Vedec varuje: Rúška na školách poškodia deťom vývin mozgu a znížia IQ až o 20%


Print Friendly, PDF & Email

Vedec varuje: Rúška na školách poškodia deťom vývin mozgu a znížia IQ až o 20%

Na nebezpečnosť a riziká dlhodobého nosenia rúšok deťmi v školách upozorňujeme už vyše rok a pol. Dokonca za to bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí, ktorému momentálne za plošné testovanie hrozí doživotie, na nás podal trestné oznámenie.

Možno sa s ním aj stretneme v base. Možno budeme dokonca sedieť v jednej cele. Akurát s jedným malým rozdielom, že kým my by sme tam ako nevinní sedeli pár mesiacov, on tam za svoje zločiny môže tvrdnúť aj do konca jeho života.

Vietor sa otáča, múdrejší utekajú z potápajúcej sa lode

Zdá sa, že situácia sa otáča, keď už aj médiá hlavného prúdu začínajú otvorene informovať o veciach, o ktorých sme my „konšpirátori“ písali už dávno a ktoré boli doteraz pre mainstream tabu.

Ide o jasný dôkaz toho, že oficiálny kovidový naratív sa rozpadá. Múdrejší z tých, ktorí ho doposiaľ podporovali, si uvedomujú blížiaci sa koniec a snažia sa zachrániť z potápajúcej lode.

Vedia totiž, že po kolapse covidového fašizmu príde čas zúčtovania. Nielen politikom, ale aj lekárom, zdravotníkom, úradníkom, majiteľom médií či novinárom, ktorí udržiavali klamstvá a podporovali zločiny proti ľudskosti, hrozí trestné stíhanie.

Preto si teraz tí prezieravejší, čo zacítili vánok zmien, robia alibi, aby potom mohli povedať, že oni tiež bojovali za odhalenie skutočnej pravdy o pandémii, očkovaní, rúškach či iných klamstiev a neboli tak trestne stíhaní.

Majiteľom a reportérom zo CNN Prima už zrejme svitlo, ako sa veci aktuálne vyvíjajú.

Preto dnes umožňujú publikovať aj také informácie, za ktoré sa ešte len nedávno prenasledovalo – viď prípad trestného oznámenia na nás za článok spochybňujúci účinnosť a bezpečnosť rúšok.

Odborník v relácii na CNN Prima varuje pred nosením rúšok deťmi

V relácii televízie CNN Prima vystúpil biochemik pán RNDr. PhDr. Zdeněk Hostomský, CSc., člen Českej akadémie vied, ktorý sa vyjadril k rôznym aspektom pandémie ako sú rúška, očkovanie alebo najnovší variant omikron.

Video si môžete pozrieť na tomto odkaze (nedá sa prehrávať priamo na našej stránke). Najzaujímavejšie tvrdenie nájdete od času 19:32, kedy sa hovorí o rúškach u detí počas vyučovania v školách.

Ako tvrdí pán Hostomský:

„Už existujú vedecké dáta o tom, že zníženie okysličenia u mladého vyvíjajúceho sa mozgu niekedy vedie k zníženiu inteligencie (IQ) detí až o 20%.

Navyše si týmto opatrením tu budeme vedome pestovať generáciu detí, ktoré nebudú schopné odčítavať z pier učiteľa kvôli rúškam, nebudú si tak vzájomne rozumieť a tým utrpia aj ich sociálne kontakty. To všetko len preto, že si niekto myslel, že tie rúška môžu pomôcť brániť prenosu vírusu, na čo nie sú žiadne vedecké dôkazy.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Podľa pána Hostomského benefity rúšok nepoznáme, no naopak veľmi dobre poznáme ich riziká a problémy, ktoré s tým súvisia a tie sú veľmi dôležité.

Odkaz Marekovi Krajčímu

Pán Krajčí, svojho času ste nás verejne obvinili zo šírenia dezinformácií (poplašnej správy) o rúškach.

Čo teda hovoríte na tieto najnovšie vyjadrenia pána Hostomského? Ospravedlníte sa nám? Natočíte rovnaké video, aké ste pred časom natočili a publikovali na Facebooku, v ktorom ste nás krivo obvinili?

Máte odvahu a charakter si priznať chybu?

Alebo budete čakať, až vám na dvere zaklope polícia a nie nás, ale vás odvedú v putách nielen pre vaše krivé obvinenia, ale aj pre ďalšie zločiny, ktoré ste napáchali v súvislosti s plošným testovaním a riadením zdravotníctva?

Uvidíme, necháme sa prekvapiť.

Záver

Už je to hodná doba, čo naše deti od nového roka chodia do školy a musia sa dusiť pod rúškami.

Opakujeme, že škody na vyvíjajúcich sa detských mozgoch a zníženie ich inteligencie bude trvalé. Každým ďalším dňom, počas ktorého sú pridúšané, sa škody akumulujú a zväčšujú.

Nemáme čas čakať rok na rozhodnutie Ústavného súdu, či rúška v školách sú alebo nie sú v súlade s Ústavou (a aj keby boli, na ich škodlivosti by to nič nezmenilo). Konať je nevyhnutné bez meškania. Zajtra, o týždeň, či o mesiac už môže byť neskoro, napáchané škody budú nezvratné.

Preto, ak máte školopovinné dieťa, ktoré je teraz v škole mučené, dusené a ohlupované šialenými rúškami, potom okamžite konajte! Tu je ešte raz odkaz na horeuvedené video:

https://cnn.iprima.cz/omikron-je-evolucni-vymozenost-tvrdi-hostomsky-kdy-se-podle-nej-situace-zlepsi-55243

Pošlite ho riaditeľovi školy, triednemu učiteľovi, prípadne ďalším učiteľom, ktorí učia vaše deti a vyžadujú na hodinách nasadené rúška. Nech vedia, čo konajú a začo budú braní v budúcnosti na zodpovednosť.

A ak aj budú vinníci potrestaní, zdravie a intelekt to vášmu dieťaťu už bohužiaľ nevráti. Každý rodič, ktorý má na srdci blaho svojho dieťaťa, musí konať. Tu a teraz!

Stop Candida

Zdroj: cnn.iprima.cz, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Garota!

  • Ucitel v rusku je ako reprak. Ke zbytocne na reprak pozerat. Sustredenie ide tym padom dole. Uz aj reprak sa hybe ked vydava zvuk.

  • „Rakouská škola ve Voitsbergu posadila 9-letého chlapce před školu v hlubokém mrazu, aby si mohl napsat test z přírodovědy! Učitelka otevřela okno do třídy, aby chlapec slyšel diktování otázek, takže mrzly i děti ve třídě a začaly kvůli tomu chlapce nenávidět! Rodiče ho nakonec raději odhlásili ze školy. Skandálem se již zabývá školní inspekce a advokáti, chlapec má od lékaře výjimku kvůli dušnosti, takže nemusí nosit roušku, ale škola mu přesto výjimku neuznávala a nepouštěla ho do školy! Covidiánský teror už nezná mezí, Novak Djokovič byl deportován z Austrálie a zřejmě dostal i 3-letý zákaz vstupu do země!

   Obrovský skandál otřásá rakouským městečkem Voitsberg v rakouském Štýrsku. Náhodný kolemjdoucí po zahájení školního vyučování po vánočních a novoročních prázdninách vyfotil neuvěřitelnou událost, ke které došlo před místní základní školou. Spatřil totiž bizarní výjev jako z nějakého absurdního dystopického filmu. Malý chlapec nabalený v zimním oblečení seděl na školní židličce venku před školou pod otevřeným oknem v přízemí do jedné ze tříd [1].

   A na okenním parapetu cosi psal promrzlou rukou, kterou si střídavě přikládal k ústům a dýchal do ní, aby si prsty zahřál. Chlapec poslouchal otevřeným oknem hlas učitelky, když diktovala zadání testu z přírodovědy. Dokořán otevřeným oknem pronikala do třídy zima, takže i děti ve školní třídě se musely obléct do venkovního oblečení a musely psát test rovněž v zimě. Tahle neuvěřitelná událost měla dohru, která potvrdila neuvěřitelný covidiánský teror v Rakousku.“

   „A tyto detaily opravdu vykreslují hrozivé pozadí celé kauzy. Toto sezení před školou nebylo nijak naplánováno, ale jednalo so podle informací o cestu, jak učitelka chtěla dítěti vyjít vstříc, aby si mohlo test napsat. Nelze proto mít učitelce toto za zlé, v tomto ohledu prostě chtěla dítěti pomoci. Jenže, kvůli otevřenému oknu se nachladilo a nastydlo několik dětí ve třídě, které tento týden marodí kvůli nachlazení a na sociálních sítích nadávají na tohoto chlapce, útočí na něj, že je to jeho vina.

   Kvůli němu nastydly, protože muselo být otevřené okno a ve třídě to způsobilo průvan, který z okna procházel přes třídu pod dveřmi na školní chodbu a děti marodí s těžkými bolestmi hlavy, rýmou a nachlazením. Nenávist k chlapci je mezi spolužáky teď tak obrovská, že rodiče se rozhodli chlapce vzít ze školy pryč a věcí se už zabývá školní inspektorát a rovněž advokátní kancelář, která chystá na školu žalobu.“
   https://www.infovojna.sk/article/video-rakouska-skola-posadila-dite-bez-rousky-v-mrazu-pred-skolu-aby-si-mohlo-napsat-skolni-test

 2. vlastimila

  Divna stranka tento Badatel.net ….
  Redakcia ani neodpovie….
  No ktovie co su zac, ked ani mena nemaju nikde uvedene….

  • Na čo máme odpovedať, keď ste sa na nič nepýtali?

   • provokater

    vlastimila, zle sa myla, ,mozoček si neumyla

    • A smrdí jej z huby. A často prdí.
     Celkovo je hnusná, preto má veľa času.

     • holistický prístup

      Možno jej načim nasypať zrniečka – alebo bielu lajničku – vyzerá to na sektu „Irenky Trubanovie“.

     • Trolluje cez mobil na hajzli keď serie a čpavé čaputovské výpary jej slzia oči!

   • vlastimila

    Mila redakcia,
    pravdepodobne sa moje poznamky/prispevky az k Vam nedostanu. Mam to este raz zopakovat? Rada, vobec mi to nerobi problem, ako vidite som gramotna.
    A casu maaaaaaam…..

    • Už som to spomínal, že vládni trolli študenti umeleckých škôl – majú čas!

     A čo je podstatné – tí, ktorí študujú hlavne výtvarné umenie – majú obrovský problém so slovným vyjadrovaním. Takže to, že „vláda“ /poverení idioti/ siahla po angažmáne takýchto trollov, kde je potrebný v diskusiách práve slovný prejav – je prejav idiotizmu! A zjavne drogy k tomu! Tiež si všimnite, že okrem zhulených štekov tento troll ničím neprispieva. Nemôže, lebo nevie!

     • holistický prístup

      Aááále no – „prispieva“ aj vyhrážkami, žiadosťami o SANKCIE a rôznymi psycho-diagnózami … podľa „prejavu“možno presne určiť akú „skupinu“ „re-prezentuje“ – dokonca nás opakovane dôrazne poučila, že je GRAMOTNÁ, pretože pozná písmenká …

    • …vy ale nejste dítě, nebo snad myšlením ano? Neodpovídáte na článek věcně, nýbrž sarkasmem. Takže nechápu, proč vůbec odpovídáte?

  • Mena ? A k čomu .. nechodím sem kôli nemám Toto hlavne nie je FB Útočný ako hrom

  • Potom sem načo chodíš a smradiš v diskusii? Chodíš sem čítať mená a priezviska? Teba zaujíma len obal a nie obsah? Za menami sa vyber na fa(k) book. To je médium pre tvoje IQ. 😁

 3. Miroslav Čižmár

  Veď o tom je dnešný systém školstva, aby žiaci nerozumeli a nepýtali sa.

  • Nie , dnešný ale demokratický kapitalistický a taký aj vždy bol už za socializmu sa ľudia smiali s amerického školstva.

   • V USA ak sa žiak pýta, tak ho napchajú drogami.

   • Ale čo! Práve naopak, každý považoval úroveň amerických univerzít za niečo pre nás nedostižné. Teda aspoň v prírodných a technických vedách. A povedal by som, že dnes tak je tomu dodnes.

    • To je nelogické vzhľadom k nesmierne pokročilej inklúzii na ich školách, kedy nesmie byť viditeľný rozdiel medzi priemerným bielym a čiernym študentom…

     • Hlúposť. Americké univerzity sú najlepšie. Slovenské sú v porovnaní s nimi na neporovnateľne nižšej úrovni. Za socializmu sa z amerického školstva určite nikto nesmial.

     • Americké univerzity sú najlepšie.
      Aj americké autá sú najlepšie.
      Aj americké filmy sú najlepšie.
      Aj americké peniaze sú najlepšie.
      Aj americké vakcíny sú najlepšie.
      Aj americké patológie sú najlepšie.

      Za socializmu tu prebiehala rovnaká propaganda západu, ako dnes, len skrytá.
      Ja ako malý chlapec som bol v novembri 89 rád, že „konečne tu máme demokraciu“.
      Mal som vtedy rovnako vymytú hlavu, ako ty teraz. Mne ju vymyli komunisti.
      Vyrástol som z toho. Škoda strácať čas s tým, kto za vaše vyše 30 rokov nie.

     • Ja na rozdiel od „múdreho“ Roba som nebol v roku 1989 malý chlapec. Takže Robko sklapni, lebo o socializme vieš tak akurát tak veľké guľové.

 4. zapredana SR

  O to tu presne ide. Oslabiť dýchacie cesty, aby aj deti mali ťažký priebeh covidu, a znížiť IQ , lebo do budúcna to potrebujú na vládnutie v EU. Mať tupé obyvateľstvo, ktoré bude slepo vykonávať programovacie úlohy a nelogické nariadene. Preto migrácia z afriky. Toto všetko sa deje dnes, ale v budúcnosti to bude bez protestov. Bude stačiť iba vypnúť digitálnu identitu, alebo označiť jedinca ako neprisposobyveho a znížiť mu sociálny kredit. Obmedzit az zamedziť prístup k digitálnej mene a máme tu total control.
  https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Syst%C3%A9m_soci%C3%A1lneho_kreditu
  Viem, že my toto všetko vieme, je to iba pre niekoho kto sem zablúdi náhodou a nechápe o čo sa tu jedna. Tento rok by sa podľa plánu globalistov mala zrušiť reálna mena. Už iba digitálna a môže sa pracovať na ďalšom bode, sociálny kredit. Krok za krokom k otrokarskej spoločnosti.

 5. Priemerné IQ na Slovensku je okolo 100. Teda podľa uvedeného by vplyvom nosenia rúšok malo poklesnúť až na hodnotu 80! Nevieme však u akého percenta! Takže informácia nemá výpovednú hodnotu.

  • Vám takáto informácia nestačí? Nám bohate áno, aby sme rúška v školách odmietli. Je úplne jedno, akému percentu detí sa zníži IQ o 20%, akému o 15% a akému o 10%. Nechali by ste so svojim dieťaťom hrať ruskú ruletu? Ak by sa mu malo znížiť IQ čo i len o 5%, už to je zlé a dôvod na odmietnutie rúšok, ktoré navyše ani len nechránia pred prenosom ochorenia, čo potvrdila napríklad veľká dánska štúdia.

   • vlastimila

    Co to ma byt, odvolavat sa na nejaku studiu…ze su ruska zbytocne a od 31.12.2022 zrusene spolu s OTP a karantenami to snad vie uz kazdy ! Alebo este nie? No tak som prispela k informovanosti ludu !

  • Dam ti navrh. Staci ak klesne u jedneho na 80. Zvysok bude ok. Pohroma? Nie. Ale to kedno nech je prave to Tvoje…

  • holistický prístup

   Kojokok,

   „priemerné IQ“ je rôzne v rôznych skupinách – na „SK“ je to šialený MIX rôznych „kultúr“ a“skupín“ – len vďaka Slovienom je ten „PRIEMER“ aspoň taký … sú tu skupiny, ktorých priemer je skutočne veeeeľmi nízky – a nielen v prípade IQ … osobne poznám Slovienov s „IQ“ viac, ako 180 – týchto veeeľmi aktívne vyhľadávajú a likvidujú – to je aj dôvod k založenou toho „divného“ hnutia, kde sa jedinci sami testujú a podmienkou dostať sa do tejto skupiny je určená min. hranica „intelektu“ – ako inak – aj to je len vonkajšia forma (obal, krabička, …) – vnútro je však o niečom úplne inom.

   • „osobne poznám Slovienov s „IQ“ viac, ako 180 – týchto veeeľmi aktívne vyhľadávajú a likvidujú – to je aj dôvod k založenou toho „divného“ hnutia, kde sa jedinci sami testujú a podmienkou dostať sa do tejto skupiny je určená min. hranica „intelektu“ – ako inak – aj to je len vonkajšia forma (obal, krabička, …) – vnútro je však o niečom úplne inom.“ – povedz to rovno – sionistický projekt /“Najschopnejšieho Gójima zabi!“/ – MENSA!

    Inteligentný človek sa nikdy nedá testovať v Mensa!

    • A pritom úplne zbytočne.

     IQ vôbec nič nevypovedá o múdrosti, zdá sa..
     Ani vzdelanie (to pre nás, iné nepoznám).

    • holistický prístup

     Nielen v MENSA je možné zistiť „IQ“ – prirodzené IQ je možné zistiť aj inak … tí, o ktorých sa zmieňujem – tak o tých si nikdy nikde ani len nepočul – a už vôbec nie v nejakej sion.MENSE.

     • Karel Kostka.
      Počul si?
      Dokáže sa napojiť! Jak Nikola T.!
      Zvládaš? Pôjdem k tebe do učenia, ak áno!

      https://vehvezdach.cz/duse-k-tentokrat-inteligenci-vedomi-byti-prostoru-casu-karlem-kostkou/

     • holistický prístup

      Robo,

      ja nie som žiaden guru, Budha, „Ježiš“ – syn JEHOVU (Satana – cudzieho „boha“ sťa „stvoriteľa“), ku ktorému sa mnohí modlia (modla), vzývajú, žehnajú ho a tvoria jeho svet (… príď „kráľovstvo tvoje“ – všetko čierna mágia) , … ani čiernoprdelák – pastier OVIEC (dobytka) – som časťou celku – článkom v reťazi a zároveň aj celkom v celku.

      Keď je žiak pripravený – prichádza učiteľ. Učiteľom môže byť ktokoľvek a čokoľvek – aj stret s DE-BILLOM, aj kameň na ktorom sa potkneš, …

     • Myslel som to ironicky, bo chvíľami som mal pocit, že ťa treba trochu držať „pri zemi“. A som hravý.

      A nemáš pravdu, podľa mňa je to bežná schopnosť Človeka, sa napojiť.
      Dobre… MOŽNO bežná schopnosť Víťaza. I keď asi skôr toho Človeka..

   • holistický prístup

    Ešte dôvetok – skús zmerať to slávne „IQ“ vo „vláde“, „parlamente“, v „ne-ZISKOVKÁCH“, na „súdoch“, …, v „úradoch“, u „vedcov“, „profesorov“, „docentov, … a samozrejme aj v „osadách“ – zistíš presne o čo ide …

 6. Španielsko a Británia vraj začínajú vnímať covid ako chrípočku a prechádzajú k inému náhľadu. Prečo? Nuž preto, lebo cieľ bol splnený, t.j. zaočkovanosť nad 75%… čiže ľudia už majú v sebe to, čo mali dostať, aby boli identifikovaní a možno aj ovplyvniteľní. Dobre vieme, že ich „vakcíny“ tu neboli pre boj s vírusom o sile chrípočky. Takže nenechajme sa zmiasť ! Všetko majú dokonale premyslené. A to, že bolo viac šarží je jasné, lebo išlo o experiment, zníženie populácie a ďalšie veci, ktoré mohli naraz vyskúšať a zrealizovať. Takže v podstate viac vakcín, viac komponentov na zloženie chipu, alebo depopulácia… ruleta sa roztočila… nuž a teraz nadišiel čas, kedy treba zničiť stopy… Nuž len dúfam, že v Strednej a Východnej Európe ich nebudú likvidovať prostredníctvom vojnového konfliktu s Ruskom, keďže v tejto časti EU prebehla vakcinácia najslabšie, a teda je tu najväčší odpor a najviac mysliacich ľudí !

  • To je veľmi dobrý postreh. Pôvodný plán bol, že západné krajiny vyhladia vakcínami a rozvojové hladomorom. Lenže stredná a východná Európa sa nedala opichať dostatočne. Výsledkom bude, že na vakcíny zomrie nie toľko ľudí, koľko chceli a v prípade hladomoru sú tieto krajiny stále bohatšie ako rozvojové, a teda si budú vedieť zabezpečiť relatívny dostatok potravín na prežitie. Takže jediný spôsob, ako preriediť nás, ostala klasická vojna. Možno práve preto teraz vznikla umelá kríza okolo Ukrajiny.

  • bingo,Francek, páli ti to…treba vyberať mýto

 7. zapredana SR
 8. Prečo sa neustále píše o rúškach? Pokiaľ viem, tak rúško a respirátor nie sú jedno a to isté.

  • Deti v školách nosia rúška, nie respirátory. Respirátory sú horšie, lebo v nich sa dýcha ešte ťažšie.

   • Len idiot si nevie /ďeťom/ prepichnúť tie poje.ané respirátory hrubou ihlou zn. „Indian“! České.
    https://levik.sk/ihly-rucne-galant/3925-ihly-rucne-kosik.html

    Teraz inak – traktákt o „mohamedovej“ brade a respirátore!
    Určite ste zaregistrovali snahu – oholiť do hladka všetkých mužských občanov Slovenska – aby im správne priliehali respirátory, pretože ani plynová maska dobre neprilieha k strnisku! Čo by to znamenalo? Že policajti budú kontrolovať – ako na buzráku vojakov – mužov, či sú do hladka oholení?! Inak dostanú ranu obuškom – ako ten chlapec v českom-židovskom Lidl od psychopata ochrankára – že nemal správne nasadený respirátor?! Ale ku.va – nech idú kontrolovať oholenosť moslimov!

    Respirátory: Aby fungovali, musia byť … – Pravda.sk
    [Prehľadávať doménu vat.pravda.sk] https://vat.pravda.sk › clovek › clanok › 577286-respiratory-aby-fungovali-musia-byt-spravne-nasadene
    Pravda Veda a technika Človek Respirátory: … Musia byť muži hladko oholení, aby bol respirátor účinný? Zrejme mužov mojou odpoveďou nepoteším, ale áno, musia byť hladko oholení. V opačnom prípade nie je možné dosiahnuť požadované utesnenie a plnú účinnosť respirátora.

    Teda – poďme rozobrať právo na bradu – ako ozdobu /ale aj znak zanedbanosti/ muža.

    O bradu sa naozaj treba starať – pestovať si ju. A každý by mal tak nejak vedieť, či mu sluší, alebo nie.

    Celý život som sa pravidelne holil na hladko, avšak v posledných dvoch rokoch – aj kvôli lockdown – som si povedal že nemusím – lebo mávam podráždenú pleť na tvári – ani zaboha neviem už 17 rokov zohnať jedny dvojbrité kórejské žiletky, balené po 5 za 47 korún SK, ktorých jediná mi vydržala až 3 mesiace každodenného dokonalého a príjemného holenia. Bohovské! Vesmírna technológia. Teraz dostať len šity, ktoré vydržia cca 5 krát kvalitné holenie, a potom ich používam akurát na holenie bravčového kolena a paprčiek. Čiže – holenie sa mi stalo utrpením. No a to, čo je vám protivné – tomu sa vyhýbate. Takže som pokusne prešiel na „fúzobriadku“ – a – zažil som pozitívny ohlas zo strany ženského pohlavia – aj zopár kamošov mi potvrdilo, že mi to sekne. OK.

    No a prišla zima – a lockdown – a pokus o plnú bradu. Určite nie kvôli respirátoru. Lenže som po čase zistil, že nezarastám pravidelne ako Grék, ktorý nosí zlatú retiazku na krku kvôli tomu, aby vedel, kde sa má prestať holiť – a tak som sa to rozhodol zhodiť – holiacim strojčekom, ktorý som kúpil pred rokom a pol – a dnes som ho prvý krát použil. Bohovský!

    Za 2 minúty som bol bez nástavca oholený – do 5 minút s nástavcom upravená fúzobriadka. Ak idete „po chlpoch“ – bez nástavca vás oholí cca na 2 mm – ak idete proti chlpom – oholí vás na jemné – akoby 1-dňové strnisko. Ktoré potom môžete ľahko oholiť žiletkou až na kožu.

    Chlapi – len zdieľam moju výbornú skúsenosť s týmto konkrétnym strojčekom, ktorého cena je cca ako priemerná cena jedného oholenia – úpravy brady v holičstve! Porovnajte!

    https://www.holicstvo-barbershop.sk/cennik/

    Geniálny strojček nielen na vlasy, ale aj na holenie! A za facku! Nerezový!
    BABYLISS E695E
    Cena s DPH – 14,90,-E
    https://www.alza.sk/babyliss-e695e-d2919940.htm
    ——————————————-
    Na hladké oholenie kvôli respirátoru samozrejme seriem – aj tak ho nosím pod nosom! A nech ma niekto kvôli tomu skúsi udrieť obuškom – zabijem ho na fleku!

    Ešte k tým respirátorom – vo vyhlásení o zhode a návode na použitie sa nič nehovorí o podmienke vyholenej tváre, ale to, že sa môžu používať ako OOPP maximálne pol hodiny a potom sa má osoba vydýchať na čerstvo vzduchu minimálne 30-40 minút! Takže do pi.e s týmto „holobriadkovým“ terorom! Holíme sa kvôli ženám a preto, že nám to sluší! Bodka! Buzerant Pelé nech si oholí tú svoju „sexi“ georg-michaelovské buzerantské masónske strnisko!
    https://cdn.images.dailystar.co.uk/dynamic/46/photos/864000/George-Michael-1134864.jpg

  • Lebo deti sedia v skole v ruskach cele vyucovanie a ide o ciste dychanie nie cez handry a este aj s vlastnym vydychovanym oxidom uhlicitym. Ci????

 9. da sa napisat aj inak prva veta v badateli?
  dakujem

 10. vlastimila

  Neviem, neviem, ci IQ ako take nie je uz nahodou zastarale. Ako vela veci, postupov atd.

 11. …milá redakcia, vďaka za ďalšie informácie ohľ.súčas.situácie….akurát včera bol u mńa 1 syn a mimo ,,iného“ sme presne túto tému sociál.kreditu v Číne rozoberali…a bolo veru o čom hovoriť….bola som veľmi rada, že bol tomu prístupný a veľa sa ma pýtal ….s tým 2. to je zatiaľ inak, ten nič nechce odo mńa počuť ohľ.tohto diania, no stále verím, že sa to zmení ….no a tie informácie ako a čo plánujú glob.podniknúť ohľ.veľ.resetu- pandémia skončí, keď sa digit.mena dostane do platnosti- sú skutočne veľmi prínosné, kiež by si to mohlo čo najviac ľudí vypočuť, resp.pozrieť …milá Evka tu nie je čo riešiť, vyskúšaj si oba spôsoby a zistíš, že bez oboch ,,vecí“ sa ti dýcha jednoznačne najlepšie…

 12. Nepočul som, že by niekto niekedy niekde povedal, že je dlhodobé nosenie rúšok prospešné! Snažia sa to dať do roviny, že NEŠKODÍ! Ale prečo sme sa nenarodili s rúškami na xichte, keď to neškodí ale pomáha proti vírusom a baktériám? Aj šnorchel pomáha dýchať pod vodou – budeme preto nosiť šnorchel aj na ulici? Nemáme náhodou v nose a dýchacích cestách sliznice, ktoré nás chránia pred nákazou? Tu sa všetci bavia o “chorých” nik sa nebaví o zdravých! Ja za to nemôžem, že som 40 rokov nemal chrípku. A nie som sám! Nemám asi protilátky, lebo moja slizničná imunita funguje! A nie som sám! Veď nikdy počas sezónnych chrípok neochorejú všetci! Keby vtedy robili také testy ako teraz, sme v lockdowne už 40 rokov, lebo počas KAŽDEJ SEZÓNNEJ CHRÍPKY by bolo možno 30% národa pozitívneho! Ale skutočne chorých by bolo sotva 1%. Zdraví sú pre tento špinavý pharmateror nebezpeční. Preto sa o nich nehovorí. Nehovorí sa o 95% tých, čo nikdy na žiaden kovid neochorejú! Ak máme v nemocniciach nech 4000 ľudí s kovidom – koľko je to % z populácie? Je to presne 0,072%!! To je skutočná katastrofa! Takže pre 0,7 promile chorých musia deti v škole nosiť rúška? To je neobhájiteľný štátny teror! Lengvarský ako hlava hydry by mal dostať za schválenie tohto teroru doživotie! A všetci jeho poskoci s ním!

  • Denný súhlasím
   Mám pocit že všetko , mysle ľudí sú nastavené na chorých a na zlé
   A dokonca všetci v mojom okolí kovid prekonali tí, čo sa im sparali v nose a očko
   Kto kedy počul , vŕtať sa v nose vždy a Nonstop
   Príroda to tak neUspôsobila, aby to bolo treba robiť (už v tom je podľa mňa niečo na zamyslenie ) a tým sa otvárajú cesty do tela choroboplodným zárodkom MOŽNO SA MYLIM, ale zdravý rozum nepustí a príroda vymyslela nos a so všetkým v ňom a v tele na ochranu Takže všetci, čo sa sparali ochoreli , všetci ,čo majú vakc.tiez a znovu A poznám ľudí ,čo nemajú test ani ihlu a doteraz nič
   Tým ničia všetko prirodzene Možno sklamem paranoikov a hypochondrov no môj sen je vyparenie , zničenie vakc a testov
   Ale želať by sme si to mali všetci a kus ináč ,,zhmotniť ,, ten sen

 13. Rakousko od února jako první evropská země zavede povinnost očkování před koronavirem pro občany starší 18 let, vynucovat ji začne po přechodné fázi v polovině března. Za nedodržení povinnosti bude hrozit pokuta až 3600 eur (asi 88.000 Kč). Na tiskové konferenci to dnes řekl rakouský kancléř Karl Nehammer, když představoval hotový návrh zákona, který v zemi budí značné kontroverze. Rakousko tuto povinnost oznámilo už v listopadu.

  Návrh zákona, kterým se v týdnu má zabývat parlament, počítá s tím, že očkování bude povinné pro všechny občany starší 18 let, i když se původně uvažovalo i o tom, že se povinnost bude vztahovat na všechny starší 14 let. Výjimku budou mít například těhotné ženy či lidé, u nichž k tomu jsou zdravotní důvody.

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/701402/potvrzeno-rakousko-od-unora-zavede-povinne-ockovani-odpiracum-hrozi-tucna-pokuta.html

  ví o tom někdo něco bližšího? byly zprávy, že k tomu nedojde….

  • Áno – stopli to. U nás malo „min. zdrav“ vyhotoviť do 10. jan. návrh „zákonných“ opatrení. Ak má byť najväčšou pákou vyhladovanie obyvateľstva SR – touto cestou odkazujem – Zmrdi! Ste mŕtvi! Už len za to, že to dáte na papier!

  • ,, jirik ,, rakusania a nemci zabudli na to, coho boli schopni pred 78 rokmi a dnes je to iste,len ciernu uniformu nahradila biela s cervenym krizom.cest vynimkam.nevivinuli sa a nepoucili z minulosti.zijem tu od roku 90.vsetci sa boja o svoje auta,domy atd.a za svoje pohodlie si zapredavaju DUSU. uvidime………

 14. Drviva vacsina opichancov zomrie do 5 rokov na rakovinu,
  Na to aby sa mohla rakovina aktivivat je podmienka bezkyslikate prostredie,,
  A co sposobuje vakcinky? Spravne blokuju prenos kysliku organizme,, uz 3 % ne znizenie dlhodobe znizenie kys.v organizme ma za nasledok bujnenie rakoviny

 15. …tak to je ozaj nedobrá správa o tom povinn.očkovaní, stále tomu nemôžem uveriť…pomaly je všetko realita, čo bol kedysi hoax, neskutočné….
  …. vlastimila žijem aj som žila tu na Slovensku, no stále som verila v lepšie pokračovanie….a mať či nemať bradu, má byť osob.vecou kaž.muža….inak slovo provokater – procesor – projektor ,, veľ.podobnosť.“….

 16. Na rocni kontrole mne zacvicena zumpa hrabla spejli hluboko do nose. Dostal jsem covid pak 2x mozkovou porazku a dodnes po mesicich mam dychaci problemy a budim se v horror muceni nahleho duseni. Stale bolesti …Smrt vsem terrorists z vedcum ZHN.

 17. Jak znam tak v 1968 sssr zabranilo rozkradeni csr a rozbiti vykradeni ktere Nas ztihlo po 1992. Vybudovalo se vse vsz, zempelin dunJske dilo vse pod patronaci cccp ochrana hranic a romove myseli take pracovat a chodit do skol zlodeji a kriminalnici byli v pracovnich taborech

 18. Dombas novorosijsk krym byl Dan pod ukrajinu chruscevem breznevem Ted ukrajinci. At ukrajina Nam da zpet Podkarpadskou rus at bratri rising open ziji lepe V Putin Slovane chteji Mir ne chazarsky terror, konec terorizmu. V 1917 Rotshildove vyvolali very a pak napadliVladivostok a vrazdili slovany

 19. V nasi metropoli nyc vystrileli par banditeros, policajtu a tajnych vnasejici terror napadavani zmrzacovani zavirani pak do blazincu vsem vcetne seniorum jako ja…. Tam Nas nasilne terrorizovali 31 dnu nasilne zdrogovali psycho svinstvem do zombie, vyhrozovali ze jiz nemusime video sve deti post all gangsterske agentury ax po rodinne soudni terror Emily rubenove a jejich gang nebezpecnych darmozroutu terroristu…

  R
  Asi porozumeli kdyz kolty proclivity jiz si davaji poor a zacinaji byt mene agreeing…

  Zmrzacit omylem nevinne terrorizovat ve po 31 dnu v nyc psycho Presbyterian, Elmhurst muciren kde vas budi v noci kazdou hodinu a pak manipulate .

  Zacnou tajni vyslychat vase zname a tak ve Strachan Nasonex zacnete byt Sam…. perfect, ze vcetne politics korupce ultraliberalismu a covit teroru nyni pry vakcinovani Babolat, to se nedelo ani v koncentracich …
  Ale dnes vas zahnivajiciho kchazarismu, vcetne covid tertoru.

  • Presented se spinenim Ruska Biden Podgorica jiz nejmene 8 valecnych napadeni a vrazdemi zakonnych predstavitelu od Jugoslavie az po Linye,
   Vybombardovali zdroje vody, infrastrukturu….
   Rozbili a vykradli chazarske bandy take CSR v rci USA militaristickych agreeing
   Dldavaji s Brity na Ukrajinu Polsko Rumunsko sve predrazene zastarale zbrane terroru.
   Jiz od 2009 cvicili terroristicke bande na Abu Ram Jordan’s pres SA …
   Pamatujete Kobercove bombardovani rozdavani cigaret Camel Chestergield v ramci Unra,

   Roxbiji co se da a pak Pomahaji….

 20. V nyc zijeme s Rusy, Ukrajinci ,Polaky Jugoslavci, jsme prattle a nechceme zpusob vyhlazeni Polabskych Slovanu.

  ZOCKOVAT ELITARE
  Pry vyviji dalsi zbrane HN zastavme vse silenstvi

Pridajte komentár

*