Austrálske nemocnice odmietajú zachrániť život dieťaťa s rakovinou, pokiaľ si nedá 4 dávky covidovej vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

Austrálske nemocnice odmietajú zachrániť život dieťaťa s rakovinou, pokiaľ si nedá 4 dávky covidovej vakcíny

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Nemocnice v Austrálii odmietajú poskytnúť núdzovú liečbu šestnásťročnému dievčaťu, ktoré urgentne potrebuje dvojitú transplantáciu pľúc pre vedľajšie účinky chemoterapie a operácie.

Neočkované šestnásťročné dievča by totiž podľa nemocníc v prípade vstupu do areálu „ohrozilo“ zdravie ostatných pacientov a zdravotného personálu.

Nemocnice sa v podstate pokúšajú prinútiť dieťa k silno kontraindikovanému lekárskemu zákroku – očkovaniu proti covidu, ktoré je pre ňu nebezpečné najmä kvôli jej rakovinovému ochoreniu. Týmto v podstate odopierajú tomuto dieťaťu život zachraňujúcu starostlivosť.

Podľa austrálskeho poslanca Russella Broadbenta ide o vražedné a kriminálne správanie, ktoré treba trestne stíhať.

Broadbent, ktorý je podpredsedom spoločného parlamentného výboru pre ľudské práva, povedal:

„Dnes som dostal video správu, v ktorej som prosil o pomoc pre Dazelle, krásne 16-ročné dievča, ktoré potrebuje dvojitú transplantáciu pľúc kvôli vedľajším účinkom chemoterapie a chirurgického zákroku.

Dazelle bojuje s rakovinou od svojich 13 rokov a konečne ju prekonala. Má za sebou niekoľko kôl chemoterapie, skončila na pľúcnom ventilátore a dialýze a taktiež podstúpila transplantáciu kostnej drene.

Ak toto nie je dosť strašné, tak teraz k tomu všetkému dve veľké nemocnice jej odmietajú transplantáciu pľúc, pretože nedostala žiadne injekcie proti Covid-19.

Najprv jej povedali, že bude potrebovať dve dávky. Teraz hovoria, že potrebuje štyri – tri hneď a ďalšiu posilňovaciu dávku za šesť mesiacov. Ale Dazelle nemá šesť mesiacov života, aby mohla čakať.

Jej lekárski poradcovia si musia uvedomiť, že zložili prísahu, že „neublížia“, pretože momentálne spôsobujú Dazelle a jej rodine strašnú škodu práve tým, že požadujú, aby ju štyrikrát zaočkovali!“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Austrália počas pandémie totálne zošalela a trvá to dodnes

Dazelle nie je ani zďaleka jedinou austrálskou občiankou, ktorej je v rámci drakonickej politiky očkovania v krajine odopretá životne dôležitá zdravotná starostlivosť.

Melbournská matka, ktorej bola odmietnutá transplantácia na záchranu života v rámci politiky „bez bodnutia, bez srdca“, obvinila nemocnicu z „ideologickej“ diskriminácie za odmietnutie vakcíny proti covidu.

Článok na spravodajskom portáli News.com.au uvádza:

Vicki Derderianová (47) je napojená na mechanickej podpore životných funkcií od roku 2020 po tom, čo jej zlyhalo srdce a zúfalo túži po transplantácii.

Alfredová nemocnica ju však považuje za nespôsobilú na zaradenie do zoznamu čakateľov na darcu orgánov, pretože nie je zaočkovaná proti covidu.

„Myslím, že je to forma trestu,“ povedala pacientka.

„Sú nastavení na svoju dogmu, ktorá sa dá v podstate popísať heslom „žiadne bodnutie, žiadne srdce“. Neexistuje pritom žiadna dlhodobá štúdia o účinnosti vakcín u pacientov pred a po transplantácii. Mám dokonca zákonnú výnimku od Austrálskej poradnej skupiny pre imunizáciu (ATAGI), ktorú však odmietajú uznať.”

Napriek značnej pozornosti verejnosti ohľadne jej prípadu, Alfredová nemocnica odmieta ustúpiť a ponúka iba stretnutie s pani Derderianovou, aby prediskutovali jej „obavy týkajúce sa očkovania“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. VLÁDA FIALOVÉ PĚTIDEMOLICE: PŘIPRAVTE SE NA VÁLKU! Vojenský analytik Plk. Koller – JAK SE DÁ BRÁNIT PŘI JADERNÉM A CHEMICKÉM ÚTOKU? (VIDEO CZ, 42 min)

  https://youtu.be/cCuRcnFXsxo

 2. Zlyhanie pľúc je hlavný účinok chemoterapie. Nie vedľajší. Transplantácia je ďalšie svinstvo. A vďaka naivite ešte opichať. Zdravie nemôže prísť cez ihlu. Choroba nie je nedostatok liekov.

  • Protože rakovina je v mnoha případech způsobena působením parazitů,kdy imunitní systém už důsledky breberek nedokáže likvidovat,tak chemoterapie ty potvory zničí, tudíž člověku „pomůže“.Ale za jakou cenu.Odčervit by šlo podstatně jemnějšími způsoby.

   • Áno. Rakovina je prejav niečoho. Napríklad líščia pásomnica, alebo fantázia doktora. To čo zabíja je liečba. Telo zapúzdri parazita, doktor ho odpúzdri a parazit sa rozlezie, metastázuje. Liekov proti červom má každý dosť.

 3. Takto. Samého ma prekvapilo, že právo na život naozaj nie je nikde zakotvené. Tie rôzne práva – prípad od prípadu – sú zakotvené, až keď niekto žije. „Pravidlá existencie“ – dnes pravidlá „pohybu“.

  Čiže – tomu austrálskemu decku jednak nikto nezaručí, že ho tie „vakcíny“ nezabijú, a nikto nezaručí, že po „liečbe“ rakoviny to dieťa bude žiť. Takže ojeb! Otázka – má vôbec význam – pri takýchto vražedných podmienkach – platiť nejaké nemocenské poistenie? Ako prežívali ľudia pred 100 rokmi bez nemocenského poistenia? No nejako! Vždy sa našiel nejaký felčiar, pôrodná babica. A tí toľko peňazí, ako tieto židopoisťovnelotérielotrov nepýtali!

  Ja si myslím, že to dieťa prežije práve bez tejto židokorporátnejzdravotnejstaroslivosti!

  Problém vidím v tom, že pokiaľ je podľa GNM rakovina vecou nespracovaného konfliktu – dieťa v tom veku má asi ťažko problém s nejakým nespracovaným konfliktom, a teda – podľa GNM do úvahy pripadajú chemické a fyzikálne príčiny rakoviny. Čiže zmrdi to budú chcieť liečiť chemicky – chemoterapiou, alebo fyzikálne – žiarením. Ale to je neskutočný ojeb a satanistický cynizmus! A toto zlo treba zlikvidovať!

  Túto – takúto inštitucionalizovanú medicinálnu mafiu a násilie niekto cielene organizovane vytvoril!

  • Ty si optimista. Myslíš že za teba niekto niečo vybojuje. Zákony sú zdrap papiera, ak nie sú podložené silou.

   • no jo

    Spartakus zabíjal otrokárov.
    Z pohľadu otrokárov bol Spartakus terorista.
    Každý otrokár chce ostať otrokárom.
    Každý otrokár zabíja otrokov, ktorí sa búria voči JEMU VÝHODNÉMU otrokárskemu systému.
    Každý otrok má právo zabíjať otrokárov, ktorí ho zotročujú.

    Alebo bude R E V O L Ú C I A
    Alebo bude DEPOPULÁCIA

    Vždy to tak bolo, vždy otrokári ničili otrokov až dovtedy, kým ich otroci nepozabíjali.

    Kto sa voči otrokárom nebude a bojí brániť, nech zdochne.
    Zbytoční otroci nech zdochnú.
    Zbabelí otroci nech zdochnú.
    Otroci, ktorí budú vyčkávať, kým iný otrok niečo neurobí, tí tiež zdochnú.

    Otrokár mal drábov, rovnako ako každý systém, aj súčasný.
    Otrokári a ich drábi proti otrokom.

    Alebo bude R E V O L Ú C I A
    Alebo bude DEPOPULÁCIA

    • zabudol som dodať

     ročild nepotrebuje:
     ani 8 miliárd otrokov
     ani milióny „kapitalistických“ otrokárov
     ani milióny súčasných drábov

     spolu so zbytočnými otrokmi ročild zlikviduje aj zbytočných otrokárov aj zbytočných drábov

     ak si ročild na Slovensku ponechá možno 50 000 otrokov, tak to budú špecialisti a manuáli, aby mu ostali funkčné nejaké slovenské zámky, ak sem príde na poľovačku.
     Slovensko bude „wilderness“

     ročild nepotrebuje:
     ani jedného súčasného sk/cz politika a ich rodiny
     ani jedného súčasného sk/cz kapitalistu a ich rodiny
     ani jedného súčasného sk/cz sudcu a ich rodiny
     ani jedného súčasného sk/cz policajta a ich rodiny
     ani jedného súčasného sk/cz prokurátora a ich rodiny

     všetci zdochnete spolu s tými 5timi miliónmi zbytočných slovenských (aj českých) otrokov

     ročild vás depopuluje, aj vaše zbytočné rodiny
     nie ste elity
     elita je ročild
     vy ste len namyslení tupí otroci, ktorí sa pokladajú za miestne elity
     zdochnete spolu so všetkými slovenskými otrokmi

     • Dřív se prý lidé cítili součástí rodin,obce,národa Uvažovali o své osobě jinak .Dnes je to touha po individualismu ,být nejlepší, nejdůležitější atd .S takový materiálem se těžko spolupracuje Pocit vlastní pýchy ,důležitosti nevede k sjednocení.

     • davo-„elity“ – základ fašizoidnej masy

     • Zatiaľ vidím depopuláciu jedných a presídľovanie iných, presun výzbroje, otravu Zeme.

     • Tvrdé slová …

     • No, lenže Rotschild je tiež len otrok, je tiež riadený ako aj jeho celá „família“. A tiež sú trestaní ak zlyhajú – tak ako ostatní otroci. Rotschildovci sú otroci s vyšším postavením – dozorcovia. Že by bez mihnutia oka nezabili tých čo ich vytvorili a riadia a trestajú/korigujú – tak o tom žiadna, lenže to by o nich museli niečo tušiť. A tak otrok Rotschild zostane len otrokom. Dzurinda vie, že jeho pán je v USA a ešte je na to hrdý (kripel jeden) ale Rotschild nevie, že má pána – myslí si, že on je pánom sveta a pritom skutočný pán – architekt globalizácie je skrytý za oponou. Samozrejme, že pán globalizácie za oponou – ak bude chcieť zlikvidovať či preformátovať svoj projekt – svoje viditeľné „ruky“ – Židovské elity – napr Rotschilda tak bez milosti otočí/nasmeruje všetku nenávisť davov sveta proti nemu a ostatným Židom – elitám za ich/jeho hriechy voči ľudstvu. A to sa aj deje. Židom tak pomaly zvoní hrana a pán za oponou ostáva v anonymite. Už aj na mierových pochodoch bola atmosféra antiŽidovská, len tam treba brúzdať davom ako samotár a načúvať čo ľudia hovoria s stale byť otvorený. A hovoria to nielen ľudia z davu ale aj taký pán doktor Lipták – preňho Zelenský nie je Zelenský ale v prvom rade Žid Zelenský. Proste Rotschild nieje vrchol pyramídy.

 4. A takto treba bojkotovať všetkých globálnych či zvrátených obchodných hajzlov!
  https://openiazoch.zoznam.sk/retail/ako-prist-o-dlhorocnu-dominanciu-na-trhu-za-par-tyzdnov-americky-pivovar-uviazol-v-kampani-s-transgender-influencerkou/
  A začal by som provakcinačnou tatrankou, pivovarmi (staropremen) čo sponzorujú zvrhlé pride, bankami (napr. slovenská sporiteľňa) čo sponzoruju zvrhlé pride, martemi čo tlačia migráciu a umelé potraviny (lidl, kaufland) a pod. !
  Lenže m,nohým tupým Slovákom bez zásad a hrdosti záleží len na cene tovaru, a preto je to u nás tak zložité !
  Hlavne treba veľa ľuďom hovoriť o celom klamstve s CO2 a klimatickou agendou, lebo na tomto stojí všetko totalitné, čo k nám prichádza, od potravín, cez slobodu prejavu, cestovania, energetiky, digitálnej meny… proste všetko !!!

 5. Treba si uvedomiť že COVID, COVID-PASY > a s ňou spojená segregácia, likvidácia ľudských a občianskych práv, tunelovanie štátnych rozpočtov, COVID- VAKCÍNY sú len preventívne prerušené v oblasti Európy z dôvodu pripravenej účinnejšej likvidácie bielej rasy a ich ekonomík pomocou konvenčných zbraní a zbraní hromadného ničenia .

  • Niečo na ten štýl hovoril aj vojnový veterán Vladimír Stanko na 2 mierovom pochode v Bratislave pred USA ambasádou. Vraj túto jeseň sa začnú diať veci…

   • Treba porovnať genocídnu účinnosť vraždy a samovraždy – v tom zmysle, že vražde sa dá nejako zabrániť – všetko nevíjde, ale samovražda je obvykle dokonaná – podľa plánu a vo vhodnej príležitosti. Preto to projektujú ako masovú samovraždu, lebo masovej vražde by sa niekto mohol postaviť!

    Masové samovraždy v sektách majú „sociálne“ – ako sociálne experimenty – vyskúšané. Teraz ide o to, aby ľudia – myslím našich – pochopili. že hodlajú spáchať masovú samovraždu! Holokaust – „sprchy“ – tiež sociálny experiment. Lenže tu ide o samovraždu v zmysle sociálneho inžinierstva – a na to stačí gramotnosť! A preto prebieha debilizácia!

    V dávnej minulosti som sa ako uchádzač o prácu – ako chemik – stretol s manažérom – obyčajným chujom – tiež chemik – ktorý nás chcel zbaliť za pár šupov na experimentálnu výrobu nemeckých pesticídov! „A budeme chodiť na pečeňové testy ko.ot“! Hoci všetci sme boli stredoškoláci, chemickí technológovoia – každý z nás vedel, čo ho môže zabiť! Nikto tú ponuku práce neprijal!

    Kiež by bola verejnosť aspoň takto všeobecne gramotná! Preto som tu! Pre mňa toto tu nie je diskusné fórum, ale služba verejnosti – osveta! A len tak ľahko sa ma nezbavíte! Aj keď už toho mám plné zuby!

 6. Ako môže neočkovaný ohroziť očkovaných ???? Tí sú predsa chránení…..na to sa očkovali. Či ?

 7. Príklad mladého moderného slniečka:

  https://bornova.pub/2023/zpoved-moderniho-smart-clovicka/

 8. Nějak jsem poslední dobou přestal obecně věřit lékařům. Naštěstí jsem je zatím dosud moc nepotřeboval. A pokud bych nějakého potřeboval, chtěl bych znát jeho chování nebo názory v době očkování proti Kovidu. Lékaře, který se k tomu svinstvu propůjčil. ať už z nevědomosti nebo kvůli penězům rozhodně nechci.

  • 80% lekárov fanaticky „covidizmus“ , niektorí sa na tom nabalili, niektorým to dávalo pocit moci pri „spoločneskej nedocenenosti“ a niektorí (väčšina) sú jednoducho sprostí ……….

 9. +Naočkovaný hybrid z ničeho nic dostal obyvklý kolaps společně s otřesy:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4098.mp4

  +Z očkovací kliniky:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4097.mp4

  ..Testují toxicitu svých jedů tak oby nás otrávili, ale zároveň nezabili hned…
  +Spousta hybridů jsou tak tupí že je ani nenapadne že obyčjná chřipka sraženiny nikdy nezpůsobovala:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4102.jpg

 10. Je to vôbec pravda? To až tak ďaleko došlo? Nie je už čas robiť s tým poriadok. Kapitálny!

 11. Objektívne

  Máme tu aj pozitívnu správu… Poslanci slovenského parlamentu schválili ústavné právo na platbu v hotovosti
  viac tu:
  https://www.infovojna.bz/article/poslanci-slovenskeho-parlamentu-schvalili-ustavne-pravo-na-platbu-v-hotovosti

  • Israismael

   Čo to bude plátne keď o chvíľu zmiznú všetky papierove peniaze a aj mince? Ale patrí im predsa len chvála za to ,že sa snažili v parlamente a uzákonili niečo čo nám môže pomôcť ak ovšem nedôjde k zavedeniu globálnej digitálnej meny ..
   Nepotrvá dlho a už aj tu u nás bude možno zavedený systém digitálnych mien ..ale tak možno Slovensko sa dostane k tomu, že zavedie svoju vlastnú menu … Som presvedčený ,že globalisti by nás okamžite vyradili zo všetkých svetových organizácií zaoberajúcich sa predajom a kupov tovarov ..obchod by bol zablokovaný ..
   uvidíme čo sa stane ..Kto vie nazrieť do zjavenía jednej knihy je tam písaná vláda antikrista na 3 a pol roka . Ma to byť .globálna vláda s najhorsim tvrdým terorom voči ľudstvu ..tam je písané že kto nebude mať znak globálnej vlády sveta (antikrista) nebude môcť nič kúpiť a ani nič predať ..V podstate to značí nielen pre ľudí ale aj pre štáty podriadiť sa novému svetovému systému ,ak chce ktorýkoľvek štat poživat výhody ktoré nastavia tí ,čo budú ovládať všetko na zemi v novom poriadku -NWO ..Ide teraz o to čo im ľudia dovolia a či to oni uskutočnia také svinstvo voči ľuďom a štátom ..

   • Ja by som povedal, že sa tie procesy vedúce k biblickej tyranii trocha spomalili – a tým sa mierne rozplietli ako pramene vlasov vo vrkoči keď niesú dobre stiahnuté. Ak aj spätne potiahneš všetkými a jeden prameň nemáš v ruke tak ten vrkoč nebude vrkoč – nedáš ho do kýženého stavu – nevzikne celosvetové NWO – ak tak iba v určitých častiach sveta a len na krátky čas. Viazne im to na viacerých frontoch ale teraz nemyslím Západ ale samotných Globalistov.
    Inými slovami to jak sa Globalistom nedarí MÄKKO a KONTROLOVANE odstaviť ich nástroj – USA od moci vo svete tak vzniká vo svete akási nečakaná prodleva – čas pre ľudí aby sa mohli ešte spamätať a uvidieť to biblické divadlo trocha zo strany pozorovateľa a zariadiť sa podľa toho.
    Pamätaj, že odstavením apreformátovaním Západu zo strany Globalistov – teda skutočných architektom NWO sa rozviažu ruky ich novému centru – nástroju – Číne – ale len vtedy ak by Rusko neuhájilo svoje záujmy – ak by kolaborantská ruská elita dokázala pokračovala od slúženia USA k Číne. Ale to sa nestane. Je to také šťastie v nešťastí – to, že USA rebelujú voči svojmu pánovi – Globalistom. Akurát, že USA a Sionisti sú schopní vo svojej agonii dotlačiť svet do jadrovej katastrofy.
    Ale tiež nie všetci Židia sú zaslepení – tiež vidia v Rusku svoju jedinú nádej na prežitie – tiež odmietajú vojnovú politiku Sionistov a západu.

    • Israismael

     Neboj sa oni to nejak vymyslia aby padlo aj USA, a aby sa niečo mohlo implementovať. Aj keď rusí stoja asi najviac v ceste tomu novému poriadku… Alebo žeby nestali? .. Dnešný článok na aeronete tomu nasvedčuje ze USA čoskoro otrcia kopytkom, keďže Egypt podpisuje zmluvu s Bricis a odstupuje od dolára.. A keď sa človek pozrie na toto:
     https://usdebtclock.org/world-debt-clock.html
     Je jasne ako je na tom USA a dá sa to porovnať napr aj s Ruskom

     • Nahouby je, že BRICS je vlastne vybudovaná za účelom kontroly a likvidácie Ruska aby nezačalo šíriť svoje princípy Globalizácie všade vo svete – na Zemi. Globalisti/Čína vedia, že ich dieťa – Západ s 100% potopia a vie to aj Západ, že musi odísť ale Globalisti chcú vyšachovať aj Rusko. A ako to bude prebiehať – vznik mulipolárneho sveta zasa záleží akú silu bude mať kolaborantská elita v Rusku.
      Rusko je tu vlastne samo a všetci len váhavo pozerajú či sa k nemu pridať a len občas niekto urobí roztrasený krok smerom k nemu. Ani Východ mu nepraje nič iné len koniec.

 12. Objektívne

  Klamavé médiá mi povedali, aby som nepozeral ‚Ancient Apocalypse‘ od Netflixu, tak som to urobil.

  Archeológovia a ich priatelia v médiách strácajú hlavu nad alternatívnou sériou starovekej histórie Netflix „Ancient Apocalypse“ autora a novinára Grahama Hancocka. Podľa The Guardian je „staroveká apokalypsa najnebezpečnejšia show na Netflixe“. Je to „úplný útok na archeológov“, uvádza sa v jednej narážke seriálu.
  Vedci majú dlhú tradíciu nepriateľstva voči odporcom. Keď Koperník navrhol, že Zem nie je stredom vesmíru, nazvali ho heretikom. Keď Alfred Wegener predstavil myšlienku kontinentálneho driftu, bol nemilosrdne zosmiešňovaný, a keď Albert Einstein prišiel s teóriou relativity, jeho hypotéza bola označená ako „absurdná“.
  Propagandistická tlač sa možno nestará o vedu, ale stará sa o kontrolu verejného diskurzu v prospech politickej ľavice. Jedným z najstrašnejších príkladov mediálnej korupcie a podvodu bola ich propagandistická kampaň Covid. Tlač slepo propagovala ekonomicky zničujúce blokády Covid-19 demokratov a zbytočné masky Big Pharma a v mnohých ohľadoch neúspešnú vakcínu proti Covidu. Tiež pošpinili pravdepodobnú teóriu o úniku z laboratórií ako „rasistickú“ a „konšpiračnú teóriu“, pričom zničili reputáciu a kariéru všetkých vedcov, ktorí sa ich odvážili napadnúť.

  https://www.unexplained.news/2022-12-11-lying-media-not-watch-netflixs-ancient-apocalypse.html

  • Nauč sa, čo je to Damage Control! Ty si prosto „objektívny“ blbec! Užitočný idiot!
   „Tlač slepo propagovala ekonomicky zničujúce blokády Covid-19 demokratov a zbytočné masky Big Pharma a v mnohých ohľadoch neúspešnú vakcínu proti Covidu“

   Tlač ty debil, alebo tí, ktorí vlastna tlač! Čiže tlač je subjekt riadenia?! Ty objektívne SUBJEKTÍVNY idiot!

   Nevinní lekári – nevinná tlač?! A nikto za tým?!
   Ty „objektívny“ subjektívny debil! A budeš to tu rozkladať, a budeš to tu rozjebávať!

 13. Vznikla ve společném projektu Cambridgeské univerzity a Kalifornského technologického institutu a podobají se embryím v nejranějších stadiích vývoje člověka.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vedci-hlasi-prulom-lidska-embrya-vytvareji-v-laboratori-bez-vajicek-a-spermii/

  • „Touha porozumět tomuto období vývoje embrya – které začíná 14. dnem a končí kolem 28. dne – byla hlavní motivací pro práci na vytvoření syntetických lidských embryí.“ – no u mňa to bol skôr strach z toho, že nechtiac nafrckám babu – lebo ono sa to rodí ku.va samo!

   Je zaujímavé, že nikto sa tu nesnaží takto vyvinúť myši – aby „porozuměl tomuto období vývoje embrya – které začíná 14. dnem a končí kolem 28. dne – co by byla hlavní motivací pro práci na vytvoření syntetických myších embryí“ ku.va!

 14. …vďaka za inform. ….

 15. Závěr: Děti, které byly očkovány vícekrát, mají mnohem větší, nikoli menší pravděpodobnost výskytu velkého počtu chronických neurologických onemocnění.

  Například z výše uvedené tabulky:

  ADHD: 7x
  Autoimunitní poruchy: 21x
  Autismus: 5x
  Astma: 9.3x
  Epilepsie: 4x
  Zánět vedlejších nosních dutin: 33x

  https://otevrisvoumysl.cz/cim-vice-dite-ockujete-tim-vetsi-je-pravdepodobnost-ze-se-u-nej-rozvinou-chronicka-onemocneni/

Pridajte komentár

*