Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Štúdia zistila, že povinné nosenie rúšok v nemocniciach nijako nezmenilo mieru prenosu Covid-19


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia zistila, že povinné nosenie rúšok v nemocniciach nijako nezmenilo mieru prenosu Covid-19

(Zoey Sky, Natural News) Najnovšia štúdia zistila, že povinné nosenie rúšok v nemocniciach nedosiahlo „žiadny rozpoznateľný rozdiel“ v miere prenosu ochorenia Covid-19.

Údaje tiež ukázali, že miera infekcií sa nezvýšila ani vtedy, keď v zdravotníckych zariadeniach britského systému Národnej zdravotnej služby (NHS) neboli zavedené príkazy na nosenie rúšok v dôsledku nárastu omikrónových prípadov.

Kvôli údajným „skromným“ výhodám rúšok preto odborníci na zdravie požadujú „racionálne a primerané“ opatrenia týkajúce sa prekrývania horných dýchacích ciest v nemocniciach v prípade budúcich vzplanutí koronavírusu.

Počas vrcholiacej pandémie vlády na celom svete, ako napríklad vo Veľkej Británii, USA, ale aj na Slovensku či Česku, prinútili občanov, aby nosili rúška alebo respirátory vo všetkých verejných vnútorných priestoroch.

Mnohí odborníci však spochybnili tieto nariadenia, pretože prísne testy realizovanej štúdie už ukázali, že rúška sú neúčinné. V čase publikovania tohto článku niektoré nemocnice a zdravotnícke zariadenia stále prísne vyžadujú, aby pacienti po vstupe do nich nosili rúška na tvári, aj keď to už zákon nevyžaduje.

(Poznámka redakcie: V Nemecku, Česku a iných krajinách boli rúška v nemocniciach už dávno zrušené, na Slovensku Mikas zaspal a stále sú vyžadované.)

Štúdia vyvrátila mylné domnienky úradov o ochrannej funkcii rúšok

V rámci vypracovania tejto štúdie vedci z nemocnice St. George’s Hospital v juhozápadnom Londýne preskúmali bežne zbierané údaje o kontrole infekcií počas 40-týždňového obdobia medzi 4. decembrom 2021 a 10. septembrom 2022.

Šlo o obdobie od prvého týždňa, kedy sa omikrón stal dominantným variantom Covid-19 do týždňa, kedy boli ukončené skríningové PCR testy na Covid-19.

Od 4. decembra 2021 do 1. júna 2022, čo bola prvá fáza štúdie, museli všetci zamestnanci nemocnice a návštevníci nosiť rúška v klinických aj neklinických priestoroch. V druhej fáze bola celoštátna povinnosť nosiť rúško zrušená a rozhodnutie bolo ponechané na jednotlivé nemocnice.

Podľa správ si vysokorizikové oddelenia, ako sú tie, ktoré liečia pacientov s rakovinou a jednotky intenzívnej starostlivosti (JIS), zachovali povinné rúška.

Výskumníci uviedli, že zrušenie povinných rúšok v druhej fáze neprinieslo „štatisticky významnú zmenu“ v miere prenosu infekcie Covid-19 v nemocniciach. Okrem toho po zrušení nariadenia nebol spozorovaný ani „oneskorený účinok“ v miere infekcie Covid-19, hoci prenos vírusu v rámci komunity stúpal.

Tí, ktorí boli na vysokorizikových oddeleniach – považovaní za kontrolnú skupinu štúdie – rúška naďalej nosili. Údaje zo štúdie napokon ukázali, že nedošlo k „žiadnej okamžitej alebo oneskorenej zmene v miere infekcie“.

Liečba osteoporózy

Rúška a respirátory sa stali významným symbolom covidových kultúrnych vojen

V prvých dňoch pandémie Covid-19 boli rúška na tvár najprv považované za zbytočnosť, no z nepochopiteľných príčin sa to rýchlo zmenilo a zrazu boli považované za „účinné opatrenie na prevenciu vírusov“.

Navyše v krajinách ako Veľká Británia, USA alebo Slovensko, ktoré sa po nich v opatreniach opičilo, sa rúška stali prominentným symbolom covidových kultúrnych vojen.

K úzkosti verejnosti prispievali aj štátni úradníci, ktorí počas prvých dní pandémie často vydávali rozporuplné správy o ich účinnosti. Ľudia tiež zostali skeptickí voči rúškam a respirátorom, pretože žiadne štúdie nedokázali presvedčivo preukázať, že ich nosenie môže zabrániť infekcii koronavírusu.

Vo februári 2023 Cochranov inštitút vykonal jednu z najkomplexnejších metaanalýz tvárových pokrývok, aká bola doteraz vykonaná. Údaje ukázali, že rúška a respirátory znamenajú „malý až žiadny rozdiel“ v miere infekcie koronavírusom alebo v miere úmrtnosti.

Dr. Ben Patterson, hlavný autor štúdie, uviedol, že vedci nenašli žiadne dôkazy o tom, že „povinné nosenie pokrývok tváre personálom má vplyv na mieru infekcie SARS-CoV-2 v nemocnici s omikrónovým variantom“.

Dr. Aodhan Breathnach, ďalší výskumník, ktorý sa zúčastnil štúdie, dodal, že niekoľko ďalších nemocníc si ponechalo rúška aj napriek značným finančným a environmentálnym nákladom a napriek značnej prekážke v komunikácii, ktorú predstavuje zahaľovanie si tváre.

Breathnach dospel k záveru, že výsledky ich štúdie možno použiť ako „pomôcku pri informovaní o racionálnej a primeranej politike nariaďovania rúšok v zariadenia zdravotníckych služieb“.

Záver

Navštívte stránku MedicalTyranny.com (medicínska tyrania), kde nájdete ďalšie články o rúškovom útlaku.

Tiež si pozrite video nižšie, kde nájdete ďalšie informácie o klamstvách a nariadeniach počas podvodnej pandémie Covid-19:

Autor: Zoey Sky

Stop Candida

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Súdruh Mikas „zaspal“?! To sa s tým „vedeckým“ zmdrom chcete po 4 rokoch hrať na odbornú diskusiu?!

  Dajte si rúšku alebo respirátor a nepi.ujte! Lebo onedlho vám nariadia chodiť po kolenách – a budete! Výťahy sa zrušia, takže aj po schodoch! Aj s kočíkmi! Lebo Caligula tak chce!
  https://ulozto.net/file/MeFkHZF7QRi7/ustavotvorny-hygienik-jpg#!ZGNlMwR2Z2DkMzLlMGEwZ2H0ZmuxLwqcHyR2qJSdISH4KmHkZj==

 2. K tomu nepotřebujeme studie, abychom věděli, že kovid + vše kolem něj, je podvod.. Všichni jedou ruku v ruce s nasunováním TOTAL CONTROL. A to nezmiňuji o podsouvání digitální měny, digitání pasy, občanky….
  Od spuštění kovid „operace“, kdy v tom jede ofic. celý svět a utváří se NWO.
  + CHTĚJÍ NAHRADIT MASO BROUKY!

  Ko*kovid byl test 4. průmyslové (WEF) revoluce, kde člověk přišel o práva, neměl svobodu, byl kontrolován, odměňován .. dle toho jak je a bude poslušný. A díky tomu všemu budou moct kontrolovat jaké informace se k nám dostávají i co si myslíme .. včetně RUSKA! Které v tom divadle hraje taky.

  Jo, a zkuste se přestěhovat do jiné země kromě EU s otevřenými hranicemi = většina z nich bude vyžadovat, abyste před povolením pobytu prokázali, že máte finanční majetek nebo prostředky na obživu. Žádní vyžírkové sociálních dávek nejsou povoleni. Kdežto v EU jsou okradinci hýčkáni.

 3. 08.04.2023 07:58 | Správy | Zahraničné správy
  Po troch rokoch sa dočkali: Európska krajina zrušila opatrenia, rúško už netreba ani u lekára
  https://www.cas.sk/clanok/2787553/po-troch-rokoch-sa-dockali-europska-krajina-zrusila-opatrenia-rusko-uz-netreba-ani-u-lekara/
  —————————–
  Ale keď kovidiánsky debil chce!

  First Covidian Church of State
  https://truthcomestolight.com/first-covidian-church-of-state/
  Video tu
  https://www.youtube.com/watch?v=UADpgKtbklw

  • Vznikol nový náboženský kult: Pobočka Covidians
   „Keď sa tyrania koronavírusu blíži do deviateho mesiaca, sme konečne svedkami objavenia sa tvrdšieho odporu, keď demonštranti hromadne vychádzajú do ulíc, najmä v Európe. Viac ľudí sa tiež prebúdza do veľkých pravd o Covid-1984.
   Nanešťastie, na druhej strane mince prichádza rod, ktorý možno definovať len ako paralelnú spoločnosť. Táto spoločnosť uctieva v náboženskej zmene, ktorú môžeme charakterizovať iba ako šialenstvo Covida alebo „Covidanity“.

   Tyrania Covid-1984 mohla vzrásť odpor, ale tiež získala viac autoritárskych nasledovníkov. Tento kult sú Branch Covidians, defacto verzia satanizmu. Keď je tu prázdnota, môže sa tam vkradnúť niečo iné: Baal corona.

   Pobočka Covidians miluje blokády, pravidlá, rituály a nástrahy, ako je umývanie rúk (krst), nosenie masky (Fauciho čierna burka), sociálne dištancovanie, zákaz vychádzania a zatváranie (BDSM a mučenie na základe traumy). Test výteru z nosa je ekvivalentom oblátky svätého prijímania.“
   „Keď britská vláda pošle každej domácnosti štvorstranovú brožúru s pokynmi pre dospelých, ako si „umývať ruky“, potom viete, že prebieha kultový podvod.

   Je to do veľkej miery hnutie „striedmosti“. Pobočka Covidians nechce, aby to skončilo, vychutnávajú si to.
   Všimli ste si, ako je symbol koronavírusu symbolom chaosu so sploštenými šípkami? “

   „“Vakcína ich konečne oficiálne robí jedným z „vyvolených ľudí“, a to je dôvod, prečo sa na to postavia Covidians z pobočky. Je v tom aj prvok Rapture. Tí, ktorí prijmú Svätú vakcínu, budú „zachránení“. Tí, ktorí tak neurobia, budú, aby som použil výraz Rapture, „vľavo dole“.

   Predpovedáme, že faktor nedostatku vakcín – aspoň spočiatku – vytvorí lotériu, v ktorej sa Branch Covidians dostane do náboženskej hystérie, aby vyhral. A teraz im Fauci sľúbil každoročné napichovanie ihlou ako súčasť náboženského Mesiáša vakcíny.

   Bunky MRC5 vo vakcínach pochádzajú z potrateného ľudského tkaniva – alebo, ak chcete, z obetného baránka alebo z Kristovej krvi.

   Film „Nákaza“ z roku 2011 skutočne ponúka množstvo prediktívnych programov o lotérii Vaccine Messiah. V nasledujúcej scéne z filmu sú „víťazi“ vakcíny pripomenutí, aby si udržiavali sociálny odstup, kým budú v rade, aby dostali svoju svätú nálepku. Vo filme „V ako Vendeta“ pokľaknú, že vakcína bola „ako dar od Boha“.

   Vznikol nový náboženský kult: Pobočka Covidians

   30. novembra 2020 Russ Winter Články od Russa Wintera , Kultúra , Politika , Správy z USA , Články Winter Watch 59
   CARTOON: Twitter

   AKeď sa tyrania koronavírusu blíži do deviateho mesiaca, sme konečne svedkami objavenia sa tvrdšieho odporu, keď demonštranti hromadne vychádzajú do ulíc, najmä v Európe. Viac ľudí sa tiež prebúdza do veľkých pravd o Covid-1984.

   Nanešťastie, na druhej strane mince prichádza rod, ktorý možno definovať len ako paralelnú spoločnosť. Táto spoločnosť uctieva v náboženskej zmene, ktorú môžeme charakterizovať iba ako šialenstvo Covida alebo „Covidanity“.

   Tyrania Covid-1984 mohla vzrásť odpor, ale tiež získala viac autoritárskych nasledovníkov. Tento kult sú Branch Covidians, defacto verzia satanizmu. Keď je tu prázdnota, môže sa tam vkradnúť niečo iné: Baal corona.

   Pobočka Covidians miluje blokády, pravidlá, rituály a nástrahy, ako je umývanie rúk (krst), nosenie masky (Fauciho čierna burka), sociálne dištancovanie, zákaz vychádzania a zatváranie (BDSM a mučenie na základe traumy). Test výteru z nosa je ekvivalentom oblátky svätého prijímania.

   Ako som v nedávnych podcastoch začal narážať na viac, títo autoritatívni nasledovníci a väčšina kultistov pyžamových ľudí už nestoja za čas ani námahu.
   Univerzálny symbol chaosu

   Keď britská vláda pošle každej domácnosti štvorstranovú brožúru s pokynmi pre dospelých, ako si „umývať ruky“, potom viete, že prebieha kultový podvod.

   Je to do veľkej miery hnutie „striedmosti“. Pobočka Covidians nechce, aby to skončilo, vychutnávajú si to.

   Všimli ste si, ako je symbol koronavírusu symbolom chaosu so sploštenými šípkami? Prívesky CV-19 sa otáčajú.

   V Biblii pobočky Covidians je Kniha brán, kapitola 6, verše 14-17:

   [14] Stojte teda, majte tvár opásanú svojou zázračnou tvárovou maskou z látky a položte sociálne dištančné nálepky posvätnej sebaspravodlivosti.

   [15] A tvoje ruky poliate prípravkom dezinfekčného prostriedku na ruky s minimálnym obsahom 60 % etanolu.

   [16] Predovšetkým si vezmite štít z plexiskla, ktorým budete môcť uhasiť všetky choré čiastočky slín bezbožných neveriacich bez masky.

   [17] A vezmite si sken spásy na čele teplomera a vakcínu Billa Gatesa, ktorá je liekom.

   Vakcína ich konečne oficiálne robí jedným z „vyvolených ľudí“, a to je dôvod, prečo sa na to postavia Covidians z pobočky. Je v tom aj prvok Rapture. Tí, ktorí prijmú Svätú vakcínu, budú „zachránení“. Tí, ktorí tak neurobia, budú, aby som použil výraz Rapture, „vľavo dole“.

   Predpovedáme, že faktor nedostatku vakcín – aspoň spočiatku – vytvorí lotériu, v ktorej sa Branch Covidians dostane do náboženskej hystérie, aby vyhral. A teraz im Fauci sľúbil každoročné napichovanie ihlou ako súčasť náboženského Mesiáša vakcíny.

   Bunky MRC5 vo vakcínach pochádzajú z potrateného ľudského tkaniva – alebo, ak chcete, z obetného baránka alebo z Kristovej krvi.

   Film „Nákaza“ z roku 2011 skutočne ponúka množstvo prediktívnych programov o lotérii Vaccine Messiah. V nasledujúcej scéne z filmu sú „víťazi“ vakcíny pripomenutí, aby si udržiavali sociálny odstup, kým budú v rade, aby dostali svoju svätú nálepku. Vo filme „V ako Vendeta“ pokľaknú, že vakcína bola „ako dar od Boha“.

   Títo autoritári a šialení ľudia konečne našli niečo, čo vypĺňa ich duchovnú prázdnotu. Nemajú výčitky svedomia pri presadzovaní Covidanity na iných. Tento kult bude tvoriť šokových vojakov strážnej polície, ktorú plánuje Biden-Harrisova kabala. Vďaka špeciálnym odznakom lemmingov môžu zavolať Stasi proti neveriacim/neveriacim.
   Pobočka Covidianov má tiež prorokov – najmä Fauciho, Gatesa a Davosu špinavých špinavcov ako Karl Schwab. Členovia kultu dokonca kupujú modlitebné sviečky Dr. Fauciho. Tieto veci si nevymyslíš.

   Majú plne rozvinutú politickú cirkev všetkých hviezdnych presadzovateľov a grázlov, ako sú guvernéri štátov Cuomo, Newsom a Whitmer.

   Mainstreamové médiá Lugenpresse sú preplnené fanatickými Branch Covidians.

   Hierarchia a veľkňazi BC sú vedci, politici, lugenpresse a lekári.

   Zdá sa, že orgány činné v trestnom konaní sú plne oddané Covidanity.

   V systéme Branch Covidian sú vyvolení veriaci a ich panovníci oslobodení od všetkých svojich chýb a hriechov a tento nedostatok zodpovednosti živí ich psychopatiu.“
   https://www.winterwatch.net/2020/11/a-new-religious-cult-has-emerged-the-branch-covidians/

   • Mám z teba dobrý pocit°+ pôsobíš na mňa ako meridián °°

    • He – ako meridián v zlatej žile – tak sa cítim ja.

     • v astronomii je meridiíán energia v ľudskom tele

     • Možno v astrológii, nie astronómii. To je podstatný rozdiel.

     • Lenže v zlatej žile=v prdeli.
      Reagoval som na tvoje primitívne nadšenie z primitivizmu.

     • Aha hemeroidy máš to ti nezávidím takú červenú riť , moje primitívne nadšenie je aspoň primitívne tvoja sebavedomá nadutost je ako bublina vo vetre praskne a je fuč °°

 4. Plazmidy jsou součástí výrobního mechanismu mRNA vakcín. To není tajemství, je to zcela veřejná informace – viz popis u výrobce plazmidů Plasmidfactory .

  Zřejmě však nejsou z vakcín odfiltrovány. Schilling vysvětluje, že dozorčí orgány také takové kontroly neprovádějí. Neexistuje žádný nezávislý přehled toho, co tyto vakcíny vůbec obsahují nebo co dělají. Vládní agentury spíše slepě věří výrobcům, pokud jde o složení a účinek vakcín.

  Plazmidy jsou části bakterií, které se v bakteriálním světě používají k šíření důležitých genetických informací mezi sebou. Bakterie se například stane odolnou vůči hrozbě – tuto informaci pak lze pomocí plazmidů předat dalším bakteriím a vstoupit do jejich DNA.

  V praxi je nyní možné, aby se kontaminace zapsala i do lidského genomu. Děje se tak mimo jiné další kontaminací dsDNA (plazmidy), které jsou zodpovědné právě za tento proces kódování, ale také by neměly být přítomny ve vakcíně.

  Tyto kontaminanty umožňují pokračující expresi a integraci DNA, což znamená, že lidské buňky mohou být stimulovány k produkci spike proteinů mnohem trvaleji. Schilling si také myslí, že je možné, že některé vakcíny jsou kontaminovány endotoxiny, což může vést k zánětu a dokonce k septickému šoku.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/nezavisli-vyzkumnici-nasli-v-tzv-covid-vakcinach-dna-ktera-tam-nepatri/

 5. Debilita mnohych slovenskych lekarov a sestier nema hranic. Zase sa len potvrdila ich skutocna profesionalita a kvalita! Vyzaduju respiratory akoby islo o zivot (do covidu asi neslo), fakty a pravda ich nezaujimaju, len hl hygienik a pod postavicky !

 6. zapredana SR

  Treba ale urobiť štúdiu v akej miere poškodili dýchacie cesty, imunitu a psychiku oviec, ktoré rúška nosili a stále tomu veria. CO2 je potrebné na fotosyntezu a nie na prodzene fungovanie cicavcov. A koľko spôsobili rakovinových ochorení pri nedostatku kyslíku v organizme. Ale ako vždy pripomeniem heslo globalistov: “ každý mŕtvy sa počíta“ a berie sa ako úspech depopulacia.

 7. Likvidácia národov rukami tupých EU narkomanov v plnom prúde a všetkými spôsobmi. Média samozrejme mlčia, však neslúžia národu a ľuďom !
  https://cz24.news/europarlament-bude-schvalovat-migracni-pakt-eu-a-obnovene-povinne-kvoty/

 8. Ve své snaze propagandizovat Australany, aby souhlasili s válkou s Čínou, australská Sky News omylem ukázala, jak rozsáhlou válečnou mašinérii mají Spojené státy se svými základnami po celém světě. Více ve videu.

  https://otevrisvoumysl.cz/australska-televize-omylem-ukazala-rozsah-americke-valecne-masinerie/

 9. Tak sa musím opýtať na vedomosti tzv. lekárov, keď z nich iba pár poukazovalo na neúčelnosť nosenia rúšok resp. respirátorov. Nemali by si školu zopakovať?

 10. Na toto platiť štúdie, ja a všetci dezoláti sme to vedeli od prvej sekundy hystérie,či pandémie,či čo to asi bolo-nebolo ako v rozprávke.

 11. V čekárně místního krematoria uviděl plaketu se jmény zemřelých dětí. O’Looney zjistil, že nemocnice odveze mrtvé dítě přímo do krematoria. Ředitel pohřební služby se již na pohřbu nepodílí a je tak elegantně obcházen.

  Jednou týdně odveze dodávka z nemocnice, v tomto případě nemocnice v Milton Keynes, šest až osm dětských mrtvol do krematoria, dozvěděl se ředitel pohřební služby od zaměstnance.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/pohrebni-reditel-nemocnice-kryji-vysokou-umrtnost-kojencu-video/

 12. Neustále tu opakujete poznatky o škodlivosti nosenia rúšok a respirátorov ako verklík. Slovákov by však mali dnes trápiť iné témy (rúška už nie sú aktuálne, nikto ich nenosí), napríklad, že EK sa opäť chystá otvoriť tému o povinnom prerozdeľovaní migrantov, ktorému súčasná slovenská vláda dá s veľkou pravdepodobnosťou zelenú. Ďalej totalitné nariaďovanie EK krajinám EÚ neobmedzovať dovoz kontaminovaného ukrajinského obilia (Maďarsko a Poľsko sa postavili proti), či pokus obmedziť dovoz jadrového paliva pre naše elektrárne (53% našej energie je produkované atómovými elektrárňami).

  • V nemocniciach sa stále nosia. Personál v nich musí trpieť celý deň. Či na nich nezáleží? Iste, niektorí lekári a zdravotné sestry by si za to, čo stvárali cez pandémiu, zaslúžili byť v respirátoroch 24 hodín denne. Ale nie všetci. A taktiež v tom stále trpia aj pacienti. Budeme to omieľať dovtedy, dokým sa rúška/respirátory úplne nezrušia. A možno aj potom, dokým nebudú ľudia ako Mikas, Krajčí a Lengvarský, ktorí 2 roky terorizovali národ, vo väzení.

  • Proti kontaminovanému ukrajinskému obilí se postavili i Bulhaři.
   Těch co nosí respirátor je hodně….jen důvody pro jejich nošení jsou individuálnější!
   Nejen nemocnice, ale i obvodní doktoři a odborné soukromé ordinace – např. oční požadují náhubek před vstupem do ordinace!

   • Niektorí obvodní lekári náhubky nepožadujú a niektorí áno. Teraz píšem čisto za naše mesto a neďaleké mesto – väčšina tých lekárov, ktorí náhubky ešte teraz požadujú – tým stoja vonku lepšie autá – SUV či novšie/nové autá – a keď taká pani doktorka ide k autu a sadá doň tak pôsobí ako nejaká fiflena či podnikateľka – majiteľka drogérie či reštaurácie.
    Taká zazobaná sviňa v bielom plášti hrabe a hrabe a na ľudí vôbec nemyslí.
    A keď jej ešte chodia pekné kovidové úplatky na účet tak je pekne naštartovaná/motivovaná aby ľuďom ničila zdravie. Pre niektorých lekárov je ich povolanie len biznis. Sú to jednoducho Sviňe.
    A to platí aj o niektorých sestričkách u obvoďákov.

   • holistický prístup

    Už len to je načim, aby tie dusítka žiadali stomatológovia (zubári).

Pridajte komentár

*