Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Štúdia financovaná Billom Gatesom predpovedá náhly a nezvratný globálny populačný kolaps


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia financovaná Billom Gatesom predpovedá náhly a nezvratný globálny populačný kolaps

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Nová veľká štúdia financovaná Nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov zistila, že globálna populácia sa v dôsledku „zníženej miery pôrodnosti“ vo väčšine krajín rúti do kolapsu.

Štúdia publikovaná v lekárskom časopise The Lancet zistila, že 155 z 204 krajín má do roku 2050 zažiť populačný kolaps, keďže miera plodnosti v týchto krajinách bude naďalej klesať.

Štúdia financovaná Billom Gatesom uvádza, že od roku 2021 je „celková miera plodnosti“ vo svete na úrovni 2,23, čo je len tesne nad hodnotou 2,1 dieťaťa na ženu, ktorá je potrebna na udržanie populácie.

Uvedené číslo kleslo zo zdravých 4,84 detí na jednu ženu v roku 1950, pričom vedci predpovedajú, že pôrodnosť bude do roku 2050 naďalej klesať až na hodnotu 1,83 a do roku 2100 klesne až na 1,59.

Vedecký časopis The Lancet zverejnil na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) nasledujúci graf vývoja fertility:

Štúdia poznamenáva, že v tom čase bude mať dostatočnú pôrodnosť zabezpečujúcu obnovu populácie len 26 krajín, pričom „väčšina sveta prejde do prirodzeného poklesu populácie“.

Globálny pokles populácie by znamenal prvý takýto prípad za posledných sedem storočí.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Naposledy sa niečo také stalo po pandémii bubonického moru v polovici 14. storočia, ktorá zabila až 50 miliónov ľudí, čím sa svetová populácia vtedy znížila zo 400 miliónov na 350 miliónov.

Spoluautorka štúdie Dr. Natalia Bhattacharjeeová v komentári k štúdii uviedla, že klesajúca miera pôrodnosti radikálne zmení svet tým, že „úplne prekonfiguruje globálnu ekonomiku a medzinárodnú rovnováhu síl a bude si vyžadovať reorganizáciu spoločnosti“.

Podľa zasväteného pracovníka Gatesovej nadácie sa do potravín v USA a ďalších západných krajinách pridávajú látky znižujúce plodnosť s úmyslom sterilizácie a tichej depopulácie väčšiny ľudskej rasy. Ďalej priznal, že všetko, v čom je zainteresovaný Bill Gates, ako sú mRNA vakcíny, komáre či produkcia potravín, je súčasťou ostrého eugenického útoku na ľudskú rasu.

Na tomto diabolskom pláne sa pracuje už dlhé roky a teraz vidíme jeho záverečnú fázu, ako sa odohráva priamo pred našimi očami vo všetkých svojich psychopatických detailoch.

Podľa znepokojujúceho nového výskumu Hebrejskej univerzity v Jeruzaleme počet spermií u mužov v Severnej Amerike, Európe a Austrálii klesá tak rýchlo, že väčšina mužov v týchto krajinách bude do roku 2060 neplodná.

Podľa štúdie počet spermií u mužov v západných krajinách medzi rokmi 1973 a 2011 klesol o 50% až 60%, pričom trend bude pokračovať dovtedy, dokým muži nebudú úplne neplodní.

Je zaujímavé, že štúdia, ktorá analyzovala údaje o počte spermií u viac ako 40 000 mužov, nezistila žiadny pokles počtu spermií u mužov z Afriky, Južnej Ameriky a Ázie – teda v častiach sveta, v ktorých menej dominujú farmaceutické spoločnosti, geneticky modifikované potraviny a toxické, komerčne spracované potraviny.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Wow, DeBille, génius!
  Zistil novú vec!
  Keď ťa v noci svrbí riť, ránoti smrdia prsty…
  Ano, keď vyvinieme vakcínu, ktorá zabíja, ktorá bráni počatiu a donoseniu, ktorá spôsobuje myokarditídu a krvné zrazeniny, ktorá zaplavuje organizmus Spike proteínom, keď vypustíme GMO komáre, keď vyvinieme vakcíny proti obrne ktoré spôsobujú obrnu a znetvorenie, je tak nejak logické, že populácia Zeme začne vymierať…
  Že, DeBille!

 2. Aj on patrí medzi tých 8 000 top manažérov tohto sveta, ktorý nám škodia už tisíce rokov:

  VIDEO: Bývalý vrcholový bankár Ronald Bernard odhaľuje zákulisie sveta vysokých finančných kruhov, politiky a tajných služieb (1. časť)
  https://www.infovojna.bz/article/video-bankar-ronald-bernard-odhaluje-zakulisie-sveta-vysokych-financnych-kruhov-politiky-a-tajnych-sluzieb-1-cast

  [18+] Obchodování s dětmi, jejich zneužívání a týrání za účelem získání adrenochromu. [Nevhodné pro citlivé povahy!]
  https://cz24.news/18-obchodovani-s-detmi-jejich-zneuzivani-a-tyrani-za-ucelem-ziskani-adrenochromu-nevhodne-pro-citlive-povahy/

 3. Spravodilovsť doženie všetkých, ktorí toto dopustili a pomohli akokoľvek zrealizovať, medzi prvými lekárov, až potom politikov a mediálne opice! Farizeji nevymreli, aj preto je už veľmi málo lekárov, ktorých si ako ľudí a odborníkov so svedomím a charakterom vážim !
  https://cz24.news/zadny-doktor-se-nedal-ockovat-proti-covidu-karel-janecek-a-silne-svedectvi-video/
  Myslíte si, že na Slovensku to bolo inak? Áno, veľa plytkých lekárov tiež naletelo…

  • „„V roku 1890 prišiel som za lekára do Dolného Kubína. Mal som vtedy spojenie s clevelandskými Slovákmi v Spojených štátoch, ktorí mi sľubovali slušný dôchodok, ale na žiadosť zostarených rodičov som zostal pri nich. V Kubíne boli vtedy traja lekári – obvodný, okresný a hlavný župný. Keď som ja tam zostal, ušiel obvodný, majúci tak, ako hovorili, len slabú pašu. Jednako ma stoliční páni nedali vyvoliť na jeho miesto, dokiaľ sa nepresvedčili, že im za štvrtého nikto nepríde. Tak som tu zostal dodnes prebijúc sa časom, pravda len po prevrate na hlavného župného lekára, aby som svoju skvelú kariéru skončil ako okresný lekár, keď zmizla z mapy oravská stolica. Výpoveď Zázrivcov o slabej paši priliehala i na mňa, lebo som sa tu ani ja nenabral mamonou, hoc som vždy toľko mal, že som biednejším mohol pomáhať. No nemal som k tomu buňky. Hoci som sa ja na jednotvárnosť života a nedostatok práce sťažovať nemohol. Pacientov som mal od najopustenejších žobrákov až po hlavných županov, ba našiel sa i gróf, s ktorého rodinou do dnešného dňa udržujem milé styky, hoci odišli z našej milej Oravy. A moje pole toho lekárskeho účinkovania bolo to najpestrejšie, keď som krem úradnej práce musel pracovať ako porodník, chirurg, internista, očný, ušný lekár a ako kožný špecialista, lebo veď najbližší špitál bol až v Tešíne, kde sa moji pacienti len v najkrajnejšej potreby uchyľovali.““
   https://noveslovo.eu/archiv/cesta-zivotom-ladislava-nadasiho-jegeho/

  • XXL – svojmu lekárovi som nejaký čas nazad povedal, že všetko to čo sa dialo okolo tzv c19 bol kovidfašizmus a všetko bolo nezákonné. A tiež, že drvivá väčšina inštitúcií sú kolaboranti a hlavne médiá tiež a len nám lžú a nielen o kovide ale aj o okrajine a ešte, že tzv. ukončenie pandemických opatrení bolo aby ľudí mohli nalákať a navoziť na námestia na protesty za účelom podpory kyjevského západného fašizmu. Trvalo to pár sekúnd…a lekár na to rozhorčenie: „Rus sa sem tlačí“!!! Buďte ticho!!! „. Takže počítam, že lekári a manažment nemocníc sú vo väčšine naočkovaní kompletnou vaxínou s tým správnym ideologickým zložením.

   • Nie Rus , ale hlúposť sa ľuďom tlačí. A ešte za štyri roky na to ten doktor neprišiel a nevidí.Zobrať kartu a isť k vedomým ľuďom.

    • Začnite sa liečiť sama. Ak ste tvorca, slobodná ľudská bytosť, je neprijateľné, aby ste starostlivosť o svoje zdravie prenechávali „obchodným zástupcom“. Bohužiaľ, aj matky odkladajú svoje deti do starostlivosti k iným ženám (do tzv školky). A potom tá spoločnosť tak vyzerá…

 4. + Mimo téma, ale … obě dráhy zatmění z let 2024 a 2017 se protnou nad linií Nového madridského zlomu. A prej se jedná se o významnou seismickou zónu a hojný zdroj vnitroplošných zemětřesení. Je to v podstatě erodující slabé místo kontinentální desky. Topografie země se má změnit. Ne 9. dubna, den po zatmění slunce, ale údajně několik měsíců poté.
  = Tak uvidíme, možná proto ti srá*či budovali ty své bunkry (viz zuckerberg atd.)

  • To čo vedia oni, môže vedieť každý, keď trocha chce. Ale prt im to bude platné, aj keď majú akože všetko, lebo tetu „karmu“ a ani strýka „smrtku“ neofajčia. Zjednodušene naznačené.

   A to platí, pre každého z nás. Čo som si navaril, to si budem aj musieť pekne zažiť.

   Takže varme s radosťou chutné jedlá, s tými najlepšími ingredienciami, aby nám to potom aj tak chutilo.

   • No veľa ľudí si myslí, že to čo robia či už v fyzicky, v myšlienkach alebo na základe vnútorných pohnútok sa niekde stratí, vyparí, zmizne. Akoby všetko čo existuje (v zmysle celého objemu všetkého existujúceho) nebolo ohraničené a bolo bez zákonitostí – akoby sa činy ľudí niekde stratili, rozložili alebo uložili na miesto kde sa s nimi už nikdy vo svojej existencii nikdy nestretnú. Myslia si, že majú v sebe niečo dokonalé čo môže byť na úrovni Zákonov, ktoré riadia Stvorenie. Necitlivosť hraničiaca prejavujúca sa ako nebotyčná drzosť sa u niektorých prejavuje aj v tom, že si dokonca namýšlajú, že sú súčasťou samotného Boha ale teraz nás jak na potvoru postihla katastrofa kedy sa vedomia ľudstva zmocnil Satan a musíme niečo urobiť aby sme mohli byť zasa anjeli či Bohmi. Z takýchto názorov potom vôbec nemôže v človeku záchvev kedy si človek povie či náhodou neexistuje nejaká vyššia moc pod ktorú spadá absolútne všetko jeho konanie.
    No ja toto nepíšem len tak, toto totiž je tá druhá strana katastrofy – rovnako ako satanický mainstream tak je ohromné more alternatívy kde sa preberajú rôzne témy o duchovne, príčiny existovania, pôvode človeka, mimozemšťanoch, snjeloch, Bohu. Keď niekedy počúvam tie neuveriteľn uletené názory tak sa mi potvrdzuje, že aj na strane ľudí ktorí sa zaujímajú o duchovno je obrovský problém. Jediná útecha je v tomto prípade – a to platí aj o mnohých slušnoluďoch a ateistoch – že napriek svojmu balastu mýlok v hlave majú niektorí otvorené srdce a snahu o dobro.
    Aj ateista môže byť keď to tak poviem“Bohu bližšie“ ako niektorý duchovne založený človek – pretože o tom rozhodujú iba činy.
    Škoda ale, že ľudia nevedia, že všetko sa im vráti.

  • Miroslav Čižmár

   Siedmeho budú voľby, a ôsmeho bude zatmenie esetu.

  • Anthony Morava

   Kniha Zjevení Jana 7 15 Králové země i velmoži a vojevůdci, boháči a mocní – jak otrok, tak svobodný, všichni prchali do hor, aby se ukryli v jeskyních a skalách,
   16 a volali k horám a skalám: „Padněte na nás a skryjte nás před tváří toho, který sedí na trůnu, a před hněvem Beránkovým!“
   17 Neboť přišel veliký den jeho hněvu; kdo bude moci obstát?

   • No a sme doma… tak toto nerozlúskne žiadny sociálny inžinier aj keby sa mal zblázniť…a veru, že sa zblázni pretože mu nič iné nezostáva ako začať vo svojom vzdelanom – chorom mozgu vymýšľať niečo ako by sa tohoto mohol „oprávnene“ zbavil – zaradí to (v tom lepšom prípade) do kategórie nástrojov riadenia ľudstva z dielne Globálnych parazitov a je to vybavené.
    Duchovní učitelia väčšinou hovorili v obrazoch. Tiež ukryli duchovné Pravdy do obrazov, ktoré ľudský mozog nedokáže pochopiť. Tak sa vyhli tomu aby boli duchovné Pravdy výšin temnotami Zeme prekrútené pretože temní sluhovia – teda otroci rozumu ich nikdy nedokážu pochopiť a uchopiť aby ich mohli prekrútiť pretože ak sa nimi zaoberajú tak nikdy v ich duchu nevyvstane ten správny – prežitý obraz – deja presahujúcejo pozemské dianie.
    A tak je to aj správne – sa svoju prácu dostávajú zaslúženú odmenu.
    Po dlhých vekoch zostávajú duchovné Pravdy temným nedostupné a nemôžu na tým nič urobiť. Kľúč k nim je iba v ľudskom duchu.

 5. Takže tvrdosť vody v regióne a nie preočkovanosť mňamkami rozhoduje o náhlych úmrtiach… hmmm…. Zase sa ozvali sračkovití odborníci…
  https://regiony.zoznam.sk/mapa-v-tychto-regionoch-slovaci-zomieraju-o-4-az-5-rokov-skor-vieme-co-je-za-tym-a-ako-to-dokazete-zvratit/

 6. Studie odhalila problémy s mRNA vakcínami, „které by mohly mít fatální následky“

  https://aktax.cz/studie-odhalila-problemy-s-mrna-vakcinami-ktere-by-mohly-mit-fatalni-nasledky/

 7. Ukrajina přistižena při použití Amerických chemických zbraní proti Ruským civilistům

  https://aktax.cz/ukrajina-pristizena-pri-pouziti-americkych-chemickych-zbrani-proti-ruskym-civilistum/

 8. Ďalšia perfídne premyslená varianta zo strany Satana – na postupnú depopuláciu obyvateľstva – hlavne v rámci „bielej“ EÚ, USA, NZ, Austr. – je zákonom chránená sekta LGBTXYZ+, v rámci ktorej sa z „technických“ príčin akosi veľmi nepočíta s plodením a rodením potomstva.

  Normálny hetero-sexuál, zvlášť ročník 50+ už ani veľmi nerozumie ich vzájomnej komunikácii a ešte menej reálnemu životu vo vnútri tejto queer – gender komunity.

  P.S. Na sociálnych sieťach vyšiel zoznamovací inzerátik v nasledovnom význame:

  „Ahoj!
  Jmenuji se Natálka, ale jsem intergender preferujúci mužský rod. Je mi 19 r. a s přítelem (gender fluid, ale preferuje mužský rod), hledáme někoho, kto by s námi založil polyemorický vzťah, nejlépe muže alebo inú polyemorickú osůbku. Oba žijeme společně v Praze, ale nedělalo by nám problém se postupne zabydlet i jinde.
  Kdyby někdo měl zájem, klidně pište do správ, fotečku vám zanechám jen svoji, jelikož partner je trochu stydlivý 😘.“

  A vzápätí prišla „vysoko empatická“ odpoveď od Filouša Nezbedného v nasledovnom znení:

  „Zdravím! Jmenuji se Zetor 25 a jsem traktor, můj přítel je vlečka (2-kolka). Žijeme si v pohode v Praze, ale momentálne hledáme pluh (trojáčik) a krásne místečko na naše společné hrátky. Stačil by nejaký malý záhonek a stodola, kde by sme parkovali. Kdyby sě někdo cítil jako pluh, dajte mi vědet do správ. Příšte by som poslal i fotečku s moji vlečkou. Těšíme se na společné obrábění!“ 🌾

  https://uploads.disquscdn.com/images/c5e0ab30ee02ef69e3f0fb324e60d64e5653b15dc10dea0d2e59f4fdea630391.jpg

Pridajte komentár

*