Donekonečna sa fašistom ustupovať nedá. Keď to nejde po dobrom, slobodu si národ musí vybojovať, inak sa covidový teror nikdy neskončí.

Ak sú vakcíny naozaj bezpečné, prečo potom vyplatila americká vláda 3 miliardy dolárov obetiam očkovania?

Print Friendly, PDF & Email

Ak sú vakcíny naozaj bezpečné, prečo potom vyplatila americká vláda 3 miliardy dolárov obetiam očkovania?

Američania sú neustále presviedčaní, že vakcíny sú bezpečné, a pokiaľ niekto tvrdí opak, je to hlupák, blázon alebo niekto, kto sa pokúša o internetový predaj.

Ak tu však niekto niečo predáva, sú to zástancovia očkovania – predávajú totiž veľké klamstvo.

Vie o tom len málo ľudí, ale americká federálna vláda dávno v minulosti zriadila fond určený výhradne na odškodňovanie obetí očkovania a ich rodinných príslušníkov.

Doposiaľ poškodeným obetiam očkovania a ich blízkym vyplatila viac ako 3 miliardy dolárov. Fond vznikol v roku 1986.

Ako uvádza NaturalNews, americký systém hlásenia závažných nežiaducich účinkov očkovania (VAERS) vymenováva zoznam nežiaducich účinkov vakcinácie. Mnohé z nich sú podstatne horšie ako choroby, pred ktorými nás má očkovanie chrániť.

VAERS z roku 2015 uvádza, že napríklad MMR vakcína (osýpky, mumps a ružienka) sa „spája s výskytom febrilných kŕčov, ktoré sú typom záchvatov u dojčiat a malých detí a súvisia s horúčkou“.

Horúčky sú zvyčajne veľmi vysoké, zväčša nad 38,3 °C. Tieto záchvaty síce zvyčajne nespôsobujú dlhotrvajúce zdravotné problémy, pre rodičov však bývajú desivé a dieťaťu môžu ublížiť.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Okrem toho VAERS udáva, že mnohé z očkovacích látok, vrátane vakcíny MMR, vakcíny proti ovčím kiahňam, pásovému oparu, chrípke, žltačke typu B, meningokokom a tetanu sa „spájajú s rizikom anafylaxie“.

Anafylaxia je typ šoku, ktorý môže viesť k náhlej  smrti. A prirodzene, mnohé z týchto prípadov úrady a predajcovia nenahlásia, alebo ich považujú za smrť zapríčinenú syndrómom náhleho úmrtia dieťaťa.

NaturalNews ďalej píše:

Nikto si neuvedomuje, že takéto obrovské množstvo vakcín v 21. storočí prispieva k nárastu diagnóz porúch autistického spektra (čo je dnes oveľa väčší problém ako choroby, ktoré sa vakcíny snažia potlačiť).

Kým ľudia vo veľkom rozoberajú problematiku vakcín, ich nadmerný počet a pričasté očkovanie, ktoré spôsobuje zvýšený výskyt autizmu, a diskusné boje na oboch stranách silnejú, ako sa hovorí – pod sviečkou je najväčšia tma a americký Vaccine Court (súd prejednávajúci prípady poškodenia očkovaním), ktorý vznikol tiež v roku 1986, udelil veľké odškodné mnohým rodinám, u ktorých sa potvrdilo, že po zaočkovaní sa u ich detí rozvinuli príznaky autizmu.

Tento súd dáva výrobcom vakcín a Big Pharme absolútnu imunitu, aby nebolo možné stíhať ich za nežiaduce účinky ich výrobkov.

Namiesto vyvodenia dôsledkov vláda prípady poškodení očkovaním tají a v podstate vypláca poškodených spôsobom, ktorý sa úplne obchádza s pôvodným zámerom súdneho systému.

To vie každý, kto sa v poslednej dobe zaoberal problematikou očkovania a jeho následkov.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace článkyUpozornenie: Tento článok je názorom jeho autora a v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky a komentáre môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Niektoré vakcíny sú bezpečné, o čom svedčí aj vymiznutie niektorých ochorení, resp. sú v dnešnej dobe už zriedkavé. Určite však nie sú bezpečné hexavakcíny, podávané maličkým deťom. Nanič sú vakcíny proti mutagénnym vírusom (napr. chrípka) – to je len superbiznis pre ich výrobcov. V USA (na rozdiel od Slovenska) však máte šancu odškodnenie dostať, často nie malé. Skúste to u nás!

    • Dopĺňam: bezpečné a prospešné

      • V case, ked sa zacalo masivne ockovat, boli choroby na ustupe. Za to vdacime lepsej hygiene, poriadku na uliciach, strave, vykurenym obydliam…
        U nas je vyhdradnym distributorom vakcin GSM. Chcete teda tvrdit, ze jeden vyrobca vyraba dobre aj skodlive vakciny?

Pridajte komentár

*