Deťom sú úmyselne nanucované rúška, aby zhlúpli pre nedostatok kyslíka v mozgu


Print Friendly, PDF & Email

Deťom sú úmyselne nanucované rúška, aby zhlúpli pre nedostatok kyslíka v mozgu

(Ethan Huff, Natural News) – Nový výskum z Brown univerzity zistil, že deti, ktoré sú nútené dodržiavať odstup od ostatných detí a celý deň v škole nosiť rúško, trpia poškodením mozgu a výrazne zníženým IQ.

Dr. Mark McDonald, klinický psychiater pre deti a dorast, citoval Brownovú univerzitu v jeho nedávnom interview so Cindy Drukierovou v relácii „The Nation Speaks“ (Národné rozhovory).

Čo zistila štúdia

Spomínaná štúdia okrem iného zistila, že „deti narodené počas pandémie majú výrazne znížený verbálny, motorický a celkovo kognitívny výkon v porovnaní s deťmi narodenými pred pandémiou“.

McDonald vysvetľuje ďalšie zistenia:

„Chodenie do Zoom školy, nosenie rúška a nútené zostávanie v izolácii viedlo k odopreniu sociálnych kontaktov, nemožnosti vidieť tváre ostatných a celodennému zavretiu doma, čo napokon deťom spôsobilo poškodenie mozgu.“

Čo sa týka špeciálne rúšok, dnes už spoľahlivo vieme, že znižujú príjem kyslíka, ktorý je nevyhnutný pre zdravú činnosť mozgu.

Tí, ktorí ich nosia, dýchajú recyklovaný oxid uhličitý (CO2) a ďalší metabolický odpad, ktorý poškodzuje mozgové tkanivá.

Rúška a lockdowny zabíjajú naše deti

V ďalšej epizóde interview hovorí profesor Carl Heneghan, riaditeľ Centra pre medicínu založenú na dôkazoch pri Oxfordskej univerzite, že deti sú tiež poškodzované neustálym strašením, ktoré do nich dennodenne pumpujú vlády a médiá.

„Tento strach implantovaný do detí“, vysvetľuje profesor Heneghan, „spôsobil ohromné psychologické problémy u veľa detí, ktoré sa s nimi budú pasovať po zvyšok svojho života.“

Heneghan cituje vlastnú štúdiu, ktorá zistila, že:

„8 z 10 detí a mládeže majú kvôli pandémii Covid-19 zhoršené správanie, príznaky psychických problémov alebo zvýšený výskyt negatívnych pocitov.

Zatváranie škôl prispelo k nárastu úzkosti, osamelosti a stresu. Čím dlhšie boli školy zavreté, tým viac majú deti negatívnych pocitov. Zhoršené duševné zdravie bolo častejšie zaznamenané u dievčat a starších detí.“

Pod „staršími deťmi“ má Heneghan na mysli deti staršie ako 12 rokov, ktoré zažívajú väčšie tlaky od rovesníkov a celkovo väčšie sociálne tlaky. Tieto deti si totiž viac uvedomujú, čo sa okolo nich deje v porovnaní s mladšími deťmi, ktoré zvyčajne vo svojej nevinnosti robia to, čo sa od nich žiada.

Liečba osteoporózy

„U detí je prvým krokom de-eskalovať akúkoľvek úzkosť alebo stres z covidu,“ vysvetľuje Heneghan.

„Pre deti je covid v skutočnosti veľmi neškodná choroba. Našou prioritou by preto malo byť vzdelanie a také opatrenia, ktoré sú v najlepšom záujme detí.“

Štúdia amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC) z decembra 2020 zistila, že od začiatku pandémie vzrástli návštevy lekárov kvôli mentálnym problémom detí, konkrétne o 24% u 5 až 11 ročných detí a o 31% u 12 až 17 ročných detí.

Mnohé z týchto detí sa začali pomočovať, či už v noci alebo aj počas dňa a stránili sa očného kontaktu. Niektoré z nich nechceli chodiť domov na návštevy k svojim kamarátom, prípadne sa nechceli na dlhší čas vzdialiť od svojich matiek.

Kto je zodpovedný za korona hystériu

Hlavným vinníkom celej tejto hystérie v USA je Anthony Fauci, taký americký mix Mikasa, Lengvarského a Krčméryho.

Svoj diel viny však majú aj mnohí politici a lobisti v pozadí. Každý, kto akýmkoľvek spôsobom šíri strach z koronavírusu, je priamo zodpovedný za škody spôsobené na deťoch.

Najviac poškodení sú zrejme tínedžeri, ktorí boli za posledné takmer dva roky najviac uväznení doma na Zoom škole a sociálnych sieťach. Mnohí z nich už dnes ani len nechcú chodiť von.

Ako sa brániť rúškam v školách

Na Slovensku vláda a hygienici tyranizovali a mučili rúškami deti v školách vyše roka, konkrétne od septembra 2020.

Po silnom tlaku verejnosti ich začiatkom októbra 2021 zrušili. Vtedy „konzílium odborníkov“ vyhlásilo, že rúška počas vyučovania rušia preto, lebo parafrázujeme: „rúška nepredstavujú významný epidemiologický nástroj“.

Následne ich začiatkom decembra 2021 z ničoho nič nepochopiteľne nanovo zaviedli. Už sa teda rúška opäť stali „významným epidemiologickým nástrojom“? Konzílium a hlavne hygienik Mikas zjavne trpia schizofréniou!

Aktivisti, ktorí pred časom prispeli k zrušeniu rúšok na školách, už avizovali, že obnovujú činnosť.

My sme sa tejto téme tiež intenzívne venovali. Náš posledný aktualizovaný článok, ako postupovať, ak nesúhlasíte s nosením rúšok deťmi v školách, nájdete TU.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ander Kixa

  akože priemerné IQ mládeže sa zníži z 80 na 60?

 2. Mňa viac ako nosenie respirátorov (nezamieňať s rúškami, v ktorých sa ako tak dá „dobre“ dýchať) znepokojuje pokračujúca covidová hystéria, ktorá je údajne len „predjedlom“ veľkej svetovej hospodárskej krízy, v ktorej dôsledku dôjde k zrúteniu mien (vrátane eura a amerického dolára) a ich nahradeniu jednotnou, globálnou digitálnou menou. Ide o druhý krok „Veľkého resetu“, ktorý sa má spustiť už tohto roku.

  • Miroslav Čižmár

   V Izraeli vznikla prvá digitálna banka Oné Zero. https://t.me/hledej_Boha/729

  • Je dosť pravdepodobné, že tento rok zažijeme kybenetické útoky takého rozmeru, že vyvolajú paniku a to nielen na svetových trhoch. Začiatkom decembra v Izraeli bolo cvičenie elít na prípravu voči takýmto kybernetickým útokom. Niečo podobné, ako bolo v oktobri 2019 pred spustením plandémie (Gatesove cvičenie Event 201), alebo podobne keď sa simulovali útoky pred skutočným útokom z 11. septembra na WTC.
   https://cz24.news/mmf-svetova-banka-a-10-zemi-usporadaly-alarmujici-simulaci-kolapsu-globalniho-financniho-systemu/

  • No veď práve o tú hystériu ide! Je jedno, či hovoríme o rúškach, vakcínach, „dolezámkoch“ (nebojte, anglicky viem, iba sa z toho vysmievam). Ako zastaviť hystériu všeobecne? Je na to nejaká teória, nejaké vstupné podmienky, predpoklady?
   To nikto nevie, a to je problém. Alebo že by to predsa len niekto vedel? Zrejme tí, čo to všetko riadia, to vedia až príliš dobre.

   • Napríklad tak, ako teraz dávajú demonštranti na frak režimu v Kazachstane?

    • V Kazachstane je farebná revolúcia. Soroš tam má neziskovky.

     • To nebráni ostatným (aj nám) podučiť sa od profíkov, ako sa to robí 🙂 Palica má vždy 2 konce.

     • Prezident Kazachstanu vyhlásil výnimočný stav.

     • holistický prístup

      redakcia,

      v Kazachstane je to inak – je to niečo v zmysle cigáni proti tým, na ktorých úkor existujú – je to akcia podporovaná DS – radikálni islamisti sú zaktivizovaní – teda je to tzv. „farebná“ …

     • Veď nikde sme nevraveli, že by sme sa mali podučiť ich ideológii, ale skôr taktike. Keď je ich taktika úspešná na farebnú revolúciu a zosadenie tamojšej vlády, mohla by byť rovnaká taktika účinná aj na zosadenie našej fašistickej vlády. Podučiť sa môžete kľudne aj od nepriateľa, či nie?

     • Už tam ide arménska armáda. Spraví poriadok.

  • Ano Oldo,massivna depopulacia a otroctvo sa bude rapidne zvysovat,vcetne digital currency,tento rok nabehneme na 6 Fazu

 3. Stanislav

  Je to všetko o rodičoch. Ja by som svoje dieťa nenechal tyranyzovať. Rodičom záleží viac na všetkom inom ako na zdraví svojich detí. Čo si „zasejú, to budú žať“…..

 4. provokater

  kedy sa začne poľovaččka na hyeny?

 5. lubomír lubomir

  Zo zdravotného hľadiska je nebezpečný nedostatok kyslíka pre človeka zvlášť mladého , lebo dokázateľne zvyšuje riziko kardiovaskulárnych a metabolických komplikácií a degenerácie organizmu. Tým aj ochorení a nezvratných procesov pri činnosti ľudského tela

  • Nesuhlasim !!! A co nasi seniori, ktori uz nemaju taku kapacitu pluc…??? Ajajajaj zase nejaky odbornik…

   • vsetci co nosia tie spinave otrocko-satanisticke handry na papuliach,sa degeneruju,nuz a coskoro Seniori,uz nebudu existovat,lebo si to elita nepraje

 6. Redakcia
  1/ Tému rúška a debilizácia detí ste si zvolili AKO ZÁSTUPNÚ TÉMU! ??? Ste rok pozadu – túto tému už dávno otvoril VK z Aeronetu!

  2/ Zástupná téma preto, pretože dnes sa kreuje vazalská, porazenecká, protektorálna zmluva „o spolupráci Slovenska s USA“ – pričom Slovensko je DE JURE od 12.12.1941 – kedy predseda vlády Vojtech Tuka formálne neoprávnene vyhlásil vojnu USA – 81 rokov vo vojnovom stave s USA! A túto situáciu kreujú dnes práve „právnici“ tzv. opozície, pričom pripomínam, že tak ako sa túto zmluvu snažia kritizovať FICOZMRDI – oni iniciovali túto protektorátnu zmluvu v roku 2019!

  3/ Čiže čo robíte redakcia?! Teraz sú dôležité rúška?! Nestačia vyjebanci z Infovojny – Adrián a Norbert – ktorí zavádzajú o podstate o ktorú ide?! Myslíte si, že len deklarovaný žid Kollár je súčasťou splupráce s nepriateľom tým, že symbolicky nenechal vyvesiť slovenskú štátnu vlajku na deň republiky pred slovenským parlamentom?!

  Vy ste súčasťou týchto procesov straty našej suverenity! Každý kto netlačí na uzatvorenie mierovej zmluvy Slovenska s USA – je súčasťou procesu straty slovenskej suverenity! Infovojna, Badatel, Harabin, „ústavní ôprávnici“, každý prezident SR, každá vláda SR, každá politická strana SR!

  Už to pochopne vy debili! Ak „Slovensko“ vyhlásilo vojnu USA – Slovensko musí šúchať nohami, aby USA uzatvorili mierovú zmluvu so Slovenskom!

  Redakcia – debilizujete ľudí! Nerobíte to, čo máte robiť! Ste naozaj tak sprostí?! Mňa Infovojna nepustí do vysielania! Majú na to filter! Ale vy môžete túto tému otvoriť! Lenže vy ju nechcete otvoriť! A ešte ma presvedčte, že nesledujete to, čo momentálne rezonuje! Ó – detičky sú debilizované rúškami! Nie! Ľudia sú debilizovaní VAMI!

  • Ku.va! Americký občan má vyvesenú vlajku pred svojím domom po celý rok! To, čo sa teraz stalo – nevyvesenie slovenskej vlajky na deň vzniku Slovenskej republiky 2 pred slovenským Knessetom je zločin proti republike!

  • O „obrannej“ zmluve momentálne hovorí celá alternatíva. Pre nás je dôležité aj to, že od budúceho týždna ide milión slovenských detí do školy a zasa ich budú dusiť v rúškach. Už to raz zrušili a teraz zasa zaviedli. Dokonca od prvého ročníka ZŠ! Deti sú budúcnosť národa. Ak im poškodia mozgy, je úplne jedno, či tu bude nejaká obranná zmluva s USA, lebo Slovensko ako národ prestane existovať.

   • Za socíku mohol dostať vojak základnej služby 3 odmeny! Výchádzku alebo opušťák, mimoriadnu dovolenku – alebo – fotografiu na útvare pred rozvinutou zástavou!

    Pochopiteľne – o tom sa nediskutovalo, takže všetci vojaci sa modlili, aby ich veliteľ bol normálny a aby im radšej udelil opušťák! To bola praktická záležitosť – v mieri! Ale vo vojne majú symboly úplne iný význam! Napr. ukoristenie „zástavyô = vlajky nepriateľa! Význam korúhve – oddielovej vlajky – zástavy! Aká je rozdiel medzi zástavou a vlajkou ku.va?! Choďte do zástavárne! Zástava je niečo, čo môžeš zastaviť, dať do zástavárne a prípadne za úroky to získať späť! Vlajka – je nedotknuteľná! Stratíš vlajku – stratíš štát alebo kus štátu! A teraz sme v situácii, že niekto kus nášho štátu „zabudol“! Niekde! Pri starostiach o 9 píč a 10 detí! Ujasnime si!

    Prezident Zeman vyhlásil – „I am Jew!“
    Boris Kollár pred voľbami „mimochodom len spomenul“ – že jeho matka je židovka. ??? Nejaké otázky? Prečo Boris Kollár nenariadil – a vôbec mal by nariadiť – aby 1. januára 2022 – na štátny sviatok – bola zavesená nad slovenským Knessetom – slovenská – vlajka – či „zástava“?!

    Je Slovensko v zástave?! Ku.va to je dôležité!

    Viete ako sa vešia vlajka a ako zástava – vy slovenské hovädá?!

    Zastava vždy vysí! Vlajka musí viať – aj keď je bezvetrie! Amíci už na to došli – preto svoju vlajku nevešajú „do zástavy“ – ale ju vždy – ak môžu – rozvinú! Akoby viala!

   • Redakcia – príčinou poškodzovania mozgov našich detí je práve strata suverenity, keď toto poškodzovanie mozgov nariaďujú nadnárodné korporácie! Tak sa už konečne naučte rozlišovať medzi príčinou a následkom a teda medzi prioritou! Sme okupovaní korporáciami a medzinárodným zločineckým syndikátom! A o tom je – ako dôsledok a symbolický význam – aj strata vlajky doboha! Ukradol nám ju pred nosom vlastizradca!

    Otázka – kto teraz robí štartéra pre Kollárovo auto?

    P.S. – Keďže teraz už chápem VÝZNAM SÚVISLOSTÍ – ak by som ako vojak základnej vojenskej služby dostal na výber za odmenu – buď opušťák a pár pív u žida – alebo foto pred nastúpeným útvarom a pred rozvinutou zástavou – hádajte, čo by som si vybral!

 7. Na prenos kyslíka v tele sa podielajú mitochondrie. Tie ovplyvňujú aj tzv.teloméry, ktoré zodpovedajú za dĺžku života jednotlivca. Skracovanie telomér deje sa to do 75 roku života, po 85 sa predlžujú tzv. dlhovekosť. Na ich skracovanie okrem iného má stres, choroby, životospráva a hlavne strach.

 8. …áno všetko toto – nosenie rúšok, vznik ochorení a nezvr.procesov, nastáv.vznik jednot.globálnej meny, vyvolávanie napätia, stresu a strachu, celý tento ,,koronocirkus“ smeruje ku veľ.kolapsu….už si to aj ľudia začínajú uvedomovať, no nevedia, čo s tým…a ak sa aj spomenie niečo ako možné riešenie, tak to nie, lebo čo by ,,tí hore“ povedali…tak mi to príde ako úplne ,,choré“ zmýšľanie… tento rok má byť rokom veľkých zmien, stále verím, že predovšetkým tých dobrých…..

  • 22,23,24,atd, budu jedny z najstrasnejsich rokov ludstva kedze vacsina sveta veri na existenciu „Virusu:,,ktory nebol dokazany Koch,Rivers Postulates,CED-nebol este izolovany,Rockefeller Foundation,(Lockstep/rockefeller),pouzijeme bezne nachladnutie ako nebezpecny virus s PCR testami,ktore testuju na Exosomes,etc.To znamena ze tych par sto-tisic,co sa buri,nic neznamena,v Holandsku pouzily vlciakov na demonstrantov,atd. Ocakavaj: Hlad,chlad,biedu a skripanie zubov a podla toho sa skus zariadit,co sa tyka byt mimo mesta,mat vela potravin,pestovat,atd,

 9. Vládnuce gestapo si pripravilo volebný zákon tak, aby si upevnilo moc a zvýšilo šancu vyhrať liberálom bez OĽANO – preto teraz predstierajú, že sa nebránia predčasným voľbám a SAS je miernejšia, pokiaľ ide o pandemické opatrenia! Je to premyslený scenár, pomalé prípravy na tvrdú liberálnu vládu, ktorá nahradí súčasnú. Preto treba byť v strehu a veriť v toto: https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/reknu-vam-tri-veci-ktere-byste-si-meli-zapamatovat.html !

  • Určite sa pokúsia nastoliť totalitu, aká tu ešte nebola. Zakážu voliť nezaočkovaným, zavedú elektronické a korešpondenčné hlasovanie a podľa toho si v prípade potreby upravia (sfalšujú) výsledky „hlasovania“. Teda podľa zásady, že nie je rozhodujúce kto ako volil, ale kto sčíta hlasy.

 10. holistický prístup

  Vývojář implantova(tel)ného mikročipu, který je spojen s COVID vakcinačním pasem, tvrdí, že k hromadnému čipování lidí jako prostředku ověřování shody s předpisy dochází, „ať se nám to líbí, nebo ne“.
  https://summit.news/2022/01/04/covid-passport-microchip-developer-says-chipping-of-humans-happening-whether-we-like-it-or-not/
  „Tato technologie existuje a používá se, ať se nám to líbí, nebo ne,“ řekl Hannes Sjobald.
  „Jsem rád, že se o ní začíná veřejně mluvit,“ dodal. „O nových technologiích je třeba široce diskutovat a porozumět jim.“

 11. Jared Kushner a Ivanka maju v ich budove ,666 Park Ave,New york;Lucid Industries,ktore vyrabaju tie Chips,Trump,velmi agresivne propaguje Vaxxy

 12. ….John vďaka za radu, no niekt.z nás, sa nemajú kde z mesta odsťahovať…..
  …..napr.aj ja, iba ak by k exmanžel.do šopy na záhrade :-(…:-)…

Pridajte komentár

*