Nadišiel čas trestne stíhať ministrov a lekárov, ktorí počas pandémie masovo zavraždili tisíce pacientov s “liekom” remdesivirom a pľúcnymi ventilátormi.

Ako dlho budú žiť ľudia zaočkovaní vakcínami proti Covid-19?

Print Friendly, PDF & Email

(Steven Fishman, henrymakow.com) – Nevieme potvrdiť, či je to pravda alebo nie, no v minulosti poskytol Steve Fishman hodnoverné, zasvätené informácie. Nedávno sa zdôveril, že často dostáva otázku: „Ak som si dal pichnúť tú „vakcínu“, ako dlho budem žiť?“

Posunul túto otázku svojmu priateľovi Dr. Mylovi Canderianovi, PhD. (narodenému ako Milos Iskanderianos v gréckom Korfu, roku 1938), ktorý v roku 2015 vyvinul patent na oxid grafénu pre použitie vo forme biologickej zbrane. Jeho reakcia bola vskutku prekvapujúca.

Genocidálny globalista Dr. Canderian

Dr. Canderian je, pri plnej transparentnosti, tým, čo by som nazval „genocidálnym globalistom“, riadiacim sa Desiatym prikázaním Georgijských poradných kameňov (Georgia Guidestones), o ktorom sa hovorí len veľmi zriedka.

To desiate prikázanie hovorí: „Nebuď na Zemi rakovinou; nechaj priestor pre Prírodu.“

Dr. Canderian je lekárskym prispievateľom Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a tiež veľmi podporuje Klausa Schwaba a „Veľký reset“, ohlasujúci jeden svet digitálnej meny, ktorý je sekundárnym cieľom aj Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) pre rok 2022.

Dr. Canderian je toho názoru, že až 95% svetovej populácie tvoria takzvaní „neužitoční jedáci“, ktorých treba čím skôr podrobiť eutanázii.

„Pozrite sa na centrum Chicaga, Baltimore alebo Los Angeles,“ uviedol, „a jasne uvidíte, prečo musia byť neužitoční jedáci utratení ako besné psy.“

Vyjadril svoje pohŕdanie „infekčnými pedagógmi“ propagujúcimi kritickú rasovú teóriu a je presvedčený, že „vakcína“ urobí koniec „ľudskej rakovine na Zemi“.

Dr. Canderian je horlivý podporovateľ povinnosti a záväzku slobodomurárstva zbaviť svet „pliagy ľudstva“.

Na osobnej úrovni však máme obaja vášeň pre rovnaké exotické jedlo, podávané v L´emince de Veau v Ženeve: krémovú kolibričiu polievku, po ktorej nasleduje jelení jazyk.

Obaja sme fanúšikmi šéfkuchára Gastona Sereho de Rivieresa, ktorý je kulinárskym géniom.

Vzorec pre dĺžku dožitia od Dr. Canderiana

A tak som sa Myla opýtal: „Ako môžu ´zaočkovaní´ s istotou vedieť, ako dlho budú žiť po zaočkovaní?“

Oboznámil ma s informáciami, zvanými „Vzorec pre koniec cyklu“.

A vysvetlil, ako ľahko sa počíta.

„Sila jednoduchosti,“ povedal.

„Od zaočkovania po Koniec cyklu (alebo tiež smrť) je maximálny cyklus desať rokov,“ vysvetlil. „A je nesmierne ľahké ho stanoviť.“

Liečba osteoporózy

Každý hematológ to vraj vidí v priebehu niekoľkých sekúnd pod mikroskopom, alebo ešte ľahšie pod elektrónovým mikroskopom.

„Percento krvi poškodenej (alebo tiež kontaminovanej) oxidom grafénu má súvis s výpočtom Konca cyklu,“ prezradil.

Povedané inak, „zaočkovaný“ (ako nazýva každého, koho zaočkovali smrtiacou, injekčne podanou biologickou zbraňou eugenickej depopulácie, schválenou na experimentálne použitie), ktorý má v krvi 20%-nú degeneráciu oxidom grafénu, bude, vylúčiac všetky ostatné vstupné kritériá, žiť 8 rokov [10 rokov mínus 20%].

Ten, kto má 70% degeneráciu oxidom grafénu, nebude žiť dlhšie ako 3 roky [10 rokov mínus 70%].

Nedávno Dr. Jane Rubyová poskytla interview Stewovi Petersovi v jeho podcaste a ukázala príklady, ako vyzerá skazená krv pri vystavení oxidu grafénu (v angličtine):

Pre tých, ktorí to nevedia, oxid grafénu je zložka vakcíny popri mediátorovej RNA produkujúcej hrotové proteíny, ktorá so srdcom, pľúcami, mozgom a krvou bojuje o kyslík.

Oxid grafénu je kyslíková špongia, pripravujúca telo o tak potrebný kyslík a spôsobujúca mnohé komplikácie, okrem iného napríklad anafylaktický šok, toxickú zrážanlivosť krvi, fatálnu paralýzu pľúc a rakovinu endotelu.

Dr. Mylo Canderian má do veľkej miery podobný názor ako Klaus Schwab, Bill Gates a generálni riaditelia Big Pharmy: NECHAJTE ICH VŠETKÝCH ZOMRIEŤ!

Posledné otázky na Dr. Canderiana

Spýtal som sa Myla, aký účinok majú druhá a tretia dávka a opakované očkovanie a ako menia tabuľku Konca cyklu.

Mylo odpovedal:

„Všetko je to merateľné hematologickými testami. Čím viac dávok a následných očkovaní tí imbecili dostanú, tým horšie bude vyzerať ich krv pod mikroskopom a tým rýchlejšie sa zmenia na hnojivo.“

Nakoniec som sa ho opýtal, ako je možné, že taká skupina elít dokáže tak tajiť plán na zabitie toľkých miliárd ľudí.

Jeho odpoveď bola: „Ty toho o slobodomurárstve veľa nevieš, však, Steve?“

A máte to.

Stop Candida

Autor: Steven Fishman, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://akw.sk/covid-19/otvoreny-list-predsedovi-vlady-slovenskej-republiky/?utm_source=newsletter&utm_medium=email
  Otvorený list predsedovi vlády Slovenskej republiky

  Žiadam Vás preto, ako najvyššieho predstaviteľa vládnej moci Slovenskej republiky, aby ste v súlade s Vaším sľubom pred Národnou radou SR, konali v prospech slobody, života a rovnosti všetkých obyvateľov Slovenskej republiky.

  Rozhodnite sa, prosím, správne. Rozhodnite sa byť štátnikom.

  S úctou

  JUDr. Peter Weis

  • Ako iste viete, táto „pandémia“ spočíva na piatich nepravdivých (falošných) pilieroch.

   Prekrytie horných dýchacích ciest nie ako medicínsky prostriedok, ale ako prejav poslušnosti s akýmkoľvek nariadeným nezmyslom – t.j. bez akejkoľvek hyperboly ako symbol novodobého otroctva.
   Podvod zvaný RT-PCR testy, ktoré nie sú vôbec diagnostickými testami. Táto problematika je veľmi široká a nájdem si kedykoľvek priestor Vám ju dopodrobna objasniť, vrátane možnej konfrontácie s p. Klempom alebo p. Čekanom osobne za Vašej prítomnosti. Zatiaľ iba uvediem, že čaro nových mutácií tkvie prednostne v krátkych primeroch (viď napr. britská mutácia). A ešte to, že p. Čekan by mal svoj objav rozlíšenia chrípky od covid-19, na ktorý dostala jeho spoločnosť aj peniaze zo štátneho rozpočtu, ihneď hlásiť Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO), lebo WHO bude práve pre tento nedostatok testov definitívne rušiť používanie RT-PCT testov ku koncu tohto roka. A tu už ide o dni, pretože v čase, keď bude nastupovať nová chrípková vlna a reálne (opäť) hrozí, že sa tieto prípady, pokiaľ budú testované týmito testami, budú zarátavať ako prípady covid-19 a IBA na základe počtu prípadov sa budú realizovať mnohé nezmyselné opatrenia.
   Vládny tím odborníkov, ktorí nedisponujú potrebnou odbornou zdatnosťou a sú v konflikte záujmov kvôli prepojeniam na lobistické skupiny a farmaceutické firmy. V dnešnej dobe, keď sa títo odborníci odvolávajú na rozdielnosť symptómov chrípky a covid-19 spočívajúci v strate čuchu, odporúčam im prečítať si literatúru z roku 1990 (Mark Mumenthaler: Neurology), kde sa na str. 328 píše, že tri štvrtiny pacientov pri CHRÍPKE čiastočne stráca čuch, pričom tretina trpí úplnou stratou čuchu – anosmiou. Len u dvoch tretín sa tento stav upraví až o 6-12 mesiacov.
   Chýbajúca široká diskusia odbornej verejnosti a očividné „uplácanie“ médií zadávaním reklamy na zatiaľ dobrovoľné vpravovanie látky s názvom vakcína proti covid-19. Tí samozrejme podľa finančného ohodnotenia šíria aj mimo reklamného priestoru len ten správny názor. To už otvorene narúša princípy demokracie a zavádza pomerne dobre viditeľné prvky totality. Ako príklad uvediem nemeniacu sa úmyselne falošnú mantru štátom podporovaných médií, že každý pozitívny je infekčný. Pritom odo dňa vymenovania Joa Bidena do úradu prezidenta SŠA všetci znalí problematiky vieme, že WHO má na danú záležitosť diametrálne odlišný názor.
   Mýtus asymptomatického prenosu – alfa a omega – pilier, ktorý falošne odôvodňuje nosenie rúšok , potrebu testovania nefunkčnými testami a zavádzanie komplikovaného neprehľadného systému zmätočných opatrení, pri ktorých už ani lekárska výnimka ak nie je výnimkou predvídanou vyhláškou ÚVZ SR, tak fakticky nie je nikým rešpektovaná. To už môžeme rovno zrušiť lekárov a prejsť kompletne na telemedicínu. Touto cestou tu môžete o rok pokojne zaviesť internetovú poradňu na onkologické ochorenia alebo zlomeniny. Koniec koncov, o chvíľu sa už netestovaný nedostane ani k základnej zdravotnej starostlivosti.

  • „Žužu, Žužu – ty nebudeš viac moja princezná!“
   „Prečó?“
   „Lebo si si predo mnou prdla!“
   https://www.mojevideo.sk/video/16fd/smradoska.html
   https://i.pinimg.com/originals/d2/fe/8a/d2fe8a7953fd39e3f9a4af63783e0435.jpg

 2. Pri pobytu mist kolem Bratislavy a Jizni Morave jsem pozoroval krizujici kros kros letadla zanechavajicich za sebou dlouhe „cary“ snad HAARP a podobneho svinstva, pak male letadylka asi roznasajuci nove formy COVID-21?
  Proc je nekdo nesunda neb neprinuti k pristani jak leTCE3 NEZAVROU… JAK se deje v Rusku a letadla konfiskuji…
  Kolik veteranu, sirotku a vdov udelano… a civilistu prislo o zivoty, zkriplovano za vojenske nezakonne akce od Jugoslavie az Syrie, Libye vse tak schvalovane Joe Biden, Mc Cain.
  Prezident Donald J Trump byl asi 1. USA Presidentem ktery nepodnikl zadne ozbrojene nezakonne akce, neopak usiloval o mir a rozkvet nas vsech. Byt on presidentem, dnes asi by zadna COVID a Vakcinace smrtelny HOAX jiz nebyly a asi dalsi zmeny odstraneni Kchazarske tyranie, ozebracovani, zotrocovani nas vsech, staci jim konfiskovat ejjich nakradzene drahe kovy amodhalit jejich salby Satanovych Synagog… .
  Kde by jsem byli bez rozbiti a vytunelovani CSFR a dalsiho.
  Je nas asi 1 k 5000, Slovanstva pres 300 milionu, tak ceho se bat !!! Zvitezime Korejci, Kubanci, Vietnamci, Afganci a take brzo my musime jen neohnout nase hrbety salbam pekelnym!
  Byl jsem upozornen svymi prateli Muslimy abychom se nenechali vakcinovat, ze to Koran ale take Bible Svata jasne zakazuje a varuje pred tim a hle, nikdo se nedokaze postavit pred Muslimskou komunitou s temato silenejma navrhama vykynozeni.
  ROZUMITE ONI SE JICH ASI BOJI A NAS MUSI TAKE A ZALEZD POD ZEM DO SVYCH LUXUSNICH DER!!!
  Je hodne obeti jejich besneni a „po nas potopa? ano do jejich der… oni si take mysli ale pak nasledovaly Gilotiny pro mnohe z nich…

 3. Illuminat37

  Oni uctievahu bahometa slobodomurari
  Slobodomurári nepochybne dokonale kontrolujú … že homosexualita, potraty, eutanázia, predmanželský sex a rozvody
  Snížení počtu obyvatel Země
  Povolenky k rození dětí
  Nové pojetí sexu, sex bez reprodukce
  Sexuální osvěta mládeže jako nástroj světové vlády
  Podpora potratů jako nástroj ke snížení počtu obyvatel Země
  Podpora homosexuality
  Nové technologie reprodukce bez pohlavního spojení
  Zánik rodiny
  Ulehčení umírání a zavedení pilulky smrti
  Omezení přístupu k bezplatné zdravotní péči a tím vyloučení starších lidí ze systému
  Přísně kontrolovaný přístup k lékům
  Úmyslně se zkomplikuje diagnostika nových nevyléčitelných nemocí
  Potlačování léčby rakoviny
  Vyvolávání srdečních infarktů
  Sloučení náboženství a zánik starých náboženství
  Školní docházka jako nástroj indoktrinace – úsilí zaměřené k slepému a odevzdanému přijetí určitého učení názorů či postojů, které nepřipouští diskusi ani kritiku
  Odstranění některých knih z knihoven
  Změny zákonů, jež vyvolají sociální a morální chaos
  Podpora spotřeby alkoholu a užívání drog
  Větší počet věznic
  Nulová psychologická a fyzická jistota
  Kriminalita jako nástroj ovládání společnosti
  Sex a násilí jako součást zábavných programů
  Ovládání a kontrola lidí
  Terorismus za účelem větší kontroly

  naše idelogia je uplne iná smer preto si nás lide pletu
  Naše rozhodnutia sú nezávislé od všetkých ľudských rozdielov vrátane náboženských a politických rozdielov. Pôsobíme výlučne v prospech ľudského druhu, ktorý nám bol zverený chrániť, a preto našich občanov nepožadujeme, pokiaľ ide o osobné uctievanie, morálku alebo vieru. Zachovanie ľudského druhu nahrádza všetko. Občania lojálni k ideálom Illuminati a ktorí sa usilujú o členstvo v našej organizácii, sa často označujú ako nasledovníci Illuminatiamu. Môžu si slobodne zvoliť akúkoľvek životnú cestu, ktorú chcú, a sledovať akúkoľvek morálku, ktorú chcú, za predpokladu, že ich viera je vždy v záujme ľudského druhu ako celku. Stúpenci Illuminatiam sa vzdávajú náboženských, geografických a generačných rozdielov, aby fungovali ako jedna jednotka s mnohými odlišnými časťami, pričom uznávajú, že každá časť musí byť jedinečná, aby správne fungovala.

 4. Věra Fiedlerová

  Nevím, kam to sem napsat.
  03.12.2021 se moje sestra nechala očkovat třetí dávkou vakcíny Pfizer proti Covidu-19. Včera dopoledne 04.12.2021 ji našli v bytě ležící u postele v bezvědomí. Je v Českých Budějovicích na JIP s úplně zničeným mozkem ischemií. Ucpáno velkou sraženinou, ochrnutá na půlku těla, nemůže mluvit ani jíst. Není žádná naděje, že se z toho dostane. Je úplně jasné, že je to následkem vakcíny. Na očkování ji vezla, zdravou, její snacha a ta jí druhý den ráno volala, ale nedovolala se. Tak policajti, hasiči dobývali byt. To je pravdivý příběh z České republiky a čerstvý. Ona ráda cestovala, tak se cpala na ty očkování.

 5. Fridrich Hláva

  Je to vrchol svinstva čo s nami Euromúmia- oficiálne EÚ robí)) Treba vyst´úpiž z EÚ a NATO))

Pridajte komentár

*