Prečo sa Korčok nesmie stať prezidentom? Lebo ten kryptofašista hlasoval na Rade EÚ za zaradenie Hambálka na sankčný zoznam ako jediného občana SR/EÚ. Bez rozhodnutia súdu mu zničil život!

Bill Gates a George Soros financujú Monsanto a agendu depopulácie sveta


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates a George Soros financujú Monsanto a agendu depopulácie sveta

Hitler mal agendu depopulácie, ktorú tajil dovtedy, kým nezmizlo toľko ľudí, že svet začal prichádzať na to, čo sa deje.

Čo keby vystúpil hneď na začiatku a oznámil svoj plán vytvoriť nadradenú rasu a všetkých ostatných eliminovať strelením dvoch guliek do hlavy, vyhladovaním na smrť či poslaním do plynových komôr?

Koľko ľudí na svete by ho podporovalo a hovorilo, že sa im páči myšlienka zbavenia sa všetkých „nežiaducich“ a ich obviňovania za všetky problémy sveta?

Nuž, zástancami depopulácie sú v dnešných časoch aj Bill Gates a George Soros. Za žiadnych okolností by však nevystúpili a nepovedali by to otvorene a nahlas… alebo tak už Bill urobil?

Dôkaz – video s Billom Gatesom

Čo keby ste práve teraz z videa zistili, že Bill Gates, spolu so svojím zločineckým kumpánom, majú v pláne znížiť v nasledujúcom desaťročí svetovú populáciu o asi 5 miliárd a že na to plánujú využiť vakcíny a geneticky upravené potraviny?

Tu je:

Ľudia podceňujú zničujúcu moc každodennej konzumácie pesticídov. Iste, väčšina z nás hovorí, že chcú, aby sa geneticky modifikované organizmy označovali nálepkami, tých sa ale tak skoro nedočkajú. Takže čo teraz?

Väčšina ľudí je tiež presvedčená, že vakcíny sú dobrým nápadom pre boj s infekčným ochorením. Mnohí sa dávajú každý rok zaočkovať proti chrípke.

Vedia však, aké sú typické ingrediencie vakcíny a aké chronické poškodenie v skutočnosti spôsobujú ich mozgom a nervovému, imunitnému a reprodukčnému systému?

Bill Gates a George Soros to vedia. Títo dvaja bieli superboháči sa nesnažia zachraňovať chudobných ľudí v Afrike, Indii či Brazílii.

Vôbec sa nestarajú o zdravie odstrkovaných spoločenstiev, zato sa však starajú o zabezpečenie toho, aby sa títo ľudia nemohli reprodukovať.

A keď sa aj reprodukujú, aby plodili znetvorené, silne autistické, rakovinou postihované bytosti, ktoré sa nebudú reprodukovať, ba ani viesť produktívne životy. Zato však budú stáť svojich rodičov celé ich výplaty a úspory, len aby sa o ne postarali.

Na konferencii TED sa Bill Gates vyjadril, že s použitím vakcín dokáže znížiť svetovú populáciu o miliardy.

Ako to?

Stop Candida

Ak boli vakcíny údajne vyvinuté na prevenciu infekčných ochorení, ako sa to môže rovnať zabíjaniu ľudí či bráneniu im v reprodukcii? Skvelá otázka.

Hromadný experiment s HIV „otestuj a lieč“ v Južnej Afrike sa začína financovaním od Billa Gatesa

V roku 2016 malo v Južnej Afrike AIDS odhadom asi 7 miliónov ľudí a toto číslo stúpa každoročne o viac než 300 000 nových prípadov.

Z nich takmer 200 000 každoročne zomiera na úmrtie súvisiace s AIDS, zvyčajne kvôli ich takmer neexistujúcemu imunitnému systému, čo znamená, že do hrobu ich môže poslať čokoľvek od nádchy až po chrípku.

Čo iné by ešte mohlo „vyhubiť“ týchto nežiaducich?

Napríklad vakcíny obsahujúce známe neurotoxíny a toxíny ťažkých kovov. Nazývajú sa eugeniká a celú šou riadia niektorí vysokí bieli chlapíci.

Prebiehajú „pokusy“ a Bill Gates, podporovateľ konečnej kontroly populácie a samozvaný filantrop, pumpuje peniaze do farmaceutických laboratórií na vytvorenie vakcíny proti AIDS.

Hoax Zika, geneticky modifikované moskyty Billa Gatesa, desivá propaganda masmédií, nasledovaná masovou DNA vakcináciou

Organizácia CDC definuje DNA vakcíny ako „očistené plazmidové prípravky obsahujúce jednu či viac sekvencií DNA schopných vyvolať alebo podporiť imunitnú odpoveď proti patogénu“.

Napriek tomu ale nie je žiadny dôkaz, že naozaj fungujú tak, ako sa uvádza.

A výskum ukazuje, že pri injekčnom podaní môžu tieto sekvencie spôsobiť „inzerčnú mutagenézu“, čo znamená, že môžu viesť ku génovým a bunkovým mutáciám  –  čo je zároveň aj definícia karcinogenézy, teda „rakoviny“.

Chcete vypnúť svoje gény určené k potláčaniu nádorov?

Bill Gates a George Soros by sa tomu potešili. Pomohlo by to zmierniť „problém“ so svetovou populáciou, ktorý za nás tak poctivo riešia.

Mohli by tieto novo znejúce DNA vakcíny namiesto imunity naozaj vytvoriť ľudskú toleranciu na patogény? Prečo by miliardári, ktorí podporujú a propagujú rakovinu spôsobujúce pesticídmi zamorené potraviny podporovali očkovaciu látku, ktorá vytvára imunitu?

To by nedávalo zmysel. Bolo by to ako chovať a vypúšťať milióny jedovatých hadov, a pritom vyvíjať a presadzovať očkovanie proti hadiemu jedu.

Záver

Buďte obozretní pred hoaxovými vakcínami obsahujúcimi neurotoxíny.

Spýtajte sa svojho naturopatického lekára, či sú vysoko experimentálne, netestované a nebezpečné MMR a DNA vakcíny proti vírusu zika, HIV, ebole, antraxu, HPV či prasacej chrípke „tým pravým“ pre vás a vaše deti.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Se zájmem jsem četl článek o dobrodějích typu Soros. Gates… Součástí článku bylo video, které jasně podporuje pravdivost tvrzení autora článku, jaké zrůdy jsou mezi námi.
  Ve videu přímo hovoří Gates na téma, které známe z období Hitlera – depopulace obyvatelstva všemi dostupnými prostředky tj. povinné vakcíny, geneticky upravené potraviny atd…To bylo večer 7.1.2020.
  Dnes je toto video nepřístupné.
  Ptám se, který darebák se propůjčil k tomuto kroku na tomto serveru?
  Odpoví mi na to někdo?

 2. Bilderberg – Jeho hlavným cieľom je masovo vyhladiť 6-6,5 miliardy obyvateľ.(Na youtube celosvetovo blokované).
  https://uloz.to/file/jEuDAJQYVOSs/bilderberg-jeho-hlavnym-cielom-je-masovo-vyhladit-6-6-5-miliardy-obyvatel-na-youtube-celosvetovo-blokovane-mp4

 3. LIEČBA RAKOVINY A INÝCH CHORÔB
  https://uloz.to/m/hkey/liecba-rakoviny-a-inych-chorob

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a dobre to robia-lebo nadľudia!,je to filter pre vyvinútejšíchn a nevyvinutejších-lepší zostála!,všetci aj tak hráte a hazardujete a to veľmi radi-dokonca aj túto planétu ste už zapredali,,,,

Pridajte komentár

*