Nefungujúce lieky na COVID-19 schválili, fungujúce chcú zakázať


Print Friendly, PDF & Email

Skutočným herným plánom, ktorý teraz vychádza najavo v nadnárodnej vojne proti ľudstvu, je kriminalizovať alebo útočiť na všetko, čo by mohlo fungovať na zastavenie koronavírusu. Na druhej strane sa pretláčajú schválené lieky, ktoré sú po zdravotnej stránke bezcenné.

Inak povedané, keď je niečo proti koronavírusu účinné, bude to zdiskreditované a zničené. A naopak, keď proti koronavírusu niečo účinné nebude, bude to oslavované, schválené a prijaté ako „zlatý štandard“ liečby.

Príklady posledných manipulácií farmaceutických firiem

Chcete príklady?

Pozrite si koordinovaný útok médií na hydroxychlorochín, liek proti malárii, ktorý farmaceutickým firmám (Big Farma) nemôže zarobiť miliardy dolárov, lebo ide o nepatentovaný generický liek, ktorého dávka stojí len pár drobných.

Pred pandémiou koronavírusu bol tento liek propagovaný WHO a FDA ako extrémne bezpečný a nikto v zdravotníctve ani v médiách ho nespájal so žiadnym nárastom vedľajších účinkov, súvisiacich so srdcom.

Len čo sa však ukázalo, že hydroxychlorochín dosahuje takmer zázračnú mieru prežitia u pacientov v poslednom štádiu ochorenia Covid-19 – najmä v kombinácii so zinkom – farmaceutickou loby riadené médiá dostali svoje rozkazy na pochod do útoku za zničenie hydroxychlorochínu.

Hneď nato, akoby to bolo naplánované, začali média chrliť úplne lživé správy, tvrdiace obrovský nárast poškodení srdca a hrozné vedľajšie účinky.

Niektorí guvernéri za Demokratickú stranu v USA dokonca podnikli agresívne kroky ku kriminalizácii lekárov, ktorí sa liek pokúšali predpísať. Je nepochybné, že takto konať nariadili týmto guvernérom lobisti Big Pharmy, ktorí majú tiež pod kontrolou mainstreamové média.

Mimochodom, tento liek v súčasnosti preventívne užíva aj samotný americký prezident Donald Trump, pričom média naňho za to neustále útočia.

Oslavovaný liek Remdesivir je takmer nanič

V kontraste k tomu všetkému, liek Remdesivir spoločnosti Gilead, ktorý jej zrejme prinesie zisky v hodnote miliárd dolárov.

Remdesivir dostal od FDA núdzový súhlas po tom, čo vláda dovolila spoločnosti Gilead pozmeniť výsledné ciele klinického testu tak, aby vyhoveli úbohým výsledkom, ktoré boli dosiaľ dosiahnuté.

Ten liek jednoducho nezabral. Nezachránil žiadne životy a vôbec neznížil čísla úmrtnosti. Jediné, čo dosiahol, bolo veľmi mierne skrátenie „času do klinického uzdravenia“.

To znamená, že tí, ktorí sa z ochorenia Covid-19 zotavili, tak urobili v mierne kratšom čase, no na Covid-19 zomrelo rovnako veľa ľudí, nech už Remdesivir užívali, alebo nie.

A tak vláda dovolila klinický test retroaktívne zmeniť, aby vyhovel jedinému pozitívnemu výstupu, ktorý by mohol byť podporený skutočnými výsledkami.

Toto nie je len iba vedecký, ale aj zločinný podvod. Keby ste rovnakú hru hrali so svojimi daňami, obvinili by vás zo závažných zločinov a zrejme by vám zablokovali bankové účty.

Uniknuté a neskôr zmazané informácie o neúčinnom Remdesivire

Všetko to zhŕňa nadpis v StatNews.com: „Náhodou uniknuté nové dáta o Remdesivire spoločnosti Gilead nepreukazujú žiadny prínos pre pacientov s koronavírusom. Spoločnosť stále vidí dôvod na nádej.“

V príbehu sa uvádza:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Podľa výsledkov dlho očakávaného klinického testu, vykonaného v Číne, antivírusový liek Remdesivir od Gilead Sciences zlyhal pri urýchlení zlepšenia stavu pacientov s Covid-19 či zamedzení ich úmrtí.

Podľa Gileadu však dáta naznačujú „potenciálny prínos“.

Zhrnutie výsledkov štúdie bolo nechtiac odoslané na webovú stránku Svetovej zdravotníckej organizácie a vo štvrtok videné STAT-om, no potom odstránené.

 „Koncept rukopisu bol autormi poskytnutý WHO a nechtiac uverejnený na webovej stránke a po spozorovaní chyby bol hneď odstránený. Rukopis je teraz podrobovaný odbornej kontrole a čaká sa na konečnú verziu. Až potom ju bude WHO komentovať,“ povedala hovorkyňa WHO Daniela Bagozziová.

Inými slovami, nešťastnou náhodou zverejnili skutočné výsledky neúspešného klinického testu a výsledky museli potom rýchlo odstrániť, aby mohli upraviť závery a získať rýchly súhlas FDA.

To „núdzové“ schválenie od FDA prišlo len pár dní nato, čo FDA udelila Gileadu 7-ročný monopol na Remdesivir, odpustiac mu pritom všetky druhy obvykle udeľovaných poplatkov.

Dr. Fauci, bábka v rukách liekových kartelov Big Pharmy, bol vzrušený tým, ako monopol oklamal testy, keď oslavoval Remdesivir ako odporúčanú liečbu na Covid-19, odmietajúc pritom všetko, čo neprináša obrovské zisky farmaceutickým obrom.

Je jasné, že toto všetko bolo upravené pre maximalizáciu prúdenia ziskov Big Pharmy z ľudského utrpenia.

FDA (americký úrad pre schvaľovanie liekov a potravín) sa zúčastňuje na zločinnom sprisahaní s Big Pharmou, aby eliminovali všetko, čo by mohlo byť kandidátom na lacný, vysoko účinný liek, zaručujúc pritom exkluzívne „podvodné“ láskavosti bohatým farmaceutickým obrom, ktorých výrobky dokonca ani nefungujú.

Peak Prosperity podrobne odhaľuje celý podvod útokov na hydroxychlorochín v tomto videu, ktoré, na naše veľké prekvapenie, ešte nebolo na YouTube zakázané (keďže v poslednej dobe YouTube maže všetko, čo sa ohľadne koronavírusu vymyká z mainstreamového rámca):

Všimnite si tiež, že sa prudko zvýšil počet FDA nariadených záťahov na výrobcov koloidného striebra a stúpencov oxidu chloričitého, zatiaľ čo ľudia, ktorí zaobstarávajú vitamín C alebo zinok, sú znevažovaní, či, v niektorých prípadoch, prepadávaní federálnymi agentmi s namierenými zbraňami.

Je nadmieru jasné, čo sa tu deje: cenzuruje či kriminalizuje sa všetko, čo nezarába miliardy pre Big Pharmu.

Záver

FDA je ničomný liekový kartel, vynucujúci si presadzovanie svojej vôle, ktorý sa vymkol spod kontroly.

Preto ho treba úplne demontovať a tiež uväzniť a odsúdiť všetkých jeho najvyšších predstaviteľov, ktorí sa sprisahali s Big Pharmou k defraudácii USA a zabránenie tomu, aby boli ľuďom dostupné prírodné lieky, liečby či liečebné postupy.

Všetci žijeme v zločineckom režime Big Pharmy a Dr. Fauci (hlavný poradca americkej vlády pre pandémiu koronavírusu) je jeden z vodcov kartelu, ktorých treba zatknúť a obžalovať za podvod a sprisahanie proti ľudstvu, hovoria doktori Buttar, Shiva a Mikovits.

Samozrejme, nepotrvá dlho a Next News Network na YouTube zrejme zakážu za to, že sa odvážili položiť práve túto otázku.

Liečba osteoporózy

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pred pár dňami som vypočula video na http://www.zemavek.sk ako farmakartel ovláda Európsku úniu.
  Takže v Európe to máme podobné.

 2. efax laboratory

  som laik ale chlór je jed prečo jeho zlúčeniny majú byť liečive ?!?!
  farma zlodeji nás okrádajú od roku1900 prečo nie teraz?A ak je ta latka schvalena na trhu EU tak si ju každy kupi nerobme paniku

  • „Ministerstvo zdravotníctva na Slovensku aj v Čechách už prijalo mimoriadne opatrenie, ktoré reguluje predpisovaní lieku Plaquenil s cieľom zabezpečiť jeho dostupnosť. Mimoriadne opatrenie zakazuje predpisovať liek Plaquenil všetkým lekárom s výnimkou niektorých špecializovaných lekárov.“
   Plaquenil si už nikto normálne nekúpi, to nie je panika, ale fakt. Takže ho nemôžete brať preventívne, ale možno vám ho podajú, až keď budete na pokraji smrti.
   A chlór? V žalúdku ho máte dostatok vo forme kyseliny chlórovodíkovej, denne chlór konzumujete ako soľ, čo je chlorid sodný, A ak pijete vodu z vodovodu vedzte, že vodárne do vody pre dezinfekciu pridávajú chlór.

 3. Hydroxychlorochín (obch. značka Plaquenil) je vyrábaný pre iné liečebné účely, jeho výroba sa nezastaví, len bude možno ťažšie dostupný. Podla tejto logiky by mohli prestať vyrábať aj Paralen.
  Trumpovi užívaním hydroxychlorochínu sa dostalo zosmiešnenia, čo je bežná praktika neoliberálov.
  Hydroxychlorochín sám o sebe covid-19 nezničí. Aj Trump to vie, lenže médiá „zabudli“ spomenúť, že ho berie spolu so zinkom. A práve to je tá kombinácia, ktorá mení hru.
  Zinok v bunkách bráni rozmnožovaniu vírusom, len musí do tých buniek nejako preniknúť. A práve na to slúži Hydroxychlorochín, ktorý ho tam „prepraví“. To je celé čaro a preto sa musia súčasne užívať obe zložky.

 4. Uno Universus

  Remdesivir je podle nazvu neco radioaktivniho, jsou tam hormony na neplodnost a jina havet. Takze je pomocny. Hodi se presne k tomu, k cemu bylo cele harmapadi vytvoreno. K depopulaci, degeneraci, demenci.

 5. Aj toto by sme mali vypočuť: https://zemavek.sk/video-globalny-podvod/

 6. Boron idem vyskúšať pestujem rastlinky tak im pridám tiež som tento stopovy prvok aby sme mali kvalitný špenát musím ho pestovať na balkóne je to iná chuť už som minuli rok som sa nahnevala, že to balia do plastu a smrdí v obchode ako silaz tak som ho začala pestovať v lebo len čerstvý po itrhnuti na skutočné kyselinu listovú a vitamíny. Hlavne teraz ten škandál s otrávený špenátom v reťazcoch kde prestávam nakupovať lebo mučia zákazníkov obmedzovaním dýchania.

Pridajte komentár

*