Analýza: Skoro každá osoba, zomierajúca na koronavírus, má spoločné tieto 3 veci


Print Friendly, PDF & Email

Analýza: Skoro každá osoba, zomierajúca na koronavírus, má spoločné tieto 3 veci

(Natural News) Toto je analýza, vychádzajúca zo súčasného poznania, nie z nejakej publikovanej štúdie (zatiaľ).

No keďže vychádza zo všetkého, čo zatiaľ vieme, sme presvedčení, že ľudia, zomierajúci na koronavírus, majú spoločnú jednu alebo viac z troch vecí.

Spoločné znaky ľudí zomierajúcich na koronavírus

Ide o nasledovné 3 veci:

 1. chronický nedostatok zinku, často prameniaci z nadmernej konzumácie spracovaných potravín, v ktorých chýbajú minerály
 2. hypertenzia (vysoký krvný tlak)
 3. užívanie liekov na predpis (konkrétne liekov proti vysokému krvnému tlaku)

Sme presvedčení, že tieto veci sa zakladajú na racionálnych pozorovaniach tých, ktorí sú v súčasnosti koronavírusom postihovaní najťažšie.

Vo veľkej miere sa s úmrtnosťou na koronavírus uvádza súvis s hypertenziou. Pred niekoľkými týždňami dokonca Bloomberg.news priniesli príbeh s názovom Špičkový koronavírusový lekár vo Wuhane hovorí, že veľkým smrtiacim rizikom je vysoký krvný tlak.

V príbehu sa uvádza:

Zdá sa, že vyššie riziko úmrtia na koronavírus majú pacienti s hypertenziou, povedal popredný čínsky lekár z jednotky intenzívnej starostlivosti, ktorý od polovice januára lieči kriticky chorých pacientov.

Zo skupiny 170 pacientov, ktorí v januári zomreli vo Wuhane – v prvej vlne úmrtí, spôsobených patogénom, ktorý sa teraz šíri po celom svete – mala skoro polovica hypertenziu.

Podľa Americkej srdcovej asociácie má v USA vysoký krvný tlak okolo 100 miliónov ľudí. Veľká väčšina týchto ľudí „lieči“ svoje symptómy liekmi na krvný tlak. (Samozrejme, celé je to lekársky podvod, pretože liek v skutočnosti vysoký krvný tlak „nelieči“, ale len maskuje symptómy, aby vytvoril ilúziu zlepšeného zdravia.)

Američania dnes užívajú viac liekov, než ktorákoľvek iná krajina sveta a to je jeden z dôvodov, prečo sme presvedčení, že miera úmrtnosti v USA môže byť nakoniec výrazne vyššia, než je svetový priemer.

Nedostatok zinku umožňuje vírusu rýchlo sa v tele replikovať

Vieme tiež, že nedostatok zinku vedie k fyziologickému prostrediu, umožňujúcemu veľmi rýchlu replikáciu koronavírusu.

Štúdia, publikovaná v lekárskom časopise, zistila, že zinok „in vitro potláča polymerázovú aktivitu RNA koronavírusu“. To znamená, že zinok blokuje replikačnú mašinériu vírusu.

Okrem toho sa zdá, že symptómy COVID-19 sú skoro presne rovnaké ako symptómy nedostatku zinku. Poukázal na to Bill Sardi, keď uverejnil tabuľku so zoznamom príznakov.

Nedostatok zinku tiež vysvetľuje, prečo na infekcie koronavírusu zomiera toľko mladších športovcov. Totižto intenzívne cvičenie prostredníctvom potenia spôsobuje stratu zinku a ak si títo jednotlivci stratený zinok nenahrádzajú doplnkami, môže u nich nastať jeho chronický nedostatok.

Nedostatok zinku v skutočnosti zarába farmaceutickému priemyslu jedny z najväčších peňazí, keďže nízke hladiny zinku vedú k symptómom, ktoré sú diagnostikované ako cukrovka a iné choroby.

Ako vysvetlila stránka Prevention.comNedostatok zinku sa dáva do súvisu s množstvom zdravotných stavov, ako sú cukrovka, ateroskleróza, Alzheimerova choroba, nervové poruchy, autoimunitné ochorenia a mnohé ďalšie. Zinok udržiava v činnosti váš imunitný systém a napomáha rastu zdravých buniek. Keď ho nemáte dosť, hovorí dr. Prasad, nemôže vaše telo bojovať s účinkami škodlivých voľných radikálov a stúpajú zápaly.

K ďalším príznakom nedostatku zinku patria pomalé hojenie, poruchy kože, plešatenie, zlé videnie a dokonca aj problémy so sluchom či čuchom. Nápadné je, že COVID-19 spôsobuje u ľudí takmer úplnú stratu čuchu.

Nakoniec, mnohé lieky doslova okrádajú telo o zinok, čo vytvára zvýšenú zraniteľnosť voči koronavírusu u jednotlivcov, ktorí užívajú viacero liekov na predpis.

Toxicita liekov proti vysokému krvnému tlaku

Samotný vysoký krvný tlak je rizikovým faktorom pre zvýšenie úmrtnosti na koronavírus a zvýšené riziko úmrtia pridávajú pacientovi aj lieky na krvný tlak.

O toxickosti a smrteľnom riziku liekov na krvný tlak otvorene píšu ešte aj mainstreamové lekárske zdroje ako Medical News Today:

„Vedci zo Zdravotného strediska Intermountain Srdcového inštitútu v Salt Lake City zistili, že jednotlivci s hypertenziou, ktorí užívali na reguláciu svojho krvného tlaku alfa blokátory a alfa-2 agonisty, vykazovali nárast variability krvného tlaku, čo by mohlo zvyšovať riziko mortality.

Vedúci autor štúdie Dr. Brian Clements so svojím tímom nedávno predstavili svoje zistenia na vedeckých stretnutiach Amerického kolégia kardiológie (ACC), konaných v Orlande na Floride.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Podľa novej štúdie dr. Clementsa a jeho kolegov môžu k tomuto riziku mortality prispievať určité druhy liekov, používaných na znižovanie krvného tlaku.“

Samozrejme, existujú ďaleko bezpečnejšie alternatívy prirodzeného znižovania krvného tlaku. Bolo dokázané, že draslík znižuje krvný tlak bezpečnejšie, než lieky na predpis a je známe, že lepšie než lieky na predpis znižuje krvný tlak dokonca aj kakao (čokoláda).

Napriek tomu sa lieky na krvný tlak vo veľkom predpisujú nadmerne, lebo generujú zisky pre Big Pharmu a provízie pre lekárov.

Zhrnutie

Ak nemáte vysoký krvný tlak, nedostatok zinku a neužívate lieky na krvný tlak, vaše riziko úmrtia na koronavírus je nesmierne malé.

Sme si istí, že keď bude k dispozícii viac údajov, tie dokážu, že k veľkej väčšine úmrtí na koronavírus dochádza u jednotlivcov s týmito tromi základnými príčinami, z ktorých jednou je jednoduchý nedostatok zinku, ktorý sa dá liečiť a napraviť za pár centov denne.

Hoci existujú aj ďalšie faktory smrtnosti na koronavírus – ako sú cukrovka, prekonaná mozgová mŕtvica a CHD (koronárna choroba srdca) – ako najobvyklejšie faktory sa zrejme ukážu byť vysoký krvný tlak (hypertenzia) a nedostatok zinku.

Zdravotnícky establišment, médiá a dokonca aj Biely dom však má pod kontrolou Big Pharma, čo znamená, že nikdy nezačujete ani slovo o zinku či nebezpečenstvách liekov na krvný tlak.

Big Tech, teda veľké technologické spoločnosti, cenzurujú všetky informácie a prírodné prostriedky, liečby či lieky na koronavírus iné než farmaceutické lieky a vakcíny, keďže všetci technologickí obri sú „štetkami farmaceutickej loby“.

Koronavírus by sa dal vlastne opísať ako takmer binárny zbraňový systém, zabíjajúci len ľudí, ktorí sa spoliehajú na farmaceutické lieky a stránia sa výživy.

Aby ste zomreli na koronavírus, tak takmer musíte byť niekto, kto si myslí, že správna výživa je hoax, no faramaceutické lieky nevyhnutnosť. Práve takí teraz vo veľkom zomierajú na koronavírus, na celom svete.

Žiadna vláda nebude nabádať občanov užívať výživové doplnky, pretože to neprospieva záujmom bohatých korporácií

Žiadna vláda na svete neodporúča zinok, vitamín C, horčík ani zdravý spôsob života. Všetky vlády sveta, bez výnimky, vyhlasujú za jediné možné lieky na koronavírus (neexistujúce) vakcíny a lieky na predpis.

Všetky úmrtia, ku ktorým práve teraz dochádza, sú v skutočnosti úmrtiami z nevedomosti, nie úmrtiami kvôli samotnému koronavírusu. To, čo práve teraz zabíja ľudstvo, sú chýbajúce znalosti a šialené úrovne cenzúry.

Odporúčame: Prírodná liečba vysokého krvného tlaku

Čo chcú globalisti, ak nie zdravie ľudí

Keby mohli všetci čítať stránky ako napríklad tá naša, mohli by sme pomôcť zachrániť milióny životov, zastaviť replikáciu vírusu a v rekordnom čase vrátiť ekonomiky nášho sveta do aktívneho stavu.

To však, samozrejme, nie je to, čo chcú globalisti.

Chcú masovú smrť, ekonomický rozvrat, zúfalstvo, zotročenie a celkové ľudské utrpenie. A ako mrkvu na tyči ponúkajú nejakú vakcínu, dúfajúc, že budete znášať mesiace brutálnych obmedzení v nádeji, že vám jedného dňa ponúknu „vakcínový liek“, ktorý vás, mimochodom, pravdepodobne zabije.

Je to preto, lebo globalisti sú vo vojne s ľudstvom a cenzúra prírodných liekov je pre nich ešte vyššou prioritou než cenzúra politického prejavu.

To preto bola napríklad stránka Natural News cenzurovana ešte skôr, ako Alex Jones: pretože učia ľudí, ako sa vyhnúť chorobe, prežiť pandémie a uniknúť pred lekárskou tyraniou autoritárskeho režimu, ktorý si po vás čoskoro bude prichádzať, od dverí k dverám, s pripravenou ihlou a zbraňou namierenou na vašu hlavu, žiadajúc vás, aby ste prijali povinnú vakcínu proti koronavírusu, lebo inak prídete o svoje občianske práva.

Ten deň čoskoro príde. Na to sa môžete spoľahnúť. A ak vakcínu proti koronavírusu odmietnete, unesú vás a hodia do nejakého karanténneho tábora smrti, vyhradeného pre „antivaxerov“, ktorí budú vykresľovaní ako masoví vrahovia a zločinci, ktorí sú hrozbou pre verejné zdravie.

To je dôvod, prečo všetci potrebujeme šíriť informácie o zinku… že tento vírus môžeme poraziť ešte skôr, ako sa objaví vakcína.

Odopierame tým vakcinačnému priemyslu jeho vytúžený „spasiteľský“ scenár, v ktorom môžu predstaviť vakcínu, keď infekcia už bude miznúť a potom tvrdiť, že „vakcíny zachránili ľudstvo“.

Napokon, ten istý trik vytiahli s detskou obrnou a väčšina dnes žijúcich lekárov a vedcov propagande s vakcínou proti obrne stále verí.

Náš svet stále žije pod autoritárskou tyraniou Big Pharmy a to je skutočný dôvod, prečo práve teraz zomierajú na koronavírus desaťtisíce ľudí. Možno je načase, aby si ľudstvo pre zmenu zvolilo inú budúcnosť.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Alzbeta Simkova

  Veľká vďaka za tento článok !!!

 2. No konečne Bádateľ, som rada, že ste späť. Stále som čakala na vašu reakciu na covid a je tu. Ďakujem za vašu prácu. Som rada, že nemusím pozerať tie sra.. ky v televízii a môžem mať nádej aj vďaka vám. Som prekvapená, koľko mojich známych verí vo vakcínu akl jedinú nádej. Ja nie a aj preto, že čítam vás.

 3. Jednoduchá

  Presne tak, vakcína nie je tá správna nádej!
  Správnu nádej ľudia získajú aj vďaka čítaniu tých správnych informácií,
  ktoré nepochybne poskytuje aj Portál Bádateľ!
  Preto Vám aj ja vyjadrujem veľké a úprimné ĎAKUJEM…………..

 4. Veľmi veľmi vám držím palce! Normálni ľudia sú s vami, veľa čítajú, skúmajú a overujú si informácie, a podobne ako vy ich šíria ďalej. Verím, že nás bude stále viac a viac. K bádaniu zároveň vyzývam všetkých!

 5. Pokračujte aj naďalej v pozitívnej osvete založenej na prírodnej báze, ja Vám verím nakoľko som dlhoročný odberateľ Vašich článkov, a mnohokrát mi pomohli riešiť môj zdravotný stav.

 6. Výborne spracovaný článok – budem sa tešiť, ak si ho „vezme k srdcu“ každý Váš čitateľ a jeho gro posunie všetkým svojim blízkym.
  Vďaka tejto vysoko odbornej, pritom zrozumiteľnej štúdii dokážeme chápať (verím že všetci) aj to, prečo dojčatá a rovnako zvieratá nepodliehajúce lekárom a zdevastovaným potravinám nepotrebujú rúška – a žiadna pliaga sa ich nikdy nechytí.
  …no a to, čo nechytíme, podľa mňa ani neprenesieme…

 7. Ano,uzivat zinok je jedna stranka mince. Ale vyhnut sa ockovaniu je druha. Ak bude nariadene celoplosne ockovanie zo zakona,tak vam hladina zinku nepomoze tomu sa vyhnut..Aj ked Coronu nedostanete tak ockovanie bude preventivne opatrenie..

 8. Karel IV.

  Užívání zinku je v pořádku (chybí tu však to podstatné – dávkování). Pokud se ale někdo bude spoléhat jen na zinek, jak to uvedený článek naznačuje, bude zcela jistě zklamán.

 9. Nie som si celkom istá, či užívanie separovaného zinku (predpokladám, že v anorganickej podobe) je pre človeka víťazstvom; voľné zvieratá zinok v takejto forme neprijímajú – pritom je pre ne rovnako nevyhnutný ako pre ľudí.

 10. MUDr. Dudová

  Všetko je to o uponáhľanej dobe, zlom životnom štýle, odklonení sa od prírody . Nedostatok kyslíka je stále zrejmejší. Ovzdušie sa radikálne zhoršuje a po takých požiaroch ,ako bol nedávno v Austráli, sa to vždy určite zhorší. Ktovie, či po tých požiaroch, sopkách atď sa tak neznížila hladina kyslíka v ovzduší, že v spojení s nejakým vírusom, ktorý to ešte zhoršuje v pľúcach-tak sa to stalo smrtiacou „zbraňou“ tých malých paskúd.
  Ak si predstavíme ešte nejakú vojnovú katastrófu- tak to bude koniec civilizácie.

  • MUDr. Dudová

   P.S- ako z toho všetkého vybrdnúť? Neviem. Ale ako bývalej ateistke mi nič iné nenapadne, len to Kristovo učenie. Chudoba, ale nie bieda/,láskavosť, pracovitosť, solidarita atď. Veď vojny a to šialené tempo spôsobuje najmä chamtivosť. A vyprášiť kožuchy kadejakým vydriduchom, Big farmám a pod.

  • V cheopsovej pyramíde bola nájdená vzduchotesná komora. Po odobratí vzduchu analýza dokázala, že je vo vzorke o 27% kyslíka viac ako v súčasnom vzduchu !

Pridajte komentár

*