Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ak chcete, aby sa vás pandemické opatrenia netýkali, nesledujte média. To vážne!


Print Friendly, PDF & Email

Ak chcete, aby sa vás pandemické opatrenia netýkali, nesledujte média. To vážne!

Teraz si mnohí z vás isto klepú po čele, že čo je to za hlúpy názov článku. Ako môže sledovanie médií a oboznámenie (či neoboznámenie) sa s nariadeniami prijatými vládou mať vplyv na to, či sa vás týkajú.

Na prvý pohľad sa vám to môže zdať ako nezmysel, no ono je to presne tak, ako to je napísané. Čítajte ďalej, vysvetlíme to.

„Neznalosť zákona neospravedlňuje.“ Alebo áno?

Každého z nás predsa od malička učili, že neznalosť zákona neospravedlňuje. Je teda jedno, či zákon poznáme alebo nie, ak ho porušíme, sankcia nás neminie.

Presne tak to je! Ale… to sa vzťahuje len pre zákony. Nie na vyhlášky či uznesenia vlády, ktorými sa pandemické opatrenia zavádzajú. A tu je ten pes zakopaný!

Pri zákonoch platí takzvaná „fikcia znalosti práva“. Tá znamená, že v momente, keď je v zbierke zákonov publikovaný zákon, tak sa predpokladá, že každý občan je s ním oboznámený a musí ho dodržiavať.

Na vyhlášky však už spomenutá „fikcia znalosti práva“ neplatí. Vyhláška je síce platná a záväzná, ale len vtedy, keď o nej občan vie. Ak o nej občan nevie, jej nedodržanie nie je možné nijako sankcionovať.

Takže, ak Úrad verejného zdravotníctva vydá novú vyhlášku s novými pandemickými obmedzeniami, no vy o nej neviete a nedodržíte ju, nikto vás za to sankcionovať nemôže.

Preto, ak vás na ulici zastaví policajt a povie, že nedodržiavate nejaké nové nariadenie uložené vyhláškou ÚVZ, tak stačí, ak mu poviete, že o tej vyhláške neviete. A koniec, žiadna sankcia nebude.

Čo robiť, keď policajti budú trvať na pokute

Policajt nemusí byť dostatočne znalý práva a môže stále trvať na uložení pokuty. V takom prípade je nutné uviesť, že s priestupkom nesúhlasíte a pokutu odmietate zaplatiť. Ak by ste ju zaplatili v blokovom konaní, priznali by ste totiž svoju vinu a už by sa nedalo odvolať.

Ak však pokutu odmietnete, policajt vám oznámi, že priestupok posunie na ÚVZ, prípadne na Okresný úrad. Povedzte mu, že dobre, nech posunie a zopakujte dôvod odmietnutia pokuty s tým, že ste o vyhláške nevedeli.

Neskôr, keď príde hlásenie o priestupku na niektorý z uvedených úradov, tak tam to už zrejme posúdi niekto, kto sa v práve vyzná o niečo viac ako policajt-pochôdzkar.

Ak by vás aj náhodou predvolali na prejedanie priestupku, tak stačí, že znova uvediete, že ste o danej vyhláške nevedeli a že pri vyhláškach neplatí „fikcia znalosti práva“. V tom momente budú musieť konanie o priestupku zastaviť.

No a v prípade, že by boli aj na týchto úradoch právne neznalí a pokutu vám predsa len udelili, je nutné sa voči nej odvolať. Potom to pôjde na súd a ten s takmer istotou dá za pravdu vám.

Inak určite ste si všimli, že obchody horúčkovito vylepujú na svoje prevádzky znenia vyhlášok, no nikdy nie znenia zákonov.

Viete prečo? No práve preto, lebo „neznalosť vyhlášky ospravedlňuje“. Ak by ju na prevádzku nevylepili, nemohli by jej znenie od zákazníkov nijako vymáhať. Zaujímavé, že?

Prírodná liečba osteoartritídy

A čo v prípade porušení opatrení uvedených v uznesení vlády?

Pri porušení nejakého opatrenia, ktoré vyplýva z „uznesenia vlády“, tak v tomto prípade je obrana ešte jednoduchšie než pri vyhláške.

Uznesenia vlády totiž nie sú všeobecne právne záväzné. Oni sú záväzné len pre členov vlády, ministerstvá a iné orgány štátnej správy. Nie však pre fyzické alebo právnické osoby mimo štátnej správy.

Neveríte? Tak si pozrite túto definíciu „uznesenia vlády“ na Wikipedii.

Uzneseniami vlády sa zvyčajne nariaďuje zákaz vychádzania a výnimky z neho. Naproti tomu vyhláškami sa zvyčajne upravujú veci ako nosenie rúšok či zatváranie prevádzok.

Takže, ak sa nevedomky dopustíte priestupku podľa vyhlášky, je potrebné argumentovať vašou neznalosťou vyhlášky.

No a ak sa dopustíte priestupku podľa uznesenia vlády, môžete argumentovať oboma – tak vašou neznalosťou uznesenia vlády, ako aj nezáväznosťou uznesení vlády pre bežných občanov.

Záver

Tento právny výklad je ľudskou rečou podané to, čo hovoria mnohí právnici zaoberajúci sa porušovaním zákonov počas pandémie, ktorého sa dopúšťa vláda.

Tých porušení zákonov je tam viac, napríklad aj to, že obmedzovanie ľudských práv ako je sloboda pohybu, izolácie (karantény) či nariaďovanie nosenia rúšok nemôžu byť vymáhané vyhláškami či uzneseniami vlády, ale len zákonmi.

To by však bolo na dlhšie. Ak si chcete podrobne prečítať zdôvodnenia nezákonností mnohých pandemických opatrení v právnej reči, nájdete ich tu:

 • JUDr. Peter Weis – tu
 • JUDr. Štefan Harabin – tu
 • JUDr. Adriana Krajníková – tu a tu
 • Doc. JUDr. Ján Drgonec, DrSc. – tu

Takže si záverom zopakujeme ešte raz titulku tohto článku – ak nechcete, aby sa vás týkali pandemické obmedzenia, tak nesledujte média, ani sa s vydanými opatreniami inak neoboznamujte.

Povinnosť sa máte oboznamovať len so zákonmi, nie vyhláškami či uzneseniami vlády.

Ono aj preto platí, že „občan môže robiť všetko, čo nie je zákonom zakázané“. Zákonom, nie vyhláškou, nie uznesením vlády.

Ešte posledná poznámka…

Určite sa teraz pýtate, či o týchto právnych nedostatkoch svojich opatrení vláda vie. Áno, vedia o tom. Tak prečo to potom robia takto? To vám podrobnejšie vysvetlíme v jednom z našich budúcich článkov.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ja by som povedala ináč…nie že neviem o vyhláške, ale že neviem, žeby niečo také vyšlo v zbierke zákonov.

 2. Tí právnici čo mlčia o porušovaní zákonov by mali vrátiť diplomy.

 3. Jednoduchá

  Ďakujem moc za Vami uvedený článok !
  Je dobré vedieť, ako sa dá ,,právnicky“ pripraviť na ďalšie nastavujúce opatrenia.
  Základ je teda v tom, čo nie je dané ZÁKONOM, ale len vyhláškou alebo uznesením vlády, tak TO ANI NEPLATÍ ! No čo sa týka tých opatrení, zvyknem občas sledovať
  média napr.aj kvôli potvrdeniu testovania / aby ,,sedel“ dátum :-(…:-) / , kvôli práci.
  ČO sa týka týchto nových, nemienim ich brať do úvahy. Ani návštevy, ani ,,sovie“ rúška, obchody zámerne nevyhľadávam, len ozaj v nutn.prípadoch, predsa len, nemám ten zázračný stĺpik uprostred izby, aby som sa ním kŕmila ako Zuzka Krónerová v tej rozprávke ,,Zhŕňajova nevesta“ :-(…:-)….A práve Váš článok mi v tom výborne pomôže, ste jednoducho SKVELÍ !!! :-)………………………….Ďakujem.

 4. Existuje nepísaný zákon! Právo je na konci hlavne!

  Článok sa mi nepáči – učí ľudí podvádzať a klamať. Je to korupcia klamstvom – potom sa nečudujte, že vás tí hore odrbú 100 krát viac!

  Ak sa necháte skorumpovať „zvýšením“ 13. dôchodku predvolebnými sľubmi – po voľbách vám ukradnú nos medzi očami!

  Nielen v poslednej dobe sa mi nepáči tzv. „slobodná“ voľba očkovania vyloženým vražedným svinstvom. A tí ľudia, čo túto voľbu propagujú – nájdete ich aj na Infovojne – dnes tam bol hosť poslanec ČNR Volný – detto.

  Otázka – čo za ku.vy „vlastenecké sa chcú prizerať /kotlebovci detto/ genocíde – ako nám tí, ktorí vlastnia médiá a technológie zlikvidujú polovicu národa – než sa tá druhá polovica preberie – ak vôbec? Prečo sa nejde po tých pár zmrdoch, čo sú za tým?! Naši ľudia nie sú hlúpi – sú klamaní! A vy – redakcia – ich chcete učiť vyrovnávať sa s klamstvom ďalším klamstvom? Ale toto vás dobehne! Toto je infantilný spôsob ako vyriešiť problém – ktorého skutočná príčina existuje a je uchopiteľná! Zatiaľ je uchopiteľná – pokiaľ má hoci klamaný národ ešte IQ tých 96. Čestný národ, dôverčivý národ!

  Citujem jedného krčmárskeho zmrda – „Najlepšie sa oje.ávajú kamaráti!“
  A celé je to len o tom – o zneužívaní dôvery podvodníkmi! Že naši ľudia dôverujú hypnotickým médiám a hypnotickým politikom. A teraz by mali veriť hypnotickým právnikom – pre ktorých pravda a spravodlivosť neexistuje – len ohnutý paragraf – a kto prvý urobí právnickú chybu! Každý zákon má doplňujúcu vyhlášku! Vyhlášku k zákonu! Každý zákonný predpis má „svoje pod čiarou“! Dodnes nikto z „právnikov“ nereagoval na Mikasovu vyhlášku a jej časť venovanú „neexistujúcim“ PREVÁDZKAM! Koľko správnych konaní z tých tisícov vyriešili títo právnici vo veci likvidačných pokút kvôli ignorovaniu karanténnych opatrení ľuďmi – ku čomu ich vyzvali práve títo právnici!

  „Neznalosť zákona neospravedlňuje!“ – sa týka každého, ktorý sa nachádza v situácii, ktorá je regulovaná príslušným PRÁVNYM predpisom!
  PREUKÁZATEĽNOSŤ je ako právny termín zadefinovaná v starej ČSN elektrikárskej norme – ale je! Ak je do domáceho väzenia uvrhnutý celý národ – „znalosť zákona o tejto tyranii“ – sa týka každého občana spôsobilého na právne úkony. Zjednoduším – ak bývaš na lazoch bez elektriny a TV a rozhlasu či internetu a nechodí ti tlač – a chováš psov – týka sa ťa predpis o chove psov. Ak zídeš do dediny v čase núdzového stavu – týka sa ťa všetko, čo aj ostatných!
  https://www.ulpianus.sk/blog/dokazovanie-vo-vseobecnosti-podla-novej-pravnej-upravy/

  „Právne predpisy pôvodné a odvodené.
  Na základe relatívnej právnej sily sa právne predpisy členia predovšetkým na pôvodné a odvodené právne predpisy. Pôvodné právne predpisy sú tie, ktoré sa neodvodzujú od iného právneho predpisu. Prijímajú ich orgány štátnej moci s ústavodarnou a zákonodarnou právomocou (Národná rada SR). Odvodené právne predpisy sú predpisy, ktoré sú vydané na základe iného právneho predpisu s vyššou právnou silou na účely jeho vykonania. Prijímajú ich orgány výkonnej moci (vláda, ministerstvá a ostatné orgány verejnej moci).
  Na základe uvedeného teda môžeme právne predpisy rozčleniť nasledovne:
  Pôvodné právne predpisy: ústava, ústavné zákony, zákony, všeobecne záväzné nariadenia obcí, miest a vyšších územných celkov vydávané vo veciach územnej samosprávy.
  Odvodené právne predpisy:
  nariadenia vlády, vrátane aproximačných nariadení vlády,
  vyhlášky, výnosy a opatrenia ústredných orgánov štátnej správy,
  všeobecne záväzné vyhlášky miestnych orgánov štátnej správy,
  všeobecne záväzné nariadenia obcí a vyšších územných celkov vydávané
  vo veciach preneseného výkonu štátnej správy.

  Právne predpisy zákonné a podzákonné.
  Na základe absolútnej právnej sily sa právne predpisy členia a na právne predpisy zákonné (primárne) a podzákonné (sekundárne). Znamená to, že predovšetkým v kontinentálnom právnom systéme základ právneho poriadku tvoria zákony, a všetky podzákonné predpisy sú od nich odvodené. Zákonné právne predpisy ešte možno rozčleniť na ústavné zákony a zákony. “

  Materiál tu – nedá sa linknúť – len stiahnuť alebo otvoriť.
  Právny poriadok / právny systém – Ústav telekomunikácií
  [Prehľadávať doménu http://www.ut.fei.stuba.sk/cms/sites/default/files/public/predmety/tp/prednasky/Tema_2-Uvod_do_prava_2.doc%5D http://www.ut.fei.stuba.sk/cms/sites/default/files/public/predmety/tp/prednasky/Tema_2-Uvod_do_prava_2.doc
  Právny predpis vyššej právnej sily určuje obsah normy s nižšou právnou silou. Nemôže najmä: rozširovať predmet právnej úpravy, vypĺňať medzery v zákone, meniť alebo korigovať ustanovenia zákona. Prezumpcia správnosti právnych noriem

  Poznámka – a to sa ešte začneme osierať z korporátneho „práva“!

  „Způsob chování médií ve společnosti, tedy v prostředí, které je obklopuje a v němž nějak působí, je výsledkem mnoha okolností. Mluvíme-li o tom, že média mají ve společnosti nějakou roli, jíž odpovídá jejich chování, neznamená to, že tato role je jednoznačně aktivní a že závisí výhradně na technologických možnostech a záměrech samotných mediálních organizací. Postavení médií ve společnosti je totiž vždy závislé na kvalitě její kultury a jejích hodnotových soustavách, v jejichž rámcích probíhá mezilidská komunikace. Nejobecněji řečeno mohou média ve společnosti potvrzovat stávající a uznávané společenské hodnoty (mít tedy roli stabilizující), mohou za jistých okolností působit destruktivně proti nim, anebo je pomáhají přetvářet či prosazovat a tvořit zcela nové. Velmi také závisí na tom, jaké chování médiím přisuzuje příslušná společenská kultura, protože toto hodnocení vnímají média jako podnět k zaměření svého působení.

  Obsahy svých produktů a způsobem jejich podání média dosahují ve společnosti určitých účinků. Například velmi pravděpodobně mohou zvyšovat pozornost společnosti k nějakému tématu, a tak posilovat jeho důležitost ve veřejném hodnocení (je dokonce téměř jisté, že to je jeden z mechanismů, jimiž mohou média působit na politické elity a politické elity prostřednictvím médií na veřejnost a na sebe navzájem). S tím souvisí i další předpokládaný účinek – tzv. nastolování témat. Média si z mnoha událostí vybírají jen některá, ta, o nichž se nezmiňují, zůstávají v mediálním publiku buď na okraji jeho povědomí a zájmu, nebo do něj vůbec nevstoupí. Tento účinek může být vyvolán také pořadím ve sledu zpráv, na první stránku novin nebo na první místa v televizním zpravodajství se soustředí nejvíce pozornosti.

  Mohou také podporovat vybrané úsudky a domněnky, čímž potvrzují v publiku názor, že jsou tato hodnocení pravdivá. V jistých situacích jsou média schopna přímo ovlivnit průběh a obsah událostí – vědí-li například parlamentní poslanci, že jejich schůze je zaznamenávána televizí, přizpůsobí své vystupování a volbu témat tomu, aby u diváků (voličů) vzbudili příznivou reakci. V nepřítomnosti televize by se pravděpodobně většina z nich chovala jinak.“
  https://clanky.rvp.cz/clanek/c/ZVOF/555/MEDIA-A-JEJICH-ROLE-VE-SPOLECNOSTI.html/

  Jedna z najpridrbanejších lživých výhovoriek infantilov začína v škole!!! „Súdružka učiteľka! – ja som si zabudol domácu úlohu!“ – a letí facka!!! – „Nie!!! – ty si si ju nezabudol – ty si sa na ňu vysral a ešte mi klameš!“
  O tom je váš článok! Nie o riešení problému KTO JE ZA NÍM NA SLOVENSKU! Prečo by sme rovno nemohli chodiť-randiť po kanáloch – že!

  Stále platí, že deťom zápalky do ruky nepatria!

  • Tak teda poraď, ak ma zastaví policajt, čo s tým, keď nebudem mať náhubok a výter z nosa

  • Maroš vo svete plnom klamstiev sa zachranis rovnako len klamstvom. Ze nastaviš druhej strane zrkadlo. Je to ferova hra. Ked na mňa niekto vytiahne pištol tiež si zoberiem pištol nebudem bojovať s mečom. Alebo ked si taky čestny chod na policiu a priznaj sa k nedodrziavaniu vyhlašok. ! Na agresivitu ti nevadi odpovedat agresivitou a vulgarnosťou ale na klamstvo klamstvom už áno? Klamstvo sa ti zda špinave ale útočnosť a pomsta je už ok. Podla teba!!. Ja by som povedala ze nie je klamstvo ako klamstvo a človek ma pravo branit sa cimkolvek ak to nikomu neubliži a naopak pomôže sebe či inym. Usporiadaj si to v hlave! A prosim ťa bez vulgarností a agresivity. Uz sa nam tie tvoje vulgarnosti nikomu nechcu čitat. Dakujem ti za vsetkych čitatelov tychto komentov.

   • „Milosrdné“ klamstvo u lekára, ktorý niečo hovorí „pacientovi“ a pritom si v duchu hovorí „Ty do dvoch mesiacov aj ak skapeš“ – čo pacient telepaticky zachytí a jeho podvedomie to vyhodnotí ako katastrofu – a takto podľa ájurvédy západný lekár zabíja svojho pacienta, pretože 1/ mu nehovorí pravdu a zároveň mu 2/ nepraje uzdravenie, lebo už ho pochováva, teda západný lekár nepracuje na duchovnej úrovni a podľa toho to tak vyzerá – považuješ za čo?

    “ nie je klamstvo ako klamstvo a človek ma pravo branit sa cimkolvek ak to nikomu neubliži a naopak pomôže sebe a iným “ – isteže poznám jedno pravidlo – zdôrazňujem pravidlo!, pretože ak poznáš pravidlá dobre – môžeš pravidlo porušiť, ak poznáš ich ďalekosiahli efekt. Ale toto vedomé porušenie pravidiel je tiež pravidlo! Takže to pravidlo znie – „Klamať môžeš – nie však niekoho krivo obviniť!“ ??? Aké „ušľachtilé“. Otázka – môžeš klamať v Kongrese alebo pred Veľkou porotou? Ak nemôžeš klamať – nemôžeš ani nikoho krivo obviniť doboha!

    Čo robí všeobecne známy psychopat na čele tejto chorej spoločnosti? Nielen že klame, ale on bez problémov krivo obviňuje za jeho úklady a neschopnosť druhých! No lebo bez lži by neexistovalo to obviňovanie druhých! Ale keďže je to psychopat – nerozlišuje medzi dobrom a zlom, dôsledky svojho konania vníma len z pohľadu prospechu pre seba a vytypovaných spolupáchateľov, lebo „Dobré je len to, čo je dobré pre mňa!“ – židovské príslovie – no a sme v polohe „nedomyslenia“ – či to môže ublížiť iným, ale keď psychopat na iných serie – tak na tom nezáleží! Teda otázka – čo bolo prvé – vajce alebo sliepka – čo bol prvé – lož alebo sociopat? No – ja neviem! Pretože lož je idea – a tá bola vždy prvá! A tá niečo zhmotnila – konštrukt – svojho nositeľa! Ale – kto je tvorcom tejto idei – nie náhodou duchovná bytosť a padlý anjel Satan? Od koho sa naučili satanisti klamať tak, že hovoria pravdu tak, aby jej nikto neveril?! Takže duchovná sliepka bola prvá – a tá znieslo vajce lži, z ktorej sa už rodí len lož!

    Podarilo sa! Sliepka La Flesh – luciferova sliepka.
    https://i.pinimg.com/originals/cb/76/4b/cb764bf2305e7dd16a5cd9cda801d0a0.jpg

    Otázka – prečo sme pre mimozemské entity podradná rasa? Odpoveď – sme degeneráti vďaka kríženiu sa z degenerátmi – satanistickými incestnými psychopatmi, ktorých existenciálnou esenciou je LOŽ!
    No – toto samozrejme nechápe ten, ktorý „neverí“ na existenciu vyšších bytostí, ktoré – a to v celom vesmíre – sa dorozumievajú prenosom myšlienok, a teda si vidia do hláv, a teda ku.va vedia – ty zmrd klameš!!!
    Každá vyššia bytosť prosto nevie klamať! Aj keby ako tiež degenerát chcela – uvedomuje si, že druhá strana vie, že klame! Aj preto Satan hovorí pravdu – a jeho nasledovníci ju musia hovoriť tiež – ale vždy hľadajú spôsob, aby to druhá strana pochopila inak – preto ten duch zámeny, preto toľko novotvarov – newspeak, preto toľko zámeny pojmov doboha!

    Už si konečne uvedomte, že lož má krátke degešské nohy! A darmo si obujete korčule!

    Teraz inak – sám mám skúsenosti so lžou počas svojej výchovy – keď ma klamali rodičia – nemyslím len Mikulášom – a najväčší konflikt – keď som sa s otcom pohádal tak, že sme sa nevideli 7 rokov až do jeho pohrebu – že sa ma silou mocou snažil u neho doma trieskaním päsťou do stola presvedčiť, že neklame, hoci som ho na vlastné oči videl – 4 metre predo mnou – s kolegyňou medzi ním a kolegom – držali sa okolo krkov ako najlepší frontoví kamaráti – „Bratři v triku“ – na pravé poludnie vypadli zo známej vinárne ožratí ako dogy – tak, že si ma ani nevšimol – k podstate – mal čosi dôležité vybaviť s istým predsedom MNV – aby som mohol kúpiť dom a vybavoval som na to podnikovú pôžičku, takže keď som k nemu potom prišiel – zaklamal mi, že ten človek nebol v úrade. Všetko by bolo OK, keby povedal – kokso – v robote sme mali oslavu, ožrali sme sa ak prasce, prepáč. Ani som mu nepovedal, čo som pred vlastným nosom videl – len že „Klameš!“ A už bol oheň na streche! Tak som praskol dverami.

    Čo som s tým chcel povedať? Uvedomujete si, koľko rozvratov vzťahov vzniká aj drobnými „neškodnými“ klamstvami? A nevera nie je to najhoršie. Ako sa cíti dieťa, keď po čase „štatisticky“ vyhodnotí, že mama otec ho chlácholia a klamú, lebo je to pre nich pohodlnejšie a pre dieťa „lepšie“? Ako sa cíti mama otec, keď zistia, že ich dieťa používa tú istú metódu – aby malo od ich „výchovy“ pokoj? Há? Cigarety, drogy, krádeže, lúpeže, vražda – to je len výsledok „posudzovania“ – že je normálne klamať, keď to prináša nejaký prospech.

    Ako decko ma niektorí „podarenci“ naučili – viac menej z hlúpej chuligánskej recesie niečo potiahnuť, ale keď som si spomenul na osobu, ktorej to patrilo, resp niesla za to zodpovednosť /nanuky šlohnuté predavačke/ – ozvalo sa vo mne niečo – už viac som to neurobil. Ale Satan nespí, a tak sme bez problémov plienili najprv opustené záhrady – potom aj tie neopustené. Proste chalani – Alani. Z toho človek vyrastie buď trestom, alebo dospením do určitého morálneho vývoja. Nechytili ma, takže „nie som kriminálne závadová osoba“ – pretože „zlodej je len ten, koho chytia“ – že, ale naozaj už som z toho vyrástol. Navyše – kradnúť a luhať je vyložene proti svedomiu a cti /ako u koho/ – ak ju človek v sebe vôbec má, lebo je to proti jeho podstate a potom človek stráca energiu a tvorivosť /luhársky stereotyp/ – aj keď sa v prvej fáze môže cítiť ako víťaz nad niekym – že s niekym vydrbal, že je lepší ako ten naivný čestný chudák – ale to je len opojný pocit psychopatických degešov!

    Česť /zmysel pre správnoť konania/ – ale aj ctiBažnosť /= potreba spoločenskej prestíže, byť dôležitý, uznávaný/ sú skutočne vo výbave ľudstva! Francúzi majú na to príslovie – „Nehodný pôvod dobehne každého!“ – a myslia tým práve tých, ktorí nepatria medzi ŠĽACHETNÝCH = ušľachtilých, ale medzi degešov!

    Isteže – spoločenské prostredie – „kultúra“, osoby v blízkosti, vzory, autority, „celebrity“, gangstri, médiá, filmy – to všetko ovplyvňuje naše konanie. Ale aj my môžeme ovplyvniť toto prostredie – že to zlo a tú lož odmietneme. Mňa to stálo rozvrat určitých významných vzťahov aj v rodine – takže viem o čom hovorím. Je úbohé a bolestivé, keď niekto z blízkych siahne po lži, ako po tom jednoduchšom prostriedku – to nie je znak kreativity – to demencia, to je zúfalstvo z nedostatku schopností riešiť problém BEZ LŽI! Keď vám dlhoročný kamarát zaklame ako malé decko – je to fajn?

    Nechcem žiť v tomto promiskuitnom, zapredanom, podvratnom, lživom a kriminálnom prostredí! Vy áno? Lebo sa to stupňuje! To nie sú tie drobné lži ako výhovorky – toto je lož ako ORGANIZOVANÝ ZLOČIN proti spoločnosti a ľudstvu ako takému! A ten má nejaké korene! A valí sa vám ako džungľa plná lián do obývačiek a hláv odvšadiaľ! Klamať s rúškom na hube priamo do kamery na plačovke – veď to je bohovská príležitosť, ako vej.bať s celým národom v priamom prenose. No neurob to keď si psychopatický degenerát s plnou mocou! A degeši ťa budú nasledovať! „Naše ímje Legión!“

    16 basic desires theory of motivation | Psychology Wiki …
    [Prehľadávať doménu psychology.wikia.org/wiki/16_basic_desires_theory_of_motivation] https://psychology.wikia.org/wiki/16_basic_desires_theory_of_motivation
    The 16 basic desires theory is a personality theory of motivation. Starting from studies involving more than 6,000 people, Professor Steven Reiss has proposed a theory that find 16 basic desires that guide nearly all human behavior. The desires are: Acceptance, the need for approval; Curiosity, the need to learn; Eating, the need for food

    • Ale tento článok nenabáda klamať. Ak si ho pozorne prečítate, tak nabáda na to, aby sa ľudia neoboznamovali s vyhláškami UVZ a uzneseniami vlády. No a potom policajtom povedia pravdu, že o tých opatreniach nevedeli. Dokonca aj samotná titulka článku hovorí o „nesledovaní médií“ (a teda o nevedomosti), nie o vedomosti a následnom klamaní.

     • STRUČNÝ PRÁVNÍ NÁVOD PROTI KOVIDÍ BUZERACI – OMEZENÍ VOLNÉHO POHYBU
      „Ani nouzovým stavem a novými opatřeními není dotčeno vaše ústavně zaručené právo odepřít výpověď (právo nevypovídat z důvodu, že byste sobě nebo osobě blízké způsobili nebezpečí trestního stíhání nebo postihu za přestupek). Jinými slovy – pokud vás zastaví policista a bude se vás na něco vyptávat (kam jedete a z jakého důvodu), můžete odpovědět, ale nemusíte. Můžete říct, že odmítáte vypovídat. K výpovědi nemůžete být nijak nuceni. Odmítnout vypovídat je vždy lepší než se do něčeho zamotávat. Vysvětlení můžete poskytnout a doložit až v případném přestupkovém řízení.“
      http://www.nwoo.org/2021/03/03/strucny-pravni-navod-proti-kovidi-buzeraci-omezeni-volneho-pohybu/
      ———————————————————————————-
      Nové opatrenia od 3. marca.2021

      https://rokovania.gov.sk/RVL/Resolution/19092/1
      Bez testu na ochorenie COVID-19 si možno uplatniť výnimku na cestu:

      – v nevyhnutnom rozsahu na účel obstarania nevyhnutných životných potrieb do najbližšej maloobchodnej prevádzky alebo obdobného miesta od miesta bydliska a na cestu späť v čase od 5.00 do 20.00 h,“

      https://www.health.gov.sk/Clanok?Hlavna-sprava-COVID-19
      Redakcia otázka – ako viete – v zmysle paragrafu 192 Trestného zákona – aké máte právo – ak si neprečítate vyhlášku? Detto – ako viete, že je zároveň nulitná, pretože právne predpisy SR NEPOZNAJÚ pojem prevádzka, ale PREVÁDZKÁREŇ!!!

      Celý minulý mesiac vyžadovala Slovenská pošta, presnejšie jej majitelia JaT preukazovani sa negatívnym testom – hoci to vyhláška nevyžadovala! Prečo? Pretože JaT sú bankári a tí to smerujú k bezhotovostným platbám!

      Mám avízo, že konkrétny reťazec sa chystá urobiť to isté! Čiže paragraf 192 na konkrétnu predavačku – ak neupustí od konania tr. činu – a zároveň na neznáme osoby v súčinnosti /nadriadení/. Čiže privolať políciu, zabezpečiť dôkazy /e-mail, písomný príkaz, SMS/. Vyzvať k upusteniu od konania tr. činu. Na druhý deň znova – ak budú pokračovať – na zabezpečenie dôkazu o pokračujúcom – teda úmyselnm konaní /aj ďalších osôb/. Predavačky zároveň uviesť ako svedkov! Čiže – budú si musieť vybrať či basa, alebo „pokuty a vyhadzov“. A to všetko sa NEDÁ bez vedomostí O!

      Bránenie v „obstarania nevyhnutných životných potrieb“ je zvlášť zavrhnutia hodný trestný čin! A týka sa aj polície SR!

      Čiže nesrať sa s tým!

     • § 14

      Pokus trestného činu

      (1) Pokus trestného činu je konanie, ktoré bezprostredne smeruje k dokonaniu trestného činu, ktorého sa páchateľ dopustil v úmysle spáchať trestný čin, ak nedošlo k dokonaniu trestného činu.

      (2) Pokus trestného činu je trestný podľa trestnej sadzby ustanovenej na dokonaný trestný čin.

      (3) Trestnosť pokusu trestného činu zaniká, ak páchateľ dobrovoľne

      a) upustil od ďalšieho konania potrebného na dokonanie trestného činu a odstránil nebezpečenstvo, ktoré vzniklo záujmu chránenému týmto zákonom z podniknutého pokusu, alebo

      b) urobil o pokuse trestného činu oznámenie orgánu činnému v trestnom konaní alebo Policajnému zboru v čase, keď nebezpečenstvo, ktoré vzniklo záujmu chránenému týmto zákonom z podniknutého pokusu, sa mohlo ešte odstrániť; vojak môže toto oznámenie urobiť aj svojmu nadriadenému alebo služobnému orgánu a osoba vo výkone trestu odňatia slobody alebo vo výkone väzby aj príslušníkovi Zboru väzenskej a justičnej stráže.

      (4) Ustanovením odseku 3 nie je dotknutá trestnosť páchateľa za iný trestný čin, ktorý už týmto konaním spáchal.
      ———————————————————–
      § 192

      Nátlak

      (1) Kto iného núti, aby niečo konal, opomenul alebo trpel, zneužívajúc jeho hmotnú núdzu alebo naliehavú nemajetkovú potrebu, alebo tieseň vyvolanú jeho nepriaznivými osobnými pomermi, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.

      (2) Odňatím slobody na jeden rok až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

      a) závažnejším spôsobom konania,

      b) na chránenej osobe,

      c) z osobitného motívu,

      d) v úmysle získať pre seba alebo pre iného väčší majetkový prospech alebo iný prospech, alebo

      e) tým, že odopiera zamestnancovi v pracovnom alebo inom obdobnom pracovnom vzťahu právo na zaistenie bezpečnosti zdravia pri práci, na dovolenku na zotavenie alebo na poskytnutie zákonom zaručených osobitných pracovných podmienok ženám a mladistvým zamestnancom.

      (3) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

      a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť, alebo

      b) a spôsobí ním značnú škodu.

      (4) Odňatím slobody na desať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

      a) a spôsobí ním škodu veľkého rozsahu,

      b) a spôsobí ním smrť viacerých osôb,

      c) ako člen nebezpečného zoskupenia, alebo

      d) za krízovej situácie.

      https://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-300

     • Toto – som odkomunikoval už dopredu – zodpovedná osoba pochopila!

  • Ďakujem ti za tvoj dlhý článok. Všetka snaha o riešenie sa cení. Mne vulgárnosti nevadia. Vadí mi tá sprostá slušnosť. Slušnoľudia ťa zavraždia slušne. Náš slovník je bohatý, obsahuje aj neslušné slová a tie majú svoj význam. Ale k tvojmu hľadisku. Na špiny nemôžeš čestne, lebo ťa zničia! Na špiny musíš použiť špinu a najlepšie použiť tú ich špinu. To je ako v Systeme. V boji použiješ proti protivníkovi jeho útočnú silu. Je to o inteligencii. Tvoje riešenie by bolo možné, len keby to urobil celý svet. Ukázal, že kráľ je nahý!

  • Suhlasim s tym, ze klamat netreba, lebo ostaneme zacykleni. Plati, ze uznesenie vlady nie je vseobecne zavazny pravny akt. Rovnako ale aj plati, ze vyhlaska UVZ nie je vseobecne zavazny pravny akt, na to by v zakone 355 musel mat UVZ splnomocnenie podla par. 62 a to nema. Odporucam Krajnikovej podrobny pravny rozbor, dlhe citanie, ale na obranu dolezite.

  • Maroš, prečo tu mlátiš prázdnu slamu ? Keď si taký múdry, poraď ako sa brániť ! Vysvetľovať ako sa to nedá dlhým článkom – to robia MSM po celý deň, nám vôbec nepomôže ! Okrem iného tu nepriamo podporuješ nezmysly, ktoré by v právnom štáte vôbec nemohli existovať – ako napr. nariaďovať a vymáhať niečo ľuďom cez nejaké uznesenia bez akejkoľvek právnej sily.

   • Takto – toho psychopata sledujem len sekundárne – keď ho pustia napr. na Infovojne. K čomu nabáda?! K udávaniu! Ako to chcete riešiť, keď proti klamstvu klamstvom? Údávaním tiež?!

    Vám nedochádza, že táto banda ovláda všetky nuancy a odtiene podvodov a lží? A že vy na ne len reagujete? Odbočím – od 8. marca nepustia na výnimku nakúpiť „pozitívnych“. Ďalší krok bude – nepustia do potravín netestovaných – hoci tí budú výskať od zdravia! Ako toto vyriešite?! V nemenovanej dedine odstavili kuchyňu, ktorá okrem zamestnancov zásobovala jedlom starých ľudí! Hm? Takže pokiaľ to musí prísť? Vy nechápete, že všetko smeruje ku konfrontácii?! Ako chcete ojebať konfrontáciu?! Že budete robiť to, čo robí druhá strana? Že sa stanete nimi?!

    Nie! Pokiaľ ma niekto chce zabiť – hladom, jedom, zbraňou – tak sa mu postavím! A nebudem sám! No! Nech zavrú kompletne všetko – a strach sa premení na hnev!

    Problém tu – s niektorými z vás je ten – že len reagujete, neplánujete. Vymysli niečo! „Mimoriadne situácie v nás prebúdzajú mimoriadne schopnosti!“ – Tak asi ešte nie ste v mimoriadnej situácii. A celý ICH koncept je postavený na tom, že ste zvieratá! Ste?! Dokážete vedome – ako partizáni – hladovať?! Lebo Človek áno! Dokážete niečo vydržať?! Lebo Zákon času! Každý za seba a za národ! Existuje len kolektívna bezpečnosť – žiadna iná! Tak ten kolektív vytvárajte! Toto je ku tomu príležitosť. A nie študovať podvodnícke príručky – a návody na použitie! Pretože nič sa nezmení, pokiaľ budete zdieľať ICH filozofiu, ich hodnoty, ich spôsob myslenia, ich spôsob konania. Ste NIMI idoktrinovaní!

    No! A potom chcite v svojom okolí čestného policajta! Pretože špiny policajti sa liahnu práve v špinavom prostredí. „Kultúra je prostredie vytvorené človekom!“ Dokedy chcete pomáhať vytvárať kultúru permanentnej lži?

    „Maroš, prečo tu mlátiš prázdnu slamu ? “ – lebo hľadám zrnko pravdy! A ty kam si schoval/a/ všetko zrno?

    • Presne tak. Snažia sa nás zamestnať diskusiami o rúškach a nerúškach aby sme nezistili o čo im skutočne ide. Nejde o to ako oklamať policajtov ale o to kto a prečo nám to robí. A hlavne o čo im v skutočnosti ide. Globálne, nie lokálne.

     • „Bývalý satanista Zachary King pred rokmi pre the Lepanto Institute uviedol, že kult uskutočňuje satanistické rituály aj vovnútri potratárskych zariadení. Dodal, že zúčastniť sa na potrate je pre satanistu mimoriadne dôležité, pretože sa to považuje za najlepší spôsob ako ponúknuť obetu satanovi. Vysvetlil: „Zabiť niečo alebo smrť niečoho je v satanizme najúčinnejším spôsobom, ako dosiahnuť svoje. Ak chcete niečo získať od satana, tak ak niečo zabijete, ste na najlepšej ceste dostať to. Najvyššou obetou satanovi je, keď niečo zabijete, a keď zabijete nenarodené bábätko, to je preňho absolútny vrchol.““
      https://www.lifenews.sk/31980/satanic-temple-zbiera-peniaze-na-zabijanie-babatiek-vyhrou-v-loterii-je-potrat-zadarmo

      „“Boh je mŕtvy, Satan žije…“ tvrdí „brat“ Alexej tvrdým cudzím hrdelným prízvukom. Pôvabná čiernovláska po jeho boku nemo prikyvuje. Členovia sekty sa nenazývajú menami, sú jednoducho bratia a sestry. Jedným z písaných zákonov sekty Deti Satanove je mlčanie. Porušujú ho iba v prípade súhlasu „Veľkého mága“. Brat teda rozpráva. Sťažuje sa na narastajúcu konkurenciu. Podľa neho vznikajú nové sekty a rády neuznávajúce „Veľkého mága“. 18. november je pre Deti Satanove veľký sviatok. „V ten deň naša americká sekta, bratia a sestry z Národného chrámu spáchali na znak protestu hromadnú samovraždu. 911 duší sa prevtelilo a dnes sú po boku Satana nesmrteľní…,“ brat Alexej dlho potom vysveľuje aký je veľký „prínos“ sekty pre ľudstvo. Podľa neho rodičia maloletej Márie z Trebišova potvrdili, že zlo pokračuje vo svojom víťaznom ťažení aj v tomto okrese. Dňa 17. októbra 1996 sa do trebišovskej nemocnice dostalo dieťa. Lekári boli zhrození nad zúboženým stavom Márie. Otec dievčatka, ktoré malo vysokú horúčku, ju nechal ležať na holej dlážke. Potom dva razy za sebou z celej sily šliapol na jej tenučkú nôžku. Kosť zaprašťala a tvár dieťaťa sa skrivila bolesťou. Neplakalo. Lekári za asistencie polície doviezli trýznené dievčatko na detské oddelenie NsP. Mala zlomeninu pravej stehennej kosti.

      “ Spolok satanistov aj na východe Slovenska začína dostávať konkrétnejšie obrysy. Časopis TIME sa k tematike satanizmu a okultizmu každý rok vracia. A každý rok ironicky poznamenáva tú istú realitu: „Okultistom sa darí uskutočniť starý sen stredovekých alchymistov o premene obyčajného kovu na zlato…“ V masmédiách stúpa počet uverejňovaných horoskopov. Slovensko nie je výnimkou. Nie je tajomstvom, že 22. októbra sa uskutočnilo na Zemplínskej šírave nelegálne stretnutie Medzinárodného rádu kabalistov. Prísne tajné zväzy a rády ťažia z absencie ducha. Dali si nemalý cieľ. Ovládať mládež celej planéty Zem a tým ovládnuť budúcnosť, ktorá ani pre sektu Satanove deti sa už netají vo hviezdach, ale v našom reálnom každodennom živote. Prípady z okresu Trebišov by mohli byť varovaním.“

      Čítajte viac: https://www.sme.sk/c/2062735/jedna-z-tisic-tvari-satana-sa-vynara-na-vychode-slovenska.html

      https://kazani.krestanem.cz/okultni-symboly-satanisticka-symbolika/

      https://ulozto.net/file/Ro01yOI8lvYM/vlada-satanistov-jpg

      https://ulozto.net/file/ZKKIc0Qc3cSr/chazarska-satanisticka-mafia-muci-deti-a-robi-satanske-krvave-ritualy-mp4

     • Špeciálne venované debunkerom a trollom na tomto webe.

      Už je preukázateľné, že každý nesúhlasný status s oficiálnou – aj keď nepomenovanou – ale satanistickou líniou – a presne v duchu zámeny – je označený ako kriminálny čin – tak vám oznamujem vy zmrdi, že ja viem, že Satan – uväznený na Saturne, sa tu objavuje len v duchovnej podobe – v náznakoch emanácie – t. j. ako jeho stúpenci konajú, a bodaj by nie – Satan je skutočná duchová bytosť schopná „presiaknuť“ priestorom. Ale jeho podstata – je stále uväznená! Je to ako pôsobenie ideológie – Nelson Mandela v base – jeho žena vonku ako šéfka juhoafrickej čiernej mafie!

      Otázka – akú životnosť dávate Satanovi – vypustenému z basy – keď ľudstvo pochopí – že on – podstata Zla- skutočne existuje?! Lebo emanácia Zla je len prejav podstaty Zla! A ozaj len idiot nezlikviduje podstatu zla vo svojom vesmíre!

     • Maroš, niektoré veci ma na tej kresťanskej stránke skutočne pobavili… oko Boha Hóra by musel byť tiež satanizmus, či hinduistické oko znázornené na dlani apod.
      Merkaba … niekto vidí dva trojuholníky v sebe ,niekto kryštál.
      Pentagram… záleží ako ho otočíte.
      Mystika… Kresťanský mysticizmus alebo joginský mysticizmus je podľa ortodoxných kresťanov asi vyvolávanie..ehm??
      No proste, neštudovaní ľudia bez všeobecného rozhľadu vidia len to čo chcú… je to ako dnes s tými, čo veria len masmédiám a nie sú schopní si dohľadať iné informácie.

     • Ametyst – po tej „kresťanskej“ stránke som siahol len pre to, aby som ako tak ilustroval tému satanizmu – tiež nič moc – nechcem ísť kvôli tomu do Dark netu. Asi tak. Svoj sarkazmus si nechaj pre Dark net – alebo sklapni!

     • a čože sa ťa tak dotklo Maroško, ktorá veta?

 5. super – to doteraz tak jednoducho preco nevysvetlil

 6. https://www.naturalnews.com/2021-03-01-situation-update-mar-1st-vaccine-depopulation-weapons-gop.html
  Situation Update, Mar. 1st – Vaccine depopulation weapons and the GOP’s pro-vaccine stance against humanity..
  Aktualizácia situácie (postavenia), 1. marca: Depopulačné vakcinačné zbrane a za vakcinačný postup GOP proti ľudstvu.

  GOP je asi republikánska strana

  I have reached the point where I will no longer support any candidate that promotes vaccines.
  Dospel som do stavu kde už nebudem ďalej podporovať žiadneho kandidáta ktorý bude podporovať vakcíny.

 7. https://www.naturalnews.com/2021-03-01-fauci-hug-family-only-if-vaccinated.html
  Fauci: Go ahead and hug family, but only if you’re vaccinated
  Fauci: Pokračuj a objím rodinu ale len keď si zaočkovaní

  PS
  Na internete bolo video kde sme videli že Dr. Fauci bol tak nezaočkovaný že len injekčná striekačka sa priložila k jeho ramenu. Vie čo robí, nie je na hlavu padnutý.

 8. https://www.naturalnews.com/2021-03-01-white-house-big-tech-suppress-vaccine-misinformation.html
  White House working with Big Tech to suppress so-called vaccine “misinformation”.
  Biely Dom pracuje s Technologickým Gigantmi na tom aby potlačili vakcinačnú „dezinformáciu“.

  Ide hlavne o Facebook, Twitter a Google

 9. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/02/covid-vaccine-testing.aspx
  Why COVID Vaccine Testing Is a Farce.
  Prečo testovanie COVID vakcíny je fraška.

  Between January 2020 and January 2021, COVID-19 vaccines accounted for 70% of the annual vaccine deaths, even though these vaccines had only been available for less than two months!
  Medzi januárom 2020 a januárom 2021 Covid vakcíny sú zaúčtované ako 70 % vakcinačných ročných úmrtí, hoci tieto vakcíny boli k dispozícii menej ako dva mesiace!

 10. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/02/the-modelling-paper-mafiosi.aspx

  V tomto článku + video je vysvetlené, aká strašná mafia je za očkovaním.

 11. https://zemavek.sk/pravnik-robert-kennedy-vyhral-spor-s-mestom-new-york-ktore-podmienovalo-pcr-testami-ucast-ziakov-v-skole/
  Právnik Robert Kennedy vyhral spor s mestom New York, ktoré podmieňovalo PCR testami účasť žiakov v škole

 12. https://www.hlavnespravy.sk/na-cele-nemocnic-hutnik-trestne-stihany-aj-predajca-automobilov-ktoreho-manzelka-nafukala-na-ministerstve/2454686
  Na čele nemocníc hutník, trestne stíhaný, aj predajca automobilov, ktorého manželka nafúkala na ministerstve
  Minister Krajčí do čela nemocníc nominoval ľudí ktorí so zdravotníctvom nemajú nič spoločné, alebo majú pochybný morálny profil. Len včera sa prevalila kauza, kde Krajčiho nominant na čele prešovskej fakultnej nemocnice Ľubomír Šarník, trestne stíhaný a na prvom stupni už aj odsúdený, zrušil služby upratovacej firmy a upratovanie nemocnice delegoval na zdravotné sestry.

  Začiatkom februára minister Krajči odvolal aj dlhoročného riaditeľa Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb (VÚSCH) Františka Sabola a na jeho miesto vymenoval vyštudovaného hutníka Antona Juru s praxou v železiarňach.

  Ďalší „odborník“, je aj na čele trnavskej fakultnej nemocnice. Je ním Vladislav Šrojta, ktorý v minulosti pôsobil na čele Toyota Financial Services Slovakia poskytujúcom leasingové služby na značky Toyota a Lexus. V júli minulého roku, ako konateľ spoločnosti skončil a stal sa z neho riaditeľ nemocnice.

  Jeho manželka Anežka Šrojta Hrdá, pracuje ako šéfka odboru komunikácie a hovorkyňa na ministerstve pôdohospodárstva, ktorému šéfuje Ján Mičovský.

 13. https://www.hlavnespravy.sk/pfizer-vakcina-ma-slabu-ucinnost-u-obeznych-ale-aj-pre-nove-varianty-koronavirusu-ktore-prevladaju/2454132
  Pfizer vakcína má slabú účinnosť u obéznych, ale aj pre nové varianty koronavírusu, ktoré prevládajú

 14. Definitiva

  Reagujem na diskusiu, článok je výborný, je to návod, ako sa brániť v konkrétnej situácii, ako vyhrať bitku a vďaka tomu prežiť a dožiť sa konca vojny. Švejkovina je neporaziteľná. Podpísaní právnici sú elitou národa.
  Tí, čo zažili základnú vojenskú službu, tí poznajú heslo vojaka: Vojak sa stará, vojak má!
  Nie čo povedal veliteľ a zákon, platí to, čo urobil vojak, aby prežil. Ten, kto sa nestaral, ten zažil krutú mazácku vojnu a mazáci boli pravou rukou veliteľa, nie zákon, mazáci.

  Stojíte pred voľbou, „podvraťácky“ ale slobodný národ, alebo otrok pod vládou idiotov.

  Voči EÚ poslušný lokaj Matovič doviezol ruskú vakcínu, tajne, ešte aj Orbán to najskôr oznámil EÚ a čelil vyhrážkam. Matovič nie, to sa neodpúšťa, Matovič skončil.

  • Pletieš si vojenčinu s vojnou! Vojenčinu bolo treba prestáť – vojnu vyhrať!

   MAZÁCTVO je pojem, ktorý vznikol, keď vojaci sa stali kanónenfuter – potravou pre kanóny. Vtedy mazák bol anjelom strážnym pre každého nováčika – učil ho prežiť! Aj preto, že to boli čoraz mladší chlapci. Vo vojne sa stará kamarát o kamaráta! Nie „vojak sa stará o seba“ – ešte sú tam iní tímoví hráči. Dezertér sa stará o seba. Vojnový zločinec sa stará o seba. Vojenská lúza sa stará o seba! Chamtivý špekulant v uniforme sa stará sám o seba!

   Stále platí – „Komu česť – tomu Sláva!“

   Ja nepopieram vojnovú lesť – keď ide o život – kto z koho. Kto chce vyhrať vojnu – musí vyhrať množstvo bitiek. Ale – najväčšie víťazstvo je to bez boja!

   Takže – chystajú sa zlikvidovať polovicu národa, ktorého niekto začal už predtým nazývať „holubičím“. Holubica je v tajnom spoločenstve symbol moci nad životom a smrťou! Urbi et Orbi – a vypúšťanie holubíc! Pápež Fr. sa pred niekoľkými rokmi vyjadril – „Slováci ani netušia, aké majú privilégium!“ ???
   Čo sa teraz deje s „ovcami“ – v boji najkrutejším, v ťažkostiach najschopnejším národom, ktorý je tu z DNA preukázateľne minimálne 8 tisíc rokov – a ktorý sa „niekto“ chystá vymeniť – inak by nemohol ovládnuť tento priestor? Krajinu prameňov v strednej Európe?! Kto sa chystá vyhrať vojnu S NAMI BEZ BOJA – pretože na to početne skrátka nemá?! SKRYTÝ NEPRIATEĽ! Rozvratník! Ten, ktorý nám do domu priniesol jed – pomalý zriedený jed, opojenie, lži a pretvárku, zámenu pojmov, ducha zámeny, očarenie, charizmu Satana – ten, ktorý nám ten jed obradne naleje a ešte povie, že je to jed – aby sme tomu ako vtipu neverili – lebo satanista musí povedať pravdu – a jeho komplic vás bude presviedčať, že je to naša slobodná voľba – NEURAZIŤ TÝCH ZMRDOV AKO HOSTÍ – „lebo hosť do domu – Boh do domu“ – a nevraziť im rovno meč do hrdla!

   A tak nalievajú jed do každého domu /cez médiá/ a omámení sa potácajú do „ich domu“ – aby získali protijed – ten jed, ktorý ich v skutočnosti nakoniec zabije!

   Rozvrat našej armády začal práve tým povojnovým „mazáctvom“. To neboli – nie sú mazáci, ale parazitickí zmrdi! Ako vyje.ať s vojenčinou na úkor ostatných vojakov. Dôstojníci – ako ktorý – detto – špinavú prácu za nich robili mazáci – za podiel na moci. Takto vznikla lágrová lúza – nie armáda! Vojenčinu som „prežil“ – preskákal, pretože na mňa nemali ani fyzicky ani mentálne – hoci som mal tiež na krajíčku. Nakoniec som mal rešpekt tak u lampasákov, ako aj u mazákov – a moju šikanu jednoducho ZRUŠILI!!! Vznikol tak chumel kamarátov z vojenčiny – starších aj mladších vojakov, ktorí tomuto zmrdovstvu začali odolávať spoločne – a prezradilo sa, že hlavným šikanistom, ktorý k šikane mladých vojakov priamo na raporte „medzi štyrmi očami“ nútil starých! A potom organizoval „vyšetrovania“ prípadov šikany! Pri tom prvom ešte v prijímači som o týchto skutočnostiach nevedel – bol by som zakročil priamo proti nemu – už som niečo podobné zažil s veliteľom vojenskej prípravy na VŠ – celý útvar bol banda dôstojníckych prúserárov uprataných vďaka členstvu v KSČ. Nebudem konkretizovať – bol to výnimočný prípad konania psychopata – na vojenčinu som potom nerukoval ako „špagát“ – absolvent. Po prevrate skončili degradovaní a niektorí aj v base. Ale rozklad armády pokračoval a pokračuje. Viď drogy u „čestnej“ stráže.

   Dalila – ostrihala vlasy Samsonovi – čo mi je fuk – zrada ako zrada. Nomen omen.
   Poslanec Volný – ??? V politike existuje pojem „libero“ – človek zastupujúci rôzne organizačné funkcie. Spomeňte si – „Je mi to volný!“ = u prdele. Tento človek sa jednoznačne zviditelnuje ako „opozícia“ – vyvoláva bitky s koalíciou, aby bol čo najdôveryhodnejší – ako agent „Štiglic“ v nemeckej armáde. To podstatné – propaguje slobodné očkovanie tým svinstvom, hovorí o tom ako o svinstve – ale nikdy sa nepokúsil zastaviť to svinstvo ako svinstvo! „Jeho poslaním je informovať“ – nie brániť niekomu v samovražde! ??? Otázka – a vedia dotyční o tom, že páchajú samovraždu, lebo neveria, že „v pohári je jed“? Lebo neveria, že skrytý nepriateľ – „hosť v ich dome“ /Pozn. – moje telo môj dom/ je podlá sviňa?!

   Takže čo robiť s tými „papierikmi“? NEPOTREBUJETE ICH – tak ich nemajte v hlave! Prestaňte sa potiť od strachu – strach smrdí! Keďže zmrdi chcú nasadiť policajtov v civile – BUĎTE NEVIDITEĽNÍ. Rúško je „uniforma súhlasu“. Kto ho nenosí – deklaruje atomizovaný odpor druhej strany. Atomizovaný! Chyba lávky. Musíte splynúť s davom! Veci sú v pohybe! Žiadna nenormálna situácia netrvá večne! Najkratší život mala vždy tyrania. Prestaňte hľadať vírus – hľadajte nepriateľa medzi nami! Policajti nie sú naši nepriatelia – sú to len ich užitoční idioti! V žiadnom prípade v tom nie sme sami. Odpor je zatiaľ neviditeľný – preto ho neustále provokujú. Pripravujte sa – plánujte! Naše informačné pole urobí svoje. Lož a úklady sú v ǒm obsiahnuté – pravda ako taká existuje, len ju treba uchopiť. To len strach tomu bráni. Tak prestaňte sa ku tomu stavať ako infantilní zbabelci, prestaňte hľadať výhovorky – lebo sa budete vyhovárať nakoniec sami pred sebou – nie pred policajtom. Ja sa policajtov nebojím – nemám prečo -nie som kriminálne závadová osoba. To je prvý stupeň prečo byť bez strachu. To len zmrdi sa boja a nepomôže im v tom ani ich drzosť – he – lebo vedia, že sú tu ešte aj ďalší zmrdi! Zmrdi myslia len na seba – a to je základ ich „manažérskeho“ strachu – iná konkurencia zmrdov! A tak si Zmija požiera svoj vlastný chvost!
   http://www.lifenews.sk/31801/mimoriadne-spravy-vatikan-kupeny-cinou

   • Oprava – „hlavným šikanistom, ktorý k šikane mladých vojakov priamo na raporte „medzi štyrmi očami“ nútil starých! “ – bol sám VELITEĽ ÚTVARU!

    Teda- kde je vrchol pyramídy PLÁNOVITÉHO ROZKLADU?! Toto treba vyriešiť! Nie ako „slobodnú voľbu“ – ako povinnosť!

    • Holubice sú známe tým, že sú počas hniezdenia veľmi agresívne a v sadoch ničia terminálne výhonky mladych stromov /strom života, strom poznania, nová generácia/ = „sad“ nerastie sám! Symbol tajnej moci holubica – bol často vytesaný do kameňa nad dverami – sídlom takéhoto zasvätenca. Takže všetko je inak = všadeprítomný duch zámeny – Satan.
     https://roflmagnets.com/img/p/1/2/4/0/1240-home_default.jpg
     http://www.harmonycare.cz/aktuality/naciste-ukradli-symbol/

     • Arabella II.

      A ja som si vždy myslela, že holubica je symbol mieru. A to, že Slovanov nazývajú posmešne holubičím národom, že to je asi naša dobrá vlastnosť. Ale podľa Maroša je všetko akosi inak Vyzná sa v tom niekto? Maroš by chcel manipulovať verejnú mienku. Dajte si na neho pozor. On všade vidí satana, trávičov vo vlastnom dome a vraj nie je kriminálne závadná osoba. To nie je pravda. Je kriminálne závadnou osobou. Hucká ľudí. Mohol by, ak by mal jednoznačné dôkazy. Ale on má len hypotézy. Nedostal sa do vlády alebo k moci, alebo aspoň k bohatstvu- -tak je nasratý. Ja nevylučujem, že v súčasnosti môže ísť o vojnový stav. Alebo biologický teroristický extremizmus. Alebo doplácame na pokusy duševne chorých vedcov- možno len tzv. osamelých vlkov, ktorí by chceli „zachrániť“ zemeguľu pred skazou. Ale idú na to zle. Vypustili Gina z fľaše a teraz sú sami ohrození. Treba všetko starostlivo sledovať, zmenili sa ekologické podmienky a teda aj správanie vírusov, oddeliť skutočné nebezpečenstvo od bežného konkurenčného boja vládcov/aj keď zákerne špinavého/, ktoré sa deje, žiaľ, všade na svete. Česť výnimkám. Lebo dobre viem, aj z vlastnej skúsenosti, že pravda je často celkom iná, ako si myslíme.

     • Arabela II. – naštuduj si trilógiu od historika Milana Augustína /Pulitzerova cena za publikáciu „Hľadanie súvislostí“, poradca vlády SR, a prvý dočasný nežidovský riaditeľ rekonštruovaného židovského múzea v Bratislave/ „Križovatky pani histórie“, ktorá pojednáva o. i. o „neznámej“ kovovýrobe a výrobe zbraní na našom území /v tom sme dobrí doteraz – preto nám zatli havloidi tipec – mimochodom BVP – bojové vozidlo pechoty navrhla žena/, Slovania – Sloveni sa živili ako garda – eskort obchodníkov zo všetkým možným – vrátane obchodu s otrokmi, ostatné národy ich-nás volali plavovlasí diabli. Z iných zdrojov si naštuduj bojového ducha 80 tisíc čs legionárov na Sibíri – kvôli ktorým „boľševická revolúcia v Rusku trvala tak dlho a bola taká krvavá“, naštuduj si výpovede veteránov WW1, ktorí prešli k Rusom – a tam, kde Rusi nemali gule – boje vyhrávali až šialene odvážni Česi a Slováci – takže majú dôvod nás presviedčať, že sme holubičí národ, pretože sme strážcovia západnej slovanskej hranice a Slovanov dokážu zdolať len tak, že ich poštvú proti Rusom, alebo vyhubia na základe ich historickej nevedomosti o sebe! Mňa nezaujíma, čo si myslíš, ale čo nevieš, pretože domnienka je matkou omylu. Aj slovenského drotára považujú blbci za hlupáka – tuláka, pobudu, pretože netušia, že títo ľudia používali práve staré slovanské trasy – na sever až do vikingského Švédska, potom popri Baltiku až k Uralu, cez Ural do Ruska a z Ruska cez „Ukrajinu“/štátny novotvar/ a Poľsko späť. Po vlastných a živili sa len prácou a prinášaním správ z okolitého sveta – takže žiadni zadubenci, ale veľmi čítaní, scestovaní a znalí a schopní ľudia. Fakticky základ ľudovej inteligencie – na rozdiel od dnešných bibasov – 40 rokov vychovávaných komunistami v izolácii a indoktrinácii pre túto dnešnú liberálno-neomarxistickú dobu! Takže Arabela – „pani prsteňa“ – sklapni o holubiciach mieru! Nový Svetový Poriadok je organizovaný práve doktrínou – zámienkou „svetového mieru“ – ilúziou, že keď budeme žiť ako dementi v totalite NWO – nebudú potrebné delové člny a bombardovanie národov žiadnym svetovým policajtom! Lebo všetci už budú zotročení.

      Moja skúsenosť s holubicami ako ničiteľmi sadu je jednoznačná! Mimochodom – Slováci založili v Srbsku Nový sad!

      „Maroš by chcel manipulovať verejnú mienku. Dajte si na neho pozor. On všade vidí satana, trávičov vo vlastnom dome a vraj nie je kriminálne závadná osoba. To nie je pravda. Je kriminálne závadnou osobou. Hucká ľudí.“

      „Nedostal sa do vlády alebo k moci, alebo aspoň k bohatstvu- -tak je nasratý.“ – práve si deklarovala zmysel svojej debunkerskej trollskej existencie TU! Nevieš – ale „vieš“! Arab Béla! Mimochodom – boľševické hordy Béla Kohna /Kúna/ vtrhli v roku 1919 na Slovensko o. i. preto, aby odpútali čs légie zo Sibíri – lebo projekt SSSR by bol v troskách. Tiso bol popravený o. i. preto, pretože nesúhlasil s alternatívou povojnového pripojenia Slovenska k SSSR. Beneš v Moskve vyjednal budúcu komunistickú existenciu Československa – v „ktorom môže byť len jeden prezident! “ = nie Tiso. Áno – tento „holubičí“ národ leží niekomu poriadne v žalúdku! Preto nás chcú vykántriť, zdementiť!

      „Hucká ľudí. Mohol by, ak by mal jednoznačné dôkazy. Ale on má len hypotézy.“ – ty a tebe podobné entity majú problém so mnou preto, pretože môj dedo bol zarytý štúrovec a vždy ma v dobrom kopal do zadku, aby som sa čo najviac naučil. Čiže – podľa „tvojho“ pohľadu – aj Štúr huckal ľudí a vo svojej dobe /ako aj dnes/ bol „kriminálne závadová osoba“! Hej? Len preboha „Szlováci-Szatmáryovci“ necitujte Štúra v jeho príhovoroch k národu! Lebo by vám mohlo ZAPNÚŤ – prečo vás zmrdi učia hejtovať samých seba!

     • „80 tisíc čs legionárov na Sibíri“ malo o. i. eskortovať Zlatý ešalón – vlak Mikuláša II. – dvetisíc dvesto ton zlata do bezpečia na Sibír, o ktoré usilovali západné mocnosti, Rotschieldovci a Wall Street – Mikuláš II. mal v pláne vybudovať trasu Hodvábnej cesty cez Rusko a zapojiť ho do globálneho obchodu, teda nie Rusko ako len zdroj surovín a práce. O. I. aj kvôli tomu podnietili celú židoboľševickú REevolúciu v Rusku – aby zlikvidovali Stolypinovu reformu, vďaka ktorej od r. 1905 do roku 1918 – napriek vojne – v Rusku pribudlo 25 miliónov obyvateľov! Takže žiadne zaostalé Rusko! Hladomorom na Ukrajine potom zlikvidovali v rokoch 1933-34 11 miliónov ľudí! Pretože v pláne bola WW2 a nástup Hitlera k moci 1933 – opäť kvôli ruským zdrojom! Takže pokiaľ viete hovno o dejinách – ten hladomor si zopakujete – pretože je v pláne znovu!

      „Rusko je náš nepriateľ!“ – povedal-hovorí KTO?!

   • K tomu poslancovi ČNR Volnému – nomen omen. Už so tu spomínal top marketingový význam slova sloboda – freedom v rôznych synonymách. Náhody neexistujú. Podprahovka smerom k tejto predurčenej osobe?

    Je mi to volný — Aleš Brichta | Last.fm
    [Prehľadávať doménu http://www.last.fm/music/Aleš+Brichta/_/Je+mi+to+volný%5D https://www.last.fm/music/Aleš+Brichta/_/Je+mi+to+volný
    Watch the video for Je mi to volný from Aleš Brichta’s Dívka s perlami ve vlasech for free, and see the artwork, lyrics and similar artists.

   • Ad „Pápež Fr. sa pred niekoľkými rokmi vyjadril – „Slováci ani netušia, aké majú privilégium!“ ???“

    Poďme na to inak. „Položil život na oltár vlasti!“ ???
    V ruštine „vlasť“ znamená MOC! Položiť život na oltár moci? Koho moci? Koho oltár? Kto používa sakrálne obete? Kto používa krvavé obete – kult krvi? Slovania?

    Čiže v slovenčine – „Položil život na oltár domoviny!“ ??? Otázka – kedy Slovan, Slovák pokladal život na oltár – ale v BOJI ZA? Nie náhodou iní pokladali naše životy na ich oltáre?

    Čo znamená z úst deklarovaného satanistu pápeža veta „„Slováci ani netušia, aké majú privilégium!“ ? Nie náhodou „privilégium“ – položiť naše životy na oltár moci Satana?! Vakcínami, čipmi, hladomorom, občianskou vojnou, atď.

    • Ešte raz. Ako mám zareagovať ak ma bude policajt pýtať papier. Ďakujem za odpoveď

     • Dalila – o čo ti ide? Ja nemám papier tiež – vybavujem ak tak nevyhnutné životné potreby. A? Nosím so sebou určité doklady o určitých zdravotných obmedzeniach. Najbližšie ma čaká odborné vyšetrenie – pokúsim sa vybaviť si výnimku deklaratívne. Ja neriešim čo policajti. Moji starší susedia nemajú papier tiež – vybavujú len nutné veci. Neriešia policajtov. Susedka sa stará o dieťa kamarátky – aby tá mohla chodiť do práce – neriešia policajtov! Policajtom budem „riešiť“ až sa mi budú zlaňovať do baráku z čiernej helikoptéry!

      Ako máš zareagovať? Usmej sa a ukáž mu kozy! Ku.va – ako prežili ľudia okupáciu a každodenné kontroly dokladov? No vyhýbali sa!

      Ušlo ti to podstatné – vedieť podať vysvetlenie! Potrebuješ na to príručku? Ale veď dievčatá dostávajú do kolísky malú červenú knižočku, v ktorej je všetko, čo majú vedieť!
      http://leva-net.webnode.cz/products/purim-alebo-ako-znicit-nepriatela-jeho-vlastnymi-rukami/

    • Ide mi len o to, že vyhýbať sa môžeš, ale i tak ich môžeš stretnúť a skontrolujú ťa. A čo ako. Budeš mlčať a nič?
     Pýtam sa,ak by ťa kontrolovali, čo urobíš?

     • Podám im vysvetlenie a „zahrniem ich svojou láskou“. Oni sú rovnako vydesení, oni majú tiež svoje rodiny a kamarátov. Oni nevyhľadávajú konflikt. Môžeš stretnúť vyloženého blbca – a čo keď taký bude riadiť kamión?

    • Obávam sa že máš pravdu

  • Poznáte výrok? Kde sa jedny dvere zavrú, tam sa otvoria druhé?

 15. https://www.infowars.com/posts/a-highly-resistant-new-covid-variant-that-originated-in-brazil-is-being-compared-to-an-atomic-bomb/
  A Highly Resistant New COVID Variant That Originated In Brazil Is Being Compared To “An Atomic Bomb”

  V tomto článku je uvedené, že vakcíny čo sa teraz podávajú nás nebudú chrániť proti novému covidu čo sa objavil v Brazílii.

 16. https://www.infowars.com/posts/olympic-gold-medalist-says-hed-rather-not-compete-than-take-covid-vaccine/
  An Olympic gold medalist says he’d rather sit the games out if taking a Covid vaccine is required in order to compete in the Tokyo Summer Olympics.
  Jamaican sprinter Yohan Blake
  Jamajský šprintér Yohan Blake sa vyjadril, že sa radšej sa nezúčastní letnej olympiády v Tokiu ako by mal prijať vakcínu.

 17. https://childrenshealthdefense.org/defender/injuries-reported-vaers-climbs/?itm_term=home
  Number of Injuries Reported to CDC After COVID Vaccines Climbs by Nearly 4,000 in One Week
  Čísla zranení hlásených CDC po COVID vakcínach sa šplhá skoro o 4000 v jednom týždni
  Between Dec. 14, 2020, and Feb. 18, 2021, 19,907 reports of adverse events were submitted to VAERS, including 1,095 deaths and 3,767 serious injuries.
  Medzi decembrom 14, 2020 a februárom 18 2021 19907 hlásení o nežiadúcich udalostiach VAERS-u, vrátane 1095 úmrtí a 3767 ťažkom ublížení na zdraví

 18. https://childrenshealthdefense.org/defender/german-nursing-home-residents-died-pfizer-vaccine/?itm_term=home
  Whistleblower: 25% of Residents in German Nursing Home Died After Pfizer Vaccine
  Whistleblower (informátor z vnútra): 25 % obyvateľov v nemeckých domovoch dôchodcov zomrelo po Pfizer vakcíne

 19. https://childrenshealthdefense.org/defender/global-effort-silence-critics-great-reset/?itm_term=home
  Who’s Behind Global Effort to Silence Critics of the ‘Great Reset?’
  Kto je za celosvetovou snahou umlčať kritikov Veľkého Resetu?

  The Publicis Groupe, an international PR firm, is a partner with the World Economic Forum, which is leading the call for a “reset” of the global economy. Publicis represents tech, pharma and banking corporations, all of which have partnerships with the U.S. government and global NGOs.

 20. Právne je obsah článku v poriadku. Zákon je podstatný a Vyhláška je “ vysvetľovací “ dokument, t.j. nižšia právna norma . Ak chcem aby sa dodržiavali prijaté opatrenia musí o nich občan vedieť – musí ho niekto to štátnej správy a samosprávy oficiálne oboznámiť. To sa už asi 10 -15 rokov nedeje
  Noviny, televízia a rozhlas informujú a ako informujú skreslene o tom už vieme dávno.
  Záver pre mňa s Vašej informácie – vzhľadom k tomu, že naše média ako napríklad Markýza, Jojka a podobne nesledujem – chcem byť ešte zdravý aj psychicky v pohode sa riadim zdravým rozumom. Študujem dobrú odbornú literatúru a knihy o kultúre, histórii technike, vede a majstrujem v dielni podobne . Prechádzam sa v prírode v lese s vnúčatami, cvičíme a hráme sa , ktoré radi počúvajú moje rozprávanie ako sme sa mali dobre keď sme boli mladí a chodili sme po svete a na zábavy a pri krásach Slovenska zabúdam, že som niekedy pozeral televíziu. Koľko som vtedy stratil drahocenného času.

 21. Sranda. Uz mesiace to nesledujem cize by som ani neklamal. Prestalo ma to bavit..

 22. Interview s MUDr. Torokom:
  https://www.youtube.com/watch?v=M2aDBc3KuY0
  „Keď inde 8 z 10 ťažkých covidových pacientov umrie, u nás 8 z 10 pacientov prežije.“

 23. Tak ako je možné že sa nevyužíva takáto metóda a je úspešná ,kde 8 z 10 sa vylieči. A naši tkzv. pandemickí odborníci majú čísla práve naopak. Tak kde je chyba? Celá táto biznis komédia nás doviedla do stavu aký máme. Môžu sa hanbiť, že sú čísla chorých a zomierajúcich vysoké. Svojím nesprávnymi postupmi, nás doviedli do stavu likvidátorov.
  Moja známa ležala po operácii ladviny v nemocnici, teraz nemocnicu nebudem menovať, Pred časom bola pozitívna a už je v poriadku a šupli ju na 1 noc na covid oddelenie., tomu teda nerozumiem, či k vôli financiám pre nemocnicu? Povedala, že zažila hrôzu, lebo na tom oddelení celú noc nebol nik z personálu a ľudia doslova „revali“ a prosili o pomoc, búchali, ale nik sa neobjavil.No pre seba si tento zážitok nenechá. Ale táto vláda takto narába s ľuďmi, aby išli na cintorín a liečba
  žiadna. Keby to týmto nevyhovovalo, tak už dávno pôjdu metódou MUDr. Toroka.
  Takýmto odborníkom treba poďakovať a tých ostatných hnať tam kde zomierajú
  bez pomoci, aby zažili to čo iným naservírovali svojími neodbornými rozhodnutiami.
  Aj keď situácia nie je ľahká, ale vynikajúco platiť týchto „neodborníkov“je trestný čin .

 24. Ja toľko k tomu článku:“Len lsťou budeš výťaziť“.

 25. Marosku, si mudri. Vskutku pred 1. svetovou vojnou malo Carske Rusko nejvyssi svetovy narust Ing vysrtudovany v Brne, mohli jsme se stretnut… Ekonomie, narust Carskeho Ruska vseho, obyvatel a projekty o kyerych se jeste nikde tehda nesnilo. Vlastne po Rijnove Revoluci zacali uskutecnovat mnoho z techto projektu. Byl jsem v CCCP celkem 8x krizem krazem… Proc inteligentni lide ze zapadu jiz utikaji do Ruska?
  Proto aby zabranili vzestup Ruske rise tak imperialisticti gangsteri pripravili VRR 1917 vyskolenych prevazne nosatych a financovane z Anglie a USA … Oni take za pomoci nosatcu zavedli KGB, hladomor na Ukrajine jako vse od rozbiti Varsavskeho paktu nahrazenim imperialistickym NATO, napadenim a vyvrazdenim sefu Jugoslabvie az po Itaq, Libyi a ISIS… A nyni dalsi rany na Gojimy?

  Dale kde se neblbme tak zadna COVID pry ani neni. Zajimavost. mnoho co si nechalo dat vakcinace tak zemrelo, ma vaznezne komplikace vcetne skutecne Covid, tedy je asi mozne, ze jde o pripravene roznaseni a dalsi kolapsy …

  Dle Norimberku 1946 kdyz jde tedy o dokazane ZHN, propagace atd… tedy jsou to vazne kriminalni zalezitosti za ktere se po valce prece dle velmoci popravovalo, neni liz pravda a my len stale uspesne tarame nesmysly a ohybame hrbety Gojimu??

 26. Uplne nesouhlasim ale dalsi informace, jde o velky Business vetsi nez vyvolani valek a ma za ukol nas vsechny dat na kolena jako ty NOVE VELICE NEBEZPWECNE KOBYLKY az na to, konecne snad valka nahnani slovanu proti RUSKU, nosatci!!!
  Can you trust the coronavirus vaccine? ASI V ZADNEM PRIPADE…

  If you’re considering getting it, you need to see this presentation now. While it’s still available…

  Because once Biden takes office, you may not get a choice. And there’s ONE BIG FACT about the “effective rates” getting lost in the mainstream headlines.

  Click here to see this urgent presentation now.

  Sincerely,
  Amanda Angelini
  Director; The Institute for Natural Healing

  This ad is sent on behalf of OmniVistaHealth, LLC. 100 W Monument St, Baltimore, MD 21201. If you would like to unsubscribe from receiving offers from OmniVistaHealth, please click here.

  aSI PRED 50 ROKY JSEM BYL NA „mezinarodnim foru ve Wiedni kde se planovalo ZAPADEM Slovensko a cvast Ukrajiny promenitna krajinu pastvin a rezervaci prirody s omezenim pobyvatelstva, povazoval jsem to za jen vtip, Bohuzial…. Jiz od toho mocdaleko neni … Kdyz se podame svym zkorumpovanym a dobre podplacenymi politiky a vseho zneuzitoi…

  Stale nechapete, a nejste si schopni najit verohodne informace ansi smutnou budoucnost a dle nich a jejich zabijackych rad se dokonce ridit?
  Lide se temer napadali kdyz umele ohlasili, ze maji jen velice malo vakcin a ze se na vsechny dnes nedostane, naraz panmika jakoby zitra jiz meli umrit? A nekteri chodi jiz v dvojitych rouskach? ?

  • Ten materiál – plány – by mohol byť toto
   https://duckduckgo.com/?q=dr.+peter+beter&atb=v262-1&ia=web

   „V dnešných dňoch sa často hovorí o tom že svet žije pod hrozbou Bitky o Armagedon, po prvýkrát v histórii, by mohla byť oživená táto udalosť predpovedaná v Biblii. Je však už menej známe, že určité satanistické sily aktívne plánujú takýto konflikt a snažia sa ho uskutočniť. A chcú pritom použiť svoje tajné zbrane.

   ZHRNUTIE:

   Po zhliadnutí tejto Audio-dopisovej série sa nám zjaví jeden obrovský obraz. Najviac ohromujúca vec je tá, že za nespočetnými, na povrch nesúvisiacimi udalosťami, sa objavujú nakoniec udalosti, ktoré až tak chaotické napokon nie sú. Naproti tomu sú tieto udalosti všetky zviazané spolu limitovanými silami, ktoré pracujú v pozadí za scénou. Raz, keď niekto spozná tieto sily, začne byť ďaleko lepší v triedení udalostí a ich skutočnému významu a mieneniu.
   Tri hlavné skupiny dnes súperiace o svetovú vládu a moc. Ako ľadovce sú čiastočne viditeľné, ale väčšinou skryté.
   Tieto skupiny sú:

   1. Rockefellerov kartel veľkých naftových spoločností, bánk a obchodov
   2. Boľševicko Sionistická os
   3. Noví vládcovia v Kremli

   Vzťahy medzi týmito skupinami sa zmenili radikálne počas posledných dekád. Boľševici pred tým kontrolovali Sovietsky Zväz, a pokiaľ ho kontrolovali, bola tu tajná dohoda medzi nimi a ich tajnými spojencami Rockefellerovým bankovým kartelom. Ale boli zvrhnutí a vyhnaní z kľúčových pozícii Novými Vládcami Kremľu, ktorí sú anti-Boľševickí a v skutočnosti sú tajnou sektou pôvodných kresťanov Ruska. Počas rokov 1976-1977, noví vládcovia Ruska jednostranne ukončili dlhodobú dohodu medzi Rockefellerovcami a Sovietskym vedením, ktorá mala viesť ako spoločné plány k naprogramovanej atómovej vojny, ktorá by viedla k ich „celosvetovej vláde“. Štyria Rockefelleroví bratia vtedy ako vládcovia svojho kartelu, uvítali vyhnaných Boľševikov, ktorým dali pozície v Amerike. Toto bola osudová chyba, ktorá viedla až k zvrhnutiu štyroch Rockefellerových bratov Boľševikmi, čo sa odohralo medzi stredom roku 1978 až začiatkom roku 1979. Odvtedy tu bol stupňujúci sa boj o moc medzi tunajšími Boľševikmi a zregrupovaným Rockefellerovým kartelom nad kontrolou americkej vlády. Jednoducho povedané, Boľševici išli svojou cestou v oblasti vojenskej kontroly a politiky, zatiaľ čo Rockefellerov kartel v oblastiach ekonomiky. Od roku 1982 tu bola obmedzená dohoda medzi Rockefellerovým kartelom a Novými vládcami v Kremli proti ich horkému spoločnému nepriateľovi, Boľševikom. A tak zatiaľ bolo vytvorené silné spojenie medzi americkými Boľševikmi a Sionistickými vládcami Izraela v tajnú spoločnú vojenskú-chuntu: Boľševicko-Sionistická os čo lipne na vojne.

   Politika, ekonomika, a medzinárodné vzťahy (zahŕňajúc vojnu) sú stále používané týmito svetovými frakciami moci vo vzájomnom boji. Ekonomické manipulácie, kryté manévre, špionáž…a.i. sú znakmi tohto boja. ale ako dal jasne najavo Dr. Beter v mnohých audio-dopisoch: „Základný boj je v oblasti duchovna““ – !!!!!!!
   https://www.peterdavidbeter.com/docs/pb.html

   Peter Stolypin…
   https://manygoodtips.com/celebrity/pyotr-stolypin-biography-personal-life-reforms-activities-death-photos-and-latest-news.html

   So Stolypinovou reformou 1906 /aj poľnohospodárstva/ súvisí aj práca prof.Dokučajeva /1846-1903/, ktorú si komunisti v ZSSR „všimli“ až v roku 1936, ale napriek tomu – korporátne priemyselné znásilňovanie pôdy pokračovalo ďalej, vrátane u satelitov ZSSR – a u nás trvá dodnes!

   Kniha z knižnice OZ Biosféra: Ruská černozem – Vasilij …
   [Prehľadávať doménu http://www.biosferaklub.info/kniha-z-kniznice-oz-biosfera-ruska-cernozem-vasilij-vasiljevic-dokucajev-rok-vydania-1936/%5D https://www.biosferaklub.info/kniha-z-kniznice-oz-biosfera-ruska-cernozem-vasilij-vasiljevic-dokucajev-rok-vydania-1936/
   Profesor Vasilij Vasiljevič Dokučajev (1846 – 1903), predchodca súčasných propagátorov permakultúry. Ruský prírodovedec, geológ, mineralóg, zakladateľ modernej komplexnej pedológie a pôdoznalectva, autor mnohých komplexných výskumov. V knihe „Ruská černozem“ V.V. Dokučajev rieši a rozoberá príčiny sucha. Zhrnutie: … Read More

   • Jeste jeden vyznamny Rus na pedologii – Profesor Dokucajev ktery vedel jak udrzet droptovitou strukturu pudy s nejvetsi kvalitrou neb take vylepsovanim a neokradenou pitonutrienty, propagovanim nivnich „zatopnych a luznich lesu“ Okradani take orne pudy jak je v Imperialistickych zemich hlavne nyni GMO, puda ktera si udrzi vysokou kvalitu a tim take nejzdravejsi plodiny jako byly ve satrem Egypte, Mezopotamii … obohacovanim zaplavama kalne vody z Nilu … neni vykradena o pytonutrienty a mineraly . Treba v Kamenicene u Komarna, po zaplavach 1965 kde jsem pracoval 3 roky a studoval VUT Hutni a banska v Kosicich, (jako #1 student) kde se zaplavi jablecne sady pak zavlahy podmokem z Vahu a tim take znici vetsina skudcu.
    Musim se priznat, jak jsme byli presunuti jako 4 vojaci v noci helikopterou ze Sumavy poblize Kamenicna kde jsme vyhodili hrazdivali se jak vody se vali neskutecne zazitky… a musel jsem mlcet … a nechali vse zaplavit pak s Madarskymi jednotkama pomahali evakuovat civilisty (lide tam nekteri mluvili jen Madarsky- uspech za nasi cinnosti Ingstav Brno, kolem nas vsichni zacali mluvit cesky, ne slobv ensky… . Kdyby zaplava nebyla a k tomu nedoslo veskere casti vceten Budapeste az Belehradu by byly pod vpodou s neuveritelnyma skodama. Tak jedna odchylka od tvrzeni a tech je priliz moc k vypraveni.

    • Dunaj „mám od až po Zet“ – keby nebolo záplavy v roku 1965 – tak by ešte dodnes mali miestni hlinené domy so šáchorovou strechou. Ale v tom boli sebestační. Nenávratné pôžičky od štátu sú tiež záväzok. Fakticky až „dnes“ som pochopil, prečo vodohospodárska lobby nechce pristúpiť k flexibilnej lekážnej lechnológii ochrany hrádz – pretože ich zničenie prináša možnosť riešenia hypotekárnej krízy!!!

 27. There’s more good news on the Covid-19 front as new cases in the U.S. are down 73% since the peak on January 11 and cases in Canada are down 66% since the peak on January 9. Click here to see numbers for the U.S. and click here to see numbers for Canada.

  Vice dobrych zprav ze COVID-19 je snad jiz na ustupu. kdyz si kliknete Click here muzete videt cely svetove profily da se to take vyhledat kazdy sam, at jste infornmovani, ne vydeseni poplasnaci.

 28. Redakcia – od polnoci mi uviazol komentár po 1. Želmíra – neveriacim o satanizme na Slovensku, a po 2./ Jaroslav – materiál od Dr.Petra Betera. Ďakujem.

 29. Podstata súčasnosti.
  Socializmus skončil pred 30 rokmi. Koniec socializmu bol naplánovaný svetovými nadnárodnými elitami.
  Kapitalizmus končí teraz. Planéta nemá zdroje na pokračovanie „nekonečne rastúceho kapitalistického dopytu“ potrebného pre pokračovanie kapitalizmu. Nemá dosť zdrojov- voda, pôda, železná ruda, meď a podobne.
  Nadnárodné elity, vlastníci FEDU práve ukončujú toto kapitalistické ničenie planéty kapitalistickými neelitnými plebejcami. Akcionári FEDU planétu Zem považujú za svoje vlastníctvo.
  Týmto ukončením kapitalizmu nastanú následné ekonomické procesy
  – budú vynulované „peniaze v bankách na účtoch“
  – pravdepodobne budú odobrané majetky všetkým neelitným plebejcom. Za neelitných plebejcov pokladám aj Babiša, aj Haščáka, aj Kellera, aj všetkých neelitných miliardárov, ktorí nie sú akcionármi FEDU. Taktiež budú odobrané majetky siedmym miliardám nepotrebných plebejcov.
  – budú zničené národné štáty ako také
  – priama vláda prejde do rúk vlastníkov FEDU, ale je možné, že sa budú naďalej čiastočne ukrývať za svoje nadnárodné monopoly
  – covidkríza je začiatok a zároveň spôsob ako vytvoriť svetovú ekonomickú krízu, ktorá aj kapitalizmus ukončí, aj prenesie majetky plebejcov do rúk nadnárodných korporácií, ktoré vlastnia akcionári FEDU
  – imigrácia do EU aj do USA – zničenie bielej konzumentskej triedy. Zničením ekonomiky nastane šetrenie zdrojov, lebo sa prestane vyrábať. Najväčší spotrebitelia planéty sú bieli občania z EU a USA. Zničení dopytu krachne %Cína ako svetový výrobca a svetový exportér
  – vakcinácia – pravdepodobne sterilita žien do budúcna, pravdepodobne nekončiace zdravotné problémy kvúli budúcim autoimúnnym ochoreniam. Pokladám za možnú aj tú variantu, že vakcínou priamo odstránia miliardy nepotrebných „žrútov a spotrebiteľov“. Osobne myšlienkovo dopúšťam aj vypínací gombík miliárd ľudí, ktorých vypnú, aby zbytočne neprežrali zdroje, ktoré patria vlastníkom FEDU.
  Kto nechápe, že vlastníci FEDU pokladajú celú túto planétu za svoj majetok, ten nechápe základnú podstatu súčasného stavu

  • Pán Peper – dobre ste to napísali.

  • No – trefné. Otázka – aj Tyranosaurus Rex nechápal podstatu „súčasného stavu“ a preto vykopával svojím spoluobčanom dvere – na rozdiel od existencie súčasnej civilizácie – robil to niekoľko miliónov rokov – než sa z jeho zdegešeného vajca vyvinul súdruh leguán – obľúbený maskot choper motorkárov.

   Ako autor blogu nechápeš /ale áno/, že vlastníci FEDu – sú len viditeľní správcovia vlastníkov konvexného izolovaného /v karanténe!!!/ vesmírneho telesa, ktoré sa v tejto dimenzii prezentuje klamlivou „vedou“ – ako matematický model guľatej Zeme.
   Inak – dinosaury vyhynuli /niektoré nie/, až v 19. storočí – svedectvá o hnilobnom zápachu z nálezísk ich kostí, lovecké výpravy na lietajúce formy už z obdobia fotografie, existujú svedectvá o znovuoživení určitých foriem /DNA klonovanie/, takže – tak ako červy – dôležité pre toto parenisko sú aj predátory – čo automaticky neznamená „tiger, lev, atď.“, ale i tzv. vnútrodruhový predátory = vnútrodruhová konkurencia – viď darvinizmus „vývoja“ degenerátov! – lebo nič iné to nie je – teda to, že ťa zabije psychopat-nekrofil v rámci nejakej „súťaže“ = KANIBALIZMUS!

   • ok, FED sú len viditeľní správcovia, môže byť. Ja dopúšťam, že MAJITELIA planéty a ľudského dobytka sú
    a) z inej planéty
    b) z inej dimenzie
    c) z inej reality
    d) z paralelného čohosi
    e) energetické nehmotné bytosti typu démoni, Lucifer a podobne
    f) ktosi, kto sa kŕmi našou energiou
    g) …
    h) …
    má zmysel vôbec pokračovať v takomto duchu?
    Ak áno, tak mi prosím napíš, ako sa brániť voči každej, mnou v jednotlivých bodoch opísanej, možnosti.
    Alebo stačí, ak ľudia pochopia čo je FED, kto je FED, a začnú sa brániť voči ekonomickej kríze vytvorenej akcionármi FEDU?

    • Ander Kixa

     Preco by a) b) c) … a ine vyspele entity pouzivali majitelov FEDu na takto zdlhavy a komplikovany sposob znicenia planety a naslednej depopulizacie?
     Ja nelietam tak vysoko, pre mna su majitelia FEDu sefovia so vsetkymi ich nedokonalostami a degeneraciami.

  • Pan Peter, ja jsem byl jeden s pred-vyvolenych, zucastnil jsem se jeste za CSSR nekolika „duvernych“ svetovych polovicne -elitnich, tech pripravovanych taznych a bilych koni“ ve Wien v 60-tych (take prednaska professora Openheimera) pak Jiz v 1978 jsme byli v Brusselu az Oxfpordu, kde nam vse vysvetlovali mel jsem nabidku tam studovat…
   VB NSR jsem buyli na velkych slavnost\ech budouciho sjednoceni Nemecka, hlavni silou EU …
   Ukazovali nam tehda mapu sjednoceneho Nemecka a roztristeneho Vychodniho bloku az po NATO… Jen Polaci si udrzeli svoje uzemi a zustali sjednoceni! -meli prijit o Zapadni cast az po Odru …
   Ukazovali nam mapy ktere dosti presne souhlasi s dnesnima, Neveril jsem ze by mohlo dojit k rozbiti CCCP a take CSSR a stalo se DIKY VLASTIZRADCUM!!!
   Ukazovali nam take EU MENU A mince a uvedomet si, v pripade padu EU tak si schovavejte EU (JAK UVADI PROROK DANIEL) EU tistene a oznacene v Silnych ekonomikach, ne Recko, Italie ktere mohou mit nizsi hodnoty.
   Chteji udelat digitalni meny tedy daji vam kolik oni budou chtit a niceho se nedovolata. Samoridici auta, muzete byt „zamceni a dovezeni kamkoliv“. Tedy jeste neco horsiho nez za CCCP kde treba v Irkutsku Bajkalske Jezero bylo mimo zonu volneho pobyty bez PUTOVKY, take se vetsina nikdy ani na Bajkal ani nepodivala, presto, ze byl par desitek km opodal !!!
   A nyni, jeste neco horsiho u nas po celem svete… Nikdo nechape, vcetne lekarov, politikov, zandarov, ze jakmile vykonajio svoji faze spinave prace budou mozna s celyma rodinama take odstraneny. Hrozne.
   Pamatujte, studoval jsem take mimo jine take satanismus, nekterti silne dedil=kobavani nemaji uni a ceka je HORKE PEKLO Heity !!! Deliverance a counseling, s „diplomem od Misionare – Billy Graham. Lituji je vsechny Satanisty a jim podobne, nechapou co je ceka? A se Satanisty a tema bezvericima Nosatyma Kchazary nema cenu se domlouvat.
   Utrpeni to nejhorsi bliznich je jejich radost, smysl byti, jak varuje take Bible Svata… Jsou to nejhorsi Psycho-Socio-Pati, Narciste , zrudy zrud. Mam za to, ze mnozi jiz ziji pod specialnim “ leceni“, nadlepseni chovani. Nakonec taek Adolf Hitler byl pry polovicni Nosaty byl Rajkusan ne Nemec … , Napoleoin nebyl Francouz…

   ANO jako velice najivni v 1980 jsem odesel do USA v nadeji, ze se vseho priprabvovaneho vyhnu, a stihlo mne jeste neco strasnejsiho a nikdo z ans podobnych „enchape proc“ .
   Dle vypoctu po mem cetnem opakovanem zranenim , silnych az kritickych vyronu do mozku, az 14.5 hod v COMA se zastavenim srdce na 2.5 minuty mimo telo zazitky, ve stresu ztraceni sluchu a zraku, deti… Vse …. Neskutecnyma „nadprirozenyma navstevama“ a nasilnych injekcich a Psycho-medikamenty … z kterych jsem se nikdy nemel dostat, byhl jsem jiz mimo jako Zombie! … Tak jsem asi vyjimkou Bozi Milosti, asi jeden z 50 000 moznych prezitych, stale ale v terrorizovanych bolestech s od 19 11 2010 podnes uctovaci zdravotni ceny $2.3 millionu a alespon dalsi 4 rekonstruktivni operace mam pred sebou!!!
   . A nepreji nikomu, kdyz vas v nemocnicich budi kazdou hodinu, drzi v zime bez teple prikryvky, odevu, hluku … pod terrorem, vysmechy, zakaz pristupu bvasich deti… a pak separace? – a nikdo z nas nevedel vlastne proc jsme byli napadeni policii.
   Byli jsme pro ne neco jako laboratorni krysy, bile mysky, morcata, kralici… A jen v USA a Kanade je pripravenych na 720 nove vybavenych koncentraku vcetne rakev take rodinnych az pojizdne spalovny mrtvol !!!! MMUZE SE STAT, ZE SE ATM DPOSTANOU TI KTERI VSE PRIPRAVUJI, jako za nekterych prevratu…
   Tak verme a bojujme za dobro a neni duvodu se nechavat zesmesnovat, ponizovat, jsme Boozi Deti a zadejme o milost a ochrany pred Satanisty … ne-mejme nahubky treba dvojite jen anvrzene pro Gojimy!!! Nemohu stale pochopit ty idioty s dobrym clanklem NOVYMI PRILIZ NEBEZPECNYMA KPOBYLKAMA a obcanu jejich dobrovolneho zniceni!!! BUH NAS OCHRANUJ A ZACHRAN. ZADEJME O ODSTRANENI OCHRFANY SATANOVYCH SIL TEMNA VSECH ETCH ELIT !!! At zalezou pod zem jak je take p[sano v Bibli Svate. Pro mne Buh je s velkym B. Ve stavech COMA, vnocnich … jsem se setkal s mnoha nadprirozenyma ukazy a vim jak hrozne je peklo 1 az 3. stupne a oni budou moci videt nasi BLAZENOST snad az v 7. NEBI… !!! Neketre silne vybrane bile zeny budou nasilne krizeny k vytvoreni utopie noveho snu Celosvetove spokojene Pricmouhle rasy!!!

 30. Tak takový obšírný a fundovaný přehled všeho kolem Covidu a vakcín jsem ještě neviděl. Porovnání působení vakcíny ruské a americké na lidský organismus.
  DOPORUČUJI přečíst – žádná propaganda , ale odborný článek.
  Porovnání působení vakcíny ruské a americké na lidský organismus
  https://www.uspesna-lecba.cz/ockovani-vakcinami-hpv/porovnani-americke-a-ruske-vakciny-na-covid-19/

  DALSI : je pry asi 5 zakladnich typu vakcin, od tech „komediantskych“ az k tem naprpogramovanych zabijaku a smoznosti aktivace dle potreby, a vsemkolem. Jsou to jasne ZHN a k tomu by se melo v celem svete tak pristupovat.. Pred Francouskou Revoluci – A PO NAS POTOPA, ne skutecne ale Gilotiny?
  Asi v 1924 se Nosati jiz mysleli, ze se superinflaci a zbidacenim jim jiz patri Nemecko, nakonec pomohli Hitlerovi pry take k moci… a jak dale a nikdy se nepoucime? ? Nejnovejsi teorie nam rikajhi, ze za Napoleona slo o zniceni Francouske RISED a za Hitlera o Nemecko atd atd… A vse v ychazi …
  HRUZY HRUZ A MY DISKUTUJEME a nevime, ze zadny kompromis s 666 a Chipu Znacky Selmy a kteri si je daji, tak nedostanete se do Kralovstvi Nebezkenho s markou _{NANO jedu Satanistu?
  Tak se mejte musim zpet ke svym povinestem,!@!Q! Silu a odvahu. BYLI JSME A MUSDIME BYT Bratja Slovane! Kollar: A radeji se prichylte tam k tomu Velkemu Dubisku, ktere vzdoruje zhoubnym od nedavnma Casu. Ano centrum opravdoveho Krestanstvi je Rusko, a nove katedarly vceten te Vojenske. A jejich vystavba nahrady za Chram Moudrosti v Constantionopole – Istambulu nedaleko Syrskeho Damasku???
  PROSIM KDYZ NECO NAJDETE SMAZENE, ZNOVU VYHLEDEJTE na PODOBNE TEMA trema S ODLISNYMI NAZVY A MUZETE NAJIT OPET.
  POLSKO MA NYNI NECENZUROVANE ZPRAVY – UZAKONENE A TaKL KDYBY NECO TAK MUSIME VYUZIT JEJICH STRANKY, V USA SE ZACINA TVORIT NECO PODOBNEHO NEZAVISLEHO, DIKY PREZIDENTOVI D.J TRUMP a jeho spojencu!

 31. FANTAZIE TEXAS A JINE STATY USA ODHAZUJI ROUSKY JAKO PONIZUJICI A NEUCINNE A OTEVIRAJI VESKERY ZIVOT NA 100% A super-libertalove sili pry je to nezodpovednost a hazardy se zivotem.
  Mame za to, ze dalsi krok bude NEPOVINNE VAKCINACE A JE PO PRDELI Sedivaci, Narcisiste, Socioo-Pati, Zeleni, Reptiliani, Kchazari Ojdipussy a vam vsichni podobni?
  Ze by se Vam vas Velky Restart se opet nepodari, Zaplat Psan Buh jiz asi brzo zalezete do svych podzemnich luxusnich brlohu na sto roku nebo radeji 1000? Kdy Dabe;l bude svazan a bude mir a prosperita bez Vas – Satanistu na cele Zemi… Lide dobre vule vas postradat asi nebudou. Dnes asi pro zmenu vy mate tu bezesnou noc, ASI?
  TAK jakpak? Texas rusi veskere omezeni COVID -19… Ktera 1. zeme v Evrope bude nasledovat?
  Texas And Mississippi To Lift COVID-19 Mask Mandates And Business Capacity Limits
  .
  1 day ago

  The New York Times
  .
  Texas and Other States Reopen as Covid Cases Fall
  .
  1 day ago

  Business Insider
  .
  Texas Gov. Abbott opening state ‚100%,‘ lifting COVID-19 mask mandate
  .
  1 day ago

  ABC News
  .
  Texas becomes biggest US state to lift COVID-19 mask mandate
  .
  1 day ago

  The Dallas Morning News
  .
  Biden blasts Abbott for ‘big mistake’ and ‘Neanderthal thinking’ in lifting Texas’ COVID restrictions
  .
  3 hours ago

  KXAN.com
  .
  Medical advisors on Gov. Abbott’s Strike Force to Open Texas split on lifting COVID-19 restrictions
  .
  5 hours ago

  Associated Press
  .
  Texas and other states ease COVID-19 rules despite warnings
  .
  1 day ago

  WFAA.com
  .
  ‚Opening Texas 100%‘: Gov. Abbott rescinds statewide face mask order, business restrictions
  .
  1 day ago

  Fort Worth Star-Telegram
  .
  Texas Gov. Greg Abbott lifts COVID-19 mask mandate, allows businesses to open at 100%
  .
  1 day ago

  The Wall Street Journal
  .
  Texas Governor Lifts Covid-19 Mask Mandate, Business Restrictions
  .
  1 day ago

  View all

  Gov. Greg Abbott says it’s time to open Texas 100%, end …www.dallasnews.com › News › Politics
  1 day ago — AUSTIN — Texans will no longer be required to wear a face mask in … will be able to impose their own coronavirus restrictions if COVID-19 …

  Texas and Other States Reopen as Covid Cases Fall – The …www.nytimes.com › coronavirus-reopening-texas
  1 day ago — Texas Drops Its Virus Restrictions as a Wave of Reopenings Takes Hold … “It is now time to open Texas 100 percent,” Gov. Greg Abbott said, adding that “Covid has not suddenly disappeared,” but state mandates are no …

  Texas and Mississippi to lift mask mandates and roll back …www.nbcnews.com › news › us-news › gov-greg-abbot…
  1 day ago — Greg Abbott said Texas would be back open „100 percent“ by March 10, and … „Covid has not suddenly disappeared,“ he said, „but state mandates are no … operated at reduced capacity because of coronavirus restrictions.

  Coronavirus: Texas and other states ease rules despite … – BBCwww.bbc.com › news › world-us-canada-56255701
  21 hours ago — Texas and other states move to roll back Covid-19 rules, putting them at odds with health officials. … „It is now time to open Texas 100%,“ the Republican said on Tuesday. … Biden has made it clear coronavirus restrictions are still necessary. … Governor Abbott’s announcement was no surprise to Texans.

  Gov. Abbott ends mask mandate, moves to ‚open Texas 100 …www.statesman.com › politics › state › 2021/03/02 › te…
  1 day ago — Greg Abbott ends statewide mask mandate, moves to ‚open Texas 100%‘ … „To be clear, COVID has not suddenly disappeared,“ Abbott said, but adding … warned that states should

 32. sú to fašisti.

Pridajte komentár

*