Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Pentagón mobilizuje tisíce lietadiel pre možnú konfrontáciu s Ruskom a Čínou


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Natural News) Podľa viacerých zdrojov Pentagón momentálne vyťahuje zo skladov tisíce zakonzervovaných vojenských lietadiel a obnovuje ich do plnej prevádzkyschopnosti v očakávaní možnej 3. svetovej vojny s Čínou aj Ruskom.

Tieto lietadlá údajne zahŕňajú stíhačky F-16, dopravné lietadlá C-130, prieskumné lietadlá AWACS a ďalšie typy.

Túto informáciu uviedol John Moore zo stránky The Liberty Man vo svojom podcastovom vysielaní 5. júna 2023, ktoré je dostupné na kanáli John Moore Show na Brighteon.com.

Mike Adams zo stránky Natural News následne zavolal Johnovi Mooreovi a požiadal ho o dodatočné potvrdenie.

Zopakoval, že jeho zdroje napojené na armádu pozorovali (zatiaľ) stovky lietadiel na leteckej základni Davis-Monthan v Tucsone v Arizone, ktoré boli vytiahnuté zo skladov a následne obnovené do plnej prevádzky. Tento proces prebieha len niekoľko týždňov a zdá sa, že sa ho zúčastňujú stovky osôb vojenského personálu.

Po obnove sa lietadlá údajne posielajú do dvoch destinácií:

 • na Filipíny (oblasť pre vojnu s Čínou)
 • do Európy (väčšinou Poľsko), kde sa odohráva vojna Ukrajiny s Ruskom.

To naznačuje, že Pentagón sa v blízkej budúcnosti pripravuje na kinetický konflikt s Ruskom aj Čínou.

Zdá sa, že po páde Bachmutu a neúspešnej protiofenzíve, ktorá tento týždeň zlyhala, Ukrajine došla na boj s Ruskom para (a muži). To znamená, že priame zapojenie NATO do vojny proti Rusku pravdepodobne nie je ďaleko.

Inými slovami, „proxy“ fáza tejto vojny sa chýli ku koncu a sily NATO budú možno čoskoro priamo bojovať proti ruským silám, čo znamená, že svet bude zrejme čoskoro pohltený globálnou vojnou a nie je vylúčené, že táto vojna bude aj jadrová.

Rusko má najpokročilejšie jadrové medzikontinentálne rakety na svete a tiež najpokročilejšie hypersonické strely vybavené nukleárnymi hlavicami (Kindžal, Zirkón). Akonáhle NATO jednoznačne vstúpi do vojny, každé mesto na kolektívnom Západe sa v očiach Ruska stane „legitímnym“ jadrovým cieľom.

To je presne to, čo sa pokúša dosiahnuť skorumpovaný falošný prezident Joe Biden – nukleárna vojna Ameriky s Ruskom. Takto plánujú americkí Demokrati a západní fašisti zničiť Západ, pričom za všetko obviňujú Rusko.

Evakuácia posledných zbraní z kontinentálnych častí USA

Úsilie vyslať takmer všetky bojové lietadlá, ktorými v súčasnosti disponujú Spojené štáty, tiež spraví USA zraniteľné na „čistý“ útok zvnútra, kde komunistickí čínski vojenskí agenti po státisícoch už prekročili širokú otvorenú južnú hranicu USA, aby sa pripravili na „Deň aktivácie“.

V ten deň rozpútajú kinetické útoky proti americkej infraštruktúre, zamerajú sa na prístavy, rafinérie, elektrárne, komunikačnú infraštruktúru, vojenské základne, mosty a ďalšie.

Čínsky vojenský personál sa môže pokúsiť popraviť všetkých republikánskych guvernérov, senátorov a politických vodcov, pričom sa zmocní kontroly nad hlavnými mestami štátov, rozhlasovými stanicami a inými vysielacími médiami.

Myslite na „Červený úsvit“, ale za spolupráce takmer všetkých Demokratov (to jest komunistov/fašistov).

Domáce vojenské sily USA nebudú z veľkej časti schopné brániť krajinu, pretože už vyexpedovali takmer všetky zostávajúce vojenské prostriedky na Ukrajinu, vrátane delostreleckých nábojov, stíhačiek, puškovej munície, hlavných bojových tankov, protitankových zbraňových systémov, vojenských bezpilotných lietadiel a ďalších.

USA zostanú bezbranné, kým zradný minister obrany Austin (predstiera, že je ministrom obrany, lebo neprisahal vernosť USA) neustále presadzuje covidové vakcíny, aby zmrzačil a zavraždil americký vojenský personál a nechal tak krajinu zraniteľnú voči pokusu o čínsku inváziu.

Obrana Ameriky tak bude spočívať len na ozbrojených občanoch a milíciách. To je dôvod, prečo sa zradná ATF (americký Úrad pre alkohol, tabak a zbrane) snaží zakázať ručné zbrane a označiť takmer každého majiteľa zbraní v Amerike za „zločinca“ – aby ich bolo možné zhromaždiť a vyhubiť v táboroch smrti, keď sa začne čínska invázia.

(Áno, federálne agentúry teraz pracujú priamo pre komunistickú Čínu a celý Bidenov režim je kompromitovaný Komunistickou stranou Číny.)

Prírodná liečba osteoartritídy

Kde nájsť pilotov pre lietanie na stíhačkách F-16?

Mike Adams sa spýtal Johna Moora, kde by USA našli dostatok pilotov pre lietanie na stíhačkách F-16, A-10 a iných bojových lietadlách, ktoré sú potrebné na vedenie vojny s Ruskom a Čínou.

Ten mu povedal, že značnú časť dnešných pilotov leteckých spoločností tvoria vojenskí piloti na dôchodku, ktorí môžu byť po vyhlásení vojny znovu uvedený do aktívnej vojenskej služby.

Stojí však za zmienku, že úroveň fyzickej zdatnosti potrebná na ovládanie F-16 v bojovom prostredí je extrémne vysoká a bývalí vojenskí piloti na dôchodku nemajú rovnakú fyziológiu ako mladý, zdatný pilot.

To znamená, že bojové manévre, ktoré sú potrebné na to, aby sa vyhli prichádzajúcim raketám, zasiahli pozemné ciele alebo zasiahli nepriateľské lietadlá, nemusia starší piloti zvládať. Inými slovami, ich bojová účinnosť je ohrozená vekom a nedostatočnou kondíciou.

Je pozoruhodné, že Rusko vlastní najvyspelejšie protilietadlové vojenské vybavenie na svete, čo znamená, že americkí piloti stíhačiek budú vystavení najsofistikovanejšej protivzdušnej obrane, aká kedy bola na planéte Zem nasadená. Preto by sme mali rozumne očakávať veľmi vysokú stratu amerických vojenských lietadiel aj pilotov.

Zároveň dopad straty pilotov komerčnej dopravy na domácu ekonomiku bude zničujúci. Napríklad, letecká nákladná doprava môže byť počas vojny zastavená a dopravcovia ako Fedex a UPS by pravdepodobne museli úplne prerušiť služby leteckej dopravy.

Letecké spoločnosti by skrachovali, čo by vyžadovalo tlačenie ďalších peňazí na ich záchranu, aby mohli pokračovať v podnikaní, aj keď nebudú mať dostatok pilotov, ktorí by pre nich lietali.

Koncom tohto týždňa má Mike Adams naplánovaný ďalší rozhovor s Johnom Moorom, ktorý bude zverejnený v piatok. Bližšie informácie sa ho opýta počas tohto rozhovoru.

Vypočujte si najnovšie vydanie podcastu Brighteon Broadcast News, kde nájdete ďalšie podrobnosti a úplnú analýzu situácie (v angličtine):

V relácii sa dozviete:

– Nové informácie odhaľujú, že Pentagon sa pripravuje na 3. svetovú vojnu s Čínou a Ruskom.

– Strategická priehrada Kachovka vyhodená do vzduchu na Ukrajine je pravdepodobne prácou Zelenského režimu.

– Svetová vojna by zastavila americké voľby v roku 2024 a umožnila Bidenovi vyhlásiť nekonečné národné núdzové situácie.

– Oznámenie o nasadení kryptomeny Monero na platforme Brighteon.

– História kryptomeny Monero.

– Prečo by sa mal každý krypto projekt forkovať (zmena blockchainu všetkými užívateľmi), ak je jeho pôvodným zakladateľom psychopat alebo podvodník.

– Vláda USA necháva zámerne uniknúť príbeh o „mimozemských lodiach“ v rámci prípravy na kozmickú operáciu pod falošnou vlajkou, ktorá má presadiť jednotnú svetovú vládu.

– Celý rozhovor s Dr. Brianom Hookerom a Natalie Sadieovou z organizácie Children’s Health Defense (CHD).

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Alois Irnaier-Rusové táhnou na Porýní a žlutý drak na Aljašku a Kanadu . Doufám,že k tomu nedojde Ne každá věštba se naštěstí splní .

  • „Kde nájsť pilotov pre lietanie na stíhačkách F-16?“ – no predsa v Hollywoode! Nehľadajme logiku tam, kde ide o „Fleet in Bejing!“ – flotilu v prístave – stačí, že ona existuje, a to má mať dostatočne odstrašujúci efekt! „Je ich ako Rusov“

   Osobne si myslím, že tak ako ruskí, aj čínski piloti sú školení na lietanie na F-16 minimálne kvôli tomu, aby vedeli odhadnúť, ako asi môže myslieť pilot F -16 v zmysle manuálu. Čiže určite budú vedieť lietať aj s ukoristenými F-16 – ktoré pri zničení základní nebudú mať kam pristáť – tak buď zničia stroj. alebo…

   Čo sa týka WW3 – pobrežie USA aj VB sú podmínované atómovými bombami, takže v prípade útoku Ruska alebo ZSSR2 na USA nebudú lietať žiadne rakety – ak tak odhadujem – najprv na odstrašenie – v Európe. Ale aj tam už možno 40 rokov tikajú niekde v podzemí atóḿové kufríkové bomby.

   Čo sa týka Slovenska – veď Rusko-ZSSR už má historickú skúsenosť zo zapojenia Slovenska do vojny, takže…

   Otázka – dokážu USA NATO stíhačky preletieť Atlantik? Je mi jasné, že sú hlavne na lietadlových lodiach a USA teraz premazávajú pozemné uloženky. Lenže aj tie uloženky budú môcť potom operovať až z lietadlových lodí – no a tie sú prioritným cieľom tiež. Pokiaľ Flotila v prístave vytiahne kotvy.

  • František
 2. oldmarxista pamprlik

  Myslim ze omnoho pravdepodobnejsi je sudny boj medzi vyznavacmi tori a vyznavacmi talmudu.Je nutne uvedomit si ze vybuch supermodernych atomovych bomb vo vnutri duto zeme je smrtiaci a moze sposobit puknutie skrupiny. Snad uz len to je ono. Na zaver konecne sa odhalilo ze demokrati su vlastne komousi a fasouni. No zbohom to su objavy .

  • Demokracia je ideológia skrytého nenásilného manipulovaného otrokárstva – pojekt TÓRA! Málokto si uvedomuje, že aj v helénskom období v „grécku“ sa mohli dostať slobodní Gréci za nesplatené „spotrebiteľské úvery“ do otroctva! Helénske obdobie nasleduje až po období demokracie Aténskeho štátu – a osobne si myslím – konšpiračná teória, že ak demokracia vznikla ako právo slobodných občanov vlastniť otrokov – teda nielen kráľovské rody – ide o židovský kalkul ,ako legálne získať otrokov cez ich dlžoby, Dnes sú analogicky – nič sa nezmenilo – demokratickými otrokmi všetci splátcovia hypoték! Áno – nemusia nosiť okovy, môžu mať autá, mobily = výbavu do práce! Demokracia je SLOVO a DEBILIZÁCIA „dobrovoľných“ otrokov! Ja drbem celú demokraciu! Pretože si uvedomujem záludnosť tohto zotročovania! Preto nás strašia deštrukciou demokracie ako stratou slobôd – lebo keby sme „nedajbože“ nastolili slovanský občinový systém – nikomu by neublížil viac, ako parazitom a otrokárm!
   Do piče aj s demokraciou = židokraciou! Preberte sa a uvedomte si, že demokraticky /bez úvodzoviek!/ súhlasíte s vlastým otroctvom ku.va!

   • Nech žije Slovenský občinový pospolitý štát!

    • Pokúsim sa o aforizmus – „Kto kričí, že chce demokraciu – kričí, že chce dobrovoľné otroctvo!“

     Ja chcem slobodu! Ponúkam zároveň svoju zodpovednosť! Nie ako zodpovednosť výmenou za slobodu, ale zodpovednosť ako súčasť slobody!

     Odbočím – zažil som obdobie mimoriadne slobodného pracovného prostredia v konkrétnom médiu, s možnosťou naplno dostať zo seba to najlepšie a všetku tvorivosť. Práca snov! Trvalo to len rok, pretože to prináša ku.va dobré výsledky, ale ťažké je to potom mocnými kontrolovať – tak to zničili, zarezali, vytunelovali! Ale – zažil som aj inú prácu ako muklovanie!

     A teda viem aj porovnať. Odvtedy už som nikdy nebol šťastný v práci. A nestačí byť len sám sebou pánom – podnikať – vy keď nedokážete – nebudete mať príležitosť – dostať zo seba to, na čo ste prišli na tento svet – nikdy nenaplníte svoj život!

 3. Jaromír Jaroslav

  Nuklearna a skalarna WW3 bude! Kdesi medzi 2025 az 2028! Je tu koniec 5.veku slnka a s tým svetová CAT+ASTRO+PHE, teda Levie Slnko-hviezda v pi…i…Inak povedané, Apo+kali+psa….Otec+oheň+obloha…Slnko je v obrovskych erupciách a Zem este nedostala priamy zasah! Ked ho dostane,aj druzice pôjdu do “ phe“, aj s Internetom,pocítacmi či AI( Umela Inyeligencia)…Miliardy ludí pôjdu do p…k znovuzrodeniu v buducom Zlatom veku Slnka a novom Anno Magnus! A o tom je aj proxy vojna na U-krajine! Ponúkam zdarma článok so 40 rocnym vyzkumom na : [email protected]

  • 2024-2025 budú zlomove roky. Zem dá pocítiť, že sa mení a každý to bude vidieť a počuť. V podstate je to ukázané v každom sci-fi filme. Všetko dali dopredu vedieť.

  • Na rok 2025 je plánována další plandemie…..jen se ještě přesně neví jakého původu bude…..to si musíme počkat kdo bude v USA novým prezidentem….

  • Israismael

   v mnohom máš pravdu Jaroslav ..
   Ale apokalypsa z gréckeho apokalypsis greek meaning značí odhalenie! ..Odhalenie všetkého čo bolo skryté a nedostupné ľuďom a čím boli zavádzaní a pod ..Bude to odhalenie ktoré ľudí prekvapí ale aj oslobodí ..

   • Objektívne

    Ano, bude to odhalenie pána všemohúceho, najvyššieho stvoriteľa ako s nami aj so zemou urobí poriadok.

    • Na to sa celkom tešim +++

    • zatiaľ ma nik o jeho existencii nepresvedčil. Ale rád by som sa toho zúčastnil.Ja to zatiaľ považujem za unikátny židovský patent.

     • Objektívne

      Tá chvíľa príde, už za chvíľu. Každý sa presvedčí o jeho prítomnosti prostredníctvom udalosti. Peter Staněk tomu hovorí teraformácia planéty a tým to bude. Bude to šupa, nič neostane. My nestaviame megalitické stavby, ktoré by niečo vydržali.

  • Ja myslím že nebude skalárna, ale vektorová :).

 4. Niečo na tému ďalšej podvodne agendy, ktorou je klimatická zmena (skôr to nazvali otepľovanie): https://zvedavec.news/komentare/2023/06/9663-globalni-oteplovani-a-stret-mezi-zapadem-a-zbytkem-sveta.htm !
  Hlavným nástrojom a vlastnosťou démonKratického západu je klamstvo, manipulácia a podvod. Už v biblii sa píše, cit.: „… podľa klamstiev ich spoznáte…“ dopĺňam, tých zlých, čo sa len potvrdzuje. Teraz je teda na každom človeku, ktorú stranu si vyberie a za koho bude kopať… tí mysliaci, ako za kovidu im nenaletia, lebo sú už dávno prebudení a zvyšok sa stále potáca v hypnóze alebo úbohosti ducha.

 5. Satanisti chcú za každú cenu rozšíriť konflikt na Ukrajine na celú Strednú a Východnú Európu ! Hajzli !
  https://www.cas.sk/clanok/2807581/vojaci-krajin-nato-na-ukrajine-hrozi-ze-sa-tak-coskoro-stane-zabranit-tomu-moze-len-jedno/

  • Cílem je likvidace evropského kontinentu…
   *****
   z uvedeného odkazu:
   Ak sa NATO nedokáže dohodnúť na jasnom postupe pre Ukrajinu, je tu jasná možnosť, že niektoré krajiny podniknú určité kroky samostatne.
   – některé krajiny již samostatně podnikají různé kroky a to více jak 10 let….
   *****
   Po přečtení odkazu lze dojít pouze k jednomu závěru: NATO hodlá oficiálně vstoupit do ukrajinskoruského konfliktu…..

 6. Bytosti-ľudia pochopia rozprávku „Soľ nad zlato“ !!!!!
  Ale bude to skvelé poznanie na vlastnej koži…koľký krát už v matrixe. Opäť sa cykly stretli v jednom veľkom dejstve. Tak ako pri Atlantíde, Mu a ktovie akej ešte civilizácii.

  Môžete mať zlata, striebra, krypta, papierikov na mraky. Šťastného to človeka nespraví. Z tohto matrixu si nič hmotné nezoberieme. Je to bravúrne vymyslené…klobúk dolu…

  • Bytosti-ludia si málo v šímajú pointu rozprávok pritom každá z nich ako Soľ nad zlato má čo povedať každému. Z matrixu si naozaj nikto nič nezoberie. je to fakt dobre vymyslené°°°°

 7. Medvedev o „veľkej protiofenzíve“ Ukrajiny: teraz je hlavnou vecou maximálne sa sústrediť a dať dôstojnú odpoveď.

  Je potrebné zastaviť nepriateľa a potom spustiť ofenzívu, ktorej účelom nie je len oslobodenie nášho územia, ale aj úplné zvrhnutie nacistického kyjevského režimu, povedal podpredseda Bezpečnostnej rady.

  ▪Pozvite priateľov | odber t.me/zemavek
  zdroj – https://vk.com/public201672071

 8. Nechápem tie protichodné články (práve som dočítal aktuality na cz24news, kde je publikovaný aj tento článok). RF má údajne najlepšiu, najsofistikovanejšiu protivzdušnú obranu a kozmické sily, najlepšie medzikontinentálne a hypersonické rakety a napriek tomu Západ proti Rusku vyskakuje ako keby to bolo naopak. Pravdepodobne k tomu napomáha jeho „mäkká sila“ v ukrajinskom konflikte a benevolentný prístup pri prekračovaní „červených čiar“. Akosi to pripomína čudný mier pred útokom na ZSSR, kedy si Stalin a politbyro mysleli, že Nemecko na ZSSR nezaútočí. Ale stalo sa.

  • Aj ZSSR chcelo zaútočiť na Nemecko. Nemci ich len predbehli o 2 dni. Kto útočí prvý, ten má výhodu.

  • Dá sa pochopiť, že údajne na SK 80% obyvateľov nesúhlasí s tými, čo si ich akože naposledy zvolili ? Dá sa pochopiť, že 22 mil ečiek=660 mil SK niekto dá zo spoločného balíka nejakej zahraničnej neziskovke ? A to je len špička ľadovca !!!!!!
   Čo všetko sa bude musieť ešte stať, aby sa ľudia zobudili a zmenili ????

   Konajú ľudia ?

   Už dávno mali prestať platiť do systému, ani nebolo treba ísť na námestie. Stačilo neísť do roboty, aby policajti a ich rodiny pochopili, že všetci sme rodina, čo ich živíme a dostávajú od Nás peniaze, aby Nás chránili a zároveň seba a vlastné rodiny. A že všetko so všetkým súvisí !!!!

   No a keď to ide inak, lebo ľudia pozabudli ako a prečo majú v tejto hre spolunažívať a koexistovať, tak sa veci dejú, tak ako je potrebné pre pochopenie.

   A si myslíte, že v Rusku, Nemecku, Indonézii, Amerike sú iní ľudia ?

   Ako naučíte niekoho, vážiť si chleba, vodu, pokoj, hojnosť, mier ?
   Ako naučíte niekoho vážiť si zdravie, normálnosť, toleranciu ?

   Čítajte viac, študujte viac, ňúrajte viac a budete vidieť a rozumieť viac.

   Udalosti naberajú na obrátkach, aj keď to ešte neni vidieť a cítiť…šachy hrajú veľmajstri na 10 ťahov dopredu…ak nie viac.

   A ešte je tu aj faktor toho, kto šachy vymyslel. Dočkáme sa, ale sa nám to nebude až tak moc páčiť, ale bude TO silné ponaučenie z krízového vývoja. A ako to dopadne ? Tak to som zvedavý aj ja, ak dožijem. Jeden nikdy nevie, kedy je jeho čas…

 9. Israismael

  Obraz satana ..inak sa toto nedá nazvať !
  Správa z rusvessna:
  Ozbrojené sily Ukrajiny strieľali na evakuačný bod v Hola Pristan v Chersonskej oblasti. Zomreli dvaja ľudia. Oznámil to úradujúci guvernér regiónu Vladimír Saldo.

  „Ozbrojenci kyjevského režimu dnes spáchali ohavný zločin. Strieľali na evakuačný bod pre civilistov v Golay Pristane. Zomreli dvaja ľudia, medzi nimi aj 33-ročná tehotná žena. Ďalší dvaja ľudia sú zranení a previezli ich do nemocnice.

  Ostreľovanie bolo úmyselné, neľudia strieľali špeciálne na civilistov.

  Uvádza sa, že dnes je kyjevský vodca Zelenskyj v Chersone. Krv dnešných nevinných obetí padá osobne na Zelenskeho

  Dodatok: ukrajinské deniky píšu že ostreľovanie bolo zo strany ruskej armády , na tých miestach kde prebieha humanitárna akcia( Rusov) ,kde dávajú ľuďom jedlo ,teplý čaj ,náhradné ubytovanie,a pod .No teda výborne ..Oni strieľajú sami po sebe …Vskutku obraz satana tá Ukrajina!

 10. USA bojujú lietadlami a raketami. To je ich hlavná sila. Tak zvíťazili v Juhoslávii alebo v Iraku. Ak zaútočia, z Ruska veľa neostane. Ruská 100 ročná stratégia sú delá a zákopy.

  • Práve preto Rusko vyvinulo najsofistikovanejší protivzdušný systém na svete. S-300 je starý, no aj tak je lepší ako Patriot. A to majú aj S-400 a S-500. Dokonca S-500 je schopný zostreľovať aj satelity. Takže tie západné stíhačky začnú padať ako muchy.

   • Ako to že nad Kremľom vybuchol dron? Protivzdušný systém má diery. Cez ne sa likviduje protivzdušná obrana v prvej fáze útoku. Keď sa ovládne nebo, priletia bombardéry a rakety.

    • Ak bol malý dron vypustený priamo v Moskve, tak protivzdušná obrana na predmestí Moskvy ho samozrejme nezachytí. Zachytila ho až obrana Kremľa. Protivzdušná obrana je viacvrstvová. Teraz sa bavíme o stíhačkách, na ktoré sú určené práve ďalekosiahle systémy tried S-300/400/500.

 11. Vyhodenie Kachovky rusmi dáva zmysel, ak rusi predpokladajú že o územie okolo priehrady prídu. Možno vedia o plánovanom útoku NATO. Berú to tak, že po nich potopa, respektíve suchá step.

  • Jasné, Ukrajina nakope Rusko do zadku. Rusko malo pred vojnou 145 miliónov obyvateľov, Ukrajina 40 miliónov. Z Ukrajiny utieklo 12 miliónov, z toho 4 milióny do Ruska. Ďalších 10 miliónov žije na novozískaných územiach. Takže Rusko má teraz k dispozícii 159 miliónov ľudí, Ukrajina možno 18 miliónov. Ukrajinská ekonomika je zdevastovaná a plne odkázaná na peniaze Západu. Ruská ekonomika je v podstate nedotknutá a vojnová výroba neustále rastie. Hovorí sa, že okolo 350 tisíc Ukrajinských vojakov padlo, 3x toľko je invalidov. Takže Ukrajine už dochádza aj kanónfuter. Ale jasné, Ukrajina vojnu vyhrá a Majka nespadla z Gurunu. Snívajte s nami ďalej.

   • Rusko nakopávajú do riti židáci! Židoboľševici! Aj keby Ukrajina neexistovala! Aj keď vznikne ZSSR2!

    Preto sa musíme držať od ruskej židonákazy ďalej! Čisté Rusko už skrátka neexistuje! Bohužiaľ!

 12. …vďaka za zaujím.informácie…

 13. svatoslav butora

  Musí nastať v najkratšom možnom čase obnova SSSR. Nová geopolitická rovnováha napraví nerovnovážny stav jednostranne vychýleného sveta, ktorý pod vplyvom anglosaského zoskupenia moci smeruje do pekla.

 14. VIDEO: Sergej Šojgu osobně oznámil rozdrcení druhé vlny ukrajinské ofenzívy v záporožském směru a Ruská armáda uveřejnila záběry z likvidace kolony německých tanků Leopard! Ukrajinci ihned po zatopení frontové linie začali stahovat vojska z Chersonu a přesunují je do záporožského směru na záchranu kolabující ukrajinské ofenzívy! …
  https://rumble.com/v2sxh0y-ministr-obrany-sergej-ojgu-osobn-oznmil-rozdrcen-druh-vlny-ukrajinsk-ofenzv.html

  • + Záběry ruského letectva zachycují zničení kolony německých Leopardů na záporožském směru!
   https://rumble.com/v2sxi6s-zbry-ruskho-letectva-zachycuj-znien-kolony-nmeckch-leopard-na-zporoskm-smru.html

   • Israismael

    Obávam sa však , že keď to tak tým ukrajinským plánovacom nevychádza ta protiofenziva, že či sa naozaj synchrónne nepripoja lietadla NATO k útoku na tie východné časti Ukrajiny ,lebo od 12 júna začnú najväčšie vojenské letecké manévre v histórii NATO v Európskom priestore ..Samozrejme že by to mohlo byť po nejakej veľkej udalosti ale pod falošnou vlajkou ,ktorá bude zvalena na Rusko ..Neviem či by im už nevadilo ani to , že by tým rozpútali tretiu svetovú ,ale možné je všetko pri týchto americko anglosaských diabloch…

    • USA nemá problém napadnúť a okupovať cudziu krajinu – Rusko, Nemecko, Japonsko, Korea, Vietnam, Afganistan, Irak, Sýria, EU, Ukrajina.

Pridajte komentár

*