Korčok je vážna bezpečnostná hrozba. Z jeho vyhlásení je jasné, že by neváhal poslať slovenských synov zomierať na ukrajinský front. Preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

Látka objavená v olivovom oleji zničila rakovinu už za 30 minút


Print Friendly, PDF & Email

olivový olej a rakovina

Toto je typ objavu, ktorý by mal plniť titulky medzinárodných novín: Skupina výskumníkov zistila, že bežná látka v olivovom oleji je schopná usmrtiť rakovinové bunky v priebehu 30 minút až 1 hodiny.

A pritom necháva zdravé bunky nedotknuté.

Predtým, než niektorí z vás to budú považovať za ďalšiu zo senzáciechtivých správ, mali by ste si najprv pozrieť štúdiu publikovanú Fakultou environmentalistiky a biológie Rutgers v denníku Molecular and Cellular Oncology (Molekulárna a bunková onkológia).

Objav, ktorý má potenciál zmeniť postoj verejnosti k rakovine

Výsledkami tohto výskumu zostali prekvapení a nadšení aj samotní výskumníci, ktorí sa na jeho uskutočnení podieľali.

Ako sami uvádzajú, celé to bude mať vážne následky na spôsob, ktorým bude čoskoro verejnosť vnímať jednoduchú stravu, ako účinnú zbraň proti rakovine.

O nájdenej substancii – oleokantale (angl. oleocanthal), sa už aj predtým vedelo, že má protirakovinové účinky.

Avšak o skutočnom rozsahu, akým bojuje proti rakovinovým bunkám, sa ani len netušilo.

Existuje niekoľko starších štúdií, ktoré popisujú iné prínosy tejto substancie.

Medzi ne paria hlavne jej účinky na:

 • zápaly
 • potláčanie rastu nádorov
 • osteoporózu
 • ochorenia súvisiace s vekom
 • Altzheimerovú chorobu
 • mnoho ďalších

Avšak táto nová štúdia, ktorá zistila, že oleokantál dokáže priamo usmrtiť rakovinové bunky, je vskutku ohromujúca.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Týka sa to hlavne rýchlosti, s akou účinkuje – rakovinové bunky po kontakte s ňou zomierali už po 30 minútach až 1 hodine.

Za tento efekt je zodpovedný spôsob, akým táto látka používa enzýmy nachádzajúce sa v rakovinových bunkách.

V podstate dochádza k tomu, že sa prepichne vnútro rakovinových buniek, kde sa akumulujú odpadové látky ich metabolizmu. To v nich potom spôsobí absolútny rozvrat.

Profesor Paul Breslin, spoluautor štúdie vysvetľuje, že tento proces vyvoláva vo vnútri rakovinových buniek totálny chaos, čo vedie k ich následnej deštrukcii.

Na uvedenom príklade sme schopní vidieť skutočnú silu liečivých potravín ako olivový olej a ich aplikáciu pri liečbe onkologických pacientov (a na zdravie svetovej populácie).

Aké sú možnosti pre pacientov

Nie je pochýb o tom, že farmaceutické spoločnosti sa budú snažiť o patentovanie technológii, ktoré napodobňujú správanie sa oleokantálu (samozrejme s pridruženým zoznamom vedľajších účinkov a zníženou efektívnosťou).

Podstatým pre vás však zostáva fakt, že za takpovediac takmer žiadne výdavky ste schopní aj sami (respektíve tí, ktorí trpia na onkologické ochorenie) zažiť prínosy tejto substancie.

Jediné, čo pre to musíte urobiť, je kúpiť si vo vašom supermarkete alebo obchode so zdravou výživou kvalitný olivový olej.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: Olive Oil Compound ‘Kills Cancer Cells in 30 Minutes

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Olivy jsou zdravé, také právě díky svému oleji, který se z olivy dostává nejlépe za studena při zachování podstaty a všech látek v něm obsažených. Olivový olej pomáhá snižovat riziko vzniku závažných kardiovaskulárních chorob.

 2. peter szabo

  „Jediné, čo pre to musíte urobiť, je kúpiť si vo vašom supermarkete alebo obchode so zdravou výživou kvalitný olivový olej.“

  v clanku sa pise vyssie „rakovinové bunky po kontakte s ňou zomierali už po 30 minútach až 1 hodine“

  chcem sa opytat, ako sa da podla autora clanku jenoducho skontaktovat rakovinove bunky s olivovym olejom kupenym v bioobchode. ked bunky ani telefonne cislo nemaju, ani email, ani clovek nevie, kde v tele ktoru skodlivu bunku ma. ako na ne ten olej dat? po zjedeni sa asi rozlozi na nejake ine latky.. asi predsa len budeme tie farmafirmy potrebovat, aby nam na toto odpovedali.

 3. ziadna latka cloveka nevylieci, pokial sa v tele nedostane tam kde ma liecivy proces vykonat. Tenke crevo ma svoje limity a pokial je znicene zlou zivotospravou, tak to uz potom vobec. Jedine keby si olivovy olej ludia pichali priamo do zil 😀 Lepsou alternativou by bolo pouzit DMSO, alebo MSM v kombinacii s kvalitnym domacovyrobenym koloidnym striebrom. Syra striebro dopravy rovno do nadorovej bunky kde pozabija vsetkych parazitov, ktori rakovinovy procez zapricinili a bunka sa potom uzdravi, da sa to aj bez jej znicenia.

  • V jednom litri kvalitného olivového panenského oleja sa nachádza 24 mg oleokantale.
   Na vyliečenie bežnej rakoviny je potrebné dopraviť do tela 39 mg oleokantale aby sa rakovinové bunky ním dobre nasýtili, čo znamená, že by sme museli vypiť najmenej jeden a pol litra panenského olivového oleja naraz a to už je problém.
   Článok nehovorí, že oleokantale je treba najprv oddeliť – izolovať a pridať k neme dajakú rýchlo vstrebavajúcu látku, aby sa pomerne v krátkom čase oleokantale dostalo k tým beštiálnym potvorám a do jednej hodiny ich namieste všetky porazilo.

   K tomu je nutné vytvoriť presné protokoly na užívanie oleokantale s určením jej množstva a druhu rakoviny napr. aj podľa hmotnosti osoby,alebo si pohľadať psychotronika aby určil dávku paleokantale, kde už protokol je zbytočný.

   Je dobre tiež vedieť o paleopantale,že nemá absolútne žiadnu škodlivosť a dávka 39 mg sa dobre znáša na jedno užitie.
   Oleokantale by sa malo predávať v bežne v potravinách za normálnu cenu,alebo v špecializovanejšom zdravom obchode, aby si to ľudia nemuseli prácne zháňať tak dlho ako ešte predtým zháňali kvapky MSM, ktoré veľmi úspešne vyliečia každú rakovinu.

   Ak tu zázračnú látku na rakovinu si dovolí kúpiť každý v obchode,tak snaha o jej patentovanie bude už celkom zbytočná a výrobcovia oleokantale nesmú v žiadnom prípade zabudnúť napísať na etiketu zázračného lieku, že oleokantale vôbec nič nelieči tak ako aj všetky liečivé bylinky a tak aj všetky super liečivé prírodné preparáty.
   Veď každý správny liek musí mať najmenej 5 vedľajších účinkov aby z toho vnikli najmenej 5 ďalších chorôb a ma tak liečiť aby pacient pri tom stále plával len tesne nad hladinou.
   Tak ma to stále ako lekára učili.

   • Mas na mysli asi bielidlo MMS a ten for o tom, ako ta ucili za lekara bol fakt dobry. Bluznit o zazracnych kvapkach a preparatoch mozes, ale preco klames o svojom vzdelani?

    • Azda si skúšal, Marian? Alebo si tak „chytrý“ iba z webu?

     • MMS, MMS2, CDS, CDS2 k tomu DMSO a všetky protokoly vyskusane niekolko mesiacov, cize nie len pokus/omyl system. Vysledok smrt blizkej osoby, takze ziadny zazrak sa nestal… Kto chce, nech skusa.

 4. všetko je o prevencii

  • Hana Virgová

   Dobrá blbosť, – že prevencia. Ľuďom, ktorí sa celý život prežierajú klobáskami, slaninou a podobnou nezdravou stravou sa rakovina vyhne. A sú ľudia, ktorí sa snažia žiť možno aj sem tam zdravo a bác, choroba je na svete. Je to skôr o šťastí, kto ju nedostane. Alebo preventívne prehliadky. Lekári nám robia bububu, aby sme ich absolvovali. Dostanú za to eurká, ale robotu odfláknu. A zrazu po roku a pol rakovina v treťom štádiu. podotýkam, že nie agresívna. Len si mäsiar alebo laborant neodviedol poctivo svoju prácu.

 5. Ako potom je mozne ze lekary neviliecia ani jednu chorobu ba stale od tych chemickych liekov pribudaju dalsie a dalie a choroby a chory je natom horsie a horsie
  ja som zivy pripad.
  Vysvetlite mi to pan doktor? A upozornujem vas ze nezanedbavam nic co sa tyka zdravia ,idem vcas a kam to vedie?

 6. ata53 – chemické lieky nikoho nevyliečia,len potlačia chorobu,príp.ju presunú na iné miesto v tele. popýtaj sa uja gúúgla 🙂 čo a na čo sú Fénixove slzy – možno …..

 7. Ja som vždy vedela že rakoviná sa da liečiť, len niekto nechce aby o tom ľudia vedeli, že sa to dá, pretože na tom zarabajú veľké množstvo peňazí.

 8. Ak som to správne pochopil, tak od budúceho roka môžeme zrušiť Národný onkologický ústav… 🙂
  Len čo budeme robiť s toľkými peniazmi čo nám zostanú z jeho financovania aj s pridruženými výskumami?

  • mať tak Tvoje problémy, istotne vieš veľa o živote…nepatríš náhodou k farmaceutickému priemyslu?

 9. odpoveď bola adresovaná pre skeptika

 10. Medicína je veľmi zložitá a ešte zložitejšia ak má byť úspešná, nápomocná, takže nik nevie všetko, ani titulovani. Odpovede samozrejme existujú ale ku každému musí byť „indivindi prístup – liečba stádovito sa nikdy dlho netesila sláve – vid teraz svetový chaos akoby ho skôr tak všetci Chceli – no mohli by sme sa „utabulkovat“ ak by sme chceli porovnávať co je lepšie. Keďže človek je živý a organizmus, liečba a udržanie zdravia nesúvisí hlavne s extrémnym/zaťažujúcim aj opakovaným receptom, = aj keď dnes sa verí v opak = všade hráme „na výkony“… Neviem kto sa od koho učil,… ale čo bolo dobre pred 5000 rokmi sa uchytilo a vylepšilo, na sebe každý predsa vidí ci mu niečo prospieva alebo nie. Takže „Píšte si“ = vždy sa zíde… Váš doktor môže byť dobrý ale nemá na všetko „šuplík 🙂 =trezor 🙂

Pridajte komentár

*