Prečo byť sám je lepšie než s niekým, kto si vás nezaslúži


Print Friendly, PDF & Email

Ľudia, ktorí spolu nie sú šťastní: Byť sám je lepšie, než byť s niekým, kto si vás nezaslúži

V našom vzťahu sú chvíle, kedy si môžeme začať klásť otázku, akí šťastní by sme boli, keby sme už viac neboli s touto konkrétnou osobou.

Láska je veľmi zložitý koncept. Vlastne musíte začať zvažovať všetky pre a proti vzťahu, najmä keď si hovoríte, že by vám bolo lepšie byť sami, než byť s touto osobou, čo ste zvykli nazývať „domovom“.

Priznať si to môže byť spočiatku ťažké.

Možno však budete musieť zvážiť nasledovné štyri drsné dôvody, prečo môže byť pre vás lepšie opustiť niekoho, kto si vás vlastne nezaslúži.

1. Znižuje vaše sebavedomie

Ak vám váš vzťah začal pomaly znižovať sebavedomie len preto, že ten druhý nemá nič pozitívne, čo by povedal o vás alebo veciach, ktoré robíte, tak možno nastal čas, aby ste zvážili, či túto osobu opustíte a budete si znovu hľadať vlastnú cestu životom.

Nepotrebujete byť v blízkosti niekoho, kto vás neustále núti cítiť sa ako kus blata.

Je možné, že dôvodom, prečo vám to robí, je hlavne to, že sa ako bezcenný kus blata cíti byť sám. Ak ste sa už zhovárali o tom, čo pre seba vzájomne môžete či nemôžete urobiť, potom možno nastal čas pohnúť sa ďalej.

2. Nové nastavenie priorít

Ak ste už proces odchodu z vášho vzťahu zahájili, potom vám čas, keď ste sami, dáva dokonalú šancu nanovo si nastaviť svoje priority vo svete.

Môžete sa začať zameriavať na to, čo sa naozaj musí začať diať vo vašom živote, aby ste boli znova šťastní. V tejto chvíli záleží jedine na vašom šťastí.

Musíte urobiť všetko, čo je vo vašich silách, aby ste za ním šli a získali ho. Nájdite vo svojom živote znova radosť, pocíťte vzduch v pľúcach a zahájte svoju slobodu.

Stop Candida

3. Zotrvávanie v minulosti

Nezotrvávajte v spoločnej minulosti vášho vzťahu; bude to brániť vášmu procesu opúšťania niečoho, čo pre vás bolo extrémne toxické.

Možno pociťujete veľkú ľútosť, lebo ste s tou osobou strávili toľko času. No radšej by ste mali myslieť na všetky nové dobrodružstvá, ktoré budete zažívať, keď začnete svoj život bez nej.

Môžete robiť čokoľvek chcete, no keď stále zotrvávate v minulosti, nežijete naplno v prítomnosti.

4. Energetickí upíri

Ak vám osoba, s ktorou ste, neustále vysáva všetku energiu, tak možno nastal čas, aby ste zvážili byť na nejaký čas sami.

Budete si potrebovať dobiť vyčerpané telo všetkou tou energiou, o ktorú ste prišli emóciami znášanými od tejto osoby, ktorá si vás nezaslúži.

Nechápte ma zle, liečivý proces bude ťažký, no je veľmi dôležité, aby ste vo svojom každodennom živote znovu našli motiváciu.

Dúfam, že vám tieto riadky pomohli uvedomiť si, kde sa nachádzate vo vzťahu s niekým, kto si vás vlastne už viac nezaslúži.

Záver

Viac odborných rád o vzťahoch a tipy, ako vytvoriť dlhodobý vzťah, nájdete v tomto krátkom videu (v angličtine).

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho ZDIEĽAŤ na Facebooku so všetkými svojimi priateľmi a rodinou!

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: higherperspectives.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*