Demokracia v ohrození: Novela zákona má dať ÚVZ SR fašistické právomoci


Print Friendly, PDF & Email

Demokracia v ohrození: Novela zákona má dať ÚVZ SR fašistické právomoci

Občianske združenie Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania dôrazne protestuje proti totalitárnemu obsahu predkladanej novely zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia.

Tiež protestuje proti škandalóznemu spôsobu, ako je novela predkladaná, a to zo dňa na deň (12.10. prerokovaná na vláde, 13.10. prerokovávaná v NR SR) bez medzirezortného pripomienkového konania.

Takýto postup bráni štátnym rezortom vniesť objektívne korektúry, verejnosti berie možnosť zákon pripomienkovať a poslancom neposkytuje možnosť dostatočne naštudovať problematiku, o ktorej majú rozhodovať.

Novely zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia sme dlhodobo sledovali a pripomienkovali, zúčastňovali sme sa rozporových konaní, preto máme dlhoročnú skúsenosť so snahou ÚVZ SR uzurpovať si právomoci, ktoré nie sú vyvážené spoločenským záujmom.

Je preto paradoxné, že vláda tentoraz celkom rozviazala ruky jednostranným záujmom ÚVZ SR, nechala novelu vypracovať právnikovi ÚVZ SR a nepodrobila ju medzirezortnej a spoločenskej korektúre.

O čo sa konkrétne v zákone jedná

Výsledkom je dokument, ktorý zavádza akúsi medicínsku diktatúru, kedy sú právomoci ÚVZ SR povýšené nad ľudské a ústavné práva a umožňujú mu o.i.:

1. Preberať úlohu vyšetrovacích zložiek zavádzaním tzv. epidemiologického vyšetrovania s rozsiahlymi právomocami zbierania a spracovávania osobných údajov v miere výrazne zasahujúcej do súkromia osôb;

2. Uzákoniť de facto únos a internovanie osoby cez široko zneužiteľné inštitúty nariadeného transportu a nútenej karantény osoby čo i len podozrivej (opodstatnene či neopodstatnene) z prenosného ochorenia;

3. Uzákoniť medicínske pokusy na ľuďoch možnosťou nariaďovať očkovanie, chemoprofylaxiu alebo podávanie protilátok, ktoré v zákone nie sú nijako vymedzené, podmienené a odôvodnené, čo je v absolútnom rozporom s doterajšou praxou, kedy napr. každý paragraf, týkajúci sa očkovania presne popisoval charakteristiku, dôvody, podmienky a výnimky daného druhu očkovania. To isté sa týka novej právomoci prikazovania ochranných a iných pomôcok, a to aj zdraviu škodlivých, ako sa to už deje v prípade nosenia rúšok [1];

4. Uzákoniť obmedzenia pohybu a zabránenie vstupu ako aj prikazovať právnickým osobám, aby obmedzovali pohyb osôb a monitorovali ho zberom osobných údajov;

5. Necháva ÚVZ SR otvorené dvere na realizáciu akejkoľvek novej praktiky zavedením možnosti nariaďovať „ďalšie nevyhnutné opatrenia na ochranu verejného zdravia, ktorými môže zakázať alebo nariadiť ďalšie činnosti“. To je v absolútnom rozpore so zvyklosťami slovenskej legislatívy (štátne orgány smú konať len to, čo majú v zákonoch stanovené). Pod tento paragraf sa totiž dá skryť hocičo, napr. povinné číslovanie a čipovanie osôb a pod;

Ako vyliečiť štítnu žľazu

6. Hoci je novela predkladaná pod zámienkou „interpretačného vyjasnenia“, v skutočnosti dáva ÚVZ SR aj právomoci ktoré nikdy nemal, a to dokonca aj nad rámec núdzového stavu, ktorým sa zdôvodňuje zrýchlené schvaľovanie.

Preto naliehavo žiadame poslancov NR SR, aby novelu zákona neprijali.

Súčasne toto naše stanovisko zasielame generálnemu prokurátorovi ako podnet pre podozrenia zo spáchania trestného činu marenia úlohy verejným činiteľom (§ 327) neznámym páchateľom.

Máme za to, že neznámy verejný činiteľ (činitelia) marí a podstatne sťažuje poslancom NR SR splniť dôležitú úlohu zodpovedného a kompetentného hlasovania o novele zákona, ktorý má vážny negatívny dopad na spoločnosť a štátne zriadenie, lebo ide o pokus nastoliť medicínsku diktatúru.

Pritom mohlo dôjsť aj k zneužitia právomoci verejného činiteľa (§ 326) pre jasný rozpor návrhu zákona s viacerými článkami ústavy SR, čo poškodzuje občanov a nemožno predpokladať, že neúmyselne (napr. zásah do práva na osobnú slobodu, práva na zachovanie ľudskej dôstojnosti, osobnej cti, dobrej povesti a na ochranu mena, práva na ochranu pred neoprávneným zasahovaním do súkromného a rodinného života, slobody pohybu, práva na slobodu myslenia, svedomia, náboženského vyznania a práva na vzdelanie).

Ďalej je podozrenie, že tvorcovia novely priamo či nepriamo alebo vo forme pokusu sa mohli dopustiť aj nasledujúcich trestných činov:

 • § 182 Pozbavenie osobnej slobody
 • § 183 Obmedzovanie osobnej slobody
 • § 184 Obmedzovanie slobody pobytu
 • § 192 Nátlak
 • § 193 Obmedzovanie slobody vyznania
 • § 195 Porušovanie slobody združovania a zhromažďovania

13.10.2020

Ing. Iva Vranská Rojková,

predsedníčka o.z.

Odkazy

[1] ÚVZ SR nedokázal, a to ani po opakovanej žiadosti v zmysle Infozákona, predložiť žiadnu vedeckú štúdiu, ktorá by preukazovala bezpečnosť rúšok a ich efektívnosť proti vírusom, pritom existuje množstvo štúdií dokazujúcich škodlivosť rúšok a ich negatívny dopad na zdravie.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net, Úvodný obrázok: ilustračný

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. O-b-e-s-í-m-e i-ch!

  Predtým najprv požiadame Ruskú federáciu o pomoc!
  Prebehla Jalta 2 a RF je ako nástupnícka krajina ZSSR ako víťaznej mocnosti WW2 opäť navonok neformálnym /opravte ma/ správcom tohto územia – myslite si o tom, čo chcete. Nemecko patrí pod jurisdikciu USA! Medzi povinnosti správy víťaznej mocnosti patrí aj dohľad nad možným hrubým porušovaním zákonnosti a ľudských práv. Chce to vhodného mediátora – aby sa nemuselo ísť cez ich ambasádu. A nebojte sa, že nesledujú stupňujúcu sa situáciu u nás!
  http://www.ruskydom.sk/ORuskejfederacii

  • Ja myslim ze sa nieco stane,pretoze Slovensko podla Rockefeller Foundation 2017 publikovalo deagle report,podla neho by Slovensko ma stratit asi 400 tisic Ludi, do roku 2025 ako aj madarsko,ale Cesi 1.1 Milliona Rakusko 2.6Millopn,Nemci 50 Millionnov,atd,cauu

  • Suhlasim , Slovania patria k Rusku. k Putinovi. Muzi by mali predovsetkym branit rod, rodiny, narod. Zeny by im mali v rodine pomahat.
   Vela zien je samych a s detmi – co sa s nimi bude diat.
   Dokedy sa to da udrzat?
   P.Harabin ma okolo seba ludi ktorí urcite vedia na tuto temu rozpravat.
   Uz len staci ak zmenia tie monstra Ustavu a je to uzy potom neskoro.
   Sudy maju nizku vymozitelnost prava.

   • Česká verzia žiadosti o ochranu – zatiaľ neviem dohladať slovenskú…
    https://app.box.com/s/edegmslq6zw5lasc3skkxidp7iqeuh37

    • Momentálne to vidím tak, že by bolo dobré vytlačiť si tú českú verziu a preveriť to na ambasáde RF alebo v Ruskom dome v Bratislave – čo im ten dokument hovorí. Ak je to relevantné, ale neexistuje slovenská verzia – zmeniť údaje, preložiť – teda asi rozbiť najprv to pdf.

     K tým jednotkám SHAEF – podľa Wiki boli rozpustené, iné zdroje uvádzajú ich znovuobnovenie. Otázka – nie som z Blavy a mám tam veľmi komplikované cestovanie a treba sa asi aj vopred dohodnúť – kto z vás jednotlivci – redakcia? – ste to ochotní preveriť? Ak je to aktuálna možnosť – kde sú naši znalci práva?

     Ist Deutschland von SHAEF übernommen? – YouTube
     [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=9SyyhCKQDQg%5D https://www.youtube.com/watch?v=9SyyhCKQDQg
     Weiß, was uns altern lässt und was uns jung hält | Altersforscher Prof. Sven Voelpel | SWR1 Leute – Duration: 32:21. SWR1 Leute 1,164,507 views

     Aby sme mohli porovnať, čo z toho sa stalo – Blog.Pravda.sk
     [Prehľadávať doménu malinova.blog.pravda.sk/2020/05/01/aby-sme-mohli-porovnat-co-z-toho-sa-stalo/] https://malinova.blog.pravda.sk/2020/05/01/aby-sme-mohli-porovnat-co-z-toho-sa-stalo/
     celé divadlo, a můžeme také u této příležitosti říci KOMEDIA MAGNÁ, probíhá neustále podle not, které byly někomu vyraženy z ruky (deep state) a převzaty vojsky SHAEF. Po celém Německu jsou vidět americké vojenské vozy a nikdo ze zabedněných ovcí vlastně nechápe, co se děje.

     Marného okénko 03.04.2020. SHAEF v první … – tadesco.org
     [Prehľadávať doménu tadesco.org/marneho-okenko-03-04-2020-shaef-v-prvni-rade-zachranuje-deti-nejen-po-cele-evrope-z-lovcu-se-stala-lovna-zver/] https://tadesco.org/marneho-okenko-03-04-2020-shaef-v-prvni-rade-zachranuje-deti-nejen-po-cele-evrope-z-lovcu-se-stala-lovna-zver/
     Adresy SHAEF vojenské policie všech německých krajů jsou už známé. V dalších dnech je zveřejníme. V případě velmi nutné pomoci ochrany obyvatelstva je možné zavolat na zveřejněná čísla a požádat o pomoc. …

     Ku všetkým textom a informáciám odporúčam pristupovať s chladnou hlavou! Prebieha zápas Globalistov s Deep State – čo je konflikt o moc medzi najvyššími krídlami Globálneho prediktora. Téza + antitéza = syntéza. Čiže výsledkom bude nová podoba sveta – moc bude ešte viac upevnená a niektoré agendy nás neminú. Keďže Globalisti potrebujú Putinovo Rusko ako dočasného spojenca – ak toto vyhrajú – podoba sveta sa bude potom vytvárať zápasom Globalistov s Ruskom – pokiaľ si Rusko dokáže zachovať moc a suverenitu a nezničia ho vlastizradcovia. Putin v historicky známom prejave v Nemecku na stretnutí lídrov sveta jednoznačne naznačil, že Nový Svetový Poriadok môže predstavovať úplne inú kvalitu – podľa predstáv ruského sveta. Momentálne spojenie Globalistov s Ruskom je v záujme zabránenia horúcej WW3, ktorá by zničila planétu. Preto táto vojna prebieha na informačnej-dezinformačnej úrovni. Postoj väčšiny Slovákov a Sloveniek je k Rusku pozitívny. Slovenskí satanistickí debili, ktorí spolupracujú s Deep State a štvú nás proti Rusku – ZHORIA V PEKLE! Tentoraz v tom americkom!

     Čo sa týka mňa a všetkých ostatných vojakov v zálohe – tých ročníkov, ktoré mali vo vojenskej prísahe zakotvenú klauzulu o spojenectve so ZSSR – pripomínam – že ak je Ruská federácia právnym nástupcom ZSSR po jeho rozpade – tento záväzok spojenectva je v platnosti – dokiaľ mi staršie zálohy – nevymrieme. Otázka – a chcete vymrieť? Lebo vlastizradcov Slovenska tento náš prísažný záväzok slovenských a českých armádnych záloh voči ZSSR – RF – desí! Aj preto zredukovali armádu na čo najnižšie stavy, aby zlikvidovali naše vojenské tradície a našu vojenskú pamäť! Takže sa chlapi – preberte!

     Ešte raz – nájde sa niekto, kto to v tej Blave pôjde začať vybavovať – lebo iniciatíva musí vychádzať z našej strany! Kým je čas! A Rusko má páky na tú „našu“ tfuj tabl sebranku bohorovných. Alebo chcete, aby to „zase“ vybavoval Biľak?! Tankami sa to určite riešiť nebude.

     Toto je komentár pred Jaltou 2
     https://outsidermedia.cz/blizi-se-jalta-2-0/

     Komentár po
     Okénko trochu jinak – převzato i s daty. Jalta se konala a …
     [Prehľadávať doménu tadesco.org/okenko-trochu-jinak-prevzato-odjinud-i-s-daty-jalta-se-konala-a/] https://tadesco.org/okenko-trochu-jinak-prevzato-odjinud-i-s-daty-jalta-se-konala-a/
     Jalta na FB 24.5.2Q2Q. QAnon Sk, Cz. #Jalta UPDATE Ako sme už informovali v predošlých updatoch 9.5 sa konala v Rusku Jaltská konferencia za prísnych opatrení v maximálnom utajení. Úšastní boli Putin,Trump, Johnson a člen poslednej nemeckej cisárskej rodiny. Podľa podaných informácií boli všetky zmluvy právoplatne podpísané.

     • Ešte poznámka pre mladú anglicky hovoriacu generáciu Slovákov a Sloveniek – ak neviete rusky – čo bolo idiotské rozhodnutie idiotov v proamerickom poprevratovom školstve SR – no problem! Pretože každý aspoň trochu gramotný Rus ovláda angličtinu! Takže „Fakjú pane učiteli!“

   • Karoli – prelúskaj si You Tube a pochopíš, ako Martin Daňo – podporovaný lóžou B ‚Nay B ‚Rith – Synov zmluvy – stvoril jutubera Harabína, aby ho – ako nimi analyzovaného ješiťáka /ješitnosť je najväčšia slabosť muža!/ – dostal do hry o post prezidenta SR – aby zobral hlasy Kotlebovi – nie naopak!

    Teraz jedna pikoška. Po zmene režimu v r. 1989 „Tolerantní Humanisti“ odstránili z trestného zákona to znenie, ktoré zahrňovalo aj rozvracanie republiky nielen násilím a hrozbou násilia.

    A ajhľa – sion Daňo – Harabínov mentor-provokatér, ktorý sa tiež „hlásil za prezidenta“ – aby ješiťák Harabín na 100% reagoval – „Keď chce byť právnický holobriadok Daňo prezidentom – chcem byť prezidentom aj ja!“ – v predvolebnej relácii vo Fun rádiu o. i. prehlásil, že keď sa on stane prezidentom – prvé čo urobí – zruší úrad prezidenta = NIE TRESTNE POSTIHNUTEĽNÝ, lebo nie násilný rozvrat ústavného orgánu doboha sionistického! Čiže – ak podľa Protokolov sionisti rozkladajú náš ústavný a právny systém – Harabín je striktný dodržiavateľ tohto právneho stavu doboha sionistického! Akože ideologická subverzia-rozvrat ústavného systému nie je realita? Nie je trestná – aby sme náhodou nepostavili kvôli tomu nejakého siona k múru – za „jehova“ názory /prevzaté z trnavčiny/?!

    Keďže volebnú kampaň Čaputovej menežovala izraelská firma – jej verejná urážka sionom Martinom Daňom bola účelová, pretože mala vyvolať ochranné reakcie verejnosti /psychoreaktivita/ a nahnať jej ďalšie hlasy ako „vyvolenej“ užitočnej. Ale to najpodstatnejšie pre mňa je tá bezbrehá bezočivosť siona Daňa pri pokuse zlikvidovať ústavný orgán beztrestným spôsobom! „Inteligent“ bez morálky a cti v každom prípade!

    Daňo u Sajfu vo Funrádiu: Čapútová je žumpa a pobehlica …
    [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=MttRcm81dvc%5D https://www.youtube.com/watch?v=MttRcm81dvc
    Tu je ďalšia krátka pasáž môjho vystúpenia vo Fun Rádiu. Matej Cifra alias Sajfa sa ma opýtal, prečo nazývam Čapútovú žumpou a pobhelicou.. A ďakujem za vašu podporu https://www

 2. Ďakujem redakcii Bádateľa za tento článok. Ja včera so svojim „dôchodcovským rozumom“ som to podobne pochopila ale niekoľko blogerov tu bolo proti mne.
  Prosím pekne aspoň my sa snažme zachovať slušnosť a snažiť sa hľadať východisko.

 3. Rozmýšľam: Väčšina dôchodcov má už zníženú kapacitu pľúc, srdce už slabšie pracuje – preto trpíme nedostatkom vzduchu. Teraz si ešte musíme na ústa dať rúšku aby sme sa už totálne udusili.
  V Bratislave 02 pustilo 5 G. Pri 5 G bunka sa dusí, vypúšťa exosome, krv je nedostatočne okysličená…Ak tu začnú nás dôchodcov vo veľkom testovať tak každého dôchodcu krivo obvinia, že má Covid-19. Ja viem ideme presne podľa plánu Billa Gatesa. Aj primátor mesta Bratislavy mal s nim telerozhovor. Viem si predstaviť ako Bill Gates sa už na nás „rehoce“ už počíta peniaze, ktoré týmto zarobí. Dosiahne 2 veci: depopuláciu + obrovský zárobok pre seba.
  Ale Bill Gates má rozum – nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať.

 4. Jaroslav D M

  V Německu se konečně našel lék na CORONA VIRUS. Němečtí lékaři neuposlechli zdravotní zákon WHO, který požaduje, neprovádět pitvy při úmrtích na koronavirus a zjistili, že smrt NEDĚLÁ VIRUS, ale BAKTERIE,.
  Vede ke krevním sraženinám a ke smrti pacienta. Německo poráží takzvanou Covid-19, což není nic jiného než „široká intravaskulární koagulace“ (trombóza). A způsob jak ji léčit, znamená léčit ji antibiotiky, protizánětlivými léky a antikoagulaci
  . PRVNÍ – ASPIRIN. Tuto senzační zprávu pro celý svět přinesli němečtí lékaři pitvou mrtvých těl produkovaných Covid-19. Němečtí patologové navíc říkají, že mechanické větrání a jednotky intenzivní péče nikdy nebylo třeba. V Německu začala změna protokolu KDO identifikoval a odstranil mezinárodní globální epidemii Lék už byl znám, ale WHO o tom Číňany neinformoval, je to jen obchod!!! Zdroj: Německo, Ministerstvo zdravotnictví.

  Sdílejte!!!!!! Ať se to dostane do celého světa! Předejte to své rodině, sousedům, známým, kamarádům, kolegům, do okolí.

  Prevence? Užívejte 100 mg aspirinu a apronexu nebo paracetamolu. Proč? Protože bylo prokázáno, že Covid-19 stimulací podporuje vývoj trombózy. Protože krev není nasycená kyslíkem. Krev houstne, její proudění v srdci a plicích zpomaluje, člověk nemůže dýchat a rychle umírá.

  V Německu byl porušen protokol o doporučení WHO a byla provedena pitva těla, která zemřela na Covid-19. Tělo, paže, nohy a další části těla byly otevřeny a bylo zjištěno, že krev se rozšířila a žíla a krevní sraženiny ve všech žilách a krevní sraženiny v tepně zasahují do normálního průtoku krve a zabraňují dodání kyslíku do všech orgánů, zejména mozek, srdce a plíce a pacient nakonec zemře.

  Německé ministerstvo zdravotnictví okamžitě změnilo protokol léčby Covid -19 a začalo předepisovat infikovaným pacientům 100 mg aspirinu a apronaxu – výsledek: pacienti se začali zotavovat a došlo ke zlepšení.
  Poskytněte tyto informace, okamžitě je zpřístupněte veřejnosti v celé zemi. Německo /naštěstí/ porušilo normu, po celém světě budou soudní spory za skrytí tolika úmrtí a za kolabující ekonomiky mnoha zemí po celém světě.

  A všichni pochopí proč byl vydán rozkaz pohřbít mrtvé okamžitě bez pitvy a označit je jako velmi znečišťující.

  Je v našich silách konat spravedlnost a doufat, že můžeme zachránit mnoho životů.
  Proto fungují antibakteriální gel a oxid chloru…..
  Všechna PANDEMICKÁ PSYCHIS byla potřeba, protože byznys je byznys. Stínová vláda chce očkovat vakcínu a implantovat čip, který zabíjí masy k ovládání populace a snížení světové populace. Je to plánované a kruté, ale neskryje se to, jen na nějaký čas – A J E T O V E N K U !
  A OSVOBOZENI MUSI K NAM PRIJIT OPET Z VYCHODU, JAK JE PRISLIB TAKE BIBLE SVATE !

  • Máte zdroj?

   • Denisse – pre teba zdroj na zlatom pod-nose.

    „Talianski lekári nedodržiavali svetové zdravotné zákony WHO, aby nerobili pitvy mŕtvych koronavírusov, a zistili, že smrť NIE JE VÍRUS, ale BAKTERIA. To spôsobí tvorbu krvných zrazenín a spôsobí smrť pacienta.

    ?Taliansko poráža takzvaný Covid-19, čo nie je nič iné ako „diseminovaná intravaskulárna koagulácia“ (trombóza).

    ?A spôsob, ako proti tomu bojovať, teda jeho liečba, je pomocou „antibiotík, protizápalových liekov a antikoagulancií“. ASPIRIN, čo naznačuje zlé liečenie tejto choroby.
    Túto senzačnú správu pre svet pripravili talianski lekári pitvami mŕtvych tiel produkovaných Covid-19.

    ?Podľa talianskych patológov niečo iné. „Ventilátory a jednotka intenzívnej starostlivosti nikdy neboli potrebné.“

    ?Preto v Taliansku začala zmena protokolov. TALIANSKO TAKTO VYZVANÁ globálna pandémia JE ODHALENÁ A ZVÝŠENÁ KTO, tento liek Číňania už poznali a nehlásili ZA ROBENIE OBCHODU.

    Zdroj: TALIANSKO Ministerstvo zdravotníctva. “
    http://www.hoaxorfact.com/health/finally-italy-found-cure-coronavirus-bacteria.html

   • Tu je rozhovor s talianskym vojenským lekárom pneumológom, ktorý počas prvej vlny pôsobil priamo v nemocnici v Piacenze.
    https://www.hlavnespravy.sk/lekar-nasadeny-do-prvej-linie-v-prvej-vlne-takmer-vsetci-pacienti-boli-ockovani-proti-chripke/2317772

 5. Niečo som prekopírovala:
  Z Úradu verejného zdravotníctva sa robí totalitný tribunál, ktorý bude môcť rozhodovať o všetkom – bez akéhokoľvek demokratického mandátu.

 6. Definitiva

  Snahou o rýchle prijatie novely tohoto zákona sa autori priznávajú, že sú v časovej tiesni, potrebujú spoločnosť zotročiť rýchle, horí im za pätami, že konajú so zlým úmyslom poškodiť občanov, vyhýbajú sa diskusii a boja sa názorov odbornej verejbnosti.

  Podľa týchto podliakov v politike sú rúška účinné. Ak sú účinné, prečo potom prikazujú poviné nosenie rúšok? Ak sú rúškla účinné, ich nositelia sa predsa nemôžu nakaziť od človeka bez rúška.

  Ak sú vakcíny proti Covid účinné, tak prečo chcú plošnú až povinnú vakcináciu? Veď tí, čo sa nechajú zavakcinovať už viac ochorieť na Covid nemôžu. Prečo ten strach o verejné zdravie a to násilie?

  Ak sú vakcíny neškodné, tak prečo sa farma firmy vyviňujú zo zodpovednosti za poškodenie zdravia a zmluvne prikazujú štátom hradiť škody na zdraví z našich daní ešte skôr ako vôbec bola vakcína vyrobená a odskúšaná?

  5000 rokov je svet riadený sociálne parazitickou ideológiou nadradenej rasy, davo elitárne usporiadanie spoločnosti, páni a otroci, elity diktujú podmienky a dav ich „demokraticky“ potvrdí vo voľbách. Korona „pandémia“ je nástroj elít na presadenie svojich záujmov na úkor davu, tlupy, dojnohých opíc, ktoré nepoužívaJú rozum, aj keď majú vyvinutý mozog, ale ten opiciam slúži len na uspokojenie pudov, hlad,l sex a bašavel.

 7. Není C0 dodat. Informace máme. Díky.

 8. Ďakujem za tento článok. Včera 13-tého, keď som sa dozvedel aká novela sa pripravuje som skoro odpadol. Preboha ľudia robte niečo proti tomu!!!

 9. JURAJ MICHÁLEK

  1.: V OHROZENí NEMôžE BYť NIEčO čO NIE JE :
  DEMOKRACIA NIKDY NIKDE NEBOLA,NIE JE A NEBUDE &.
  PRINCIPÁLNE NIE JE MOŽNÁ : https://sam-sebe-lekarom-sv.webnode.sk/l/ing-arch-juraj-michalek/
  2.:NESTAčí Už LEN ROZPRáVAť : TREBA JEDNAť : NENáSILNE ALE ROZHODNE A JEDNOZNAčNE : https://2024nfs.webnode.sk/o-mne/

  • Skúste nepísať všetko veľkými písmenami a do toho dávať písmená s interpunkciou malými. Vyzerá to komicky a zbytočne znižuje vašu dôveryhodnosť.

  • Juraj Michálek – ad „ROZPRáVAť“ – mne kapitálky nevadia – chápem tvoje emócie – chcel si niečo zvýrazniť – je to každého vec. Súhlasím s tebou, že tu žiadna demokracia nie je – slobodomurársky systém vlády ju ani nepripúšťa. Najbližšie mala k slovanskej občinovej správe vecí verejných tzv. demokracia Aténskeho štátu – pochopiteľne – veď mala slovanskú predlohu. V občine neexistovalo /mimo vyhradených vojenských a stavovských záležitostí/ rozhodnutie, na ktorom by sa nedohodli všetci do jedného – lebo jeden za všetkých, tak aj všetci za jedného, a ktoré by mohlo byť proti záujmu čo len jedného člena občiny. Dnes tento systém rozhodovania nefunguje, pretože niekto nám rozbil jednotný hodnotový systém! Občina fungovala na duchovných hodnotách – dnes sme prevzali od židov hodnoty materiálne /chtonizmus a baživosť/, takže sme rozdeľovaní marketingovými „potrebami“. Poiitický marketing hádam nemusím rozoberať. Slovania veľmi dobre chápali, ako by ich občinu rozdelil čo len jediný nespokojenec. Prvé čo začal marxizmus TRIEDNYM bojom likvidovať, bolo právo a individualita jednotlivca. Prvé, čo začal darwinizmus propagovať, bolo naopak – prežitie jednotlivca na úkor ostatných. Výsledok tu máme. Žiaden jeden za všetkých – žiadni všetci za toho jedného. Ups! A predsa kecám! EU štáty chystajú sankcie proti Rusku za Navaľného. Žeby tak chceli založiť slovanskú občinu?

   „Aténsky štát sa vyvíjal v niekoľkých etapách. Každú etapu reprezentuje niektorá významná politická osobnosť Atén:

   1. Ranné obdobie , monarchia – Théseus
   2. Prvá ústava – Drakón
   3. Vláda rodovej aristokracie – Solón
   4. Tyrania – Peisistratos
   5. Vznik demokracie – Kleisthénes
   6. Vrchol demokracie – Perikles“
   https://www.valka.cz/11777-Atensky-statny-system

   Technická poznámka – kukni na toto!
   ROZPRÁVAŤ – ???

   Zapni si na ľavej strane klávesnice Caps Lock. Ak ho nemáš – zjavne ťukáš do debilu.

   Ešte zdôrazním, že tí, ktorí tu hlásajú tzv. priamu demokraciu za stavu, keď sion médiá ovládajú ľudí a vytvárajú ich názory, je priama cesta sionistov k moci, ktorú majú oVčania potvrdiť „demokratickým“ hlasovaním debilov.

 10. Jaroslav D M

  Prosim Vas prerstante jiz urazet Fasisty a Komunisty kteri dbali za rust zdrave populace a pro blaho narodu 3. Rise a pak narodu Warsavske smlouvy. Pres sankce Zapadu a nehorazdne placeni Valecnych pujcek vcetne plated za padle CSR vojaky take za obranu Britanie???

  Narodil jsem se za protektoratu, pamatuji si jiz dost vcetne 2x USAF a 3x RAF (hajzlu Anglo-Americanu) kobercoveho bombardovani mest a nas terrorizujicich civilistu jeste pred koncem valky a to Ruske Zony k zniceni veskereho Povalecneho prumyslu v CCCP zone, jasny cin krvaveho imperializmu a to za kazdou cenu, znacnych civilnich a materialnich ztrat (nase 2 domy jeden znicen, najemnici pohrbeni zaziva a nas rodinny znacne poskozen …) Je dobre dokumantovano vse, nalety = vcetne zavodu Plzen, cetnych Chemickych zavodu, Praha, Zlin, Brno… atd, atd… a to po 20 Dubnu 1945!!!!!! A jak si pamatuji a prezil 3x +1x „kotlare“ Mustangy a dvojocase L-29 Lighting kteri strileli po nas detech jen tak pro sprym neb jiz nebylo co nicit??? Neb si nas ti Superhrdinove pletli z Wermachtem? Asi ne neb vime, ze v Severni koreji take poprve pouzivali napalm na civilistech proto se Velky Kim nenech opijet rohlikem. Jak dopadl Irak kdyz nemel zadne zbrane Hromadneho neceni? …
  Rodice dostali pri mem narozeni za VALKY kompletni celou rodinnou/ detske + starsi braska soupravicku, vse zdarma v Protektoratu Bomen und Mahren, {v USA jsme dosatli velke lejno a jeste jsme museli dop-platit temer $25 000 pri narozeni kazdeho ditete v NYC a pak temer nekolikrate zabit a pokusy o mou likv idaci a dodnes ne vim vlastne proc?! )} : Tedy prideli od Fasistu, podobne za „komunizmu“ = „Hluboky a sportovni kocarek“, ktery se predavaly po znamych asi az do 1958…. (tedy 16 roku, tak byly kvalitni!), soupravicky, plenky, hygenicke potreby vcetne pro Mamicku…, listky + specialni „kojenecke pridavky“, az drevene skladaci hracky pro zdravy vyvin ditete, obrazkove dvojjazycne knizky v Cestine a Nemcine, tedy en USA dnesni od Bill Gates do skol (COVID-19) Pocitace s pristupy s nasilnymi hrama a pocitacovem vrazdeni? …
  [Veskere studium od 15 roku mam pri praci, (krome tvrde vojny v Pohranici u specialnich jednotek… ) vcetne studia a vyzkumu v zahranici na prestiznich univerzitach a spickovych svetovych projektech s organizacema az Svetovych Kongresu a Expo, vse uspesne, dosti dekorovan … Kdyz padly WTC 911 asi predem radne naplanovane na uvedeni Policejnich statu v ran=mci „Terrorizmu“? ? -byl jsem Sef / Chair Vedecko-Inzenyru Metropolitnich Sekce… a spolu-organizoval jsme 2. dnem 0d 12 Zari 2001 zachrane prace, bez urazu v tezsich uborech a respiracnich maskach pro nase skupiny … ]
  Za komunizmu jsem studoval pri zamestanni VUT, zacinal jsem v Kosicich jako „nejlepsi student Hutni a Banske“ – pri praci na Zemplinske Sirave, a pak Akci Dunaj… Dalnice Brno-Bratislava a projektu staveb na Nitransku! Muj tatka obcas s Mamickou od 1963 pracoval a zil v Kosicich – Hlavnim sefem pro vystavbu VSZ, Jaslovskych Bohuniic, Kachlickaren atd, atd… ktera byla „vytunelovana“ za mene nez Inventury skladovaneho materialu…

  Na vychodnim Slovensku jsem mel zamestnanou partu kolem 40 Ciganu/Romu kteri museli pracovat min 20 dnu v mesici, jinak nedostali ani rodinne pridavky a meli jste videt jejich vyborne odvedene prace a jejich „mikroorganizovani cele party pod kontrolou „Ciganskych Baronu“. Kdyz ne tak sli do napravnych pracovnich taboru!!! a toho se jaksepatri trespektovali. Zili v zivote produktivnim a vim ze „postizenym lidem se davali moznosti „kontrolovane proti tehotenstvi“ uplne prevratnma logika s promocema tech nej…
  Pred koncem valky jsme dostali tesne pred Osvobozenim Rudou Armadoiu extra zasoby, listky na dalsi 3 tydny tak se predpokladaly boje a ustupy Wermachtu, tak jaka kritika a urazeni?
  Za povalecneho rozvoje az po znarodneni, 1948 super-rozvoj CSR a odstranovani valecnych skod vcetne likvidovaneho, spojenci, ne CCCP vybombardovaneho prumyslu, skol, atd atd… temer jako Mini Hamburg az Drazdany, kde mela byt vyzkousena dle imperialistickych planu 1. a 2. atomova bomba!!! A k tomu Embarga Kapitalistu jak je dodnes na Kubu, Severni Koreu az Iran.
  Proto tak uspechany postup Rudoarmejcu na dobyti Berlina! Tedy Saxony, neb DNA Polabskych ponemcenych Slovanu!

  Take za CSR az CSSR listky podobne tem za Protektoratu se znacnyma slevama. A to se muselo vvyplacet Rottshildovcum min 15% za Valecne pujcky az na Izrael – „nahrady za koncentraky …. a pod …“ az do 1987. Proto vse muselo byt rozbito, vytunelovano a salbou vklineno do NATO pres predesle dohody o nerozsirovani, tedy jasneho poruseni a zrizovani NATO zakladen \kolem Ruske Federace, pro mozne likvidace Slovanu proti Slovanum!!! (Nac USA ma po svete kolem 150 zakladen kdyz jiz nemaji proti komu bojovat? 1. Prezident USA za stoleti je D. J. Trump ktery nezacal zadnou Imperialistickou „osvobozovaci bez vypovezeni valku“ a proto ho tak krvelacni vydriduchove a imperialiste -„magnati, WS a NSP / NWO“ nenavidi?
  Pamatujeme si jak jsme vyrustali dobre Pridavky na deti, stipendia, prospechove, pak veskera zajmova cinnost, az sporty temer povinne, druziny, jesle, vse „temer zdarma, pridavky na deti, materske bilna, rekreace, tabory, nejen zajistenou ale povinnou praci, tedy zadni Sorosovci parazitnich organizaci …“ – zdravotnictvi, VUT, pridavky a studijni volna take na CSc, Doktoraty, az domovy pro duchodce, rekteacni lazenske pobyty Preventivni mediciny (lazenbske 7 dnu za asi 200Kcs doplatku pres ROH a tak dale, hodne prohloubena a zavedene prave za Hirtlera) . Vlastne, za Slovenskeho Statu pokracovala 1. Republika CSR az do 1948!

  Jako sportovec jsem dosatval Kaloricke listky tedy vysoce kvalitni 1x denne jidlo ve Sportovnich restauracich legitimaci na dopravu, placene volno pri sportovnich reprazentacich take braskove a spoluzaci… pres Kralovopolskou a 1. Brnenskou Strojirnu, vcetne dresu a sportovnich potreb!!!

  V USA veskery predrazene hovna ve srovnani NIZKE UROVNE vydriduchu imperializmu! Kdyz si vse prepocitam tak bych pro 2 deti na podobne urovni CSSR musel mit alespon $25 000 cisteho mesicne! 1 kg=2.2 libry dobreho chlepa „jiz na volnem trhu, ne na listky) byl za 2,60Kcs, dnes ho mame v USA za $4.99 x 2.2 = $10,98 jen pro srovnani a kazdy PRD se musi platiot a daen pojisteni a opet zdanenich !!!!! Tak at vydite pravdu. A jeste za zraneni po mne chteji abych pri-platil zdravotni vydaje a vyhrozuji kolekcnimi aganturami, kdyz Senior je nekolikrate brutalne napaden „Idiotu brutalnich policajtu a pak veskere skrcky, ne jen BLM!!!

  Toto chceme, do takoveho opicince jsem pred 40 lety neutikal a policejniho brutalniho statu s maglajzem jak jsem letos pred celym svetem svedkove . Ja jako sporadana Rodina jsme mene nez BLM, neboli zivot cernych zdrogovanych na tom zalezi? Fasiste, Komuniste nikdy nazmlatili seniory, nezastrelili tehotne zeny, deti… Seniori nikdy nebyli drancovani do Koncentraku!!!
  Tak vzhuru do Noveho Svetoveho Otroctvi s Planovanou Depopulaci a novou Pricmouhlou Celosvetovou Rasou bez narodni hrdosti, Identity … Jak dobre nastinili jejich Filozofove vcetne nOSN/UN Julian Huxly!!!

  • Jaroslav D M – aby ti to neuniklo – výhody tzv. sociálneho /komunisti, nacionálni socialisti/ štátu slúžia na produkciu tzv. kanónen futer – žrádlo pre zbrane. Takže tie antisociálne USA zrejme hovoria o tom, že vaša krajina mieri k „hlbokému mieru“ – občianskej vojne! Nebudete útočiť na žiadnu inú krajinu, lebo vám to nedovolí zdrojové zázemie. Požeriete sa medzi sebou!

   Takže Jaroslave – „Chceš válku a prídelové listky – alebo SVETOVÝ mier a chcípnuť od hladu?!“ To bol vtip – takéto koristnícke pravidlá nastavil tento parazitický darwinistický systém.

   Otázka – viete, ktorá potravinová komodita je ZDOJOVÝM ZÁZEMÍM VOJNY? Obilie! „Chlieb náš každodenný-mezopotámsky daj nám boh vojny dnes!“

   Predstavte si desaťtisícovú armádu s celou ekvipážou „tylového zabezpečenia“ – ako lovia vyplašenú zver vzdialenú kilometre od jadra armády – aby mali čo žrať! Koľko vám vydrží mäso, ak si nechcete niesť chladničku na pohon z bicykla na chrbte? Koľko by inak trvala – vydržala „pražská salámová“ vojna?

   Sledujte výživové doktríny a potravinovú sebestačnosť a ste v obraze, aká vojna práve prebieha. „Tatársky“ biftek zo zhnitého mäsa pod sedlom – alebo chlebová placka na rozpálenom kameni – čo je realita?

   Narážam na debilov vegetariánov – lovecké národy boli vždy mierumilovné národy a vždy mali zmysel pre to, aby nikdy nevykántrili svoje živé zdrojové zázemie, ktorému museli dať šancu na reprodukciu. A boli vždy tak zaneprázdnení každodenným – často životu nebezpečným – zháňaním živej potravy, že na vojny jednoducho nemali čas. Nehovorím o občasných teritoriálnych konfliktoch. Niekde som čítal, že lovci rôznych družín si radšej sami dávali tipy na výskyt zveri, aby nenútili inú skupinu zobrať im úlovok násilím pre vlastné prežitie. Aj Húni – ktorých nakopali do zadku Číňania smerom do Európy, v podstate lúpili kvôli vlastnému prežitiu. Teraz je otázka – kto kvôli klimatickým manipuláciám smeruje hladné tlupy na zdrojovú základňu Európanov?

   Aj slovenským obilím sa kúri v belgických elektrárňach. Otázka – nie je lepšie zabiť si doma vykŕmenú ošípanú, ako hladného suseda? Aké zdrojové zázemie vojny – napr. obrannej má Slovensko? Lebo Rusko ho má!

   • Oprava ad „Narážam na debilov vegetariánov“ – debilov GMO vegetariánov – sójových a všelijakých iných GMO a postrekových. A ktorí žerú iným zvieratám ich potravu! Psíčkari – registrujete ten enormný nárast rakoviny z GMO odpadov v granuliach? Isto – aj domáce zvieratá sa dokrmujú GMO. A prečo? Kvôli svetovej potravinovej burze a nie kvôli reálnej potrebe-objemu týchto komodít!

 11. Jaroslav D M

  Ziji jeste lide ze skupin kolem Vasila Bilaka, Alexandra Dubceka? – kteri zamezili jiz 1968 Imperialisyticke likvidace CSSR a pak nasledujici nebyvaly vzestup CSSR?!!!
  Poslechnite si jejich uvahy z Prazskeho JARA “ crastenim klicu??? Takove podvody! – a srovnanim jak vse bylo nahrano Havloidy, nedostudovanym vozralcem a kulisakem… a jeho smecek kavarenskych povalecu, opilcu a CSR muselo byt rozbito aby take Knize Karel Schwanc-enberg dostal zpet „sve panstvi“ vysperkovane, plne opravene za nase CSSR nase dane a jeste zrusil Tesla Blatna a jine zavody neb staly trochu na jeho pozemcich???
  Madarskym Grofum se nemohlo nic prece vracet.
  Muj braska byl dobry kamos se Slovenskymi hokejisty Falfi- hokejistou a dost vse vim,

  Muj tata byl vyznamenan za zasluhy a velky kamos s Alexandrem Dubcekem my s jeho synem Akexandrem mladsim za jeho pobytu v NYC!!!

  Skvely vykvet Slovenskeho naroda! Museli byt cetni odstraneni neb jinak CSR nemohla byt rozbita a tezko tak vytunelovana – vykradena, pripojena do NATO… a demoralizovana s pripravou az na „zitrky, jestli se nevzepreme a nechame stvat jeden proti druhemu jak to nyni delaji podplacenymi idioty mladezi povalecu v Belorusku,. Kdyz Ukrajina az Recko jiz zahrabali???

 12. Zaujímavé video:
  https://banned.video/watch?id=5f8613d073c1d412436f5dc6
  Čo Rockefellerovci, Bill Gates plánujú s nami urobiť, permanentný lockdown, vakcíny a opakované vakcíny…Ako chcú zničiť civilizáciu tejto zemegule. Nosenie rúška je prejav zotročenia…

 13. Jaroslav D M

  https://www.protiproud.cz/

  JA JSEM P[ROTI KAZDE VALCE, NAKONEC LENINA AZ HITLERA DOSADILI WALL STREET AZ OXFORD/?? UVADEL JSEM JEN VE SROVNANI, NEB PRIPRAV OVANE GENOCIDY MOHOU BYT VETSIM VYHUBWENIM NEZ VALKY, UKAZUJI JEN K ZAMYSLENI A SROVNAVANIM A TAKE K PROBUZENI ABY SE JIZ PODOBNE HRUZY NEKONALY ALE BOHUZEL SATLE KONAJI>
  Na životech křesťanů nezáleží: 100 tisíc zavražděných. Z Nigérie se stávají jatka. Bude se opakovat rwandská genocida? Proč Západ stále mlčí? Zdrogovaný kriminálník z USA je víc? Propadnout se studem…

  A BLM byvaleho asi „kriminalmnika zalezi? BLM ale na mojim vlastni a otce malychdeti to jiz ne? Moje Zdravotni Vydaje jen v USA od 1. napadeni Listopadu 2010 jiz presahuji $1.7 millionu hodnoty v zahranici asio kolem $0.7Millionu ale BLM only a po mne chteji doplatky co nekryje zdravotni USA pojistovna, jakou Imperialistickou logikou, byt temer opakovane zavrazden a Lyncovan diskriminpovan a pertsekuovan nasilne Deperzobnalizovan az do Zombie s castym pourazovym-napadenim COMA ? A my si atkoev Nigercany Islkamisty amme zvat do EU v kvotach a zivit je jako partazitni rozklady Recko-Zidovsko-Krestanbske civilizace? HNUSACI!

  „Zastavte vraždění“, „Už toho bylo dost“, „Na našich životech záleží,“ skandovali nigerijští křesťané a představitelé křesťanských církví, kteří v Londýně 20. srpna 2020 demonstrovali proti genocidě křesťanů v Nigérii. Britskému premiérovi Borisovi Johnsonovi zaslali dopis obviňující mezinárodní média z „komplotu mlčení“.

  Zpráva tří organizací – Mezinárodní organizace pro budování míru a sociální spravedlnosti, Mezinárodního výboru pro Nigérii a Všestranické parlamentní skupiny pro mezinárodní svobodu náboženského vyznání a víry – současně odhalila, že v Nigérii bylo za posledních 20 let zabito 100.000 křesťanů. Boko Haram, Al-Káida, pastevci z kmene Fulbů a další islamistické skupiny uskutečnily 21.000 samostatných útoků a mají na svědomí smrt více než 96.000 křesťanů. Podle této zprávy teroristické skupiny Boko Haram, Islámský stát a Al-Káida zavraždily 43.242 křesťanů; 18.834 křesťanů zahynulo při útocích Fulbů a 34.233 křesťanů zahynulo při útocích jiných ozbrojených skupin. Z Nigérie se stávají „největší jatka křesťanů na světě.“
  „Děje se to systematicky,“ řekl anglikánský arcibiskup Benjamin Argak Kwashi z Josu; „Je to pečlivě naplánováno… mají v plánu islamizovat Nigérii.“
  Přijde genocida?
  Strategické sázky jsou v tomto regionu obrovské. Podle studie odborného časopisu The Lancet by Nigérie – již dnes nejlidnatější africká země – mohla mít v roce 2100 přibližně 800 milionů obyvatel a mohla by se stát devátou největší ekonomikou světa. „Pokud si islám podmaní Nigérii, tak se zbytek Afriky stane jeho snadnou kořistí,“ řekl biskup Hyacint Egbebo.
  Ve zprávách o masakrech nigerijských křesťanů se stále opakuje ta samá scéna: Ve vesnici uprostřed polí, kde je jen několik chatrčí se objeví uprostřed noci džihádisté a napadnou postupně všechny příbytky. Vyrazí dveře, řvou přitom „Alláhu akbar“, zavraždí staré lidi, znásilní a zmrzačí ženy a unesou děti kvůli výkupnému. Po jejich odchodu zůstanou z příbytků, škol a kostelů jen spáleniště. „Je to, jako by už na životech křesťanů nezáleželo,“ řekl pastor Stephen Baba Panya, prezident evangelikální církve Evangelical Church Winning All.
  „V nigerijských státech na severu a ve středu země byly při útocích vedených bojovníky hnutí Boko Haram, pastevci kmene Fulbů a dalšími extremistickými milicemi zavražděny tisíce civilistů,“ napsala baronka Caroline Cox. „Ze stovek vypálených kostelů zbyly jen ruiny. Celé komunity byly přinuceny opustit své domovy a svoji zemědělskou půdu.“ Mezinárodní společnost pro občanské svobody a právní stát varovala, že v Nigérii hrozí „genocida jako ve Rwandě“.
  Organizace, které sledují pronásledování křesťanů, upozorňují již dlouho na to, co se děje v Nigérii. Charitativní organizace Open Doors USA upozornila na hrozbu genocidy v Nigérii již v roce 2012. Kolik křesťanských životů bylo za těch osm let ztraceno? Kolik křesťanů bychom mohli zachránit, pokud by média, vlády a mezinárodní organizace vyvinuly tlak na nigerijskou vládu, aby ochránila své křesťany? Proč Západ nikdy nepodmínil obchodní, diplomatickou, vojenskou a politickou spolupráci s Nigérií ochranou tamních křesťanů?

  Čtěte ZDE: Papeži i Západu jsou křesťané zcela lhostejní. Místo toho „nábožensky“ blouzní o klimatické změně. Útok na mešitu cloumá týdny světem. Vraždění křesťanů v tutéž dobu je normální. Lepší je starat se o prales
  Únosy dívek
  Americký prezident Ronald Reagan zahrnul do rozhovorů se Sovětským svazem požadavek umožnit ruským Židům opustit zemi. Ale ani Židé v Sovětském svazu nezažívali taková zvěrstva, jaká každý den zažívají křesťané v Nigérii.
  Americký prezident Donald Trump tuto otázku nastolil při svém jednání s nigerijským prezidentem Muhammaduem Buharim v roce 2018. Donald Trump Buharimu řekl: „Máme velký problém s vražděním křesťanů v Nigérii.“ Prezident Trump je však mezi představiteli západních zemí osamocen, tuto otázku nastolil při jednání s Buharim jen on. Když se s Buharim setkal jeho předchůdce – prezident Barack Obama – tak se o vraždění křesťanů vůbec nezmínil.
  Prezident Trump by měl „jmenovat zvláštního vyslance pro Nigérii a oblast Čadského jezera, který by se ‚precizně zaměřil‘ na útoky Boko Haram a dalších islámských militantů… abychom zastavili genocidu křesťanů v regionu,“ naléhal bývalý kongresman Frank Wolf.
  Islamistická skupina Boko Haram unesla před 6 lety v nigerijském Chiboku 276 převážně křesťanských studentek. Tento hromadný únos byl mezinárodně odsouzen. Na Twitteru se tehdy šířil hashgtag #BringBackOurGirls – na Buhariho to ovšem nepřekvapivě nemělo žádný vliv a kampaň trvala jen krátce.
  Jedna z unesených nigerijských dívek – Leah Sharibu – v zajetí Boko Haram strávila dva dlouhé, strastiplné roky. Důvod? Odmítla se zřeknout křesťanství a konvertovat k islámu. Její matka se zúčastnila protestu v Londýně, ale žádné velké evropské noviny si na ni nenašly čas. Novinář Franz-Olivier Giesbert řekl: „Zavíráme oči kvůli únavě ze špatných zpráv nebo z hanby nás samých nad sebou, nebo z obojího.“
  „Záleží nám na životech křesťanů na východě, v Africe a v Asii? To je otázka, kterou si musíme položit, když vidíme, jak naše milovaná média informují o vraždách a diskriminaci, které čelí katolíci a protestanti po celém světě: Nijak, nebo téměř nijak, až na pár vzácných výjimek (…) Toto naše pokrytectví přímo živí střet civilizací.“

  Čtěte ZDE: Vražedná pole: Má čínské prase větší cenu než křesťan? Pokrytectví tváří v tvář genocidě. Gorila dojímá, před podřezáváním desítek lidí se zavírají oči. Žáby jsou přece nejdůležitější. Viset v předpeklí umírajícího Západu

 14. Jaroslav D M

  Čtěte ZDE: Papeži i Západu jsou křesťané zcela lhostejní. Místo toho „nábožensky“ blouzní o klimatické změně. Útok na mešitu cloumá týdny světem. Vypalovani kostelu vceten Notre Dam??? Satanisty podporujici „Mirumilovny Islam dle idiotu vcetne All Gore??

  Vraždění křesťanů v tutéž dobu je normální. Lepší je starat se o prales
  Únosy dívek
  Americký prezident Ronald Reagan zahrnul do rozhovorů se Sovětským svazem požadavek umožnit ruským Židům opustit zemi. Ale ani Židé v Sovětském svazu nezažívali taková zvěrstva, jaká každý den zažívají křesťané v Nigérii.
  Americký prezident Donald Trump tuto otázku nastolil při svém jednání s nigerijským prezidentem Muhammaduem Buharim v roce 2018. Donald Trump Buharimu řekl: „Máme velký problém s vražděním křesťanů v Nigérii.“ Prezident Trump je však mezi představiteli západních zemí osamocen, tuto otázku nastolil při jednání s Buharim jen on. Když se s Buharim setkal jeho předchůdce – prezident Barack Obama – tak se o vraždění křesťanů vůbec nezmínil.
  Prezident Trump by měl „jmenovat zvláštního vyslance pro Nigérii a oblast Čadského jezera, který by se ‚precizně zaměřil‘ na útoky Boko Haram a dalších islámských militantů… abychom zastavili genocidu křesťanů v regionu,“ naléhal bývalý kongresman Frank Wolf.
  Islamistická skupina Boko Haram unesla před 6 lety v nigerijském Chiboku 276 převážně křesťanských studentek. Tento hromadný únos byl mezinárodně odsouzen. Na Twitteru se tehdy šířil hashgtag #BringBackOurGirls – na Buhariho to ovšem nepřekvapivě nemělo žádný vliv a kampaň trvala jen krátce.
  Jedna z unesených nigerijských dívek – Leah Sharibu – v zajetí Boko Haram strávila dva dlouhé, strastiplné roky. Důvod? Odmítla se zřeknout křesťanství a konvertovat k islámu. Její matka se zúčastnila protestu v Londýně, ale žádné velké evropské noviny si na ni nenašly čas. Novinář Franz-Olivier Giesbert řekl: „Zavíráme oči kvůli únavě ze špatných zpráv nebo z hanby nás samých nad sebou, nebo z obojího.“
  „Záleží nám na životech křesťanů na východě, v Africe a v Asii? To je otázka, kterou si musíme položit, když vidíme, jak naše milovaná média informují o vraždách a diskriminaci, které čelí katolíci a protestanti po celém světě: Nijak, nebo téměř nijak, až na pár vzácných výjimek (…) Toto naše pokrytectví přímo živí střet civilizací.“

  Čtěte ZDE: Vražedná pole: Má čínské prase větší cenu než křesťan? Pokrytectví tváří v tvář genocidě. Gorila dojímá, před podřezáváním desítek lidí se zavírají oči. Žáby jsou přece nejdůležitější. Viset v předpeklí umírajícího Západu
  Krčení rameny
  Další výjimkou je francouzský filosof Bernard-Henri Lévy. V dlouhém článku popsal svou návštěvu nigerijských kostelů a vesnic vypálených a zničených islámskými fundamentalisty, ve kterých mu místní kněží a biskupové ukazovali fotografie křesťanských žen, které byly zmrzačeny, protože odmítly konvertovat k islámu. Jeden muž z kmene Fulbů mu řekl:
  „Toto je naše země, je tu fakt moc křesťanů. Křesťané jsou psi a děti kurev. Jsou to zrádci, protože konvertovali k náboženství bělochů. Až všichni zmizí, bude Nigérie konečně svobodná.“
  Americká novinářka Kirsten Powers napsala:
  „Křesťané jsou na Středním východě a v Africe vražděni, mučeni, znásilňováni, unášeni, podřezáváni a jsou nuceni prchat z oblastí, které byly tradiční kolébkou křesťanství. Člověk by si myslel, že kazatelny a lavice amerických kostelů budou zahlcené zděšením. Nestalo se tak. To ticho je ohlušující.“
  Hlavní americké církve po smrti George Floyda ohledně rasismu velice horlivě „signalizují svou ctnost“, ale žádný křesťanský lídr ani jednou neřekl „Black Christian Lives Matter“ (Na životech černošských křesťanů záleží), aby zvýšil všeobecné povědomí o masakrování křesťanů v Africe. Jak řekl jeden biskup – mlčení Západu o pronásledování křesťanů v Africe je mírně řečeno „zlověstné“.
  „Kulturní genocida“ muslimských Ujgurů čínským režimem byla odsouzena a je v hledáčku našich médií; „genocida muslimských Rohingů“ v Myanmaru (Barmě) skončila u Mezinárodního soudního dvora v Haagu a odsoudili ji i poslanci Německa a Evropské unie.
  Ale při zprávách o genocidě 100.000 křesťanů v největší africké zemi Západ jen pokrčí rameny. To mlčení mluví velmi výmluvně.
  Zdroj.

  Tagy článku
  Doporučujeme

 15. Jaroslav D M

  A co pronasledovani a vrazdeni Krestanu „NEDAVNO OSVOBOZENE“ LIBYE, IRAKU, AFGANISTANU, KOSOVA,…BOSNY, … Egypskeho JARA …
  A co diskriminace puvodniho obyvatelstva Palestinskych Krestanu ze vsech stran upirajici az perzekujicich. Ja tam je setkaval, v Izareli jsem byl asi 7x take mezi Palestinci a co v posledni dobe Jordansku kde ziji potomci take Hospitalu… A co Asie, a „Svaty Otec BUDE UMYVAT NOHY A KLEKAT SI PRED PRICMOUHLYMI ISLAMISTY, podobne jako Barak bin Amabo bude se klanet Saudskemu Princi??? Proc se tolik ponizuji ba doslova POSEROU v sebeponizeni? TAKOVE CHCEME VUDCE, NEB UDELEJME USA VELKOU A KRESTANSKOU OPET!!!!
  ZASATVME NELEGALNI MIGRACE, az COVID-19a dalsi besneni silencu …

 16. Jaroslav D M

  Pro superleceni na Americkem kontinente; prevenci, =leceni vcetne rakoviny, klistatovych infekci… parazitu, (od tech migtantu), pourazovem… az COVID-19 besneni prikladam informace…
  Pro zajemce na Americkem Kontinente s prijatelnou dostupnou cenou prikladam. Vlastnim jiz delsi dobu a produkuji dosatek kolojidniho stribta pro vsechny kolem … V Ceske Republice jsem bral kolojidni / NANO platinu a moje neuro-svalove zniceni se dobre regeneruje, vcetne sluchu a zraku, Naraz nemusim mit strach ze budu slap[y a hluchy, ano BLM??? ale nas bilych, senioru, zen a deti, krestanu jiz ne?
  Vcetne Castecnych potratu, Partial Abortion coz je jasna Legalizovana Vrazda zdraveho Novorozene tesne pred narozenim jako objeti USA Satanistu? Pokrytci, Farizejove, Ultra-Liberalove pod Joe Biden ktery souhalsil s veskeryma valkama za poslednich 30 roku????

  Tento generatorn neni takove Superb, Excelsior jako http://www.silvermedic.cz;
  ktery generator umoznuje nejen Colojidni 8-NANO castice roztoku az do 20ppm stribra ale take 1-Nano CASTICE VCETNE VYROBY SE ZALATA a PLATINU az PRO NEURO-SVALOVE A JINE UPLATNENI- regenerace.

  BACK IN STOCK!
  The Micro-Particle Colloidal Silver Generator Is Now (Temporarily) Available
  Dear Jarek,
  As promised, I’m notifying you that the Micro-Particle Colloidal Silver Generator is now available for purchase.
  So if you’re still interested, you must act quickly.
  ✓ We’re going to limit purchases to no more than 3 generators per household address. We’re trying to be as fair as possible to everyone. Therefore, all wholesale bulk purchase sales have been temporarily canceled, in order to prevent folks from buying them up, in bulk, and selling them for outrageous prices.
  ✓ Your $100 discount. While I’m an ardent capitalist, I don’t believe in price gouging. So you’ll notice that I’ve not raised the price on the generator. And yes, I’m even still offering the $100 discount from our usual $349.95 price. So you can still get the unit for only $249.95. And it still comes with a set of pure .9999 fine silver rods, an Operating Instructions DVD, a printed Operating Instructions guidebook, and some special reports on making and using colloidal silver.
  How to Purchase
  You can purchase online by clicking this link.
  If you prefer to order by phone, call 1-888-528-0559 (M-F, 8am to 4pm Arizona time).
  When these units are all gone, the website will show „Sold Out“ again.
  I apologize in advance if you’re unable to buy one before they sell out.
  Yours for the safe, sane and responsible use of colloidal silver,

  Steve Barwick, author
  The Ultimate Colloidal Silver Manual
  Helpful Links:
  FREE Colloidal Silver Safe Dosage Report
  Colloidal Silver Secrets Group on Facebook
  Make Your Own Colloidal Silver for Pennies
  .9999 Pure Silver Wire for Making Colloidal Silver
  Important Note and Disclaimer: The contents of this Ezine have not been evaluated by the Food and Drug Administration. Information conveyed herein is from sources deemed to be accurate and reliable, but no guarantee can be made in regards to the accuracy and reliability thereof. The author, Steve Barwick, is a natural health journalist with over 30 years of experience writing professionally about natural health topics. He is not a doctor. Therefore, nothing stated in this Ezine should be construed as prescriptive in nature, nor is any part of this Ezine meant to be considered a substitute for professional medical advice. Nothing reported herein is intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease. The author is simply reporting what he has learned during the past 17 years of journalistic research into colloidal silver and its usage. Therefore, the information and data presented should be considered for informational purposes only, and approached with caution. Readers should verify for themselves, and to their own satisfaction, from other knowledgeable sources such as their doctor, the accuracy and reliability of all reports, ideas, conclusions, comments and opinions stated herein. All important health care decisions should be made under the guidance and direction of a legitimate, knowledgeable and experienced health care professional. Readers are solely responsible for their choices. The author and publisher disclaim responsibility or liability for any loss or hardship that may be incurred as a result of the use or application of any information included in this Ezine.

  Necekejte az budete nemocni je to take prevence mozna „zpocatku draha“ ale leceni a otazka smrti, zkriplovani je daleko cennejdi investment. Predstavte si jen ze mate rychlejsi reakce tedy take snizeni moznosti urazu, nehod, atd a deti lepsich vykonu v zivote!
  Zde Rekove a jine mensiny rozsiruji Privatni skoly kde deti chodi 5 dnu plne do skol a s rozsirenymi aktivitami, my poradame s detma sousedu domaci doucovani a sportovni cinnosti.
  Casy jeste vloni, ktere byli take nase deti… jiz od 7 mesicu a od 11 mesicu v SOKOL NYC mod 12.5 mesicu lyzovali… Musime se zbavit planovane debilizace nas vsech a najit nahradni reseni a prosim podelme se se zkusenostmi.
  Mozna doplnit VIRTUALNI VZDELAVANI ZDRAVOVEDY, VYZIVY a jinych „mezinarodni uplatnbneni… mame zde mnoho Slovaku s datam… ved pro deti a mladez“ PRES BADATEL? !~

 17. Teraz nabehol tento článok s názvom:
  Bill Gates vyzýva náboženských vodcov aby zmanipulovali svojich členov farností aby sa dali zaočkovať proti koronavírusu.
  https://www.naturalnews.com/2020-10-14-bill-gates-calls-religious-leaders-manipulate-parishioners-getting-vaccinated-covid19.html#

 18. Jednoduchá

  Je tu kopec výbor.príspevkov, skutočne.
  Niekt. z nich hovoria ,,odkiaľ presne vietor fúka“ a kto všetko je za týmto ,,covid.cirkusom“…….bolo by dobré, keby sme si to všetci uvedomili, už tým minimom čo môžme napr.nenosiť tie rúška….viem, nie je to jednoduché, no chceme predsa, aby sa to už ukončilo, a hlavne v náš prospech!……,,,,,,LEBO INAK SA POčET ZáKAZOV STáLE BUDE ZVYšOVAŤ A POčET NAšICH práv ZASA ZNIžOVAť :-(……………..nech sa nám darí v tom, že ,,cirkus“ sa skončí a my ľudia začneme žiť tak ako máme, v súlade s prírod.zákonmi ……………………….
  Želám dobrú noc všetkým skutočne bádajúcim :-)………………………

 19. Souvereign

  Policia su tiez len ludia z rodinou. Treba im vysvetlit ze zabudli na co prisahali. Oni pracuju PRE NAS. Nas maju ochranovat. Asi im to treba pripomenut. Lebo si neviem predstavit viac nahnevaneho otca ked mu chcu zobrat jeho dieta. Bude krv

Pridajte komentár

*