný nástroj realizácie v tomto rozmere – ho chcete od hladu a chorôb zahrnúť všeobjímajúcou láskou?!
    Dostali sme sa do paradoxu – parazity obvykle nezabíjajú svojho hostiteľa – títo paraziti sa chystajú práve na to!

    Čomu pevne verím – nepodarí sa im globálne načasovanie! Tu sa naplno prejaví Prozreteľnosť! Potom globálna vzbura prebudeného ľudstva zmetie tieto parazitické entity!

    Treba mať stále na pamäti, že my jednotlivci TU NIE SME SAMI!

 4. Obrázok v tomto článku je veľmi výstižní: Plandemia, čo fakticky znamená plánovaná pandémia.

 5. Mne každý deň nabehne newsletter od MUDr. Mercolu. Dnes tam bol článok:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/11/12/fda-warns-about-false-positive-covid19-antigen-tests.aspx
  Voľný preklad názvu:
  FDA varuje pred falošnou pozitivitou antigénových testov proti Covidu-19.

 6. Dnešný článok z naturalblaze.com:
  https://www.naturalblaze.com/2020/11/are-masks-destroying-our-health.html
  Voľný preklad názvu:
  Ničia rúška naše zdravie?
  V článku je rozobraté ako sú rúška veľmi nebezpečné pre naše zdravie, vysvetľujú to odborne lekári.

 7. Tiež si myslím, že ani s tou láskou a pozitívnym myslením to netreba preháňať! Lebo nepotrestané zlo, plodí zlo dvojnásobné. Žijeme v duálnom svete, kde na hrubé vrece musí byť hrubá záplata! Treba ísť za pravdou a odhaľovať a pomenovať zlo.

 8. Eva Kornuciková

  Eva
  ĎAKUJEM – za celkový prínos Vášho webu v podobe šírenia pravdivých informácií !!!

 9. …ano, staci LASKA, lebo my vsetky sedive dochodcovske hlavy sa nepostavime do fronty na vakcinu! S laskou v srdci, bez strachu povieme vsetkym svojim priatelkam aby sa nebali, aby s laskou poradili svojim detom a vnucatam, ze najlepsia je cesnakova voda a acylpirin, vtedy sa pusti lavina priatelskych rad …. je nas vela, a vsetky milujeme svoje rodiny, ta laska nas vyzbroji a doda odvahu otvorit usta….taketo clanky nam ozrejmuju suvislosti a pomahaju otvorit srdce! Velmi dakujem autorom!

 10. Kde je sever, kto kombinuje aké udalosti a záujmové skupiny, priraďujúc ich z iného uhla pohľadu k tým „dobrým“ . a naopak tým na strane zla?

  Iný siahodlhý článok z toto mesiaca napríklad drukuje presunom vojsk i cez naše územie a zatýkaniu v SR, pritom spomína, že:
  „Trumpovy hlasy dopadli asi stejně jako v kterékoliv jiné banánové republice včetně Čech a Slovenska. Ale i přesto si myslím, že i v česku se najde neuvěřitelné množství ještě žijících ukltraidiotů, co si myslí, že volby jsou “poctivé” a zobrazují “vůli voličů”

  Tak na jednej strane pripúšťa, ako sem boli plánovane nainštalovaní i súčasní krutovládni totalitári, na druhej strane schvaľuje nimi organizovanú sériu zatýkaní v SR (a teda ich priraďuje k tým dobrým „silám“ predpokladom v zmysle „dôverujte im“).
  Pre mňa tí zatýkaní u nás neboli žiadni obdivuhodní ľudia, no to kto ich zatýka a akým tempom, s akým odkazom pre potenciálnu opozíciu z ľudu, to vyvoláva omnoho väčšie obavy o ľudské práva každého jedného občana, nesúhlasiaceho s aktuálnymi, denne sa neprehľadne stupňujúcimi manévrami – zameranými celoplošne voči obyvateľom SR.

  Momentálne ma najviac zaujíma popri celosvetovom dianí (podobné cez kopirák), hlavne to u nás – a čo s ním ? (akoby to diktátorské uzurpátorstvo moci nikoho nielen v právne zdatných a akčných domácich kruhoch, no ani len v zahraničí netankovalo) Odkiaľ čo pochádza, kto je kým dosadený odpadlík, kto je ten odvážny?
  https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/11/07/us-ustavni-republika-trumpova-volebni-past-a-zatykani-vysoke-kabaly-v-cechach-a-na-slovensku/

  • Josefina Morales

   Dobrý den, já považuji Vaši otázku za opravdu důležitou a nutnou vysvětlit. Ale opravdu velmi krátce a svižně. Prosím, nezlobte se na drsnější tón mého vysvětlování. Je to jen obrovská praxe s lidmi vaší nátury.
   Vaší největší nectností je, že směšujete intel-info s MSM sračkama. Tím vám vzniká ve vaší ctěné hlavě totálně zmatený obraz, který se na „interface“ vašeho mozku projevuje jako písmenka typu: „na jednej strane pripúšťa, ako sem boli plánovane nainštalovaní i súčasní krutovládni totalitári, na druhej strane schvaľuje nimi organizovanú sériu zatýkaní v SR“. Drahý pane, TO co jste napsal, je tak, ale tak šílený zmatek pojmů, že musím pochybovat o vaší byť průměrné inteligenci nebo sečtělosti a PRAzákladní informovanosti o tématu.
   TO co je vaším problémem, je ZÁKLADNÍ NESCHOPNOST rozlišovat mezi informací a dezinformací, potažmo mezi dezinformačními médii a těmi, které chtějí informovat.
   Dalším, zcela viditelným problémem vašeho mozku, je připuštění myšlenky že „všichni lžou“, což je z vašeho postoje evidentní, a ani kdybych vám ukázal JASNÉ a LOGICKY kdo lže a kdo ne, NEAKCEPTUJETE to. A to z důvodu vašeho nízkého vzdělání a pravděpodobně i intelektu (bez urážky .. všechno JDE dohnat!). JESTLI CHCETE POROZUMĚT tomu co se skutečně děje, měl byste studovat tak minimálně 4-6 hodin denně číst vybrané zdroje a poslouchat vybraná videa.
   Protože jste pravděpodobně materialista (lehce to vyplývá z textu) a možná hrubý materialista, nepochopíte vůbec, ale VŮBEC NIC z toho co se právě děje. Musel byste mít opravdu elitní ekonomické nebo politekonomické vzdělání. TO co vám můžu na vaší úrovni vědomí poradit, je sledovat lidi kolem různých skupin „Q“ „Qanon“ a občas mrknout na Tadesco. A MUSÍTE !!!! si především ve své nekonečné goyimnaivitě uvědomit, že (já normálně říkám 80-90%) 99,9% toho co slyšíte, vidíte a prožíváte, ano, NĚKDO s velkým N platí, ale není to „Bůh Dementů“, zvaný globální prediktor (mě připadá spíš jako blogální predátor :)) ), který patří (stvořen židy!!!) do jejich zrůdného Pantheónu retardů na entou, ale TI, které pořád VY a jiní obdivujete … pořád kolísáte „mezi kozy“, ale protože jste blbí jak štoudve, TAK VŽDYCKY MEZI KOZY MAFIE (aka vlád, stran, politiků-agentů kabaly .. kohokoliv s větším IQ než VY !!!!) ..A JENOM PROTO, že jste vylízaní AŽ NA PŮDU !! ..nikdy se nestanete opravdovou opozicí, protože na to nemáte INTELIGENCI ANI SÍLU .. nemáte NIC, jen svoje poblité a posrané POCHYBY na entou…Tak buď si chlape mezi kozy .. jak chceš .. JEN TY si vybereš, jestli jseš ten z mozkem a svalama, kterej se zvedne a hlavne BUDE MYSLET!! při tom zvednutí, nebo zůstaneš jen blbej pochybovačnej honipták „mezi kozy“ na věky věkův Ámen … hele, nechci urážet .. a je to pro všechny. Poslední věta. Je upe jedno CO SI KDO KURVA MYSLÍ. .. Pitomců co „mysleli“ … a nebyli schopni JEDNAT ve SPRÁVNÝ čas a na SPRÁVNÉM místě jsou plné hřbitovy. A naštěstí o nich nikdo ještě nepěje ódy .. i když i to se chystali změnit .. :))))) … tak snad to nesmažou admini pro ty „hateperlas“ :))). Jinak je to moc zajímavé diskusní místo .. A neberte mě špatně … já proti vám necítím žádnou zášť ani nenávist ani nic takového .. určitě jste normální fajn člověk A HLAVNĚ .. a za to si vás vážím NEJVǐC !!! .. máte koule jít na KOŘEN věci .. ale je to kurva, kurva složitá věc .. a vyžaduje čas A ZNALOST JAZYKŮ .. ne jen slovenštiny ..Vaše Josefina Morales .. jsem z redakční rady gpo

 11. Definitiva

  Ukotvím popísané procesy, zdroj levanetwebnode.cz, Pjakin, otázky odpovede, a i., popísané na základe archeologických nálezov, písomností, poznania biblických náboženstiev, ich zakladateľ, vývoj, manipulácia v prospech moci, sledovanie procesov vo svete a ich analýza príčin…

  V Starovekom Egypte žreci prestali hlásať slovo Božie a začali ho meniť propspech vytvorenej ideológie sociálneho parazitizmu. Nastalo davo elitárne usporiadanie spoločnosti, dav, stádo, tlupa, masy, sú otrokmi a slúžia elitám, ktoré si užívajú bezpracne hodnoty vytvorené otrokmi.
  Sociálni paraziti, svetovláda /SV/, existujú asi 5 tis. rokov. Veľmi si potrpia na symboliku, veria v satanské rituály, podľa symboliky sa poznávajú. Všediace oko, uhlomer, kružidlo, pyramída moci…je symbolika vysledovateľná do iluminátov, slobodomurárov, americkej bankovky, britskej kráľovskej rodiny…

  Zakladateľ klanu Rothschild, Amschel, zadal požiadavku Adamovi Weisheiptovi na vytvorenie spoločenského režimu, kde si otrok nebude uvedomovať svoje otroctvo, vznikla ideológia komunizmu a socializmu.Socializmus po Stalinovej smrti bol réžii sionstov, Západnej civilizácie.

  Dedičmi sociálno parazitickej ideológie a SV je dnešná Západná civilizácia, pre ktorú sú Slovania, Rusi a iné národy sveta len otrokmi a dodnes sa tento postoj realizuje vo vzťahu k nám, Slovania, Sloveni, odvekí slaves, otroci. Po 1989 sú naše ekonomiky rozkradnuté , štáty bez suverenity, ame zdrojom surovín a pracovnej siliy. Sociálno parazitická ideológia a poznanie SV sa dedí formou tajných spolkov a zasvätení.

  Posledných tisíc rokov prebieha reálna genocída Slovanov, Rusov. Od 17.stor sa každých sto rokov opakujú vojnové ťaženia proti Rusku, patrí tam aj VOSR a 1. a 2. sv. vojna.

  Biblické cirkvi sú len ideologické nástroje SV na dosiahnutie cieľov, sociálny parazitizmus, ovládnuť bohatstvo Zeme a zotročenie ľudstva. Biblické cirkvi zotročujú, iné svetové náboženstvá ľuďom pomáhajú.
  Od smrti Svätopluka zažívajú Slovania len štiepenie národov na malé celky,bez suverenity a ich ovládnutie Západom, beží to aj dnes, vid Juhoslávia.

  Všetky politiky a vlády sú desiatky rokov korumpované a k moci sa dostávajú poslušné bábky, vid Merkel v dodnes USA okupovanom Nemecku, Macron…
  Vid aj slovenskú politiku, kde si ľudia už 30 rokov volia stále horšiu vládu, ktorá slúži SV a nie občanom.

  Demokracia je nástroj SV na potvrdenie moci vo voľbách, občania hlasovaním potvrdia zločincov pri moci.

  Všetka moc SV pochádza od občanov, občania dajú SV svoj dobrovoľný súhlas s mocou elít nad ztorčeným davom.

  SV koná tak, aby si upevnila moc a bohatstvo a duchovne, a materiálne zničila otrokov, aby títo už nemali na výber.
  Napr. vyše sto rokov je známa makrobiotika, /je aj v Ježišovom učení o mieri-v bibli asi nenájdete, poznali ju aj starovekí Gréci/ jej preventívne a liečebné účinky na zdravie človeka, napriek tomu sme kŕmený chemickými liekmi a priemyselne spracovaným odpadom, tzv. potravinami, prírodná medicína je zakázaná /vid ERÚ zákazy/.
  Civilizačné ochorenia postihujú 30 – 40 % populácie, spotreba liekov rastie, počet ochorení rastie!!!, štatistiky vyliečených neexistujú, medicína totálne zlyhala, poisťovne sú donekonečna vykrádané, záchrana života je medicínsky na špičke, lebo je to biznis.
  Vek dožitia makrobiotikov pri plnej fyzickej a duševnej sile je 90 – 100 rokov, bez liekov a lekárov, výskyt civilizačných ochorení bude 2 – 4 %.

  Napriek vedomostiam o makrobiotike sa toto deti v škole neučia, rodičia to nevedia, štát ako garant školstva nekoná, je ovládaný korporáciami, SV.

  Podobne je to v každej sfére bytia, SV si podrobuje otrokov,. SV neprisahala nikomu, že bude konať blaho ľudstvu a neviaže ju žiadny zákon. Človek je len nástroj na výrobu zisku.

  Celá ekonomika pracuje pre svetovládu, nástrojom je ideológia biblicke úžery, dlh a úrok. Žid židovi nesmie požičiavaž na úrok, žid inému bude požičiavať na úrok a ovládne svet. Super rasizmus. v Stredoveku bolo u nás katolíckou cirkvou zakázané požičiavať na úrok, na židov sa to nevzťahovalo.

  Židia sú rasa, ktorej úlohou je vládnuť svetu, po splnení úlohy budú likvidovaní.

  USA sú-boli ozbrojeným policajtom sveta, SV tak zneužívala moc, že bolo globálnymi silami rozhodnuté o likvidácii dnešnej SV, mafie Bush, Clinton, Obama, Biden a spol., aj Netanjahua a všetkých ich prisluhovačov, teda aj Merkel,. Macrona… aj českej a slovenskej politickej špiny slúžiacej EÚ a USA. Z USA sa stane štát ako každý iný.

  Keďže židia vládnu svetu, tak dnešné procesy sú vojnou židov proti Židom, Chazarov, sionistov, proti Chasidom. Chasidi zastrešujú Trumpa aj Putina.

  Slovenská globálna politika neexistuje, máme len politických zadkovlezov nenávidiacich Rusko.

  Chazarská, sionistická chobotnica prerástla vlády, ministerstvá aj politiku, prakticky ovláda masmédiá, a cez ne vytvára verejnú mienku, ideológiu polsušnosti a otroctva.

  Ideológiu testovať a vakcinovať.

  Procesy v USA pokračujú, generálny prokurátor dal pokyn všetkým, štátnym prepočítať ručne hlasy, agentúra RCP stiahla Bidena z prognózy víťaza volieb.
  Trump sľúbil „veľké veci“.

  https://aeronet.cz/news/video-joe-biden-jiz-neni-nove-zvolenym-americkym-prezidentem-agentura-realclearpolitics-vzala-zpet-svoji-predpoved-ze-joe-biden-ziska-20-hlasu-volitelu-za-stat-pensylvanie/

  V USA bol porušený zákon a generálny prokurátor aj prezident konajú!
  Na Slovensku bola porušená Ústava a generálny prokurátor, polícia a p-rezidentka SV mafie USA s.r.o. na Slovensku sionistickí otroci, sú zalezení v dierach ako vši pod chrastou. Občan má mozog vymytý liberálmi a mimovládkami a nemá prístup ku pravde.

  Zdravie /aj šport/ bolo vždy aj o poliitke. Politika rozhoduje o našom zdraví, o nákladoch, o veku dožitia. Ľuďom je makrobiotika zatajovaná, lekári pacientov neinformujú, čím porušujú zákon.

  Ľudstvo je mentálne už v období stredoveku a ak sa zmenia školské osnovy ihneď, bude to trvať 2 – 3 gemerácie, kým dav precitne.
  Stále viac platí Veličko: Človek je davovo tlupová dvojnohá opica, dav preberá názory vodcu a tlupa slúži na dosahovanie cieľov.
  Aj Pjakin: Kto vládne poznaniu, ten má moc a pracuje pre seba. Kto poznanie nemá, ten pracuje na toho, kto vládne poznaním.
  Čiže ľudkovia, Leninove učiť sa, učiť sa, učiť sa.
  A majte úctu ka starším a múdrejším, ktorí brali poznanie celý život a zákon času vám nedovolí múdrych staršinov dobehnúť vo vedomostiach.

 12. magnetická hora

  Zvery ktoré vyvraždili bielych ľudí v jadrovej vojne v 1960-tych rokoch (údajné jadrové pokusy) v strednej Afrike, nebudú váhať vyvraždiť všetkých. Klintonová to netají.

 13. Pán Prezident TRUMP predtým než šiel do 1 volieb zvolal najbližších svojej rodiny a pýtal sa ich či má kandidovať. Povedal som ochotný dať celý !!!!!!! svoj majetok na záchranu celej Ameriky. Modlili sa spoločne 6 hodín, až dostali zhora odpoveď že áno.
  Trošku z toho mal p. Prezident Washington, ale nikto iný z amer. prezidentov Ale kto aj z vlastníkov dnešných svojich továrni to navrhne pre svoju rodinu? Ak stratíme sme bezdomovci. On povedal stop WHO. ON bol ochotný dať všetko za záchranu preňho cudzích ľudí. On teraz uznal Jeruzalem, miesto kde si Jediný Boh dal postaviť svoj pozemský chrám. Vďaka Nemu Izrael uzatvoril //s Arabskými, Blízkov.kraj.// a iné krajiny sú už pripravené uzatvoriť mierové zmluvy s Izraelom. A to je už veľké ohrozenie pre protistranu. ON verejne sa aj v Bielom dome modlí za vládu Jediného Boha. A mnohé iné dobrá konal a koná v prospech Božích detí. Satan pozná neuveriteľne dobre naše slabosti. Jeho hlavnou zbraňou je 1/strach a 2/ je nevedomosť Božieho Slova ktoré všetko len !!!!!!! dobré stvorilo a ktoré ho už navždy porazilo !!! Čítajte a meditujte nad Danielom / SZ / a nad knihou Zjavení. To všetko a to presne je tam napísané! Ako to Daniel a Ap. Ján vedeli už pred 3000 resp 2000 r.? Ako? Môj Otec a môj Boh Jediný je všemohúci, ON vie všetko. A vie všetko o plánoch tohto špinavého diabla. Ale ak poznáte SLOVO, viete lebo ON, Kristus, to povedal. Radujte sa !!!!!!! radujte sa !!!!!!! JA som už premohol svet! A potom čítajte a do ducha svojho to dajte 2 kap. Filipanom 9 Preto ho Boh nad všetko !!! povýšil a dal mu meno nad každé !!! meno,
  10 aby sa pri mene Ježiš zohlo každé !!! koleno tých, čo sú na nebi, na zemi aj v podsvetí
  11 a aby každý jazyk vyznával !!! na slávu Boha Otca: „ Kristus je Pán.“
  Tak klaďte meno KRISTUS na všetko temné, diabolské. A len v radosti budet vždy !!! žiť.
  Má satan meno? má jedna temná vláda meno? má strach meno? má zhubné nádorové onemocnenie meno? má chudoba svoje meno? má vakcína svoje meno? majú všetky súčasné temné a odporné reštrikcie nad nami meno? ….. Ak prijmete kto je Kristus a uznáte Jeho vládu nad celým Stvorením a na 100% !!!!!!! ešte raz na 100% mu budete poslušný ON vás nikdy neopustí. ON už !!! svoje milované deti učinil víťazom. Proklamujte: odmietam byť porazený, odmietam slúžiť temnu. S Kristom vždy a za každých okolností víťazím. Ja ….. mám mysel Kristovu. Mám Božiu myseľ. Vždy reagujem ako Kristus. Konán vždy ako Kristus. Preto sa nikdy neriadim svojimi pozemskými citmi, pocitmi, tým čo vidím, svojimi názormi, ….. ale vždy sa riadim len víťazným SLOVOM KRISTOVÝM. Odmietam sa báť. Aktivujem v sebe Ducha KRISTOVEJ Odvahy, Múdrosti, Pokoja, Svetla. atď. Jednoducho nestačí byť len dobrý a tkz. pozitívny. To všetko patrí zemi a na zemi vládne ešte na krátku chvíľku satan. My sami ľudia sme si ho vytiahli z podsvetia. Pokiaľ si neučiníte z Krista jediný zdroj pre všetko, budete mať vždy na prvom mieste satana. Môj KRISTUS povedal: nemôžete slúžiť dvom pánom. To nejde. Len jeden môže byť na prvom mieste. Prijmite od Krista Jeho milosť pre Jeho Ptavdu, pre Jeho vedenie, milosť pre správny modlitebný život = modlite sa denno denne za všetky Jeho stratené deti, za ich potreby aby nikdy sa už vevrátili k temnu. Prijmite zodpovednosť !!!!!!! Kristus už všetko pre nás učinil, my teraz musíme aktivovať všetko to čo Nám ON už dal. Neexistujú modlitby daj mi, daj mojej rodine, daj, daj a daj. Neprovokujte HO k hnevu, prijmite zodpovednosť konať to čo musíme pre naplnenie vštkého víťazstva, ktoré ON nám už vydobil. KRISTOVA Môdrosť a Jeho Sila a Moc nech sú s Vami !!!

  • Moji drahí, keď oni sú napojení na Satana, my sa napojme na Všemohúceho Boha. To je naša jediná možnosť, uveriť vo Všemohúceho Boha, nášho Otca nebeského, ktorý všetko stvoril, i nás, a ktorý nám poslal svojho Syna, Ježiša Krista, aby nikto, kto v Neho verí, nezahynul ale získal život večný. Uverte, že Ježiš Kristus vylial svoju krv na kríži za hriechy každého jedného z nás. Túto obeť prijal Všemohúci Boh tým, že ho vzkriesil z mŕtvych a posadil k sebe na svoj trón. Stačí uveriť, že nie cirkvi a náboženstvá, ale len táto krv Ježiša Krista nás očisťuje od našich hriechov! Ježiš Kristus povedal – ja som cesta, pravda a život. Kto verí vo mňa, nezomrie ale bude mať život večný. Aký odkaz nám Ježiš Kristus zanecháva? Miluj svojho Boha nadovšetko, a miluj blížneho ako seba samého, nič nie je dôležitejšie ako toto! Žiadne omše, spovede, ceremónie, ružence, púte, modlitby k svätým, Panne Márii – všetko toto sú ľudské pravidlá a ustanovenia, pochádzajúce od Satana, nie od Boha! Božia vôľa je vyjadrená v Biblii, čítajte, spoznajte pravdu a pravda vás vyslobodí! Ježiš Kristus nám svojou obeťou na kríži dal právo a moc stať sa Božími deťmi, dedičmi Nebeského kráľovstva a vojsť do Božieho odpočinku. Čiže nás vrátil do stavu, v ktorom boli Adam a Eva pred spáchaním hriechu… MARANATHA!

 14. Dr. Carrie Madej: Bitva o lidstvo & Vakcína proti covidu-19
  https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madej-bitva-o-lidstvo-vakcina-proti-covidu-19/

  Dr. Carrie Madej – Urgentní informace o vakcíně proti covidu-19
  https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madej-urgentni-informace-o-vakcine-proti-covidu-19/

 15. Prekopírovala som jeden blog:
  Vlády a médiá vyvolávajú v ľuďoch strach s cieľom vyvolať v nich potrebu dať sa najprv zaočkovať vakcínami a potom uveria tomu, že bude dobré, keď budú mať v tele čipy, pretože to bude pre nich výhodné a bezpečné. Ale nik im nepovie, že budú pod totálnou kontrolou, neslobodní, nesvojprávni a časom bez peňazí, pretože tie budú len virtuálne.

 16. https://www.infowars.com/posts/uk-pm-meets-with-bill-gates-to-discuss-implementing-global-vaccine-program/
  Boris Johnson sa stretol s Billom Gatesom aby prediskutovali celosvetový vakcinačný program pre koronavirus.
  The billionaire (Bill Gates) has also suggested that governments need to ‘brainstorm’ ways of “reducing vaccine hesitancy,” in the face of anti-vaccine “conspiracy theories”. Prekladám túto vetu z tohto článku:
  Miliardár Bill Gates doporučoval, že vlády potrebujú „náhle inšpirácie – spôsoby“ cesty pre „zníženie odporu proti vakcínam“ navzdory antivakcinačným „konšpiračným teóriam“.
  Ja dodávam: Aké peknučké.

 17. Nový článok z naturalnews.com:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-12-pfizer-withheld-vaccine-announcement-until-after-election.html#
  voľný preklad názvu:
  Phizer zadržal oznámenie vakcíny až do volieb, pretože potrebujú Bidena, aby urobil ich produkt povinným.
  Tento článok by bolo dobré preložiť pre tých čo nevedia anglicky, aby uvideli ako strašne veľa podvodov je použitých pri tejto depopulačnej vakcíne, aby sa už ľuďom otvorili oči.

 18. Jednoduchá

  Ďakujem moc za Vami uved.príspevky, hlavne od p.Jean, p.Definitívu, p.Maroša a ostatných…..
  źelám pek.večer všet.slobodne zmýšľaj. :-)…………….

 19. neviem, kto dočítal do konca?
  bod 2. Namiesto toho, aby ste boli negatívni a súdili, ponúkajte láskavosť a súcit.

  Poézia je jemnejšia ako próza, lebo jej rytmus vytvára vyššiu jednotu a zbavuje myseľ pút.
  Avšak hudba je ešte jemnejšia ako poézia, lebo nás unáša mimo význam slov do stavu intuitívnej vnímavosti.
  https://www.youtube.com/watch?v=NN-UIzko_M4&ab_channel=JeanduVoyage

 20. Jednoduchá

  pre p.Jean – presne tak, Phizer čakal na Bidena, akonáhle budú môcť, tak chcú hneď
  očkovať….ako?….ako to bolo u nás s tým test. – NEDOBROVOĽNE DOBROVOĽNE !!!….
  veľmi Smutné !……no stále verím, že sa tie voľby v USA ,,prešetria“…….

 21. Zaujímavé video s názvom:
  Budete ticho, budete očkovaní aj preočkovaní.
  https://www.youtube.com/watch?v=rvLpBgBCZBc

  • Toto je napísané pod týmto videom:
   Použijeme vakcíny od firiem, ktoré sú doteraz súdene stovkami žalôb za uplácanie lekárov, vedľajšie účinky liekov vedúce k smrti pacientov. Niektoré firmy vyvíjajúce vakcíny na COVID používali nelegálne v prípravkoch rakovinotvorný azbest a spôsobili ženám rakovinu. Prečo to robili, doteraz nevysvetlili. Čím nás prekvapia vo vakcínach na koronavírus, ktorého úmrtnosť na Slovensku je mizerná, ale farma firmy si „kúpili“ politikov a lekárov v krízovom štábe…aby strašili a zdevastovali ľudí a naše Slovensko, za ktoré nie sme schopní sa postaviť, lebo máme strach…

 22. Jednoduchá

  p.Jean, to video som si pozrela – je to veľký výsmech pre celé Slovensko – keď ,,p.“I.M.povie, aby sme boli ticho! no a hlav.odborníčka MZ Hudečková – tak tá sa vyznamenala tou svoj.poznámkou, kedy uvidíme ,,účinnosť “ vakcín! …aj hrozné aj smutné !!! …už budú len strašiť a strašiť, ako v tých amer.haloweenoch ! :-(…..no nesmieme sa dať, stále mám nádej, že sa niečo udeje, že to bude mať lepší scenár …………………………………

 23. článok má silno náboženský potenciál. Súhlasím s niektorými názormi. No zďaleka nie so všetkými. Myslíte , že za všetkým stojí Stvoriteľ? A ktože len stvoril Stvoriteľa? Sám seba stvoril ?. Či niekto ešte onakvejší, Megastvoriteľ?
  Tí, čo riadia svet, využívajú všetky možnosti, podplácanie, vyhrážky atd…Ale oni sú tiež smrtelní a pôjdu tam, kde ostatní. Svet sa musí zomknúť a nájsť protizbraň, povedzme deratizačne komando…či iné metódy…problém je v tom, že ľudská hlúposť je nekonečná. A to je veľký problém, väčší ako neovládateľné emócie. Preto si myslím, že depopulácia nebude v takých rozmeroch, že to bude poriadne spletilé, škoda len, že sa toho nedožijem…

  • „A ktože len stvoril Stvoriteľa? Sám seba stvoril ?. Či niekto ešte onakvejší, Megastvoriteľ?“

   V podstatě ano, stvoření je v paňčarátrách popsáno jako sekvence kroků, které realizují jednotlivé vjúhy (expanze) Boha, původní osoby. Slovo Bůh pochází ze staroslovanského Bog a to ze sanskrtského Bhagaván.
   V článku propagovaná láska je bez spravedlnosti neúplná. Budeme-li zločince milovat a ne trestat, skončíme špatně, protože ovládnou svět. Ve všech náboženstvích se tak či onak bojuje proti zlu a nikde se nepropaguje pasivita vůči němu. „Nastavení druhé tváře“ má omezené použití, proti teroristickému útoku nefunguje ani nezmění srdce teroristy. To může udělat Boží inspirace ze srdce, ale zatvrzelý zločinec ji neposlechne.

 24. Ono je to ako návrat do povojnového socializmu – ľudia žili v štátnych domoch a bytoch, zhabaných tzv. statkárom, kulakom, buržujom a mali iba jediný príjem, mesačnú mzdu. Museli ste byť lojálni a poslušní.

 25. Ondrej Makara

  Mýlite si tu pojmy . Nemôžete to zrovnávať s komunizmom či socializmom ! Tu ide o to ovládnuť svet malou hŕstkou nenažraných židov !!!
  l

 26. Boh nieje, bojujte a budete žiť, nikto to za vás nevybojuje, ak nebudete bojovať zomriete ako otroci.

 27. Zdá sa, že o veľkej transformácii Zeme vie aj temná strana. A vedia, že keď zasejú v ľuďoch strach, znížia dramaticky frekvenciu ľudstva a znemožnia, alebo sťažia vzostup do 4. dimenzie. V tom je aj zmysel celej agendy okolo Covidu19. Zásadné zmeny by mali začať koncom roku 2020 a pokračovať v ďalších rokoch. Zem má smer jasný a bude tam smerovať či sa to niekomu bude páčiť, alebo nie. Tí, ktorí zvyšujúce sa frekvencie nezvládnu, prirodzene odpadnú. Aj tá temná strana postupne odpadne, ale majú plán brať so sebou čo najviac dezorientovaných ľudí.

Pridajte komentár

*