Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ak sú vakcíny naozaj bezpečné, prečo potom vyplatila americká vláda 3 miliardy dolárov obetiam očkovania?


Print Friendly, PDF & Email

Ak sú vakcíny naozaj bezpečné, prečo potom vyplatila americká vláda 3 miliardy dolárov obetiam očkovania?

Američania sú neustále presviedčaní, že vakcíny sú bezpečné, a pokiaľ niekto tvrdí opak, je to hlupák, blázon alebo niekto, kto sa pokúša o internetový predaj.

Ak tu však niekto niečo predáva, sú to zástancovia očkovania – predávajú totiž veľké klamstvo.

Vie o tom len málo ľudí, ale americká federálna vláda dávno v minulosti zriadila fond určený výhradne na odškodňovanie obetí očkovania a ich rodinných príslušníkov.

Doposiaľ poškodeným obetiam očkovania a ich blízkym vyplatila viac ako 3 miliardy dolárov. Fond vznikol v roku 1986.

Ako uvádza NaturalNews, americký systém hlásenia závažných nežiaducich účinkov očkovania (VAERS) vymenováva zoznam nežiaducich účinkov vakcinácie. Mnohé z nich sú podstatne horšie ako choroby, pred ktorými nás má očkovanie chrániť.

VAERS z roku 2015 uvádza, že napríklad MMR vakcína (osýpky, mumps a ružienka) sa „spája s výskytom febrilných kŕčov, ktoré sú typom záchvatov u dojčiat a malých detí a súvisia s horúčkou“.

Horúčky sú zvyčajne veľmi vysoké, zväčša nad 38,3 °C. Tieto záchvaty síce zvyčajne nespôsobujú dlhotrvajúce zdravotné problémy, pre rodičov však bývajú desivé a dieťaťu môžu ublížiť.

Okrem toho VAERS udáva, že mnohé z očkovacích látok, vrátane vakcíny MMR, vakcíny proti ovčím kiahňam, pásovému oparu, chrípke, žltačke typu B, meningokokom a tetanu sa „spájajú s rizikom anafylaxie“.

Liečba osteoporózy

Anafylaxia je typ šoku, ktorý môže viesť k náhlej  smrti. A prirodzene, mnohé z týchto prípadov úrady a predajcovia nenahlásia, alebo ich považujú za smrť zapríčinenú syndrómom náhleho úmrtia dieťaťa.

NaturalNews ďalej píše:

Nikto si neuvedomuje, že takéto obrovské množstvo vakcín v 21. storočí prispieva k nárastu diagnóz porúch autistického spektra (čo je dnes oveľa väčší problém ako choroby, ktoré sa vakcíny snažia potlačiť).

Kým ľudia vo veľkom rozoberajú problematiku vakcín, ich nadmerný počet a pričasté očkovanie, ktoré spôsobuje zvýšený výskyt autizmu, a diskusné boje na oboch stranách silnejú, ako sa hovorí – pod sviečkou je najväčšia tma a americký Vaccine Court (súd prejednávajúci prípady poškodenia očkovaním), ktorý vznikol tiež v roku 1986, udelil veľké odškodné mnohým rodinám, u ktorých sa potvrdilo, že po zaočkovaní sa u ich detí rozvinuli príznaky autizmu.

Tento súd dáva výrobcom vakcín a Big Pharme absolútnu imunitu, aby nebolo možné stíhať ich za nežiaduce účinky ich výrobkov.

Namiesto vyvodenia dôsledkov vláda prípady poškodení očkovaním tají a v podstate vypláca poškodených spôsobom, ktorý sa úplne obchádza s pôvodným zámerom súdneho systému.

To vie každý, kto sa v poslednej dobe zaoberal problematikou očkovania a jeho následkov.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Niektoré vakcíny sú bezpečné, o čom svedčí aj vymiznutie niektorých ochorení, resp. sú v dnešnej dobe už zriedkavé. Určite však nie sú bezpečné hexavakcíny, podávané maličkým deťom. Nanič sú vakcíny proti mutagénnym vírusom (napr. chrípka) – to je len superbiznis pre ich výrobcov. V USA (na rozdiel od Slovenska) však máte šancu odškodnenie dostať, často nie malé. Skúste to u nás!

    • Dopĺňam: bezpečné a prospešné

      • V case, ked sa zacalo masivne ockovat, boli choroby na ustupe. Za to vdacime lepsej hygiene, poriadku na uliciach, strave, vykurenym obydliam…
        U nas je vyhdradnym distributorom vakcin GSM. Chcete teda tvrdit, ze jeden vyrobca vyraba dobre aj skodlive vakciny?

Pridajte komentár

*