S narastajúcim vystavením elektromagnetickému žiareniu je na vzostupe aj „mikrovlnný syndróm“


Print Friendly, PDF & Email

S narastajúcim vystavením elektromagnetickému žiareniu je na vzostupe aj „mikrovlnný syndróm“

(Lance D. Johnson, Natural News) Rýchly rozvoj 5G a bezdrôtových technológií znásobil počet vysielačov, ktoré vyžarujú elektromagnetické žiarenie. Ľudia sú vystavení elektromagnetickým poliam (EMF) viac ako kedykoľvek predtým a ich účinkom na zdravie ešte len začíname rozumieť.

Táto nová éra vysokorýchlostného bezdrôtového pripojenia, inteligentných zariadení, digitálnych inteligentných meračov a zberu údajov spôsobuje novú vlnu chorôb klasifikovaných ako „mikrovlnný syndróm“.

Americká vesmírna agentúra NASA už desaťročia varuje pred nepriaznivými účinkami mikrovlnného žiarenia. V roku 1971 Naval Medical Research Institute zverejnil svoje zistenia o jeho negatívnych účinkoch.

Zdravotné problémy z EMF zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na: nespavosť, zrýchlený tep, všeobecnú nevoľnosť, zvonenie v ušiach, bzučanie v hlave spolu s bolesťami hlavy, závratmi a plne rozvinutými migrénami.

Nárast EMF a deštrukcia našej neurológie a bunkového zdravia

Dnes žijeme v prostredí nepretržitého EMF znečistenia s vežami mobilných telefónov, Wi-Fi modemami, telefónmi, tabletmi, inteligentnými nositeľnými zariadeniami a inteligentnými domácimi spotrebičmi, ktoré nepretržite vyžarujú mikrovlnné žiarenie 24 hodín denne, 365 dní v roku.

Niektorí ľudia sú citlivejší na mikrovlnné žiarenie ako iní, ale realita je taká, že tak či onak sa tohto experimentu zúčastňujeme všetci.

Profesor Martin z Washingtonskej štátnej univerzity rozsiahlo študoval účinky elektromagnetických polí s nízkou intenzitou vo frekvenčnom pásme mikrovĺn na ľudské telo.

Biologické účinky zahŕňajú až štyridsať rôznych neuropsychiatrických zmien ovplyvňujúcich štruktúru mozgu, mozgové funkcie, psychologické reakcie a správanie. Problémy zahŕňajú aj osem rôznych hormonálnych účinkov, od hypertyreózy (zvýšenej funkcie štítnej žľazy) až po dysfunkciu hypofýzy v mozgu.

EMF môžu tiež znížiť srdcovú aktivitu a zmeniť srdcový rytmus. Žiarenie môže spôsobiť histologické zmeny v semenníkoch a iniciovať chromozomálne zlomy či dokonca aj úplnú bunkovú smrť. Stručne povedané, EMF ničia samotnú podstatu života samotného.

Populačné prieskumy naznačujú, že viac ako 13,3% ľudí má určitú formu citlivosti na EMF. V prípade Courtney Gilardiovej, desaťročného dievčaťa z Pittsfieldu v štáte Massachusetts, sa jej zdravie náhle zhoršilo po tom, čo bola v 150 metrovej vzdialenosti od jej domu nainštalovaná veža vysielača 5G.

Hneď po osadení veže začala mať Courtney problémy so spánkom, bolesti hlavy, závraty a hučanie v hlave. Jej rodina uviedla, že zdravotné problémy sa zmenili na rýchly srdcový tep, nespavosť a migrény. Nakoniec jej diagnostikovali mikrovlnný syndróm a povedali jej, aby sa držala ďalej od 5G veží.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Problém bol ale v tom, že to nemala pod kontrolou, pretože veža 5G bola nainštalovaná tesne pred jej domom.

Ostatné dcéry pani Gilardiovej tiež začali chorľavieť, zle spali a uprostred noci zvracali. Iní obyvatelia štvrte často pociťovali nevoľnosť, nespavosť a bolesti hlavy. Pani Gilardiová sa nakoniec musela odsťahovať, aby sa jej dcéry mohli zotaviť.

Priemyselné normy pre vystavenie elektromagnetickému žiareniu sú na smiech

David Carpenter, profesor environmentálnych vied o zdraví na Fakulte verejného zdravia Univerzity v Albany, skúmal účinky EMF na zdravie. Vo svojej správe o bioiniciatíve odhalil, že nepriaznivé biologické reakcie sa môžu začať vyskytovať už pri úrovniach žiarenia, ktoré sú v rámci priemyselných noriem.

Priemysel stanovil štandard 1,6 Wattu na kilogram, ale u niektorých ľudí môže táto úroveň žiarenia narúšať ich neurologické funkcie, spôsobiť poškodenie DNA a ohroziť prežitie ich buniek.

Je to preto, že priemyselný štandard sa zaoberá iba tepelnými účinkami mikrovlnného žiarenia.

Netepelné účinky EMF žiarenia sú skutočné a priemysel ich často ignoruje. Štúdie ukazujú, že už 0,00034 mikrowattov netepelného EMF žiarenia cez mobilné telefóny dokáže znížiť počet spermií. A aj menšia expozícia ako táto môže spôsobiť zmeny v génoch.

Neurologické účinky EMF sú bežnejšie u jedincov, ktorí už trpia neurologickými alebo imunitu ohrozujúcimi stavmi, ako je roztrúsená skleróza, Parkinsonova choroba, lymská borelióza atď.

Jedinci, ktorí zápasia s chronickou únavou, alergiami na plesne a viacnásobnou citlivosťou na chemikálie, sú najviac ohrození EMF žiarením.

Viac informácií o tejto téme nájdete na stránke Radiation.News.

Liečba osteoporózy

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. situace v českých zemích:

  ZPOCHYBŇOVÁNÍ VÁLEČNÝCH ZLOČINŮ
  https://bornova.pub/2023/tak-uz-jsem-dostala-predvolani-i-ja/

 2. Toto je chlapík na správnom mieste a veci pomenúva správnymi pojmami.
  A je aj pekne naštvaný:) na tých ignorantských hajzlíkov čo nám ničia zdravie.

  Ing. Milan Hein, Biopole versus mobilní telefony.

  https://m.youtube.com/watch?v=sn2yNJH7i1s

  • Ing Milan Hein- Konference holistické medicíny 2015 (výňatek) – pekne narovinu.
   Trocha horší zvuk, treba upraviť v ekvalizéri prehrávača (cca 10min).

   https://www.youtube.com/watch?v=zx6K0ja_AIc

  • Achnaton

   Velice dobrý príspevok – a to je len začiatok…to sú tu ešte iné srandy…

   • ..no šak práve, že aj keď si človek myslí, že vie toho viac než tí čo majú klapky na očiach alebo hlavu v piesku (ako pštros) tak si musí byť vedomý toho, že určite nevie o veľmi veľa záležitostiach, ktoré sú v prevádzke bez toho aby si to všimol (v podstate vie toho veľmi málo; zatiaľ čo on chodí do práce a má také či onaké starosti tak kazisveti majú k dispozícii miliardy a 24h denne na ich pikle).
    Ale nemusí sa jednať len o moderné technológie. Ďalšou vecou je, že sa vždy nájde dosť ľudí, ktorí sú ochotní sa na tom svinstve podieľať – a to je na tom to najhoršie.
    ..

 3. Človek sa zahráva.
  Myslí si, že keď slepo kopíruje všemožné správania okolia je uchránený!

  Takým (ktorí nemajú žiadnu úctu k životu; t.j. nepracujú pre dobro spoločnosti) sa treba oblúkom vyhnúť.

  • k článku: „0,00034 mikrowattov “ to je čo za mizivá hodnota?? Nemalo to byť náhodou 0,00034 wattov ?
   Aj to je mizivé, Mikrowatt je tisicina wattu – 0,001 W, potom jakž-takž by sme mohli uvažovať o 0,34 mikrowattu. Kozmické žiarenie dopadajúce na naše hlavy má vyššiu hodnoru, do prle!

 4. Bronchiolitida: schválena vakcína, která umožňuje chránit kojence od narození

  31.7.23
  Evropská unie:

  Evropský regulační orgán právě schválil novou vakcínu proti bronchiolitidě způsobené respiračním virem RSV, která každou zimu postihuje mnoho kojenců a lidí starších 60 let, informuje agentura AFP. Tato nová injekce se vyznačuje tím, že chrání jak velmi mladé, tak starší osoby.

  Vakcína Abrysvo, která je již od května k dispozici ve Spojených státech a od června v Evropské unii, je „první vakcínou proti RSV určenou k pasivní imunizaci kojenců od narození do 6 měsíců věku po podání vakcíny matce během těhotenství“, uvedla Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA).

  Vakcína společnosti Pfizer „je rovněž indikována k aktivní imunizaci dospělých ve věku 60 let a více“, dodala EMA ve svém prohlášení.
  https://zvedavec.news/vezkratce/19681/

 5. Nedávno som objavil na mojich nie moc častých cyklopotulkách v okolí môjho mesta peknú dreveničku – občerstvenie (skôr nápoje), pekne schovanú za humnami s výhľadom na lúky, polia. Reku konečne miesto bude si môžem dať v kľude nezdravú kofču keď pôjdem okolo na bicykli keďže do krčmy, baru či reštaurácie a pod. v meste cca 15 rokov nechodím. Samozrejme, sklamanie nedalo na seba dlho čakať – free 5G Wi-fi musí byť aj tam! 4G im nestačí – nejaká wi-fi musí byť aj v tom najväčšom zapadákove.
  Na druhú stranu ma pozitívne prekvapilo jedno Elektro v našom meste kde majú na dverách vycapené: „nemožno platiť kartou, platba len hotovosťou“.
  Do tretice – v období c19 ma nemilo prekvapilo keď som v predajní elektroniky videl jedného predávača/majiteľa maličkej predajne inštalačného materiálu, ktorý si išiel kúpiť telefón. Stál som u mobilov tiež a keď si vyberal tak si vybral mobil cca za 1000€ ale model, ktorý za to absolútne nestál. Mal v očiach takú zvláštnu radosť ako keď nejakému decku z osady niekto dá na zmrzlinu rýchlo uteká do cukrárne. Keď som potom išiel okolo jeho obchodu tak som videl ako má vo výklade a na dverách nalepené látky covidovej agendy – mal to tam toho viac než u lekára.
  A tak mňa napadlo, či náhodou za tú reklamu nedostal nejaké dotácie a z veľkou radosťou si neutekal kúpiť vytúženú hračičku. V tomto prípade len hádam ale cítim, že nie som ďaleko od pravdy pretože v našom meste sú majitelia niektorých súkromných prevádzok, lekári, poslanci MZ a ďalšia mestská „smetánka“ jedna veľká prepletená ultraliberálna banda, ktorá pred rokmi bola ešte Dzurindivsko – Kádehácka.
  Prejavuje sa to napríklad tak, že lekár pri vstupnej prehliadke do novej práce z ničoho nič tvrdil, že látky na pracovisku kde budem robiť už nespôsobujú také poškodenie zdraia ako sa roky rokúce tvrdilo – to znamená, že ak budem mať kvôli nim zdravotné problémy tak za to nemôže firma jeho liberálneho kamaráta, ktorý ma zamestnal. Tak „krásne“ si u nás liberálovia nahrávajú a z človeka robia idiota.
  Vo firme kde som pred časom roky robil – z firemnej ambulancie vyštvali lekára s dlhoročnou praxou, miestneho odborníka s dobrým prístupom k ľuďom a „inštalovali“ tam najprapodivnejšie individum v bielom plášti aké som kedy videl. Neviem kde ho splašili ale pripadal mi ako keby nejakému firemnému údržbárovi navliekli biely plášť a poslali ho ordinovať. Možno to nebol zlý človek, možno mal len trému v novom prostredí ale mal som z neho prapodivný dojem. Možno sa stal len obeťou machinácií vedenia firmy, ktoré robilo v meste samotnom také kúsky, že nejeden človek časom vravel, že „tak táto megafirma nám tu skôr uškodila než pomohla“.
  A za všetkým tým svisnstvom v našom regióne je jeden aktívny liberálny zhluk – zlepenec, ktorý otravuje životy ostatným.
  Najhoršie je na tom, že ten regionálny zhluk – zlepenec tvorí samá sedlač s vyšším vzdelaním, ktorá drží pokope od 80 rokov dodnes. Pamätám si, že už za socíku niektorí mali pridruženú výrobu a všelijaké pochybné kšefty. Teraz sú z nich a z ich deciek veľkí „manageri“ ale keď sa na nich človek pozrie tak sú to stále vidláci. Keby bolo možné tak kľudne zavedú v regióne aj 7G pretože v hlavách majú len blud – ten pre nich veľký moderný svet „neobmedzených“ možností a príležitostí a v očiach len €€€ a nič iné.

  • Jaromír Jaroslav

   Všimni si na AC24.cz , ako sa priznal Pfizer že ten Covid PODVOD si objednala USA vláda, tak im ho dodali…Zaujímavá definícia zločincov!

   • Dnes v NYC SLAVIME den milenek ///sexu//// ukojeni min 24hodin
    Tak odskocte cely svuj harem s rudou ruzi a lahvi cerveneho

  • Galaxia andromeda

   Asi zacnete chapat co vykonal Breivik ten vedel co robi.

 6. Mimo témy – Naď sa vyjdaril že Fica považujú za trola, že v Bruseli nechcú, aby vládol.
  To nám má Brusel diktovať alebo sú to myšlienkvé pochody Naďa!? V čechách vyzývajú slovákov aj študentov k slovenským voľbám, voliť môžu slováci zo zahraničia, ktorí sa na Slovensko možno ani neplánujú vrátiť. Nakoniec my ani nemusíme ísť k voľbám zahraničie to odvolí za nás. Nemusí vládnuť Fico, ale nech zmizne táto doterajšia neschopná garnitúra.

  • Dejte si pozor nevolit
   V jednech volbach USA byl Jen rozdil pod 300 hlasu prave tech kteri spolehali na ty druhe
   TAK JSME byli muceni dalsi roky

   • Jdo do prle jaroslave, voni si to stejně sečtou jak se jim hodí, a ty budeš zírat na TV, jaké jsou divné procenta. Prober se! Nevol, ušetříš si nervy jako já.

   • Jaroslav voliť musíme, ale voľby môžu byť ovplyvnené počtom hlasov zo zahraničia v prospech progresívcov. Ak by vyhrali prezidentka poverí toho Šimečku zostavovaním vlády a tí urobia zlepenec s kýmkoľvek. Len nech to nie je Fico a spol. a nenaberie to iné smerovanie.
    Israismael tuším sa toho Fica boja ako čert kríža, lebo na každej tlačovke či už Hegera alebo Naďa počuť iba “ lebo Fico“. Verím že všetko zlé je na niečo dobré a ako sa povie, dva-krát meraj a raz strihaj (voľby)

    • Nika, zdieľam tvoje myšlienkové pochody, ale je tu ešte jedna vec, vlastne dve.
     Prvá, že zatiaľ je registrovaných 35000 zahraničných voličov a berme, že 90 percent podporí PS, tak ako v posledných parlamentných voľbách /manipulácia !/ a k tomu si prirátaj značnú-veľkú časť voličov Bratislavského kraja /vygumavaní/, ostatné Slovensko bude PS voliť iba v malom percente-feťákov a buzerantov konzervatívne SR nechce..
     Druhá. vec, prečo Matojeb vyzýval k veľkej účasti s 500€ poukážkou? Iba vyzýval /bolo jasné, že to neprejde/ a aj to stačí na mentálnu manipuláciu oviec…
     Čím viac voličov, tým väčšia možnosť manipulácie.
     Nedávno som počul Danka v diskusnej relácii spomenúť koalíciu SMER, Hlas a SNS, to by bol najväčší podvod na národe Slovenskom.
     Voľte si ako chcete, ale ja týchto menovaných voliť určite nebudem a rovnako ani to hnojivo, čo je tam teraz a nedávno.

     • Už som to spomenul, že naša alternatívna scéna sa rozpadla, Baránek to položil v prospech SNS, Malíková-Belousovová sa vyjadrila na eReport že momentálne nie je na Slovensku kvalitnejší politik ako Fico a Huljak podpísal zmenku do SNS na 30 tisíc strieborných.
      Toto je slovenská alternatíva- je mi do plaču a Štúrovci so Štefánikom a Tisom sa točia v hrobe ako vrtule. Chýba nám morálny základ-to je systém pre všetko, preto neúfajte v lepší zajtrajšok, pretože sa prebudíte ako včera, ako v tom filme Na hromnice o den více.

     • Stačí aby si povedal koho voliť aby sa k moci nedostala tá súčasná garnitúra, pretože morálny základ je tu taký aký je a pre uskutočnenie zmeny musíme zvoliť aj niekoho kto nespĺňa naše predstavy. Ty nechceš voliť nikoho a čo ďalej?

     • „morálny základ je tu taký aký je a pre uskutočnenie zmeny musíme zvoliť aj niekoho kto nespĺňa naše predstavy.“
      Nika, to čo popisuješ, sa volá voliť menšie zlo, to robíme od rozdelenia Československa a kam sme to dopracovali, k ešte väčšej lúze ako bola tá predtým.
      Opakovanie tej istej chyby, je točenie sa v kruhu, neschopnosť nájsť riešenie, koľko politikov vám sľúbilo zmeniť volebný systém, alebo systém referenda, no ? Tak čo zmeníš s voľbou menšieho zla, nič.

 7. Israismael

  Nika ,títo parchanti ako Nad ,falošný kazateľ Heger,a všetci im podobní parchanti , čo škodili slovákom sa strašne boja svojho konca..lenže tu nejde len o ich koniec politický ,tu ide aj o koniec ich duši ..Oni to musia cítiť v každom zábybe svojich bezduchych tiel ..Tieto bytosti postihne pohroma ..Pretože riadili ľudí veľmi zlým smerom ,nasmerovali nás na pospas TEMNU, ktoré však každým dňom musí cítit že sa blíži koniec JEHO pôsobenia na Zemi ! Že sa blíži koniec všetkým TEMNOTAM tohto sveta ,do posledného puntika všetkým (ak píšem temnotam,tak sú to ľudské temnoty a ľudský duchovia v telách na Zemi )…
  Až po rokoch bežní občania pochopia, že vláda im každý deň klamala. Ale na všetko je už neskoro, politikovi sa tiež nechce upratať nejaký REGRES z chybne urobených rozhodnutí a na celej zemi nie je pokánie z regresu, takže všetko, čo si ľudský mozog a rozum vymyslel a vytvoril, sa rúca. Čas BOŽÍCH zhovievavosti sa skončil!..

  Klimatické zmeny sú klamstvom.. očista musí prísť aj cez VEDU…Pod rúškom klimatických zmien sa tak rodí nová dogma. Človek nezrýchľuje otepľovanie na zemi, ale je to len vysoká a zrýchľujúca svetelná sila BOHA, jeho vyžarovanie do pozemskosti to zapríčiňuje ..Vedci natropili posledne toľko zla ,napr aj s vakcinami ,že ich musí zastihnut Najvyššia spravodlivosť a Najvyšší súd(nie pozemky ale boží Posledný súd) a to absolútne nevyhnutne a ich osud ako ľudských duchov nebude pekný ,…lebo oni už nedojdu k ospravedlneniu sa ľudstvu a ľudstvo by to aj tak neprijalo , a nedôjde ani k ich náprave ako ludi ..Všetkých ich čaká zatratenie ktorí škodili ..
  Všetko sa to valí na túto planétu a všetko je už odštartovane z vyšších sfér ,najsilnejšie účinky však ešte len prídu ..Je to plan Boží a jeho miliárd sluzobnikov z Prastvorenia a Syna Človeka .. svetlom bolo toto všetko predpokladané a plánované ,nič nie je náhoda ! Ocista prebieha a este bude pár rokov ,ale to už každý človek musí okúsiť sám na sebe ..Sú tu dnes na zemi všetky duše stvorené pred miliónmi rokov ,ktoré prechádzali mnohými životmi tu na zemi aj v jemnohmotnych svetoch a teda takým vývojom mali dôjsť k POZNANiU čo je svetlo a co tma . Ale nedošli,mnohí nie ,veľmi veľa nie …Dozrel čas!

  • Nika ,títo parchanti ako Nad ,falošný kazateľ Heger,a všetci im podobní parchanti , čo škodili Slovákom sa strašne boja svojho konca..lenže tu nejde len o ich koniec politický ,tu ide aj o koniec ich duši ..Oni to musia cítiť v každom zábybe svojich bezduchych tiel ..Tieto bytosti postihne pohroma ..Pretože riadili ľudí veľmi zlým smerom ,nasmerovali nás na pospas TEMNU, ktoré však každým dňom musí cítit že sa blíži koniec JEHO pôsobenia na Zemi ! Že sa blíži koniec všetkým TEMNOTAM tohto sveta ,do posledného puntika všetkým (ak píšem temnotam,tak sú to ľudské temnoty a ľudský duchovia v telách na Zemi )…Až po rokoch bežní občania pochopia, že vláda im každý deň klamala. Ale na všetko je už neskoro, politikovi sa tiež nechce upratať nejaký REGRES z chybne urobených rozhodnutí a na celej zemi nie je pokánie z regresu, takže všetko, čo si ľudský mozog a rozum vymyslel a vytvoril, sa rúca. Čas BOŽÍCH zhovievavosti sa skončil!..“
   Mám pocit, že sa hecuješ svojimi snami a zbytočne tu zavádzaš ostatných. Ak by to bolo ako píšeš, tak sa pozrime na Dzurindu alebo Mikloša /okrádačov SR, podporovateľov vojny a humanitárneho bombardovania/, pozrime sa na Mečiara a Fica priniesli ti lepšie Slovensko a lepšiu životnú úroveň, veď najlepšie sa majú tí najväčší zločinci, obyčajní ľudia a podpriemer SR je v biede a dlhoch o akej karme tu ku..va hovoríš, rozhodne nie tu na zemi.
   „Že sa blíži koniec všetkým TEMNOTAM tohto sveta ,do posledného puntika všetkým (ak píšem temnotam,tak sú to ľudské temnoty a ľudský duchovia v telách na Zemi )…“
   Si na sedatívach? Aký koniec, svet bol stvorený pre utrpenie a pochopenie zla a nie pre “ dovolenku na Havaji“. Si mimo, ak si to doteraz nepochopil, všetkých, čo chcú zo sveta urobiť raj, by som najradšej poslal do matpič, lebo nechápu podstatu pôsobenia toho diabolského. Logicky: Ak nemôže byť diabol na nebi, tak ku..va, kde asi bude robiť svoju robotu? Aj to má svoj zmysel-chápte to konečne a nemalujte ľuďom nebo na zemi!

   • Israismael

    Venuj sa prosím ta politike.. Nechoď a neskúšaj ísť do vôd ktorým nerozumieš.. Ja nekazem ako farári na kancli, od toho som ja veľmi ďaleko . Ja píšem o tom, o com ty nemáš ani najmenšieho parného páru..Pretože viem ze takým veciam nerozumieš tak nebudem ti nič vyvracať ani dokazovať a nevyjde ti ani pokus ma vyprovokovať..
    Zober si politické príručky a uč sa politickým veciam,prosim ta..

   • Israismael

    Ze nebo na Zemi… Sa prichystaj čochvíľa na peklo… Nie ze nebo na Zemi..
    Pravdepodobne si len dnes spadol z Gurunu na Zem, a nemohol si preto vidieť co sa deje na tejto planéte a aj na Slovensku… Koľko dlhých rokov si nežil na Zemi?(ironizujem ale pýtam sa) . Pýtam sa preto, že si toľko rokov nemohol spozorovať stav ľudstva a politikov a,, čertov v ľudských koziach“ a všelijakých diablov..Vitaj na Zemi po dlhých rokoch a rozhliadni sa, zorientuj sa konečne!

    • Izraelmail, neodpovedal si mi vôbec na moju otázku, snažíš sa ma poučiť a škatuľkovať, ale tak to nefunguje v slobodnom živote-argumentuj a vyvráť moje myšlienky, veľkosť a hodnota tvojich argumentov ma rozhodne uzemní, ale prosím daj mi protiargumenty.

     • Israismael

      Predsa len s tebou v niečom suznim a súhlasím… Ze tí politici, ktorých si označil nespravili pre ľudí takmer nič za 30 rokov, resp ak aj spravili vždy sa to nejak pokazilo nejakými ich kauzami…
      Teraz k par tvojim otázkam, ci skôr teda myšlienkam :

      1.svet a táto Zem nikdy nemala byť priestorom na utrpenie, ale na vývoj ľudských DUŠÍ v pozemských telách , teda človeka .. Ak by tu mali ľudia trpieť, že by to malo byt plánované, tak Boh by bol tyran a čudák, co však nikdy nemôže byť pravda! Nikdy.. Ze je tu utrpenie za to si môže človek sám, lebo sa napája svojim vnútrom a vibráciami na temno, temné vlny, navyše tu na zemi funguje dávno pradávna vytvorené vyššie zákony, ktoré však človek nepozná napriek tomu ze mnohé môže vidieť a sledovať v prírode!!! … Človek je otravovany cez ROZUM a predný mozog temnými silami ale môže to úplne zamedziť, keby sa nápojil na svetle nitky-energie, tým ze začne konať vyložene dobro a nie zlo (ako sa to deje to ovplyvňovanie rozumu a predného mozgu špinavými energiami a to z iných dimenzii nie pozemských, tak to je na dlhé rozoravanie..)

      2.Lucifer a padli anjeli vôbec nežijú na zemi v nejakých ľudských telách ale máš pravdu v tom, že majú pole posobenia na tejto Zemi.(žijú v jemnohmtnom svete, vysoko nad Zemou, o ktorom si nikdy zrejme nepočul, tesne pred bytosťnou sférou o ktorej si tiež zrejme nikdy nepočul).. . žiaľ ich pôsobenie a energie ino prúdov ako sú tie svetle, zachytáva takmer každý jeden človek na PLANÉTE a je nimi ovplyvnený v negaciach… Keď je ľudský duch nabitý temnými energiami nemá šancu vyžarovať svetlo, vyvíjať sa správne, konať dobro a následne ho vyžarovať v kolobehu stvorenia ako človek a preto sa musí stať na Zemi ta vec, ze dôjde k plánovanej VELKEJ Očiste… Boh zasiahne., úplne a celkom prirodzene podľa JEHO zákona, a nie ľubovoľne ako by sa to zdalo ľuďom.. . A tu sa skončí jedna obrovská dlhotrvajúca,, vojna“ všetkého temna voči ľuďom..Preto sa budú diať veľké veci v prírode a často aj nepríjemné pre ľudí . BUDE ZNIČENÉ A ODSTRÁNENÉ VŠETKO TEMNO ZO ZEME.. ja som nepísal ze ma byt zničená ocistou táto Zem, ale ze ma byt zničené, ukončené všetko temno!!!!
      Na zaver:
      Všetko máš v jednej veľkej knihe, v diele absolútnej Pravdy.. Tam je všetko popísané od A do Ž.. Ja ale nikoho neovplyvňujem ako si písal ty.. Je to dokonca až odvaha písať o veciach, ktoré iný človek nepozná, lebo často dochádza kvôli neznalosti k výsmechom… ale človek mal už mnohé vedieť dnes a nebyť neznalcom.. Žiaľ na to doplati, že sa odpútal od svetla a ťahá nitky temna..
      Vsak si všímaj moje príspevky, ze to absolútne nesuvisi s náboženstvom, s cirkvami a ich tradíciami a pod.. Lebo tradícia nie je Pravda a pravda nie je tradícia ako ju zaužíval človek… a výklad cirkvy je často výkladom ďaleko od Pravdy .. Odkiaľ mam také správy a toľko info?.. Možno darom, možno tým ze som vyvinul svojho ľudského duchu tu na Zemi a mohol som otvoriť 13 komnatu .. Ale to môže, a ba aj musí každý človek … A keď sa nebude snažiť získať poznanie(času je už malo), tak sa bude musieť zlomiť ako prút, keďže ostane temným keď príde deň D..

    • Citujem ťa: „.. Ak by tu mali ľudia trpieť, že by to malo byt plánované, tak Boh by bol tyran a čudák, co však nikdy nemôže byť pravda!“ Vôbec nie, to si asi nepochopil. Ak chceš niekomu ukázať správnu cestu, tak sú dva spôsoby a možno aj viac no popíšem ten rozdiel.
     Ak niekoho postavíš na cestu k dobrému cieľu, tak vôbec nemusí dôjsť , pretože zlyhá na prvom rozcestí. Ak však poučíš niekoho o nástrahách, možnostiach a porozumie sám ako a čo má kedy zvoliť, je pravdepodobnosť úspechu oveľa vyššia dostať sa do cieľa. A potom je tu aj karma o ktorej som písal, tú si tvoríme počas svojich životov a platíme počas aj v ďalších za svoje vlastné zlyhania-nikto ani Boh nám nikdy nechcel ubližovať, my si tvoríme svoju budúcnosť skutkami ON ich iba vyhodnotí a odmení podľa svojich princípov o ktorých sa môžeme len domnievať /alebo tu dohadovať/. Ak veríš že Boh je stvoriteľ, tak potom má absolútne právo takto postupovať . V tom spočíva naša slobodná vôľa, v rozhodovaní sa a skutkoch, to aké má s nami plány, je jeho voľba, my iba žijeme realitu, ktorú nám vytvoril a tá sa obmieňa každým naším novým narodením, až kým dospejem k absolútnej božej láske /pre niekoho osvieteniu/ a splynieme s Bohom v jednu energiu-staneme sa bohmi.

     • Všetko čo som napísal, je môj osobný názor a nepoužil som žiadnu vedeckú alebo náboženskú literatúru, iba Evanjelium podľa Jána, všetky moje myšlienky sú pocity, vnemy, pozorovania a nejaké tie životné skúsenosti, na to aby som tu písal o Bohu som nepotreboval takmer žiadne zväzky kníh, ja sám som dôkazom toho čo píšem som súčasťou tohoto projektu a učím sa stále. Ešte doplním predchádzajúci záver môjho komentáru otázkou:
      Ak prijmete moju úvahu o našej existencii a prečo trpíme na svete a prijmete, že sa učíme aby sme splynuli nakoniec v jednu pozitívnu energiu, tak logicky aj Boh sa vyvíja, každá duša/ energia/ ktorá dosiahne splynutie s Bohom s jeho energiou /frekvenciou/, je nositeľkou informácie, nemyslíte, že aj to môže byť zmyslom?
      Tak isto by mohla fungovať aj temnota na opačnej strane na nízkej energetickej frekvencii, no tam sa dostáva pravdepodobne oveľa menej informácií, práve kvôli jej nízkej energ. frekvencii-nemôže dosiahnuť takého objemu informácii a potrebuje k tomu množstvo/ veľa nízkych-padlých duší/.

     • Israismael

      V pohode JOFA čo sa mi páči u teba je to že si dospel k nejakému poznaniu duchovna ,či vyšších princípov cez svoje vlastné skúmanie a vlastným prežívaním.. Tomu sa povie úzka cesta ,ktoru treba už len vybrusit ,ozdobiť ..lebo cirkvy a ľudia v nich idú širokou cestou ,napriek tomu že mnohé si myslia ako kráčajú správne a teda cestou úzkou ..
      Som na tom stejne ,pretože nikdy som sa nedal ovplyvniť náboženskými ,či cirkevnými ,alebo sektarskymi svetskými organizáciami,ale skúmal som ,nedal som sa oklamať tradíciami kohosi ..Moje poznatky sú výlučne zo štúdii Zjavenia Jána a z diela Ducha Pravdy ,ktorý bol ľudstvu avizovaný pred 2 tisíc rokmi..Nikdy by som si nedovolil mojim slovom ani hovoreným ani pisanym , či jednotlivými vetami ,zavádzať ľudstvo ohľadne nepraveho ,či nejakého iného zavádzajúceho systému,či hlúpeho nezdravého ,nie dobrého učenia ..
      Máš mnohé správne myšlienky ,ktoré však treba ešte vyčistiť od nejakého menšieho plevela ..
      Ľudia teda neboli stvorení pre túto Zem preto , aby trpeli ale aby sa trebárs aj keď utrpením (vlastným,nie že by to chcel Boh) vyvíjali na svetelné bytosti,na správnych ľudí a aby po vývoji dospelí na miesto kam sme ako neznáme bytosti kedysi dávno vyšli za poznaním(tomuto že odkiaľ a kam máme ísť asi neporozumies bez Slov Svetla Pravdy ) ..Za utrpenie môže výlučne len človek sám ,lebo ignoruje Zákony vesmíru a môže za to aj tzv dedičný hriech ,prepestovany rozum …To sa s nami ľuďmi vlecie od pádu ľudstva do hriechu, keď sám človek ignoroval ľudského ducha, a povýšili rozum nad živého ducha …

     • Israismael

      Oprava : urobil som preklep ,..malo byť nie NEZNAME bytosti ale NEZNALE,teda ešte nie vyvinuté v poznaní ..A

     • Izraelmail, konečne zhoda.. Som rád. Každý ideme svojou cestou k pravde a nechcem nikoho zavádzať, ale prinútiť o týchto veciach rozmýšľať.

   • JoFA – po rozpade Československa kam sme to dopracovali, k ešte väčšej lúze ako bola tá predtým.
    No vidíš toto si dobre vystihol, tá akože lúza čo tu bola pred novembrom 89 dokázala aspoň niečo vybudovať pre ľudí, postavili sa nové školy, jasle, škôlky, byty(aj keď podľa Havla Králíkarárny), veľké mosty, hrádze, nemocnice. Mali sme perfektné JRD, boli sme potravinovo sebestační. Všetko nebolo správne, ľudia nemali slobodu slova, povolené náboženstvo atď. ale čo také veľké sa vybudovalo za posledných 30 rokov? Postavili aspoň jednu novú nemocnicu? Prvá zlodejina bola kupónová privatizácia -mečiarova vláda, ale škoda o tom písať veď to všetko vieš. Máš pravdu voľbami sa toho veľa nezmení, ale aspoň nech sa znovu dodržujú zákony a nie to čo tu napáchala svojou neschopnosťou posledná garnitúra že si dovolila ako odvolaná v demisii kľudne vládnuť
    a museli sme čakať až sa zožerú medzi sebou sami. A tí istí sa nám teraz znovu vyškierajú na plagátoch do očí akoby spadli z višne, veď nič sa nestalo, zvoľte nás , začneme znovu, my chceme pre Slovensko to najlepšie, máme plán obnovy, lebo Fico….ano nemáme na výber, musíme voliť menšie zlo, ale je to každého osobná vec.

 8. Zvláště když lidi nechají injekčně do sebe naprat vodivý grafen. Tak to budou přímo živé dipóly.

  • Israismael

   To je presne to ,o čo som písal ,že ľudia nevedia rozpoznávať čo je tma a ZLO a čo je dobro ,teda SVETLO ..Koľkým sa toto vypomstilo práve pri tých vax ,že sa dali zviesť temnou stranou ?..žiaľ už musíme tak rozprávať že temnom..to už sa nemôže brať ako nejaká hlúposť alebo konšpirácia …Sme ako ľudstvo v zajati a zovretí temna (duchovného temna aj ľudského na Zemi).. Dnes však obyčajní ľudia ani len netušia,kde sa to zlo a temno nachádza,lebo ich zvádza obraz šelmy(TV,médiá) ,,Samozrejme že v prvom rade je to v ľuďoch samých ,ale ja teraz myslím na to ,že v ktorých štátoch ,že odkiaľ to temno príchodi do sveta a aj ku nám ..A dnes toľko ľudí aj u nás stále adoruje to najväčšie zlo=Spojené štáty americké ..Veď je to viditeľné,kto chce vidieť čo ide z tých USA ..Navyše je to odhalené aj v ZJAVENÍ JÁNA ..

 9. Mysliaci clovek vie, ze neexistuje ziadne globalne oteplovanie ci klimaticka zmena. Kapitalizmus konci kvoli predlzenosti a chamtivosti psychopatov a sociopatov, preto sa zavadza totalitny model kontroly, ale vsetko pod zamienkou nievoho ineho. A pokial ICH ludstvo nezastavi, dokoncia na silu co chcu, kedze uz hraju vabank!
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dcera-klause-schwaba-oznamila-ze-klimaticke-lockdowny-budou/

  • Israismael

   Poviem to takto Oľga
   Ľudí môžete ovládať pomocou najdôležitejšej emócie: strachu. Keď ovládate túto emóciu, ste pánom nad ľuďmi A ľudia v tejto situácii strachu zostávajú zablokovaní. Nechápu, že toto nie je súčasťou života. Strach normálne neexistuje… je to len odvaha, ktorá by mohla prevládať v ľuďoch..Strach ako emócia neexistuje hore v tých ľahkých a duchovných svetoch, ktoré ma dosiahnuť aj pozemský človek keď bude čistou dušou raz… Odvaha znamená urobiť prvý krok smerom k vedomiu. Oni toto ovládajú, pretože podľa nich ľudia nemajú schopnosť pochopiť, kým sú. Toto bola ich najdôležitejšia investícia na svete.
   Spoločnosť nepotrebuje, aby ste boli múdri, pretože ak ste múdri, hľadáte slobodu. A spoločnosť nepotrebuje, aby ste boli slobodní, pretože keď ste slobodní, budete mať otázky. Budete potom rebel(a) , budete lev/levica.. A to oni nepotrebujú. Oni potrebujú kačice. Potrebujú ovce.

   • Israismael, pokúsim sa nižšie nadviazať..

    Problémom je, že ľudia nemajú žiadnu Víziu, nevedia, kto a kým sú a kam by mali kráčať.
    Ilumináti majú tú výhodu, že majú veľmi zreteľný Cieľ. Je to početná skupina s veľmi jasným cieľom a tým je: Nový svetový poriadok, alebo Svetová vláda. Existuje nepochybný plán s bezhotovostnými platbami, každý človek má dostať čip do ruky (čela, dúhovky..), bude ako bezmajetný neprestajne kontrolovaný; zavádza sa za tým účelom 5G, aby im umožnil nad všetkými komplexný globálny dohľad. To je evidentný plán, s ktorým sa ani netaja – a úprimne povedané – „nie najhorší“. Z ich pohľadu je vynikajúci, ba dokonca geniálny, ako to navliekli i s 11. 9.2001 alebo s Covidom.
    Že na to nemali právo? Ale áno, i oni majú predsa slobodnú vôľu – a to je Ich vízia. Zostaňme bez hodnotenia alebo predsudkov, uvedomujúc si fakt, že sú to ľudia bez svedomia, empatie, súcitu, ľútosti, slúžiaci deštruktívnym duchovným Silám..

    Pokiaľ MY nemáme vlastnú a jasnú Víziu a neprejavujeme ju, je to náš mega-problém.
    A máme vôbec nejaký Plán? A pokiaľ áno, koľko ľudí môžeme ním inšpirovať?
    Každopádne vieme, že ilumináti jasný plán majú. Preto ho tiež nemilosrdne realizujú. A činia značné (po)kroky – veď všetci smerujú k jednému cieľu. Na rozdiel od nich, na tzv. trutherskej (Pravdu-hľadajúcej) scéne alebo v ezoterike a medzi spiritualistami, sa každý hrá sám pre seba, hrá sa so svojím životom a vie len to, čo rozhodne nechce. Čo konkrétne si však v skutočnosti prajú, to tiež nevedia… I to môže byť jeden bod z domácich úloh: Ak si ujasníme, čo nechceme, rozpoznáme, čo chceme. Je predsa potrebné vedieť, čo chcem v živote robiť, kadiaľ a kam chcem kráčať. Aký je môj konečný Cieľ? Že ja to neviem? Aha! Potom je teda najvyšší Čas. Musíme sa dostať do stavu, že keď nám túto otázku niekto položí, musí z nás odpoveď vystreliť ako z pištole – zhustená do troch alebo štyroch viet.
    Jasná vízia. Opýtajte sa na to isté ilumináta a on odpovie „Svetová vláda!“. A ak sa ho opýtate, ako to chce vykonať, i v tomto prípade dostanete priamu odpoveď: “Ovplyvňovaním a prevýchovou prostredníctvom masmédií, kontrolou, miešaním rás, zrušením všetkých hraníc, vytvorením bezhotovostnej spoločnosti,…” Šup, šup – stručne a jednoducho. A tak by tomu malo byť i u nás!
    A vieme, že oni majú i plán B, plán C, D..
    Ale treba tiež povedať, že vo svojom Pláne vynechali, alebo „vedome“ zabudli na jeden relevantný component a síce na ten, že existuje (Božský) Zdroj, ktorý všetko sleduje a že sa jedná o obrovskú vzdelávaciu Hru.

    P.S: 1 – Pre konštruktívny začiatok a zaistenie ďalšieho vývoja, by stačilo cca 1% ľudského zlatého semienka prebudených Človekov. Ide o evolučné pokračovanie inteligentnej ľudskej rasy. Mnohí súčasníci si navzdory tomu prajú, aby ihneď preskočili (ako cez plytký potok) z 3. do 5.-tej Dimenzie a to – bez akejkoľvek vnútornej Zmeny.
    Žiaľ, nemôže tomu tak byť! Tento proces vyžaduje, aby si každý človek uvedomil – Kto je a v Čom konkrétne – MUSÍ nastať jeho vnútorná Premena.

    P.S:2 – Pre výstrahu (koho nevoliť!!) uvádzam nižšie 2 odkazy na politickú stranu, ktorá by bez mihnutia oka po voľbách, ak by sa dostala k moci – presadzovala o.i. – vyššie spomínaný Plán a Ciele iluminátov (satanistov).

    https://sun9-55.userapi.com/impg/R6pIm1Fy1LLd4BjMzwdvWuJkFzrEzi9GwrYgjA/rY4EgSwiMv0.jpg?size=921×972&quality=95&sign=c4debbbcc893fc04dcc27f3dbb7e33d8&type=album

    https://uploads.disquscdn.com/images/f0ec2199708b2ee985fbbf3116fd4845ba91fac7da474fdebb11232447971901.jpg

    • Israismael

     Ajša
     Prečo ovládli temnoty sveta(ilumináti,slobodomurári, globalisti,technokrati ,mimovládne organizácie, OSN,WHO,WEF ,atď atď )v dnešnej dobe a vlastne už dlhodobo toto ľudstvo? Nuž na toto treba odpovedať asi takto:
     Ak by sme išli hlbšie do histórie ,2 tisíc rokov dozadu ,tak vieme čo sa stalo na Golgate ..Tu sa začala písať smutná časť histórie pre ľudstvo v novom letopočte N.L ,a to vraždou Božieho syna ..Hrozna karma pre ľudí ,ktorá sa vlečie po dnes…(nie je pravda že ukrižovaním a obetou kríza a jeho krvou Jezis zobral všetky hriechy ľudstva na seba a zachránil svet ,veď Ježiš obvinil ľudstvo z toho čo sa udialo výrokom : Bože odpusť im nevedia čo činia )..To čo sa stalo pod Golgotov bolo dočasné ale dlhé víťazstvo temnôt nad ľudstvom Zeme,že ľudstvo vlastne zavraždilo toho,ktorý je časť z Boha a globálne si naviazalo ťažkú karmu ..Temno sa tešilo z toho čo urobili ľudia a trvá to už teda príliš dlho ,vlastne až po dnes ,čiže cca 2tisic rokov čo má Lucifer(On ako Antikrist) moc nad ľuďmi ….Meno antikrist si vyslúžil bojom proti svetlu ,proti Kristovy ..Nik iný by nebol viac antikristovsky ako on …
     Jak je toto vôbec možné, že ľudia sa tak dlho zmietajú v zlých energiach,v totalnych temnotach ,že musel prísť pred 2 tis rokmi Boží vyslanec ,lebo ľudstvo tak upadlo ,že hrozilo zničenie a pád do rozkladu ?? ,a potom prisiel druhý vyslanec pred 148 rokmi a ľudia opäť zlyhali ,nespoznali ho,napriek tomu že bol avizovany ako Duch Pravdy ,ktory bol vďaka temnotam nepoznaný až dodnes a len nemnohí precitli ,že našli jeho dielo Vo svetle Pravdy s podtitulom Posolstvo Grálu ,kde je všetko do detailu vysvetlené ako povedal Ježiš ,že keď príde On Duch Pravdy uvedie vás do všetkej Pravdy!!! ..
     To je neuveriteľné ,že sa mohlo celé ľudstvo tak absolútne odkloniť od Boha ,, a to cez celú históriu novoveku ale bolo tomu tak aj pred Kristom ,vlastne od dôb faraónov ,Egypta ,Babylonu ,po Rímsku ríšu ,až po novodobe Rímske pápežske obdobia ..No až po dnes ..
     Ani jedna generácia od Krista až po našu dnešnú generáciu ľudí (poslednú ,pred tisícročnou ríšou) sa nevedeli vymaniť z pazurov temna..A dnes je tu následok ,že niet pokoja na Zemi lebo temno stále zatiaľ víťazí nad človekom…A ešte raz musí zasiahnuť Božia sila ,keď príde neznesiteľné obdobie na konci veľkého suzenia,ktoré je súčasťou Veľkej očisty ,lebo by sa nezachránil žiadny človek!!
     Čo je však najhoršie pre ľudstvo ,je tá skutočnosť, že dnes už mala byť vyvinutá každá ľudská duša,každý človek aby mohol obstat pred prichádzajúcim Súdom a aby mohol prejsť do nového milénia( po veľkom čistení Zeme ),ako schopný ,vyvinutý ,sebavedomý tvor menom Člo-vek.

     • Israismael

      Aby som ešte dokončil poslednú vetu…..človek už mal byť dnes vyvinutým ľudským duchom v pozemskom tele ,znalý všetkých Právd ,sebavedomý v zmysle precitnuty ,že má živé jadro = ducha ,ale ono tomu tak nie je …Človek je pomyleny,nepozná význam života na zemi ,nevie zmysel a tapa ,je slaboduchy ,nevyvinuty a takto bude musieť predstúpiť o malú chvíľu pred Syna Človeka ..Ved je to jasné písané ,že to musí prísť !!!

     • Ja s vami oboma nesúhlasím a tiež by som sa zameral na poslednú vetu. Aj keď je to napísané, nemusí sa to stať! Veď obaja veríte v slobodnú voľbu človeka a pritom mu vlastne neveríte, pretože čakáte na Boží zásah, lebo je to napísané. Hanba vám, zrádzate samých seba. Ja na tom intenzívne pracujem aby som to zmenil a to sa chce aj od vás a všetkých a možno sa to už deje. Ja nebudem spoliehať na zásah Boží aby som zvíťazil nad zlom, pre pravdu musíme byť ochotní aj zomrieť, no to neznamená niekomu ubližovať, ale bojovať až do skonania. Keď začne každý u seba a bude pri tom aj myslieť /to som už písal prečo, skôr/, tak prepíšeme budúcnosť.
      V mojom princípe stačí viac dobra /energetické posunutie sa/ zlo začne tápať bez informácií…
      Ak neviete čo teda dobro je /má veľa podôb/, tak neubližujte aspoň blížnemu, to je asi jasnejšie pochopiť aj začínajúcim /nemyslím priamo vás dvoch/.

     • Israismael

      Jofa
      Sám nič nezmenis ,môžeš kúsok meniť svoje blízke okolie podľa toho čo lezie ,lepšie povedané vyžaruje z teba a z tvojej aury a tvojho ľudského ducha ,lebo tá energia, a to všetkých ľudí nielen tvoja , má schopnost priťahovať (zákon PRÍŤAŽLIVOSTI rovnorodeho)..ak dávaš dobro (vlastnostami uchovanymi v duchu ,vo vnútry človeka ) tak dobro aj pritiahnes,resp pomôžeš aj iným v okolí na cestu dobra,aj keď to nepozorujes tu energiu lebo je jemnohmotna,volá sa to NEUTRÁLNA BOŽIA SILA, prudiaca všade okolo nás ..
      Čo však môžeš čakať ,ak nie ťažké chvíle pre ľudstvo keď kolektívna karma ludsta je už mnoho storočí ,tisícročie a viac naladená na problém?? jej smer ,naladenie,vyžarovanie je hrozne až tragické? To je zákon PRÍŤAŽLIVOSTI,ktorý spôsobí ,že keď 80 % ľudí je dnes v zúfalom stave bez vyžarovani dobra alebo len slabuckym takým vyžarovaním ,že tým pádom si ľudstvo pritiahne len to čo si zaslúži a čo si ľudstvo zasialo to aj zožne (Zákon spätného navratenia)…Ty ten zákon boží nepoznáš ..prosím skús to hľadať ak máš vôľu ..keď budeš klopať ,otvorí sa ti a začneš chápať mnohé čo ti je ešte nezodpovedané sa ti dostane na svetlo ..viac než vieš teraz , SVETLO chce totiž znalych ľudí ..Dá sa to objaviť ,.ja som objavil a netrepem sem na stránku nejaké zavádzajúce veci …

     • Nemusíte veriť mojim energetickým princípom svetla a temnoty, ale sledujte čo sa deje, temnota chce eliminovať množstvo ľudí na planéte, tak to odpovedá tomu čo som písal vyššie- temnota využíva množstvo! Najprv si ľudí pripravila na nízku frekvenciu/materializmus, mamon, egoizmus…/ a teraz ich zabíja vo veľkom a neskončila!!
      https://zemavek.sk/kamala-harris-povedala-ze-usa-musia-znizit-populaciu-v-boji-proti-klimatickym-zmenam/
      Ak sa to uskutoční, temnota narastie-zariaďte sa podľa toho všetci!
      Ja to nechcem a bojujem, kto sa pridá?

     • Israismael

      Jofi.. Vsak ja o com píšem.. O tom istom co ty.. Temnota a to všetka na tejto Zemi musí byť zničená, ci sa už zničí medzi sebou vzájomne alebo dôjde k zasahu(to je písané že k zasahu dôjde v zjavení Jana, resp v knihe Vo svetle Pravdy, a to kvôli použití atómových zbraní )
      Definujem ti ešte raz temnotu tu na tejto zemi :
      To zjednodušene poviem, že su to všetci ľudia porušujúci Zákony Boha vesmíru, resp Zákony Tvorcu a sú to teda takí, ktori sú absolútne spojení ci vedome alebo nevedome s temným zdrojom.. Spojenie vzniká len a len naladenostou ľudského ducha a jeho energetických nitiek…

      Je predsa písané že príde doba keď musí prísť veľká očista Zeme (co práve prebieha, prebieha už ale dlhšie, cca od roku 1929 keď nastal OBRAT SVETOV a pomaly končí)… a po očiste keď skončí všetko temno na Zemi musí prísť tzv Posledný súd… V zmysle posledný je to myslene tak, ze to bude spojené s natolenim nových poriadkov na planéte, ale už nie človekom, ale kto bude môcť žiť po súde v novej tisicrocnej skúške, v novej bezprecedentnej Zemi, tak sa bude musieť tvrdo podriadiť zákonom božej vôle.. Napriek tomu to ma byt štátne obdobie človeka .. Ale kto bude môcť byť obyvatelom tohto systému Boha o tom sa rozhodne v tzv Súde Spravodlivosti.. Spravodlivý sudca rozhodne a je aj písané ako.. Žiadne kračanie pred súdnu stolicu nebude… bude to úplne inak a aj to je opísané Duchom Pravdy v jeho diele vo Svetle Pravdy…

 10. Jednoduchá

  …vďaka za všetky príspevky….posielam všetkým veľa lásky, nech sa nám darí čo najlepšie……

 11. Ku komentu: JoFa – 04/08/2023 at 15:08

  JoFa, mne osobne to až tak veľmi nevadí, že – nesúhlasíš. Ja tu tiež nemusím byť zajedno s každým komentom a nehádžem sa tu preto o zem, ako malý Jofa.

  P.S.1 – Ja v mojom komente predsa nikde netvrdím, aby si ľudia vzali do ruky čipsy s Colou a čakali v posteli (na Boží zázrak). Ja som tá, ktorá tu už pomerne dlho hovorí o potrebe duchovného ľudského vývoja. Pretože sa ľudstvo svojím spôsobom deštruktívneho a egoistického Myslenia, dostalo do jednej veľkej smradľavej Žumpy.
  A ten „evolučný“ vývoj, nepríde ku človeku sám od seba. Ten si treba tvrdo odmakať.
  A Ty – so všetkou úctou, predsa nemôžeš vedieť, ako konkrétne vnútorne pracujem na sebe ja každý deň, týždeň, mesiace, roky.., takže o čom to tu melieš ?

  A áno, v „Triedičku“, alebo „Čističku“ tu na Zemi (nazvi si to ako chceš) verím, že príde a to práve kvôli tomu, že ľudia „zaspali dobu“, sú leniví pohnúť sa vnútorne o kúsok ďalej a lepšie im vyhovuje, keď chrápu. Ale tá záchranná čistička príde až vtedy, keď sa v tej žumpe ľudia začnú už topiť .. (doteraz ešte v nej ako tak – plávajú..)

  Tvoj koment zo 04/08/2023 at 15:08 , prepáč, je z môjho pohľadu, veľmi lacný a plytký. Proste – Ty a nik iný! (nevie a nepozná, ako vyzerá – Dobro). A čo sa týka mňa, prosím, uveď mi tu jeden koment, v ktorom sa odvolávam na Bibliu, Zjavenie Jána a pod., pretože toto akurát nie je môj štýl argumentácie.

  Takže, šup, šup – máš odo mňa domácu úlohu. Ešte raz si s porozumením, prosím – prečítaj môj koment z dátumu 01/08/2023 at 19:19.
  A keby si bol – náhodou – lenivý si tú úlohu splniť, tak Ti tu hodím aspoň jeden odsek z daného komentu vyššie, v ktorom píšem, že:

  „Mnohí súčasníci si navzdory tomu prajú, aby ihneď preskočili (ako cez plytký potok) z 3. do 5.-tej Dimenzie a to – bez akejkoľvek vnútornej Zmeny. Žiaľ, nemôže tomu tak byť! Tento proces vyžaduje, aby si každý človek uvedomil – Kto je a v Čom konkrétne – MUSÍ – nastať jeho vnútorná Premena.“

  P.S: 2 – Prajem Ti všetko dobré a – makaj (duchovne) ďalej! Pozor, ako tu viem rada povedať – „Všetko konštruktívne i deštruktívne, sa u každého človeka cez jeho Vedomie – Zapisuje“ (úmysel, myšlienka, slovo, čin, skutok – a žiadne také pozemské neexistuje, že – „skutok sa nestal!“).
  O takejto duchovnej Zodpovednosti seba – samej, rozprávam! Kapišto?

  https://www.instagram.com/p/CavJpK0KtfH/

  • Teraz si trochu prestrelila a tvoja ješitnosť sa prejavila, v tvojej velkosti vnímania som ťa urazil? Citujem: „A čo sa týka mňa, prosím, uveď mi tu jeden koment, v ktorom sa odvolávam na Bibliu, Zjavenie Jána a pod., pretože toto akurát nie je môj štýl argumentácie.“
   Ja som o ničom takom nepísal, ale Ismail-si mimo.
   V mnohom s tebou súhlasím, ale pozri ako si vystrelila, keď som napísal hanbite sa a za tým si stojím: Kto neverí v človeka, neverí v sám seba.

  • Prepáč Ajša, chcem sa ti ospravedlniť, ťuťmák napísal do záhlavia Ajša a ja som to prehliadol, reagoval som na túto vetu Izraelmaila:
   „Čo je však najhoršie pre ľudstvo ,je tá skutočnosť, že dnes už mala byť vyvinutá každá ľudská duša,každý človek aby mohol obstat pred prichádzajúcim Súdom a aby mohol prejsť do nového milénia( po veľkom čistení Zeme ),ako schopný ,vyvinutý ,sebavedomý tvor menom Člo-vek.“

   • Israismael

    Tak prepáč ale s tebou JOFo už končím… ak som ti ja tutmak, tak dovi. a môžem ti povedať si veľmi slabo na tom v skúmaní Pravdy a duchovna, pretože nerád ja urážam, ale si odpusť také, že ja som tebe tutmak keď ani nevieš kto som, koľko času sa tomu venujem a koľko rokov skúmania pravdy a námahy aby som pochopil ako odomknúť brány k zrelosti ducha.. .. Presne tak ako nevieš kto je Ajsa (ani ja síce neviem kto ale viem ju zaradiť), tak presne tak nemáš šajnu kto som . Bars by si ty vedel toho toľko v záujme seba a možno aj v záujme veľkého počtu ľudí, ktorým by si mohol v budúcnu poznaním pomôcť, to čo viem ja a napr aj Ajsa…Ja som pochopil kto je Duch Pravdy a dostal som sa k jeho absolútnej Pravde. A u mňa je to najväčší poklad, taky ze by som to nevymenil ani za bilión eur… Ci veríš ci nie.. . Ja sa nejdem predsa vystatovat tým poznaním, jednoducho ho mam v písané v duchu a ani povysovat sa nejdem nad nikým , ale ty si nič nepochopil a ak si hľadajúci tak si ťažko mimo, napriek tomu ze som ti zreteľne vysvetlil a poctivo a dokonca s radstou to čomu si nechápal…
    … No ale ty zosmiesnujes, aj sa povyšujes a nadavas do tutmaka namiesto poďakovania ze som ti venoval čas… Už sa to nestane.. Ani na sekundu nie

    • Vidíš aký si slabý, obyčajný ťuťmák ťa vytočil do vývrtky, keď tu hovoríme o renesancii ducha, ako ťa toto môže urážať, povznesiem sa na to a idem svojou duchovnou cestou. Tak si predstavujem duchovného vodcu a nie toto. No prepáč, že som tvojej písomnej štylistike povedal ťuťmákovo-pomýlilo ma to.

 12. Jofa,
  len v skratke k Tvojmu komentu a už to nechám tak, pretože to stráca pre mňa na hĺbke a význame!

  P.S. Citujem z Tvojho komentu 04/08/2023 at 18:06 :
  „Ja s vami OBOMA nesúhlasím a tiež by som sa zameral na poslednú vetu“, – dopĺňam: potom zrejme Tvoja gramatická štylizácia nie je správna, lebo naozaj som si myslela, že tam zahŕňaš i mňa. Takže – sorry!

  A Tvoj ďalší citát, – „Kto neverí v človeka, neverí v sám seba“, o ktorom v Tvojom komente zo 04/08/2023 at 18:06
  rozprávaš, tak ten v Tvojom predchádzajúcom komente z 15:08, na ktorý sa odvolávaš – vôbec nie je Tebou – napísaný..
  Takže, prosím, nevytváraj tu mystifikácie …

  P.S.2 – Tiež by som tu mohla napísať, ako po zopár – Tebou napísaných komentároch – sa Ti tu nafúklo Tvoje Ego..

  • Prečítaj si to vyššie, Ego sa mi nafukuje keď požijem viac ako treba, nie som dokonalý.

   • Chápem a vieš, že som si fakt vo vnútri hovorila, či ten Jofa, dnes nemá v sebe 1,8 promile alk., keď je dnes taký – „agroš“? 😏

    P.S. Mohli sme si ušetriť Čas a Energiu.. Nevadí, i to je naša vzájomná životná Škola!

    • Už asi teraz mám, ale stále som ešte človekom. ˇPekný večer.

     • Rozmýšľam, či by nebolo „múdre“, aby tu komentujúci – po požití alkoholu – uviedli:

      „Dnes mám vypité, som cca na 1,2 promile borovičky, prosím moje dnešné komenty berte s určitou rezervou! Vďaka!“

      P.S. U nás bola dnes veľká spara, takže tiež mám v sebe jedného Radegasta, čiže – samozrejme – hovorím i o sebe..

    • Israismael

     Áno ajsa.. Chcel som mu tiež napísať to isté že či má väčšie množstvo alkoholu v sebe keď nevie co píše.. Alebo je narušene už dosť zretelne rozumové vnímanie, keď nás zahrnul oboch a mne ešte do tutmaka nadá..
     Ja už s ním nebudem strácať čas.. Vysvetľovať čosi čomu aj tak nepochopí.. Ešte stále prebieha triedenie takže nech si ide svojou trasou a cestou

     • Viem čo píšem, to zase pozor!! Ale keď mám nakúpené- „Tak jsem nesmrtelnej.“-Dvaja machri medzi nebom a zemou“

     • Aj tak máš, Israismael, Božiu trpezlivosť.., keď som čítala Tvoje komenty vyššie..

     • Práve si Ajša zo mňa spravila blba, aj ja sa mám uraziť?
      Izraelmail, veď celú dobu idem svojou cestou, iba som ti ju osvetlil. AJ tak ti to trvalo trochu dlhšie, než si to vstrebal-to bude tým zajatím v tých zväzkoch kníh, než to tvoj mozog všetko vyhodnotil, popísali sme veľa textu a aj tak stále namietaš mojim názorom. K troche zhody sme však dospeli. Uvidíme na večnosti, kto sa mýlil- iba tam je pravda čistá.

     • Israismael

      A to ja nič nekopirujem ale to formujem podľa Slova, ako ho mam vo vnútri,, zapísané.“. Takže skutočne skúšam to napísať tak aby to mohol pýtajúci pochopiť, ale ešte si urobí srandu.. A ešte pre neznalosť napíše že tu machruje človek medzi nebom a zemou.. Nuž čo.. Človeku fakt nie je už hodne ani len naznačiť čosi, nie to ešte pokúsiť sa pomáhať aby nezomrel úplne hlúpym.. Nemá už význam prebúdzať ľudské duše a ich duchov v pozemskom tele.. Nech sa pokúsia obhájiť sami v deň D… Ved to sami zažijú.. Ze je to tak blízko ani sa nenazdaju a dnešni ľudia žijúci to budú musieť prežiť (ak teda prežijú) a to teda aj ja, bez výnimky… Temno zodvihlo od roku 2020 hlavu a drti to na zemi hlava nehlava… a ľudia nemajú obranu lebo absolútne do detailu zlyhali ako ľudský duchovia v pozemských telách, tým ze nehľadajú Pravdu a Poznanie ! Čítať si niečo je malo a vnímať to iba rozumom je tiež malo… Treba vedieť to co vyžaduje po jednotlivcovi, človeku Najvyšší.. A to sú zápisy do ducha, zápisy s najvyšším možným poznaním.(od kozmických zákonov, po zákony stvorenia, po zákony v prírode) . Rozum bude na nič v určitý čas.. Rozumové schopnosti skončia smrťou pozemského tela a iba ľudský duch je večný, preto je potrebny ten zápis poznania do ducha, ktorý prežije, ak ovšem prejde skuskou.. Ak nie čaká aj ľudského ducha druhá smrť =konečná v rozklade

     • Israismael

      Posledný môj komentár patril pre Ajsu!
      Netreba sa už namahat JOFo..
      Iba teda súhlas, že uvidíme… Uvidíme…. V deň D…. Ja som pripravený na ten Deň a prajem to každému jednému človeku…

     • To sú slová proroka, alebo tvoje dojmy? Nemám nič proti, vystihol si to, ale..!
      Prečo hneď taký apokalyptický scenár, veď sa dejú aj pozitívne veci, Afrika sa vymaňuje z nadvlády západu, buduje sa nový menový systém, spoločenstvo BRICS formuje novú ekonomickú spoluprácu a systém, veď sa to začína čistiť, ty to nevnímaš? Ja nebudem v negativite, keď ju chcem tak oslovím HP majstra.

     • Israismael

      Dobre teda, tak ešte jeden komentár aby si si nemyslel ze som azda iba nad knižkami a ze nemám nejaký iný rozhľad.. A vsak ja píšem aj o tom co sa deje vo svete, a nie raz.. Áno sú aj veci ktoré môžu byť pozitívne,napr Amerika ide padnúť na hudbu lebo sa roztrieska na Ukrajine Rusku, Číne a teraz aj na Nigeru… Táto krajina je ciro číre zlo, pretoze vlada terajšia, ale aj tie iné co boli v minulosti frčia na temných energiách, a co je to najhoršie, tak na tých temných z iných dimenzii než pozemských.. To isté platí aj o vodcoch v Európe lebo oni sú dnes kópiou a verným obrazom vlády USa.. Ale všetky sú na snurockach a na povrazkoch tzv skrytých temných ľudí v zákulisí (napr od Deep statu, vysokých iluminatov, slobodomurárov a pod)..
      Je písané však a nemám to od proroka ale od niekoho, ktorý bol prorokovany samotným Ježišom, že príde na konci tesne pred súdom ľudstva Syn Človeka a bude to Duch Pravdy a uvedie vás do všetkej Pravdy.. Tu je to :https://www.bible.sk/sk/evanjelicky/jan/16/13
      Už konečne mnoho ľudí na tejto Zemi to vie ze kto bol Duch Pravdy avizovaný Ježišom… Ale stále je to málo na to aby ľudia pochopili 970 strán nie náboženského jeho diela, ale diela Pravdy Poznania… Ale ľudia ho nestuduju, neskumaju, neaktivuju svojho ľudského ducha, sú lenivý hľadať a kopať na dvere ako je to písané že klopte bude vám otvorené!!!! .. Tam je kľúč všetkého poznania, všetko vysvetlene tak ako to povedal Ježiš.. A ja som to preštudoval, preskúmal a pochopil a môj ľudský duch spoznal to co je potrebne pre najväčšiu skúšku ľudstva, dňa D, ktorý prichádza co chvíľu. .
      Takže toto som už len chcel napísať.. Hľadaj a nájdeš… I keď poučiť si ty chcel mňa…dobre však ja ti to ani neberiem ja ta veruže ani nebudem nazývam ze si tutmak keď hľadáš a chcel si teda poučiť, osvetliť , aj keď ty si ma tak nazval tutmakom, ktorý ale už dávno našiel to co ty ešte len hľadáš… Ja som to našiel pred vyše 20 rokmi..
      TOD už vsjo.. Viac už teda netreba písať…

Pridajte komentár

*