Vďaka zaočkovanosti zrušili obmedzenia. Teraz sa Dánom znova vyhrážajú lockdownom


Print Friendly, PDF & Email

Vďaka zaočkovanosti zrušili obmedzenia. Teraz sa Dánom znova vyhrážajú lockdownom

(Jack Phillips, The Epoch Times) – Len pred mesiacom Dánsko víťazoslávne oznámilo, že vďaka dosiahnutiu vysokej miery zaočkovanosti ruší všetky pandemické obmedzenia. Dnes sa vysoký predstaviteľ zdravotníctva vyhráža novým lockdownom, ak sa nezaočkujú ďalší.

„Aj napriek tomu, že dosahujeme neuveriteľne vysokú mieru zaočkovanosti, ak chceme udržať Dánsko otvorené, tak sa musí zaočkovať ešte viac ľudí,“ uviedol dánsky minister zdravotníctva Magnus Heunicke pre televíziu TV2 a dodal, že v blízkej budúcnosti môžu byť zavedené nové lockdowny.

Triumfiálne víťazstvo nad covidom dlho nevydržalo

V septembri 2021 dánske úrady zrušili pre svoj škandinávsky národ posledné pandemické obmedzenia s tvrdením, že Covid-19 už viac nie je kritická hrozba pre spoločnosť. Dánsko sa stalo prvou európskou krajinou, ktorá pristúpila k takémuto kroku.

Avšak, podľa vyjadrení ministra zdravotníctva pre médiá tento týždeň sa zdá, že úrady prehodnocujú svoje rozhodnutie.

Do dnešného dňa je plne zaočkovaných približne 75% celkovej populácie, čo je okolo 90% tej časti populácie, ktorá sa mohla zaočkovať (zvyšok sú malé deti, ktoré sa ešte očkovať nemôžu).

Napriek tomu, podľa štatistík, nové prípady infekcie Covid-19 začali posledné dni prudko rásť. Priemer za posledný týždeň je zhruba 1000 nových prípadov denne.

„Vedeli sme, že túto jeseň príde nárast. Nie je žiadnym tajomstvom, že tento nárast prišiel v októbri pomerne rýchlo,“ uviedol minister zdravotníctva.

Ďalej povedal, že zdravotnícke úrady nebudú váhať s intervenciou, ak si to situácia vyžiada. Podľa neho má vláda vysokú mieru podpory obyvateľstva.

Dánska opozícia nesúhlasí s vládou

Dánska opozičná strana Venstre protestuje a hovorí, že týmito vyhrážkami o znovuzavedení lockdownu vláda porušila kľúčovú dohodu. Ich hovorca pre zdravotníctvo Martin Geertsen považuje tieto vyhrážky za neakceptovateľné.

„Zdravotnícke úrady nám sľúbili, že ak sa dáme zaočkovať, tak sa zbavíme obmedzení a lockdownov,“ posťažoval sa Geertsen pre TV2.

Dánsko patrilo medzi prvé európske krajiny, ktoré v marci 2020 zaviedli lockdown a nútene zatvorili školy i mnohé firmy. Počas pandémie, podobne ako ostatné krajiny, striedavo opatrenia uvoľňovali a znovu zavádzali.

Dňa 21. apríla 2021 bolo Dánsko jednou z prvých krajín, ktoré zaviedli takzvané „covid pasy“. Dánsky Inštitút pre etiku vtedy požiadal vládu, aby tieto pasy sa používali čo najkratší možný čas a aby chránili osobné údaje.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

A aký je výsledok?

Sľubovali im, že ak sa dajú zaočkovať, dostanú slobodu. Oni sa poslušne zaočkovali a slobodu im idú aj napriek tomu teraz zobrať. Dáni sa nechali okabátiť!

Ponaučenie

Takže, milí čitatelia, opäť sa raz potvrdzujú dve veci.

Prvá, že politikom nikdy nesmiete dôverovať. Ako sa aj zvykne vravievať: „Politikom sa neverí, politici sa kontrolujú“.

Druhá, že sľuby o tom, že ak sa zaočkujete, tak uvoľnia opatrenia, vláda nemyslí vážne. Je to len návnada a vy ste rybička, ktorú chcú na tú návnadu chytiť. Ak sa chytiť necháte, aj tak si vás potom obrazne povedané „naporcujú a uvaria“.

Keď teda Dánsku nepomohla zaočkovanosť 75% (90% dospelých), tak chce tu naozaj niekto tvrdiť, že ak by bola zaočkovanosť hoc aj 100%, tak sa vírus prestane šíriť? Samozrejme, že nie a príklad Dánska je toho najlepším dôkazom. Vírus šíria rovnako očkovaní aj neočkovaní.

Cieľom zločineckých vlád nie je zastaviť pandémiu. Ich cieľom je naše zotročenie, totálna kontrola nad ľuďmi. A je len na nás, či sa necháme dlhodobo klamať a v konečnom dôsledku zotročiť.

Aj keby ste sa dali pod nátlakom zaočkovať, i tak tým nič nezískate, akurát môžete stratiť – či už zdravie alebo dokonca život v dôsledku vedľajších účinkov vakcín.

Inými slovami, prínos žiaden, riziko všetko.

Úplne na záver jedna stará pravda: „Slobodu vám nikto nemôže vziať ani darovať. Môžete ju len vy sami dobrovoľne odovzdať.“

Preto, nedávajte vašu slobodu tyranom. Ak im dáte čo i len prst, zožerú vás celých!

Stop Candida

Autor: Jack Phillips, Zdroj: theepochtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Ja už nemám slov ako depopulácia pokračuje.

  • Ja sa pripajam k vdake Ms. Jean, za dalsi clanocek prelozeny do Slovenskeho jazyka.
   Taktiez motto na kazdy den je ine. Redakcia ma velmi jasny ciel, co si velmi vazim!
   Dakujem!

  • Áno, milá Jean, vďaka Bádateľovi za tento dôležitý článok.
   Dalo sa očakávať, že Lož raz vypláva na povrch…však kedy boh Sionu neklamal? S nečestnosťou začal hneď v „Raji“, keď prvej dvojici zakázal „jesť zo stromu poznania“ pod hrozbou, že v deň, kedy by z neho jedla, určite zomrie. A zomrela? Figu! Páru sa „otvorili oči“ a pochopil, že je v pasci…
   Boh sa prerátal. Ľudia neboli až také ovce, za aké ich mal. A tak zmenil taktiku: z okamžitého usmrtenia na zdĺhavé mučenie…trestaním chorobami od výmyslu jeho vlastného… a je to tak dodnes. Už len to čipovanie dokončiť. Nezačipovaní – slovami boha – „budú za hnojivo Zeme“. A začipovaní?? Čo bude s nimi? K tým sa akosi zabudol zreteľne vyjadriť. Možno ešte premýšľa… „Láska“!
   Aj Ježiš ľudí mučil?
   Otvorme oči, Pozemšťania. Čipovací boh Sionu nie je Ježišov Otec, ani náš Stvoriteľ.

   • emily ? podla teba boh na nas poslal covid aby nas vsetkych potrestal za praprapra hriechy adama s evou?.
    ak ano preco cakal 2000 rokov? nestacili by mu vsetky vojny, utrpenia, diktatury, genocidy roznych vladcov po celom svete?
    je tu jeden hacik vo fakcine je okrem mnozstva svinstiev aj enzym luciferaza? to nemoze pochadzat od boha!

    • enika, covid neexistuje. Covid je podvod.
     Boh Sionu nie je Stvoriteľ Otec. Stvoriteľ Otec a Pravý Ježiš sú obyvateľmi inej planéty a sú bez národnosti – jestvovali odjakživa. Sú predstaviteľmi absolútnej a bezpodmienečnej, donekonečna odpúšťajúcej Lásky.
     Boh Sionu a rovnako aj židovský kristus boli aj sú – narozdiel od Ježiša a nebeského Otca – Pozemšťania. Kristus je podvodník a boh Sionu je vrah: od 1. Mojžišovej až po Zjavenie Jána. Vlastne až dodnes.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-10-29-moderna-never-ending-covid-booster-shots-needed.html
  YOU are the business model: Moderna says never-ending “booster” shots needed to eliminate covid
  VY ste obchodný model: Moderna hovorí, že na elimináciu covidu sú potrebné nekonečné „posilňovacie“ injekcie

  Pharmaceutical cartels want you permanently enslaved so their profit stream never ends
  Farmaceutické kartely vás chcú natrvalo zotročiť, takže tok ich zisku nikdy nekončí

 3. https://cz24.news/nejhorsi-ekonomicka-krize-vsech-dob-prichazi-katastrofy-obcanske-valky-statni-bankroty/
  NEJHORŠÍ EKONOMICKÁ KRIZE VŠECH DOB PŘICHÁZÍ. KATASTROFY, OBČANSKÉ VÁLKY, STÁTNÍ BANKROTY

 4. redakcia – „keďže ja som posadnutý zrkadlovými protestami“ – vy ste sem dali na titulku snímku z dánskej svätojánskej noci?! Akože takto by mohli vyzerať tie zrkadlové protesty? Komunistický lapiónový sprievod na dušičky? Haloween?

  Čiže – ja potrebujem Slnko – vy potrebujete tmu? Teraz inak – židia aj moslimovia uctievajú Mesiac a jeho svit – nepravý zdroj svetla – určite nie Slnko. Budeme chodiť po kanáloch ako luciferiáni – svetlonoši? Život – je koncert – pre tínedžerov? Sloboda je koncert s mobilmi?
  Č s tý sledujete? Mám veriť tomu, že ste vybrali fotku, akože mladí Dáni sa tešili z očkovania, lebo sa mohli tešiť na koncerty? Ako naši slovenskí maturanti v Košickom kraji – súťaž o najzaočkovanejšiu maturitnú triedu – odmenou „im bude“ koncert s „osobnosťami“?

  “ Vírus šíria rovnako očkovaní aj neočkovaní.“ – ??!

  „Vírus“ šíria len testovaní! Čo tu šírite vy v týchto textoch-testoch?! Či už sme všetci dostatočne dementní?!

  • Nebudete tomu veriť, ale nič podprahové sme tým obrázkom nesledovali. Jednoducho sa nám páčil.

   • Pokiaľ viem, bol to môj tip v komentári k zrkadlovým protestom, ale v inom kontexte. Čo už s vami. Užite si to.

    • Marek Košice

     Maroš, trochu úcty (lebo ty kritizuješ nonstop) k redakcii… Nebyť ich článkov, nemohol by si toľko textovo masturbovať….

     • Servus! Služobníček! Úctivá poklona!

      Pletieš si prirodzený rešpekt k prirodzenej autorite s neprirodzenou úctivosťou k hocikomu!

      Takže ja tu podľa teba verejne masturbujem a ty sa tu na tom tajne odbavuješ. A toto samozrejme nepovažuješ za prejav tvojej agresivity. Keby nebolo keby – boli by sme dávno v nebi.

      Si zakoplexovaný. Ty nemôžeš byť „len“ Marek – ty musíš byť Mark von Košice! Tak vznikajú internetové opice.

     • Marek Košice

      Maroš : Nepletiem si. Redakcia pre mňa nie je prirodzená autorita, ale to neznamená, že na ňu budem kydať, keď vďaka nej sa môžem dozvedieť zaujímavé veci. Platíš za jej články? Ak nie, nemáš nárok (samozrejme zakázať ti to nemôžem) ju kritizovať za drobnosti.
      Ja môžem byť agresívny k tebe, ty ku mne. Ale byť agresívny k redakcii by si nemal, pretože každý deň od nej čítaš články… Pošli redakcii 100€ mesačne, a budeš mať objektívne právo kritizovať drobnosti, ktoré si všimneš len ty so svojim tyranským komplexom typu „Buďte všetci dokonalí, inak vás roznesiem v textových zuboch“…

     • „Pošli redakcii 100€ mesačne, a budeš mať objektívne právo kritizovať drobnosti“ -za 100 eur mesačne budem SUBJEKTÍVNE kritizovať drobnosti v supermarkete! Veď nech si spoplatnia články a nech sa tým aj spopolnia!

      Si idiot! Korupčnícky idiot! Keď si niekoho kúpiš – môžeš ho kritizovať! Keď si kúpim vládu – môžem ju kritizovať! Keď ti pošahaná ženská presolí obed – budeš držať hubu, lebo ti ho uvarila!

      Pre rodeného sluhu je neprirodzené kritizovať svojho pánička. Pre mňa je tento web to isté, ako návšteva „masážneho“ salónu! A?! Keď zjojknem, tak tá ku.va prestane?!

      Oprava – tento web je pre mňa ako armádou dotovaný bordel pre vojakov – a?! Lebo sme vo vojne, tak nemôžem kritizovať „aspoň“ bordel?!

      Ty máš svoj bordel v svojej ambivalentnej schizofrenickej hlave!

   • Redakcia – z toho zrkadlového protestu na Ukrajine vám – zabehlo? Kuc kuc?

    „To Slovensko naše, posiaľ tvrdo spalo.
    Ale blesky hromu, vzbudzujú ho k tomu, aby sa prebralo.

    Ešte jedle rastú na krivánskej strane.
    Kto jak Slovák cíti, nech sa šable chytí a medzi nás stane.

    Už Slovensko vstáva, putá si strháva.
    Hej, rodina milá! Hodina odbila.
    Žije matka Sláva.“
    https://lubos2226.blog.pravda.sk/2018/01/25/dosial-skryty-vyznam-slovenskej-hymny-slovenska-hymna-a-jej-duchovne-posolstvo/

    • Si nemyslite, že keď ten môj komentár k udalosti tu zcenzurujete a zašlapete pod čiernu zem, že to neprejde inde – aj ako samostatný článok. Internet je väčšia sviňa!

    • Dakujem za vyborny link za blog, aj s podrobnym vykladom!

    • holistický prístup

     BLUDY – to je LOŽ na LŽI – MEGALOŽ … celé ZLE … na vysvetlenie všetkých klamstiev veeeľmi zdĺhavé … tož tak …

     • Ten blok som si neprešiel – Pravda je boľševická, dal som link len ako zdroj textu. Ja osobne vidím problém v sionmi po 1989 zmenenom na zastavme ICH = fyzicky, hmotne, krvavo – náš malý národ takto zničí sám seba.. Správne Zastavme SA – v duchu vízie, že UŽ ICH NIETO = kvantový priestor zmeny reality, vlnová genetika, Prozreteľnosť. Pôvodný Matuškov text je zastavme ich, ale toto duchovní cielene zmenili na zastavme SA!

      Takže v čom je problém? Vo výklade textu, v zmene textu? Sem s tým! Alebo drž hubu!

     • holistický prístup

      Celý Tebou uvedený „blog“ je zmeska LŽÍ … to sa skutočne málokedy vidí … priznávaš, že si ho neprešiel a teda šíriš BLUDY, KLAMSTVÁ, LŽI, TEMNO, … takže KTO má „držať hubu“?!? Výnimočne klikám na odkazy, ale toto, čo si uviedol je úpné bahno … a nejaká „Anna“ Ti ďakuje – poškodil si ju a si na to patrične pyšný … ach-jaj …

     • Počúvaj ty trollské tupelo ku.va! Ja som žiaden blog neuvádzal! Ku.va – ja som uvádzal link! Vždy uvádzam link keď preberám text! Nájdi na internete pohotovo celý text slovenskej hymny! Keby som chcel uviesť blog – uvádzal by som jeho text a nie torzo hymny!

      Ty slovenská bisexuálna pi.a – Robo z Čiech – zasraný zhrdený – nevieš kto si – odvšadiaľ ťa vykopali, tak si sa nasral sem?! Ty TROLL podrbaný – nájdem si čas a zavesím sem tvoje komentáre z iných stránok! Ty odborník na Javory – Anastáziu! Opustil si svoju ženu s 3 deťmi a nasral si sa – bezdomovec – k jednej rovnako zúfalej židule – a teraz nevieš kam z konopí, a svoje niktošské frustrácie si vybíjaš tým, že podjebávaš ľudí na internete! Od tej židule si sa naučil luhať a PODVRACAŤ! Čím som poškodil Annu?! Ti rozbijem nos na počkanie!

     • holistický prístup

      Chrobáčik Truhlíček,

      rozlikni si „link“ TEBOU uvedený – je mi Ťa ľúto?!? – NIE!!!! – Ty si ten, ktorý je všade zosmiešňovaný a robíš si to sám – ak sú aj ostatné TEBOU udávané „linky“ podobného druhu, tak poteš košte.

      Smejem sa – si nielen agresívny, ale aj TUPÝ a pyšníš sa tým … vrie v Tebe žlč, pretože sa snažíš zistiť, kto jesm … a strieľaš na slepo – štíš úplne mimo budovy s misou …

     • „holistický prístup“ – je mi jasné, že si nikdy nehral plastikový LOGIK – za socíku analógia piškvoriek. Prvé zastreľovacie rany idú vždy na slepo, ale na rozdiel od piškvoriek – hráč, ktorý „kladie otázky“ – háda – môže svoje farebné kolíčky nakoniec v poli skorigovať všetky – dôležitý je koncový výsledok. Skrátim – protihráč len odpovedá čiernymi a bielymi – áno nie, a pokiaľ odpovedal nepravdivo – prehráva automaticky – nebudem to rozoberať. Podstata – reaktívna psychológia – si idiot – keby si „priznal“, že si Robo – tak hra skončila – pravdu by som mal ja, že si zmrd „ako Robo“, a bolo by to vybavené. A tak si ako „chrono“-„logický“ mrchožrút skočil na obetného baránka Roba – čím môžem odhaliť – tramtarará! – tvoju skutočnú identitu – aj keď tvoje pravé meno – priezvisko – ti ako obvykle sku.vím – lebo ho zásadne správne nevyslovím, takže si – iný zmrd, ktorý sa podpisuje pod kolektívne „diela“ projezuitskej bandy „neochronológov“ – ktorí rozkladajú našu históriu kvôli Damage Control, t. j. zvráteniu škôd, ktoré vznikajú Vatikánu únikom nových faktov o našej skutočnej histórii – odbočím – toto odhaľovala Martina Kušnírová pri skúmaní Lužickej kultúry – ktorú zavraždili na 2. priorite – história, pretože v plánoch GMS je likvidácia národných štátov, a teda likvidácia aj ich kultúry a histórie, teda – títo tzv. neochronologickí prekrucovači histórie – vnášajú totálny zmätok medzi po histórii hladných ľudí, a preto, na rozdiel od skutočných neochronológov – vy ku.vy – zahlcujete informačné pole totálnymi sračkami – inak kolektívnym „dielom“ , ktoré keď som v minulosti napadol, že podľa štýlu nemôže ísť o jediného autora kilometrových sračiek – toto už ste vyriešili jediným „prepisovačom“ tohto materiálu, čo vás zdržiava a ty – ako všeobecný lenivec, „bakalár“ s nedohľadateľnou bakalárskou prácou na VŠ v Žiline – nie si schopný reprodukovať až toľko sračiek – a v podstate si hrdlom vašej organizácie. Fungujete ako Boris Chmerlár /podľa fyziognómie tiež ako ty – z Kaukazu/ so svojími zahlcujúcimi komentármi – do ktorých – už unavenému čitateľovi – zakomponuje tú kvapku jeho lži, prekrúti, vytrhne z kontextu. Uťahať, uťahať, uťahať!

      Neochronologický Damage Control histórie sa robí tak, že sa vytvorí nekonečný príbeh – teda nevenuje sa pozornosť jednotlivým uniknutým pravdám, ale sa okolo nich vytvorí úplne nový ucelený príbeh – hollywoodsky scenár. A každý zblbnutý čitateľ jednoducho nemá šancu si preveriť všetky vaše – tebou podpísané tvrdenia.

      Máš jedno obrovské šťastie, že som o tebe materiál nedal skôr – ešte pred smrťou – Martinovi Benkovi – nechcel som len niečo tvrdiť a na podklady som nemal čas – aby si nezasieral Zem a Vek – čo myslím Huďo prekukne, ak sa s tvojimi-vašimi sračkami začne zaoberať už on.

      Na NWOO.org ťa starí psi už poznajú a nejde im do hlavy, prečo inak Jan Korál tie VAŠE sračky uverejňuje, hoci na to pi.uje každý zorientovaný diskutér – jedna z možných odpovedí sú peniaze – keď bol Korál v sračkách, a ďalšia možnosť je vydieranie za bitcoiny. Neriešim.

      Takže SS – Stanislav „Slabejcius – Slabejpičus“ – kryptorchid – nemáš vpadnuté semeníky v miešku – čo ovplyvňuje jednak tvoju neplodnosť, a nedostatok testosterónu aj tvoju nevyhranenú nedospelú osobnosť a slaboštvo. Nemáš a nemal si žiadnu babu, preto sa kamufluješ verejnou ochranou tej mladej Cigánky /Judity?/, ktorá u vás – ako „mimo“- podrezala-dobodala toho svojho kamaráta – neriešim. Ale ako mešuge si hádam môžeš dopisovať s inou mešuge v base, či? A budeš mať babu! Aspoň platonicky! A možno ťa – keď výde z basy – bude na rukách nosiť! Ty jediný!

      Keďže sa nevieš prakticky hrať so svojím penisom – z kryptorchida by si sa chcel stať kryptológom! Nechutné, keď si spomeniem na tie tvoje drísty o „pôvodnom názve Dunaja“ – Pisonium! Prečo nie rovno Pisoár!

      A keďže internet je sviňa…
      Kroniky slovenského Majdanu. Kliatba patriotov. – 1. část …
      [Prehľadávať doménu nwoo.org] http://www.nwoo.org › 2017 › 10 › 23 › kroniky-slovenskeho-majdanu-kliatba-patriotov-1-cast
      Stanislav Slabeycius prichádza s odvážnou historickou analýzou a pýta sa, či sa o Slovensku píše už na stránkach Starého zákona viac čítajte tu „Pisonom sa tiež mohol nazývať aj Dunaj, o ktorom je známe, že mal viacero názvov, vrátane „antických“, napríklad Ister.

      Tu niekde by mala byť aj tvoja kaukazská držka spred hádam 10 rokov – mňa už You Tube „k tobě“ nepustí.

      Stanislav Slabeycius – YouTube
      [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › channel › UC6JlTP2c6XQYmeMut4PkXxA
      Share your videos with friends, family, and the wor

      Živé vysielanie používateľa Stanislav Slabeycius – YouTube
      [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=DaraIinSi4I
      About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators …

      Dobre. Skrátim. Tvoja hry na kryptorchida s etymológiou slov. Tvoj stereptyp. Dekryptuj – a dostaneš PO-VAJ-CI!

      Najväčšia prdel _ „Milá redakcia Badatel – buďte radi, že vám zvyšujem čítanosť /či sledovanosť, už neviem/“! – toto dokáže len jediný bezvaječný nosatý kaukazský narcistický chucpe kryptorchid SS zo Žiliny, ktorého nie a nie Fico pustiť medzi „svojich“ PLATENÝCH trollov! Prečo? Lebo SS sa mi vyhrážal trestným oznámením, keď vyhrá /2019/ SMER! Prečo? Lebo kvôli tomuto bibasovi musím vymýšľať nové nadávky, ktoré mi tu neuverejníte!

      Ešte maličkosť – tento „autor“ = podpisovač kolektívneho Damage Control neochronologického elaborátu – zásadne roky rokúce neuvádza vo „svojich“ kilometrových sračkách ŽIADNE ZDROJE Z KTORÝCH ČERPAL!!! Tie sú rovnako nedohľadateľné, ako jeho záverečná práca na údajnej VŠ v Žiĺine – čo už dnes nikoho nezaújíma, ale malo by – lebo normálny vysokoškolák, ktorý kedy odovzdal nie plagiát záverečnej práce, vie, čo sa patrí! Ale – aj história má svojich chucpe prepisovačov a bez titulov, takže…

      Tu je ukážka najnovšej „tvorby“ SS a spol. Kam zmizlo tých údajných 22 /írečitých/ komentárov – treba sa spýtať Jana Korála.
      http://www.nwoo.org/2021/10/18/bozie-mlyny-nemezis-cast-iii-europa-winter-is-coming/

      Kľudne mu tam zvýšte návštevnosť – nebudete ani prví ani poslední, ktorí si nikdy NE-prečítajú od koho to je, a nechajú sa nachytať na marketingový headline. Návštevnosť zo zvedavosti neznamená aj prečítanosť – ja už tie tapety roky nečítam – musel by som vyvracať každý odstavec /o tom to inak je!/ – občas vstúpim len kvôli diskusiám.

      „Holistický prístup“ = zmrd SS.

     • holistický prístup

      Chrobáčik Truhlíček,

      zas a znovu mimo misu a vlastné fekálie si leješ na hlavu – znovu si písal len a len o SEBE. Nie je v Tvojej chorej bezmoci zistiť, kto naozaj som – tak sa predstavuješ – už si sa vyzliekol do naha už si vyvrátil aj všetky vnútornosti – už … hmmm … si len úbohý primitív s prekysnutým EGOm … si zahlcovač diskusií svojimi fekáliami a odpornou agresívnou žlčou – vytvor si stránky, dávaj si tam „články“, aké len chceš, sám si píš aj disk. príspevky, … pretože tam budeš SÁM so svojou ZLOBOU.

      V úplne všetkom si mimo … 😀

   • holistický prístup

    Milá redakcia,

    či sa nám to páčí – alebo aj nie; či máme konktrétny úmysel – alebo nie, … každý OB-RAZ sa prihovára k tým, ktorí sa naň dívajú … určité skupiny navonok nič nehovoriacimi „obrázkami“ … komunikujú … podľa vopred určených šablón – pravidiel …

  • UKRAINE HOLD MIRRORS TO POLICE!!!

   Redakcia – ako nedotknutým poznaním vám nedocvakáva, čo dokážu, ako fungujú MORFICKÉ POLIA, t. j. – stačí myšlienka, ktorú potom uchopí a zrealizuje niekto iný. Stačí len inšpirácia a „nastavenie zrkadla – „ikony“ polícii /hold mirrors to police/. Prvopočiatok zrkadlových protestov v realite!!! Hádam už teraz chápete svoju „hollystickú“ obmedzenosť! Aj keď o tom pochybujem!

   Kiev protesters hold mirrors to police – literally – as …
   [Prehľadávať doménu csmonitor.com] https://www.csmonitor.com › World › Europe › 2014 › 0117 › Kiev-protesters-hold-mirrors-to-police-literally-as-new-confrontation-looms
   17. 1. 2014Ukraine’s parliament issued new bans on antigovernment demonstrations Thursday. Mirrors are just one unusual tactic protesters are deploying to prompt some soul-searching by police. A pro-European …
   Keďže ja tak či tak nie som prvý – prvý bol Archimedes, tak ma „prvenstvo“ iných v tomto vôbec neserie.

   Kto nerozumie o čo ide – ukrajinské ženy zobrali veľké zrkadlá a postavili sa s nimi ako veriaci S IKONAMI pred policajtov!
   Geniálne podprahové, čo chápe každý pravoslávny – že policajti vidia samých seba ako nie svätých, ako sami seba znesvätených! Paráda!
   Tak na toto som práve ja pri zrkadlových protestoch vôbec nepomyslel – uchopiť zrkadlá práve takto – hold nie som pravoslávny. Teším sa!
   Osobne to sklo v ženských rukách pri prípadnej potýčke vidím ako veľmi nebezpečné – je to technický problém – ale ľudia sú vynaliezaví. Po nich prídu „archimedovci“ – svetlo Slnka v zrkadlách ako zbraň!

   Pro-Russian activists hold Orthodox icons at a checkpoint …
   https://i.pinimg.com/originals/bb/cc/7a/bbcc7a9620b93ca60fe684a8dd4ca74c.jpg

   Ukraine hold mirrors to police!
   http://www.popularresistance.org/wp-content/uploads/2014/01/Ukraine-police-protest-crowd.jpg
   http://s.wsj.net/public/resources/images/BN-AX867_123013_J_20131230141012.jpg
   https://fournews-assets-prod-s3-ew1-nmprod.s3.amazonaws.com/media/2014/01/15_ukraine_r_w.jpg

   „BOŽE SOM JA ALE DOBRÝ!“
   „Archimedes“ – Výzva na ZRKADLOVÉ protesty!.pdf
   https://ulozto.net/file/zJrJWyyTSOfQ/archimedes-vyzva-na-zrkadlove-protesty-pdf#!ZJWuAmR2Zwx3L2WvLwD0ATZmBTV2LISzG1A5qwAYYxIOHQquZj==

   Týmto ďakujem neznámej bábuške, či ukrajinskej žene, že prevzala túto myšlienku v informačnom poli!

   Inak – v matrici staroslávnej bukvice je postulát-výrok, že pokiaľ človek pomôže viac ako 15-stim iným ľuďom na vyššiu úroveň – nebesá ho tiež povznesú na vyššiu úroveň, a takto to funguje ako „výťah“ všeobecne.
   To ako odkaz tým, ktorí svoje vedomosti nezdieľajú – hoci sú zadarmo.

   • Ukraine Protesters Turn Mirrors On Police – YouTube
    [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=WOyD7yuF5BQ
    Protesters in Kiev, Ukraine held up mirrors to the police squad there and asked „Who Are You Protecting?“ The appeal to the police conscience came in the wak…

   • TOTO NIE JE MÔJ NÁZOR! Toto tak je – že toto tu založili a podporujú konkrétni ľudia zo Smeru /polož správnu otázku a vyhľadávač ti odpovie aj na vrchnom internete – ty dilino/, a keďže SMER by mal v zmysle bŕzd a protiváh globálneho mocenského systému prevziať „konzervatívny“ = boľševický spôsob presadzovania agendy GMS namiesto „progresívneho“ = neoliberálneho spôsobu presadzovania tejto agendy – je viac ako pravdepodobné, že SMER sa dostane opäť k moci a teda – toto tu nebude ľudí učiť, ako proti tomu – a proti budúcej staronovej vláde „menšieho zla“ – účinne bojovať! A už vôbec toto tu nedovolí ničomu-nikomu nič – čo by mohlo zabrániť tomu istému zlu len v inom drese – odinštalovať toto pretrvávajúce zlo! Kapri si rybník nevypustia! A tak sú tu uverejňavané články o zástupných problémoch! Lebo niekto úplne iný pri moci by tieto problémy mohol zrušiť jediným odmietnutím a zákazom a potrestaním tak, že to odstraší ďalšie dve generáciu na toto tu teraz vôbec ešte raz pomyslieť!! Preto ja tomuto tu neďakujem!

    • To akože nás založili konkrétni ľudia zo SMER-u? Vy ste ale srandista 🙂

     Neverte všetkému, čo vám vypľujú vyhľadávače. Ako sa zvykne vravieť: „Put a shit in, get a shit out“.

     Prezradíme vám tajomstvo. Keby sme my boli pri (absolútnej) moci, tak mesiac by tu bol ten najtemnejší stredovek a potom, po vyčistení chlieva, by sa mohla opäť zaviesť nejaká forma „reformovanej demokracie“. 🙂

     Náš spôsob očisty spoločnosti by bol taký, že by to odstrašilo aspoň najbližších 10 generácií čo i len pomyslieť na veci, ktoré sa robia dnes.

     • holistický prístup

      Milá redakcia,

      vysvetlím skutočný význam slov:

      demokracia = vláda ľudí – slobodných ľudí, ktorí vlastnia OTROKOV = OTROKÁRSKA spoločnosť – vláda OTROKÁROV!!!!! – TYRANIA!!!!

      OCHLOS = všetok ľud!!!!!

      Takže, ak je vašim cieľom

      „reformovaná demokracia“

      tak o čom to je?!?
      JE TO PRIZNANIE!?!

      Každé slovo, každá bukva v ňom je nostiteľom OB-RAZ-ov, ktoré sú večné!!! Prekrútenie, zmena významov, zámena slov a bukiev = čaromutie = MATRIX … takto bytosti SVETLA tvoria TEMNÝ svet …

     • Slovo „demokracia“ možno nie je najvhodnejšie, ale práve s týmto slovom si väčšina ľudí spája slobodnú spoločnosť, tak sme ho použili.

      Správnejšie by bolo slovo „anarchia“, ale nie v zmysle bezbrehého bezprávia či chaosu, ale v zmysle „samosprávy“ – na úrovni jednotlivca, rodiny, skupín, kmeňov či obcí. Väčšie celky už je problém spravovať samosprávou.

     • No a prečo ste mi to meno dávnejšie cenzorovali a neoponovali?
      Takže ja len položím otázku do vyhľadávača – nebudem nikoho menovať – „názor“ nech si urobia ostatní z nabehnutých linkov – kto nevie pracovať s info – jeho problém – takže áno?

     • Pretože nebudeme s vami debatovať na tému našej identity – bez ohľadu na to, či mená, ktoré ste uviedli, sú pravdivé alebo nie.

      Vy považujete všetko to, čo nájdete v Google, za pravdivé? Čo sa týka nás, tak je tam pomerne veľa rôznych verzií, ktoré si navzájom odporujú. Ktorá z nich je pravdivá? Možno žiadna. Ale, ako sme už uviedli, túto tému nebudeme ani s vami, ani s nikým iným na tejto stránke diskutovať. Ak chcete diskutovať, zvoľte si nejakú inú tému.

     • holistický prístup

      Milá redakcia,

      jediný spravodlivý a správny systém je KOPNÉ PRÁVO (jediná horizontála moci) – SAMODŔŽAVA – tá môže – ba musí – byť ustanovená s jedným centrom na celej „Zemi“ – inak je KONIEC.

      Akákoľvek anarchia – aj tá v úvodzovkách je TYRANIA tých, ktorí nalúpili, nazbíjali, navraždili, … najviac – to je v podstate dnešok – je nutné vidieť, ako to v skutočnosti je – zdá sa, že TYRANOVI (HYDRE, PÁNOVI, …) vyhovuje, ak tí „dole“ (dobytok, ovce, hmyz, …, zbytoční jedáci, …) útočia len na jeho zástupné armády – chápadlá … na jeho OTROKOV – tým sa cíti byť v bezpečí … halóóó … budíček …

     • John Dorusinec

      Pecenie na hranici,takeho Karl Swaba,a zvysky WEF,tiez dalsich svetovych vrahov,by bol dobry zaciatok

    • holistický prístup

     Zrejme ZMENA MAJITEĽA – prevádzkovateľa – za „tučný“ obnos – poznáš to?!? – „Každý sa dá kúpiť – ten, kto je na predaj určuje cenu.“ – niekomu stačí krajec chleba, niekomu „strecha nad hlavou“, niekomu „tučný obnos“ na účte u pánička, …, … niekomu ohlodaná kostička z pánovho stola, … – ja si dovolím tvrdiť, že to nie je všeobecne platné pravidlo, ktoré má tých, ktorých nie je možné podplatiť – kúpiť si ich – obrátiť.

 5. Iné príslovia:
  Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú.
  So zločincami sa nevyjednáva.
  Kto chce kam, pomôžme mu tam.
  Hlúpemu niet pomoci.

  • Tu nikto s nikým /my s vládou, vláda s nami/ nevyjednáva – len vyjebáva! Momentálne majú navrch, lebo
   pravidlo zločineckej galérky je – „Bohatých a sprostých treba okrádať!“ Stále je komu čo ukradnúť a stále je väčšina sprostá!

   • John Dorusinec

    Pecenie na hranici,takeho Karl Swaba,a zvysky WEF,tiez dalsich svetovych vrahov,by bol dobry zaciatok

 6. Slovenská aliancia moderného obchodu (SAMO) upozorňuje na stupňujúce sa problémy v obchodných prevádzkach vyvolávané správaním skupín ľudí bez náležitého nosenia rúšok. Tieto osoby podľa SAMO vo väčšom počte a organizovaným spôsobom navštevujú predajne potravín na rôznych miestach a nechránení rúškami na tvári vykonávajú nákupy

  Kotleba: Ignorujme obchody, ktoré vyžadujú rúška!
  Predseda ĽSNS Marian Kotleba sa k týmto aktivitám vyjadril vo videu, ktoré natáčal z pred nákupného centra v Prievidzi. Tvrdí, že policajti zbytočne zasiahli proti jednej žene, ktorá nakupovala bez rúška. Taktiež sa vyjadril, že opatrenia ako nosenie rúšok nemajú význam.

  Kotleba zároveň vyjadril nespokojnosť so zásahom policajtov.

  video v odkazu
  https://www.hlavnespravy.sk/organizovane-skupiny-ludi-bez-ruska-narusaju-nakupy-obchodnici-ziadaju-kompetentnych-o-rychle-riesenie/2735038

 7. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/10/28/video-the-vaccine-is-more-dangerous-than-covid19.aspx
  Video: The Vaccine Is More Dangerous Than COVID-19
  Video: Vakcína je nebezpečnejšia ako COVID-19

  A stunning video featuring American cardiologist Dr. Peter McCullough asks the question: Why are we vaccinating people against COVID-19 — particularly when we have adequate, safe, available treatments for the infection?
  Úžasné video s americkým kardiológom Dr. Peterom McCulloughom ktorý kladie otázku: Prečo očkujeme ľudí proti COVID-19 – najmä keď máme adekvátne, bezpečné a dostupné spôsoby liečby infekcie?

 8. https://www.naturalnews.com/2021-10-29-the-vaccine-cancer-atrocity-like-clockwork-most-vaccinated-americans-will-lose-immune-function-by-christmas-and-start-growing-accelerated-cancer-tumors-that-will-kill-them-over-the-next-ten-years.html
  THE VACCINE-CANCER ATROCITY: Like clockwork, most vaccinated Americans will lose immune function by Christmas and start growing accelerated CANCER tumors that will kill them over the next ten years
  OČKOVACIE RAKOVINOVÉ ZVERSTVO: Ako hodinky, väčšina zaočkovaných Američanov do Vianoc stratí imunitnú funkciu a začnú rásť zrýchlené RAKOVINOVÉ tumory, ktoré ich zabijú v priebehu nasledujúcich desiatich rokov.

  The decade of cancer deaths is now “baked in” and cannot be stopped
  Desaťročie úmrtí na rakovinu je teraz „zapečené“ a nemožno ho zastaviť

  • Marek Košice

   Najprv to bolo do troch rokov, potom do 3-5, teraz do desiatich rokov…. Ja neviem, ale stále nevidím aspoň odpadávať očkovancov v respirátoroch, ktorí cestujú v slabo vetraných „jesenných“ autobusoch…… Buď je človek fakt „šváb“, alebo všetky varovania ohľadom genocídnych vakcín sú aspoň 10 násobne prehnané…
   (som neočkovaný, netestovaný, viem, že covid je PLANdémia)

   • Ste si istý, ze to má byť úplne ,,odpadavanie,, ? Alebo to, že o tom budete/me vedieť ? (vykričia do rozhlasu v každej dedine a meste ) Naopak budú ututlavat
    Ani jedno varovanie nebolo konkrétne Všetko bolo ,,zahmlené, nejasné ,, ale ten kto si spomenul na nejaké v danej dobe keď k tomu došlo – VEDEL

    • Marek Košice

     Vieš, proste sa divím, že nevidím ten „prerod“ človeka z doma pobývajúceho na nemocničného…. Ten prerod by mal byť v určitom percente viditeľný na ulici (odpadnutie v buse, na zastávke, pešia zóna, obchod…) a….nič…. A to som vonku každý deň….a bývam v druhom najväčšom meste na Slovensku.
     Nezľahčujem situáciu, len hovorím, že nevidím, čo by som vidieť mal, keby…

     • Ander Kixa

      Dosť ľudí odpadlo a zomrelo v krátkom čase po. Keby vakcína spósobila hromadné odpadávanie po miliónoch, tak by to bolo trocha okaté. Myslím, že vedci dokážu zariadiť postupnú rakovinu, neplodnosť, zničenie imunity…

     • holistický prístup

      Marek,

      Košice sú moja srdcovka – takže zdravím Košice (aj keď to už sú INÉ Košice, ako tie, v ktorých ostal kus môjho srdca) …

      Odmietam uveriť, že v okolí Teba je všetko v pohode – ja osobne vidím, ako jednotliví „zapichnutí“ … ale aj vzdorujúci, ktorým je odopieraná akákoľvek pomoc (dokonca je im bránené, aby si pomohli sami!!!!) … menia dimenzie – v mojom blízkom okolí už viac, ako 10 (desať) „kúskov“ … snáď stačí začať sa dívať – vystúpiť zo svojej ulitky … dokonca to ukázali aj vo vízore pre TEĽATÁ a iný dobytok – 2xodpadnutý moderátor, LASICA v priamom prenose zdochol, ten pretučnelý maríkovec (ani netuším, ako sa volá) takmer zdochol s handrami na pysku, … smerák „PAŠKA“ tiež po mňamke zdochol, … len otvor oči – mnohí majú mdlé oči a pot na sbe, divné pohyby, … – mnoho možno písať …

 9. https://otevrisvoumysl.cz/co-se-deje-ve-svete-mozna-teorie/
  Co se děje ve světě? Možná teorie

  Ve zkratce…
  Krátké video „chlápka” z TikToku o tom, co se asi děje ve světě. Dle mě to shrnul velmi trefně, co myslíte?

 10. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/poselstvi-clenum-evropske-rady-covid-19-a-vsechna-covid-opatreni-jsou-zalozena-na-falsovani/
  Poselství členům Evropské rady: Covid-19 a všechna covid opatření jsou založena na falšování

 11. https://cz24.news/rezolucia-rady-europy-2361-o-tom-ze-nikto-nesmie-byt-diskriminovany-za-to-ze-nie-je-ockovany/
  Rezolúcia Rady Európy 2361 o tom, že nikto nesmie byť diskriminovaný za to, že nie je očkovaný

  EU: Táto rezolúcia Rady Európy 2361 Len si pripomeňme…

  Je táto rezolúcia, v ktorej sa píše o tom, že očkovanie nie je povinné, a aby na nikoho nebol vyvíjaný politický, spoločenský ani iný nátlak na to, aby sa nechal očkovať, pokiaľ si to sám nepraje záväzná pre Slovensko a nikto nie je diskriminovaný za to, že nie je očkovaný?

 12. https://www.banned.video/watch?id=617cbd17a2739126eece79ae
  Fauci’s Biowarfare Titanic Is Sinking
  Fauciho biologická vojna Titanic sa potápa

 13. …áno milá ,,Jean“, presne toto už bolo včera v 1 príspevku od ľudí tebe ,,podobnými“…ametyst naša Jean nielenže mluví, ona hovorí aj inými jazykmi, myslím, že ang.a nem.určite…aj tvoje príspevky Jean sú často práve v týchto jazyk., veľa sa tak od teba dozvieme…v Portál Bádateľovi tiež veľa využívajú práve inform. v angl., niekedy aj v nemč., no v tej pomenej…zrejme aj tu pracujú ľudia tebe ,,podobní“, možno aj ,,rovnakí“…a tá posl.správa je vynikajúca, vďaka Jean…. celé Fauciho výmysly sa musia potopiť, celé toto šialenstvo glob.,,elity“ už musí skončiť…

  • Alenka, mám pocit, že aj medzi nami blogermi trochu panuje „rozdeľuj a panuj“. Už sa bojíme aj napísať slušné slová. Ale aj to viem, že my starší už máme aj trochu iné myslenie.
   Ale ja som povďačná portálu Bádateľa, že nám sem dovoľuje písať. Stále si myslím „viac hláv, viac rozumu“ a aj to viem, že nesmieme medzi sebou „súperiť“ a hrať sa kto je z nás „múdrejší“. Aj ja som sa v živote veľmi popálila a potom som sa začala zobúdzať. Ale aj to viem, že nie som „vševed“.

 14. SLOVENSKO: Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov, že v období od 1. do 7. novembra je cez územie Slovenska plánovaných 12 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Informovala o tom hovorkyňa MO Martina Kovaľ Kakaščíková.

  Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR. „V období od 1. do 7. novembra 2021 sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl (OS) SR v rámci Slovenska na trasách Martin – Sučany a späť, Martin – Poprad, Prešov – Trebišov, Martin – Lešť a späť, Trebišov – Moldava nad Bodvou, Zemianske Kostoľany – Trenčín a späť, Sklené – Nemšová, Nemšová – Nováky a späť, Zemianske Kostoľany – Žilina a späť a Zemianske Kostoľany – Bratislava a späť,“ vymenovala hovorkyňa.

  V priebehu budúceho týždňa sa uskutoční tiež železničný presun OS SR, a to na trase Kuchyňa – Zemianske Kostoľany.

  ZDROJ: TASR – MO SR

  https://cz24.news/nekonciace-kazdodenne-presuny-vojnychtivych-nato-a-us-army-smer-ruske-hranice-ministerstvo-obrany-mo-sr-upozornuje-obyvatelov-ze-cez-sviatky-v-obdobi-od-1-do-7-novembra-je-cez-uzemie-slovenska-p/

 15. Joe Biden se svou manželkou Jill navštívili v pátek ve Vatikánu papeže Františka. Jednání s nejvyšším představitelem katolické církve trvalo neobvykle dlouho.
  Jejich rozhovor se údajně týkal pandemie a klimatických změn, ale také chudoby ve světě.
  Biden s manželkou přijeli do Vatikánu v neobvykle dlouhé koloně, kterou tvořilo více než 80 aut. Kolona byla tak dlouhá mimo jiné i proto, že italská vláda vydala nařízení ohledně omezení počtu lidí v jednom autě.
  Podle údajů italské televize RAI trvalo jednání Bidena s papežem více než 90 minut. Pro srovnání: když se papež František setkal v roce 2014 s tehdejším americkým prezidentem Barackem Obamou, jejich jednání trvalo 50 minut a v roce 2017 jednání s prezidentem Donaldem Trumpem dokonce pouhých 30 minut.
  https://cz.sputniknews.com/20211029/americky-prezident-prijel-s-kolonou-80-aut-k-papezi-diskutovat-o-klimatickych-zmenach-16336217.html
  *****
  Moskevský starosta Sergej Sobjanin dnes uvedl, že počet úmrtí na covid-19 u dětí roste. Potvrzují to také čísla po celém Rusku.
  „Děti, které trpí chronickými nemocemi, koronavirus velmi těžko snášejí. Vidíme, že i dětská úmrtnost vzrostla,“ uvedl Sobjanin ve vysílání televizní stanice Rusko 1.
  Včera místostarostka Moskvy pro otázky sociálního rozvoje Anastasia Rakova uvedla, že každý den se v ruském hlavním městě covidem-19 nakazí okolo tisíce dětí, zatímco dříve to bylo v rozmezí 200 až 300 případů. Podle ní denně do nemocnice míří 20 až 30 pacientů z této věkové kategorie.
  https://cz.sputniknews.com/20211029/v-moskve-informuji-o-rustu-detske-umrtnosti-na-covid-19-16332055.html
  *****
  Kandidát na postministra zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) poskytl rozhovor portálu Novinky.cz, v němž se zaměřil na mnohá témata. Jedním z nich byla i současná epidemiologická situace a možný lockdown. Dotyčný si totiž myslí, že by k lokálnímu lockdownu mohlo dojít zhruba ve druhé polovině listopadu.
  https://cz.sputniknews.com/20211029/valek-pripousti-ze-se-v-cesku-blizi-lokalni-lockdown-hovoril-i-o-podminkach-pro-neockovane-16333453.html
  –stále se jede podle plánu KLAUSA „ŠVÁBA“……

 16. https://www.hlavnespravy.sk/hovorme-spolu-prebehla-prva-otvorena-online-diskusia-s-odbornikmi-o-aktualnych-opatreniach-ockovani-a-liecbe-koronavirusu/2735564
  Hovorme spolu: Prebehla prvá otvorená online diskusia s odborníkmi o aktuálnych opatreniach, očkovaní a liečbe koronavírusu

  Keďže situáciu na Slovensku bola neúnosná, vznikla iniciatíva s názvom Hovorme spolu, ktorej cieľom bolo dostať širokú diskusiu odborníkov z rôznych názorových prúdov do živého vysielania na RTVS tak, aby si mohli vzájomne konfrontovať svoje tvrdenia a obhájiť svoje riešenia. Keďže verejnoprávna televízia sa na tomto projekte podieľať nechcela, bratia Ladislav a Juraj Matyinko ju nakoniec odvysielali online

 17. teraz pisali ze nejaky kraj v irsku kde maju 100% zaockovanost ma najvissi pocet kovidakov v krajine. izrael to iste. singapur taktiez. cim viac zaockovanych, tym viac kovidu. len to ludia nechcu vidiet.

  ak ide o cisla a statistiky tak odporucam sledovat na yt ivor cummins.

 18. …milá Jean, myslím si, že strach treba dať bokom a napísať priamo, tak ako to myslíš, tak po lopate, aspoň to je môj názor :-(…:-)…aby sme to vedeli aj priamo pochopiť…súperiť medzi sebou je zlé, oveľa lepšie je vzájomne sa dopĺńať a niečím obohatiť….myslím, že tak ako medzi starš.tak aj medzi mladš.sa nájdu rôzni ľudia…možno si mala zlú skúsenosť, no verím tomu, že si ľuďom, kt.ti ku nej dákym spôsobom prispeli už odpustila a ,,ideš ďalej“ :-)…a tiež Jean, ak by človek žil aj 10životov za sebou, stále sa má čo učiť, takže sa zapodievaj tým čo vieš, príp.sa budeš tomu venovať viac, čomu chceš a hlavne sa ,,treba dívať“ pozitívne smerom dopredu :-)….. a tá slovens.hymna má teraz mimoriadne veľký význam pre nás – všet.Slovákov…

 19. Súhlasím , ja som rada že bádatela TU môžem čítať a aj komentáre
  Na FB je to už neúnosné
  A som tu kôli názorom ľudí, kt.su normální Tu ešte ano
  Prosím nechajme si to A vážim si človeka, o to viac starších majú skúsenosti , vzdelanie a inú výchovu
  Takze ďakujem ja osobne za články aj komentujucim 😉

 20. A na adresu vymytých zaočkovancov len jeden výrok Marka Twain-a:

  „Ľahšie je ľudí oklamať, ako ich presvedčiť, že boli oklamaní!“.

 21. https://zemavek.sk/prepajanie-zaujmov-rodinnych-klanov-gates-a-rockefeller-iii-cast/
  Prepájanie záujmov rodinných klanov Gates a Rockefeller – III. časť

 22. holistický prístup

  Jak jsme „západ“ dohnali.

  Dle údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ) meziročně vzrostla průměrná mzda v Česku o 3,2 % na 35 285 Kč, což jsou údaje za 1. čtvrtletí roku 2021.

  Průměrná mzda na Slovensku vzrostla meziročně o 3,5 %, tedy 38 eur (970 Kč) a v 1. čtvrtletí 2021 měla hodnotu 1 124 eur (28 610 Kč). Česká průměrná mzda je tedy o 23 % vyšší.

  Průměrná mzda v Polsku meziročně výrazně vzrostla, a to 6,6 %, tedy o 350 zlotých (2 001 Kč). V 1. čtvrtletí 2021 měla hodnotu 5 682 zlotých (32 490 Kč), česká průměrná mzda je o cca 8 % vyšší.

  Průměrná mzda v Německu v roce 2020 činila 4 342 EUR, tedy 110 500 Kč, česká průměrná mzda netvoří ani třetinu průměrné mzdy německé (necelých 32 %)

  Průměrná mzda v Rakousku v roce 2020 činila 4 055 EUR, tedy 103 200 Kč, česká průměrná mzda má výši přibližně 34 % té rakouské.
  https://www.finance.cz/537434-prumerna-mzda-2021-cr-sr-nemecko-rakousko-polsko/

  Klik mají u nás politici, doktoři…
  a kolik důchodci…

 23. https://www.infowars.com/posts/popular-indian-actor-who-suddenly-died-of-heart-attack-had-taken-covid-vaccine/
  Popular Indian Actor Who Suddenly Died of Heart Attack Had Taken Covid Vaccine
  Populárny indický herec, ktorý náhle zomrel na infarkt, dostal vakcínu proti Covidu

  Mal 46 rokov.

 24. https://www.infowars.com/posts/stop-unlimited-power-grab-huge-crowd-protests-in-melbourne-against-vaccine-mandates-sweeping-pandemic-powers-bill-videos/
  ‘Stop unlimited power grab!’ Huge crowd protests in Melbourne against vaccine mandates & sweeping pandemic powers bill (VIDEOS)
  „Zastavte neobmedzené uchopenie moci!“ Obrovské davové protesty v Melbourne proti mandátom (povinnosti) na očkovanie a rozsiahlemu návrhu zákona o pandémii (VIDEO)

  PS Polícia nezasahovala, neobjavila sa

 25. Jihokorejské zdravotnické úřady vyšetřují první úmrtí teenagera po očkování proti koronaviru, uvedla agentura Renhap s odvoláním na úřady.
  Středoškolák byl očkován vakcínou Pfizer 13. srpna a zemřel 27. září, uvedly úřady. Žák přitom neměl žádná chronická onemocnění.
  Není upřesněno, zda jeho smrt souvisí s očkováním.
  Od poloviny července jsou přitom podle agentury očkováni všichni žáci vyšších ročníků a ti, kteří 18. listopadu skládají přijímací zkoušky do college.
  https://cz.sputniknews.com/20211030/v-jizni-koreji-zemrel-teenager-po-ockovani-proti-covidu-19-16341819.html

 26. https://cz24.news/plne-naockovana-tereza-se-nakazila-covidem-od-svych-plne-naockovanych-rodicu-proti-kteremu-jsou-vsichni-z-nich-plne-ockovani/
  PLNĚ NAOČKOVANÁ TEREZA SE NAKAZILA COVIDEM OD SVÝCH PLNĚ NAOČKOVANÝCH RODIČŮ, PROTI KTERÉMU JSOU VŠICHNI Z NICH PLNĚ OČKOVÁNI

 27. https://cz24.news/alarmujuce-zistenia-ministerstva-obrany-usa-stav-plne-zaockovanych-sa-kazdym-dalsim-tyzdnom-zhorsuje-ockovanie-covid-injekciami-zvysuje-a-urychluje-pandemiu/
  ALARMUJÚCE ZISTENIA MINISTERSTVA OBRANY USA: STAV PLNE ZAOČKOVANÝCH SA KAŽDÝM ĎALŠÍM TÝŽDŇOM ZHORŠUJE! OČKOVANIE COVID INJEKCIAMI ZVYŠUJE A URÝCHĽUJE PANDÉMIU

 28. https://cz24.news/lubos-blaha-jeden-z-vlastnikov-dennika-n-lieta-na-lietadle-s-registracnou-znackou-cia/
  Ľuboš Blaha: „Jeden z vlastníkov Denníka N lieta na lietadle s registračnou značkou CIA!“

  SLOVENSKO: Jeden z vlastníkov Denníku N Anton Zajac lieta na svojom súkromnom lietadle s registračnou značkou CIA. Len pripomínam, že tento istý Zajac vrazil veľké peniaze aj do kampane Čaputovej, Kisku či Progresívneho Slovenska.

  Keby bol Zajac nejaký celkom súkromný občan, introvertný podnikateľ či skrytý agentík, fajn. Ale je to miliardár, ktorý financuje liberálnych politikov a liberálne médiá. A tí majú sakramentský vplyv. Je to teda osoba vo verejnom záujme.

  Slovensko si zaslúži vedieť, či ruské ministerstvo zahraničných vecí má alebo nemá pravdu, keď konštatuje, že ESET je napojený na tajné služby USA. Žeby na CIA?

  • Security researchers find another UEFI bootkit used for …
   [Prehľadávať doménu therecord.media] https://therecord.media › security-researchers-find-another-uefi-bootkit-used-for-cyber-espionage
   DerStarke and QuarkMatter – UEFI rootkits part of the CIA’s hacking tools leaked in 2016 part of the Vault7 trove. The latest addition to this list is ESPecter, a UEFI bootkit that was detailed for the first time in a report published today by Slovak security firm ESET. Attacks using this new malware were spotted as far back as 2012.

   Key Eset (All versions)
   [Prehľadávať doménu chiasechonloc.top] https://www.chiasechonloc.top
   nod32 Today 18/09/2021. nod32

   To je CIA-Sorosove hackerské OCCRT…

 29. Pharma lobbista Krčméry, ktorý má od farmaceutickej mafie v rukách scenáre na naplánovaných budúcich 20 vĺn a lockdownov, odhallil podrobnosti o nachystanej štvrtej vlne

  SLOVENSKO: Premiér Eduard Heger (OĽaNO) nedávno viackrát vyhlásil, že v boji s pandémiou by sme už v budúcnosti nemali zažiť lockdown so zatváraním škôl, inštitúcií a ďalšími prísnymi opatreniami. Iný názor však ma infektológ profesor Vladimír Krčméry, ktorý očakáva príchod štvrtej vlny a spomína aj “trojkráľový lockdown”.

  Krčméry už tento týždeň šokoval vyjadreniami pre TV Markíza napríklad o tom, že podľa jeho názoru budeme rúška a respirátory potrebovať “ešte ďalších 50 rokov”.

  Tento prevracač názorov nech zmizne zo Slovenska, bude dobre aj bez neho a jeho strašenia.
  Dobre platený pfarmafirmami si môže dovoliť odísť do zahraničia, však začo býval doteraz mimo Slovenska. Tak nech sa už nevracia, s Pánom Bohom!!!!!!

 30. …priznám sa, včera som toho mala trošku viac, tak sa vyjadrujem teraz…presne ako bolo spomenuté, aj ja som veľmi rada za tento Portál Bádateľ a za našu hlav.prispievateľku milú Jean, ako aj ostatných, s dobrými príspevkami … ,,, tie zrkadlové protesty sú dobrý nápad, dobre to tie žienky vymysleli…a na tej youtub.stránke je ozaj kopec dobrých materiálov, aj z nemčiny aj z pozitív. myslenia, ďakujem moc…..

 31. Volakedy bol bolo v tv o taxifoline, ze vraj by to mohol byt potencionalny inhibitor covid-19. Tak som si to zohnal a mal som covid bezpriznakovy uz 2x. Ale o tom sa moc nehovori lebo je to prirodna latka flavonoid.

  • Peter – a alternatíva, že si vôbec nemal covid – len blbý test s výsledkom covid – neexistuje?

 32. Na Slovensku máme nové slobodné fórum pre nezaočkovaných odporcov koronafašistického režimu. Radi vás tam uvidíme!

  https://tinyurl.com/nezaockovani

  • Formát stránky je absolútne rušivý! ZBERNICA – do vreca! To hádam radšej na Bazoši…

   Niekto s tým veľmi ponáhľa/l – neočkovaní určite nie!

 33. Na Slovensku máme nové slobodné fórum pre nezaočkovaných odporcov koronafašistického režimu. Radi vás tam uvidíme!

  https://bit.ly/3Belu1D

Pridajte komentár

*