Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

11 druhov farmaceutických liekov, ktoré vám môžu zničiť zdravie


Print Friendly, PDF & Email

11 druhov farmaceutických liekov, ktoré vám môžu zničiť zdravie

Lákaním na nakupovanie najnovších a zaručene najlepších lekárskych prípravkov nás, ako spoločnosť, naučili dôverovať lekárskej vede.

Televízne reklamy a online články nás neprestajne bombardujú informáciami o účinnosti nových liekov a neúnavne nás presviedčajú o tom, ako je pre nás životu dôležité, dať sa zaočkovať najnovšou vakcínou.

Vo svete neustále sa rozvíjajúcich technológií a špičkovej vedy niet divu, že veľká časť obyvateľstva slepo naletí na informácie, ktoré sa im predostierajú. Vôbec si nedá námahu, aby o tom ešte aj popremýšľala.

Pravdou však je, že všetci si musíme nájsť čas na to, aby sme si robili aj svoje vlastné prieskumy a aby sme sa v tejto oblasti vzdelávali.

Pozornosť masovokomunikačných médií upútavajú nielen neuveriteľné lekárske pokroky, ale aj súdne spory, ktoré nasledujú po tom, keď sa po očkovaniach a rôznych liečeniach udejú príšerné veci.

Nebudeme tu znevažovať mnohé zo skutočne pozitívnych aspektov nášho súčasného zdravotníckeho systému. Musíme sa však venovať aj tomu, že existujú niektoré lieky a liečby, ktoré majú potenciál spôsobiť viac škody než úžitku.

Niektoré majú desivé vedľajšie účinky alebo sú vysoko návykové. Týmto liekom a očkovaniam by sme sa mali, podľa možností, vyhýbať.

Pozrime sa teraz na 11 najnebezpečnejších druhov liekov na svete:

1. Benzodiazepíny

Benzodiazepíny sú skupinou psychoaktívnych liekov, ktoré sa dnes používajú vo veľkej miere. Medzi ne patrí aj známe liečivo Válium.

Benzodiazepíny sú liečivá predpisované lekármi na liečbu úzkosti a depresií.

Táto sedatívna trieda liekov má však niekoľko prekvapujúcich vedľajších účinkov, akými sú napríklad eufória, depersonalizácia (keď má človek trvalo alebo opakovane pocit, že sám seba pozoruje zvonku svojho tela) a agresia.

Užívanie týchto liečiv je spájané s príznakmi psychózy a psychopatie, čo spôsobuje, že užívatelia sa často začnú správať neuveriteľne riskantne a neuvážene.

2. Vakcína proti ľudskému papilomavírusu (HPV)

Médiá hlavného prúdu túto očkovaciu látku nepretržite vychvaľujú ako riešenie na predchádzanie rizika vzniku rakoviny krčka maternice, ktorým čelia ženy na celom svete.

Farmaceutické firmy, ktoré vyvíjajú HPV vakcíny však nechcú, aby ste o nich vedeli šokujúcu pravdu.

Výrobcovia očkovacej látky boli zažalovaní rodinami miliónov dospievajúcich žien, u ktorých došlo v dôsledku tohto očkovania ku chronickým alebo trvalým vedľajším účinkom, anafylaktickému šoku alebo dokonca aj k upadnutiu do kómy.

3. Chemoterapia

Podľa mnohých je chemoterapia jedinou možnosťou pre tých, ktorí čelia diagnóze rakoviny. V protiklade s týmto tvrdením, pokračujúce výskumy a štúdie o chemoterapii, maľujú celkom iný obraz.

Už dávno je známe, že chemoterapeutická liečba úplne zničí imunitný systém tela, a to až do takej miery, že pacient sa stane veľmi náchylným na infekciu alebo inú chorobu.

Výskumníci odhalili, že v nemocniciach zomiera až 50% pacientov, ktorí podstúpili chemoterapiu. Odborníci naďalej skúmajú alternatívne možnosti liečby rakoviny.

4. Očkovacia látka proti rotavírusu „RotaTeq“

Očkovacia látka proti rotavírusu sa podáva dojčatám na ochranu pred ťažkým hnačkovým ochorením.

Existuje však niečo, o čom mnohí lekári hovoriť nebudú, a to je riziko vzniku intususcepcie, čo je závažný stav, v ktorom je časť čreva vsunutá do druhej časti čreva.

Štúdie navyše ukazujú, že v kombinácii so živým rotavírusom, vakcína obsahuje aj vysoko toxický polysorbát 80, ako aj sérum z hovädzieho plodu, časti fetálneho hovädzieho séra a časti prasacieho cirkovírusu, ktorý infikuje ošípané.

5. Selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRIs)

SSRI sú ešte stále veľmi experimentálne liečivá. Často sú však predpisované na normalizáciu a vyváženie chemickej nerovnováhy v mozgu pacientov, u ktorých bola diagnostikovaná depresia.

Neexistujú dôkazy o tom, že by tieto lieky boli bezpečné alebo účinné. Mnohí z vedcov a lekárskych odborníkov dokonca stále spochybňujú, že depresia je spôsobená chemickou nerovnováhou.

Zbohom vysoký krvný tlak

U niektorých pacientov SSRI blokovaním sérotonínu v skutočnosti vyvoláva samovražedné alebo vražedné myšlienky alebo činy.

6. MMR vakcína (osýpky, príušnice – mumps, ružienka)

Vakcína MMR je v súčasnosti najčastejšie diskutovanou očkovacou látkou kvôli rozdielnym názorom na jej možný vplyv na vývoj autizmu a iných porúch centrálneho nervového systému, ku ktorému dochádza po jej podaní.

Podaním vakcíny sa do tela dostáva živý vírus osýpok. O ňom sa zistilo, že narušuje imunitný systém ľudí, ktorým bol podaný a pacienti sa stávajú náchylnými na nebezpečné infekcie.

Vakcína bola tiež spojená s desivými vedľajšími účinkami vrátane záchvatov a anafylaktického šoku.

7. Prednison alebo Kortizón

Je často používaný na krátkodobé liečenie stavov, akými sú vyrážky po popŕhlení brečtanom. Dlhodobé užívanie lieku môže mať vážne a život ohrozujúce vedľajšie účinky.

Medzi ne patrí vysoký krvný tlak, svalová slabosť, osteoporóza, črevné krvácanie, cukrovka a znížená odolnosť voči infekcii.

Môže spôsobiť aj to, že u pacienta sa budú ťažko hojiť rany, a tým sa stanú náchylnými na infekcie už pri najmenších poraneniach.

8. Ketamín

Pôvodne bol vyvinutý ako liečivo na začatie a udržiavanie anestézie. Ketamín uvedie pacienta do stavu podobnému tranzu, čím sa pacient ukľudní, a zároveň sa udrží pravidelné fungovanie srdca a pľúc, dýchania.

Uľavuje od bolesti a príležitostne sa používa na dosiahnutie úľavy pri chronických bolestiach. Liečivo je však veľmi návykové a spája sa s vážnymi vedľajšími účinkami vrátane halucinácií.

Toto liečivo sa stalo populárnym medzi príležitostnými užívateľmi, lebo ich uvádza do stavu, v ktorom sú schopní „oddeliť sa od reality“.

9. DTP a Polio vakcíny (proti obrne)

DTP je očkovacia látka proti záškrtu, tetanu, čiernemu kašľu a obrne (poznámka redakcie).

V poslednej dobe sa objavilo podozrenie, že očkovacia látka je zodpovedá za šírenie detskej obrny v Indii (jej živá orálna verzia).

Nedávno sme priniesli pomerne obsiahly článok o Billovi Gatesovi, ktorý je do týchto aktivít významne finančne angažovaný.

Americké centrá pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) potvrdili, že 98 miliónov Američanov (tretina ich populácie) bolo v minulom storočí očkovaných kontaminovanými vakcínami proti detskej obrne, a to ich vystavilo vírusu, ktorý spôsobuje rakovinu.

10. Chrípková vakcína

V posledných rokoch sa vyvíja silný tlak na zaočkovanie sa proti chrípke. Súčasťou nátlaku je zastrašovanie, že kto sa nenechá zaočkovať, vystavuje sa tak zvýšenému riziku ochorenia.

Tieto kampane však ani okrajovo nespomenuli riziká a vedľajšie účinky samotnej očkovacej látky. O vakcíne sa zistilo, že v podstate nie je účinná.

Pacienti môžu byť infikovaní živým vírusom vo vakcíne (nedostatočne usmrteným vo výrobe), a to nakoniec vedie k plnému rozvinutiu chrípky.

Vakcína proti chrípke sa spája s ortuťovou toxicitou, so zvýšeným rizikom vzniku Alzheimerovej choroby a trvalým poškodením nervového systému, ktoré vedie k vážnym neurologickým poruchám.

Snahy o očkovanie proti chrípke sa stupňujú aj v tejto dobe kvôli ochoreniu COVID-19. Prednedávnom sme priniesli článok o tom, ako masová očkovacia kampaň proti chrípke v Južnej Kórei spôsobila 25 úmrtí na vedľajšie účinky vakcín.

Za zhruba týždeň od publikovania uvedeného článku sa počet obetí rozšíril o ďalších pár desiatok.

11. Amfetamíny

Pôvodne boli vyvinuté a používané na liečbu všetkého, od tečenia z nosa až po depresiu. Časom sa zistilo, že vedľajšie účinky lieku prevažujú nad jeho prínosmi.

V dôsledku toho boli prijaté nové zákony, ktoré odselektovali niektoré z nich tak, že sa môžu používať len na liečbu poruchy pozornosti s hyperaktivitou (ADHD).

Náhodní užívatelia týchto liekov obľubovali stimulačné účinky amfetamínov, lebo po ich požití pociťovali príliv energie a zvýšené sebavedomie.

Jeden z dobre známych vedľajších účinkov je známy ako „rýchla psychóza“, čo sa prejavuje podobne ako schizofrénia sprevádzaná halucináciami.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší dobrý článok. Ešte by som pridala, že nebezpečné sú aj statíny (lieky na vysoký cholesterol), opiáty, paracetamol.
  Pravda, tieto nezničia zdravie okamžite – ale pekne pomaly.

  • Valéria Tóthová

   Súhlasím 🙁

  • I já s článkem souhlasím. Byl mi předepsán Tulip – statin /vápenná sůl/, asi by mne zmrzačil /využito jen jedno balení/: reakce: bolesti v rukách, pravá ruka nepřítomna tělu, jako bych ji neměla, občas se vznášela ve vduchu jako loutce, nešlo to ovládat, občas ztáta řeči, při chůzi jsem narážela do zdi vprvo, ukončila jsem užívání. Zde na tomto portále vyšel přímo článek o Tulipu. Nepomůže a o následcích ani nehovořím. Děkuji za tyto informace.

  • kukulienka

   Ohľadom statinov je to čistá pravda.

 2. 190-stranový vyšetrovací spis
  ASSOCIATION DES OFFICIERS DE RÉSERVE
  (ASSOCIATION OF FRENCH RESERVE ARMY OFFICERS)
  May 13, 2020
  In accordance with your instructions and in forwarding to you this report, t
  he
  Investigation Group has the honour to convey to you its findings on the char
  acteristics
  of the COVID-19 epidemic, as we were able to observe them.
  In order to propose a prevention protocol and to provide information on therapeutic
  approaches, it is necessary to establish the parameters of the pathogenic agent, which
  has revealed serious inconsistencies in the official version.
  These inconsistencies have led to the identification of obvious corruption and an
  agenda contrary to public welfare, culminating in criminal and genocidal i
  ntent, and the
  implementation of a totalitarian state, which are reported in our conclusions.
  Head of the Investigation Group,
  [Name and signature withheld]
  WITHOUT PREJUDICE
  https://filedn.com/lNcSErof1HQYvaQ3T6q9gBJ/DOCS/INVESTIGATIVE-REPORT-ON-THE-COVID-19-PANDEMIC-AND-ITS-RELATIONSHIP-TO-SARS-COV-2-AND-OTHER-FACTORS.pdf

 3. „Predseda vlády Igor Matovič oznámil, že ideme do ťažkej zimy a do príchodu vakcíny budeme nosiť rúška vo vnútri, vonku a nebudeme mat hromadné podujatia.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-ruska-budete-mat-nasadene-dokedy-nepride-vakcina-odkazal-slovakom-matovic

 4. Definitiva

  Občania mali jedinečnú šancu poraziť fašistickú otrokársku vládu, ktorá slúži zahraničnej moci. Stačilo neísť na odber tkanív, tzv. testovanie korona. Nestalo sa. Vraj 3 mil. občanov sa nechalo testovať. Keby táto masa sa nedala testovať, tak vláda musí odstúpiť aj s p-rezidentkou USA s.r.o. na Slovensku.

  Zamestnávatelia zradili národ a vyhrážali sa zamestnacom sankciami, ak sa nedajú testovať.

  Zopakujem.
  Korona pandémia v skutočnosti neexistuje, ani ako lokálna nákaza.
  Tzv. prvá vlna javila miernejší priebeh ako bežná chrípka. Covid ochorenie existovalo len v pozitívnych testoch a bez klinických príznakov, Vysoká pozitivita NEFUNKČNÝCH a nezmyselných testov a prakticky bez klinických príznakov. Tie dýchcie ťažkosti nikto nešetril, či je to nádcha, chrípka, 5G žiarenie, alebo iný agens. Aj napriek tomu podvodu, „obrovsky“ vysokej pozitivite /čo sa podľa vlády = choroba, aj keď bez klinických príznakov/ malo Covid menej úhynov oviec, ako máva chrípka s klinickými príznakmi choroby.

  Covid pozitivita testov, bez klinických príznakov, sa NEROVNÁ choroba. Ak tomu nerozumiete, tak choďte k doktorovi a povedzte mu, že ste chorý, ale nemáte teplotu, ani bolesti, ani hnačku, ani iné ťažkosti, len že ste chorí. Pôjdete od doktora svinským krokom a so Švejkovým klistírom v prdeli. Tupci!

  Korona je pre človeka neškodný vírus, od jeho objavu /100 rokov?/ lekári nevykazovali žiadnu epidémiu korona, lebo sa miernymi príznakmi stratila v ostatných ľahkých a bežných dýchacích ochoreniach.
  Na Koronu sa nezomiera!!!
  Alebo žeby nebola reč o prírodnom víruse, ale o biologickej zbrani? Šetrí to niekto, alebo je to zakázané? Ak ide o biologickú zbraň, prečo nie je nikto obvinený a odsúdený?

  Výsledky testovania vykazujú vraj, podľa vlády, asi 1% pozitivity, pričom otázna je pravdivosť údajov, lebo tieto pochádzajú od podvodníkov a ich matriošiek.

  1% nie je pandémia, ani epidémia, ani nič, opatrenia mali byť okamžite zrušené! Namiesto toho Matelko hlási pokračovanie v boji s neexistujúcim nepriateľom.

  Testovanie bolo dobrovoľné, ale dnes v správach bola priama reč Matelka, že sa hlboko ospravdlňuje všetkým občanom, ktorí boli DONÚTENÍ sa nechať testovať. Tak ako? Dobrovoľne, či z donútenia? Pochybuje ešte niekto o jeho psychopatii?

  Vyhláška hlavného prasaťa vraví, že všetky!!! prevádzky sú povinné vyžadovať negatívny test. Aj, zamestnávatelia, aj školy. Zamestnávatelia od strachu srali magy už minulý týždeň. Aj potraviny a iné obchody musia vyžadovať test, veď sú tiež prevádzky. Bol som ráno v supermarkete na kontrolu a nikto nič nepýtal, žiadny výsledok testu. Bolo niekde, že supermarkety majú výnimku z prasačej vyhlášky? Alebo si z nás Matelko robí srandu? Načo bolo testovanie, keď sa ním netreba preukazovať?

  Výrobné a iné neobchodné firmy majú stály okruh niekoľko málo zamestnancov, tí musia byť premorený a musia byť s imunitou, čiža tam šírenie nákazy nehrozí.
  Ale supermarkety sú koncentráciou tisícok ľudí denne, každý z inej prdele a s inými vírusmi, každý má vozík, ktorý ohmatajú stovky ľudí pred ním. A ja mám takú chorobu, vždy keď sa dotknem cudzej veci, tak si špŕtam v nose, nič v ňom nemám, len tak, aby som sa vakcinoval. Ľudia ohmatávajú tovar, dokonca tí najuvedomelejší berú pečivo bez rukavíc. Ideálne podmienky na šírenie nákazy. Ale kontrola žiadna, zato na pracovisku povinná!
  To bol Matelko vopred dohodnutý zo supermarketmi?Alebo všetky supermarkety dostanú tučnú pokutu od supertučného prasaťa?
  Ľudia si od Matelka nechajú zo seba robiť bláznov? Alebo je už na Slovensku 3 mil bláznov, nedaj bože 5,5 mil?

  Covid pandémia je falošná vlajka, je to nástroj na presadenie agendy svetovlády. Nasledovať bude vakcinácia. Tak ako ste sa podriadili testovaniu, tak sa poslušne podriadite aj vakcinácii, lebo vaša psychika je tak nastavená, vy nechcete rozmýšľať, prijímať fakty a používať logiku, vy chcete byť poslušný, aby ste mali istotu každodennej dávky krmiva, ako zviertá v maštali.

  Vakcína už mala byť na trhu, jej vývoj sa zadrhol, lebo zabíja ľudí, došlo k zlému načasovanie, preto čakajte tretiu vlnu a následnú vakcináciu.

  Vakcína obsahuje RNA a DNA, to je prvý krát v dejinách, RNA a DNA sa dokážu viazať na genetický kód človeka, stane sa z vás geneticky modifokovaný organimus, ktorý bude opvládaný 5G sieťami.

  Toto krásne otroctvo, v ktorom dostane dennú dávku krmiva, je len pre vyvolenú mliardu poslušných, testovaných, vakcinovaných bezduchých zombíkov, tí ostatní sú v kategórii DEPOPULÁCIA! Že ste o tom nepočuli? Nemáte uši a oči? Máte ich zaslepené verejno bezprávnou RTVS? Ale veď si ju platíte.

  Všetko čo tu píšem sú konkrétne a verejné vyhlásenia svetovlády, elity, samozvaných bohov ľudstva. Napr, Gates, Fauci, Tedros a všetky účastníci Ekonomického fóra v Davose. Ja patrím do kategórie depopulovaných a vy, čo ste sa dali testovať ste sa stali mijimi sudcami.

  Že vám to Matelko nehohvorí? Ale veď jeho auto stálo ráno po voľbách pri veľvyslanectve USA. Že prezidentka bola menovaná do úradu od USA a potvrdená voličmi vo voľbách, je verejné tajomstvo.

  Nehovoria vám to ani mimovládky? Mali by, lebo sú platené aj z vašich daní!

  3mil. občanov si zvolilo osud otrokov a pretože demokraticky prehlasujú hrdú, slobodnú a vzdelanú menšinu, tak dali rozumnej menšine na výber, alebo sa stať otrokom spolu s väčšinou, alebo zomrieť. Ďakujeme vám, vy väčšina s bláznom na čele.

  • „aj potraviny a iné obchody musia vyžadovať test, veď sú tiež prevádzky. Bol som ráno v supermarkete na kontrolu a nikto nič nepýtal, žiadny výsledok testu. Bolo niekde, že supermarkety majú výnimku z prasačej vyhlášky? “

   No veď to, že každý koho to zaujíma, bude pred nákupom tŕpnuť, ako si to ktorá konkrétna prevádzka potravín, lekárne, drogérie bude vysvetľovať.
   Výnimka pod písmenom m)
   OBSAH
   16. VYHLÁŠKA Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k režimu vstupu osôb do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa (30.10.2020)

   (2) Zákaz podľa § 1 ods. 1 sa nevzťahuje na: m) vstup osoby do najbližšej maloobchodnej predajne od miesta bydliska tejto osoby, a to v nevyhnutnom
   rozsahu za účelom obstarania nevyhnutných základných životných potrieb (nákup potravín, liekov
   a zdravotníckych prostriedkov, hygienického tovaru, kozmetiky a iného drogériového tovaru, krmív
   a ďalších potrieb pre zvieratá, zabezpečenie starostlivosti o deti, zabezpečenie starostlivosti o domáce
   zvieratá, doplnenie pohonných , doplnenie pohonných hmôt),

   Od „opatrení“ z 28.10.2020 zákazu vychádzania od 2. do 8.11.2020 pre osoby bez testu sa líši aj tým, že už neuvádza výnimku “ Platí to aj pri ceste s cieľom starostlivosti o blízku osobu alebo príbuzného, ktorý je na ňu odkázaný.“

   Každý deň sme uvrhnutí v mnohorakej právnej neistote, s podozrením, že 90% týchto vyhlášok a opatrení samoúčelne znova udupalo akékoľvek základné ľudské práva, zákony.

 5. Vážený pán Definitiva, veľmi dobre ste to napísali. Aj ja hovorím toto testovanie bola len predohra k dobrovoľnej – povinnej vakcíne proti Covidu.
  Dlhé roky čítam články Dr Mercolu a počúvam jeho videa na mercola.com Presne vysvetľuje čo obsahuje táto depopulačná vakcína s nanočipom, hovorí tam s odborníkmi (ja sa presne neviem vyjadriť). Po prijatí tejto vakcíny veľmi veľa ľudí zomrie (Bill Gates vo svojich videach sa ani netají) a tí čo ostanú budú transhuman, budú napojení na 5 G, satelity od Elon Musk, bude sa im stále meniť DNA, budú sa im stále tvoriť nové a nové autoimunitné choroby…
  Ja to nazývam – jednosmerka do „nebíčka“.
  Pochopiteľne, tí čo toto vymysleli nedovolia seba a svoje rodiny zaočkovať. Je nás 7,8 miliardy. Elity sveta snívajú o depopulácii na pol miliardy.
  Nechcem sa tu stále opakovať. Na infowars.com začiatkom marca sme mohli prečítať dokument Rockefellerovej nadácie … stranu 18. Bohužiaľ zatiaľ ide všetko podľa ich plánu.
  Nazývajú to Great Reset (Veľký reset)

 6. https://www.naturalblaze.com/2020/11/44000-scientists-public-health-experts-and-clinicians-sign-a-declaration-that-states-lockdowns-dont-work.html
  Prekladám názov tohto článku:
  44 000 vedcov, odborníkov na verejné zdravie a klinických lekárov podpísali deklaráciu, že Lockdowny (uzavretie) štátov nefunguje.

 7. Ďalší dnešný článok s videom z naturalblaze.com:
  https://www.naturalblaze.com/2020/11/massive-new-report-exposes-bill-gates-global-control-grid.html
  Prekladám názov:
  Dôkladná (obrovská) nová správa odhaľuje celosvetovú kontrolnú sieť Billa Gatesa.
  Oplatí sa pozrieť aj obrázok v tomto článku, čo všetko kontroluje Bill Gates.

  • V tomto videu je, že Bill Gates má „pod palcom“ gmo plodiny, chemtrails (geoinžinierstvo), zdravotníctvo, školstvo, očkovací biznis…

 8. https://banned.video/watch?id=5f9f647ff2aba40f0a83f520
  Názov tohto videa:
  Fauci potvrdzuje! Covid-19 rúška spôsobujú väčšinu úmrtí kvôli bakteriálnemu zápalu pľúc.

 9. Veľmi výstižné, právdivé a aj vtipné!!!!!!!! Obrovská škoda, že slovaci TOTO celé nevidia a ani nechcú počuť

 10. Špičková lekárka vracia štátne vyznamenanie
  https://dennikslovensko.sk/64936/500-eur-od-matovica-je-urazkou-delite-ludi-na-dobrych-a-zlych-spickova-primarka-vracia-statne-vyznamenanie/

  ďalej
  „Nechápem, ako je možné moju štúdiu nazvať hoaxom. Je to recenzovaný článok v oficiálnom vedeckom časopise Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Výsledky založené na 82 meraniach z celého sveta sú robustné: medián miery smrtnosti je oveľa nižší, ako sme si mysleli v prvých dňoch pandémie a je veľmi závislý od vekovej štruktúry a od toho, či sú domy opatrovateľskej služby zasiahnuté alebo nie,“ vraví svetoznámy vedec John Ioannidis

  Ioannidis získal vyše 40 ocenení a čestných titulov, je členom Americkej národnej akadémie medicíny či Európskej akadémie vied a umení. Zaoberá sa analýzami medicínskych metadát a v súčasnosti je jedným z najpopulárnejších vedcov oponujúcich alarmistickým pohľadom na Covid.
  zdroj: https://dennikslovensko.sk/64872/nechape-ako-je-to-mozne-svetoznamy-vedec-reaguje-na-matovica-ktory-jeho-studiu-oznacil-za-kotlebovsky-blud/

 11. Tie galaktické skafandre testovateľov (lekárov aj nelekárov) neslúžia náhodou viac na utajenie ich autenticity, než na ochranu stáda pred vírusom? Sú predsa zaočkovaní aj testovaní – či nie? Ak svojim obetiam neznížia imunitu nepreverenými testami, tak svojou, čo aj blízkou prítomnosťou o to menej.

 12. Jednoduchá

  Vďaka za výborné príspevky od p.Jean, p.Definitívu, p.Maroša, p.Ametystu….skrátka sú ozaj dobré, no nie všetci tak urobili, a to hlavne kvôli práci……..no nosiť rúška, kým si nedáme OPAŤ nedobrovoľne dobrovoľne vakcínu??? …NO to URČITE NIE!!!
  Želám pekný večer všet.slob.zmýšľajúcim :-)……..

 13. Áno, ČASOM sa zistili vedľajšie účinky na ľuďoch.

 14. Aspoň nejaká dobrá správa, teda dúfajme…
  Ak vyhrá voľby Donald Trump, „vyhodí“ Fauciho.

  • Milá pani Emily, aj ja dúfam, že vyhrá Trump, vyhodí Fauciho, dá na verejnosť čo robí Bill Gates, čo robí Rockefellerova nadácia, úplne odhalí čo robí WHO (kto to založil, za akým účelom, aký obrovský podvodník je ten čo vedie WHO – Tedros ….), mali by sa odhaliť podvody farmaceutického priemyslu, podvody Fedu…

 15. Olga lenz

  Moc děkuji za perfektní přehled. Měli by si to přečíst celé lidstvo

 16. pozdav pre jean po svitakoch na bláznologiu,nový amoprezident nič riešit nebude.lebo skončí ako kenediovci…

Pridajte komentár

*