Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Vaxo-nehody: Ohrozujú očkovaní zombíci za volantmi áut svoje okolie?


Print Friendly, PDF & Email

Vaxo-nehody: Ohrozujú očkovaní zombíci za volantmi áut svoje okolie?

(Tapestry, tapnewswire.com) – Ako ste už isto počuli, mnoho ľudí po prekonaní covidu zažívajú aj dlhú dobu od vyliečenia rôzne neurologické ťažkosti – od pretrvávajúcej únavy až po psychické problémy typu úzkosť či depresia.

Zatiaľ sa presne nevie, čo tieto problémy vyvoláva, no niektorí experti majú podozrenie, že to nejako súvisí s hrotovými proteínmi. Inými slovami, že príčinou nie je ani tak jadro vírusu, ako skôr jeho povrchové proteíny.

Ak by to bola pravda, potom by rovnaké zdravotné ťažkosti mohli teoreticky zažívať aj očkovaní ľudia. Ako je to možné?

Dôvodom je princíp, na akom fungujú vakcíny proti covidu. Vakcíny totiž vyvolajú v ľudských bunkách tvorbu hrotových proteínov, na ktoré si má potom telo vytvoriť protilátky.

Podľa tejto hypotézy by mohli škodiť aj samotné hrotové proteíny, bez prítomnosti vírusu.

Skúsenosti vodičov zo sveta

V dnešnom článku vám chceme priniesť veľmi zaujímavé skúsenosti niekoľkých vodičov z USA a Austrálie.

Tu je prvá výpoveď jedného vodiča nákladného auta z USA:

„Mám startupovú firmu, preto pracujem každý deň v týždni. Každý deň som na ceste, mieriac z domu na svoje pracovisko v oblasti Raleigh-Durhamu po ceste I-40 a potom späť.

Nedávno som si všimol masívny nárast zdanlivo bizarných autonehôd. Z cesty schádzali vozidlá všetkých druhov, zväčša len so šoférom a havarovali. Nebolo to v zlom počasí. Ani uprostred noci. Jednoducho z ničoho nič.

Tiež som si všimol, že vodiči vyzerali akosi „omámene“.

Kľučkovali, nevyspytateľne zastavovali a najmä nešli rýchlo – zvyčajne tak o 16 kilometrov za hodinu pomalšie na vedľajších cestách, no veľmi rýchlo na hlavných.

Na miestnom trhu jazdím už veľmi dlho a tento druh správania som predtým nevidel. Uvažujem, či nejde o nejaký začiatok poškodenia mozgu po očkovaní???“

Iný svedok, vodič donáškopvej služby, vypovedá, že podobné veci sa dejú aj v Austrálii:

„Jednoducho príval nezmyselných autonehôd. Bez príčiny… len zbiehajú z cesty do priekop a riek… narážajú do stĺpov… do iných áut…

Bez akéhokoľvek dôvodu. Dokonca ani neprekračujú rýchlosť. Je to akoby všetci náhle utrpeli za volantom infarkt či stratu vedomia.

Všímam si to posledné 2 – 3 týždne, ale v poslednom týždni sa to stalo oveľa vypuklejšie.

Niečo podobné vídam aj pri parkovaní.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Vidím ľudí jazdiť po parkoviskách a hľadať miesto na zaparkovanie, ako opakovane prechádzajú okolo voľných miest, aby si nakoniec nejaké našli náhodne. Ako keby si nevedeli jedno „vybrať“. Naozaj čudné.“

Ďalší vodič z Meine v USA uvádza:

„Sú to rozhodne dobré postrehy, to isté zaznamenali aj iní, tú časť o ľuďoch, ktorí teraz jazdia absurdne pomaly, sotva dosahujúc povolenú rýchlosť.

Ja už na nich ani nečakám, zvyčajne okolo nich prefrčím v opačnom pruhu, rýchlo na nich pozriem a rozhodne to nemajú v have celkom v poriadku.

V posledných niekoľkých týždňoch sa to naozaj zhoršuje.

Našťastie mám dovolenku, takže sa cestám vyhýbam. Nemôžem preto povedať, či sa to zhoršilo, no je to v takej miere, že v poslednom čase často uvažujem zanechať prácu vodiča donáškovej služby.

Ak mám byť úprimný, nebojím sa zomrieť na covid, no veľmi sa bojím smrti po zrážke s niekým, kto má zlú reakciu na vakcínu.

Môj svokor je agresívny zástanca očkovania. V posledných niekoľkých dňoch máva chvíle závratov a veľmi sa mu krúti hlava. Mimochodom, je zaočkovaný. Kvôli týmto symptómm prestal šoférovať. Vidí, že to u zaočkovaných spôsobuje veľa havárií.

Ja som pozoroval pozoruhodne veľa čelných zrážok a veľa nárazov do stromov po celých USA. A tiež pozoruhodne veľa nedisciplinovaných vodičov.

Nedávno som šiel so sestrou v jej SUV navštíviť hospitalizovaného príbuzného. Ona je zdravotná sestra a zaočkovali ju pred 3 mesiacmi. Šoférovala veľmi chaoticky a tak trochu kľučkovala medzi jazdnými pruhmi.

Za desaťročia jej šoférovania som nikdy nepočul, že by bola účastníčkou nejakej nehody… v posledných niekoľkých dňoch však mala párkrát namále.

Ani očkovanie už nepropaguje tak dôrazne ako predtým v januári… možno preto, že mala nejaké príznaky a obáva sa „smeču“? O ničom sa však nezmieňuje.

V piatok som šiel nakupovať do Hornellu – do južnej časti New Yorku, veľmi vidieckej.

Cestou domov som manželke okamžite povedal, aká je tá 19-tka bláznivá (smerom k medzištátnej diaľnici), mnohé nákladiaky jazdia tesne popri dvojitých čiarach, prepletajúce sa autá, akoby ich vodič bol v inom svete.“

Záver

Autor článku sa pýta: Všimli ste si, ľudia, niečo také aj vo vašich oblastiach?

Pojem „vaxo-nehoda“ som našiel aj inde! Bol som prvý, kto ho použil? Určite som ho vymyslel zámerne, no mali v ten istý deň rovnaký nápad aj iní? Alebo ma kopírujú?

To sa nijako nedozviem. Ako prvý ten pojem použil Clif High.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Tapestry, Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok. Podobný článok a video mal aj Mike Adams z naturalnews.com
  Veru musíme si aj u nás na toto dať pozor. Napr. aby nás takýto vodič neprešiel (nezrazil) na prechode pre chodcov.

 2. #Vodiči vyzerali akosi omámene#…to ma pobavilo pri predstave, koľko striech áut vidí z toho kamióna ?

  • v USA mozes predbiehat aj z prava, mozno to videl tak…

  • To nie sú strechy áut – to sú KORYTNAČKY!

   Dementný chlapček sa vrátil z pomocnej školy uplakaný. Babka sa ho pýta – čo sa ti stalo -prečo plače?
   Chlapček – „boli sme v zoologickej“
   Babka – „A?“
   „Bol som za takým plotom a tam boli drahé korytnačky.“
   „A?“
   „Nechal som za sebou otvorenú bránku…“
   „A?“
   „A „vuuúš!“ – a boli v piči!“

 3. https://www.banned.video/watch?id=60b119d8e246c458c8e2cc5b
  Will The COVID Vaccines Complete The Zombification Of America?
  COVID vakcíny dokončia zombifikáciu Ameriky?

  • https://anomalien.com/news/paranormal/
   https://anomalien.com/cdc-publishes-a-guide-to-preparing-for-a-zombie-apocalypse/
   CDC vydáva sprievodcu prípravou na zombie apokalypsu
   „Inštrukcia mimochodom obsahuje užitočné informácie, ktoré sú tiež relevantné v prípade tornáda, búrky a akýchkoľvek katastrof,
   „Čo teda musíš urobiť predtým, ako sa skutočne stanú zombie … alebo napríklad hurikány alebo pandémie?“ číta sa príručka CDC’s Preparedness 101: Zombie Apocalypse. „Najskôr by ste mali mať vo svojom dome pohotovostnú súpravu.“

   Patria sem veci ako voda, jedlo a ďalšie zásoby, ktoré vás prevedú počas prvých pár dní, kým nájdete utečenecký tábor bez zombie. “

   Podľa CDC postačuje jeden galón vody na osobu a deň a že pokiaľ ide o jedlo, mali by ste si naložiť zásoby nepodliehajúce skaze, ktoré vydržia.

   Sprievodca tiež odporúča, aby ste si načerpali zásoby liekov na lekársky predpis aj bez lekárskeho predpisu, ako aj nožov, pásky, batériových rádií a bateriek.

   Aj keď hygiena bude pravdepodobne počas zombie apokalypsy poslednou vecou v mysli každého – všetci sme videli, ako špinavo sa Daryl Dixon dostane na The Walking Dead – sprievodca zombie prežitím CDC hovorí, že je potrebné zásobiť sa domácimi bielidlami, mydlom, uterákmi a iné hygienické a hygienické výrobky.

   Za predpokladu, že svet sa zombíkom nekončí, budete tiež potrebovať kópiu všetkých svojich dôležitých dokumentov, napríklad vodičského preukazu a pasu.

   „Aj keď ste zombie, ak vás zombík uhryzne, môžete použiť [prostriedky prvej pomoci] na ošetrenie základných poranení a tržných rán, ktoré by ste mohli dostať počas tornáda alebo hurikánu,“ píše sa v sprievodcovi.

   „Len čo si vyrobíš svoju pohotovostnú súpravu, mali by ste si sadnúť s rodinou a prísť s pohotovostným plánom.“ Patrí sem aj to, kam by ste išli a komu by ste zavolali, keby sa pred vašimi dverami začali objavovať zombie. “

   Minulý rok nám ukázal, že všetko je možné. Na vašej karte BINGO z roku 2021 však „zombie apokalypsa“ s najväčšou pravdepodobnosťou nebude prečiarknutá. Ale ak áno, vedzte, že CDC je pripravené.

   „Ak by sa zombie začali túlať po uliciach, CDC by viedlo vyšetrovanie rovnako ako k prepuknutiu akejkoľvek inej choroby,“ tvrdí CDC. „CDC by poskytoval technickú pomoc mestám, štátom alebo medzinárodným partnerom zaoberajúcim sa napadnutím zombie.“
   ——————————
   Čiže – CDC skrátka nepoľaví!
   A preto – filmíček na sformovanie informačného pola!
   Po vypuknutí zombie apokalypsy v Las Vegas se skupina žoldáků vydá do karanténní zóny za největší loupeží na světě. /Armáda medicinálnej mafie CDC samozrejme/
   https://www.freefilm.to/film/armada-mrtvych

   • Tak ono je to daleko zlozitejsie v praxi. Galon vody, tj, 3.8L je bieda pre jedneho denne. Povedal by som, az trestuhodne z ust CDC, pretoze v case stresu a nervozity clovek ma tendenciu pit viac, jest viac, spaluje viac kcal. Ja som za minimalne 5L vodu na den na hlavu a to len stiktne na pitie, nie varenie, ani hygienu. Lieky na predpis, treba co najskor najst sposob, ako sa ich zbavit (zavislosti) a byt zdravy aj bez nich. Pripadne prirodnou formou. Noze a pasky? Hm.. co budem robit pocas nepokojov? Stavat kadibudku? Ono je to fajn, a skutocne mi lepiaca paska vela krat zachranila den. A to clovek POCHOPI len az ked zazije, preto nenapisam ani jeden jediny priklad. Lebo z pisania nepochopi, a ak nepochopi ani po urcitom zazitku, niet mu pomoci, lebo uz je zombik. Sustredil by som sa na kvalitne naradie, pretoze setri energiu (ergonomia) a znizuje riziko poranenia a poskodenia a tym nemoznosti dokoncit projekt. Dosiel som na to tvrdou tvrdohlavostou, ked som potreboval nieco surne opravit a rozpadlo sa mi naradie v ruke, lebo bol to lacny shit. No zaroven nie vsetko je nutne nutne mat drahe a kvalitne. Treba zvazit.. A hlavne, treba mat otvorene myslenie, vediet nrhadit jedno naradie inym. Vymysliet plan B C D…
    PS: aj ta lekarnicka, raz som si porezal predlaktie ostym nozom, mal som problem zastavit krvacanie, v noci, cize nikto nikde mi na pomoc.. Nejak som si to zaviazal, a rano to stale krvacalo, potom to nejak prestalo. Pointa ? mat lekarnicku je super, ale vediet pouzivat ju je este dolezitejsie. Ale najlepsie je nezranit sa..
    Cize este raz, toto nie je take lahke, ze si dam do vyhladavaca, hoci aj http://www.duckduckgo.com (aby ma google nesledoval), „shtf list“ (zoznam veci pre pripad ked hovienko narazi do ventilatora, resp pripad pohroma) a budem spokojny ked ich budem mat doma. Pretoze ta pohroma moze prist na ceste z prace, v praci, alebo niekde na navsteve a tie super veci ktore maju pomoct budu mimo dosah, a co potom ?
    Toto nesmie byt povinnost, toto musi byt zivotny styl.
    atd atd

 4. https://www.banned.video/watch?id=60b111d6e246c458c8e2a923
  Trucker Claims Life Insurance Won’t Pay Out If Death Is From COVID Vaccine
  Kamionista tvrdí, že životné poistenie nezaplatí keď smrť nastane z COVID vakcíny

  As an experiment, a trucker called his insurance to see what his coverage is if the vaccine has adverse side effects, and was shocked to hear the answer.
  Krátky preklad:
  Kamionista zavolal svojej poisťovni a opýtal sa na toto a bol šokovaný odpoveďou

 5. Pred pár rokmi som mala úraz s následnou nepríjemnou infekciou v prste. Zaočkovali ma proti tetanu (1x), keďže som už vyše 25 rokov očkovaná nebola a predpísali atb na 10 dní. Hneď v prvý deň po očkovaní a druhej dávke atb som prešla 3 semafory na červenú, čo sa mi dovtedy za XX rokov šoférovania ešte nestalo. Môj mozog zaznamenal červenú na semafori, ale informácia , že mám auto zastaviť, prišla až veľmi neskoro. Ďalšiu červenú som neprešla iba vďaka tomu, že po ceste som vyzdvihla manžela a ten na križovatke, po tom, čo si všimol, že niečo nie je v poriadku, zakričal , aby som zastavila. 10 dní mi bolo veľmi zle, cítila som sa sfetovaná, slabáa mierne dezorientovaná, hlásila som aj lekárom, ale nič neurobili. O pár rokov neskôr som dostala znova predpísané presne tie isté ATB, aj dávkovanie, tak som znervóznela, ale bol piatok , tak som lieky vzala. Vôbec nič mi nebolo, úplne v pohode . Muselo to byť v kombinácii s očkovaním.

  • ja som skocil na klinec, cca 18 rokov po poslednom tetanovom ockovani, a nic sa mi nestalo. Nikto neosetril, ani ja sam, nebral som ATB, len vitamin C, pomerne beznu davku, ale drzal som ju na hrane max. davky (individualne preto nenapisem kolko gramov), 2 dni som nemohol dobre chodit, treti den ako tak, a na sstvrty som chodil bezne, na piaty behal. Bol to taky vrubkovany klicek.. O rok na to som zas skocil, ale uz menej, islo to pod kozu ano objekcia, chodil som normalne, neosetril som to. Klince boli stare, hrzdave, mozno aj okakane od maciek a neviem koho.. Cize pocas korony ma TAKMER zlozil klincek an ie korona. Nakupujem bez ruska uz vyse pol roka, nikdy som koronu nemal, bububuuuuuuu bubak korona

 6. Včera jsem přejížděla křižovatku, chlápek v protisměru odbočoval doleva. Nedal mi přednost. Ani se neomluvil. Zpomalila jsem. Poté, co jsem projela, silnici křižoval starší pán v respirátoru (nebyl tam přechod). Neviděl, že vjíždím do té ulice, než vstoupil do vozovky? Zastavila jsem. Zůstala jsem viset zadkem v křižovatce, naštěstí auta byla ještě daleko, takže jsem nikoho neomezila, než ten pán prošel. Říkala jsem si sarkasticky, že by měli lidem počítat neurony, než je pustí na silnici, protože hadry na hubu snižují počet neuronů.
  Dnes jsem míjela dvě volná parkovací místa. Nejsem očkovaná, ani po kovidu. Měla jsem od listopadu 2019 mírné nachlazení.

 7. https://zemavek.sk/minule-leto-covid-vymizol-aj-bez-vakcin-no-mz-sr-im-ide-teraz-robit-reklamu-za-15-miliona/
  Minulé leto Covid vymizol aj bez vakcín, no MZ SR im ide teraz robiť reklamu za 1,5 milióna

  Ministerstvo zdravotníctva SR zabezpečí reklamu vakcínam za 1,5 milióna eur.

 8. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/ve-vakcinach-astrazeneca-se-naslo-mnozstvi-veci-ktere-tam-nemaji-byt/
  Ve vakcínách AstraZeneca se našlo množství věcí, které tam nemají být

  Výzkumný tým z univerzitního nemocničního centra v Ulmu zkoumal kvalitu vakcín AstraZeneca.

 9. https://www.banned.video/watch?id=60b1b046bbc4d55a9604354f
  Globalists Stop Killing Us!
  Globalisti prestaňte nás zabíjať!

  Why are so many people dying after taking the vaccine? Download and share this video with everyone that you know. Record and share their reaction.
  Prečo tak veľa ľudí umiera po prijatí vakcíny?

 10. https://www.banned.video/watch?id=60b18df7bbc4d55a96033508
  HIGHLIGHTS – President Biden Makes Another Pass At A Child And No One Cares
  Prezident Biden robí ďalšiu prihrávku na dieťa a nikoho to nezaujíma

 11. https://www.hlavnespravy.sk/obetovat-ockovaniu-nase-deti-pre-spolocne-dobro-ako-mali-nasi-pradedovia-obetovat-svoje-zeme-na-rozkaz-komunistov/2554558
  Obetovať očkovaniu naše deti pre „spoločné dobro“ ako mali naši pradedovia obetovať svoje zeme na rozkaz komunistov?

  Novodobí sociálni inžinieri nám tvrdia, že jediná cesta pre spoločnosť ako sa vysporiadať so SARS-CoV-2 vírusom, je zaočkovať všetkých experimentálnou vakcínou, aby sme vybudovali kolektívnu imunitu. Mnohí rodičia sa desia toho, že od septembra bude škola podmienená pre starších žiakov očkovaním, keďže vakcíny proti covidu sú už schválené pre deti od 12 rokov

 12. Prekopírovala som jeden zaujímavý blog:
  Na Slovensku je priestupok, ktorý sa trestá 50€ pokutou ak rodič nedovolí zaočkovať svoje dieťa tradičnými (skutočnými) vakcínami na bežné ochorenia. Teraz idú podmieňovať vzdelanie, zamestnanie, slobodu pohybu očkovaním proti chorobe, ktorá v podstate ani smrteľná nie je. (tie „obrovské“ počty mŕtvych sú preto, lebo všeobecným lekárom zakázali liečiť pacientov a jediné čo im dovolili bolo ísť zomrieť do karantény, alebo keď už bolo neskoro do nemocnice …. sami dokonca priznali, že 2/3 zabili neodbornosťou nemocničného personálu)
  Ja momentálne žijem v centrále EU. Mám odtiaľto manželku a pred týždňom som sa stal otcom dieťaťa. Asi mám šťastie na ľudí, ale keď som ja i manželka odmietli testovania a „vakcináciu“ pokusnou neotestovanou „vakcínou“, tak v podstate hrozili obštrukcie. Vďaka jej ošetrujúcej lekárke mala komplexnú starostlivosť poskytnutú doma. Dokonca nebol problém prenajať aj monitorovací prístroj (nakoľko sa jednalo o rizikové tehotenstvo). A sama lekárka ju navštevovala na dennej báze a kontrolovala jej zdravotný stav. (Mimochodom – sama náš postoj odobrila, lebo sa na dennej báze stretáva s problémami, ktoré zrejme „vakcíny“ vyvolávajú!)
  Manželka porodila, opäť doma, za asistencie pôrodnej asistentky a spomínanej lekárky, krásnu zdravú dcérku, ktorú sme tak isto odmietli dať očkovať a nielen proti imaginárnemu covid-u ale aj proti ochoreniam, ktoré sa v spoločnosti (vďaka desiatkam rokov prebiehajúcemu očkovaniu) už nevyskytujú. Nebolo treba platiť pokutu, nebolo treba chodiť na súd, nikto na nás nevolal políciu ani sociálku. Absolútne bez slova rešpektovali náš postoj a ani slovom ho nespochybnili.

  Taký nátlak, ako počujem že sa vyvíja na Slovensku a aj v Čechách je absolútne nemysliteľný v rozvinutých krajinách. Toto sú momenty, keď som vďačný za rozhodnutie odísť zo Slovenska (nie za prácou, ale za milovanou ženou). Nebyť jej, tak som stále doma. Je úplne pritiahnuté za vlasy, čo si voči občanom dovoľujú politici, inštitúcie a média – to zavádzanie, klamanie a nátlak je tak zo 17 storočia ale nepatrí do vyspelej spoločnosti.

  Ak sa ako občania spamätáte a vzopriete strašne rád od svojej rodiny prídem podporiť Vašu revoltu. Mám na Slovensku celú zvyšnú rodinu, hroby rodičov a skutočne som znechutený tým, v akom hnoji musia byť. A že si dokonca niekto dovolí siahať im na ich deti. A ich budúcnosť podmieňovať lžami, podvodom a „vakcináciou“ neschválenými nedotestovanými pokusnými roztokmi…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. Aké peknučké:
  https://www.hlavnespravy.sk/jurinova-ockovanie-druhou-davkou-astrazeneca-bude-cez-vikend-aj-v-namestove/2555826
  Jurinová: Očkovanie druhou dávkou AstraZeneca bude cez víkend aj v Námestove

  Preočkovanie druhou dávkou vakcíny od AstraZenecy sa tento víkend (29. – 30. 5.) opäť uskutoční aj v Námestove. Na sociálnej sieti o tom v piatok informovala predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) Erika Jurinová

 14. https://www.naturalnews.com/2021-05-28-deep-state-planning-false-flag-violence-to-blame-anti-vaxxers-and-gun-owners.html
  EXCLUSIVE: Deep state planning false flag attack in order to blame “anti-vaxxers” and gun owners
  Hlboký (skrytý) štát plánuje útok pod falošnou vlajkou aby obvinili „tých čo sú proti očkovaniu) a majiteľov zbraní

 15. https://otevrisvoumysl.cz/zmrzlina-zdarma-za-covid-ockovani-pro-deti-bez-nutneho-souhlasu-rodicu/
  Zmrzlina zdarma za covid očkování pro děti bez nutného souhlasu rodičů

  Ve zkratce…
  V Kanadě začínají mířit očkováním proti covidu na děti a motivují je zmrzlinou zdarma – mohou se přijít nechat očkovat i bez souhlasu rodičů a bez zdravotní karty. Rodiče, probuďte se! Tohle míří i k nám. Více ve videu.

 16. Jednoduchá

  ……nech si každý dobre rozmyslí, čo chce urobiť, či dá rázne nie alebo predsa len áno očkov. …….smutné je, že MZ SR, alebo aj p.Jurinová ho takto propagujú, vôbec im nezáleží na našom zdraví……..avšak je na nás samých, ako s týmito ,,podpor.radami“ naložíme………………….zdravie máme len 1, tak si ho vážme……………………….

 17. Niečo aj na pobavenie:
  https://www.infowars.com/posts/husband-wears-face-mask-during-sex/
  Husband Wears Face Mask During Sex!
  Manžel nosí tvárovú masku (rúško, respirátor) počas sexu!

  „He wears it to sleep, to do most of his bathroom activities, and, yes, even during lovemaking.“
  A woman wrote to Slate’s agony aunt columnist complaining that not only does her husband refuse to take off his mask inside the house, he even keeps it on during sex!

 18. https://www.banned.video/watch?id=60b162b9fe8c1f5994741593
  Doctor Warns Major Health Problems Tied To Jab
  Lekárka varuje pre vážnymi zdravotnými problémami spojenými s vakcínami (od vakcín)
  Dr. Jane Ruby joins Stew Peters as he hosts the Alex Jones Show to issue a warning about the COVID vaccines and their undeniable link to new cases of myocarditis, also know as heart inflammation, that can often times be fatal to the victims of inoculation.
  Takéto „peknučké“ vedľajšie účinky z Covid vakcíny: myokarditída t.j. zápal srdca…z ktorých obeť môže zomrieť

 19. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/05/28/doctor-_1820_this-whole-pandemic-was-about-the-vaccine_1920_.aspx
  Doctor: ‘This Whole Pandemic Was About the Vaccine’
  Lekár: „Celá táto pandémia bola o vakcíne“

  Dr. Peter McCullough is an internist in cardiology and professor of medicine and in this video, he says the whole COVID-19 pandemic, from the very beginning, was about the vaccine.

 20. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/29/medical-establishment-corruption.aspx
  Corruption in the Medical Establishment
  Korupcia v zdravotníctve

  Half of Scientific Literature ‘May Simply Be Untrue’
  Polovica vedeckej literatúry „Môže byť jednoducho nepravdivá“

 21. V prvej časti relácie VK rozoberá možnú technológiu magnetických častíc vo vakcíne – ktorú aplikujú až 5 cm hlboko do svaloviny – čo si asi z tela nevyrežeme!
  Keďže každý orgán ľudského tela má voju frekvenciu – je možné tieto robotické častice dopraviť cielene! Teda – či do mozgu a ovplyvňovať správanie, či do srdca – a ovplyvňovať jeho arytmiu. A takto je možné človeka na diaľku aj vypnúť, eliminovať, robotizovať! /Mohol byť Viršík vypnutý na diaľku nejakou EMG zbraňou – v EMG poli? Lebo toho vedel viac a hókus pókus?/
  2021-05-28 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-05-28-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  V relácii je spomenutá TV Šalingrad /pozn. – podľa brnenskej električky = šalina/.
  Osobne – keďže sa tam treba prihlásiť cez Facebook a Google – mám ich na háku!
  https://www.tvsalingrad.cz/

  Redakcia -odporúčam prevziať článok
  „VIDEO: Muž z Česka natočil šokující video potvrzující děsivou konspiraci, školní magnetka opravdu drží na rameni v místě po vpichu vakcíny proti Covid-19 a ani se nehne! Ve vakcíně se musí nacházet kovové látky v dostatečném množství, zjištění o magnetické reaktivitě vyvolává otazníky nad obsahem vakcín! Kovové nanorobotické moduly, kovové morgellony, kovové nanokapsle pro postupné uvolňování látek, to všechno podle odborníka přichází v úvahu! A tohle chtějí píchat už i do vašich dětí, prý se musí spěchat, vyzývají čeští lékaři! Kolik vlastně kovů dostane člověk do těla po 2 dávkách vakcíny?“
  https://aeronet.cz/news/video-muz-z-ceska-natocil-sokujici-video-potvrzujici-desivou-konspiraci-skolni-magnetka-opravdu-drzi-na-rameni-v-miste-po-vpichu-vakciny-proti-covid-19-a-ani-se-nehne-ve-vakcine-se-musi-nachazet/

  • mno, 5cm je riadna dialka na to, aby ho magnet zachytil.. nieco mi na tomto videu nehra..
   neviem co je to za material, ale…
   ak mate doma magnet, najdite si nejaky velmi mali kovovy predmet, taky, aky by sa zmestil do striekacky a presiel ihlou (menej ako 1mm?). Zoberte si magnet a skuste s pravitkom rozne vzdialenosti.
   Stavim sa, ze 5cm je privela na chladnickovy magnet. Aj ked neksusal som, len sa stavim. Ale nechce sa mi verit, ze vakcina je az do 5cm hlboko. totiz to by niekto dostal uz do kosti, pri tej chudobe co na Slovensku mame.

   • 5 cm je priveľa aj na magnety, ktoré neviem od seba oddeliť bez páčidla, ale tu ide o nie bodovú vzdialenosť, ale o magnetické pole ako také – lebo aj telo vytvára pole a aj zo statickej elektriny. Ešte by to mohol byť fejk – ľahká príchytka bez magnetu ale nalepená na lepidlo na koži.

    V 70-tych rokoch bola populárna téma automagnetizmu /doteraz zbieram magnety/ – ako žiak na ZDŠ som na holej hrudi v mieste srdca udržal veľké krajčírske nožnice – ako decká sme sa tým zabávali a čim viac sme tomu verili – tým lepšie to fungovalo!

    V Petržalke pôsobil „magnetický“ muž, pán Ostertág, ktorý vzpieral na hrudi ťažké kusy železa – jeho max. výkon vo veku 78 rokov boli myslím 240 kg – čím to ukončil, aby mu pri páde /lebo mohlo sa stať/ nejaký ingot neamputoval nohy – lebo uskočiť sa dozadu bez pádu nedá.

    „Mal trup, čelo aj ruky s vlastnosťami magnetu. Dokázal si však na seba „prilepiťl“ nielen kovovú pílu či lyžičku, ale aj keramickú dlaždicu, školskú kriedu, uhlie, banán, mydlo, párok, hrebeň, zubnú kefku… naraz až 28, jeden po druhom dokonca 41 predmetov od výmyslu sveta.

    Ešte neuveriteľnejšie kúsky stváral so zvláštnou plochou oceľovou činkou s držiakmi. V apríli 2002 si na ňu naložil 227,5 kilogramu záťaže a na hrudi ju len silou vôle dokázal udržať postojačky až 5,57 sekundy. Subtílnych 75 kíl vlastnej hmotnosti Karola Ostertaga vtedy udržalo bez držania troch ďalších Ostertagov! A to mal tento skromný Bratislavčan už takmer 72 rokov!

    „Nie som nijaký Divný Janko,“ vždy zdôrazňoval. Nikoho nenútil uveriť, že má naozaj zázračnú schopnosť a nepredvádza len akési geniálne copperfieldovské lži. „Nechcem byť púťovou atrakciou. To, čo robím, nie je šport, ale filozofia,“ tvrdil. Zo svojich celkovo 25 unikátnych svetových výkonov ten z roku 1998 venoval denníku Pravda. Vystupoval v desiatkach šouprogramov slovenských aj veľkých európskych televízií. V Amsterdame očaril kráľovnú Beatrix pri príležitosti jej okrúhleho jubilea.

    Ako svoj magnetizmus objavil? V istom veľmi smutnom období života zúfalo hľadal spôsob, ako pomôcť ťažko chorej manželke. V beznádeji sa chytal aj rôznych „pavied“. Až v roku 1994, krátko po smrti bytosti jemu najbližšej, náhodou kdesi objavil článok o magnetickej psychokinetike. „Až ma zamrazilo, keď som potom zistil, čo viem,“ spomínal. A uvažoval, že práve manželka mu dar „reaktora v duši“ zoslala zhora.

    Ak to bola pravda, už si to tam hore môžu spolu vysvetliť. Magnetický muž Karol Ostertag ticho a v zabudnutí zomrel 29. novembra. Pocho­vajú ho v bratislavskom krematóriu v pi­atok 5.12.
    https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/208297-magnetickeho-muza-ostertaga-povolali-nahor/

    Takže pamätáme pán Ostertág!

    • neviem chlapi, čo vám meria 5 cm, ale ihla na podanie vakcíny má byť 25-40mm (modrá, môže byť aj oranžová) … je to z Metodického postupu pre očkovanie z webu sukl.sk

     • My si meriame až od 20 cm viac, keď už.

      Takže otázka – v čom majú byť špecifické ihly k vakcínam „proti Covid 19“, keď sa obvykle používajú – ako uvádzaš, tie bežne vakcinačné – a to sa nebavíme o ich priemere, či vnútornom povrchu, aby cez ne prešla celá biorobotická technológia, že.

      Expresně objednané stříkačky z Číny nejsou… – Novinky.cz
      [Prehľadávať doménu novinky.cz] https://www.novinky.cz/domaci/clanek/expresne-objednane-strikacky-z-ciny-nejsou-k-ockovani-pfizerem-vhodne-40349210
      Injekční stříkačky k aplikaci očkovacích vakcín proti koronaviru, které ministerstvo zdravotnictví expresně objednalo z Číny, nejsou vhodné k aplikaci vakcíny Pfizer/BioNTech. Ta je přitom zatím dominantní očkovací látkou v Česku.

      Injekční stříkačky – Japonsko 1:0. Miliony dávek vakcín jsou…
      [Prehľadávať doménu seznamzpravy.cz] https://www.seznamzpravy.cz/clanek/injekcni-strikacky-japonsko-1-0-miliony-davek-vakcin-jsou-na-odpis-142586
      „Stále se snažíme tyto speciální stříkačky zajistit,“ řekl v úterý šéf kabinetu Katsunobu Kato. Na dotazy novinářů, zda to bude znamenat snížení počtu naočkovaných lidí, přímo neodpověděl. Ven se nedostala ani informace, zda smlouva o dodávce pro Japonsko na…

      ???

      Sledujte aj mainstream!

     • 2.5.1 Špecifikácia
      Jednorázová sterilná injekčná ihla
      Material: chrómniklová nerez oceľ
      Luer kónus
      Rozmer: 22-23G
      Dĺžka ihly: 25-40mm

     • Jednorázová – sa nedá použiť aj na napichnutie ampuly s vakcínou aj ňou aplikovať vakcínu. Navyše potrebujú vypatlať aj 6. dávku.

 22. a už tu máme novú mutáciu !!! z Vietnamu tento krát ..
  a minister dodal, že nový variant sa prenáša najmä vzduchom a replikuje sa mimoriadne rýchlo …. veď doteraz tvrdili, že aj tie ostatné sa prenášajú vzduchom, takže aká NOVINKA?????

 23. https://zemavek.sk/tato-vakcina-je-velka-neznama-a-nevieme-co-sa-s-clovekom-v-priebehu-mesiacov-udeje/
  Táto vakcína je veľká neznáma a nevieme, čo sa s človekom v priebehu mesiacov udeje

  Prinášame rozhovor 40plus.sk s MUDr. Jánom Lakotom.

  • ako že nevieme čo sa udeje?? však Min.zdravotníctva to vie, lebo v Metodickom postupe pre očkovanie (sukl.sk) sa uvádza:

   „Ochrana pred ochorením COVID-19 nemusí byť zaručená kým neuplynie najmenej 7 dní po podaní druhej dávky vakcíny.“

   ..z čoho vyplýva, že 7 dní po podaní druhej dávky vakcíny máte zaručenú ochranu pred ochorením COVID-19
   … mám sa smiať, či plakať ??

  • Dosť často sa rozpráva aj o zaočkovanosti lekárov. V reportáži Reportéri zaznelo, že až 2/3 lekárov nie sú zaočkovaní. Ako si to vysvetľujete? A myslím teraz na dve veci. Prvou je: Prečo sa nedali zaočkovať všetci a hneď (veď mali na to priestor a prednostné právo)? A tou druhou je moja otázka: Prečo sú k téme ticho a nevyjadrujú sa?

 24. https://www.skrytapravda.cz/domaci/4043-mile-deti-pokud-si-nenechate-pichnout-covid-vakcinu-upadne-vam-prave-ucho-a-vypadne-vam-jazyk
  Milé děti, pokud si nenecháte píchnout covid vakcínu, upadne vám pravé ucho a vypadne vám jazyk!

 25. https://afinabul.wordpress.com/2021/05/28/pandemia-bola-poslednou-kvapkou-zo-zdravotnictva-odchadzaju-stovky-sestier/
  Pandémia bola poslednou kvapkou, zo zdravotníctva odchádzajú stovky sestier

  Odchádza aj mnoho personálu, ktorý odmieta experimentálne očkovanie a je naň vyvíjaný nátlak.

  • odchádzajú, lebo skončil núdzový stav a všade v okolitých krajinách dostanú zaplatené viac

   • Hovno – odchádzajú zo zdravotníctva vôbec! Všetko ide podľa genocídneho plánu – rozvrat v zdravotníctve aj likvidácia personálu vakcínami do budúcna znamená ďalšie zvyšovanie úmrtnosti. Zvlášť, keď použijú BZHN. Lenže to sa aj tak k lekárovi nedostaneš ani on k tebe, takže čo. Ľudia sa nakoniec naučia zobrať si svoje kompetencie za svoje zdravie späť. Kto chce študovať, môže cez internet získať penzum vedomostí aj z 5-6 vysokých škôl.

 26. https://www.infovojna.sk/article/ockovanie-zachranuje-zivoty-tvrdi-zena-ktora-po-vakcine-od-pfiizeru-dostala-tazky-alergicky-sok-a-bojovala-o-zivot
  Očkovanie zachraňuje životy, tvrdí žena, ktorá po vakcíne od Pfiizeru dostala tažký alergický šok a bojovala o život

 27. Jednoduchá

  …Dušan to je pravda, pohromy rôzne sa stávajú a treba byť na ne, aspoň v rámci možností pripravení……….je to ozaj smutný nápad očkovať aj deti, a ešte keď to ,,otec“ chce pre svoje dieťa, tak nemám slov……….tie očk.vakcíny sú ozaj ,,magnetom“ na magnety, tak tam určite nie je niečo v poriadku……….áno študovať sa dá rôzne….aj pomocou netu, a to aj celý život………..všetko je o nás ľuďoch ……sú takí, čo vyštudovali, a zďaleka nevedia mnoho vecí tak ako takí, čo neštudovali v školách, no sú oveľa viac všímaví a veľa sa zaujímajú…….no sú aj takí, čo sa riadne učia počas štúdiá celý čas a snažia sa čo najviac naučiť….. je to individuálne…………..isté je, že človek sa má vzdelávať celý život a to práve život.lekciami a skúškami, kt.ho majú niekam posunúť, majú ho na niečo upozorniť………………a práve tu robíme ako ľudia mnohí z nás chyby……..nechce sa nám ,,vystúpiť zo zabehkoľají“ a vyskúšať niečo inak………a tak radšej mnohí z nás budú plakať alebo sa sťažovať, akí ťažký osud ,,im život nadelil“……..iste, nie vždy je to jednoduché a priamočiare, no za pokus či iný spôsob nikto nič nedá, ani nič tým nepokazí, môže si jedine pomôcť ………………………………….

 28. Účinky hrotových spiker proteinov je možné likvidovať dvojfázovou formou boja:
  a/ Einsteinov kód
  b/ Pyramidálnou spin- rotačnou axiálnou terapiou /Egypt – chrám Karnak/
  Ale je to za hranicami školských poznatkov súčasnej medicíny….

  • Načo vymýšľať už vymyslené – chce to len tie správne frekvencie!

   Magnetická rezonancia – Wikipédia
   [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org/wiki/Magnetická_rezonancia
   Magnetická rezonancia (MR) je vo všeobecnosti fyzikálny úkaz pri ktorom sú jadrá alebo elektróny v silnom a konštantnom magnetickom poli vystavené slabému oscilujúcemu magnetickému polu/rádiofrekvenčným pulzom a a odpovedajú vytvorením elektromagnetického signálu s frekvenciou charakteristickou pre tú ktorú časticu/jadro. Dochádza k nemu počas rezonancie, kedy je frekvencia oscilácie totožná s vnútornou frekvenciou častice.
   ———————————————
   Čiže – chce to niekoho, kto zavolá na spike proteín „Haló!!!“ – a on mu odpovie
   „V riť ma bozaj!!!“
   ————————————–
   Ujasnime si.
   Frekvenčné technológie boli už známe Atlantickej civilizácii, ktorá to s nimi prepískla a spôsobila Potopu. Preživší Atlantania /globálna civilizácia na celej planéte/ sa uchytili „v tomto regióne“ ako Egyptskí žreci a faraóni. Skupina ovládajúca Zem – už degenerovaní potomkovia týchto kedysi elít – t. t. podľa KSB – Globálny prediktor – určite majú povedomie o tejto technológii tiež. A keďže si sakra dávajú pozor, aby pod ich prstami neruchol svet znovu – ak niečo plánujú – určite to chcú mať aj pod kontrolou. Teda – ak potrebovali vypustiť smrtiace spike proteíny, poťažmo prióny – určite majú na to technológiu, ktorá to vie aj zastaviť, aj regulovať. Podľa mňa – tŕpnu, že ľudia prídu na to sami, lebo to majú pred nosom, ale kvôli kaleidoskopickému videniu sveta im nedochádza – prečo Niccolo Paganiny /keď nie on, tak iný huslista/ dokázal prasknúť pohár s vínom s určitým tónom, prečo Nicola Tesla prestal s výskumom rezonancií, lebo sa bál, že sa Zem rozpadne, a prečo R.R.Rifeho, ktorý bol už v cieli – „diskvalifikovali“ – pretože predbehol ich storočné plány na dnes realizovateľnú redukciu toho protivného ľudstva, ktoré sa prestáva nechať manipulovať, pretože začína nadobúdať vedomosti. A ľudstvo má jednu kozmickú úžasnú schopnosť – kreativitu – vynaliezavosť! Takže keď ľudstvo konečne pozliepa tie nesúvislé kaleidoskpické sklíčka do mozaikového obrazu sveta – GP majú problém!

   Rotačná axiálna DIAGNOSTIKA sa lusknutím prstov môže zmeniť na Rotačnú axiálnu TERAPIU!

   The iMRS – Pulsed Magnetic Resonance Stimulation Mat …
   [Prehľadávať doménu casaromawellness.com] https://casaromawellness.com/wp/imrs-pulsed-magnetic-resonance-stimulation-mat/
   The iMRS – Pulsed Magnetic Resonance Stimulation Mat is LICENSED as a Medical Device by Health Canada and used as a natural way to help deal with stress, sleep problems and many other health issues.

   iMRS PEMF System | Magnetic Resonance Stimulation
   [Prehľadávať doménu forresthealth.com] https://www.forresthealth.com/imrs-pemf-mat.html
   iMRS, Magnetic-Resonance-Stimulation – iMRS – the new benchmark in PEMF (pulsed electromagnetic field) technology for home and professional use.* Pulsed Electro Magnetic Field (PEMF) devices for home use have been on the market for nearly two decades.

 29. Ander Kixa

  Podla mna je za tym letný nárast výskytu stopárok a ich neskrotná chuť na fajku.

  • Neskrotná chuť vodičov na fajku a neskrotná chuť stopárok na ich peniaze a odvoz zdarma. Tí poverčiví 13-tky neberú.

 30. provokater

  jo holka, to bude ešte horšie, tí očkovaní začnú na tie injekcie reagovať a budú skákať rovno pod auta, tak bacha

Pridajte komentár

*