Bill Gates bol prichytený, ako svojmu kruhu priateľov hovorí, že „globálny hladomor spraví z elity bohov“


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates bol prichytený, ako svojmu kruhu priateľov hovorí, že „globálny hladomor spraví z elity bohov“

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Globalistický miliardár Bill Gates bol prichytený, ako hovorí svojmu najbližšiemu kruhu, že zničujúci „globálny hladomor“ je ďalším krokom v nezdolnom pochode elity smerom k úplnej globálnej nadvláde.

Preživších 500 miliónov duší, ktoré zostanú na Zemi po veľkom vyľudňovaní, bude nielen ľahko ovládateľných, ale podľa Gatesa budú sami túžiť aj po úrovni kontroly, o ktorej môžu elity v súčasnosti iba snívať.

Vďaka úplnej kontrole nad zásobami potravín, poľnohospodárskou pôdou, bankami semien a geneticky modifikovanými pôdnymi mikróbmi sa Gates nominoval do pozície, aby vykonal operáciu pod falošnou vlajkou horšiu ako bol 11. september 2001.

Bill Gatesa sa chvastá, že pomocou údajov, patentovania a genetického inžinierstva dokáže úspešne prevziať kontrolu nad všetkým – od semien cez zvieratá, potraviny, mikróby v pôde až po procesy, ktoré vykonávame na výrobu jedla.

Gates nenávidí stromy, pôdu, slnečné žiarenie a miestne potravinové kultúry. Chce, aby tradičné stravovanie zmizlo a výroba potravín sa presunula do vnútorných priestorov ako sú laboratóriá, ktoré budú pestovať falošné mäso a ultraspracované potraviny.

Ale je to ešte horšie. Tento eugenik nenávidiaci život predpovedá počet ľudí, ktorí budú uvrhnutí do hladu v čase, keď elity vyhrajú svoju vojnu proti farmárom, eliminujú zásoby potravín a dosiahnu svoje ciele Agendy 2030.

Rovnako ako najznámejší zabijaci histórie, aj Gates sa zameriava primárne na ženy a deti, pretože predstavujú život, lásku a pozitívnu budúcnosť ľudstva. Gates sa nedokáže kontrolovať. Svoju psychopatickú agendu odhaľuje tým, že sa usmieva a uškŕňa v tých najnevhodnejších momentoch.

Video stránky The People’s Voice o Gatesových chorých plánoch si môžete pozrieť tu (v angličtine):

Ako sa elita snaží vyvolať globálny hladomor

Prípravy na operáciu pod falošnou vlajkou a uchvátenie moci elitou prebiehajú už dlhšiu dobu. Ak ste boli pozorní, tak dôkazy o ich podvodoch už vidíte všade, kam sa pozriete.

Gates momentálne dospel do štádia, že je dostatočne arogantný na to, aby sa ľudstvu priamo vyhrážal strašnými následkami, ak mu nedovolíme, aby na nás experimentoval s jeho takzvanými „inováciami“.

Podľa Gatesa, ak sa chce ľudstvo vyhnúť ničivým následkom globálneho hladomoru, musíme sa mu plne podriadiť a umožniť mu vyriešiť naše problémy prostredníctvom inovácií.

Majte na pamäti, že inovácia podľa Gatesa znamená zaujať koncept spálenej zeme ku každému živému tvoru, ktorý udržiava a vyživuje ľudstvo po tisícročia, a nahradiť ho nejakou Gatesovou vlastnou technológiou.

Prírodná liečba osteoartritídy

Gates je laserovo zameraný na spôsobenie globálneho hladomoru a má pokrytý každý možný uhol, vrátane pôdy. Je totiž odhodlaný nahradiť pôdu, ktorá udržiavala ľudstvo počas celej našej histórie, vlastnou značkou geneticky modifikovaného odpadu.

Experti varujú, že umelá pôda s GM pôdnymi mikróbami financovaná Gatesom, ktorou chce nahradiť klasickú pôdu, môže zničiť poľnohospodársky priemysel a vyvolať celosvetový nedostatok potravín.

Stačí si prečítať správu spoločnosti Ginkgo Bioworks Holdings určenú pre Komisiu pre cenné papiere a burzu. Je to ako brainstorming sci-fi spisovateľa o zápletkách pre najúžasnejší katastrofický film na svete.

Najnovšie Gatesovo tvrdenie, že jeho technológia je riešením svetového hladu, odsúdilo päťdesiat organizácií, ktoré sa celosvetovo venujú otázkam potravinovej suverenity a potravinovej spravodlivosti.

V „otvorenom liste“ sa táto skupina organizácií zaoberala komentármi Gatesa počas rozhovorov pre The New York Times a The Associated Press a správou The Gates Foundation z roku 2022.

Podľa expertov nie sú Gatesove činy filantropické. Ide o človeka, ktorý je odhodlaný zničiť celosvetové zásoby potravín.

Skupina organizácií nesúhlasila ani s Gatesovým tvrdením, že jeho takzvaná Zelená revolúcia bola „ohromujúcim úspechom“, pričom mu pripomenula, že so Zelenou revolúciou prišlo množstvo ďalších problémov. Napríklad, jedným z ekologických problémov je dlhodobá degradácia pôdy.

„Ste súčasťou vytvárania práve toho problému, ktorý deklarujete, že chcete riešiť,“ napísala skupina o Gatesovi.

„Tieto iniciatívy nezvyšujú inovácie, ale skôr prispievajú k privatizácii a konsolidácii korporátnych monopolov v oblasti vývoja osiva a trhov so semenami,“ uviedla ďalej.

Nemýli sa. Semená predstavujú život a zabezpečujú budúcnosť. Gates je, samozrejme, odhodlaný prevziať kontrolu nad svetovou bankou semien a uzamknúť ju v najvzdialenejších častiach nórskej Arktídy.

Nanešťastie pre svet Gates ovláda takmer všetky semená a rovnako ako zloduch z Jamesa Bonda ich má zamknuté v odľahlej arktickej skrýši. Jediné, čo treba urobiť, je nájsť bunker a poraziť najväčšieho zloducha Billa Gatesa.

Robert F. Kennedy mladší nás už v roku 2020 varoval, že Gates trpí „mesiášskym komplexom a ochotou experimentovať so životmi ľudí, ktorých považuje za menejcenných“. S odstupom štyroch rokov Kennedy chápe, že vo svojom vtedajšom odsúdení Gatesa nezašiel dostatočne ďaleko.

Záver

Sily temnoty neboli nikdy silnejšie a hromadia sa proti ľudstvu, ale nádej stále existuje.

Čoraz viac ľudí sa prebúdza a vidí, že globálna elita je taká, aká vždy bola – banda vyšinutých psychopatov zameraných na decimáciu ľudstva a svetovú nadvládu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ale hlavne nešírte na internete nenávistné komentáre proti Gatesovi a už vôbec nenávadzajte ľudí na to, aby mu mu prvej príležitosti podrezali krk – hoci je to už len klon – lebo vám to povedal Eštók!

 2. mariankosnac

  Tak už teraz mnohé v záhradkarstvách predávané papriky atď sú všelijaké hybridy z ktorých semienka keď zasadíte tak vám nič nevyrastie maximálne nejaký nepodarok. Takže eliťáckym deBillom stačí aby takto upravili semená všetkých úžitkových rastlín a potom zatrhli predaj semien a ľudia si už nič nevypestujú. Tak či onak taká redukcia cca9 miliárd na pol miliardu by bola asi na dlho ak vôbec a Billík sa už výsledku nedožije, tak načo to všetko, keď Gates aj so Švábom čochvíľa skapú a ich nový svet si neužijú, jedine že by to budovali pre svoje vnúčence.

  https://www1.pluska.sk/soubiznis/zahranicny-soubiznis/foto-najbohatsi-ludia-planety-zaludnuju-svet-rodina-billa-gatesa-rozrasta-stane-dedkom

  • Objektívne

   Máš pravdu, ak by redukovali tak ako doteraz, trvalo by im to niekoľko storočí. Je to ale inak. Starý svetový poriadok bude vystriedaný tým novým. Elita na tom nič nezmení a tiež ani jej opozícia, dokonca je to tak, že to nastane aj vtedy, keď elita neurobí absolútne nič. Nemusí pohnúť ani prstom.

 3. Miroslav Čižmár

  Prečo sa elity odnepamäti vyhlasovali za bohov?
  Je to otázka autority. Žena je autorita pre deti, muž je autorita pre ženy, a boh je autorita pre mužov. Ľudské elity závidia bohom ich autoritu pred mužmi.

  • Marek Košice

   O čom to splietaš? Veta „Ľudské elity závidia bohom ich autoritu pred mužmi.“ je totálny BLUD….

   1. „autorita pred mužmi/ženami/deťim/psami“ … toto slovné spojenie nedáva absolútne žiadny zmysel…
   2. Akým „Bohom“ (množné číslo)? Vymenuj ich…
   3. ČO závidia „Bohom“? To, že „Bohovia“ zjavne dávajú elitám „voľnú ruku“? TO IM ZÁVIDIA??? 😀 😀 😀 😀 ….. Alebo im závidia, že „Bohovia“ sú rovnako bezcitní ako „ľudské elity“??? … Že „Bohovia“ dovolia „ľudským elitám“ vraždiť malé nevinné deti? … VEĎ TO ABSOLÚTNE NEDÁVA ZMYSEL…….. „Ľudské elity“ môžu tak akurát ĎAKOVAŤ „Bohom“, alebo sa TEŠIŤ, že „Bohovia“ im dovolia takéto zverstvá….hlavne, KEĎ PEKLO PO SMRTI TELA NEEXISTUJE…. 😀 😀 😀 :D……. Ale Peklo zo sveta robia „ľudské elity“, A „BOHOVIA“, ktorí keby nevytvorili telá závislé na vode, jedle, spánku, vhodných poveternostných podmienkach, atď, TAK BY „ĽUDSKÉ ELITY“ MALI KRÁTKE PÁKY NA DRVIVÚ VäČŠINU ĽUDÍ….

   Miroslav, veď ty ani nevieš o čom „točíš“…. VEĎ BOHOVIA ANI NIE SÚ AUTORITAMI PRE „ĽUDSKÉ ELITY“ …….. Ako taký Gates, Soroš, Biden, a mnohí iní preukazujú svojimi činmi to, že by „Bohovia“ pre nich boli autoritami? JEDINE, KEĎ TÍ „BOHOVIA“ SÚ ZHMOTNENÉ ZLO….v tom prípade sú tí „Bohovia“ autoritami zvrátených „ľudských elít“, ktoré ich počúvajú A KONAJÚ ZVERSTVÁ…. Iný variant NEEXISTUJE.

   • Súhlasím. MČ sa dostal do osídiel vlastného podjebávania a ironizácie. Oxymoron!

    Oxymóron
    Spojení slov, jejichž význam se navzájem vylučuje

    Oxymóron, někdy též protimluv, je v lingvistice spojení slov, jejichž význam se navzájem vylučuje – např. „ohlušující ticho“, „svítání na západě“. Při striktním výkladu použitých slov by oxymóron tvořilo logický spor, paradox. Oxymóron se záměrně používá v poezii jako básnický prostředek. Wikipedia (CS)

   • Israismael

    Marek ! Predstav si teraz a zamysli sa nad týmto čo napíšem…Zrejme tušiš podľa toho ako píšeš že duch ,duša po smrti niekam putuje..Zhodneme sa ? Telo naozaj nie je to hlavné v zmysle hlavný človek a čim disponuje pozemský človek na Zemi ,aj keď je viditeľné aj hmatateľné a každý ho vidí svojimi očami (pokiaľ nie je slepým od malička)…Okey? Potiaľto sa dúfam zhodneme spoločne..(telo je teda obal pre podstatu a tou hlavnou podstatou je ľudsky duch ,aby mohol prostredníctvom tela pôsobiť v pozemskom svete a vyvíjať sa k poznaniu svojho a k poznaniu Boha ,čo je hlavný zmyslel vývoja ..inak to nejde )
    No ale teraz sa zamysli… vážne zamysli ,alebo sa aspoň pokus.. A nevšímaj si mňa, ako pisatela, ale vsimaj si obsah toho čo píšem !… Hovoríš ,že peklo neexistuje ..Áno v zmysle ako ho vykresľujú ľudia na zemi tak naozaj tak neexistuje lebo Boh by také niečo nikdy nevytvoril pre ľudí..Peklo si tvoria ľudia sami…(vysvetlim) .No ale teraz to podstatné a skratim to, i keď by sa z Poznania ,ktoré nám dal Syn Človeka dalo písať toho oveľa viac ,a viac rozvetvené ale tu to nejde ..
    Myslíš si Marek ,že taký človek ktorý žije celý život na zemi ako šupak ,ako rebel ako bezcharakter ,by mohol po smrti niekam inam ako do pekla ? ..Opravim to teda znova .Peklo v zmysle ľudskom nie je, ale sú oblasti temna a zatratenia (V knihe Posolstva Vo svetle Pravdy sú tie oblasti dokonale presne vysvetlené) .Po smrti pozemskeho -hrubohmotneho tela sa ľudský duch odpútava ,niekto pomalšie ,niekto rýchlo (podľa stavu duše) …Človek ktorý bol celý život bezduchym ,napojený na temno,žĺtka a pod a keď odpútavajuvi sa jeho duch po smrti je už v inom tele ( jemnohmotnom),tak by sa podľa zákona tiaze ťažkého jeho jemnohmotneho alebo aj inak povedané astralneho tela (tiež môžme povedať aj energeticky temného ), nikdy nemohol dostať k takým dušiam do oblasti svetla ,ktoré sa priklanali na zemi ku SVETLU a k Bohu ..aj tu pôsobí Zákon tiaze a príťažlivosti v čase smrti a odputavania sa zo Zeme ..Lebo vskutku samocinny Zákon nepripusti nič iné ,iba ísť ku svetlu, alebo druhá cesta je ku temnu dole (treba si to naštudovať ,Zákon jemnohmotnej tiaze a zákon duchovnej príťažlivosti ,ktoré teda platia po smrti .. )). ty si myslíš ,že ak by neexistovali temné priestory (nie peklo ako také ,že sa tam kúri pod kotol ) ,tak že by mali takí pokusitelia a temni ísť spoločne po skončení života na zemi s takými svetlými dušiami do peknej svetlej oblasti ? Do astralneho ľahkého ,jemnohmotneho sveta? .. To by už ako bolo spravodlivé, aby tam opäť robili takí temní nepodarkovia bordel ?…,Každý človek do jedného musí po odhodení (kabáta) ako obalu pre ľudského ducha ,teda hneď po smrti musí zákonom tiaže a príťažlivosti rovnorodeho ,, nájsť “ svoj spravodlivý priestor ,sféru kde je presne taký istý zákon tiaže a príťažlivosti ,ktorý sa rovná s tiazou a rovnorodostou prichadzajucej duše v jemnohmotnom kabáte(tele) ..kabát ako oblek pre ducha píšem ako obrazne pre pochopenie !! Teda ťiaz ale ešte aj niečo mocnejsie ako ťiaz posobi ako magnet a ťahá hore duše v spánku v nových telách tam ,kam naozaj patria podľa spôsobu života,ktorým žili na zemi(dobrý k dobrému ,pijan k pijanovi ,vrah k vrahovi a nijak inak nie je možné..Zákon to nepripusti ako na zemi ,že tu žijú rôznorodi ľudia ) ..Teda presne sa každý odpútavajuvi ľudský duch-clovek dostáva do takej sféry a oblasti,kam nás tá Tiaz vytiahne podľa Božieho Zákona alebo teda Vesmírneho Zákona …a ani o meter výšie ďalej ,ale ani o piaď nižšie ..To je Zákon ..Hutné a ťažké tela klesajú tam, kde je temno a zas sa to deje iba v spravodlivosti zákona,že temné duše klesnú v tiazi do tých akoze pekiel ,ktorým ty neveríš ..ale ešte raz nie je to peklo ako sa hovorí , ale oblasť kde budú také temné duše prebyvat po smrti..Čo ale v podstate v tých oblastiach to peklom je…Trápením
    a nicotnostou ..ale vždy iba podľa,, zásluh “ ako žili na zemi a v predošlých inkarnaciach…
    Tak len toľko ..v skratke som sa ti to pokúsil objasniť ..Boh nikdy nepripravuje peklo v zmysle, aby ho stvoril pre ľudských duchov a pozemských ľudí ..každý človek si robí peklo alebo raj už na Zemi sám a po smrti ide buď na nízko frekvenčne planety dole nízko pod systém tejto Zeme ( je to stokrát horšie prežívanie ako na zemi ,lebo tam sú iba samí rovnako pôsobiaci a uvažujúci ľudskí duchovia ,bez možnosti oprostit sa viny ).. alebo ide do svetlých krásnych vysoko frekvenčných oblasti ..Teda sú iba dve cesty ľudských duchov ked putujú po ukončení pozemskej púte!! Preto sa tie oblasti nazývajú nie peklo ale sú to oblasti temna a zatratenia..Čo je ale v podstate to isté a to samé v zmysle o aké oblasti ide ..A sú aj oblasti krásne a blažene a to oblasti svetla a Raja !

    • Tieto vysvetlenia sú k dispozícii dlhé veky, pomohli niekomu?
     Skutočne pomohly? Ani nie. Ruku na srdce. Platón to už len zrnul…

     Pomôžu len osobné skúsenosti, keď človek:
     – prestane kradnúť,
     – klamať,
     – podvádzať,
     – pretvarovať,
     – napodobovať,
     – žiarliť,
     – závidieť,
     – vnucovať,
     – požadovať,
     – a môžeme dlho pokračovať, aj s opačnými kvalitami a cnosťami…

     A prečo? Je to niečo iné od predošlého príspevku? Ochota. Ochota to skúsiť /skutočne zažiť, len len plytko prežiť, anak sme ako mula priviazaní život za životom k stromu, opakujúci dokola tie isté skúsenosti/, nie len keď sme maličké deti, ale aj v dospelosti a vytrvať až do konca. Človek „zatvrdne“ a už mu niet pomoci. Chýba nám v živote takýto učiteľ.

   • Miroslav Čižmár

    Cisár môže veliť armáde mužov, ale nevidí im do hláv. To závidia ľudské elity božstvám. Chcú sa nám dostať do mysle. Možno pomocou čipov neuralink, možno inak. Chcú nám hacknúť psychiku.

   • Miroslav Čižmár

    Nezvládnutá otázka autority v detstve robí problémy v dospelosti. Manžel súperí so svokrou o autoritu pred ženou. Alebo dospelý muž má problém odpútať sa od matky a priľnúť k žene, a tak radšej praktizuje sexuálnu alchýmiu.

   • Miroslav Čižmár

    Elohim je množné číslo, a znamená božstvá. Biblický Boh Elohim predstavuje božstvá.

    • Marek Kosice

     MČ : „autorita pred zenou“ by malo byt „autoritou voci zene“… Ci ti pride normalne napisat „Agresivita pred zenou“ namiesto „Agresivita voci zene“?

     Moj otec nesuperil so svokrou… NIKDY. Tie tvoje domnienky…. :D…

     Mimochodom, sexualna alchymia sa da praktizovat LEN V PARTNERSKOM VZTAHU. Neplet si ju s obycajnym sexualnym ceibatom. A nezavid mi moju schopnost.

     • Miroslav Čižmár

      Tupec MzK, naťahujeme sa o slovíčka?

     • Chlapci, ako to nakoniec bude, t.č. úplne presne to nemôže z nás vedieť asi nik. Ani menovaní zločinci, ktorí prevzali riadenie planéty do svojich krvavých rúk. Preto svoju reakciu ukončím otáznikom. Vyjadriť si dovolím jedine svoj (aj to neukončený) uhol pohľadu.
      Náš chorý mozog vnímam ako zavírený program. Za vírus nezodpovedá počítač ani program, ale ten, kto PC zavíril. OD KOHO konkrétne vyšiel úplne prvý impulz ku spáchaniu tohto nehorázneho ZLA? Lebo tí, ktorí to Zlo v súčasnosti napĺňajú, sú už iba jeho otrokmi.

  • Boh je autorita pre veriacich, nie iba pre mužov. A teda iba pre veriacich mužov, keď už.

 4. Vyzerá ako tesne pred infarktom.

 5. Gates je jen nástroj sionistického globálního řízení, podobně jako třeba Schwab. Chobotnici je třeba useknout hlavu a ne jen jedno chapadlo. Když nebude Gates, nahradí ho jiný zvrhlík.

 6. Nečítajte bluznenie týchto zločincov. Boh marí úmysly hriešnikov.

  • Marek Kosice

   Boh mari H*VNO…..Nezmaril ani plany tych, ktori za dekady pozabijali miliony deti….

   • Miroslav Čižmár

    Tupec MzK, strč si svoje sračky naspäť tam, odkiaľ vyšli!

    • Miroslav, Boh (sionu) je krvilačný Pozemšťan (a možno je to celá partia odľudí) – a tento tzv. boh nemá nič spoločné so Stvoriteľom Otcom. Teda tak to vyplýva zo zmútenej sionistickej biblie.

 7. Príprava na hladomor sa pridáva po kvapkách – ak pokusný balónik prejde, tak sa bude ďalej pokračovať!

 8. Žiadny globálny hladomor nebude. A ak, tak iba po termojadrovej vojne, alebo vesmírnej katastrofe (napríklad dopad veľkého asteroidu). Všetky úvahy novodobých Nostradamov sú na úrovni predpovedí o konci sveta, ktoré sa napriek 100% „istote“ nenaplnili.

  • Objektívne

   Je dosť pravdepodobné , že tento postoj budeš za takých 10 až 15 rokov revidovať. Doteraz celosvetovo zhorelo vyše 15000 prevádzok na spracovanie potravín.

   • Budúcnosť (nie len potravinovú) v dosahu 10 až 15 rokov neriešim.

    • Marek Kosice

     Oldo Hlavacek, si to ty? Mysli na deti a vnucata, nebud sebec…. (trochu srandy)

     • Ja už strácam chuť pestovať niečo, pretože to zakápava na tých F1 kokotinách, ktoré pestujú susedia. Pritom v obci sme mali hystoricky fialové paradajky, 30-40 kg melóny. Semiačka sa tradovali. Odbočím – kúpil som zopár toľko „bezsemienkových“ melónov – super chuť- polovica mala toľko semien, že ich mali viac ako bezsemenné. Existuje odroda cukrového melóna Orange vyšľachteného práve z F1 – nedostanete sa k semenám. Prosto – treba mať trpezlivosť! Ja mám teraz krásne papriky zo semien dlhej, krásne chutnej kápie – neviem čo z toho bude. Vyskúšam.

 9. Preco chceli do kazdeho za kazdu cenu dostat covidovu mnamku? Je pravda co povedal Harari, ze kazdy clovek bude coskoro hacknutelni? Preco tlacia a davaju uz aj do niektorych potavin grafen? Vlastnosti grafenu asi hovoria za vsetko a nejde o ziadne hoaxi! Vedeli ste o jeho velkom vyskume a moznostiach vyuzitia prebiehajucom aj v EU?
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/evropa-investovala-1-miliardu-eur-do-grafenu-ale-kvuli-cemu/

 10. Miroslav Čižmár
  • Marek Kosice

   A co ako? Jazva na ruke znamena gulku? To je slaby dokaz. AKO FAKT……BUDME ABSOLUTNE OBJEKTIVNI….. PYTAM SA ESTE RAZ…..JAZVA NA RUKE VYZERAJUCA AKO PO SECNEJ RANE JE DOKAZOM GULKY?
   Druha otazka…Keby si sa ocitol na mieste „atentatu“ a pocul 5 vystrelov plus videl padajuceho Fica, tiez by si sa spraval tak, ako keby sa nic take nestalo, ale len ochranka by riesila niekoho za zabranami/zabradliami a posunula nimi? PRETOZE KED SI POZRIEM VIDEO A ODMYSLIM SI FICA V NOM, tu lidia v nom sa spravaju PRESNE TAK, AKOBY TAM FICO ANI NEBOL….

 11. MČ – neviem koľko máš rokov, takže len pripomeniem, že okolo roku 2000 u nás začali manévre – hry na terotizmus. Prakticky – na poštách sa začali vyskytovať prípady s bielym práškom – kvázy akože ricínom. Na poštu vtrhlo komando – všetkých pohádzali na zem – sociálny experiment – čo nechajú ľudia so sebou robiť! Odbočím!

  Hriešni ľudia mesta pražského – inšpektor Vacátko – mal výrok, že podľa vercajgu poznáš páchateľa! USA majú hlavnú BZHM – ricín /nie olej, inak výborný na zápaly kože/ – biely prášok. Ak by útočili Rusi – tak by to bol yperit – pluzgierotvorný jed – získaný z rastliny boľševník – čiže nie prášok, ale tekutina. No – takže!

  “ Volebné moratórium sa má v dôsledku incidentu predĺžiť najmenej o tri hodiny.“
  Biely PRÁŠOK vo volebnej miestnosti predĺžil moratórium: Už sa vie, ČO to bolo!
  https://www.cas.sk/clanok/2935135/biely-prasok-vo-volebnej-miestnosti-predlzil-moratorium-uz-sa-vie-co-to-bolo/

 12. Ako Pellegrini trepe o záujmoch EU – na záujmy Slovenska nejako pozabudol. Čiže toto nás čaká!
  VIDEO: „Európska únia stojí na rázcestí. O svojom budúcom fungovaní musí prijať zásadné rozhodnutia a prehodnotiť aj agresívnu a prikazovaciu politiku Green Dealu,“ uviedol zvolený prezident Pellegrini a ľudí vyzval, aby dnes prišli voliť svojich zástupcov do Európskeho parlamentu
  https://www.infovojna.bz/article/video-pellegrini-europska-unia-stoji-na-razcesti
  ————
  K tomu asi toľko – môj poznatok – že je minimum hlasov do EU parlamentu – dokonca sa tomu vyhýba aj mainstream – akože robiť priebežné spravodajstvo z volieb – že to vyžaduje nejaký podvod! Ide o to – že do EU parlamentu sa prekrúžkuje strana, ktorá získa 5 % hlasov kvôra! No lenže – na tých 5% to nevyzerá na nikoho! No – tak nastupuje biely prášok!

 13. Šťava z boľševníka pôsobí na človeka ako yperit. Jediný dotyk môže na pokožke spôsobiť nepríjemné hnisajúce pľuzgiere a stopy po spálenine na nej zostanú aj niekoľko mesiacov.
  Yperit sa z boľševníka nevyrába.
  Boľševník vyvoláva u ľudí s alergickými ochoreniami aj peľové alergie. Mal by sa vykynožiť, ale nie je to jednoduché.

  Biely prášok bol vraj škrob, býva tekutý aj práškový.

 14. Netvrdím, že sa im to nemôže podariť, no k tomu je potrebné podmaniť si Rusko, Čínu, Indiu a ďalšie veľké štáty a samozrejme mať vo vlastníctve úrodnú pôdu Ukrajiny. Pokiaľ toto nebudú ovládať, absolútny nedostatok potravín by nemal hroziť. Ak národy budú naďalej slepo podporovať progresivistických politikov, môže sa to elitám podariť, no zatiaľ ako keby im to nevychádzalo úplne a aj ľudia sa postupne preberajú a rozkukávajú. A možno všetko ide aj so zádrheľmi podľa ich postupného scenára.

 15. dcéra Gatesa si zobrala nejakého egyptského milionára.
  Ročidi sa množia iba s Rokfelermi, s Baruchmi, s Astormi Kuehnami Morganami – iba akcionáro FEDu medzi sebou.
  Ročildi si do rodiny neberú genetický odpad ako ja Gates a jeho dcéra.
  Gates je pre ročildov poskok, poslíček od výťahu, genetický odpad.
  Keby Gates patril k najvyšším elitám, jeho dcéra by si nebrala za manžela ešte nekvalitnejší genetický odpad nejakého nečistého egypťana.
  asi tak

 16. Vypadá to, že už dlouho nevydrží. Tak aspoň to.

Pridajte komentár

*