Brazílsky prezident Lula da Silva zavádza povinné očkovanie detí proti covidu. Vyhráža sa až 10 dávkami


Print Friendly, PDF & Email

Brazílsky prezident Lula da Silva zavádza povinné očkovanie detí proti covidu. Vyhráža sa až 10 dávkami

(Adl-Tabatabai, Newspunch) Na prvý pohľad sa môže zdať, že teror s očkovaním proti covidu utíchol, no nie je to celkom tak. Brazília nielenže neprestáva s očkovacím tlakom, ale dokonca pristupuje k povinnému očkovaniu detí.

Novonastolený brazílsky autoritársky prezident Lula da Silva minulý týždeň oznámil, že nebezpečné vakcíny proti Covid-19 budú povinné pre všetky deti v Brazílii, ak si rodičia želajú naďalej dostávať dávky vládnej pomoci.

Lula da Silva to vyhlásil počas prejavu pred oftalmologickými a diagnostickými zdravotníkmi v Medicínskom centre Super Carioca v Benfice, Rio de Janeiro.

„Bolsa Família (finančné príspevky na deti) sa vracia a vracia sa s niečím dôležitým, s určitými podmienkami. Deti musia chodiť do školy. Ak nie sú v škole, matka o príspevky príde,“ vyhlásil Lula da Silva.

„A tiež deti musia byť očkované. Ak nebudú mať potvrdenie o zaočkovaní, v takom prípade matka tiež príde o príspevky.“

Stránka Geopolitics & Empire cituje Lulu de Silvu, ako hovorí až o 10 dávkach vakcíny, ak to bude potrebné:

Portál Infowars.com uvádza:

Podľa Lulu da Silvu je povinné očkovanie pre väčšie dobro, aj keď by to malo znamenať, že občania dostanú 10 dávok vakcíny.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Preboha, nemôžeme byť ignoranti do tej miery, že si budeme myslieť, že sa neoplatí dať sa zaočkovať,“ povedal brazílsky prezident.

„Stále sa pýtam, akú lásku má táto matka k svojim deťom, že sa o ne nestará v najdôležitejšej chvíli, keď môžu byť zaočkované a môžu sa vyhnúť delikátnejšej chorobe vo svojom živote,“ pokračoval Lula da Silva.

„Nemôžeme váhať. Nemôžeme sa hrať. Je to otázka vedy,“ povedal Lula da Silva, jasne ignorujúc hory dôkazov, že experimentálne mRNA „vakcíny“ sú nielen neúčinné, ale môžu spôsobovať aj k množstvo nepriaznivých neurologických, kardiovaskulárnych a onkologických vedľajších účinkov.

„Ak bude treba proti covidu dostať 10 vakcín, treba ich vziať. Vezmem si toľko, koľko bude potrebné, pretože mám rád svoj život.

Myslím si, že každý má povinnosť voči životu svojich detí dať ich zaočkovať v správnom veku. Preto hovorím, že Bolsa Família sa vracia,“ dodal Lula da Silva.

Záver

Oznámenie o povinnom očkovaní predstavuje významný zvrat v politike Brazílie, pretože bývalý prezident Bolsonaro, ktorý prehral v spochybňovaných voľbách minulý rok v novembri, odmietal povinné očkovanie proti covidu.

Medzitým Lula da Silva v piatok odletel do Washingtonu, aby sa na bilaterálnom stretnutí stretol s kolegom, bábkovým prezidentom USA Joeom Bidenom, kde si navzájom chválili svoju neomarxistickú politiku.

Obaja údajne diskutovali aj o zatknutí Bolsonara, ktorý teraz žije na Floride, za občianske nepokoje a obsadenie prezidentského paláca demonštrantmi.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Lauda de Silva zjavne nedokáže obsiahnuť Brazíliu!
  Treba tam poslať pezínskeho Bajana z Petržalky! A hneď ho tam aj zabiť zmrda!

 2. Lula da Silva je z USA nanútený diktátor?

  • Presne tak, je to človek dosadený USA a sadista slobodomurársky, plniaci genocídnu agendu depopulácie ! Zločinec najvyššieho kalibru a čudujem sa armáde, že tohto psychopata ešte chráni !

 3. Matovič chce dať úplatok 500 eur každému kto príde voliť? Haha. Ako poznám Matoviča, tak ľudí oklame a peniaze im nedá. Akurát sfalšuje výsledky tých čo prídu.

  • neokapitalista

   to preto lebo matovic je neomarxista a olano je neobolsevicka strana a teraz tu mame neosocializmus pod taktovkou pani neokomunistky prezidentky caputovej.

   • Treba odlišovať:

    Marxizmus je západná ideológia, vírus dovezený do Ruska.

    Boľševizmus je ruský fenomén, víťazné zjednotenie sa.

    Komunizmus je utópia.

    Socializmus bol fungujúci systém.

    • neokapitalista

     dakujem za upozornenie . vidim ze to mas hlboko prestudovane a naozaj do toho vidis

     • Prosím tak nás oblažte svou pravdivou verzí.Od toho je to diskuse a jen rejpárna do lidí.

    • Komunismus není utopie je to v podstatě přídělový systém a očipovaní jedinci budou dálkově řízeni co si mají přát nebo aby se nebouřili a byli spokojeni.

     • neokapitalista

      Blahozelam si ze som narazil na tuto stranku. skutocne hlbavych odbornikov. Dakujem vam vsetkym za vase vysvetlenia tychto nejasnych pojmov. Ste mudrci . svetlo nech stoji pri vas.

    • Bolševizmus nie je ruský fenomén . Ide o „židobolševizmus“ …….z toho vyplýva aký je to fenomén

     • Boľševizmus nieje židobolsevizmus.

     • židia sú jednotní

     • Boľševizmus nieje o židoch.
      , židovstve.

     • Boľševizmus je produkt pôsobenia židovského marxizmu v Rusku! Bezbožnosť vyvážená „protihodnotou“ – materializmom – chtonizmus – zánik východnej duchovnej kultúry mnohých národov! Odbočím.

      Výtvarník – maliar, umelec – transformuje realitu do inej podoby – podľa svojho videnia. Boľševizmus je takto „umelecky“ v Rusku transformovaný židomarxizmus! Vymaľovaný krvou! Teraz inak – ani netušíte, že tak ako pre ruský svet bol vytvorený variant marxizmu – židomarxizmus pre islámsky svet – volá sa Bahá’í! Iný marxizmus ako žido-marxizmus NEEXISTUJE!!!

      Firma Coca Cola modifikuje svoj marketing podľa národných špecifík! Takže áno – pokiaľ Pjakin tvrdí, že boľševizmus je ruské špecifikum – tak boľševizmus je produkt pôsobenia židovského marxizmu v Rusku!

      Ujasnime si pojmy! Boľševizmus je transformát! Nemohol v Rusku – kde prvý bol Boh, druhý ocko-báťuška cár – a dlho dlho nikto iný – vzniknúť sám od seba nejaký boľševizmus! Teraz inak!

      Čo bude so Slovenskom po 2-3 generáciách ovplyvnených židovským neoliberalizmom = marxizmom?! To budú etnológovia tvrdiť, že neoliberalizmus, homosexualita a iné zvrátenosti „na židovskú podobu“ – sú pôvodným slovenským špecifikom?!

      Grigorij Klimov_ o homosexuálnom vzťahu Marxa a Engelsa.mp4
      https://ulozto.net/file/ktKZy7cNvIfQ/grigorij-klimov-o-homosexualnom-vztahu-marxa-a-engelsa-mp4#!ZGquAwR2AQuxBQIyBQt0LmV2BJVlL1SzFKMJExSUFmtmGGuyMD==

      Grigorij Klimov – prekliati progresívci liberasti.mp4
      https://ulozto.net/file/TZNmAatFnIXC/grigorij-klimov-prekliati-progresivci-liberasti-mp4#!ZGIuMGR2AwAuZwWzATAuZQIyAwt2ARALFJ5UpUECMxAFAzV1ZN==

    • Správne bol socializmus správny o to niet pochýb ale už sa nevráti lebo je to minulost &&&

    • vidíš a ujal sa aj matovičzmus, kua povedzte mu, vyber strom…už je načase

  • Ak ľudia zoberú tento 500 eurový úplatok – vláda túto spoločnosť zlikviduje s tým, že ľudia si doslova túto vládu a jej agendu vyhandlovali! Už to nebude len o blbých voličoch! Úplatkom sú aj sľuby zvyšovania dôchodkov – blbci im dajú hlas a psychopati im rozkradnú štát a rozbijú sociálny systém – uplatení dali hlas úplatkárom – tak čo potom chcú od zmrdov -že. Za svoje rozpočtové peniaze! Žilinka opäť nekoná – ide o kupovanie hlasov! A je fuk, či pre Matovuiča, ktorý týmto za naše peniaze kupuje rómske hlasy! Každý, kto sa takto dostane do parlamentu a k moci – je korupčník! Psychopat Matovič uvažuje presne ako rodený zmrd! Tých 500 z nášho – z nás potom stiahnu 1000 x – keď budú rozpredávať národné prírodné zdroje! Už dosť, že sa idioti ulakomili na 200-300 za opichanie – ak sa ulakomia vo voľbách na 500 – myslím, že tých ľudí – keď nás takto zatiahnu do totálnych sračiek – bude treba naozaj začať likvidovať a Matovič vie, ako to radikálne rozloží spoločnosť! Už len za toto ho treba dať dole!

   Vláda mala schválený vládny program – jeho porušenie je porušením zákona – ak Žilinka nevie a nechce – skončí pred tribunálom aj on.

  • provokater

   už aby boli voľby a potom toho šialeného pacienta zakazajkovať a zavariť do železnej klietky. Pravdaže v príslušnom ústave.

 4. Průkopník v tomto oboru Psychiatrie, portugalský lékař António Egas Moniz, zavedl nechvalně proslulou frontální lobotomii pro případy refrakterní psychózy a získal dokonce Nobelovu cenu.
  Lobotomie (z řečtiny lobos (mozkový lalok) tome (řez) je operativní neurochirurgický zákrok, při kterém jsou přerušena nervová vlákna spojující mozkový lalok s ostatními částmi mozku.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/neuverite-za-co-dostal-tento-clovek-v-roce-1949-nobelovu-cenu/

 5. Zmetek.. Do pěti let už nyní mají děti kolem 25-30dávek! vakcín!! (dvou a tří dávkové povinné dětské očkování) v průměru a když započtete k tomu byť jen pět dalších a to nemluvím o dalších s postupně rostoucím věkem.. My jsme to u našich dětí naštěstí zarazili ještě včas 🙁
  To máte do 16-18let už kolem 40 dávek nebo co?! NASRAT

  • v Nemecku maju v 18 r. cca 50 dávok,,, preto sa s ludmi v západnom bloku dá lahšie manipulovať ako u nás vo východnom bloku,,,

  • https://pravyprostor.net/?p=156274
   sergej 14.2.2023 09:16:59 Odpovědět
   Aha, přidružená výroba ministerstva pravdy pro dezinformace.
   https://www.nepodvoleni.cz/wp-content/uploads/2021/08/Karen_Kingstonova_Pfizer_grafen.mp4

   sergej 14.2.2023 09:25:00 Odpovědět
   Navíc podle chemika v německu a bylo to na netu je oxid grafenu nanožiletka buněčných stěn. Prý většinový obsah „vakcíny který nemrzne při -80°C. Tenhle „fridex je prostě požehnání, big pharmě určitě.

  • Kedysi deti trávili predovšetkým ortuťou. Je jedno či sa to volalo očkovanie, alebo amalgám do zubu. Dnes do všetkých vachcín dávajú grafén, čo je najhoršie svinstvo. Takže všetko to je kovid očkovanie = poprava detí.

   • Očkování má zásluhu na tom,že se lidi nedožívají ve zdraví vysokého věku.Když kolem sebe vidím některé proti všemu možnému opíchané jedince a k tomu ještě polykají hrsti prášků,tak obdivuji tu obrovskou regenerační schopnost organismu,že vůbec ještě jsou schopni fungovat.Prý i ten grafenu se částečně z těla vylučuje,jestli právě on nezpůsobuje ten shedding.

   • neokapitalista

    mas naprostu pravdu ucinky travenia ortutou v detstve sa silne prejavuju vo velkolepych pozorovacich a logickych nazoroch. este si zabudol na travenie deti ortutovymi teplomermi a tlakomermi

    • Thiomersal je obchodný názov metylortute. Je 4x jedovatejšia ako čistá ortuť. Pridávala sa do každého očkovania, na vyvolanie „imunitnej odozvy“. Následky boli alergie, autizmus, ochrnutie, smrť.

     Amalgám je ortuť zmiešaná so striebrom. Zubár rozvŕta celý zub = zničí ho, a vložil doň asi gram ortute. Ortuť sa odparuje pri teplote nad 20 °C, aj z amalgámu. V ústach je 35° – 40 °C. Po pár týždňoch sa zamorí = otrávi celé telo. Otrava ortuťou je celoživotná. Sú to celoživotné „choroby“.

     Ortuťové teplomery sa používali ako zbraň. Vrah hodil teplomer do ventilácie a ľudia zomreli o pár týždňov.

     • Dřív se rtuť používala v lékařství .Třeba proti syfilis.Dá se vyloučit pomocí homeopatik a hladovkou .Kdysi jsem četla článek o nějakém hladovkáří,který prý vyčůral malou štamprličku rtuti na konci delšího půstu

     • Pohoda: Strašne kecáš. Ortuť nemožno vylúčiť, pretože sa rýchlo a silne viaže na síru v bielkovinách. Spirochény (syfilis, borelia, brachyspira) možno potlačiť antibiotikami.

     • Pro Názor tohle jsem četla, vlastní zkušenost nemám.Jestli ty máš osobní zkušenost s dlouhotrvající hladovkou tak sorry .Ale nevidím důvod proč by to nešlo.Pokud se hladoví dost dlouho dochází k hlubokému čištění organismu.

     • Ortuť vrie pri 37 st. Celzia! Preto – baníci v rumelkových doloch a spracujúci robotníci chodili pravideľne na ozdravné saunové pobyty! Treba vedieť – Dr.Klinghardt – že prítomnosťou olova v tele sú v tele viazané aj iné ťažké kovy! Kto má v sebe ortuť – ortuťové plomby – v tele sa mu usadzuje – v pečeni – aj to vaše úžasné koliodné striebro!

     • Ortuťou zabil Ivana Štvrtého „Hrozného“ – najmúdrejšieho muža Európy – jeho anglický lekár. Tá tzv. „šialenosť“ Ivana a aj jeho syna bola spôsobená neurotoxicitou ortuťe! Takto,otrávili postupne 3 jeho manželky a potomkov – štvrtá po jeho smrti aj s malým synom išla do dobrovoľného vyhnanstva, kde ich oboch zavraždili tiež! Ivan Štvrtý nesúhlasil s etablvaním rímskej cirkvi v Rusku. Zároveň bol veľmi prepojený so Švédmi – vikingami – ako Rurik. V hre už bol plán Angličanov na ovládnutie severnej námornej cesty a v tomto im stáli v ceste tak Švédi, ako aj Rusi. Po inštalácii bojarskej – prozápadnej dynastie Romanovcov – došlo postupne k zmenám v dôsledkoch až dodnes /podpindusníci/ – Peter Prvý zrušil staroslovanský kalendár a zobral nielen Rusom 5 tisíc rokov histórie, neskôr aj jeho vylákali do západnej Európy a vymenili ho za nerusa – Petra Veľkého, ktorý ako agent keď splnil svoje poslanie – porazil Švédov – bol otrávený tiež.

     • Oprava – „Treba vedieť – Dr.Klinghardt – že prítomnosťou ORTUTI v tele sú v tele viazané aj iné ťažké kovy!“ Na olovo som myslel – tak som to tam napísal.

     • Maroš: V ortuťovej fabrike pri Rudňanoch za socializmu robotníci zošaleli alebo zomreli. Ortuť sa odparuje pri 20 °C, a to aj z amalgámu. Pary ortute vidno cez zelený filter: https://www.youtube.com/watch?v=2RnIS693CrM

     • Olovo sa dá odstrániť z tela pomerne ľahko – kyslými jablkami, plánkami. Možno z nich upiecť štrúdeľ, raz denne. O pár týždňov je človek zdravý. Dostať ortuť z tela rýchlo je skoro nemožné a dosť nebezpečné, keďže smrteľná dávka MD50 je tuším v mikrogramoch, oproti gramov usadenými v tele.

  • Treba však konštatovať, že vakcíny sú „stabilizované“ zlúčeninami ortuti, čo je nervový jed, a inými „dobrotami“, ktoré atakujú detský mozog, takže dieťa je potom zdravotne znevýhodnené a trpí napr. autizmom či kognitívnou neschopnosťou. Ľuďom to ešte nedošlo. Ináč by hnali vidlami nielen neschopných dochtorov, ale aj ministrov a vládu…

 6. Saranče stěhovavé a paraziti – video v odkazu,
  dobrou chuť přeje EU, WEF,….
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/sarance-napadene-parazity-podivejte-se-co-obsahuje/

 7. kvakcína je sloboda

  čo im v Brazílii sčítaval hlasy eset?!

  • na tom nezáleží, dosadili ho silou, je to kápo ktorý dohliada nad okupáciou

   • Moju známu prepustili z práce – ráno v zápale debaty na pracovisku pred všetkými prehlásila, že USA už nemajú prachy – potrebujú prachy a tak sa rabujú všade a teraz sa cpú aj do južnej Ameriky. Samozrejme to počuli aj donášačky a behom pár dní bola po xx rokoch bez práce.
    A na pošte, ktorú z firmy po prepustení dostala bola nalepená poštová známka s Čapčutovou – reku to sa teda ukázali keď tam nalepili takú hitlerovsku špinu – asi im je osobnostne blízka.
    Reku to už je čistý hitlerizmus prekvitajúci vo firmách – každého kto verejne prehlási, že kovit je podvod alebo USA rabujú a ničia svet – tak toho treba rýchlo zneškodniť.

    • Podnikový udavači měli pré i v době „rouškobraní“, taky na mě jedno udání přiletělo, za špatně nasazený „tlamokryt“/respirátor….
     A o USA je známo, že zásadně žije na úkor jiných a to ve všech směrech, ale USA přívrženci to neradi slyší….

     • To nielen USA, ale aj celý západ sa priživil na rozkrádaní socialistického majetku. Samozrejme za účinnej pomoci vtedajších politikov. A poniektorí sa znova driapu do parlamentu!
      Myslím si, že treba oprášiť Fučíkové heslo: lidé bděte!

    • Tým donášačkám sa to vráti, donášačky sú bez chrbtovej kosti bez charakteru &&&

    • Donášači neznalých provokujú. Prehnane klamú alebo sa tvária ako „konšpirátori“. Možno preto ten zápal v diskusii. Donášač môže mať aj podobu programu vo firemnom počítači.

    • provokater

     ale môže to byť aj naopak

 8. mariankosmac

  Zdá sa že tam má dlhú politickú históriu. ,,Večný“ prezidentský kandidát.

  V roce 1986 byl zvolen poslancem. Roku 1989, kdy byl prezident v Brazílii poprvé přímo volen, kandidoval a se ziskem 16,08% hlasů jako druhý postoupil do druhého kola, které prohrál (získal 44,23 % hlasů). Po skončení svého poslaneckého mandátu v roce 1990 již znovu na poslance nekandidoval. Znovu se stal prezidentským kandidátem v dalších volbách v roce 1994, kdy opět skončil druhý (se ziskem 27,04 % hlasů, vítěz Fernando Henrique Cardoso vyhrál již v prvním kole. Stejně dopadl i v roce 1998 (tentokrát se ziskem 31,7 % hlasů).

  V prezidentských volbách v roce 2002 již první kolo vyhrál (získal 46,4 % hlasů), svého soupeře porazil i v druhém kole (tam získal 61,3 % hlasů) a stal se tak prezidentem Brazílie. Jeho sociální politika je pragmatická a umírněně levicová.

  V roce 2006 byl znovu zvolen, když zvítězil v prvním (získal 48,61 % hlasů) i druhém (získal 60,83 %) kole prezidentských voleb. O rok později pak prohlásil, že nebude usilovat o změnu ústavy, která by mu umožňovala kandidovat potřetí.[6]

  V roce 2021 ohlásil, že bude kandidovat v dalších prezidentských volbách. Dne 2. října 2022 postoupil v prezidentské volbě do druhého kola, kde byl jeho protivníkem stávající prezident Jair Bolsonaro. Lula v 1. kole získal 48,4 % hlasů, Bolsonaro 43,2 % hlasů.[7] V druhém kole Bolsonara těsně porazil, když získal 50,9 % hlasů. Funkce se ujmul v lednu 2023.

  Zvláštne že už moc nechcel kandidovať, ale v r 2021 zase ohlásil že bude.
  Svojho času aj DeGENERÁt Pavel vyhlásil že nechce byť prezidentom. MUSELI?

  • Samozřejmě,že museli.Mít generálskou výsluhu,tak si normální člověk užívá důchodu a má klid.Pokuď vím,tak se do té doby nijak významně politický neangažoval.

   • Tajní agenti, rozviedčíci, rezidenti – dôchodok pre nich znamená výsluhový dôchodok-zabezpečenie, teoreticky si môžu užívať voľno – ale stále sú – aj keď neoficiálne – členmi organizácie a musia byť podľa potreby k dispozícii. Pavel má úkol.

    Ak sa dostal do ajvyšších kruhov NATO – pochybujem že ako krt – krtom by mohol byť niekto zo západu a potom pracujúci pre moskvu. Pavla podľa mňa akceptovali – ako mediátora medzi tajnými sužbami – bude záležať, ku komu sa v záverečnej fáze prikloní – zrejme k víťazovi. had v maskáčoch. Ide o to, že tí, ktorí ho zamlada riadili – sú asi uý po smrti, alebo odstavení, takýe – kto ho začal riadiť po tom? Pretože samostatný nie je, a je to guma.

 9. Genocída pokračuje presne tak, ako sa už písalo pred cca poldruha rokom, keď sa bavili o tom, čo príde po covide… Takže nech sa páči: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/who-svolalo-setkani-kvuli-prvnimu-vyskytu-viru-marburg/ ! Obávam sa, že toto položí všetkých očkovaných s ich minimálnou imunitou… Satanistom nevyšlo všade, dostať do ľudí 6 dávok, ako plánovali a čas sa im kráti, takže musia konať, ak chcú stihnúť svoje plány pred prebudením más… A ako vidno, rozohrali svoju genocídu na všetkých frontoch a všade tlačia, od vnucovania agend ako lgbti, gender, cez eutanázie, vojny, očkovanie, likvidáciu výroby potravín, podvodné CO2, testovanie digitálnej meny a sociálnych kreditov, zmenu pohlaví atď. Všade teraz tlačia tie kurvy satanské! Všimli ste si?

  • bude zajímavé sledovat, jakým způsobem budou probíhat diagnozy a testy na Marburg; a následně jestli se náhodou objeví i vakcínky…..
   a pak záleží kolik lidí bude prosystémově stádovitých…..
   *****
   Vypadá to, že se šmejdům čas krátí….prý se chystá i „invaze mimozemšťanů“ jestli pravá či falešná to se zatím přesně neví….v roce 1933 byla v USA rozhlasová hra o invazi mimozemšťanů a letos je to 85 let od uvedení té rozhlasové hry; starší článek (z roku 2013):
   https://www.irozhlas.cz/veda-technologie_historie/pred-75-lety-vyvolala-rozhlasova-hra-valka-svetu-paniku-z-invaze-mimozemstanu_201310300822_sbartosova

   • Objektívne

    Netreba zabudnúť, že Wernher von Braun pred smrťou hovoril, že pred zavedením NWO bude invázia mimozemšťanov. No a tí, ktorí strkajú hlavu do projektora tam videli obmedzenú nukleárnu vojnu ešte pred NWO.

    • A ta nukleární vojna by měla být na jakém kontinetu?

     • Objektívne

      Hovoril o tom dávnejšie Jardo Chvátal v relácii Speciální jednotka 177 cestovatelů v čase. Je nutné to počuť aby si človek urobil správny náhľad na vec.

    • Chvátal taky povídal,že lidí určené k experimentům v putování v čase museli být světlého evropského typu.Tedy žádní čmoudíci.Ti se prý v budoucnosti zřejmě nebudou moc vyskytovat,takže exotičtější typy by byly nápadní.Ale zase bílá řasa je nejvíc opíchaná.Tomu moc nerozumím.

     • *Ale zase bílá řasa je nejvíc opíchaná.Tomu moc nerozumím.*
      Hitler – zajímal se o árijce; chtěl prokázat, že v Německu nežili slované – což se mu podařilo potvrdit, že tam skutečně žili slované.
      Putin – jeho dotazy ohledně sběru genomu ruských obyvatel,…
      *****
      Proč bílá rasa – odpověď by byla velmi rozsáhlá, souvisí to s genetikou,…o slovanech se mluví jako o dětech bohů….

     • Pro jirk.Pardon bílá rasa,přehlídla jsem se.Bílá rasa prý byla na zemi původní.Slované žili na daleko větším území,než dnes.Druhá světová byla o likvidaci bílé rasy a pořád to pokračuje.

     • Pohoda: kde všude žili slované najdeš na webech:
      https://www.biosferaklub.info/?s=tartarie
      https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/search/label/Tart%C3%A1rie

      O původní mapu velké tartárie se velmi zajímal putin…..proč asi?!

     • Objektívne

      No veď práve preto je vhodné si to vypočuť, alebo pozrieť aby človek pochopil aký je dôsledok pichania hlavy do projektoru.

   • Robo správne emerické čiže „ameriké“ takéé

 10. Deník New York Times žaluje Evropskou komisi u soudu kvůli tomu, že výkonná instituce nezveřejnila textové zprávy mezi její předsedkyní Ursulou von der Leyenovou a generálním ředitelem společnosti Pfizer Albertem Bourlou.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nyt-zaluje-eu-ze-nezverejnila-texty-leyenove-s-reditelem-pfizeru/

 11. Ďaľšia podplatená sorošfigúrka

 12. Mimo téma (nezabít), provedl jsem aktualizaci na ZF diskusním fóru v sekci:
  “NÁVOD: Jak obejít cenzuru na internetu, zůstat anonymní a jak nejlépe zabezpečit počítač! (aktulizováno 2/2023)”
  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=10&t=31&p=90#p90
  (Zabránění únikům WebRTC, Zabránění únikům WebRTC, Ochrana před DNS úniky aj..)

  • https://www.cnews.cz › nsa-dokaze-videt-uzivatele-pc-i-bez-webkamery-staci-kdyz-je-zapnuty-monitor
   NSA dokáže vidět uživatele PC i bez webkamery. Stačí, když je zapnutý …
   „Pozorováni“ můžete být prakticky každým počítačem i pokud kameru vůbec nemá – stačí k tomu jen zapnutý monitor typu LCD. Američanům se totiž podařilo využít jako fotosenzor přímo matrici panelu a vydolovat tak z monitoru samotného video uživatele sedícího před ním i jeho okolí.

   Kontext:
   https://www.alza.sk › tv-v-pc
   TV v PC – ako sledovať televíziu v počítači? | Alza.sk
   5. 6. 2021Nová Apple TV 4K (PREVIEW): plynulejšie video, nový ovládač aj kalibračná funkcia Prémiová streamovacia služba Apple TV+ Disney+: Výber najlepších filmov a seriálov Ako prepojiť notebook s TV alebo monitorom (NÁVOD) Sledovanie TV na PC, telefóne či tablete je dnes jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Môžu za to predovšetkým IPTV služby.

   https://vosveteit.zoznam.sk › takto-zistite-ci-vas-pocitac-zamestnavatel-monitoruje-ako-aj-to-ako-obidete-sledovanie
   Ako zistiť či Vám v robote monitorujú počítač a ako obísť toto …
   V prípade ak sa dajú Nastavenia proxy servera vypnúť, resp. zmeniť, tak vtedy môžete po internete surfovať bez obáv, že Vás niekto monitoruje. Ďalšou alternatívou je surfovať po internete pomocou vytvorenia vlastnej WiFi siete, napríklad prostredníctvom Hotspotu zo smartfónu.

   https://zive.aktuality.sk › diskusia › 118041 › riaditel-fbi-radi-zakryte-si-webkameru-na-pocitaci-mozu-vas-sledovat
   Riaditeľ FBI radí: Zakryte si webkameru na počítači, môžu vás sledovať
   Diskusia: Samotná FBI potrebuje skúsených inžinierov, ktorí zvládnu preniknúť do počítača a nahrávať obraz cez webkameru. Jediná ochrana je tak tá fyzická.

   https://www.info.sk › sprava › 225358 › odhalte-ci-vas-niekto-nesleduje-cez-webkameru-pozor-na-tieto-varovne-signaly
   Odhaľte, či vás niekto nesleduje cez webkameru. Pozor na tieto varovné …
   18. 1. 2023Takto spoznáte, že vás hackeri špehujú cez webkameru alebo kameru na mobile. Expertka na kybernetickú bezpečnosť prezradila pre Daily Mail , ako zistíte, že hackeri používajú vašu webovú kameru alebo kameru smartfónu, aby vás špehovali.

   https://www.interez.sk › sledovania-cez-webkameru-sa-viac-obavat-nemusite-tento-nastroj-v-tom-hackerom-zabrani
   Tento nástroj zabráni v tom, aby vás sledovali cez webkameru | interez.sk
   Sledovania cez webkameru sa viac obávať nemusíte. Tento nástroj v tom hackerom zabráni. Už niekoľko rokov sa pošuškáva o tom, že hackeri môžu človeka sledovať prostredníctvom webkamery. Takýto zásah do súkromia nie je vôbec príjemný, mnohí sa preto bránia napríklad prelepovaním webkamier na notebookoch nálepkami.
   ————————————–
   Stala sa mi takáto zaujímavosť.
   Rozhodol som sa prirobyť k poľskému nerezovému lisu na ovocie stojan z dreva – aby bol čuráčik v potrebnej výške.
   Len tak som zatočil s pákou na šróbovici – a z bluethoot reproduktora sa ozvalo písknutie! Skúsil som znovu – a znovu a znovu. Pri pohyne hore – nič – asi iné trenie – o čom točím – ako môže vzniknúť spätná väzba na niečom, čo oficiálne nefunguje ako mikrofón? Že by tajný mikrofón? Ďalšia vec – nešlo o elektromagnetickú väzbu – len o – pre mňa inak nepočuteľný – zvuk z trenia na šróbovici.

   Základná otázka – objavil som tam skrytý mikrofón?

 13. kvakcína je sloboda

  zostane z BRICS-u iba RICS?!

 14. Pro Názor tohle jsem četla, vlastní zkušenost nemám.Jestli ty máš osobní zkušenost s dlouhotrvající hladovkou tak sorry .Ale nevidím důvod proč by to nešlo.Pokud se hladoví dost dlouho dochází k hlubokému čištění organismu.

 15. 10 dôvodov, prečo by mal štát pri mobilizácii prednostne povolávať na front OČKOVANÝCH:

  1. Ich kompletné zoznamy sú k dispozícii v štátnom informačnom systéme, aktualizované v rokoch 2021 a 2022, vrátane presnej adresy a telefónneho čísla

  2. Sú submisívni a poslušní voči štátnej moci. Každý z nich si šiel bez akýchkoľvek výhrad po 3 dávky očkovania, keď bol vyzvaný a zúčastňovali sa aj celoplošných testovaní. Dokonca aj pri ťažkých vedľajších účinkoch po prvej dávke poslušne pokračovali v aplikácii ďalších.

  3. Sú to takmer výlučne voliči súčasnej vlády. Preto je vysoká šanca, že poslúchnu každý príkaz, ktorý od vlády dostanú.

  4. Veria len informáciám v mainstreamových médiách. Alternatívnym médiám neveria a vysmievajú sa z nich. Ak budú vyzvaní mainstreamovými kanálmi, aby pomohli Ukrajine, urobia to.

  5. Sú správne ideologicky nastavení. Milujú USA, ukrajinský režim, na facebooku majú v profile ukrajinské vlajočky. Vo vojne by sa teda stotožňovali s tou „správnou“ stranou.

  6. Ľahko a rýchlo sa nechajú zmanipulovať, podliehajú hypnóze a akejkoľvek debilizácii. Boli by teda relatívne ľahko ovládateľní.

  7. Sú fanatickí. Ideológiu, ktorú im implantovali médiá, nielenže prijali za svoju, ale ešte ju aj proaktívne vyznávajú vo svojom okolí s veľkou dávkou agresivity voči svojim oponentom. Agresivita a fanatizmus je želaná vlastnosť na fronte.

  8. Nenávidia Rusko. Je nulová šanca, že v boji prebehnú na druhú stranu, na rozdiel od tzv. neočkovaných „dezolátov“, ktorí by prebehli zrejme všetci.

  9. Majú výrazne nižší pud sebazáchovy. S úsmevom na tvári a bez obáv prijali do tela experimentálny roztok napriek indíciám o zvýšenej prítomnosti vedľajších účinkov vrátane smrti. Je teda možné, že na fronte by bojovali s menším strachom zo smrti.

  10. Sú vhodnou hromadnou vzorkou na test nových vakcín. Ak sa na nich Pfizer alebo iná korporácia rozhodne otestovať najnovšie verzie vakcín, bez reptania budú súhlasiť.

  • Super! No má to jeden háčik. Pri zvýšenej fyzickej námahe (viď mladí športovci) sa im z tej mňamky zvyšuje tvorba krvných zrazení a ich srdiečka „náhle a nečakane“ kolabujú. Mnohí z nich by možno ani nedošli na frontovú líniu a už by boli mŕtvi. Z takých „vojakov“ by veľa osohu nebolo. Teda, ako pre koho. Pre Rusko určite áno.

   • Redakcia – ten základný háčik vám KONCEPTUÁLNE „uchádza“!!!

    1/ Tieto „múdrosti“ sú len sprostá výroba verejného súhlasu – so zapojením sa Slovenska do vojny s Ruskom na Ukrajine! Sofistikovaný trolling!

    2/ Vy debili – myslíte si, že Rusi budú – keď nám budú sypať Kinžaly na hlavu – že budú rozlišovať medzi opichanými a neopichanými Slovákmi?!

    3/ Za takéto „múdre“ komentáre by ste si zaslúžili zmiešať hlavy s riťami – a ešte do vás hodiť hnojové vidly!

    4/ Opichávanie tiez začalo – slobodným rozhodnutím! Hlavný je ten váš verejný súhlas!
    Nech idú na Ukrajinu dobrovoľníci! Potom sa uvidí – že! Doboha s vami!

    • Vy neriešite – „žiadne vakcíny!“ – žiadna vojna Slovenska s Ruskom!- vy riešite dobrovoľnosť opichania – dobrovoľnosť eutanázie, dobrovoľnosť ísť zomrieť za amerického žida – prípadne kto prvý by mal za amerického žida zomrieť – a ako zomrú následne ostatní – lebo logika vojny – to vás nezaujíma! Takže buď ste idioti – alebo to robíte schválne – výsledok je/bude – ten istý! Aký je potom rozdiel medzi vládou a vami?

     • Nie, my sme si len robili trocha srandy v pochmúrnej situácii.

     • A inak žiadna mobilizácia nebude. Podarilo sa im do toho úspešne hodiť vidly. Na Slovensku je zhruba 1,2 milión potenciálnych mobilizačných záloh (muži od 19 do 45 bez hodnosti, resp. 55 rokov s vojenskou hodnosťou). Vravia, že 40 000 odmietlo vojenskú službu. Naď klamal, reálne je to okolo 80 000 až 100 000. Ak 100 000 mužov odmietlo, reálne ďalších 300 000 budú robiť problémy (nepodali vyhlásenie len preto, lebo boli leniví). Takže tu máme cca 400 000 mužov, ktorí sa budú zdráhať narukovať. To je tretina, možno až polovica celých mobilizačných záloh. TIde o masu, s ktorou si neporadia. Preto sú Naď a spol. z toho teraz takí zúriví.

      Účel podávania toho vyhlásenia nebolo len samotné odoprenie mimoriadnej služby. To by mohli ľahko zmenou zákona/ústavy zrušiť. Sekundárnym cieľom bolo vykonať také malé referendum, že ako ochotní ísť do vojny sú Slováci. Teraz vedia, že moc ochotní nie sú. A ak by sa úrady o mobilizáciu napriek tomu pokúsili, tak tvrdo narazia. Oni to vedia a šalia z toho.

  • Cieľom mobilizácie je zabiť všetkých. Nie iba očkovaných. Hitler sa vyjadril, že keď vyhraje, slovanov zlikviduje všetkých. Dovtedy budú pracovať pre Reich.

  • kvakcína je sloboda

   skôr si myslím, že pôjdu najskôr tí nezakvočkovaní – zabijú tým dve muchy jednou ranou – zbavia sa voličov opozície a tých opichancov čaká skorá smrť tak či tak

   • https://www.interez.sk/populacia-slovenska-sa-drasticky-znizi-studia-v-casopise-lancet-odhadla-kolko-nas-bude-v-roku-2100
    Populácia Slovenska sa do roku 2100 drasticky zníži | interez.sk
    V roku 2100 však Slovensko bude oveľa viac prázdnejšie, ako je tomu v súčasnosti. Štúdia hovorí, že nás bude iba 2,56 milióna, pričom interval je stanovený medzi 1,93 až 3,47 miliónov obyvateľov. Pri pohľade na plodnosť vidíme, že kým v súčasnosti je na úrovni 1,39, v roku 2100 to bude 1,3.

    REPLAY – „pričom interval je stanovený medzi 1,93 až 3,47 miliónov obyvateľov“ – STANOVENÝ!!!

    • Cílené snižování plodnosti u mužů i žen je datováno do let 1972-1974, je o tom článek na serveru otevrisvoumysl.cz

   • obávam sa že odvlečených na frontu zaočkujú, tak ako pred vojnou v Iraku, alebo teraz v ruskej armáde

    • To je hoax, v ruskej armáde neočkujú povinne. Kto chce, toho zaočkujú, ale nie je to povinné. Táto informácia o povinnom očkovaní mobilizovaných v Rusku bola viackrát vyvrátená.

 16. provokater

  už aby boli voľby a potom toho šialeného pacienta zakazajkovať a zavariť do železnej klietky. Pravdaže v príslušnom ústave.

Pridajte komentár

*