Po úmrtí 25 ľudí vyzvala Kórejska medicínska asociácia vládu zastaviť očkovanie proti chrípke


Print Friendly, PDF & Email

Po úmrtí 25 ľudí vyzvala Kórejska medicínska asociácia vládu zastaviť očkovanie proti chrípke

Jedným z vedľajších efektov súčasnej pandémie a snáh o rýchle zavedenie nedostatočne testovanej vakcíny proti COVID-19 je vzrastajúca nedôvera verejnosti voči vakcínam. Nejde však o nič nové. Problémy s výrobou bezpečných vakcín tu existujú už celé desaťročia.

Ako uvádza stránka VaccineImpact.com, vakcíny proti chrípke patria k najnebezpečnejším vakcínam na svete. Spôsobujú totiž viac úmrtí a poškodení zdravia ako všetky ostatné vakcíny dokopy.

Reálne riziká vakcín proti chrípke

Riziká chrípkových vakcín nie sú žiadna konšpiračná teória, ale fakt, ktorý dokazujú aj rekordné sumy vyplatené fondami americkej vlády pre odškodňovanie následkov očkovania. Z ich štatistík vyplýva, že tieto vakcíny sú absolútnymi rekordérmi.

Stránka VaccineImpact.com publikuje štvrťročné správy (nájdete ich tu), kde si údaje môžete sami overiť.

Každý rok množstvo ľudí má poškodené zdravie či dokonca zomrú na nežiaduce následky očkovania proti chrípke. Väčšina prípadov je ale scenzurovaných a nikdy sa nedostane do médií hlavného prúdu.

Preto je vysoko nepravdepodobné, že správa o 25 úmrtiach po zaočkovaní proti chrípke v Južnej Kórei vyjde v nejakých našich mainstreamvych médiách, navyše v súčasnej dobe kovidovej hystérie.

Toto sa však stáva nielen teraz, ale v podstate každý rok po začiatku chrípkovej sezóny a zahájení masového očkovania proti nej. Pri tom množstve miliónov dávok chrípkových vakcín, ktoré sa každý rok vyrobia a podajú, tých pár stovák či dokonca tisícov úmrtí si lekári často ani nevšimnú.

Dôvodom je fakt, že lekári nie sú dostatočne školení na rozpoznávanie príznakov poškodenia zdravia vakcínami, a preto ani nikdy nebudú vakcíny považovať za príčinu vyvolaných zdravotných problémov.

Avšak pri zvýšenej pozornosti verejnosti o nadchádzajúcu vakcínu proti COVID-19 a obnovenom záujme o politiku a vedu ohľadne očkovania, zrazu si ľudia správu o úmrtí po podaní vakcíny začínajú viac všímať.

Kórejská medicínska asociácia nalieha na vládu, aby zastavila očkovací program po úmrtí desiatok ľudí

Kórejská medicínska asociácia vyzvala vládu Južnej Kórei, aby pozastavila svoje plány na zaočkovanie miliónov svojich obyvateľov po tom, čo viac ako dve desiatky ľudí očkovaniu proti chrípke podľahli.

Očkovacia iniciatíva, ktorá si hovorí „Stratégia na vyvažovanie komplikácii z ochorenia COVID-19“, sa podujala zdarma poskytnúť očkovanie proti chrípke 19 miliónom obyvateľov Južnej Kórei.

Zbohom vysoký krvný tlak

Tento zámer sa však dostal pod obrovský tlak po tom, keď 25 ľudí po očkovaní zomrelo, vrátane jedného 17 ročného chlapca či jedného sedemdesiatnika, ktorí sa očkovacieho programu zúčastnili.

Číslo úmrtí sa v priebehu niekoľkých dní zvýšilo z 12 na súčasných 25 obetí.

Vláda Južnej Kórei vypočula výzvy a očkovanie proti chrípke po podaní prvých 5 miliónov dávok pozastavila na dobu 3 týždňov.

Niektoré vakcíny vraj počas transportu do zdravotníckych zariadení neboli chladené, ale držané pri izbových teplotách. Podľa vyšetrovania však žiadni z ľudí, ktorí zomreli, nedostali tieto zle skladované vakcíny.

Na tlačovej konferencii požiadal prezident Kórejskej medicínskej asociácie, aby sa zastavila očkovacia kampaň proti chrípke až do doby, kým sa nepodarí vyriešiť a zodpovedať všetky pochybnosti o bezpečnosti používaných vakcín.

Záver

Medzičasom sa očkovanie obnovilo, nakoľko úrady tvrdili, že sa nepodarilo preukázať priamy súvis úmrtí s očkovaním. Vyšetrili však iba 6 úmrtí, aj to len predbežne.

(Poznámka redakcie: Veď samozrejme, súvis sa nikdy nepodarí preukázať).

O možnej súvislosti, že ľudia zaočkovaní proti chrípke majú vyššie riziko úmrtia, ak sa nakazia COVID-19, sme pred časom písali v tomto článku.

Po obnovení očkovania v Južnej Kórei bolo zatiaľ zaočkovaných 8,3 milióna ľudí a úrady hlásia 350 negatívnych reakcií.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroje: tapnewswire.com, RT.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujem za ďalší článok, za otváranie našich očí. Pred pár dňami na naturalnews.com bol článok – prečo sa nemáme dať zaočkovať proti chrípke (aké to má vedľajšie účinky, zníži imunitu…)
  Aj tento článok je zaujímavý:
  https://www.arfa.cz/uz-to-prasklo-prumerny-vek-umrti-obcanu-s-covidem-je-80-let-prumerny-vek-umrti-bez-covidu-je-79-let-zdroj-cesky-statisticky-urad-a-mzcr-co-s-tim-udela-novy-ministr-zdravotnictvi/#.X5UR0YhKgt8

  • MUDr. Anka

   Je to zložité. Ktovie, koľko ľudí by zomrelo, keby sa vôbec neočkovalo. Moja babka zomrela 60 ročná opustená na dedine/boli v práci ostatní/ počas chrípky na vykrvácanie z nosa. Keby bola očkovaná, ktovie- možno by bol ľahší priebeh chrípky a nezomrela by. Podľa mojej mienky a skúseností- ak sa nedodržia pravidlá pri očkovaní- potom je zle. Aj doznievajúca nádcha je riziko. Aj keď ste v inkubačnej dobe nejakej infekcie- ale to sa ťažko zistí.

   • Pani doktorka, príroda má dokonalý systém budovania a udržiavania si zdravia a prirodzenej imunity, a to platí pre všetky živé organizmy vrátane človeka. Začína sa to mledzivom (kolostrom) hneď po príchode cicavcov na tento šialený svet ďalej a pokračuje prirodzenou, 100 %-ne surovou stravou. Ak povinné očkovania nepotrebujú voľne žijúce zvieratá – a sú zdravé, krásne, svieže a 100 %-ne koncentrované (na rozdiel od nás ľudí denne zrážajúcich chodcov na priechodoch) – nepotrebujeme ich ani my ľudia. To, čo potrebujeme, je dýchať čistý vzduch, piť nechlórovanú vodu a konzumovať prirodzené, čerstvé, tepelne a chemicky nezdevastované potraviny. Teda ak také ešte niekde nájdeme.

    • opravujem v 4. riadku: …svet a ďalej pokračuje…

     • Definitiva

      Pripadá mi to ako trolovanie. 60 r. babka ak zomrela, tak mala smrteľné následky nezdravého spôsobu života. Tá chrípka a vakcinácia je hrubé zavádzanie. Dokotri sú díleri a nie lekári.

     • „Nech strava je tvojím liekom, a nie liek/-y tvojou stravou.“ Hippokrates

   • Už vôbec “ bábkovanie“ okolo 60 roku života je scestné!

    Ty troll – trollka si sem vrazíš MUDr.
    – a my sa z toho poserieme?!

 2. Zaujímavé video s názvom:
  Norimberský kódex a očkovanie:
  https://www.youtube.com/watch?v=wf0BDjOqbTM

 3. Poďakovanie patrí nielen Bádateľovi, ale aj Jean, ktorá nás neúnavne zásobuje zaujímavými linkami. Držte sa, potrebujeme takýchto ľudí! Veľa zdravia a chuti do ďalšieho bádania 🙂

  • Áno, presne tak; pripájam sa aj ja – naša Jean si našu vďaku zaslúži.

   • Ďakujem za prejavenie vďaky. Lenže ja „dôchodkyňa na rozpade, obeť očkovania – proti chrípke, čo mi zobralo pol života a majetok“ rozmýšľam, že musím byť menej za počítačom (oči, chrbtica) a žiť trochu viac zdravšie.
    No uvidíme…

    • Milá Jean, my všetci sme obeťami očkovania, len nie každý z nás si to uvedomuje. Nevieme si ani len predstaviť, ako by fungoval náš mozog nebyť trestuhodných očkovaní…plus hlúpych celoštátnych nariadení ničiť deťom mlieko pasterizáciou, homogenizáciou, UHT technológiou, v posledných rokoch dokonca zbavovaním ho laktózy (čo je absolútny vrchol stupídnosti – detičkám mliečna bielkovina ozbíjaná najskôr o tuk a potom ešte aj o mliečny cukor natrvalo poškodí obličky…čo poteší predovšetkým majiteľov očnej optiky). A akoby toho zla nebolo ešte stále dosť, lekári svorne prikazovali mamičkám to akože ešte „mlieko“ – prevariť! (Nehovoriac už o tom, že kravské mlieko je pre drvivú väčšinu ľudí absolútne nevhodné.) A to bol len náš smutný ľudský začiatok. Pokračovať nebudem, načo. Však dôsledky všetkej tej nahlavupostavenej neprirodzenej našej „výživy“ a potom ešte neprirodzenejšej „liečby“ na sebe vidieť musíme všetci.
     Jean, Vy to máte v hlávke stále veľmi dobre usporiadané – a to je najpodstatnejšie. Na ostatné sa vykašlite; nech to covidpandémia berie! Aj s tými, ktorí ju stvorili.

 4. !!!Na: infovojna.sk. V Košiciach chcú prvorodičke odňať bábätko, kvôli odmietnutiu testovania. Za asistencie polície SR na pôrodnej sále!!!

Pridajte komentár

*