Ako je možné, že si farmaceutické firmy kúpili tak veľa vlád po celom svete?


Print Friendly, PDF & Email

Ako je možné, že si farmaceutické firmy kúpili tak veľa vlád po celom svete?

(Jeffrey A. Tucker, The Epoch Times) Medzi mnohými alarmujúcimi odhaleniami z Facebookovej aféry je objavenie sa podivnej oficiálnej politiky, ktorá dominovala platforme v rokoch počas covidu.

„Pre obsah, ktorý nespĺňa istú úroveň, sme zaviedli zníženie jeho dosahu,“ napísala spoločnosť 16. júla 2021.

„Napríklad, keď niekto zdieľa príspevky s negatívnymi vedľajšími účinkami vakcín. Tiež príspevky spochybňujúce povinné očkovanie s tvrdením, že ide o prekračovanie právomocí vlády. Tie obmedzíme. Nie sú to nepravdivé informácie, ale vedú k negatívnemu postoju k očkovaniu.“

Táto predtým dôveryhodná platforma sa stala hlavným zdrojom správ pre milióny ľudí. Jej používatelia verili, že ide o autentické vyjadrenie toho, čo si myslia a robia ich priatelia.

Ukazuje sa však, že za akékoľvek poukázanie na poškodenia spôsobené vakcínami boli ľudia umlčaní. Medzitým významné médiá na všetkých kričali, že tieto vakcíny sú potrebné, bezpečné a účinné, no nič z toho nebola pravda. Používatelia však nevedeli, čo sa naozaj deje.

Pravidlá presadila americká federálna vláda na všetkých hlavných platformách sociálnych médií. Toto masívne deformovalo verejnú diskusiu. Každý, kto hovoril o nevýhodách vakcíny, bol považovaný za blázna a nebezpečenstvo pre spoločnosť.

Všetky tvrdenia, ktoré boli v rozpore s vládnou a farmaceutickou líniou, boli obmedzené alebo vymazané, pretože vytvárali „negatívne prostredie pre vakcíny“.

Mňa osobne v mnohých článkoch odsúdili za to, že som kládol otázky o očkovaní.

Nie je preto divu, prečo bolo také neuveriteľne ťažké získať skutočnú predstavu o rizikovom profile týchto vakcín. Vekový gradient rizika covidu bol počas celého obdobia značne zahmlený, a to všetko v záujme zavedenia plošných lockdownov a následného očkovania pre každého, dokonca aj pre tých, pre ktorých vírus nepredstavoval žiadne riziko.

Dodnes sa na túto tému v oficiálnych kruhoch nediskutuje otvorene. Žiadne veľké médium ani technologická firma sa neospravedlnili. Máme len vyššie uvedenú dokumentáciu o politike, pretože Snemovňa reprezentantov pod kontrolou republikánov prinútila Marka Zuckerberga zverejniť to.

Teraz vieme, že oficiálnou politikou vlády a jej pridružených technologických spoločností bolo udržiavať verejnosť v nevedomosti.

Rozsah škôd a úmrtí spôsobených vakcínou je ponechaný na nezávislých výskumníkov, ktorí pracujú na cunami prípadov a ťažko dostupných údajov. Niet pochýb o tom, že existuje spoločné úsilie to všetko zakryť. Všetko sa to deje v mene víťazných farmaceutických spoločností a ich nasadenia novej technologickej platformy pre to, čo nazývajú vakcíny, aj keď pred niekoľkými rokmi by sa mRNA injekcie nikdy takto nenazývali.

Niektorí ľudia nie sú prekvapení silou tohto odvetvia. Ja som. Všetko je to pre mňa nové. Keď prišli lockdowny, moja teória bola, že skupina strašidelných intelektuálov využívala spoločenský poriadok ako experiment na kontrolu šírenia vírusu, ktorý bol predurčený na neúspech.

Nikdy som si nepredstavoval, že je za tým nejaká väčšia agenda vládnucej moci. Určite som si nikdy nepredstavoval, že za oponou sú farmaceutické firmy.

Keď sme prvýkrát začali počúvať správy o prichádzajúcom „protijede“, okamžite som zmenil názor. Z čítania som vedel, že vakcíny sú použiteľné len pre stabilné vírusy s nemennými profilmi. Kiahne, osýpky, mumps, detská obrna a iné sa do tejto skupiny kvalifikujú. Ale koronavírus rýchlo mutuje, najmä preto, že sa veľmi rozšíril kvôli pomerne nízkej úmrtnosti.

Nikdy som si nepredstavoval, že vakcína proti takémuto vírusu niekedy získa schválenie. Moje operačné chápanie FDA bolo, že byrokraticky odmietala riskovať. Viac sa prikláňala k odmietnutiu schválenia, ako k jeho predčasnému udeleniu.

Tento môj predpoklad bol nesprávny. Využijúc výhovorky pre núdzový stav a zavrhnutie všetkých dostupných terapeutík (ivermektín, hydroxychlorochín a podobne) ako podmienku pre núdzové schválenie, boli vakcíny napokon schválené.

Keď bola miera zaočkovanosti nízka, vláda tvrdo zakročila zavedením povinného očkovania (alebo obmedzeniami pre neočkovaných). Veľké mestá boli v skutočnosti segregované na základe očkovacieho statusu. Boli zavedené digitálne pasy. Tieto väčšinou dopadli ako prepadák.

Stop Candida

Ľudia dali výpoveď z práce, presťahovali sa do nových miest a obrovskému množstvu sa podarilo vyhnúť ihle. Zaočkovanosť bola ešte nižšia pri posilňovacích a bivalentných dávkach, ktoré boli podobne narýchlo schválené.

Ako toto všetko môžeme vysvetliť?

Regulačné úrady dostávajú polovicu alebo aj viac financií do svojho rozpočtu od farmaceutických spoločností.

Médiá šíria propagandu, pretože tri štvrtiny alebo ešte viac ich príjmov z reklamy pochádza z práve z farmácie. Samotný vývoj vakcín ťažil z obrovských vládnych grantov. Spoločnosti, ktorých výrobky získajú schválenie, potom majú úplný patentový monopol na lieky a môžu podniknúť právne kroky proti všetkým pokusom o ich reprodukciu.

No viac ako čokoľvek iné, tieto vakcíny ťažia predovšetkým z ochrany pred zodpovednosťou za škody, ktoré spôsobia. Len sa zamyslite nad týmto. Prečo by nejaká vláda udelila takúto imunitu pred zodpovednosťou? Nedáva to žiadny zmysel.

Ak sú vakcíny bezpečné, nebolo by potrebné žiadne odškodnenie. Ak nie sú bezpečné, potom takéto odškodnenie by bolo hrubo nezodpovedné.

Napriek tomu v roku 1986 americkí zákonodarcovia schválili zákon č.42, § 300aa–22, ktorý hovorí:

„Žiadny výrobca vakcíny nebude zodpovedný v občianskoprávnom konaní za škody spôsobené poškodením alebo smrťou súvisiacou s vakcínou podanou po 1. októbri 1988, ak poškodenie alebo smrť vyplynuli z vedľajších účinkov, ktorým sa nedalo vyhnúť, hoci vakcína bola riadne vyrobená, boli pri nej uvedené pokyny na správne použitie a obsahovala varovania.“

Zákon PREP z roku 2005 to ďalej kodifikoval. Toto bolo použité v marci 2020. Vláda mohla krajine a svetu tiež oznámiť: Ideme vám ublížiť. Je to pravý opak Hippokratovej prísahy. Tento prípad ukazuje, prečo sa vyžaduje takáto prísaha.

Keď toto všetko spočítame, dostaneme úplne neobhájiteľný a otvorene prevádzkovaný priemyselný monopol.

V súčasnosti FDA, ktorá vyhnala zo svojich radov kohokoľvek s integritou, bežne schvaľuje lieky bez riadne vykonaných klinických skúšok. Zdá sa, že sa to deje denne – vakcíny proti RSV a OCT antikoncepcia sú dva nedávne prípady.

Nová šéfka CDC (Centrum pre kontrolu ochorení) sa verejnosti predstavila s veľkým tlakom, aby všetci dostali vakcínu proti RSV, najmä dojčatá.

Jednoducho neexistuje žiadna teória politickej ekonómie, medicíny, politológie, filozofie alebo etiky – či už starovekej alebo modernej, ľavice alebo pravice – ktorá by dokázala ospravedlniť takýto absurdne nebezpečný systém.

Jedna vec by bola, keby takýto priemyselný monopol narobil neporiadok v jednom sektore života, no naša doba odhalila niečo oveľa šokujúcejšie. Farmácia si v podstate kúpila väčšinu vlád na Západe a prinútila ich plniť jej pokyny.

Toto je jednoducho netolerovateľné. Napríklad tvrdenia, že nežiaduce účinky týchto vakcín sú zriedkavé. Aké zriedkavé, to nevieme. V každom prípade „zriedkavé“ nemá žiadnu pevnú definíciu. Navyše, ak som mŕtvy na ulici, keď ma prešiel autobus, nerobí mi dobre, ak okolostojaci stoja okolo a vyhlasujú, že moja smrť je zriedkavá. Pre mňa je šanca, že ma zabije autobus, je ex post facto 100 percent.

To, čo očkovaní s poškodeným zdravím potrebujú, je súcit, pozornosť verejnosti, starostlivosť a kompenzácie. Je urážkou, aby niekto degradoval ich ťažkú ​​situáciu ako irelevantnú a tvrdil, že vedomosť o nej prispieva k „negatívnemu prostrediu pre vakcíny“.

Toto nie je Sovietsky zväz a nežijeme v krajine založenej ako biomedicínsky bezpečnostný štát, v ktorom vládnu farmaceutické monopoly využívajúce ľudí ako pokusných králikov v genetických experimentoch.

Celá táto mašinéria sa musí okamžite skončiť, počnúc koncom imunity za spôsobené škody. Nikdy nemala byť udelená. Po diskreditácii svojich vakcín už firmy Moderna a Pfizer čelia dramatickému poklesu cien akcií. Čo by sa asi stalo s ich akciami, ak by znášali finančné dôsledky za škody, ktoré napáchali?

Brownstone Institute spolupracuje so stránkou The Epoch Times na premietaní úžasného filmu „Nevidená kríza“. Ide o poškodenia vakcínou. Nájsť miesto na premietanie filmu nebolo jednoduché. Len čo sa „nezávislé“ kiná v meste dozvedeli o tejto téme, začali odmietať premietanie. Fascinujúce.

Kríza je naozaj prehliadaná. Treba ju začať vidieť, ak chceme opäť získať status civilizovaného národa, ktorý si vládne sám.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Jeffrey A. Tucker, Zdroj: theepochtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Týmto článkom ste ma nasrali viac ako Norbert Lichtner z infovojny! Počkám, až sa vyjadria ostatní! Takúto mätúcu a zahmlievajäcu alternatívu nepotrebujem! Tak ako Lichtner mlčí o existencii globálneho mocenského systému a jeho židovskej periférii moci – o globálnom nadnárodnom organizovanom zločine – mlčíte o tom tiež! Vďaka takým ľudia nikdy nepochopia, že politici a vlády nie sú subjektom riadenia, ale len objektom riadenia, ktorý na ľudí prenáša delegovaný nátlak nadnárodného organizovaného zločinu! Vlády su určené a globálne koordinované nadnárodným zločinom, tak nám tu ku.va nepodsúvajte infantilné otázky! Podrbaný Lichtner a užitočný idiot sionistickej lóže Synov zmluvy B’Nay B’Rith – Harabín, sa nikdy nedotknú Protokolov Sionu! Našťastie škret Ha-Rabín nemá žiadnu charizmu, takže sa nikdy nestane prezidentom! Nielen Slovensko je plne pod sionistickým riadením! Tomu venujte pozornosť a neodvádzajte ju debilnými článkami o covide!
  ——————————————
  Otec nechcel svojho syna nechať zomrieť: Ozbrojený sa postavil lekárom aj rodine! Stal sa zázrak?
  „Po tom, čo lekári vyhlásili, že už pre Georga III. nezostáva žiadna nádej, nariadili „konečné odstavenie“, čím sa podpora života pomaly stiahne a pacient zomiera. Otec vzal do nemocnice zbraň, aby zabránil lekárom uskutočniť finálne rozhodnutie.

  Pickeringova bývalá manželka a ďalší syn súhlasili s odpojením od prístrojov, mladého muža už dokonca zapísali do registra darcov orgánov. Ako uvádza dailymail, George st. vyjadril svoje obavy: „Postupovali príliš rýchlo. Nemocnica, sestričky, lekári. Vedel som, že keby som mal v tú noc tri alebo štyri hodiny času, zistil by som, či má George mŕtvy mozog.“

  Pickeringov čin bol podmienený alkoholom a agresivitou, ale iba kvôli tomu, že vedel, že jeho syn nie je pripravený zomrieť. Pickeringova viera v nesprávnu diagnostiku jeho syna nikdy nezakolísala, a keď konečne dostal od svojho chlapca odpoveď, ktorú chcel, pokojne sa vzdal úradom. Po zdĺhavom spore s políciou bol Pickering obvinený z násilného útoku so smrtiacou zbraňou.

  „Počas tých troch hodín mi George na povel stisol trikrát alebo štyrikrát ruku,“ povedal George st. Jeho syn sa neskôr prebral z kómy a teraz je úplne zotavený. Obvinenia voči Pickeringovi boli nakoniec znížené a z väzby ho prepustili.

  Zachránený syn sa k odvážnemu činu vyjadril: „Bol porušený zákon, ale bol porušený zo všetkých správnych dôvodov. Teraz som tu kvôli tomu. Bolo to z lásky.““
  https://www.cas.sk/clanok/2829789/otec-nechcel-svojho-syna-nechat-zomriet-ozbrojeny-sa-postavil-lekarom-aj-rodine-stal-sa-zazrak/
  —————————
  Stačí len odhodlanie klásť odpor! A prestaňte s týmito polopravdami, ktorými oje.ávate ľudí!

  • Nový čas tento článok publikoval dnes. My sme ho publikovali už pred 3,5 rokmi: https://www.badatel.net/otec-branil-syna-3-hodiny-so-zbranou-v-ruke-aby-ho-nerozobrali-na-organy/

   • No – tak na niečo som tu, aby sa tá pravda – aj napriek mojej nevedomosti – vykľula z vreca von! OK! základ je byť na rovnakej vlne!

    Aký máme spoločný Cieľ?!

    • Ciele sú krátkodobé, strednodobé a dlhodobé. Náš krátkodobý cieľ je napísaný hore z záhlaví stránky, aby sa súčasní zmrdi pri moci už nedostali do vlády a ideálne ani do parlamentu. Môžeme sa baviť o tom, kto by mal byť v novej vláde, no nič nemôže byť horšie ako to, čo tu bolo doteraz.

     • Nič horšie ? Máte pocit, že sa ľudia vo veľkom zobudili ? A tomu bude zodpovedať aj ďalšie dianie. No čo už, hra beží…

      Len som si opäť prečítal knihu o Vange spred 30 rokov. Stále aktuálne a veľmi zaujímavé. Cayce tak isto.

      Macro svet a Micro svet presne pre každého šitý na mieru, či sa nám to páči, alebo nie.

      Technológie aké sa tu používajú sú ďaleko vpredu, ani šajn ešte nemáme, čo už je zostrojené, ale…“ľudská blbosť“ = nepoznanie a z toho prameniaci strach je najlepšia technológia ako nástroj.

      Zmeň seba a zmeníš ( si ) svet…

     • Redakcia,prikladom,moze byt Argentina,kde teraz vyhral v prvom kole,vyse 60%, clovek,co ho liberali nazyvaju „hitlerom“On im povedal ze uz nicua Argentinu vyse 35 rokov,je uzasne popularny v A.

  • Marosko,presne tak,zidovcina VLADNE absolutne

 2. Ako to skutočne bolo s obrovskými požiarmi na Hawaji – Maui, kde si obyčajní ľudia zachraňovali holý život tým, že skočili do oceánu?! Pravda pomaly vychádza na povrch.

  „Miestni obyvatelia na Maui odmietali predať svoju pôdu elitám.
  Časť ostrova, ktorú požiare zničili predovšetkým, bola prvotriednou oblasťou hneď vedľa honosných megalomanských domov.
  Teraz je veľa týchto miestnych obyvateľov nútených predať svoje pozemky a mnoho z nich tragicky zahynulo v plameňoch.
  Ale:
  – Oprah Winfrey má luxusné sídlo na Maui; je úplne v poriadku,
  – Jeff Bezos má na Maui luxusné sídlo; je to úplne v poriadku,
  – Lady Gaga má luxusné sídlo na Maui; je to úplne v poriadku,
  – Bill Gates má luxusné sídlo na Maui; je to úplne v poriadku,
  – Morgan Freeman má luxusné sídlo na Maui; je to úplne v poriadku,
  – Will Smith má luxusné sídlo na Maui; je to úplne v poriadku,
  – Julia Roberts má luxusné sídlo na Maui; je to úplne v poriadku.

  Ako oheň vedel, že sa má vyhnúť najdrahším sídlam?
  PREBUĎME SA!“

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/pozoruhodny-komentar-upozornuje-na-zvlastni-okolnosti-pozaru-na-havaji/

  P.S. Akéže technológie (laserové, skalárne?) používajú títo satanisti k tomu, aby dosiahli svojich temných Cieľov? Pamätám, že také požiare vyrábali pred niekoľkými rokmi v L.A., kde horela „len“ stavebná hmota – domy, pričom stromy zostávali nedotknuté!

  • Už som tu spomínal súvislosti Austrália /lúče/ – Grécko – vieš niečo nové o požiaroch v Grécku a Chorvátsku?

   • Požiare boli aj na Sicílii a v Kalábrii…
    Počul som, že ich polícia má k dispozícii video s podpaľačmi… celkovo to vyzerá, že mnoho z tých požiarov (Chorvátsko, Rhodos, Taliansko…) bolo založených podpaľačmi.
    O tom ale MSM nebude informovať.

    • Aha, Jirik dole o tom píše… o tom videu…
     Ja som čítal aj o podozrení gréckej a aj chorvátskej polilcie že požiare boli založené úmyslene…

  • lze předpokládat, že jsou to zbraně DEW, pak technologie nikola tesly – ta byla použita při pádu dvojiček v září 2011.
   V řecku je to kombinace DEW a podpindosů, kteří vytvářejí požáry sirčičkama a benzínem – na ac24 bylo video z dronu, kdy ekošílence podpalujícího stráň natočili na video…

  • Stačí len sledovať kde všade sú títo „neschopní“ ľudia pretlačovaní. Napr. Will a jemu podobní v BBC dokumentoch za posledné roky. To už až hlúpemu do očí bije…

  • Včera -14/08/2023 at 23:54 som si tu položila otázku v zmysle, aké moderné zbrane USA využíva na zakladanie rôznych tých obrovských požiarov po celom Svete, naposledy na Hawaji, predtým v Kalifornii, Idaho, Oregon atď., aby „obhájili“ svoje satanistické záujmy a to i za cenu mnoho mŕtvych amerických „spoluobčanov“ ?!

   A dnes „náhodou“ som narazila na jedno 5-min. video zo 14.8.2023 z USA prostredia, v ktorom Pentagon otvorene pripúšťa využívanie priamych energetických zbraní (DEW – Direckt Energy Weapons – i keď údajne kvôli Moskve a Pekingu) vo svojej mocenskej praxi, pričom je vo videu cca od 2. min. pomerne transparentne odprezentovaný spôsob a satelitná vojenská technológia zakladania vyššie spomínaných likvidačných ohnísk a to i v takom prípade, keď sa v atmosfére meteorologicky nič zásadné nedeje..(napr. extrémne horúčavy, blesky..)

   P.S:1 – Video je v AJ, dajú sa nastaviť cez – automaticky preložiť – titulky v CZ, ev. SJ.

   https://www.youtube.com/watch?v=psq80_gz7GU

   P.S:2- Takže, Jiřík mal si pravdu s DEW, rovnako tak sa to týka i lúčov, ev. paprskov, beam, to je jedno, ako to nazveme..

  • DEW,atd. Uz bola konferencia v Maui(bol som tam dva krat),ze tento ostrov bude digitalny a riadeny AI

 3. Jednoduchá

  …vďaka za všetky inf. ….bol to mimor.otec….

 4. Prečo kúpili vlády?
  Lebo majú peňazí vyše hlavy a preto, že politici idú do politiky aby zarobili – KORUPCIA.
  PRETO si kúpili toľko vlád po svete.
  A tie vlády si kúpili “odborníkov” a “expertov” aby vystrašili ľudí.
  Korupcia vládne svetom, nielen Ukrajinou.

 5. hľadač pravdy

  Boj o nadvládu nad svetom vedú proti sebe dve protichodné frakcie najvyšších slobodomurárskych superlóží.
  Prvá frakcia je ,,demokratická”, ,,slobodomyseľná”, ,,progresívna” a ,,radikálna”.
  Druhá frakcia je ,,antidemokratická”, ,,oligarchistická”, ,,elitárska”, ,,neoaristokratická”, ,,konzervatívna” a ,,slobode nepriateľská”.
  Satanská dialektika (*) ,,pokroku” teda prebieha aj v satanskej proticirkvi – to znamená v slobodomurárstve!
  =========================================================
  ,,Progresívno-demokratická” frakcia vsádza hlavne na plíživé zničenie kresťanskej viery, postupnou skazou mravou, na mediálne propagovanie stále silnejšieho zavádzania multikultúry aj na mediálne vytváranie paniky kvôli údajným, ,,prežitie celého ľudstva ohrozujúcim” a ,,iba globálne riešiteľným” problémom (napr. ,,nedostatku pitnej vody”, ,,ozónovej diere”, ,,neúnosnému rybolovu vo svetových moriach”, ,,ľuďmi spôsobenej zmene klímy” a mnohé ďalšie).

  Dlhodobejšie pebiehajúca PSY-OP ,,globálne otepľovanie spôsobené človekom” je teda práca ,,progresívno-demokratickej” frakcie. PSY-OP posledných rokov ,,Covid-19” je zase práca ,,oligarchicko-antidemokratickej” frakcie (Rothschild, Schwab, Gates, Putin, Xi Jinping, atď.) slúžiaca na urýchlenie procesov vo svete vedúce ku konečným cieľom najvyšších slobodomurárov a skrytej vrchnosti.

  Cieľom všetkých najvyšších slobodomurárov, ktorí sa spolčujú v nadnárodných pra-lóžach je ,,Jeden svet”, čiže jedna svetová vláda, jedna svetová elektronická mena a jedno spoločné satanistické náboženstvo New Age.

  Rozdielne sú ich predstavy iba v dvoch bodoch:
  1. Kto má nakoniec jednému svetovému štátu vládnuť?
  2. Akou cestou má byť svetový štát zavedený?

  Tzv. ,,progresívne” a ,,demokratické” pra-lóže chcú svetový štát ovládať pomerne miernou rukou, do istej miery ,,slobodne”, prostredníctvom tzv. ,,demokracie” zahrnujúcej celý glóbus, pričom vláda môže byť ,,volená”, ale iba z malej skupiny kandidátov, ktoré predvolia pra-lóže z prísne slobodomurárskeho hľadiska.

  Naopak najvyšší slobodomurári z ,,antidemokratickej”, ,,oligarchickej”, ,,neoaristokratickej” frakcie nechcú svetovému obyvateľstvu ponechať vôbec ani len zdanie voľby v prísne danom a veľmi úzkom rámci! V ,,oligarchickej” frakcii je početná skupina talmudistov, pred ktorými sa v duchu vznáša menej predstava panstva malej skupiny (=oligarchie) alebo novej šlachtickej elity (=neoaristokracie), ako panovanie jedinej osoby (=monarchia) nad celým svetom: vláda údajného ,,mesiáša” !!

  (*) POZNÁMKA: Dialektika, znamená – postupovať vpred pomocou ustavičných nových protikladov medzi ,,spolubratmi” a ich stále novým prekonávaním. Dva kroky dopredu, jeden späť. Ide to síce pomaly a obtiažne, vylučuje sa tým však každý SKUTOČNÝ ,,krok späť”, teda sa takto garantuje ,,nezvratnosť” zdanlivého ,,pokroku”.
  ——————————————————————————————————–
  Niekoľko predstaviteľov celosvetovo známej ,,famílie”:

  * Lord Nathaniel Meyer Rothschild (1840-1915), bol zakladajúci člen pra-lóže ,,EDMUND BURKE”.
  * Louis Nathaniel von Rothschild (1882-1955), bol posledný držiteľ viedenského sídla Rothschildovcov, uvádzaný iba ako ,,vplyvný slobodomurár” (bez bližšieho upresnenia).
  * Edmond de Rothschild (1926-1997), bol zakladajúci člen pra-lóže ,,THREE EYES”.
  * Lord Nathaniel Charles Jacob Rothschild (*1936), súčasná hlava celej dynastie, člen pra-lóží ,,THREE EYES” a ,,EDMUND BURKE”.
  * Nathaniel Philip Jacob Rothschild (*1971), syn súčasnej hlavy dynastie, patrí ku štyrom pra-lóžam: ,,THREE EYES”; ,,EDMUND BURKE”; ,,DER RING” a ,,JOSEPH DE MAISTRE”.
  * Lynn Forester de Rothschild (*1954), americko-britská miliardárka, výkonná riaditeľka holdingovej spoločnosti E.L. Rothschild https://www.elrothschild.com/ ktorú vlastní (predtým ju spoluvlastnila so svojím manželom Evelyn de Rothschildom, ktorý je už po smrti) a ktorá spravuje investície napríklad aj v spoločnosti The Economist Newspaper Ltd (vlastník časopisu The Economist).
  Lynn Forester de Rothschild je členka nadnárodných slobodomurárskych pra-lóží: ,,LEVIATHAN” a ,,JANUS”.
  Krátky rozbor 4 obálok časopisu The Economist:
  https://www.badatel.net/george-soros-a-klaus-schwab-na-poslednu-chvilu-zrusili-ucast-na-tohtorocnom-samite-v-davose/#comment-169825

  Aj keď ,,kontrola” frakcie ,,oligarchických” pra-lóží široko rozvetvenou rodinou Rotschildovcov je jedinečná a nesporne má veľký vplyv, aj napriek tomu to neznamená žiadnu priamu moc rozkazovať všetkým ,,oligarchickým” pra-lóžam!
  ——————————————————————————————————–
  Niekoľko ďalších vo svete známejších mien, ktorí počas svojho života boli alebo sú pra-lóžoví slobodomurári v štátoch G8 (okrem Kanady) + Čína, ako ich odhalil Giole Magaldi:

  USA:

  * Franklin D. Roosevelt (1882-1945), bol 32. prezident USA (1933-1945), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,THOMAS PAINE”.
  * Eleanor Roosevelt (1884-1962), bola prvá dáma USA, manželka Franklin D. Roosevelta, nadnárodná slobodomurárka, členka pra-lóže ,,THOMAS PAINE”.
  * Lyndon B. Johnson (1908-1973), bol 36. prezident USA (1963-1969), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,JANUS”.
  * Gerald Ford (1913-2006), bol 38. prezident USA (1974-1977), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * George Herbert Walker Bush (1924-2018), bol 41. prezident USA (1989-1993), nadnárodný slobodomurár, najprv člen pra-lóží: ,,EDMUND BURKE” a ,,LEVIATHAN”, z ktorých bol vylúčený, neskôr prijatý do pra-lóží „THREE EYES“, a ,,WHITE EAGLE”, zakladajúci člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.
  * Bill Clinton (*1946), bol 42. prezident USA (1993-2001), štvornásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: „THREE EYES“; ,,COMPASS STAR-ROSE/ROSA-STELLA VENTORUM”; ,,JANUS” a ,,MAAT”.
  * George Walker Bush (*1946), bol 43. prezident USA (2001-2009), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.
  * Barack Hussein Obama (*1961), bol 44. prezident USA (2009-2017), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „MAAT“.
  * Joe Biden (*1942), 46. prezident USA (2021-?), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „MAAT“.
  * Nelson Rockefeller (1908-1979), 41. viceprezident USA (1974-1977), bol vnukom Johna D. Rockefellera, pracoval ako zvláštny poradca prezidenta Eisenhowera (=kontroloval ho a riadil, Eisenhower nebol ani len ,,obyčajný” slobodomurár). V r.1964 neúspešne kandidoval na prezidenta. Prezident Gerald Ford ho nominoval na uvoľnené miesto viceprezidenta USA. Bol nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Richard ,,Dick” Cheney (*1941), 46. viceprezident USA (2001-2009), obchodník, popredný politik, dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“ a zakladajúci člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.
  * Condoleezza Rice (*1954), bývalá ministerka zahraničných vecí a poradkyňa pre národnú bezpečnosť, dvojnásobná nadnárodná slobodomurárka, členka pra-lóží „THREE EYES“ a „HATHOR PENTALPHA“.
  * Madeleine Albright (1937-2022), bola ministerka zahraničia vo vláde Billa Clintona, dvojnásobná nadnárodná slobodomurárka, členka pra-lóží: „THREE EYES“ a ,,LEVIATHAN”.
  * James Rodney Schlesinger (1929-2014), bol politik, prezident úradu pre atómovú energiu (1971-1973), riaditeľ CIA od februára 1973 do júla 1973, minister obrany (1973-1975), minister energetiky (1977-1979), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže: ,,THREE EYES”.
  * William Egan Colby (1920-1996), bol významný agent tajnej služby, v rokoch 1973-1976 bol riaditeľom CIA, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže: ,,THREE EYES”.
  * Stansfield Turner (1923-2018), bol admirál USA, v rokoch 1977-1981 riaditeľ CIA, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * William Hedgcock Webster (*1924), sudca, najprv v rokoch 1978-1987 riaditeľ FBI, v rokoch 1987-1991 riaditeľ CIA, od 2002-2014 prednosta Rady pre vnútornú bezpečnosť USA, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.

  ZSSR / Rusko:

  * Vladimir Iľjič Lenin (1870-1924), bol Rothschildov agent a profesionálny revolucionár, stál na čele boľševickej revolúcie, spoluzodpovedný za zmenu Ruska na Sovietsky zväz, člen parížskej lóže ,,Art et Travail”, zúrivý odporca Boha, na začiatku roku 1917 založil vo Švajčiarsku brutálne komunistickú pra-lóžu ,,JOSEPH DE MAISTRE”.
  * Leonid Brežněv (1906-1982), bol generálny tajomník ÚV KSSZ, predseda prezídia Najvyššieho sovietu (1964-1982) najvyšší predstaviteľ a vládca Sovietskeho zväzu, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”.
  * Alexander Šelepin (1918-1994), bol šéfom KGB od r.1958 do r.1961, člen Ústredného výboru KS ZSSR, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”.
  * Vladimir Semičastnyj (1924-2001), bol šéf KGB od r.1961 do r.1967, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”.
  * Jurij Andropov (1914-1984), prevzal v období 1967-1982 vedenie KGB, bol aj vo funkcii generálneho tajomníka KS ZSSR, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”.
  * Konstantin Černěnko (1911-1985), bol člen Ústredného výboru KS ZSSR, generálny tajomník KS a predseda prezídia Najvyššieho sovietu ZSSR, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”.
  * Andrej Kirilenko (1906-1990), bol dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží ,,JOSEPH DE MAISTRE” a ,,GOLDEN EURASIA”.
  * Nikita Chruščov (1894-1971), bol prvý tajomník KS ZSSR, predseda rady ministrov ZSSR, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA”.
  * Alexej Kosygin (1904-1980), bol predsedom Rady ministrov, t.j. vlády ZSSR, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA”.
  * Nikolaj Podgornyj (1903-1983), bol predseda prezídia Najvyššieho sovietu ZSSR, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA”.
  * Eduard Ševardnadze (1928-2014), bol minister zahraničia ZSSR za Gorbačova, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA”.
  * Michail Gorbačov (1931-2022), stál na čele Sovietskeho zväzu od r.1985 do jeho zániku v r.1991, prezident ZSSR, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „GOLDEN EURASIA“.
  * Jegor Gajdar (1956-2009), bol ekonóm a politik, bývalý premiér a minister, hlavný ideový tvorca ekonomických reforiem začiatkom deväťdesiatych rokov v Rusku, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,LUX AD ORIENTEM”.
  * Boris Jeľcin (1931-2007), bol prezident Ruskej federácie v rokoch 1991-1999, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,LUX AD ORIENTEM”.
  * Vladimir Putin (*1952), bývalý agent KGB, predseda vlády, súčasný prezident Ruskej federácie, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „GOLDEN EURASIA“.
  * Alexej Navalnyj (*1976), ruský právnik a politický opozičný aktivista, podielal sa na organizovaní demonštrácií. Od r.2009 je kritikom korupcie v Rusku a tiež Putinovho režimu. Navalnyj je nadnárodný slobodomurár, je členom pra-lóže ,,LUX AD ORIENTEM”.

  Veľká Británia:

  * Arthur Balfour (1848-1930), bol bývalý minister zahraničia, v rokoch 1902-1905 premiér Spojeného kráľovstva, nadnárodný slobodomurár, zakladajúci člen pra-lóže ,,EDMUND BURKE”.
  * John Rennie (1914-1981), bol riaditeľ britskej zahraničnej tajnej služby MI6 v rokoch 1968-1973, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Margaret Thatcher (1925-2013), politička, bola prvá žena vo funkcii britského premiéra a zotrvala v nej dlhšie, ako všetci jej predchodcovia v 20. storočí, predsedníčka Konzervatívnej strany, nadnárodná slobodomurárka, členka pra-lóže ,,EDMUND BURKE”.
  * Anthony ,,Tony” Blair (*1953), právnik, diplomat a politik, v rokoch 1997-2007 premiér Spojeného kráľovstva a medzi rokmi 1994-2007 vodca Labouristické strany, dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,EDMUND BURKE” a „HATHOR PENTALPHA“.

  Nemecko:

  * Helmut Schmidt (1918-2015), bol 5. spolkový kancelár Nemecka (1974-1982), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,FERDINAND LASSALLE”.
  * Gerhard Schröder (*1944), bol 7. spolkový kancelár Nemecka (1998-2005), Rothschildov poradca a Putinov dôverný priateľ, štvornásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží „GOLDEN EURASIA“; „PARSIFAL“; ,,FERDINAND LASSALLE” a „HATHOR PENTALPHA“.
  * Angela Merkel (*1954), bola 8. spolková kancelárka Nemecka (2005-2021), trojnásobná nadnárodná slobodomurárka, členka pra-lóží „GOLDEN EURASIA“; „VALHALLA“ a „PARSIFAL“.
  * Olaf Scholz (*1958), 9. spolkový kancelár Nemecka (2021-?), dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží „PARSIFAL“ a ,,ATLANTIS-ALETHEIA”.

  Francúzsko:

  * Jean Monnet (1888-1979), politik, diplomat, ekonóm, v rokoch 1952-1955 predseda Európskeho spoločenstva uhlia a ocele (ESUO). Monnet je považovaný za jedného zo zakladateľov Európskych spoločenstiev (ESUO, ESAE, EHS=>ES) a teda aj Európskej únie a rád sa nechával nazývať a oslavovať ako ,,otec zjednotenej Európy”. Jean Monnet bol štvornásobný nadnárodný slobodomurár, najprv bol členom pra-lóže ,,THOMAS PAINE”, neskôr bol zasvätený aj v pra-lóžach: ,,EDMUND BURKE”; „PAN-EUROPA“ a ,,COMPASS STAR-ROSE/ROSA-STELLA VENTORUM”.
  * Georges Pompidou (1911-1974), 19. prezident Francúzska (1969-1974), bývalý premiér, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Valéry Giscard d’Estaing (1926-2020), 20. prezident Francúzska (1974-1981), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže: ,,THREE EYES”.
  * Francois Mitterrand (1916-1996), 21. prezident Francúzska (1981-1995), trojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,MONTESQUIEU”; ,,FRATERNITÉ VERTE” a ,,FERDINAND LASSALLE”.
  * Jacques Chirac (1932-2019), 22. prezident Francúzska (1995-2007), bývalý predseda vlády, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,ATLANTIS-ALETHEIA” a zakladajúci člen pra-lóže ,,WHITE EAGLE”.
  * Nicolas Sarkozy (*1955), 23. prezident Francúzska (2007-2012), predseda bývalej strany Union pour un mouvement populaire, zakladateľ strany Les Républicains, päťnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,EDMUND BURKE”; ,,GEBURAH”; ,,ATLANTIS-ALETHEIA”; ,,PAN-EUROPA” a „HATHOR PENTALPHA“.
  * Francois Hollande (*1954), 24. prezident Francúzska (2012-2017), politik, poslanec Európskeho parlamentu, , dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,FRATERNITÉ VERTE” a ,,FERDINAND LASSALLE”.
  * Emmanuel Macron (*1977), 25. prezident Francúzska (2017-?), dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží ,,ATLANTIS-ALETHEIA“ a ,,FRATERNITÉ VERTE”.

  Taliansko:

  * Carlo Azeglio Ciampi (1920-2016), 10. prezident Talianska (1999-2006), bankár, politik, predseda vlády (1993-1994), generálny riaditeľ Ústrednej banky Talianska (1978-1979), štvornásobný nadnárodný slobodomurár, zakladajúci člen pra-lóže ,,WHITE EAGLE”, ďalej člen pra-lóží: ,,MONTESQUIEU”; ,,ATLANTIS-ALETHEIA“ a ,,PAN-EUROPA”.
  * Giorgio Napolitano (*1925), 11. prezident Talianska (2006-2015), politik, minister vnútra (1996-1998), predseda parlamentu (1992-1994), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Mario Monti (*1943), taliansky ekonóm a politik, bol predseda vlády Talianska (2011-2013), v rokoch 1995-2004 bol Európsky komisár pre vnútorný trh, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,BABEL TOWER”.
  * Mario Draghi (*1947), taliansky bankár, ekonóm, politik. Od februára 2021 predseda talianskej vlády do obdobia predčasných parlamentných volieb, ktoré sa konali v septembri 2022. Bol guvernér talianskej národnej banky, prezident Európskej centrálnej banky, bol členom predsedníctva Banky pre medzinárodné vysporiadanie, päťnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží:
  „PAN-EUROPA“; ,,EDMUND BURKE”; „THREE EYES“; ,,COMPASS STAR-ROSE/ROSA-STELLA VENTORUM” a ,,DER RING”.
  * Matteo Renzi (*1975), politik, bývalý starosta Florencie, v rokoch 2014-2016 zastával úrad premiéra Talianska. Prinajmenšom do októbra 2014 ešte neslobodomurár, ale Magaldim a jeho lóžovými bratmi je na internetovom vstupe ,,Grande Oriente Democratico” napol ironicky, napol vážne označený za ašpiranta na (pra-)lóžové členstvo, a medzičasom bol pravdepodobne dokonca, ako toľko túžil, prijatý do pra-lóže ,,LEVIATHAN”.
  * Frederico Umberto D’Amato (1919-1996), Talian, bol od mlada ako doma v talianskych a euroatlantických tajných službách, kariéru dotiahol až na vedúceho oddelenia pre tajné záležitosti ministerstva vnútra 1971-1974, potom síce pre účasť na plánovanom štátnom prevrate oficiálne prepustený, ale za kulisami ďalej šedá eminencia rovnakého oddelenia, dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,THREE EYES” a ,,COMPASS STAR-ROSE/ROSA-STELLA VENTORUM”.

  Japonsko:

  * Masaru Ibuka (1908-1997), japonský priemyselník, s lóžovým bratom Akio Moritom zakladateľ firmy Sony, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Kiichi Miyazawa (1919-2007), japonský politik, v r.1951 člen japonskej delegácie na preslávenej konferencii v San Francisku, ktorá celkom obnovila diplomatické a obchodné styky s USA, minister zahraničného obchodu a priemyslu (1970-1971), minister zahraničia (1974-1976), minister financií (1987-1988) a znovu (1999-2002), medzi tým premiér (1991-1993), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Nakasone Yasuhiro (1918-2019), japonský politik, od r.1959 mnohokrát minister rôznych rezortov, premiér (1982-1987), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.

  Čína:

  * Li Xiannian (1909-1992), bol 3. prezident Čínskej ľudovej republiky (1983–1988), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Jiang Zemin (1926-2022), bol 5. prezident Čínskej ľudovej republiky (1993–2003), bývalý generálny tajomník KS Číny. Sústredil sa hlavne na ekonomické reformy a hospodársky rozvoj. Za jeho pôsobenia v čele štátu bola Čína v r.2001 prijatá do Svetovej obchodnej organizácie (WTO). Zemin patril ku stúpencom tvrdého zásahu na Námestí nebeského kľudu v r.1989 a realizácia jeho nekompromisného riešenia mu neskôr vyniesla post prezidenta, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Hu Jintao (*1942), bol 6. prezident Čínskej ľudovej republiky (2003–2013), bývalý generálny tajomník KS Číny, člen stáleho výboru politbyra Ústredného výboru KS Číny. Do r.2012 zastával funkciu generálneho tajomníka KS Číny a predsedu Ústrednej vojenskej komisie. V roku 2010 ho americký magazín Forbes označil za najmocnejšieho muža sveta, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Xi Jinping (*1953), 7. prezident Čínskej ľudovej republiky (2013-?), viceprezident (2008-2013), generálny tajomník Ústredného výboru KS Číny, predseda Ústrednej vojenskej komisie ČLR, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Čou En-laj (1898-1976), bol 1. predseda vlády Čínskej ľudovej republiky (1949-1976), jeden z najvyšších vodcov čínskej komunistickej strany a štátneho aparátu, bol ministrom zahraničných vecí (1949-1958), člen stáleho výboru politbyra ústredného výboru KS Číny, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Zhao Ziyanga (1919-2005), bol 3. predseda vlády Čínskej ľudovej republiky (1980-1987), generálny tajomník KS Číny (1987-1989), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,THOMAS PAINE”.
  * Wen Jibao (*1942), bol 6. predseda vlády Čínskej ľudovej republiky (2003-2013), mal autoritu požívajúcu ako vodca strany a držiteľ ministerských úradov, člen stáleho výboru politbyra Ústredného výboru KS Číny, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,THOMAS PAINE”.
  * Deng Hsiao-ping (1904-1997), bol jeden z najvyšších vodcov čínskej komunistickej strany a štátneho aparátu, v najchúlostivejšom období svojho života bol chránencom Čou En-laja, Predseda Ústrednej poradnej komisie KS Číny, Predseda Ústrednej vojenskej komisie KS Číny, vicepremiér Číny (1954-1968), (1973-1976) a (1977-1980), náčelník generálneho štábu Čínskej ľudovo oslobodeneckej armády, spoluzodpovedný za pokračovanie potlačovania ľudských práv – napr. za brutálne potlačenie pokojných protestov študentov v r.1989 a tzv. politiku jedného dieťaťa, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Xi Zhongxun (1913-2002), otec Xi Jinpinga, bol čínsky komunistický revolucionár a neskôr aj politický činiteľ Čínskej ľudovej republiky, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.
  * Hu Yao-bang (1915-1989), v osemdesiatych rokoch minulého storočia jedna z hlavných postáv Čínskej ľudovej republiky, generálny tajomník Komunistickej strany Číny (1980-1987), predseda Ústredného výboru KS Číny (1981-1982), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,THOMAS PAINE”.
  ——————————————————————————————————–
  Zdroje:

  Prvotný zdroj informácií o najvyšších nadnárodných slobodomurároch je Giole Magaldi, veľmajster talianskej lóže ,,Grande Oriente Democratico” a zároveň člen najstaršej nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže sveta ,,THOMAS PAINE”, ktorý je OFICIÁLNYM autorom knihy:
  Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges (prvé vydanie je z novembra r.2014). Neoficiálnym spoluautorom uvedenej knihy je napríklad aj Zbigniew Brzezinski – spoluzakladateľ po dlhú dobu (niekoľko desaťročí) najmocnejšej pra-lóže sveta ,,THREE EYES” a tiež zakladateľ pra-lóží ,,LUX AD ORIENTEM” a ,,MAAT”.
  Niekoľko najvyšších slobodomurárov obrazom, ako ich uviedol Magaldi:
  https://www.illibroignorante.it/wp-content/uploads/2016/07/Massoni.jpg

  Ďalším zdrojom uvedených informácií je pravoverný katolík – magister teológie Johannes Rothkranz, ktorý z pohľadu pravej katolíckej viery rozoberá vyššie uvedené Magaldiho dielo:
  Johannes Rothkranz, Světu vládnou superlóže, PRO FIDE CATHOLICA (=ZA KATOLÍCKU VIERU). Z nemeckého originálu: Johannes Rothkranz, Superlogen regieren die Welt, Teil 1-5, Verlag Anton A. Schmid, Durach 2015-2016, český preklad Jaroslav Voříšek v roku 2017:
  https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

  Superlogen regieren die Welt, Teil 10, Johannes Rothkranz, vydavateľ Verlag Anton A. Schmid, Durach, PRO FIDE CATHOLICA (=ZA KATOLÍCKU VIERU), Printed in Germany 2022, ISBN: 978-3-946271-45-1:
  https://archive.org/details/superlogen-regieren-die-welt-teil-10/page/616/mode/2up

 6. Dr. David Martin, který byl také jedním z účastníků debaty tzv. „covidového vyšetřovacího výboru v EP“, prohlásil, že SARS není nemoc, ale soubor symptomů a brandingové kampaně. Jednoduše řečeno, je to falešný virus, který byl použit pouze k přesvědčení mnoha lidí, aby se nechali očkovat.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/dr-david-martin-neexistovala-zadna-nemoc-sars-cov2-jen-soubor-priznaku-a-brandingova-kampan-video/
  *****
  Nakonec „plakat“ za Sorosem budou zřejmě jen jeho oddaní slouhové z Bruselu, kde si tento globalista dlouhé roky platil „své lidi“, jejichž seznam před lety vyšel i u nás na světlo světa.

  Podvratné neziskovky si ovšem i nadále přijdou na své a – jak správně podotkl i Soros – EU činnost OSF plně nahradí, neboť s ní ideologicky zcela splynula…
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/soros-jiz-temer-uplne-opousti-evropu/

 7. Probudit se, to znamená, uvědomit si že žádné alopatikum nemoc neodstraní. Je to jen reakce na úspěšné vymývání mozků napříč glóbem v konjunkci s tezí: Za peníze v Praze dům. Problémem je stoh na papír napsaných tezí o nedotknutelnosti a nepostižitelnosti tohoto potupu. Míra korupce je vždy přímo úměrná lidské hlouposti a výši stohu čísly potištěného papíru.

 8. Čtyři přední světoví odborníci v oblasti ochrany životního prostředí v novém výzkumném projektu zjistili, že radiofrekvenční záření mobilních telefonů je karcinogenní pro zvířata i lidi.
  https://aktax.cz/studie-radiofrekvencni-zareni-z-mobilnich-telefonu-zpusobuje-rakovinu/

 9. František

  Hlúposť ľudí je neobmedzená.Stačí postrašiť a dajú si pichnúť aj kyianid.Ale to všetko súvisí s výchovou v rodine a v školách.Rodičov zastrašujú rôznymi výmyslami a tí nakoniec podľahnú.

 10. Pokiaľ budú ľudia chamtiví, budú aj zapredanci. Existujú aj iné hodnoty na svete, ktoré sú cennejšie. Iba málo ľudí pozná tieto hodnoty…

Pridajte komentár

*